Concertagenda

Zoekfilters

Gezocht op

Geen resultaten op woensdag 22 januari 2020

30 concerten vanaf donderdag 23 januari 2020


  • Vrijdag 31 januari 2020


    • TRACKS: Lavinia Meijer & gastartiest Dane Badal ‘Tracing the Future’

      Vrijdag 31 januari 2020 21:00Kleine Zaal

      Lavinia Meijer (harp), Dane Badal (dans), Kiki Jaski (regie)
      Lavinia Meijer (harp), Dane Badal (dans), Kiki Jaski (regie), Jurjen Alkema (videokunstenaar), Desirée van Gelderen (licht), Ed Rock (DJ)

  • Dinsdag 4 februari 2020


    • Symphonic Tribute to Avicii

      Dinsdag 4 februari 2020 20:15Grote Zaal

      Noord Nederlands Orkest, Dirk Brossé (dirigent/arrangeur), Anneke van Giersbergen (zang)
      Noord Nederlands Orkest, Dirk Brossé (dirigent/arrangeur), Anneke van Giersbergen (zang), Niels Geusebroek (zang), Nico de Rooij (licht/lasershow)
      Uitverkocht
      Uitverkocht

  • Vrijdag 7 februari 2020


    • Scherpdenkers: Leo Blokhuis, Diamanda Dramm & Sam Amidon

      Vrijdag 7 februari 2020 20:15Kleine Zaal

      Leo Blokhuis (spreker), Diamanda La Berge Dramm (viool), Maya Fridman (cello)
      Leo Blokhuis (spreker), Diamanda La Berge Dramm (viool), Maya Fridman (cello), Aaron Likness (piano), Sam Amidon (zang/gitaar)
      Anoniem / Mlynek, Ives, Ives / La Berge Dramm
      Ives / La Berge Dramm Sonate nr. 5
      Ives Pianotrio, op. 86
      Anoniem / Mlynek Strijdliederen, ballades en Presbyteriaanse hymnes

  • Dinsdag 11 februari 2020


    • Symphonic Cinema: The Echo of Being

      Dinsdag 11 februari 2020 19:30Grote Zaal

      Nederlands Philharmonisch Orkest, Antony Hermus (dirigent), Lucas van Woerkum (film)
      Nederlands Philharmonisch Orkest, Antony Hermus (dirigent), Lucas van Woerkum (film)
      Mahler
      The Echo of Being:
      Mahler Ruhevoll (uit 'Symfonie nr. 4 in G')
      Mahler Totenfeier, Symphonische Dichtung für grosses Orchester
      Mahler Adagio: sehr langsam und noch zurück haltend (uit 'Symfonie nr. 9 in D')

  • Zaterdag 22 februari 2020


    • Daniël Arends excelleert in ‘Meer van hetzelfde (deel 1)’ - comedyshow

      Zaterdag 22 februari 2020 14:00Grote Zaal

      Daniël Arends
      Daniël Arends
      Uitverkocht
      Uitverkocht

  • Vrijdag 28 februari 2020


    • TRACKS: Nino Gvetadze ‘Nino's Wonderland’

      Vrijdag 28 februari 2020 21:00Kleine Zaal

      Nino Gvetadze (piano), Daniel Rowland (viool), Maja Bogdanović (cello)
      Nino Gvetadze (piano), Daniel Rowland (viool), Maja Bogdanović (cello), Elsina Jansen (regie), Jurjen Alkema (videokunstenaar), Desirée van Gelderen (licht), Welmoed (dj)

  • Zaterdag 29 februari 2020


    • Concertgebouworkest Essentials: de Vijfde van Beethoven

      Zaterdag 29 februari 2020 21:00Grote Zaal

      Concertgebouworkest, Thomas Hengelbrock (dirigent)
      Concertgebouworkest, Thomas Hengelbrock (dirigent)
      Beethoven
      Beethoven Symfonie nr. 5 in c, op. 67

  • Zaterdag 7 maart 2020



  • Vrijdag 13 maart 2020


    • Scherpdenkers: Simon(e) van Saarloos

      Vrijdag 13 maart 2020 20:15Kleine Zaal

      Simon(e) van Saarloos (spreker), Crash Ensemble, Mariam Wallentin (zang)
      Simon(e) van Saarloos (spreker), Crash Ensemble, Mariam Wallentin (zang)
      Bjarnason
      Bjarnason S O N G S
      Verplaatst
      Verplaatst

