Concertagenda

Zoekfilters

Gezocht op

129 concerten vanaf vrijdag 21 juni 2019


  • Zaterdag 5 oktober 2019


    • Made in Amsterdam: Amsterdam Sinfonietta Solisten

      Zaterdag 5 oktober 2019 20:15Kleine Zaal

      Amsterdam Sinfonietta Solisten, Candida Thompson (viool), Jacobien Rozemond (viool)
      Amsterdam Sinfonietta Solisten, Candida Thompson (viool), Jacobien Rozemond (viool), Georgy Kovalev (altviool), Veit Hertenstein (altviool), Sébastien van Kuijk (cello), Örs Köszeghy (cello)
      Dvořák, Brahms, Sweelinck
      Sweelinck Chromatische fantasie (arr. B. van den Sigtenhorst Meyer)
      Brahms Strijksextet nr. 1 in Bes, op. 18
      Sweelinck Mein junges leben hat ein End (arr. M. Wantenaar)
      Dvořák Strijksextet in A, op. 48
    • Ben Gernon en Nicolas Altstaedt met een Engels programma

      Zaterdag 5 oktober 2019 20:15Grote Zaal

      Nederlands Philharmonisch Orkest, Ben Gernon (dirigent), Nicolas Altstaedt (cello)
      Nederlands Philharmonisch Orkest, Ben Gernon (dirigent), Nicolas Altstaedt (cello)
      Elgar, Walton, Clyne
      Clyne This Midnight Hour
      Walton Cello Concerto
      Elgar Enigma-variaties, op. 36

  • Zondag 6 oktober 2019


    • Budapest Symphony Orchestra Máv: Beethovens Tripelconcert en Brahms' Eerste symfonie

      Zondag 6 oktober 2019 14:15Grote Zaal

      Budapest Symphony Orchestra Máv, Eduard Topchjan (dirigent), Minji Kim (sopraan)
      Budapest Symphony Orchestra Máv, Eduard Topchjan (dirigent), Minji Kim (sopraan), Stefano Maffizzoni (fluit), Marco Sollini (piano), Maria Solozobova (viool), Meehae Ryo (cello)
      Brahms, Doppler, Beethoven
      Beethoven Ah! perfido, op. 65
      Beethoven Tripelconcert in C, op. 56
      Doppler Fantaisie pastorale hongroise, op. 26
      Brahms Symfonie nr. 1 in c, op. 68
    • Care for Talent Presentatieconcert

      Zondag 6 oktober 2019 20:15Kleine Zaal

      Anastasia Kobekina (cello), Marina Yakhlakova (piano), Edmond Fokker van Crayestein (viool)
      Anastasia Kobekina (cello), Marina Yakhlakova (piano), Edmond Fokker van Crayestein (viool), Jochem Geene (piano)
      Popper, Rachmaninoff, Franck
      Liszt Sarabande en chaconne, variaties op een thema uit 'Almira' van Händel, S. 181
      Liszt Mazeppa, S. 100
      Liszt/Schubert Ständchen ('Leise flehen meine Lieder', D957 nr.4), D 957, nr. 4
      Liszt/Schubert Erlkönig, D 328
      Tsjaikovski/Pletnev Andante maestoso uit 'De Notenkraker', op. 71
      Paganini Cantabile in D, op. 17
      Franck Sonate in A
      Rachmaninoff Vocalise
      Popper Elfentanz, op. 39

  • Maandag 7 oktober 2019


    • Ben Gernon en Nicolas Altstaedt met een Engels programma

      Maandag 7 oktober 2019 20:15Grote Zaal

      Nederlands Philharmonisch Orkest, Ben Gernon (dirigent), Nicolas Altstaedt (cello)
      Nederlands Philharmonisch Orkest, Ben Gernon (dirigent), Nicolas Altstaedt (cello)
      Elgar, Walton, Clyne
      Clyne This Midnight Hour
      Walton Cello Concerto
      Elgar Enigma-variaties, op. 36
    • Lori Lieberman & Matangi Quartet 'The Girl and the Cat'

