Concertagenda

Zoekfilters

Gezocht op

Geen resultaten op maandag 22 juli 2019

25 concerten vanaf dinsdag 23 juli 2019


  • Woensdag 24 juli 2019


    • Nelson Freire in Beethovens Vierde pianoconcert

      Woensdag 24 juli 2019 20:00Grote Zaal

      Belgian National Orchestra, Hugh Wolff (dirigent), Nelson Freire (piano)
      Belgian National Orchestra, Hugh Wolff (dirigent), Nelson Freire (piano)
      Stravinsky, Beethoven
      Beethoven Ouverture (uit 'Egmont', op. 84)
      Beethoven Pianoconcert nr. 4 in G, op. 58
      Stravinsky De vuurvogel

  • Donderdag 25 juli 2019


    • Australian Youth Orchestra & Jan Lisiecki: Rachmaninoff

      Donderdag 25 juli 2019 20:00Grote Zaal

      Australian Youth Orchestra, Krzysztof Urbański (dirigent), Jan Lisiecki (piano)
      Australian Youth Orchestra, Krzysztof Urbański (dirigent), Jan Lisiecki (piano)
      Dvořák, R. Schumann, Rachmaninoff
      Glinka Ouverture (uit 'Roeslan en Ljoedmila')
      Rachmaninoff Pianoconcert nr. 2 in c, op. 18
      R. Schumann Träumerei, nr. 7 (uit 'Kinderszenen', op. 15)
      Dvořák Zevende symfonie in d, op. 70
      Dvořák Slavische dans in g (uit 'Slavische dansen', op. 46)

  • Vrijdag 26 juli 2019


    • A Tribute to Stevie Wonder - Jazz Orchestra of the Concertgebouw

      Vrijdag 26 juli 2019 20:00Grote Zaal

      Jazz Orchestra of the Concertgebouw, Dennis Mackrel (dirigent), Jeangu Macrooy (zang)
      Jazz Orchestra of the Concertgebouw, Dennis Mackrel (dirigent), Jeangu Macrooy (zang), Madeline Bell (zang), Hermine Deurloo (harmonica)

  • Zaterdag 27 juli 2019


    • Münchner Symphoniker: Musicals in de Zomer

      Zaterdag 27 juli 2019 20:00Grote Zaal

      Münchner Symphoniker, Enrico Delamboye (dirigent), Brigitte Heitzer (sopraan)
      Münchner Symphoniker, Enrico Delamboye (dirigent), Brigitte Heitzer (sopraan), Adrian Becker (bariton)
      Arlen, Diversen, Gershwin
      Heuberger Ouverture (uit 'Der Opernball', op. 40)
      Lehár Reminiszenz: Da geh' ich zu Maxim (uit 'Die lustige Witwe')
      Lehár Gold und Silber-Walzer, op. 79, NV 87
      Kreuder Musik! Musik! Musik!
      Stolz Salome, op. 355
      Loewe Overture (uit 'My Fair Lady')
      Loewe The Rain in Spain (uit 'My Fair Lady')
      Sjostakovitsj Tahiti Trot, op. 16 (arr. V. Youmans)
      L. Anderson Belle of the Ball
      Kern The Way You Look Tonight (uit 'Swing Time')
      Berlin Cheek to cheek (uit 'Top Hat')
      L. Anderson Serenata
      A. Lloyd Webber Don’t cry for me, Argentina (uit 'Evita')
      Rogers / Hammerstein Carousel
      Porter Night and Day
      Gershwin 'S Wonderful (uit 'Funny Face')
      L. Anderson Jazz Legato
      Diversen Grand Musical Finale
      Arlen Over the Rainbow (uit 'The Wizard of Oz')

  • Zondag 28 juli 2019


    • Hannes Minnaar neemt u mee in Chopin

      Zondag 28 juli 2019 20:00Grote Zaal

      Münchner Symphoniker, David Reiland (dirigent), Hannes Minnaar (piano)
      Münchner Symphoniker, David Reiland (dirigent), Hannes Minnaar (piano)
      Mozart, Chopin, Mendelssohn
      Mendelssohn Ouverture 'Die Hebriden', op. 26
      Chopin Pianoconcert nr. 1 in e, op. 11
      Chopin Wals in cis (uit 'Drie walsen', op. 64)
      Mozart Symfonie nr. 40 in g, KV 550

