Concertagenda

Zoekfilters

Gezocht op

2 concerten op woensdag 27 maart 2019


  • Woensdag 27 maart 2019


    • Gratis Lunchconcert

      Studenten van het Utrechts Conservatorium, Elise van Etten (sopraan), Violetta Adamova (viool)
      Studenten van het Utrechts Conservatorium, Elise van Etten (sopraan), Violetta Adamova (viool), Yulia Gubaidulina (viool), Damiano Rizzato (dwarsfluit), Léa Hemmerlin (klarinet), Phaedra Kalogerakou (altviool), Laia Terre (cello), Clio Panagiotopoulou (cello), Eline Verkuijl (piano), Stephanie Lauwrencia Christianto (piano)
      Weber, Schubert, Prokofjev
      Prokofjev Allegro sostenuto (uit 'Tweede strijkkwartet in F', op. 92 'op Kabardische thema's')
      Schubert Der Hirt auf dem Felsen, D 965
      Weber Allegro moderato (uit 'Trio in g', op. 63, J 259)
      Woensdag 27 maart 2019 12:30Kleine Zaal
    • Angelich, Feng en Moreau: Schubertiade

      Nicholas Angelich (piano), Ning Feng (viool), Edgar Moreau (cello)
      Nicholas Angelich (piano), Ning Feng (viool), Edgar Moreau (cello)
      Schubert
      Schubert Sonate in a, D 821 'Arpeggione'
      Schubert Sonate in A, D 574 'Grand duo'
      Schubert Pianotrio in Bes, D 898, op. 99
      Woensdag 27 maart 2019 20:15Kleine Zaal

221 concerten vanaf donderdag 28 maart 2019


  • Vrijdag 29 maart 2019


    • TRACKS - Alma Quartet speelt The Score Of Life

      Alma Quartet, Frank Lammers (regie), Jurjen Alkema (videokunstenaar)
      Alma Quartet, Frank Lammers (regie), Jurjen Alkema (videokunstenaar), Desirée van Gelderen (licht), Ed Rock (dj)
      Beethoven, Barber, Ravel
      Mozart Adagio - Allegro (uit 'Strijkkwartet in C', KV 465 'Dissonanten')
      Norman James Bond Theme (arr. F. LePrince)
      Schubert Allegro (uit 'Strijkkwartet in d', D 810 'Der Tod und das Mädchen')
      Glass Quartet note = 160, nr. 4 (uit 'Tweede strijkkwartet' 'Company')
      Dvořák Lento (uit 'Twaalfde strijkkwartet in F', op. 96, B 179 'Amerikaanse')
      Sjostakovitsj Allegro non troppo (uit 'Derde strijkkwartet in F', op. 73)
      Sjostakovitsj Largo (uit 'Achtste strijkkwartet in c', op. 110)
      Janáček Adagio (uit 'Eerste strijkkwartet' 'Kreutzer')
      Schulhoff Alla tango milonga (uit 'Fünf Stücke')
      Brahms Allegro (uit 'Eerste strijkkwartet in c', op. 51)
      Debussy Andantino, doucement expressif (uit 'Strijkkwartet in g', op. 10)
      Ravel Assez vif - Très rythmé (uit 'Strijkkwartet in F')
      Barber Adagio for Strings, op. 11
      Beethoven Thème russe: Allegro (uit 'Strijkkwartet in F', op. 59, nr. 1)
      Vrijdag 29 maart 2019 21:00Kleine Zaal

  • Zaterdag 30 maart 2019


    • Thomas Beijer in een kaleidoscopisch programma

      Thomas Beijer (piano)
      Thomas Beijer (piano)
      Brahms, Ligeti, Ravel
      Beethoven Achtste sonate in c, op. 13 'Pathétique'
      Ravel Sonatine
      Ligeti Musica ricercata
      Brahms Derde sonate in f, op. 5
      Zaterdag 30 maart 2019 20:15Kleine Zaal

