Concertagenda

Zoekfilters

Gezocht op

Geen resultaten op woensdag 24 juli 2019

20 concerten vanaf donderdag 25 juli 2019


  • Donderdag 25 juli 2019


    • Australian Youth Orchestra & Jan Lisiecki: Rachmaninoff

      Donderdag 25 juli 2019 20:00Grote Zaal

      Australian Youth Orchestra, Krzysztof Urbański (dirigent), Jan Lisiecki (piano)
      Australian Youth Orchestra, Krzysztof Urbański (dirigent), Jan Lisiecki (piano)
      Dvořák, R. Schumann, Rachmaninoff
      Glinka Ouverture (uit 'Roeslan en Ljoedmila')
      Rachmaninoff Pianoconcert nr. 2 in c, op. 18
      R. Schumann Träumerei, nr. 7 (uit 'Kinderszenen', op. 15)
      Dvořák Zevende symfonie in d, op. 70
      Dvořák Slavische dans in g (uit 'Slavische dansen', op. 46)

  • Vrijdag 30 augustus 2019


    • ZomerFinale: spetterend slotfeest van de ZomerConcerten

      Vrijdag 30 augustus 2019 20:00Grote Zaal

      Essener Philharmoniker, Tomáš Netopil (dirigent), Maria Milstein (viool)
      Essener Philharmoniker, Tomáš Netopil (dirigent), Maria Milstein (viool), Christiaan Kuyvenhoven (presentator)
      Elgar, Bernstein, Mascagni
      Dvořák Slavische dans in g (uit 'Slavische dansen', op. 46)
      Schreker Festwalzer und Walzerintermezzo
      P. McCartney / Lennon Yesterday (arr. H. Feckler)
      Smetana Dans van de komedianten
      Saint-Saëns Havanaise, op. 83
      Sjostakovitsj Tahiti Trot
      Puccini La tregenda (uit 'Le villi')
      Deep Purple Smoke on the Water (arr. H. Feckler)
      J. Strauss jr. Wals, op. 410 'Frühlingsstimmen'
      Ravel Tzigane, rapsodie de concert
      Tsjaikovski Polonaise (uit 'Jevgeni Onegin', op. 24)
      Mascagni Intermezzo sinfonico (uit 'Cavalleria rusticana')
      Bernstein Overture (uit 'Candide')
      Elgar Eerste mars 'Pomp and Circumstance' 'Land of Hope and Glory'

  • Zaterdag 5 oktober 2019


    • Made in Amsterdam: Amsterdam Sinfonietta Solisten

      Zaterdag 5 oktober 2019 20:15Kleine Zaal

      Amsterdam Sinfonietta Solisten, Candida Thompson (viool), Jacobien Rozemond (viool)
      Amsterdam Sinfonietta Solisten, Candida Thompson (viool), Jacobien Rozemond (viool), Georgy Kovalev (altviool), Veit Hertenstein (altviool), Sébastien van Kuijk (cello), Örs Köszeghy (cello)
      Dvořák, Brahms, Sweelinck
      Sweelinck Chromatische fantasie (arr. B. van den Sigtenhorst Meyer)
      Brahms Strijksextet nr. 1 in Bes, op. 18
      Sweelinck Mein junges leben hat ein End (arr. M. Wantenaar)
      Dvořák Strijksextet in A, op. 48

  • Zaterdag 9 november 2019


    • Carl Orffs Carmina Burana

      Zaterdag 9 november 2019 14:15Grote Zaal

      The International Symphony Orchestra, Nationaal Koor van de Oekraïne 'Dumka', Raymond Janssen (dirigent)
      The International Symphony Orchestra, Nationaal Koor van de Oekraïne 'Dumka', Raymond Janssen (dirigent), Mariana Bulicanu (sopraan), Valentin Racoveanu (tenor), Iordache Basalic (bariton)
      Orff, Chatsjatoerjan, Dvořák
      Bizet Ouverture 'Les Toréadors' (uit 'Carmen')
      Saint-Saëns Bacchanale (uit 'Samson et Dalila', op. 47)
      Skoryk Melody
      Moesorgski Nacht op de kale berg
      Dvořák Ouverture, op. 92 'Carnaval'
      Chatsjatoerjan Sabeldans
      Orff Carmina Burana

