Concertagenda

Zoekfilters

Gezocht op

Geen resultaten op vrijdag 14 juni 2019

24 concerten vanaf zaterdag 15 juni 2019


  • Donderdag 18 juli 2019


    • Joshua Bell in Slavisch getint concert: Smetana en Dvořák

      Donderdag 18 juli 2019 20:00Grote Zaal

      Bamberger Symphoniker, Jakub Hrůša (dirigent), Joshua Bell (viool)
      Bamberger Symphoniker, Jakub Hrůša (dirigent), Joshua Bell (viool)
      Smetana, Dvořák
      Dvořák Vioolconcert in a, op. 53
      Dvořák Cavatina: all moderato (uit 'Miniaturen', op. 75a)
      Smetana Má vlast

  • Vrijdag 19 juli 2019


    • Dvořáks 'Uit de Nieuwe Wereld' en Strauss’ Vier letze Lieder

      Vrijdag 19 juli 2019 20:00Grote Zaal

      Duisburger Philharmoniker, Axel Kober (dirigent), Annemarie Kremer (sopraan)
      Duisburger Philharmoniker, Axel Kober (dirigent), Annemarie Kremer (sopraan)
      Dvořák, R. Strauss, Wagner
      Wagner Vorspiel (uit 'Tristan und Isolde', WWV 90)
      R. Strauss Vier letzte Lieder, op. 150
      Dvořák Symfonie nr. 9 in e, op. 95 'Uit de Nieuwe Wereld'
      Dvořák Slavische dans in g (uit 'Slavische dansen', op. 46)

  • Zaterdag 20 juli 2019


    • Met André Kuipers naar de maan

      Zaterdag 20 juli 2019 20:00Grote Zaal

      André Kuipers (spreker), Symfonieorkest Vlaanderen, Kristiina Poska (dirigent)
      André Kuipers (spreker), Symfonieorkest Vlaanderen, Kristiina Poska (dirigent), Lars Gorter (videoregisseur)
      Debussy, Williams, Stravinsky
      R. Strauss Also sprach Zarathustra, op. 30
      Haydn Die Vorstellung des Chaos (uit 'Die Schöpfung', Hob. XXI: 2)
      Dvořák Mesícku na nebi hlubokém (uit 'Rusalka', op. 114)
      Humperdinck Hexenritt (uit 'Hänsel und Gretel')
      Britten Dawn: Lento e tranquillo (uit 'Four Sea Interludes', op. 33a)
      Horner Thema (uit 'Apollo 13')
      Britten Storm: Presto con fuoco (uit 'Four Sea Interludes', op. 33a)
      J. Strauss jr. Wals 'An der schönen, blauen Donau', op. 314
      Glinka Ouverture (uit 'Roeslan en Ljoedmila')
      Ives The Unanswered Question
      Stravinsky Danse infernale du roi Kastcheï (uit 'De vuurvogel')
      Williams Flying theme (uit 'E.T. The Extra-Terrestrial')
      Debussy Suite Bergamasque (ork. L. Caillet)
      Williams Hedwiges Theme (uit 'Harry Potter')

  • Zondag 21 juli 2019


    • Met André Kuipers naar de maan

      Zondag 21 juli 2019 14:00Grote Zaal

      André Kuipers (spreker), Symfonieorkest Vlaanderen, Kristiina Poska (dirigent)
      André Kuipers (spreker), Symfonieorkest Vlaanderen, Kristiina Poska (dirigent), Lars Gorter (videoregisseur)
      Debussy, Williams, Stravinsky
      R. Strauss Also sprach Zarathustra, op. 30
      Haydn Die Vorstellung des Chaos (uit 'Die Schöpfung', Hob. XXI: 2)
      Dvořák Mesícku na nebi hlubokém (uit 'Rusalka', op. 114)
      Humperdinck Hexenritt (uit 'Hänsel und Gretel')
      Britten Dawn: Lento e tranquillo (uit 'Four Sea Interludes', op. 33a)
      Horner Thema (uit 'Apollo 13')
      Britten Storm: Presto con fuoco (uit 'Four Sea Interludes', op. 33a)
      J. Strauss jr. Wals 'An der schönen, blauen Donau', op. 314
      Glinka Ouverture (uit 'Roeslan en Ljoedmila')
      Ives The Unanswered Question
      Stravinsky Danse infernale du roi Kastcheï (uit 'De vuurvogel')
      Williams Flying theme (uit 'E.T. The Extra-Terrestrial')
      Debussy Suite Bergamasque (ork. L. Caillet)
      Williams Hedwiges Theme (uit 'Harry Potter')