  • Woensdag 31 juli 2019


    • The Who’s TOMMY by Lucas Hamming & Friends

      Woensdag 31 juli 2019 20:00Grote Zaal

      Lucas Hamming & friends, Marcel Veenendaal (zang), Spike (gitaar)
      Lucas Hamming & friends, Marcel Veenendaal (zang), Spike (gitaar)
      The Who
      The Who Tommy

  • Donderdag 8 augustus 2019


    • Noa Wildschut & Jeugdorkest Nederland: Saint-Saëns en Tsjaikovski

      Donderdag 8 augustus 2019 20:00Grote Zaal

      Jeugdorkest Nederland, Jurjen Hempel (dirigent), Noa Wildschut (viool)
      Jeugdorkest Nederland, Jurjen Hempel (dirigent), Noa Wildschut (viool)
      Tsjaikovski, Newman, Saint-Saëns
      Grahl Brennendes Geheimnis 'novelle voor orkest' (In opdracht van Jeugdorkest Nederland)
      Saint-Saëns Vioolconcert nr. 3 in b, op. 61
      Newman Scent of a Woman
      Tsjaikovski Vierde symfonie in f, op. 36
      Saint-Saëns Danse macabre

  • Zondag 11 augustus 2019


    • Mozarts Eine kleine Nachtmusik - Concertgebouw Kamerorkest

      Zondag 11 augustus 2019 20:00Grote Zaal

      Concertgebouw Kamerorkest, Alexei Ogrintchouk (hobo/dirigent)
      Concertgebouw Kamerorkest, Alexei Ogrintchouk (hobo/dirigent)
      Haydn, Schnittke, Mozart
      Mozart Eine kleine Nachtmusik in G, KV 525
      Mozart Hoboconcert in C, KV 314
      Schnittke Moz-Art à la Haydn 'naar schetsen van Mozart, KV416d'
      Haydn Symfonie nr. 45 'Abschied'

  • Dinsdag 13 augustus 2019


    • Joyce DiDonato bij National Youth Orchestra: Berlioz

      Dinsdag 13 augustus 2019 20:00Grote Zaal

      National Youth Orchestra of the United States of America, Antonio Pappano (dirigent), Joyce DiDonato (mezzosopraan)
      National Youth Orchestra of the United States of America, Antonio Pappano (dirigent), Joyce DiDonato (mezzosopraan)
      Glinka, Prokofjev, Berlioz
      Beckman Occidentalis
      Berlioz Les nuits d'été, H 81, op. 7
      Prokofjev Vijfde symfonie in Bes, op. 100
      Glinka Ouverture (uit 'Roeslan en Ljoedmila')

  • Woensdag 14 augustus 2019


    • Die Kölner Akademie en Ronald Brautigam: Haydn & Mozart

      Woensdag 14 augustus 2019 20:00Grote Zaal

      Die Kölner Akademie, Michael Alexander Willens (dirigent), Ronald Brautigam (fortepiano)
      Die Kölner Akademie, Michael Alexander Willens (dirigent), Ronald Brautigam (fortepiano)
      Mozart, Haydn
      Haydn Symfonie nr. 49 in f 'La passione'
      Haydn Pianoconcert in D, Hob. XVIII: 11
      Mozart Vijfde symfonie in Bes, KV 22
      Mozart Veertiende pianoconcert in Es, KV 449
      Mozart Allegro ma non troppo (uit 'Veertiende pianoconcert in Es', KV 449)

  • Donderdag 15 augustus 2019


    • EUYO met Mahler, Andreas Ottensamer speelt Mozart

      Donderdag 15 augustus 2019 20:00Grote Zaal

      European Union Youth Orchestra, Stéphane Denève (dirigent), Andreas Ottensamer (klarinet)
      European Union Youth Orchestra, Stéphane Denève (dirigent), Andreas Ottensamer (klarinet)
      Bizet, Mahler, Mozart
      Mozart Klarinetconcert in A, KV 622
      Mahler Symfonie nr. 5 in cis
      Bizet Farandole (uit 'Tweede suite uit L'arlésienne')

