Concertagenda

Zoek uw concert

Zoek uw concert

Zoek op datum

Filters

Componist
Meer... Minder...
Gezocht op
  • 27 feb. 2017

2 concerten op maandag 27 februari 2017

  • Marc Albrecht dirigeert Brahms 3 en Denis Kozhukhin speelt Strauss

    Nederlands Philharmonisch Orkest, Marc Albrecht (dirigent), Denis Kozhukhin (piano)
    Nederlands Philharmonisch Orkest, Marc Albrecht (dirigent), Denis Kozhukhin (piano)
    Brahms, R. Strauss, Fauré
    Fauré Suite 'Pelléas et Mélisande', op. 80
    R. Strauss Burleske in d, o.Op 85
    Brahms Derde symfonie in F, op. 90
    Maandag 27 februari 2017 20:15 Grote Zaal
  • Fazil Say & Nicolas Altstaedt

    Nicolas Altstaedt (cello), Fazil Say (piano)
    Nicolas Altstaedt (cello), Fazil Say (piano)
    Sjostakovitsj, Janáček, Say
    Debussy Sonate in d
    Say Four Cities – Dört Şehir, op. 41
    Janáček Pohádka ('Een sprookje'), JW 7/5
    Sjostakovitsj Sonate in d, op. 40
    Maandag 27 februari 2017 20:15 Kleine Zaal

1325 concerten vanaf dinsdag 28 februari 2017

  • Gratis Lunchconcert

    Winnaars IVC Lied Duo Concours 2016, Adèle Charvet (mezzosopraan), Florian Caroubi (piano)
    Winnaars IVC Lied Duo Concours 2016, Adèle Charvet (mezzosopraan), Florian Caroubi (piano)
    Hahn, Wolf, R. Schumann
    Poulenc La petite servante, nr. 3 (uit 'Cinq poèmes de Max Jacob')
    Poulenc C'est ainsi que tu es (uit 'Métamorphoses')
    Poulenc Sanglots, nr. 5 (uit 'Banalités', FP 107)
    Krüs Lunam, ne quidem Lunam
    R. Schumann Lust der Sturmnacht, nr. 1 (uit 'Zwölf Gedichte', op. 35)
    R. Schumann Sehnsucht nach der Waldgegend, nr. 5 (uit 'Zwölf Gedichte', op. 35)
    R. Schumann Stille Tränen, nr. 10 (uit 'Zwölf Gedichte', op. 35)
    Wolf Mignon: Kennst du das Land?, nr. 9 (uit 'Goethe-Lieder')
    Hahn À Chloris (uit 'Mélodies, livre II')
    Woensdag 1 maart 2017 12:30 Kleine Zaal
  • Danel Kwartet met Tsjaikovski

    Danel Kwartet
    Danel Kwartet
    Tsjaikovski, M. Weinberg, Borodin
    Borodin Tweede strijkkwartet in D, op. 51
    M. Weinberg Vijfde strijkkwartet in Bes, op. 27
    Tsjaikovski Tweede strijkkwartet in F, op. 22
    Woensdag 1 maart 2017 20:15 Kleine Zaal
  • Scherpdenkers: Adriaan Geuze en Huang Ruo

    Adriaan Geuze, Asko|Schönberg, Huang Ruo (dirigent)
    Adriaan Geuze, Asko|Schönberg, Huang Ruo (dirigent)
    Cage, J.L. Adams, Huang Ruo
    Huang Ruo The Lost Garden: Concerto no. 2
    J.L. Adams The Light Within
    Cage In a Landscape
    Huang Ruo Woven (In opdracht van Het Koninklijk Concertgebouw) (wereldpremière)
    Donderdag 2 maart 2017 20:15 Kleine Zaal
  • Sir John Eliot Gardiner en het Concertgebouworkest