  • Donderdag 25 juli 2019


    • Australian Youth Orchestra & Jan Lisiecki: Rachmaninoff

      Donderdag 25 juli 2019 20:00Grote Zaal

      Australian Youth Orchestra, Krzysztof Urbański (dirigent), Jan Lisiecki (piano)
      Australian Youth Orchestra, Krzysztof Urbański (dirigent), Jan Lisiecki (piano)
      Dvořák, R. Schumann, Rachmaninoff
      Glinka Ouverture (uit 'Roeslan en Ljoedmila')
      Rachmaninoff Pianoconcert nr. 2 in c, op. 18
      R. Schumann Träumerei, nr. 7 (uit 'Kinderszenen', op. 15)
      Dvořák Zevende symfonie in d, op. 70
      Dvořák Slavische dans in g (uit 'Slavische dansen', op. 46)

  • Vrijdag 30 augustus 2019


    • ZomerFinale: spetterend slotfeest van de ZomerConcerten

      Vrijdag 30 augustus 2019 20:00Grote Zaal

      Essener Philharmoniker, Tomáš Netopil (dirigent), Maria Milstein (viool)
      Essener Philharmoniker, Tomáš Netopil (dirigent), Maria Milstein (viool), Christiaan Kuyvenhoven (presentator)
      Elgar, Bernstein, Mascagni
      Dvořák Slavische dans in g (uit 'Slavische dansen', op. 46)
      Schreker Festwalzer und Walzerintermezzo
      P. McCartney / Lennon Yesterday (arr. H. Feckler)
      Smetana Dans van de komedianten
      Saint-Saëns Havanaise, op. 83
      Sjostakovitsj Tahiti Trot
      Puccini La tregenda (uit 'Le villi')
      Deep Purple Smoke on the Water (arr. H. Feckler)
      J. Strauss jr. Wals, op. 410 'Frühlingsstimmen'
      Ravel Tzigane, rapsodie de concert
      Tsjaikovski Polonaise (uit 'Jevgeni Onegin', op. 24)
      Mascagni Intermezzo sinfonico (uit 'Cavalleria rusticana')
      Bernstein Overture (uit 'Candide')
      Elgar Eerste mars 'Pomp and Circumstance' 'Land of Hope and Glory'

  • Zaterdag 5 oktober 2019


    • Made in Amsterdam: Amsterdam Sinfonietta Solisten

      Zaterdag 5 oktober 2019 20:15Kleine Zaal

      Amsterdam Sinfonietta Solisten, Candida Thompson (viool), Jacobien Rozemond (viool)
      Amsterdam Sinfonietta Solisten, Candida Thompson (viool), Jacobien Rozemond (viool), Georgy Kovalev (altviool), Veit Hertenstein (altviool), Sébastien van Kuijk (cello), Örs Köszeghy (cello)
      Dvořák, Brahms, Sweelinck
      Sweelinck Chromatische fantasie (arr. B. van den Sigtenhorst Meyer)
      Brahms Strijksextet nr. 1 in Bes, op. 18
      Sweelinck Mein junges leben hat ein End (arr. M. Wantenaar)
      Dvořák Strijksextet in A, op. 48

  • Zaterdag 9 november 2019


    • Carl Orffs Carmina Burana

      Zaterdag 9 november 2019 14:15Grote Zaal

      The International Symphony Orchestra, Nationaal Koor van de Oekraïne 'Dumka', Raymond Janssen (dirigent)
      The International Symphony Orchestra, Nationaal Koor van de Oekraïne 'Dumka', Raymond Janssen (dirigent), Mariana Bulicanu (sopraan), Valentin Racoveanu (tenor), Iordache Basalic (bariton)
      Orff, Chatsjatoerjan, Dvořák
      Bizet Ouverture 'Les Toréadors' (uit 'Carmen')
      Saint-Saëns Bacchanale (uit 'Samson et Dalila', op. 47)
      Skoryk Melody
      Moesorgski Nacht op de kale berg
      Dvořák Ouverture, op. 92 'Carnaval'
      Chatsjatoerjan Sabeldans
      Orff Carmina Burana