      Maandag 7 oktober 2019 20:15Kleine Zaal

      Lori Lieberman, Matangi Kwartet, Denise Brand (piano)
      Lori Lieberman, Matangi Kwartet, Denise Brand (piano), Marijn van Prooijen (contrabas), Jaap Kwakman (3JS) (special guest)

  • Dinsdag 8 oktober 2019


    • Het Middagconcert: Quirine Viersen en Enrico Pace

      Dinsdag 8 oktober 2019 14:15Kleine Zaal

      Quirine Viersen (cello), Enrico Pace (piano)
      Quirine Viersen (cello), Enrico Pace (piano)
      Brahms, Beethoven, R. Schumann
      R. Schumann Fantasiestücke, op. 73
      Beethoven Sonate in C, op. 102, nr. 1
      Brahms Sonate nr. 2 in F, op. 99
    • Close-up: Cellisten van het Koninklijk Concertgebouworkest

      Dinsdag 8 oktober 2019 20:15Kleine Zaal

      Gregor Horsch (cello), Johan van Iersel (cello), Fred Edelen (cello)
      Gregor Horsch (cello), Johan van Iersel (cello), Fred Edelen (cello), Benedikt Enzler (cello), Chris van Balen (cello), Joris van den Berg (cello), Jérôme Fruchart (cello), Christian Hacker (cello), Maartje-Maria den Herder (cello), Clément Peigné (cello), Honorine Schaeffer (cello), Fabrizio Scilla (cello)
      Funck, Pärt, Fitzenhagen
      Sweelinck Variaties op 'Onder een linde groen', SwWV 325 (bew. F. Edelen)
      Barrière Tiende sonate in G
      Popper Tempo di Marcia, op. 16a
      Boccherini Sonate in C, G. 17
      Françaix Scuola di Celli
      Piatti In vacanza
      Casals Song of the Birds
      Fitzenhagen Konzertwalzer, op. 31a
      Pärt Fratres
      Funck Suite in D (uit 'Stricturae Viola de Gambicae')

  • Woensdag 9 oktober 2019


    • Van Kuijk Kwartet: Beethoven, Brahms en nieuw werk

      Woensdag 9 oktober 2019 20:15Kleine Zaal

      Van Kuijk Kwartet
      Van Kuijk Kwartet
      Brahms, Rivet, Beethoven
      Beethoven Strijkkwartet in C, op. 59, nr. 3
      Rivet Quartet 1 'amahlathi amanzi'
      Brahms Strijkkwartet nr. 2 in a, op. 51, nr. 2

  • Donderdag 10 oktober 2019


    • Isabelle Faust & Friends: Schuberts Octet

      Donderdag 10 oktober 2019 20:15Kleine Zaal

      Isabelle Faust (viool), Anne Katharina Schreiber (viool), Danusha Waskiewicz (altviool)
      Isabelle Faust (viool), Anne Katharina Schreiber (viool), Danusha Waskiewicz (altviool), Kristin von der Goltz (cello), James Munro (contrabas), Lorenzo Coppola (klarinet), Javier Zafra (fagot), Teunis van der Zwart (hoorn)
      Schubert, Webern
      Webern Sechs Bagatellen, op. 9
      Schubert Quartettsatz in c, D 703, op. posth.
      Schubert Octet in F, D 803, op. 166
      Schubert Derde menuet (uit 'Vijf menuetten met zes trio's', D. 89) (arr. O. Strasnoy)
      Schubert Trio in d (uit 'Vijf menuetten met zes trio's', D. 89) (arr. O. Strasnoy)

  • Zaterdag 12 oktober 2019


    • KleuterSinfonietta: Speelgoedfabriek Tokkel en Strijk (4-5 jaar)

      Zaterdag 12 oktober 2019 10:00Koorzaal

      Amsterdam Sinfonietta, Kiki Jaski (regie), Jan Groenteman (liedteksten)
      Amsterdam Sinfonietta, Kiki Jaski (regie), Jan Groenteman (liedteksten)
    • KleuterSinfonietta: Speelgoedfabriek Tokkel en Strijk (4-5 jaar)

      Zaterdag 12 oktober 2019 12:00Koorzaal

      Amsterdam Sinfonietta, Kiki Jaski (regie), Jan Groenteman (liedteksten)
      Amsterdam Sinfonietta, Kiki Jaski (regie), Jan Groenteman (liedteksten)
    • KleuterSinfonietta: Speelgoedfabriek Tokkel en Strijk (4-5 jaar)

