Concertagenda

Zoekfilters

Gezocht op

Geen resultaten op maandag 22 juli 2019

86 concerten vanaf dinsdag 23 juli 2019


  • Zaterdag 14 september 2019


    • Rachmaninoff en Tsjaikovski: Francesca da Rimini

      Zaterdag 14 september 2019 14:15Grote Zaal

      Radio Filharmonisch Orkest, Groot Omroepkoor, Stanislav Kochanovsky (dirigent)
      Radio Filharmonisch Orkest, Groot Omroepkoor, Stanislav Kochanovsky (dirigent), Benjamin Goodson (koordirigent), Maria Bayankina (sopraan), Oleg Dolgov (tenor, Paolo Malatesta), Dmitriy Golovnin (tenor, Dante), Vladislav Sulimsky (bariton), Mikhail Kolelishvili (bas)
      Rachmaninoff, Tsjaikovski
      Tsjaikovski Francesca da Rimini, op. 32
      Rachmaninoff Francesca da Rimini, op. 25

  • Zaterdag 21 september 2019


    • Jubileumconcert Marco den Toom

      Zaterdag 21 september 2019 19:30Grote Zaal

      Marco den Toom (algehele leiding, orgelbegeleiding en soli), Christelijke Gemengde Zangvereniging, Koor Jubilate Deo uit Woudenberg
      Marco den Toom (algehele leiding, orgelbegeleiding en soli), Christelijke Gemengde Zangvereniging, Koor Jubilate Deo uit Woudenberg, Christelijk Jongerenkoor Jigdaljahu Barendrecht, Christelijk Kamper Mannenkoor 'Door Eendracht Verbonden', The Amsterdam Jubilee Orchestra, Imperial Brass, Ars Musica Orkest, Bert Noteboom (koordirigent), Gerwin van der Plaats (koordirigent/orgel), Lennart Morée (piano)

  • Zondag 22 september 2019


    • James Gaffigan leidt Debussy en Roussel

      Zondag 22 september 2019 11:00Grote Zaal

      Radio Filharmonisch Orkest, Groot Omroepkoor, James Gaffigan (dirigent)
      Radio Filharmonisch Orkest, Groot Omroepkoor, James Gaffigan (dirigent), Cécile van de Sant (alt), Alessandro Fisher (tenor), Jean-Luc Ballestra (bariton)
      Roussel, Debussy
      Debussy Prélude à l'après-midi d'un faune, L. 86
      Roussel Evocations, op. 15

  • Zaterdag 5 oktober 2019


    • Vivaldi en zijn tijdgenoot Conti

      Zaterdag 5 oktober 2019 14:15Grote Zaal

      Purcell Choir, Orfeo Orchestra, Simon Standage (concertmeester)
      Purcell Choir, Orfeo Orchestra, Simon Standage (concertmeester), György Vashegyi (dirigent), Katalin Szutrély (sopraan), Ágnes Pintér (sopraan), Eszter Balogh (alt), Bernhard Berchthold (tenor), Thomas Dolié (bas), Lóránt Najbauer (bas)
      Conti, Vivaldi
      Vivaldi Kyrie in g, RV 587
      Vivaldi Gloria in D, RV 589
      Conti Missa Sancti Pauli

  • Dinsdag 15 oktober 2019


    • Don Giovanni door het Orkest van de Achttiende Eeuw

      Dinsdag 15 oktober 2019 19:30Grote Zaal

      Orkest van de Achttiende Eeuw, Cappella Amsterdam, Kenneth Montgomery (dirigent)
      Orkest van de Achttiende Eeuw, Cappella Amsterdam, Kenneth Montgomery (dirigent), Jeroen Lopes Cardozo (regisseur), André Morsch (bariton), Katharine Dain (sopraan), Paula Murrihy (mezzosopraan), Henk Neven (bas), Thomas Cooley (tenor, Don Ottavio), Rosanne van Sandwijk (mezzosopraan), Berend Eijkhout (bas), David Wilson-Johnson (bas)
      Mozart
      Mozart Don Giovanni, KV 527