    Koninklijk Concertgebouworkest, Sir John Eliot Gardiner (dirigent), Ann Hallenberg (mezzosopraan)
    Koninklijk Concertgebouworkest, Sir John Eliot Gardiner (dirigent), Ann Hallenberg (mezzosopraan)
    Mahler, Elgar
    Elgar Ouverture Cockaigne, op. 40 'In London town'
    Mahler Rückert-Lieder
    Elgar Tweede symfonie in Es, op. 63
    Donderdag 2 maart 2017 20:15 Grote Zaal
  • Gardiner dirigeert Mahler en Elgar bij het Concertgebouworkest

    Koninklijk Concertgebouworkest, Sir John Eliot Gardiner (dirigent), Ann Hallenberg (mezzosopraan)
    Koninklijk Concertgebouworkest, Sir John Eliot Gardiner (dirigent), Ann Hallenberg (mezzosopraan)
    Mahler, Elgar
    Elgar Ouverture Cockaigne, op. 40 'In London town'
    Mahler Rückert-Lieder
    Elgar Tweede symfonie in Es, op. 63
    Vrijdag 3 maart 2017 20:15 Grote Zaal
  • Belcea Kwartet: Sjostakovitsj dichtbij

    Belcea Kwartet
    Belcea Kwartet
    Beethoven, Sjostakovitsj, Schubert
    Schubert Strijkkwartet in G, D 887
    Sjostakovitsj Vijftiende strijkkwartet in es, op. 144
    Beethoven Cavatina (uit 'Strijkkwartet in Bes gr.t. op.130)
    Vrijdag 3 maart 2017 20:15 Kleine Zaal
  • Een gebroken Europa: Valery Gergiev dirigeert

    Rotterdams Philharmonisch Orkest, Valery Gergiev (dirigent), Clara-Jumi Kang (viool)
    Rotterdams Philharmonisch Orkest, Valery Gergiev (dirigent), Clara-Jumi Kang (viool)
    Bruckner, Szymanowski
    Szymanowski Eerste vioolconcert, op. 35, M 37
    Bruckner Negende symfonie in d 'Dem lieben Gott'
    Zaterdag 4 maart 2017 14:15 Grote Zaal
  • Janine Jansen speelt Sibelius’ Vioolconcert

    NHK Symphony Orchestra Tokyo, Paavo Järvi (dirigent), Janine Jansen (viool)
    NHK Symphony Orchestra Tokyo, Paavo Järvi (dirigent), Janine Jansen (viool)
    Sjostakovitsj, Sibelius
    Sibelius Vioolconcert in d, op. 47
    Sjostakovitsj Tiende symfonie in e, op. 93
    Sibelius Valse triste, op. 44 no. 1 (Uit 'Kuolema', op 44)
    Zaterdag 4 maart 2017 20:15 Grote Zaal
  • Nederlands Studenten Kamerkoor: Muziek, abstractie en emotie

    Nederlands Studenten Kamerkoor, Kurt Bikkembergs (dirigent), Emma Kroon (cello)
    Nederlands Studenten Kamerkoor, Kurt Bikkembergs (dirigent), Emma Kroon (cello)
    Samson, L. Anderson, Steenberge
    Rabe Rondes
    Manneke Madrigaal Le città sottili
    Geysen Doe
    Rissanen Jabberwocky
    Ligeti Lux aeterna
    Enersen Agua Nocturna
    Porcelijn In shikara tala
    Goeyvaerts Mon doux Pilote s'endort aussi
    Steenberge O Crux Splendidior
    L. Anderson The Typewriter (arr. J. Damsma)
    Popovia (arr. H. Lensink)
    Samson Twee stukken voor cello solo
    Zaterdag 4 maart 2017 20:15 Kleine Zaal
  • Vasily Petrenko dirigeert Rachmaninoff en Glazoenov