  • Zondag 31 maart 2019


    • Close-up: portretconcert Alexei Ogrintchouk

      Alexei Ogrintchouk (hobo), Nicoline Alt (hobo), Olivier Patey (klarinet)
      Alexei Ogrintchouk (hobo), Nicoline Alt (hobo), Olivier Patey (klarinet), Annemiek de Bruin (klarinet), Calogero Palermo (bassethoorn), Hein Wiedijk (bassethoorn), Gustavo Núñez (fagot), Helma van den Brink (fagot), Laurens Woudenberg (hoorn), Fons Verspaandonk (hoorn), Jaap van der Vliet (hoorn), José Luis Sogorb Jover (hoorn), Jérôme Fruchart (cello), Olivier Thiery (contrabas), Jeroen Bal (piano)
      Mozart, Beethoven
      Beethoven Trio in Bes, op. 11 'Gassenhauer'
      Mozart Serenade in Bes, KV 361 'Gran Partita'
      Zondag 31 maart 2019 14:15Kleine Zaal

  • Dinsdag 2 april 2019


    • Barbara Kozelj en Julius Drake: Spaans liedboek

      Barbara Kozelj (mezzosopraan), Julius Drake (piano)
      Barbara Kozelj (mezzosopraan), Julius Drake (piano)
      Obradors, Guastavino, Turina
      Korngold Alt-spanisch, nr. 3 (uit 'Fünf Lieder', op. 38)
      Korngold Glückwunsch, nr. 1 (uit 'Fünf Lieder', op. 38)
      Korngold Sterbelied (uit 'Vier Lieder des Abschieds', op. 14)
      Korngold Gefasster Abschied (uit 'Vier Lieder des Abschieds', op. 14)
      Berg Vier Lieder, op. 2
      Wolf Trau' nicht der Liebe, mein Liebster, gib acht!, nr. 19 (uit 'Spanisches Liederbuch')
      Wolf In dem Schatten meiner Locken, nr. 2 (uit 'Spanisches Liederbuch')
      Wolf Mögen alle bösen Zungen immer sprechen, was beliebt, nr. 13 (uit 'Spanisches Liederbuch')
      Wolf Geh', Geliebter, geh' jetzt!, nr. 34 (uit 'Spanisches Liederbuch')
      Rodrigo ¿Con qué la lavaré?, nr. 1 (uit 'Cuatro madrigales amatorios')
      Rodrigo Vos me matasteis, nr. 2 (uit 'Cuatro madrigales amatorios')
      Rodrigo ¿De dónde venís, amore?, nr. 4 (uit 'Cuatro madrigales amatorios')
      Rodrigo De los álamos vengo, madre, nr. 3 (uit 'Cuatro madrigales amatorios')
      Granados La maja dolorosa I (uit 'Tonadillas al estilo antiguo', H 136)
      Granados La maja dolorosa II (uit 'Tonadillas al estilo antiguo', H 136)
      Granados La maja dolorosa III (uit 'Tonadillas al estilo antiguo', H 136)
      Guridi Allá arriba en aquella montaña, nr. 1 (uit 'Seis canciones castellanas')
      Guridi No quiero tus avellanas, nr. 4 (uit 'Seis canciones castellanas')
      Turina Farruca (uit 'Tríptico', op. 45)
      Guastavino La rosa y el sauce
      Turina Cantares, nr. 3 (uit 'Poema en forma de canciones', op. 19)
      Obradors El vito
      Obradors Del cabello mas sutil
      Dinsdag 2 april 2019 20:15Kleine Zaal

  • Woensdag 3 april 2019


    • Gratis Lunchconcert

      jongNBE, Rosanne van Bers (fluit), Anouk Dolfing (hobo)
      jongNBE, Rosanne van Bers (fluit), Anouk Dolfing (hobo), Sophie Schreurs (klarinet), Anke Benning (fagot), Mateusz Pusiewicz (saxofoon), Jochem van Hoogdalem (hoorn), Hans de Munnik (trompet), Berend van Gurp (bastrombone), Daniel de Boer (contrabas), Agata Kruszewska (slagwerk), Akim Moiseenkov (elektronica)
      Moiseenkov, Mozart
      Mozart Adagio (uit 'Serenade in Bes', KV 361 'Gran Partita')
      Moiseenkov K. 361/370a: Intervening
      Woensdag 3 april 2019 12:30Kleine Zaal
    • Rising Stars: harpiste Anaïs Gaudemard

