Concertagenda

Zoekfilters

Gezocht op

Geen resultaten op vrijdag 17 januari 2020

72 concerten vanaf zaterdag 18 januari 2020


  • Zaterdag 18 januari 2020


    • Bach+twee eeuwen: Stravinsky, Berg en Mascagni

      Zaterdag 18 januari 2020 14:15Grote Zaal

      Radio Filharmonisch Orkest, Groot Omroepkoor, Andrea Battistoni (dirigent)
      Radio Filharmonisch Orkest, Groot Omroepkoor, Andrea Battistoni (dirigent), Klaas Stok (koordirigent), Ilya Gringolts (viool), Helena Rasker (alt), Sergei Romanovski (tenor), Pietro Spagnoli (bariton)
      Mascagni, Berg, Stravinsky
      Stravinsky Requiem Canticles
      Berg Vioolconcert 'Dem Andenken eines Engels'
      Mascagni Messa di gloria in F

  • Zaterdag 25 januari 2020


    • KleuterSinfonietta: Speelgoedfabriek Tokkel en Strijk (4-5 jaar)

      Zaterdag 25 januari 2020 10:00Koorzaal

      Amsterdam Sinfonietta, Kiki Jaski (regie), Jan Groenteman (liedteksten)
      Amsterdam Sinfonietta, Kiki Jaski (regie), Jan Groenteman (liedteksten)
    • KleuterSinfonietta: Speelgoedfabriek Tokkel en Strijk (4-5 jaar)

      Zaterdag 25 januari 2020 12:00Koorzaal

      Amsterdam Sinfonietta, Kiki Jaski (regie), Jan Groenteman (liedteksten)
      Amsterdam Sinfonietta, Kiki Jaski (regie), Jan Groenteman (liedteksten)
    • KleuterSinfonietta: Speelgoedfabriek Tokkel en Strijk (4-5 jaar)

      Zaterdag 25 januari 2020 14:00Koorzaal

      Amsterdam Sinfonietta, Kiki Jaski (regie), Jan Groenteman (liedteksten)
      Amsterdam Sinfonietta, Kiki Jaski (regie), Jan Groenteman (liedteksten)

  • Zondag 26 januari 2020


    • KleuterSinfonietta: Speelgoedfabriek Tokkel en Strijk (4-5 jaar)

      Zondag 26 januari 2020 10:00Koorzaal

      Amsterdam Sinfonietta, Kiki Jaski (regie), Jan Groenteman (liedteksten)
      Amsterdam Sinfonietta, Kiki Jaski (regie), Jan Groenteman (liedteksten)
      Laatste kaarten!
      Bekijk concert
      Laatste kaarten!
      Bekijk concert
    • KleuterSinfonietta: Speelgoedfabriek Tokkel en Strijk (4-5 jaar)

      Zondag 26 januari 2020 12:00Koorzaal

      Amsterdam Sinfonietta, Kiki Jaski (regie), Jan Groenteman (liedteksten)
      Amsterdam Sinfonietta, Kiki Jaski (regie), Jan Groenteman (liedteksten)
      Laatste kaarten!
      Bekijk concert
      Laatste kaarten!
      Bekijk concert
    • KleuterSinfonietta: Speelgoedfabriek Tokkel en Strijk (4-5 jaar)

      Zondag 26 januari 2020 14:00Koorzaal

      Amsterdam Sinfonietta, Kiki Jaski (regie), Jan Groenteman (liedteksten)
      Amsterdam Sinfonietta, Kiki Jaski (regie), Jan Groenteman (liedteksten)
      Uitverkocht
      Uitverkocht
    • Louise Wehr en Llewellyn Sanchez-Werner: Roekeloos vuurwerk voor viool en piano

      Zondag 26 januari 2020 14:30Kleine Zaal

      Louise Wehr (viool), Natsumi Ohno (piano), Llewellyn Sanchez-Werner (piano)
      Louise Wehr (viool), Natsumi Ohno (piano), Llewellyn Sanchez-Werner (piano)
      Stravinsky, Debussy, Chopin
      R. Schumann Sonate nr. 2 in d, op. 121
      Ysaÿe Caprice d'après l'étude en forme de valse de Saint-Saëns
      Chopin Barcarolle in Fis, op. 60
      Debussy Images (Première série), L. 110
      Stravinsky De vuurvogel (bew. G. Agosti)
    • Skride Kwartet speelt Schubert, Mendelssohn en Enescu