    Radio Filharmonisch Orkest, Vasily Petrenko (dirigent), Maria Milstein (viool)
    Radio Filharmonisch Orkest, Vasily Petrenko (dirigent), Maria Milstein (viool)
    Rachmaninoff, Glazoenov
    Glazoenov Vioolconcert in a, op. 82
    Rachmaninoff Derde symfonie in a, op. 44
    Zondag 5 maart 2017 11:00 Grote Zaal
  • KleuterSinfonietta: Haren en Snaren (4 & 5 jaar)

    Amsterdam Sinfonietta
    Amsterdam Sinfonietta
    Zondag 5 maart 2017 11:30 Koorzaal
  • KleuterSinfonietta: Haren en Snaren (4 & 5 jaar)

    Amsterdam Sinfonietta
    Amsterdam Sinfonietta
    Zondag 5 maart 2017 13:30 Koorzaal
  • Gardiner dirigeert Mahler en Elgar bij het Concertgebouworkest

    Koninklijk Concertgebouworkest, Sir John Eliot Gardiner (dirigent), Ann Hallenberg (mezzosopraan)
    Koninklijk Concertgebouworkest, Sir John Eliot Gardiner (dirigent), Ann Hallenberg (mezzosopraan)
    Mahler, Elgar
    Elgar Ouverture Cockaigne, op. 40 'In London town'
    Mahler Rückert-Lieder
    Elgar Tweede symfonie in Es, op. 63
    Zondag 5 maart 2017 14:15 Grote Zaal
  • KleuterSinfonietta: Haren en Snaren (4 & 5 jaar)

    Amsterdam Sinfonietta
    Amsterdam Sinfonietta
    Zondag 5 maart 2017 15:30 Koorzaal
  • 30 jaar serie Meesterpianisten: spectaculair jubileumconcert

    Denis Matsuev (piano), Alexei Volodin (piano), Alexander Romanovsky (piano)
    Denis Matsuev (piano), Alexei Volodin (piano), Alexander Romanovsky (piano), Behzod Abduraimov (piano), Alexander Malofeev (piano), Aidan Mikdad (piano)
    Lutoslawski, Arenski, Balakirev
    Rachmaninoff Non allegro (uit 'Tweede sonate in bes', op. 36)
    Rachmaninoff L'istesso tempo: Allegro molto (uit 'Tweede sonate in bes', op. 36)
    Medtner Canzona serenata (uit 'Vergessene Weisen I'), op. 38, nr. 6
    Prokofjev Scherzo (uit 'Ten pieces', op. 12)
    Kapustin Intermezzo (uit 'Acht concertetudes', op. 40)
    Tsjaikovski Dumka in c, op. 59
    Skrjabin Vijfde sonate in Fis, op. 53
    Tsjaikovski Nocturne in cis (uit 'Six morceaux', op. 19)
    Balakirev Islamey, oriëntaalse fantasie, op. 18
    Prokofjev Zevende sonate in Bes, op. 83
    Rachmaninoff Eerste suite in g, op. 5
    Arenski Eerste suite, op. 15
    Lutoslawski Variaties op een thema van Paganini
    Zondag 5 maart 2017 19:45 Grote Zaal
  • Van Baerle Trio met Henze, Tsjaikovski en Beethoven

    Van Baerle Trio, Hannes Minnaar (piano), Maria Milstein (viool)
    Van Baerle Trio, Hannes Minnaar (piano), Maria Milstein (viool), Gideon den Herder (cello)
    R. Schumann, Tsjaikovski, Henze
    Beethoven Pianotrio in c, op. 1, nr. 3
    Henze Kammersonate
    Tsjaikovski Pianotrio in a, op. 50
    R. Schumann Adagio, nr. 6 (uit 'Sechs Stücke in kanonischer Form', op. 56)
    Maandag 6 maart 2017 20:15 Kleine Zaal
  • Lets Radiokoor zingt Brahms

