Concertagenda

Zoekfilters

Gezocht op

Geen resultaten op maandag 15 juli 2019

30 concerten vanaf dinsdag 16 juli 2019


  • Zaterdag 14 september 2019


    • Rachmaninoff en Tsjaikovski: Francesca da Rimini

      Zaterdag 14 september 2019 14:15Grote Zaal

      Radio Filharmonisch Orkest, Groot Omroepkoor, Stanislav Kochanovsky (dirigent)
      Radio Filharmonisch Orkest, Groot Omroepkoor, Stanislav Kochanovsky (dirigent), Benjamin Goodson (koordirigent), Maria Bayankina (sopraan), Oleg Dolgov (tenor, Paolo Malatesta), Dmitriy Golovnin (tenor, Dante), Vladislav Sulimsky (bariton), Mikhail Kolelishvili (bas)
      Rachmaninoff, Tsjaikovski
      Tsjaikovski Francesca da Rimini, op. 32
      Rachmaninoff Francesca da Rimini, op. 25

  • Zaterdag 28 september 2019


    • Bastiaan Everink: marinier wordt operazanger

      Zaterdag 28 september 2019 14:15Grote Zaal

      Radio Filharmonisch Orkest, James Gaffigan (dirigent), Bastiaan Everink (bariton)
      Radio Filharmonisch Orkest, James Gaffigan (dirigent), Bastiaan Everink (bariton), Annemarie Kremer (sopraan)
      Hindemith, Zuidam, Schubert
      Schubert Symfonie nr. 8 in b, D 759 'Unvollendete'
      Zuidam Hercules (In opdracht van NTR Zaterdagmatinee. Mede mogelijk gemaakt door het Fonds Podiumkunsten)
      Hindemith Symfonie 'Mathis der Maler'

  • Zaterdag 5 oktober 2019


    • Vivaldi en zijn tijdgenoot Conti

      Zaterdag 5 oktober 2019 14:15Grote Zaal

      Purcell Choir, Orfeo Orchestra, Simon Standage (concertmeester)
      Purcell Choir, Orfeo Orchestra, Simon Standage (concertmeester), György Vashegyi (dirigent), Katalin Szutrély (sopraan), Ágnes Pintér (sopraan), Eszter Balogh (alt), Bernhard Berchthold (tenor), Thomas Dolié (bas), Lóránt Najbauer (bas)
      Conti, Vivaldi
      Vivaldi Kyrie in g, RV 587
      Vivaldi Gloria in D, RV 589
      Conti Missa Sancti Pauli

  • Zaterdag 12 oktober 2019


    • Inauguratieconcert: Karina Canellakis chef-dirigent Radio Filharmonisch Orkest

      Zaterdag 12 oktober 2019 14:15Grote Zaal

      Radio Filharmonisch Orkest, Karina Canellakis (dirigent), Baiba Skride (viool)
      Radio Filharmonisch Orkest, Karina Canellakis (dirigent), Baiba Skride (viool)
      Sjostakovitsj, Currier, Beethoven
      Beethoven Ouverture (uit 'Egmont', op. 84)
      Currier Aether
      Sjostakovitsj Tiende symfonie in e, op. 93

  • Zaterdag 19 oktober 2019


    • Voetnoten bij de menselijke komedie

      Zaterdag 19 oktober 2019 14:15Grote Zaal

      Residentie Orkest Den Haag, Groot Omroepkoor, Nicholas Collon (dirigent)
      Residentie Orkest Den Haag, Groot Omroepkoor, Nicholas Collon (dirigent), Håkan Hardenberger (trompet), Louise Alder (sopraan), Marianne Beate Kielland (mezzosopraan), Julian Prégardien (tenor), Andreas Wolf (bas)
      Beethoven, Holloway, Kortekaas
      Kortekaas Voetnoten bij de menselijke komedie: Mijmeringen van Arnon Grunberg (In opdracht van NTR ZaterdagMatinee, mede mogelijk gemaakt door Fonds Podiumkunsten)
      Holloway Phaeton's journey: son of the sun (trompetconcert)
      Beethoven Mis in C, op. 86

  • Zaterdag 26 oktober 2019


    • Arthur en Lucas Jussen: driemaal op twee piano’s

      Zaterdag 26 oktober 2019 14:15Grote Zaal

      Arthur Jussen (piano), Lucas Jussen (piano), Alexej Gerassimez (slagwerk)
      Arthur Jussen (piano), Lucas Jussen (piano), Alexej Gerassimez (slagwerk), Simone Rubino (slagwerk)
      Messiaen, Bartók, Kulenty
      Kulenty VAN...
      Bartók Sonate, SZ. 110
      Messiaen Visions de l'Amen