      Zondag 26 januari 2020 20:15Kleine Zaal

      Skride Kwartet
      Skride Kwartet
      Enescu, Mendelssohn, Schubert
      Schubert Adagio en Rondo concertante in F, D 487
      Mendelssohn Pianokwartet nr. 3 in b, op. 3
      Enescu Pianokwartet nr. 1 in D, op. 16

  • Woensdag 29 januari 2020


    • Gratis Lunchconcert

      Woensdag 29 januari 2020 12:30Kleine Zaal

      Orlando Festival, Erlendis Kwartet
      Orlando Festival, Erlendis Kwartet
      Lecuona, Schubert, Piazzolla
      J.S. Bach Prélude en Fuga no. 4 (cis-klein) (uit 'Das wohltemperierte Clavier I', BWV 846-869) (arr. Erlendis Kwartet)
      L. Brouwer Paisaje Cubano con Lluvia
      Piazzolla Fuga y misterio (arr. Erlendis Kwartet)
      Schubert Ständchen (arr. V. Slavskii)
      Lecuona Malagueña (uit 'Suite Andalucía') (arr. Erlendis Kwartet)

  • Zaterdag 1 februari 2020


    • Marc Albrecht dirigeert het Nederlands Philharmonisch Orkest

      Zaterdag 1 februari 2020 20:15Grote Zaal

      Nederlands Philharmonisch Orkest, Marc Albrecht (dirigent), Christian Tetzlaff (viool)
      Nederlands Philharmonisch Orkest, Marc Albrecht (dirigent), Christian Tetzlaff (viool)
      R. Strauss, Beethoven
      Beethoven Vioolconcert in D, op. 61
      R. Strauss Symphonia domestica, op. 53

  • Maandag 3 februari 2020


    • Marc Albrecht dirigeert het Nederlands Philharmonisch Orkest

      Maandag 3 februari 2020 20:15Grote Zaal

      Nederlands Philharmonisch Orkest, Marc Albrecht (dirigent), Christian Tetzlaff (viool)
      Nederlands Philharmonisch Orkest, Marc Albrecht (dirigent), Christian Tetzlaff (viool)
      R. Strauss, Beethoven
      Beethoven Vioolconcert in D, op. 61
      R. Strauss Symphonia domestica, op. 53

  • Woensdag 5 februari 2020


    • Gratis Lunchconcert

      Woensdag 5 februari 2020 12:30Kleine Zaal

      Winnaar Nederlands Vioolconcours, categorie Oskar Back 2020
      Winnaar Nederlands Vioolconcours, categorie Oskar Back 2020

  • Vrijdag 7 februari 2020


    • Scherpdenkers: Leo Blokhuis, Diamanda Dramm & Sam Amidon

      Vrijdag 7 februari 2020 20:15Kleine Zaal

      Leo Blokhuis (spreker), Diamanda La Berge Dramm (viool), Maya Fridman (cello)
      Leo Blokhuis (spreker), Diamanda La Berge Dramm (viool), Maya Fridman (cello), Aaron Likness (piano), Sam Amidon (zang/gitaar)
      Anoniem / Mlynek, Ives, Ives / La Berge Dramm
      Ives / La Berge Dramm Sonate nr. 5
      Ives Pianotrio, op. 86
      Anoniem / Mlynek Strijdliederen, ballades en Presbyteriaanse hymnes

  • Woensdag 12 februari 2020


    • Sonatesalon: James Ehnes en Andrew Armstrong in Beethoven

      Woensdag 12 februari 2020 20:15Kleine Zaal

      James Ehnes (viool), Andrew Armstrong (piano)
      James Ehnes (viool), Andrew Armstrong (piano)
      Beethoven
      Beethoven Sonate in F, op. 24 'Frühling'
      Beethoven Sonate in c, op. 30, nr. 2