  • Dinsdag 12 november 2019


    • Carl Orffs Carmina Burana

      Dinsdag 12 november 2019 20:15Grote Zaal

      The International Symphony Orchestra, Nationaal Koor van de Oekraïne 'Dumka', Raymond Janssen (dirigent)
      The International Symphony Orchestra, Nationaal Koor van de Oekraïne 'Dumka', Raymond Janssen (dirigent), Mariana Bulicanu (sopraan), Valentin Racoveanu (tenor), Iordache Basalic (bariton)
      Orff, Chatsjatoerjan, Dvořák
      Bizet Ouverture 'Les Toréadors' (uit 'Carmen')
      Saint-Saëns Bacchanale (uit 'Samson et Dalila', op. 47)
      Skoryk Melody
      Moesorgski Nacht op de kale berg
      Dvořák Ouverture, op. 92 'Carnaval'
      Chatsjatoerjan Sabeldans
      Orff Carmina Burana

  • Zondag 17 november 2019


    • Carl Orffs Carmina Burana

      Zondag 17 november 2019 20:15Grote Zaal

      The International Symphony Orchestra, Nationaal Koor van de Oekraïne 'Dumka', Raymond Janssen (dirigent)
      The International Symphony Orchestra, Nationaal Koor van de Oekraïne 'Dumka', Raymond Janssen (dirigent), Mariana Bulicanu (sopraan), Valentin Racoveanu (tenor), Iordache Basalic (bariton)
      Orff, Chatsjatoerjan, Dvořák
      Bizet Ouverture 'Les Toréadors' (uit 'Carmen')
      Saint-Saëns Bacchanale (uit 'Samson et Dalila', op. 47)
      Skoryk Melody
      Moesorgski Nacht op de kale berg
      Dvořák Ouverture, op. 92 'Carnaval'
      Chatsjatoerjan Sabeldans
      Orff Carmina Burana

  • Maandag 18 november 2019


    • Carl Orffs Carmina Burana

      Maandag 18 november 2019 20:15Grote Zaal

      The International Symphony Orchestra, Nationaal Koor van de Oekraïne 'Dumka', Raymond Janssen (dirigent)
      The International Symphony Orchestra, Nationaal Koor van de Oekraïne 'Dumka', Raymond Janssen (dirigent), Mariana Bulicanu (sopraan), Valentin Racoveanu (tenor), Iordache Basalic (bariton)
      Orff, Chatsjatoerjan, Dvořák
      Bizet Ouverture 'Les Toréadors' (uit 'Carmen')
      Saint-Saëns Bacchanale (uit 'Samson et Dalila', op. 47)
      Skoryk Melody
      Moesorgski Nacht op de kale berg
      Dvořák Ouverture, op. 92 'Carnaval'
      Chatsjatoerjan Sabeldans
      Orff Carmina Burana

  • Zaterdag 23 november 2019


    • Liza Ferschtman in Korngolds Vioolconcert

      Zaterdag 23 november 2019 20:15Grote Zaal

      Nederlands Philharmonisch Orkest, Michele Mariotti (dirigent), Liza Ferschtman (viool)
      Nederlands Philharmonisch Orkest, Michele Mariotti (dirigent), Liza Ferschtman (viool)
      Dvořák, Korngold, Wagner
      Wagner Prelude (uit 'Lohengrin')
      Korngold Vioolconcert in D, op. 35
      Dvořák Symfonie nr. 8 in G, op. 88

  • Zondag 24 november 2019


    • Marc-André Hamelin speelt Rachmaninoffs Paganini-variaties

      Zondag 24 november 2019 11:00Grote Zaal

      Antwerp Symphony Orchestra, Elim Chan (dirigent), Marc-André Hamelin (piano)
      Antwerp Symphony Orchestra, Elim Chan (dirigent), Marc-André Hamelin (piano)
      Dvořák, Rachmaninoff
      Rachmaninoff Rapsodie op een thema van Paganini, op. 43
      Dvořák Symfonie nr. 8 in G, op. 88