  • Zaterdag 2 november 2019


    • Jaap van Zweden en Wagners Walküre

      Zaterdag 2 november 2019 15:00Grote Zaal

      Radio Filharmonisch Orkest, Jaap van Zweden (dirigent), Stuart Skelton (tenor, Siegmund)
      Radio Filharmonisch Orkest, Jaap van Zweden (dirigent), Stuart Skelton (tenor, Siegmund), Ain Anger (bas), Thomas Johannes Mayer (bariton), Elena Pankratova (sopraan), Katharine Broderick (sopraan), Sonja Šarić (sopraan), Lisette Bolle (sopraan), Brit-Tone Müllertz (sopraan), Ronnita Miller (mezzosopraan), Esther Kuiper (mezzosopraan), Ursula Hesse von den Steinen (mezzosopraan, Siegrune), Katrin Wundsam (mezzosopraan), Roswitha Christina Müller (mezzosopraan), Henriette Gödde (mezzosopraan)
      Wagner
      Wagner Die Walküre, WWV 86b

  • Zaterdag 16 november 2019


    • Voor de eeuwigheid: Requiems van Mozart en Jommelli

      Zaterdag 16 november 2019 14:15Grote Zaal

      Coro e Orchestra Ghislieri, Giulio Prandi (dirigent), Sandrine Piau (sopraan)
      Coro e Orchestra Ghislieri, Giulio Prandi (dirigent), Sandrine Piau (sopraan), Carlo Vistoli (alt), Raffaele Giordani (tenor ), Salvo Vitale (bas)
      Mozart, Jommelli
      Jommelli Requiem in Es
      Mozart Requiem in d, KV 626

  • Zaterdag 23 november 2019


    • Vergankelijkheid en loutering: Messiaen, Chen en Fauré

      Zaterdag 23 november 2019 14:15Grote Zaal

      Radio Filharmonisch Orkest, Groot Omroepkoor, Long Yu (dirigent)
      Radio Filharmonisch Orkest, Groot Omroepkoor, Long Yu (dirigent), Gijs Leenaars (koordirigent), Jian Wang (cello), Fatma Said (sopraan), Shenyang (bariton)
      Fauré, Chen Qigang, Messiaen
      Messiaen O sacrum convivium!
      Chen Qigang Reflet d'un temps disparu
      Fauré Requiem, op. 48

  • Zaterdag 30 november 2019


    • De Franse liefde van Louis Andriessen

      Zaterdag 30 november 2019 14:15Grote Zaal

      Radio Filharmonisch Orkest, Bas Wiegers (dirigent), Nora Fischer (sopraan)
      Radio Filharmonisch Orkest, Bas Wiegers (dirigent), Nora Fischer (sopraan)
      Ravel, Messiaen, L. Andriessen
      Padding Three Birthday Pieces (In opdracht van NTR ZaterdagMatinee, mogelijk gemaakt door de Stichting Vrienden van de Matinee)
      L. Andriessen The Only One (In opdracht van NTR ZaterdagMatinee, Los Angeles Philharmonic Association & BBC. Mede mogelijk gemaakt door het Fonds Podiumkunsten)
      Messiaen Chronochromie
      Ravel Valses nobles et sentimentales

  • Zaterdag 7 december 2019


    • Händels triomf: Judas Maccabaeus

      Zaterdag 7 december 2019 13:30Grote Zaal

      Capella Cracoviensis, Jan Tomasz Adamus (dirigent), Rebecca Bottone (sopraan)
      Capella Cracoviensis, Jan Tomasz Adamus (dirigent), Rebecca Bottone (sopraan), Marta Wryk (mezzosopraan), Joshua Ellicott (tenor), Sebastian Szumski (bariton)
      Händel
      Händel Judas Maccabaeus, HWV 63

  • Zaterdag 14 december 2019


    • Reflecties met Edo de Waart

      Zaterdag 14 december 2019 14:15Grote Zaal

      Radio Filharmonisch Orkest, Edo de Waart (dirigent), Nicolas Altstaedt (cello)
      Radio Filharmonisch Orkest, Edo de Waart (dirigent), Nicolas Altstaedt (cello), Arjan Woudenberg (klarinet)
      Mahler, Mendelssohn / Widmann, Weinberg
      Clyne Abstractions
      Weinberg Celloconcert, op. 43
      Mendelssohn / Widmann Andante (uit 'Klarinetsonate')
      Mahler Totenfeier, Symphonische Dichtung für grosses Orchester

  • Zaterdag 11 januari 2020


    • L’Orfeo: de eerste opera van Monteverdi

      Zaterdag 11 januari 2020 13:30Grote Zaal

      Cappella Mediterranea, Chœur de Chambre de Namur, Leonardo García Alarcón (dirigent)
      Cappella Mediterranea, Chœur de Chambre de Namur, Leonardo García Alarcón (dirigent), Valerio Contaldo (tenor), Mariana Flores (sopraan), Giuseppina Bridelli (mezzosopraan), Salvo Vitale (bas), Alejandro Meerapfel (bariton), Alessandro Giangrande (countertenor), Carlo Vistoli (countertenor), Nicholas Scott (tenor), Matteo Bellotto (bas), Philippe Favette (bas-bariton)
      Monteverdi
      Monteverdi L'Orfeo, SV 318