  • Donderdag 13 februari 2020


    • Quatuor Mosaïques speelt Mendelssohn en meer

      Donderdag 13 februari 2020 20:15Kleine Zaal

      Quatuor Mosaïques
      Quatuor Mosaïques
      Mendelssohn, Dotzauer, Mozart
      Mozart Strijkkwartet in D, KV 575 'Pruisisch'
      Dotzauer Strijkkwartet in F, op. 64
      Mendelssohn Strijkkwartet nr. 1 in Es, op. 12

  • Zaterdag 15 februari 2020


    • Quatuor Mosaïques speelt Mendelssohn en meer

      Zaterdag 15 februari 2020 20:15Kleine Zaal

      Quatuor Mosaïques
      Quatuor Mosaïques
      Mendelssohn, Dotzauer, Mozart
      Mozart Strijkkwartet in D, KV 575 'Pruisisch'
      Dotzauer Strijkkwartet in F, op. 64
      Mendelssohn Strijkkwartet nr. 1 in Es, op. 12

  • Zondag 23 februari 2020


    • Nederlands Kamerorkest speelt Sjostakovitsj en Beethoven

      Zondag 23 februari 2020 14:15Grote Zaal

      Nederlands Kamerorkest, Gordan Nikolić (viool/leiding), Dejan Lazić (piano)
      Nederlands Kamerorkest, Gordan Nikolić (viool/leiding), Dejan Lazić (piano)
      Beethoven, Sjostakovitsj, R. Strauss
      R. Strauss Serenade in Es, op. 7
      Sjostakovitsj Pianoconcert nr. 2 in F, op. 102
      Beethoven Symfonie nr. 7 in A, op. 92

  • Woensdag 26 februari 2020


    • Isabelle Faust: van Biber naar nu

      Woensdag 26 februari 2020 20:15Kleine Zaal

      Isabelle Faust (viool)
      Isabelle Faust (viool)
      Biber, Benjamin, Pisendel
      Rochberg Allegro fantastico, nr. 18 (uit 'Caprice Variations')
      Rochberg Molto adagio, nr. 34 (uit 'Caprice Variations')
      Rochberg Allegro molto (after Weberns Passacaglia, op. 1), nr. 41 (uit 'Caprice Variations')
      Rochberg Nocturnal; slow, nr. 42 (uit 'Caprice Variations')
      Rochberg Moderately fast: fantastico, nr. 48 (uit 'Caprice Variations')
      Rochberg Poco allegretto ma con rubato, nr. 6 (uit 'Caprice Variations')
      Guillemain Allegro, nr. 18 (uit 'Amusement pour le violon seul', op. 18)
      Guillemain Altro, nr. 3 (uit 'Amusement pour le violon seul', op. 18)
      Guillemain Allegro, nr. 4 (uit 'Amusement pour le violon seul', op. 18)
      Guillemain Gratioso, nr. 5 (uit 'Amusement pour le violon seul', op. 18)
      Guillemain Altro, nr. 12 (uit 'Amusement pour le violon seul', op. 18)
      Guillemain Aria, nr. 14 (uit 'Amusement pour le violon seul', op. 18)
      Guillemain Allegretto, nr. 13 (uit 'Amusement pour le violon seul', op. 18)
      Holliger Drei kleine Szenen 'opgedragen aan Isabelle Faust'
      Pisendel Sonate per violino solo in a
      Benjamin Three Miniatures
      Biber Passacaglia in g, C. 105

  • Vrijdag 28 februari 2020


    • TRACKS: Nino Gvetadze ‘Nino's Wonderland’

      Vrijdag 28 februari 2020 21:00Kleine Zaal

      Nino Gvetadze (piano), Daniel Rowland (viool), Maja Bogdanović (cello)
      Nino Gvetadze (piano), Daniel Rowland (viool), Maja Bogdanović (cello), Elsina Jansen (regie), Jurjen Alkema (videokunstenaar), Desirée van Gelderen (licht), Welmoed (dj)
Wij raden u aan om uw concertkaarten te bestellen via een andere browser. Gebruik hiervoor Chrome, Firefox, Safari, Edge of Internet Explorer versie 10 of hoger.