  • Maandag 25 november 2019


    • Liza Ferschtman in Korngolds Vioolconcert

      Maandag 25 november 2019 20:15Grote Zaal

      Nederlands Philharmonisch Orkest, Michele Mariotti (dirigent), Liza Ferschtman (viool)
      Nederlands Philharmonisch Orkest, Michele Mariotti (dirigent), Liza Ferschtman (viool)
      Dvořák, Korngold, Wagner
      Wagner Prelude (uit 'Lohengrin')
      Korngold Vioolconcert in D, op. 35
      Dvořák Symfonie nr. 8 in G, op. 88

  • Zondag 15 december 2019


    • Philippens/Waley-Cohen/Murrath/Thomas/Libeer: Francks Pianokwintet

      Zondag 15 december 2019 20:15Kleine Zaal

      Rosanne Philippens (viool), Tamsin Waley-Cohen (viool), Dimitri Murrath (altviool)
      Rosanne Philippens (viool), Tamsin Waley-Cohen (viool), Dimitri Murrath (altviool), Camille Thomas (cello), Julien Libeer (piano)
      Franck, Dvořák
      Dvořák Pianotrio in e, op. 90 'Dumky'
      Dvořák Terzetto in C, op. 74, B 148
      Franck Pianokwintet in f

  • Zondag 19 januari 2020


    • Winnaar Nationaal Cello Concours 2018 Eline Hensels in Dvořák

      Zondag 19 januari 2020 11:00Grote Zaal

      Nederlands Philharmonisch Orkest, Elim Chan (dirigent), Eline Hensels (cello)
      Nederlands Philharmonisch Orkest, Elim Chan (dirigent), Eline Hensels (cello)
      Tsjaikovski, Dvořák
      Dvořák Uit het Boheemse woud, op. 68
      Dvořák Rondo in g, op. 94
      Tsjaikovski Symfonie nr. 5 in e, op. 64

  • Zaterdag 25 januari 2020


    • VU-Orkest speelt Skrjabin, Janáček, Stravinsky en Dvořák

      Zaterdag 25 januari 2020 20:15Grote Zaal

      VU-Orkest, René Gulikers (dirigent)
      VU-Orkest, René Gulikers (dirigent)
      Skrjabin, Stravinsky, Janáček
      Dvořák De middagheks, op. 108
      Janáček Taras Bulba, JW 6/15
      Stravinsky Chant funèbre, op. 5
      Skrjabin Le poème de l'extase, op. 54

  • Donderdag 13 februari 2020


    • Lisiecki en Ticciati, Chopin en Dvořák

      Donderdag 13 februari 2020 20:15Grote Zaal

      Deutsches Symphonie-Orchester Berlin, Robin Ticciati (dirigent), Jan Lisiecki (piano)
      Deutsches Symphonie-Orchester Berlin, Robin Ticciati (dirigent), Jan Lisiecki (piano)
      Dvořák, Chopin, Rachmaninoff
      Rachmaninoff Het dodeneiland, op. 29
      Chopin Pianoconcert nr. 2 in f, op. 21
      Dvořák Symfonie nr. 9 in e, op. 95 'Uit de Nieuwe Wereld'

  • Donderdag 12 maart 2020


    • Apollon Musagète Kwartet: Dvořák

      Donderdag 12 maart 2020 20:15Kleine Zaal

      Apollon Musagète Kwartet
      Apollon Musagète Kwartet
      Dvořák, Penderecki, Haydn
      Haydn Strijkkwartet in D, op. 64, nr. 5 'The Lark'
      Penderecki Strijkkwartet nr. 3 'Leaves of an Unwritten Diary'
      Dvořák Strijkkwartet nr. 14 in As, op. 105

  • Zaterdag 14 maart 2020


    • Apollon Musagète Kwartet: Dvořák

      Zaterdag 14 maart 2020 20:15Kleine Zaal

      Apollon Musagète Kwartet
      Apollon Musagète Kwartet
      Dvořák, Penderecki, Haydn
      Haydn Strijkkwartet in D, op. 64, nr. 5 'The Lark'
      Penderecki Strijkkwartet nr. 3 'Leaves of an Unwritten Diary'
      Dvořák Strijkkwartet nr. 14 in As, op. 105
Wij raden u aan om uw concertkaarten te bestellen via een andere browser. Gebruik hiervoor Chrome, Firefox, Safari, Edge of Internet Explorer versie 10 of hoger.