  • Zaterdag 19 oktober 2019


    • Voetnoten bij de menselijke komedie

      Zaterdag 19 oktober 2019 14:15Grote Zaal

      Residentie Orkest Den Haag, Groot Omroepkoor, Nicholas Collon (dirigent)
      Residentie Orkest Den Haag, Groot Omroepkoor, Nicholas Collon (dirigent), Håkan Hardenberger (trompet), Louise Alder (sopraan), Marianne Beate Kielland (mezzosopraan), Julian Prégardien (tenor), Andreas Wolf (bas)
      Beethoven, Holloway, Kortekaas
      Kortekaas Voetnoten bij de menselijke komedie: Mijmeringen van Arnon Grunberg (In opdracht van NTR ZaterdagMatinee, mede mogelijk gemaakt door Fonds Podiumkunsten)
      Holloway Phaeton's journey: son of the sun (trompetconcert)
      Beethoven Mis in C, op. 86
    • Pieter Jan Leusink: Ode aan Bach

      Zaterdag 19 oktober 2019 19:30Grote Zaal

      The Bach Choir and Orchestra of the Netherlands, Pieter Jan Leusink (dirigent), Olga Zinovieva (sopraan)
      The Bach Choir and Orchestra of the Netherlands, Pieter Jan Leusink (dirigent), Olga Zinovieva (sopraan), Martinus Leusink (tenor), Thilo Dahlmann (bariton), Katja Pitelina (traverso)
      J.S. Bach
      J.S. Bach Hoogtepunten (uit 'Johannes-Passion', BWV 245)
      J.S. Bach Tweede orkestsuite in b, BWV 1067
      J.S. Bach Cantate 'Schweigt stille, plaudert nicht', BWV 211 'Kaffee Kantate'

  • Vrijdag 25 oktober 2019


    • Amsterdams Gemengd Koor: Stabat mater van Rossini tot Szymanowski

      Vrijdag 25 oktober 2019 20:15Grote Zaal

      Amsterdams Gemengd Koor, Het Nederlands Begeleidingsorkest, Paul Valk (dirigent)
      Amsterdams Gemengd Koor, Het Nederlands Begeleidingsorkest, Paul Valk (dirigent), Heleen Koele (sopraan), Carina Vinke (alt), Marcel Reijans (tenor), Frans Fiselier (bas)
      Szymanowski, Vasks, Rossini
      Rossini Stabat mater
      Vasks Pater noster
      Szymanowski Stabat mater, op. 53, M 60

  • Zondag 27 oktober 2019


    • Grootkoor: 1000 Stemmen Zingen

      Zondag 27 oktober 2019 14:15Grote Zaal

      Grootkoor Holland, Nan van Groeningen (dirigent), Etty van der Mei (dirigent)
      Grootkoor Holland, Nan van Groeningen (dirigent), Etty van der Mei (dirigent), Maria Fiselier (zang), Lee Towers (zang), Rob van Dijk, Martin Zonnenberg, Martin Mans

  • Zaterdag 9 november 2019


    • Carl Orffs Carmina Burana

      Zaterdag 9 november 2019 14:15Grote Zaal

      The International Symphony Orchestra, Nationaal Koor van de Oekraïne 'Dumka', Raymond Janssen (dirigent)
      The International Symphony Orchestra, Nationaal Koor van de Oekraïne 'Dumka', Raymond Janssen (dirigent), Mariana Bulicanu (sopraan), Valentin Racoveanu (tenor), Iordache Basalic (bariton)
      Orff, Chatsjatoerjan, Dvořák
      Bizet Ouverture 'Les Toréadors' (uit 'Carmen')
      Saint-Saëns Bacchanale (uit 'Samson et Dalila', op. 47)
      Skoryk Melody
      Moesorgski Nacht op de kale berg
      Dvořák Ouverture, op. 92 'Carnaval'
      Chatsjatoerjan Sabeldans
      Orff Carmina Burana

  • Zondag 10 november 2019


    • Groot Omroepkoor zingt Stravinsky’s Psalmensymfonie

      Zondag 10 november 2019 11:00Grote Zaal

      Radio Filharmonisch Orkest, Groot Omroepkoor, Peter Dijkstra (dirigent)
      Radio Filharmonisch Orkest, Groot Omroepkoor, Peter Dijkstra (dirigent), Elsa Benoit (sopraan)
      Stravinsky, Poulenc, Fauré
      Fauré Pavane, op. 50
      Poulenc Gloria
      Stravinsky Symphonie de psaumes
    • Opus 10: Requiem for the Living