  • Dinsdag 12 november 2019


    • Carl Orffs Carmina Burana

      Dinsdag 12 november 2019 20:15Grote Zaal

      The International Symphony Orchestra, Nationaal Koor van de Oekraïne 'Dumka', Raymond Janssen (dirigent)
      The International Symphony Orchestra, Nationaal Koor van de Oekraïne 'Dumka', Raymond Janssen (dirigent), Mariana Bulicanu (sopraan), Valentin Racoveanu (tenor), Iordache Basalic (bariton)
      Orff, Chatsjatoerjan, Dvořák
      Bizet Ouverture 'Les Toréadors' (uit 'Carmen')
      Saint-Saëns Bacchanale (uit 'Samson et Dalila', op. 47)
      Skoryk Melody
      Moesorgski Nacht op de kale berg
      Dvořák Ouverture, op. 92 'Carnaval'
      Chatsjatoerjan Sabeldans
      Orff Carmina Burana

  • Zondag 17 november 2019


    • Carl Orffs Carmina Burana

      Zondag 17 november 2019 20:15Grote Zaal

      The International Symphony Orchestra, Nationaal Koor van de Oekraïne 'Dumka', Raymond Janssen (dirigent)
      The International Symphony Orchestra, Nationaal Koor van de Oekraïne 'Dumka', Raymond Janssen (dirigent), Mariana Bulicanu (sopraan), Valentin Racoveanu (tenor), Iordache Basalic (bariton)
      Orff, Chatsjatoerjan, Dvořák
      Bizet Ouverture 'Les Toréadors' (uit 'Carmen')
      Saint-Saëns Bacchanale (uit 'Samson et Dalila', op. 47)
      Skoryk Melody
      Moesorgski Nacht op de kale berg
      Dvořák Ouverture, op. 92 'Carnaval'
      Chatsjatoerjan Sabeldans
      Orff Carmina Burana

  • Maandag 18 november 2019


    • Carl Orffs Carmina Burana

      Maandag 18 november 2019 20:15Grote Zaal

      The International Symphony Orchestra, Nationaal Koor van de Oekraïne 'Dumka', Raymond Janssen (dirigent)
      The International Symphony Orchestra, Nationaal Koor van de Oekraïne 'Dumka', Raymond Janssen (dirigent), Mariana Bulicanu (sopraan), Valentin Racoveanu (tenor), Iordache Basalic (bariton)
      Orff, Chatsjatoerjan, Dvořák
      Bizet Ouverture 'Les Toréadors' (uit 'Carmen')
      Saint-Saëns Bacchanale (uit 'Samson et Dalila', op. 47)
      Skoryk Melody
      Moesorgski Nacht op de kale berg
      Dvořák Ouverture, op. 92 'Carnaval'
      Chatsjatoerjan Sabeldans
      Orff Carmina Burana

  • Zaterdag 23 november 2019


    • Liza Ferschtman in Korngolds Vioolconcert

      Zaterdag 23 november 2019 20:15Grote Zaal

      Nederlands Philharmonisch Orkest, Michele Mariotti (dirigent), Liza Ferschtman (viool)
      Nederlands Philharmonisch Orkest, Michele Mariotti (dirigent), Liza Ferschtman (viool)
      Dvořák, Korngold, Wagner
      Wagner Prelude (uit 'Lohengrin')
      Korngold Vioolconcert in D, op. 35
      Dvořák Symfonie nr. 8 in G, op. 88