      Zaterdag 12 oktober 2019 14:00Koorzaal

      Amsterdam Sinfonietta, Kiki Jaski (regie), Jan Groenteman (liedteksten)
      Amsterdam Sinfonietta, Kiki Jaski (regie), Jan Groenteman (liedteksten)

  • Zondag 13 oktober 2019


    • KleuterSinfonietta: Speelgoedfabriek Tokkel en Strijk (4-5 jaar)

      Zondag 13 oktober 2019 10:00Koorzaal

      Amsterdam Sinfonietta, Kiki Jaski (regie), Jan Groenteman (liedteksten)
      Amsterdam Sinfonietta, Kiki Jaski (regie), Jan Groenteman (liedteksten)
    • KleuterSinfonietta: Speelgoedfabriek Tokkel en Strijk (4-5 jaar)

      Zondag 13 oktober 2019 12:00Koorzaal

      Amsterdam Sinfonietta, Kiki Jaski (regie), Jan Groenteman (liedteksten)
      Amsterdam Sinfonietta, Kiki Jaski (regie), Jan Groenteman (liedteksten)
    • KleuterSinfonietta: Speelgoedfabriek Tokkel en Strijk (4-5 jaar)

      Zondag 13 oktober 2019 14:00Koorzaal

      Amsterdam Sinfonietta, Kiki Jaski (regie), Jan Groenteman (liedteksten)
      Amsterdam Sinfonietta, Kiki Jaski (regie), Jan Groenteman (liedteksten)
    • Het Middagconcert: Waarts, Kovalev en Van Poucke

      Zondag 13 oktober 2019 14:15Kleine Zaal

      Stephen Waarts (viool), Georgy Kovalev (altviool), Ella van Poucke (cello)
      Stephen Waarts (viool), Georgy Kovalev (altviool), Ella van Poucke (cello)
      Mozart, Kurtág
      Kurtág delen (uit 'Signs, Games and Messages')
      Mozart Trio in Es, KV 563 'Ein Divertimento... di sei pezzi'

  • Maandag 14 oktober 2019


    • Trio Wanderer: Haydn, Schumann en Rachmaninoff

      Maandag 14 oktober 2019 20:15Kleine Zaal

      Trio Wanderer
      Trio Wanderer
      L. Boulanger, Rachmaninoff, R. Schumann
      Haydn Pianotrio in As, Hob. XV:14, op. 39
      R. Schumann Eerste pianotrio in d, op. 63
      Rachmaninoff Trio élégiaque in d, op. 9
      L. Boulanger D’un matin de printemps

  • Woensdag 16 oktober 2019


    • Trio Wanderer: Haydn, Schumann en Rachmaninoff

      Woensdag 16 oktober 2019 20:15Kleine Zaal

      Trio Wanderer
      Trio Wanderer
      L. Boulanger, Rachmaninoff, R. Schumann
      Haydn Pianotrio in As, Hob. XV:14, op. 39
      R. Schumann Eerste pianotrio in d, op. 63
      Rachmaninoff Trio élégiaque in d, op. 9
      L. Boulanger D’un matin de printemps

  • Donderdag 17 oktober 2019


    • Borodin Kwartet: Sjostakovitsj cyclus (deel V)

      Donderdag 17 oktober 2019 20:15Kleine Zaal

      Borodin Kwartet, Barry Douglas (piano), Sergei Nakariakov (trompet)
      Borodin Kwartet, Barry Douglas (piano), Sergei Nakariakov (trompet)
      Sjostakovitsj
      Sjostakovitsj Dertiende strijkkwartet in bes, op. 138
      Sjostakovitsj Podrugi (Vriendinnen)
      Sjostakovitsj Pianokwintet in g, op. 57
      Sjostakovitsj Allegro (uit 'Podrugi (Vriendinnen)')
Wij raden u aan om uw concertkaarten te bestellen via een andere browser. Gebruik hiervoor Chrome, Firefox, Safari, Edge of Internet Explorer versie 10 of hoger.