      Anaïs Gaudemard (harp)
      Anaïs Gaudemard (harp)
      Alberti, Fauré, Pépin
      Parish Alvars Introduction & Variations sur les airs de 'Norma' de Bellini, op. 36
      Hindemith Sonate voor harp
      Smetana Vltava (Moldau) (uit 'Má vlast', op. 43) (arr. H. Treneck)
      Glinka / Balakirev De leeuwerik
      Zabel La source, op. 23
      Debussy Clair de lune (uit 'Suite bergamasque', L. 75)
      Debussy Eerste arabesque (uit 'Deux arabesques', L 66)
      Pépin Nighthawks 'After the painting by Edward Hopper' (In opdracht van Calouste Gulbenkian Foundation, Lissabon, Cité de la musique-Philharmonie de Paris en de European Concert Hall Organisation)
      Fauré Impromptu in Des, op. 86
      Alberti Pour la Señorita
      Woensdag 3 april 2019 20:15Kleine Zaal

  • Zaterdag 6 april 2019


    • Polo de Haas solo: Debussy, Fauré, Cage en meer

      Polo de Haas (piano)
      Polo de Haas (piano)
      De Haas, Ligeti, Cage
      D. Scarlatti Sonate in d, K 517
      D. Scarlatti Sonate in E, K 380
      D. Scarlatti Sonate in g, K. 8, L. 488
      D. Scarlatti Sonate in e, K. 292
      Fauré Thème et Variations, op. 73
      Debussy Pour le piano, L. 95
      Cage Suite for Toy Piano
      Ligeti Musica ricercata
      De Haas Crash, improvisaties voor piano en iPhone
      Zaterdag 6 april 2019 20:15Kleine Zaal

  • Zondag 7 april 2019


    • Trio Feldmann-Berthaud-Steckel: Beethoven

      Tobias Feldmann (viool), Lise Berthaud (altviool), Julian Steckel (cello)
      Tobias Feldmann (viool), Lise Berthaud (altviool), Julian Steckel (cello)
      Françaix, Beethoven
      Beethoven Strijktrio in Es, op. 3
      Françaix Strijktrio in C
      Zondag 7 april 2019 11:00Kleine Zaal
    • Meesterpianist Hannes Minnaar: goudeerlijk pianospel

      Hannes Minnaar (piano)
      Hannes Minnaar (piano)
      Gershwin, Messiaen, Franck
      J.S. Bach Partita nr. 1 in Bes (uit 'Zes partita's', BWV 825-830)
      Beethoven Variaties en Fuga in Es, op. 35 'Eroica'
      Franck Prélude, aria et final
      Messiaen Regard de la vierge (uit 'Vingt regards sur l'Enfant-Jésus')
      Messiaen Le baiser de l'enfant-Jésus (uit 'Vingt regards sur l'Enfant-Jésus')
      Messiaen Regard de l'esprit de joie (uit 'Vingt regards sur l'Enfant-Jésus')
      Gershwin I Got Rhythm
      Zondag 7 april 2019 20:15Grote Zaal

  • Dinsdag 9 april 2019


    • Het Middagconcert: Ronald Brautigam met Mozart, Schubert en Chopin

      Ronald Brautigam (piano)
      Ronald Brautigam (piano)
      Chopin, Schubert, Mozart
      Mozart Twaalf variaties op 'Ah, vous dirai-je, maman', KV 265
      Schubert Sonate in A, D 664
      Chopin Eerste Ballade in g, op. 23
      Chopin Deux nocturnes, op. 27
      Chopin Barcarolle in Fis, op. 60
      Dinsdag 9 april 2019 14:00Kleine Zaal
      Verplaatst
    • Annamaria Fabian: gitaar met een knipoog

      Annamaria Fabian (gitaar)
      Annamaria Fabian (gitaar)
      Dinsdag 9 april 2019 20:15Kleine Zaal
      Geannuleerd

  • Woensdag 10 april 2019


    • Gratis Lunchconcert

      Studenten van Codarts, Rotterdams Conservatorium, Desiderio Trio, Federico Altare (dwarsfluit)
      Studenten van Codarts, Rotterdams Conservatorium, Desiderio Trio, Federico Altare (dwarsfluit), Maria Polo García (cello), Ruben Plazier (piano)
      Mendelssohn
      Mendelssohn Tweede pianotrio in c, op. 66
      Woensdag 10 april 2019 12:30Kleine Zaal
    • 15 jaar Erard Ensemble! Schumann, Chopin en Dvořák