  • Zondag 24 november 2019


    • Marc-André Hamelin speelt Rachmaninoffs Paganini-variaties

      Zondag 24 november 2019 11:00Grote Zaal

      Antwerp Symphony Orchestra, Elim Chan (dirigent), Marc-André Hamelin (piano)
      Antwerp Symphony Orchestra, Elim Chan (dirigent), Marc-André Hamelin (piano)
      Dvořák, Rachmaninoff
      Rachmaninoff Rapsodie op een thema van Paganini, op. 43
      Dvořák Symfonie nr. 8 in G, op. 88

  • Maandag 25 november 2019


    • Liza Ferschtman in Korngolds Vioolconcert

      Maandag 25 november 2019 20:15Grote Zaal

      Nederlands Philharmonisch Orkest, Michele Mariotti (dirigent), Liza Ferschtman (viool)
      Nederlands Philharmonisch Orkest, Michele Mariotti (dirigent), Liza Ferschtman (viool)
      Dvořák, Korngold, Wagner
      Wagner Prelude (uit 'Lohengrin')
      Korngold Vioolconcert in D, op. 35
      Dvořák Symfonie nr. 8 in G, op. 88

  • Zondag 15 december 2019


    • Philippens/Waley-Cohen/Murrath/Thomas/Libeer: Francks Pianokwintet

      Zondag 15 december 2019 20:15Kleine Zaal

      Rosanne Philippens (viool), Tamsin Waley-Cohen (viool), Dimitri Murrath (altviool)
      Rosanne Philippens (viool), Tamsin Waley-Cohen (viool), Dimitri Murrath (altviool), Camille Thomas (cello), Julien Libeer (piano)
      Franck, Dvořák
      Dvořák Pianotrio in e, op. 90 'Dumky'
      Dvořák Terzetto in C, op. 74, B 148
      Franck Pianokwintet in f

  • Zondag 19 januari 2020


    • Winnaar Nationaal Cello Concours 2018 Eline Hensels in Dvořák

      Zondag 19 januari 2020 11:00Grote Zaal

      Nederlands Philharmonisch Orkest, Elim Chan (dirigent), Eline Hensels (cello)
      Nederlands Philharmonisch Orkest, Elim Chan (dirigent), Eline Hensels (cello)
      Tsjaikovski, Dvořák
      Dvořák Uit het Boheemse woud, op. 68
      Dvořák Rondo in g, op. 94
      Tsjaikovski Symfonie nr. 5 in e, op. 64

  • Zaterdag 25 januari 2020


    • VU-Orkest speelt Skrjabin, Janáček, Stravinsky en Dvořák

      Zaterdag 25 januari 2020 20:15Grote Zaal

      VU-Orkest, René Gulikers (dirigent)
      VU-Orkest, René Gulikers (dirigent)
      Skrjabin, Stravinsky, Janáček
      Dvořák De middagheks, op. 108
      Janáček Taras Bulba, JW 6/15
      Stravinsky Chant funèbre, op. 5
      Skrjabin Le poème de l'extase, op. 54

  • Donderdag 13 februari 2020


    • Lisiecki en Ticciati, Chopin en Dvořák

      Donderdag 13 februari 2020 20:15Grote Zaal

      Deutsches Symphonie-Orchester Berlin, Robin Ticciati (dirigent), Jan Lisiecki (piano)
      Deutsches Symphonie-Orchester Berlin, Robin Ticciati (dirigent), Jan Lisiecki (piano)
      Dvořák, Chopin, Rachmaninoff
      Rachmaninoff Het dodeneiland, op. 29
      Chopin Pianoconcert nr. 2 in f, op. 21
      Dvořák Symfonie nr. 9 in e, op. 95 'Uit de Nieuwe Wereld'

  • Donderdag 12 maart 2020


    • Apollon Musagète Kwartet: Dvořák

      Donderdag 12 maart 2020 20:15Kleine Zaal

      Apollon Musagète Kwartet
      Apollon Musagète Kwartet
      Dvořák, Penderecki, Haydn
      Haydn Strijkkwartet in D, op. 64, nr. 5 'The Lark'
      Penderecki Strijkkwartet nr. 3 'Leaves of an Unwritten Diary'
      Dvořák Strijkkwartet nr. 14 in As, op. 105