  • Vrijdag 16 augustus 2019


    • Palestine Youth Orchestra: Ode aan de liefde

      Vrijdag 16 augustus 2019 20:00Grote Zaal

      Palestine Youth Orchestra, Vincent de Kort (dirigent), Nai Barghouti (zang)
      Palestine Youth Orchestra, Vincent de Kort (dirigent), Nai Barghouti (zang)
      Márquez, Barghouti, Bizet
      Tsjaikovski Romeo en Julia, fantasie-ouverture naar Shakespeare in b
      Arnita Remembrance
      A. Rahbani / M. Rahbani Saa’ltak Habibi
      E. Rahbani Ya Sneeni ili Ruhti Irjiaili (uit 'Mais al Reem')
      Saint-Saëns Danse bacchanale
      Wagner Liebestod (uit 'Tristan und Isolde', WWV 90)
      Badarni Palestinian Rhapsody
      Bizet Prélude (uit 'Eerste suite (uit 'Carmen')')
      Bizet Aragonaise (uit 'Eerste suite (uit 'Carmen')')
      Bizet Intermezzo (uit 'Eerste suite (uit 'Carmen')')
      Bizet Les Toréadors (uit 'Eerste suite (uit 'Carmen')')
      Bizet Habañera, nr. 2 (uit 'Tweede suite (uit 'Carmen')')
      Bizet Chanson du toréador, nr. 4 (uit 'Tweede suite (uit 'Carmen')')
      Bizet Danse Bohème, nr. 6 (uit 'Tweede suite (uit 'Carmen')')
      A. Rahbani / M. Rahbani Zahret al Madaen
      Barghouti Improvisatie
      Márquez La Conga del Fuego Nuevo
      Bizet fragmenten uit 'Carmen'

  • Zaterdag 17 augustus 2019


    • Woodstock: One Night of Peace and Music

      Zaterdag 17 augustus 2019 20:00Grote Zaal

      Strange Brew, Stephanie Struijk (zang), Sandra van Nieuwland (zang)
      Strange Brew, Stephanie Struijk (zang), Sandra van Nieuwland (zang), Ricky Koole (zang), Paul de Munnik (zang/piano), Pablo van der Poel (DeWolff) (zang/gitaar), Dandelion, Anne Soldaat (gitaar), Yorick van Norden (zang/gitaar), Lucas Hamming (zang/gitaar)

  • Zondag 18 augustus 2019


    • ZomerKlassiekers met Dominic Seldis en Tania Kross

      Zondag 18 augustus 2019 20:00Grote Zaal

      Residentie Orkest Den Haag, Dominic Seldis (gastheer/dirigent), Tania Kross (mezzosopraan)
      Residentie Orkest Den Haag, Dominic Seldis (gastheer/dirigent), Tania Kross (mezzosopraan)
      Elgar, Grieg, Offenbach
      Rossini Ouverture (uit 'La gazza ladra')
      Fauré Pavane, op. 50
      Bizet L'amour est un oiseau rebelle (Habanera) (uit 'Carmen')
      Bizet En vain, pour éviter les réponses amères (uit 'Carmen')
      Bizet Danse bohème (uit 'Carmen')
      Brahms Vijfde Hongaarse dans in fis, WoO 1
      Offenbach Ouverture (uit 'Orphée aux enfers')
      Grieg Peer Gynt, eerste suite, op. 46
      Rossini Aria 'Una voce poco fa' (uit 'Il barbiere di Siviglia')
      Elgar Nummer 1 in D 'Land of Hope and Glory' (uit 'Military Marches', op. 39 'Pomp and Circumstance')

  • Maandag 19 augustus 2019


    • Alexander Romanovsky en het Nationaal Jeugdorkest met Rachmaninoff

      Maandag 19 augustus 2019 20:00Grote Zaal

      Nationaal Jeugdorkest, Antony Hermus (dirigent), Alexander Romanovsky (piano)
      Nationaal Jeugdorkest, Antony Hermus (dirigent), Alexander Romanovsky (piano)
      Gershwin, Berlioz, Liszt
      Stravinsky Divertimento 'Le baiser de la fée'
      Rachmaninoff Rapsodie op een thema van Paganini, op. 43
      Liszt 'La Campanella' in gis kl.t., nr. 3 (uit 'Grandes études de Paganini')
      Berlioz Symphonie fantastique, H 48, op. 14
      Gershwin The Man I Love (arr. A. Tatum)

  • Woensdag 21 augustus 2019


    • Arthur en Lucas Jussen, Mendelssohn & Prokofjev

      Woensdag 21 augustus 2019 20:00Grote Zaal

      Antwerp Symphony Orchestra, Elim Chan (dirigent), Arthur Jussen (piano)
      Antwerp Symphony Orchestra, Elim Chan (dirigent), Arthur Jussen (piano), Lucas Jussen (piano)
      J.S. Bach, Mendelssohn, Prokofjev
      Prokofjev Eerste symfonie in D, op. 25 'Klassieke'
      Mendelssohn Dubbelconcert in As
      J.S. Bach Jesu, Joy of Man's Desiring, BWV 147 (arr. M. Hess)
      Prokofjev Suite uit 'Romeo en Julia', op. 64