      Zondag 10 november 2019 20:15Grote Zaal

      Projectkoor Opus 10, Orkest Nootstroom, Groninger Kinder- en Jeugdkoor
      Projectkoor Opus 10, Orkest Nootstroom, Groninger Kinder- en Jeugdkoor, Arnaud Oosterbaan (dirigent), Jeannette van Schaik (sopraan), Rosina Fabius (mezzosopraan), Sander de Jong (tenor, Rosina Fabius), Sander van den Houten (orgel), Zheng Sun (erhu), João Monteiro (gitaar), Lumiteus (Teus van der Stelt) (lichtkunst)
      Forrest
      Forrest Requiem for the Living
      Forrest Jubilate Deo

  • Dinsdag 12 november 2019


    • Carl Orffs Carmina Burana

      Dinsdag 12 november 2019 20:15Grote Zaal

      The International Symphony Orchestra, Nationaal Koor van de Oekraïne 'Dumka', Raymond Janssen (dirigent)
      The International Symphony Orchestra, Nationaal Koor van de Oekraïne 'Dumka', Raymond Janssen (dirigent), Mariana Bulicanu (sopraan), Valentin Racoveanu (tenor), Iordache Basalic (bariton)
      Orff, Chatsjatoerjan, Dvořák
      Bizet Ouverture 'Les Toréadors' (uit 'Carmen')
      Saint-Saëns Bacchanale (uit 'Samson et Dalila', op. 47)
      Skoryk Melody
      Moesorgski Nacht op de kale berg
      Dvořák Ouverture, op. 92 'Carnaval'
      Chatsjatoerjan Sabeldans
      Orff Carmina Burana

  • Zaterdag 16 november 2019


    • Voor de eeuwigheid: Requiems van Mozart en Jommelli

      Zaterdag 16 november 2019 14:15Grote Zaal

      Coro e Orchestra Ghislieri, Giulio Prandi (dirigent), Sandrine Piau (sopraan)
      Coro e Orchestra Ghislieri, Giulio Prandi (dirigent), Sandrine Piau (sopraan), Carlo Vistoli (alt), Raffaele Giordani (tenor ), Salvo Vitale (bas)
      Mozart, Jommelli
      Jommelli Requiem in Es
      Mozart Requiem in d, KV 626
    • KCOV Amsterdam zingt Brahms’ Requiem voor de levenden

      Zaterdag 16 november 2019 20:15Grote Zaal

      KCOV Amsterdam, Het Promenade Orkest, Frank Hameleers (dirigent)
      KCOV Amsterdam, Het Promenade Orkest, Frank Hameleers (dirigent), Titia van Heyst (sopraan), Berend Eijkhout (bariton)
      Brahms
      Brahms Tragische Ouvertüre in d, op. 81
      Brahms Nänie, op. 82 'Auch das Schöne muss sterben'
      Brahms Ein deutsches Requiem, op. 45

  • Zondag 17 november 2019


    • KCOV Excelsior en Concertkoor Haarlem: Verdi's Requiem

      Zondag 17 november 2019 14:15Grote Zaal

      KCOV Excelsior, Concertkoor Haarlem, Holland Symfonie Orkest
      KCOV Excelsior, Concertkoor Haarlem, Holland Symfonie Orkest, Ger Vos (dirigent), Claudia Patacca (sopraan), Esther Kuiper (mezzosopraan), Pascal Pittie (tenor), Nanco de Vries (bas)
      Verdi
      Verdi Messa da Requiem
    • Carl Orffs Carmina Burana

      Zondag 17 november 2019 20:15Grote Zaal

      The International Symphony Orchestra, Nationaal Koor van de Oekraïne 'Dumka', Raymond Janssen (dirigent)
      The International Symphony Orchestra, Nationaal Koor van de Oekraïne 'Dumka', Raymond Janssen (dirigent), Mariana Bulicanu (sopraan), Valentin Racoveanu (tenor), Iordache Basalic (bariton)
      Orff, Chatsjatoerjan, Dvořák
      Bizet Ouverture 'Les Toréadors' (uit 'Carmen')
      Saint-Saëns Bacchanale (uit 'Samson et Dalila', op. 47)
      Skoryk Melody
      Moesorgski Nacht op de kale berg
      Dvořák Ouverture, op. 92 'Carnaval'
      Chatsjatoerjan Sabeldans
      Orff Carmina Burana