  • Zaterdag 18 januari 2020


    • Bach+twee eeuwen: Stravinsky, Berg en Mascagni

      Zaterdag 18 januari 2020 14:15Grote Zaal

      Radio Filharmonisch Orkest, Groot Omroepkoor, Andrea Battistoni (dirigent)
      Radio Filharmonisch Orkest, Groot Omroepkoor, Andrea Battistoni (dirigent), Klaas Stok (koordirigent), Ilya Gringolts (viool), Helena Rasker (alt), Sergei Romanovski (tenor), Amartuvshin Enkhbat (bariton)
      Mascagni, Berg, Stravinsky
      Stravinsky Requiem Canticles
      Berg Vioolconcert 'Dem Andenken eines Engels'
      Mascagni Messa di gloria in F

  • Zaterdag 25 januari 2020


    • Valery Gergiev dirigeert Sjostakovitsj

      Zaterdag 25 januari 2020 14:15Grote Zaal

      Rotterdams Philharmonisch Orkest, Valery Gergiev (dirigent), Gautier Capuçon (cello)
      Rotterdams Philharmonisch Orkest, Valery Gergiev (dirigent), Gautier Capuçon (cello)
      Sjostakovitsj, Rossini
      Rossini Ouverture (uit 'Guillaume Tell')
      Sjostakovitsj Celloconcert nr. 1 in Es, op. 107
      Sjostakovitsj Symfonie nr. 15 in A, op. 141

  • Zaterdag 1 februari 2020


    • Semiramide: Rossini-drama in optima forma

      Zaterdag 1 februari 2020 13:00Grote Zaal

      Radio Filharmonisch Orkest, Groot Omroepkoor, Michele Mariotti (dirigent)
      Radio Filharmonisch Orkest, Groot Omroepkoor, Michele Mariotti (dirigent), Albina Shagimuratova (sopraan), Varduhi Abrahamyan (alt), Michele Angelini (tenor, Idreno), Mirco Palazzi (bas), Maria Novella Malfatti (sopraan), Stanislav Vorobyov (bas), Alessandro Luciano (tenor, Mitrane), Fabrizio Beggi (bas)
      Rossini
      Rossini Semiramide

  • Zaterdag 8 februari 2020


    • Herodes en Salome volgens Stradella

      Zaterdag 8 februari 2020 14:15Grote Zaal

      Collegium 1704, Václav Luks (dirigent), Arianna Vendittelli (sopraan)
      Collegium 1704, Václav Luks (dirigent), Arianna Vendittelli (sopraan), Gaia Petrone (mezzosopraan), Christophe Dumaux (countertenor, San Giovanni Battista ), Luca Cervoni (tenor, Consigliere), Krešimir Stražanac (bas)
      Stradella
      Stradella San Giovanni Battista

  • Zaterdag 15 februari 2020


    • Gavrylyuks Rachmaninoff-reeks, Bartók en Loevendie

      Zaterdag 15 februari 2020 14:15Grote Zaal

      Radio Filharmonisch Orkest, Ludovic Morlot (dirigent), Alexander Gavrylyuk (piano)
      Radio Filharmonisch Orkest, Ludovic Morlot (dirigent), Alexander Gavrylyuk (piano)
      Bartók, Rachmaninoff, Loevendie
      Loevendie La calle (In opdracht van NTR ZaterdagMatinee, mede mogelijk gemaakt door het Fonds Podiumkunsten)
      Rachmaninoff Pianoconcert nr. 2 in c, op. 18
      Bartók Concert voor orkest, Sz. 116

  • Zaterdag 29 februari 2020


    • De Leeuw en de raadselachtige Vivier

      Zaterdag 29 februari 2020 14:15Grote Zaal

      Asko|Schönberg, Slagwerk Den Haag, Reinbert de Leeuw (dirigent)
      Asko|Schönberg, Slagwerk Den Haag, Reinbert de Leeuw (dirigent), Barbara Kozelj (mezzosopraan), Katrien Baerts (sopraan)
      Namavar, Vivier
      Vivier Pulau Dewata
      Vivier Wo bist du Licht!
      Namavar Tiare Tahiti
      Vivier Zipangu
      Vivier Lonely Child

  • Zaterdag 7 maart 2020


    • John Adams dirigeert oude en nieuwe Adams

      Zaterdag 7 maart 2020 14:15Grote Zaal

      Radio Filharmonisch Orkest, John Adams (dirigent), Vikingur Ólafsson (piano)
      Radio Filharmonisch Orkest, John Adams (dirigent), Vikingur Ólafsson (piano)
      J. Adams
      J. Adams I still dance
      J. Adams Must the Devil Have All the Good Tunes?
      J. Adams Harmonielehre
Wij raden u aan om uw concertkaarten te bestellen via een andere browser. Gebruik hiervoor Chrome, Firefox, Safari, Edge of Internet Explorer versie 10 of hoger.