    Lets Radiokoor, Sigvards Klava (dirigent), Eline de Gast (piano)
    Lets Radiokoor, Sigvards Klava (dirigent), Eline de Gast (piano), Ruben Plazier (piano)
    Vasks, Pärt, Karlsons
    Brahms An die Heimat, nr. 1 (uit 'Drei Quartette', op. 64)
    Brahms Der Abend, nr. 2 (uit 'Drei Quartette', op. 64)
    Karlsons Le Lagrime dell'anima
    Pärt Virgencita
    Vasks The Fruit of Silence
    Brahms Rede, Mädchen, allzu liebes, nr. 1 (uit 'Liebeslieder Walzer', op. 52)
    Brahms Am Gesteine rauscht die Flut, nr. 2 (uit 'Liebeslieder Walzer', op. 52)
    Brahms O die Frauen, nr. 3 (uit 'Liebeslieder Walzer', op. 52)
    Brahms Wie des Abends schöne Röte, nr. 4 (uit 'Liebeslieder Walzer', op. 52)
    Brahms Die grüne Hopfenranke, nr. 5 (uit 'Liebeslieder Walzer', op. 52)
    Brahms Ein kleiner, hübscher Vogel, nr. 6 (uit 'Liebeslieder Walzer', op. 52)
    Brahms Wenn so lind dein Auge mir, nr. 8 (uit 'Liebeslieder Walzer', op. 52)
    Brahms Am Donaustrande, nr. 9 (uit 'Liebeslieder Walzer', op. 52)
    Brahms O wie sanft die Quelle sich, nr. 10 (uit 'Liebeslieder Walzer', op. 52)
    Brahms Nein, es ist nicht auszukommen, nr. 11 (uit 'Liebeslieder Walzer', op. 52)
    Brahms Vögelein durchrauscht die Luft, nr. 13 (uit 'Liebeslieder Walzer', op. 52)
    Brahms Sieh, wie ist die Welle klar, nr. 14 (uit 'Liebeslieder Walzer', op. 52)
    Brahms Nachtigall, sie singt so schön, nr. 15 (uit 'Liebeslieder Walzer', op. 52)
    Brahms Ein dunkeler Schacht ist Liebe, nr. 16 (uit 'Liebeslieder Walzer', op. 52)
    Brahms Es bebet das Gesträuche, nr. 18 (uit 'Liebeslieder Walzer', op. 52)
    Brahms Verzicht, o Herz, auf Rettung, nr. 1 (uit 'Neue Liebeslieder Walzer', op. 65)
    Brahms Finstere Schatten der Nacht, nr. 2 (uit 'Neue Liebeslieder Walzer', op. 65)
    Brahms Vom Gebirge Well auf Well, nr. 7 (uit 'Neue Liebeslieder Walzer', op. 65)
    Brahms Weiche Gräser im Revier, nr. 8 (uit 'Neue Liebeslieder Walzer', op. 65)
    Brahms Flammenauge, dunkles Haar, nr. 14 (uit 'Neue Liebeslieder Walzer', op. 65)
    Brahms Zum Schluss, nr. 15 (uit 'Neue Liebeslieder Walzer', op. 65)
    Maandag 6 maart 2017 20:15 Grote Zaal
    Geannuleerd
  • Nathalie Stutzmann: het Franse lied

    Nathalie Stutzmann (alt), Inger Södergren (piano)
    Nathalie Stutzmann (alt), Inger Södergren (piano)
    Debussy, Chausson, Fauré
    Schubert Fischerweise, D 881
    Schubert Sehnsucht, D 879
    Schubert Lachen und Weinen, D 777
    Schubert Du bist die Ruh, D 776
    Schubert An die Laute, D 905
    Schubert Die junge Nonne, D 828
    Schubert Der Musensohn, D 764
    Wagner Fünf Gedichte für eine Frauenstimme, op. 91 'Wesendonck-Lieder'
    Fauré Mandoline (uit 'Cinq mélodies 'de Venise'', op. 58)
    Fauré Clair de lune (uit 'Twee Liederen', op. 46)
    Fauré Nell (uit 'Drie liederen', op. 18)
    Fauré Après un rêve (uit 'Drie Liederen', op. 7)
    Chausson Sérénade italienne (uit 'Sept mélodies', op. 2)
    Chausson Les papillons (uit 'Sept mélodies', op. 2)
    Chausson Les heures (uit 'Drie liederen', op. 27)
    Chausson Le temps des lilas (uit 'Poème de l'amour et de la mer', op. 19)
    Debussy Les cloches (uit 'Twee romances', L. 78-79)
    Debussy Fleur des blés, L. 16
    Debussy La chevelure (uit 'Chansons de Bilitis')
    Debussy La mer est plus belle que les cathédrales (uit 'Trois mélodies de Verlaine', L. 81)
    Dinsdag 7 maart 2017 20:15 Kleine Zaal
  • Openbare repetitie Concertgebouworkest