      Erard Ensemble
      Erard Ensemble
      Dvořák, Chopin, R. Schumann
      Mendelssohn Ouverture 'Die Hebriden', op. 26 (bew. C. Burchard)
      R. Schumann Derde pianotrio in g, op. 110
      Chopin Mazurka in f kl.t. (uit 'Drie mazurka's', op. 63)
      Chopin Mazurka in Bes (uit 'Vijf mazurka's', op. 7)
      Chopin Mazurka in bes (uit 'Vier mazurka's', op. 24)
      Dvořák Tweede pianokwartet in Es, op. 87, B 162
      Woensdag 10 april 2019 20:15Kleine Zaal

  • Donderdag 11 april 2019


    • Borodin Kwartet: Sjostakovitsj cyclus (deel III)

      Borodin Kwartet
      Borodin Kwartet
      Sjostakovitsj
      Sjostakovitsj Zevende strijkkwartet in fis, op. 108
      Sjostakovitsj Achtste strijkkwartet in c, op. 110
      Sjostakovitsj Negende strijkkwartet in Es, op. 117
      Donderdag 11 april 2019 20:15Kleine Zaal

  • Vrijdag 12 april 2019


    • Iconen in de Kleine Zaal: Sjostakovitsj' Achtste strijkkwartet

      Christiaan Kuyvenhoven, Borodin Kwartet
      Christiaan Kuyvenhoven, Borodin Kwartet
      Sjostakovitsj
      Sjostakovitsj Achtste strijkkwartet in c, op. 110
      Vrijdag 12 april 2019 20:15Kleine Zaal

  • Zaterdag 13 april 2019


    • Borodin Kwartet: Sjostakovitsj cyclus (deel IV)

      Borodin Kwartet
      Borodin Kwartet
      Sjostakovitsj
      Sjostakovitsj Tiende strijkkwartet in As, op. 118
      Sjostakovitsj Elfde strijkkwartet in f, op. 122
      Sjostakovitsj Twaalfde strijkkwartet in Des, op. 133
      Zaterdag 13 april 2019 20:15Kleine Zaal

  • Zondag 14 april 2019


    • Boris Giltburg met Sjostakovitsj, Prokofjev en Rachmaninoff

      Boris Giltburg (piano)
      Boris Giltburg (piano)
      Prokofjev, Sjostakovitsj, Rachmaninoff
      Rachmaninoff Prelude in D, nr. 4 (uit 'Tien preludes', op. 23)
      Rachmaninoff Prelude in g, nr. 5 (uit 'Tien preludes', op. 23)
      Rachmaninoff Prelude in As, nr. 8 (uit 'Tien preludes', op. 23)
      Rachmaninoff Prelude in c, nr. 7 (uit 'Tien preludes', op. 23)
      Sjostakovitsj Derde strijkkwartet in F, op. 73 (arr. B. Giltburg)
      Prokofjev Derde sonate in a, op. 28
      Rachmaninoff Prelude in G, nr. 5 (uit 'Dertien preludes', op. 32)
      Rachmaninoff Etude-tableau in a, nr. 6 (uit 'Etudes-tableaux', op. 39)
      Zondag 14 april 2019 11:00Kleine Zaal

  • Dinsdag 16 april 2019


    • Roderick Williams: Schubert en Finzi

      Roderick Williams (bariton), Iain Burnside (piano)
      Roderick Williams (bariton), Iain Burnside (piano)
      Schubert, Finzi
      Finzi Childhood among the Ferns, nr. 1 (uit 'Before and after Summer', op. 16)
      Schubert Im Haine, D 738
      Schubert Der Wanderer, D 489
      Schubert Der Einsame, D 800, op. 41
      Finzi Amabel, nr. 9 (uit 'Before and after Summer', op. 16)
      Schubert Liebhaber in allen Gestalten, D 558
      Schubert An Rosa II, D 316
      Schubert Die Liebe hat gelogen, D 751
      Finzi Channel firing, nr. 5 (uit 'Before and after Summer', op. 16)
      Schubert Rückweg, D 476
      Schubert Auf den Tod einer Nachtigall, D 399
      Schubert Totengräbers Heimweh, D 842
      Schubert Im Frühling, D 882
      Schubert Herbst, D 945
      Finzi Earth and Air and Rain, op. 15
      Finzi It Was a Lover, nr. 5 (uit 'Let Us Garlands Bring', op. 18)
      Dinsdag 16 april 2019 20:15Kleine Zaal
Wij raden u aan om uw concertkaarten te bestellen via een andere browser. Gebruik hiervoor Chrome, Firefox, Safari, Edge of Internet Explorer versie 10 of hoger.