  • Zondag 15 maart 2020


    • Een Conversatie Met... Ali B

      Zondag 15 maart 2020 20:15Kleine Zaal

      Ali B
      Ali B

  • Zaterdag 21 maart 2020


    • Pianofeest - Lomp en geniaal: 250 jaar Beethoven

      Zaterdag 21 maart 2020 14:15Kleine Zaal

      Martin Oei (piano), Walter Heijder (spreker), Leo Samama (spreker)
      Martin Oei (piano), Walter Heijder (spreker), Leo Samama (spreker)
      Beethoven
      Beethoven Sonate nr. 17 in d, op. 31, nr. 2 'Der Sturm'
      Beethoven Sonate nr. 8 in c, op. 13 'Pathétique'
    • Klapstuk: klassieke highlights door het Ragazze Kwartet

      Zaterdag 21 maart 2020 21:00Kleine Zaal

      RAGAZZE QUARTET , Eva Cleven (presentatie)
      RAGAZZE QUARTET , Eva Cleven (presentatie)

  • Maandag 23 maart 2020


    • Music Bowl: Pitou, Goya Quartet & Artvark Saxophone Quartet

      Maandag 23 maart 2020 20:15Kleine Zaal

      Pitou, GoYa Quartet Amsterdam, Artvark Saxophone Quartet
      Pitou, GoYa Quartet Amsterdam, Artvark Saxophone Quartet

  • Vrijdag 27 maart 2020


    • TRACKS: ORBI 'van Mahler tot Metallica'

      Vrijdag 27 maart 2020 21:00Kleine Zaal

      ORBI, Bram van Sambeek (fagot), Sven Figee (hammondorgel)
      ORBI, Bram van Sambeek (fagot), Sven Figee (hammondorgel), Rick Stotijn (contrabas), Marijn Korff de Gidts (drums/percussie), Elsina Jansen (regie), Jurjen Alkema (videokunstenaar), Desirée van Gelderen (licht), Marijn van Prooijen (arrangeur), Ed Rock (DJ)

  • Zaterdag 28 maart 2020


    • Kindermuziekweek Workshop onder leiding van de zangcoach van Kinderen voor Kinderen

      Zaterdag 28 maart 2020 10:00Kleine Zaal

      Michiel Rozendal
      Michiel Rozendal
    • Kindermuziekweek Workshop onder leiding van de zangcoach van Kinderen voor Kinderen

      Zaterdag 28 maart 2020 12:00Kleine Zaal

      Michiel Rozendal
      Michiel Rozendal
    • Kindermuziekweek Workshop onder leiding van de zangcoach van Kinderen voor Kinderen

      Zaterdag 28 maart 2020 14:00Kleine Zaal

      Michiel Rozendal
      Michiel Rozendal

  • Zondag 5 april 2020


    • The Percussion Collective van Robert van Sice met Europese première Seaborne

      Zondag 5 april 2020 20:15Kleine Zaal

      The Percussion Collective
      The Percussion Collective
      Neustadter / Van Sice
      Neustadter / Van Sice Seaborne

  • Woensdag 15 april 2020


    • Scherpdenkers: Simon(e) van Saarloos

      Woensdag 15 april 2020 20:15Kleine Zaal

      Simon(e) van Saarloos (spreker), Crash Ensemble, Mariam Wallentin (zang)
      Simon(e) van Saarloos (spreker), Crash Ensemble, Mariam Wallentin (zang)
      Bjarnason
      Bjarnason S O N G S

  • Dinsdag 28 april 2020


    • Jom Ha’atsma’oet Concert – 2020

      Dinsdag 28 april 2020 20:15Grote Zaal

      The Jewish Amsterdam Chamber Ensemble, Yoni Rose (oppervoorzanger), Barry Mehler (musical director/producer)
      The Jewish Amsterdam Chamber Ensemble, Yoni Rose (oppervoorzanger), Barry Mehler (musical director/producer), Joan Berkhemer (dirigent), Tal Strauss (piano), Noa Eyl (viool), Dimitry Ivanov (viool), Eduardo Paredes (viool), Josef Malkin (viool), Ephraïm Feves (viool), Julia Rusanovsky (viool), Julia Dinerstein (altviool), Mikhail Zemstov (altviool), Nadia David (cello), Larissa Groeneveld (cello), Jesse Feves (contrabas), Michel Marang (klarinet), Guy Salamon (slagwerk), Yishay Glick (gitaar)
Wij raden u aan om uw concertkaarten te bestellen via een andere browser. Gebruik hiervoor Chrome, Firefox, Safari, Edge of Internet Explorer versie 10 of hoger.