    Koninklijk Concertgebouworkest, Herbert Blomstedt (dirigent), Tatjana Vassiljeva (cello)
    Koninklijk Concertgebouworkest, Herbert Blomstedt (dirigent), Tatjana Vassiljeva (cello)
    Dvořák
    Dvořák Celloconcert in b, op. 104
    Woensdag 8 maart 2017 12:30 Grote Zaal
  • Herbert Blomstedt, Dvořák en Beethoven bij het Concertgebouworkest

    Koninklijk Concertgebouworkest, Herbert Blomstedt (dirigent), Tatjana Vassiljeva (cello)
    Koninklijk Concertgebouworkest, Herbert Blomstedt (dirigent), Tatjana Vassiljeva (cello)
    Beethoven, Dvořák
    Dvořák Celloconcert in b, op. 104
    Beethoven Zevende symfonie in A, op. 92
    Woensdag 8 maart 2017 20:15 Grote Zaal
  • Van Baerle Trio met Henze, Tsjaikovski en Beethoven

    Van Baerle Trio, Hannes Minnaar (piano), Maria Milstein (viool)
    Van Baerle Trio, Hannes Minnaar (piano), Maria Milstein (viool), Gideon den Herder (cello)
    R. Schumann, Tsjaikovski, Henze
    Beethoven Pianotrio in c, op. 1, nr. 3
    Henze Kammersonate
    Tsjaikovski Pianotrio in a, op. 50
    R. Schumann Adagio, nr. 6 (uit 'Sechs Stücke in kanonischer Form', op. 56)
    Woensdag 8 maart 2017 20:15 Kleine Zaal
  • Herbert Blomstedt, Dvořák en Beethoven bij het Concertgebouworkest

    Koninklijk Concertgebouworkest, Herbert Blomstedt (dirigent), Tatjana Vassiljeva (cello)
    Koninklijk Concertgebouworkest, Herbert Blomstedt (dirigent), Tatjana Vassiljeva (cello)
    Beethoven, Dvořák
    Dvořák Celloconcert in b, op. 104
    Beethoven Zevende symfonie in A, op. 92
    Donderdag 9 maart 2017 20:15 Grote Zaal
  • Fondation SOS Talents: Milda Daunoraité en Kasparas Mikuzis

    Milda Daunoraité (piano), Kasparas Mikuzis (piano)
    Milda Daunoraité (piano), Kasparas Mikuzis (piano)
    Chromushin, Frosini, Barkauskas
    J.S. Bach Prelude in b (bew. A. Siloti)
    Dvarionas Etude in E (uit '24 Piano Pieces')
    Liszt Un sospiro, nr. 3 (uit 'Etudes de concert', S. 144, LW A118)
    Prokofjev Sarcasmen, op. 17
    Sancan Toccata
    Sogny 2 Prolégomènes à une Eidétique Musicale
    Rachmaninoff Etudes-tableaux in Es (uit 'Etudes-tableaux', op. 33)
    Rachmaninoff Etude-tableaux in g (uit 'Etudes-tableaux', op. 33)
    Rachmaninoff Prelude in g, nr. 5 (uit 'Tien preludes', op. 23)
    Rachmaninoff Prelude in Es, nr. 6 (uit 'Tien preludes', op. 23)
    Dvarionas Impromptu in es (uit '24 Piano Pieces')
    Chatsjatoerjan Toccata in es (uit 'Suite')
    Kapustin Finale (uit 'Acht concertetudes', op. 40)
    Gavrilin Tarantella
    Barkauskas Winter
    Frosini Jolly Caballero
    Chromushin Elephants and Tigers
    Donderdag 9 maart 2017 20:15 Kleine Zaal
  • Ronald Brautigam in meesterlijk Frans programma