  • Maandag 18 november 2019


    • Carl Orffs Carmina Burana

      Maandag 18 november 2019 20:15Grote Zaal

      The International Symphony Orchestra, Nationaal Koor van de Oekraïne 'Dumka', Raymond Janssen (dirigent)
      The International Symphony Orchestra, Nationaal Koor van de Oekraïne 'Dumka', Raymond Janssen (dirigent), Mariana Bulicanu (sopraan), Valentin Racoveanu (tenor), Iordache Basalic (bariton)
      Orff, Chatsjatoerjan, Dvořák
      Bizet Ouverture 'Les Toréadors' (uit 'Carmen')
      Saint-Saëns Bacchanale (uit 'Samson et Dalila', op. 47)
      Skoryk Melody
      Moesorgski Nacht op de kale berg
      Dvořák Ouverture, op. 92 'Carnaval'
      Chatsjatoerjan Sabeldans
      Orff Carmina Burana

  • Woensdag 20 november 2019


    • Gratis Lunchconcert

      Woensdag 20 november 2019 12:30Grote Zaal

      Toonkunstkoor Amsterdam, Boudewijn Jansen (dirigent), Arjen Berends (piano)
      Toonkunstkoor Amsterdam, Boudewijn Jansen (dirigent), Arjen Berends (piano)
      Brahms, Rachmaninoff
      Rachmaninoff Priidite, poklonimsya (Kom, laat ons aanbidden), nr. 1 (uit 'Vespers', op. 37)
      Rachmaninoff Blazhen mizh (Gezegend is de man), nr. 3 (uit 'Vespers', op. 37)
      Rachmaninoff Bogoroditse deve, raduisya (Wees verheugd, o maagd), nr. 6 (uit 'Vespers', op. 37)
      Rachmaninoff Voskres eniye khristovo videvshe (De wederopstanding van de Heer gezien), nr. 10 (uit 'Vespers', op. 37)
      Rachmaninoff Dnes spaseniye miru byst (De dag van verlossing), nr. 13 (uit 'Vespers', op. 37)
      Rachmaninoff Voskres iz groba (Christus is uit het graf herrezen), nr. 14 (uit 'Vespers', op. 37)
      Rachmaninoff Vzbrannoy voyevode (Dankzegging aan de moeder van God), nr. 15 (uit 'Vespers', op. 37)
      Brahms Wie lieblich sind deine Wohnungen, Herr Zebaoth (uit 'Ein deutsches Requiem', op. 45)

  • Donderdag 21 november 2019


    • The Star Wars Suites

      Donderdag 21 november 2019 20:15Grote Zaal

      The International Symphony Orchestra, Nationaal Koor van de Oekraïne 'Dumka', Raymond Janssen (dirigent)
      The International Symphony Orchestra, Nationaal Koor van de Oekraïne 'Dumka', Raymond Janssen (dirigent)
      Vangelis, Djawadi, Williams
      Elfman Music from Spider-Man
      Zimmer Suite (uit 'Gladiator')
      Zimmer We Are Free (uit 'Gladiator')
      Lysenko Taras Bulba
      Williams Main Theme (uit 'Jaws')
      Williams Dry Your Tears, Africa
      Williams Main Theme (uit 'Schindler's List')
      Djawadi Main Theme (uit 'Game of Thrones')
      Vangelis Conquest of Paradise
      Williams The Star Wars Suites:
      Williams Imperial March (uit 'Star Wars')
      Williams Main Theme (uit 'Star Wars')
      Williams Anakin's Theme (uit 'Star Wars')
      Williams Battle of the Heroes (uit 'Star Wars')
      Williams Luke and Leia (uit 'Star Wars')
      Williams The Astroid Field (uit 'Star Wars')
      Williams Love Theme (uit 'Star Wars')
      Williams Cantina Band (uit 'Star Wars')
      Williams Princess Leia's Theme (uit 'Star Wars')
      Williams The Flag Parade (uit 'Star Wars')
      Williams Finale (uit 'Star Wars')
      Williams Duel of the Fates (uit 'Star Wars')
Wij raden u aan om uw concertkaarten te bestellen via een andere browser. Gebruik hiervoor Chrome, Firefox, Safari, Edge of Internet Explorer versie 10 of hoger.