  • Zaterdag 14 maart 2020


    • Apollon Musagète Kwartet: Dvořák

      Zaterdag 14 maart 2020 20:15Kleine Zaal

      Apollon Musagète Kwartet
      Apollon Musagète Kwartet
      Dvořák, Penderecki, Haydn
      Haydn Strijkkwartet in D, op. 64, nr. 5 'The Lark'
      Penderecki Strijkkwartet nr. 3 'Leaves of an Unwritten Diary'
      Dvořák Strijkkwartet nr. 14 in As, op. 105

  • Dinsdag 17 maart 2020


    • Het Middagconcert: Smetana, Schumann en Dvořák

      Dinsdag 17 maart 2020 15:00Grote Zaal

      Residentie Orkest Den Haag, Nicholas Collon (dirigent), Baiba Skride (viool)
      Residentie Orkest Den Haag, Nicholas Collon (dirigent), Baiba Skride (viool)
      Dvořák, R. Schumann, Smetana
      Smetana De Moldau (uit 'Má vlast')
      R. Schumann Vioolconcert in d, WoO 23
      Dvořák Slavische dans in As (uit 'Slavische dansen', op. 46)
      Dvořák Slavische dans in F (uit 'Slavische dansen', op. 46)
      Dvořák Slavische dans in A (uit 'Slavische dansen', op. 46)
      Dvořák Slavische dans in g (uit 'Slavische dansen', op. 46)

  • Vrijdag 20 maart 2020


    • Jonge Nederlanders: Alexander Warenberg en Chianti Ensemble

      Vrijdag 20 maart 2020 20:15Kleine Zaal

      Alexander Warenberg (cello), Shin Sihan (viool), Yamen Saadi (viool)
      Alexander Warenberg (cello), Shin Sihan (viool), Yamen Saadi (viool), Takehiro Konoe (altviool), Nathalia Milstein (piano)
      Dvořák, Prokofjev, Sjostakovitsj
      Sjostakovitsj Pianotrio nr. 1 in c, op. 8
      Prokofjev Sonate in C, op. 119
      Dvořák Pianokwintet nr. 2 in A, op. 81

  • Dinsdag 21 april 2020


    • Leonidas Kavakos, Kammerorchester Wien - Berlin: Bach en Dvořák

      Dinsdag 21 april 2020 20:15Grote Zaal

      Kammerorchester Wien - Berlin, Rainer Honeck (viool/leiding), Leonidas Kavakos (viool)
      Kammerorchester Wien - Berlin, Rainer Honeck (viool/leiding), Leonidas Kavakos (viool)
      Dvořák, J.S. Bach, Mozart
      Mozart Divertimento in D, KV 136
      J.S. Bach Vioolconcert in E, BWV 1042
      J.S. Bach Dubbelconcert in d, BWV 1043
      Dvořák Serenade in E, op. 22, B. 52

  • Dinsdag 2 juni 2020


    • Janine Jansen, Denis Kozhukhin en Torleif Thedéen

      Dinsdag 2 juni 2020 20:15Grote Zaal

      Janine Jansen (viool), Denis Kozhukhin (piano), Torleif Thedéen (cello)
      Janine Jansen (viool), Denis Kozhukhin (piano), Torleif Thedéen (cello)
      Dvořák, R. Strauss, Beethoven
      Beethoven Sonate in c, op. 30, nr. 2
      R. Strauss Sonate in Es, op. 18
      Dvořák Pianotrio in e, op. 90 'Dumky'
Wij raden u aan om uw concertkaarten te bestellen via een andere browser. Gebruik hiervoor Chrome, Firefox, Safari, Edge of Internet Explorer versie 10 of hoger.