    Nederlands Kamerorkest, Gordan Nikolić (viool/leiding), Jonathan Waleson (dirigent (Milhaud))
    Nederlands Kamerorkest, Gordan Nikolić (viool/leiding), Jonathan Waleson (dirigent (Milhaud)), Ronald Brautigam (piano)
    Saint-Saëns, Milhaud, Ravel
    Lully Marche pour la Cérémonie turque (uit 'Le bourgeois gentilhomme', LWV 43)
    Ravel Tzigane, rapsodie de concert
    Milhaud Le boeuf sur le toit, op. 58
    Ravel Le tombeau de Couperin
    Saint-Saëns Vierde pianoconcert in c, op. 44
    Vrijdag 10 maart 2017 20:15 Grote Zaal
  • Slagwerk Den Haag met Cage, Reich en Glass

    Slagwerk Den Haag
    Slagwerk Den Haag
    Glass, Reich, Cage
    Fiumara Vitreous Body (uit 'Vitreous Bodies')
    Cage First Interlude (uit 'Sonatas and Interludes') (arr. Slagwerk Den Haag)
    Fiumara Petals (uit 'Vitreous Bodies')
    Reich Music for Pieces of Wood
    Cage Second Interlude (uit 'Sonatas and Interludes') (arr. Slagwerk Den Haag)
    Fiumara Remix (uit 'Vitreous Bodies')
    Glass Music in Similar Motion
    Fiumara Choral (uit 'Vitreous Bodies')
    Fiumara North Star (uit 'Vitreous Bodies')
    Cage Third Interlude (uit 'Sonatas and Interludes') (arr. Slagwerk Den Haag)
    Reich Six Marimbas
    Vrijdag 10 maart 2017 21:00 Kleine Zaal
  • Familieconcert Zing met ons mee: Deze vuist op deze vuist (4+)

    Cor Bakker (piano), Fay Lovsky (zang), Remko Vrijdag (zang)
    Cor Bakker (piano), Fay Lovsky (zang), Remko Vrijdag (zang), Annie Tangberg (cello), Bart van Hoof (blaasinstrumenten), Arie den Boer (slagwerk), Bob Zimmerman (arrangementen)
    Zaterdag 11 maart 2017 13:30 Kleine Zaal
  • NTR ZaterdagMatinee: Voorbij het einde

    Radio Filharmonisch Orkest, Groot Omroepkoor, James Gaffigan (dirigent)
    Radio Filharmonisch Orkest, Groot Omroepkoor, James Gaffigan (dirigent), Klaas Stok (koordirigent), Leila Josefowicz (viool)
    Jeths, Berg
    Berg Vioolconcert 'Dem Andenken eines Engels'
    Jeths Requiem (In opdracht van NTR ZaterdagMatinee, met financiële ondersteuning van het Fonds Podiumkunsten)
    Zaterdag 11 maart 2017 14:15 Grote Zaal
  • Familieconcert Zing met ons mee: Deze vuist op deze vuist (4+)

    Cor Bakker (piano), Fay Lovsky (zang), Remko Vrijdag (zang)
    Cor Bakker (piano), Fay Lovsky (zang), Remko Vrijdag (zang), Annie Tangberg (cello), Bart van Hoof (blaasinstrumenten), Arie den Boer (slagwerk), Bob Zimmerman (arrangementen)
    Zaterdag 11 maart 2017 15:30 Kleine Zaal
  • Ronald Brautigam en de Franse sfeer