  • Donderdag 22 augustus 2019


    • Koninklijk Concertgebouworkest & Tabea Zimmermann

      Donderdag 22 augustus 2019 20:00Grote Zaal

      Koninklijk Concertgebouworkest, Tugan Sokhiev (dirigent), Tabea Zimmermann (altviool)
      Koninklijk Concertgebouworkest, Tugan Sokhiev (dirigent), Tabea Zimmermann (altviool)
      Tsjaikovski, Bartók, Brahms
      Brahms Variaties op een thema van J. Haydn in Bes, op. 56a
      Bartók Altvioolconcert, Sz. 120
      Tsjaikovski Eerste symfonie in g, op. 13 'Winterdromen'

  • Vrijdag 23 augustus 2019


    • Concertgebouworkest Young, Julian Rachlin & Pablo Heras-Casado: Mendelssohn en Tsjaikovski

      Vrijdag 23 augustus 2019 20:00Grote Zaal

      Concertgebouworkest Young, Pablo Heras-Casado (dirigent), Julian Rachlin (viool)
      Concertgebouworkest Young, Pablo Heras-Casado (dirigent), Julian Rachlin (viool)
      Tsjaikovski, Mendelssohn, Glanert
      Glanert Idyllium (In opdracht van het Koninklijk Concertgebouworkest)
      Mendelssohn Vioolconcert in e, op. 64
      Tsjaikovski Symfonie nr. 5 in e, op. 64

  • Zaterdag 24 augustus 2019


    • Franse klanken: Ravel, Debussy en Saint-Saëns

      Zaterdag 24 augustus 2019 20:00Grote Zaal

      Residentie Orkest Den Haag, Nicholas Collon (dirigent), Andreas Brantelid (cello)
      Residentie Orkest Den Haag, Nicholas Collon (dirigent), Andreas Brantelid (cello)
      Ravel, Fauré, Saint-Saëns
      Debussy Prélude à l'après-midi d'un faune, L. 86
      Saint-Saëns Celloconcert nr. 1 in a, op. 33
      Fauré Elégie, op. 24
      Ravel Oiseaux tristes (très lent) (uit 'Miroirs') (arr. C. Matthews)
      Ravel Daphnis et Chloé, suite nr. 2
      Ravel Boléro

  • Zondag 25 augustus 2019


    • Film- en tv-klassiekers met Eric Corton

      Zondag 25 augustus 2019 20:00Grote Zaal

      Noord Nederlands Orkest, Arjan Tien (dirigent), Hermine Deurloo (harmonica)
      Noord Nederlands Orkest, Arjan Tien (dirigent), Hermine Deurloo (harmonica), Eric Corton (presentator)
      Rossini, Morricone, Van Zalk
      Smetana De Moldau (uit 'Má vlast')
      J. Strauss jr. Tritsch-Tratsch Polka, op. 241
      Djawadi Thema (uit 'Game of Thrones')
      Beal Thema (uit 'House of Cards')
      Steffaro Tune (uit 'Floris')
      Otterloo, van R. Dat mistige rooie beest (uit 'Turks fruit')
      Haanstra Circle of Smiles (thema) (uit 'Baantjer')
      Prokofjev Montecchi & Capuletti (uit 'Suite uit 'Romeo en Julia'', op. 64)
      R. Strauss Also sprach Zarathustra, op. 30
      Chatsjatoerjan Adagio van Spartacus en Phrygia (uit 'Tweede suite 'Spartacus'')
      Sjostakovitsj Wals nr. 2 (uit 'Tweede suite voor jazz-orkest')
      Grieg Morgenstemming (uit 'Peer Gynt', op. 23; 1874-75)
      Verdi Thema (uit 'Jean de Florette') (arr. J.P. Petit)
      Van Zalk Unox rookworst
      Morricone Thema (uit 'Once Upon a Time in the West') (ork. H. Mancini)
      Rossini Ouverture (uit 'Guillaume Tell')
Wij raden u aan om uw concertkaarten te bestellen via een andere browser. Gebruik hiervoor Chrome, Firefox, Safari, Edge of Internet Explorer versie 10 of hoger.