    Nederlands Kamerorkest, Gordan Nikolić (viool/leiding), Jonathan Waleson (dirigent)
    Nederlands Kamerorkest, Gordan Nikolić (viool/leiding), Jonathan Waleson (dirigent), Ronald Brautigam (piano)
    Milhaud, Ravel, Lully
    Lully Marche pour la Cérémonie turque (uit 'Le bourgeois gentilhomme', LWV 43)
    Ravel Tzigane, rapsodie de concert
    Milhaud Le boeuf sur le toit, op. 58
    Ravel Le tombeau de Couperin
    Ravel Pianoconcert in G
    Zaterdag 11 maart 2017 20:15 Grote Zaal
  • Rafael Aguirre en de Spaanse gitaartraditie

    Rafael Aguirre (gitaar)
    Rafael Aguirre (gitaar)
    Giménez, Gutiérrez, Gershwin
    Albéniz Asturias, op. 47
    Albéniz Córdoba, nr. 4 (uit 'Cantos de España', op. 232)
    Albéniz Torre Bermeja, serenata (uit 'Piezas características', op. 92)
    Giuliani Rossiniana V, op. 123
    Mendelssohn Andante sostenuto, in g kl.t. "Venetianisches Gondellied", nr. 6 (uit 'Sechs Lieder ohne Worte', op. 19b)
    Pujol Tres piezas españolas
    Gershwin Preludes
    Gutiérrez Alma llanera
    Giménez Las Bodas de Luis Alonso
    Zaterdag 11 maart 2017 20:15 Kleine Zaal
  • Muzikale schilderijen van Moesorgski en Lalo

    philharmonie zuidnederland, Dmitri Liss (dirigent), Alena Baeva (viool)
    philharmonie zuidnederland, Dmitri Liss (dirigent), Alena Baeva (viool)
    Moesorgski, E. Lalo
    E. Lalo Allegro non troppo (uit 'Symphonie espagnole', op. 21)
    E. Lalo Scherzando: Allegro moderato (uit 'Symphonie espagnole', op. 21)
    E. Lalo Andante (uit 'Symphonie espagnole', op. 21)
    E. Lalo Rondo: Allegro (uit 'Symphonie espagnole', op. 21)
    Moesorgski Schilderijen van een tentoonstelling (ork. Ravel)
    Zondag 12 maart 2017 11:00 Grote Zaal
  • Familieconcert Zing met ons mee: Deze vuist op deze vuist (4+)

    Cor Bakker (piano), Fay Lovsky (zang), Remko Vrijdag (zang)
    Cor Bakker (piano), Fay Lovsky (zang), Remko Vrijdag (zang), Annie Tangberg (cello), Bart van Hoof (blaasinstrumenten), Arie den Boer (slagwerk), Bob Zimmerman (arrangementen)
    Zondag 12 maart 2017 13:30 Kleine Zaal
  • Familieconcert Zing met ons mee: Deze vuist op deze vuist (4+)

    Cor Bakker (piano), Fay Lovsky (zang), Remko Vrijdag (zang)
    Cor Bakker (piano), Fay Lovsky (zang), Remko Vrijdag (zang), Annie Tangberg (cello), Bart van Hoof (blaasinstrumenten), Arie den Boer (slagwerk), Bob Zimmerman (arrangementen)
    Zondag 12 maart 2017 15:30 Kleine Zaal
  • Cursus: Operalegendes

    Maandag 13 maart 2017 20:00 Koorzaal
  • Het Middagconcert op dinsdag: Navarra Kwartet & Guy Johnston

    Navarra Kwartet, Guy Johnston (cello)
    Navarra Kwartet, Guy Johnston (cello)
    Schubert
    Schubert Quartettsatz in c, D 703, op. posth.
    Schubert Strijkkwintet in C, D 956, op. posth. 163
    Dinsdag 14 maart 2017 14:00 Kleine Zaal
  • Cursus: Reizende componisten

    Dinsdag 14 maart 2017 20:00 Koorzaal
    Geannuleerd
  • Maestro Jules Onthult: Beethovens Vijfde symfonie

    Radio Filharmonisch Orkest, Jules van Hessen (dirigent en gastheer)
    Radio Filharmonisch Orkest, Jules van Hessen (dirigent en gastheer)
    Beethoven
    Beethoven Vijfde symfonie in c, op. 67
    Beethoven Finale: Allegro (uit 'Vijfde symfonie in c', op. 67)
    Dinsdag 14 maart 2017 20:15 Grote Zaal
  • Gratis Lunchconcert

    Ensemble van het Utrechts Conservatorium, Danna Paternotte (viool), Marijke Mulder (viool)
    Ensemble van het Utrechts Conservatorium, Danna Paternotte (viool), Marijke Mulder (viool), Sarah Lynn Huizing (viool), Anna Steenhuis (viool), Carien de Bakker (viool), Andrea Bertanzon (altviool), Camillo Cabassi (cello)
    Dohnányi, Telemann
    Telemann Concerto da camera in D, TWV 40:202
    Telemann Concerto da camera in G, TWV 40:201
    Dohnányi Marcia (uit 'Serenade in C', op. 10)
    Dohnányi Romanza (uit 'Serenade in C', op. 10)
    Dohnányi Tema con variazioni (uit 'Serenade in C', op. 10)
    Woensdag 15 maart 2017 12:30 Kleine Zaal
  • John Malkovich: Just Call Me God - A dictator's final speech

    John Malkovich (acteur), Sophie von Kessel (actrice), Errol Trotman Harewood (acteur)
    John Malkovich (acteur), Sophie von Kessel (actrice), Errol Trotman Harewood (acteur), Felix Dennhardt (acteur), Josef Rabitsch (acteur), Valentin Ledebur (acteur), Michael Sturminger (tekst en regie), Martin Haselböck (orgel en muzikaal concept), Franz Danksagmüller (elektronica)
    Haselböck, Liszt, Wagner
    J.S. Bach Toccata en fuga in d, BWV 565
    Wagner Der Ritt der Walküre (uit 'Die Walküre', WWV 86b) (arr. E.H. Lemare)
    J.S. Bach Das Orgel-Büchlein in G, BWV 643
    Liszt Weinen, Klagen, Sorgen, Zagen, S 179 'Präludium nach J.S. Bachs Kantate' (bew. A. Winterberger)
    Haselböck A whiter Air by Bach
    Haselböck The Grand Anthem 'using C. Ives 'Variations on America''
    Haselböck Grand Organ Macabre Harmonica
    Haselböck Bigger than Life! 'Grand Organ Improvisation'
    Haselböck Psychocratic Barground Impro 'using Sigfrid Karg-Elert: Tempo de Valse, op. 102/6'
    Haselböck Grand Organ Cacophonia
    Haselböck The Final Walz
    Woensdag 15 maart 2017 21:00 Grote Zaal
  • Lisa Batiashvili, Sjostakovitsj en Bruckner bij het Concertgebouworkest

    Koninklijk Concertgebouworkest, Michał Nesterowicz (dirigent), Lisa Batiashvili (viool)
    Koninklijk Concertgebouworkest, Michał Nesterowicz (dirigent), Lisa Batiashvili (viool)
    Bruckner, Sjostakovitsj
    Sjostakovitsj Eerste vioolconcert in a, op. 77
    Bruckner Eerste symfonie in c, WAB 101
    Donderdag 16 maart 2017 20:15 Grote Zaal
  • Kopelman Kwartet met Sjostakovitsj en Tsjaikovski

    Kopelman Kwartet
    Kopelman Kwartet
    Tsjaikovski, Sjostakovitsj
    Sjostakovitsj Tweede strijkkwartet in A, op. 68
    Tsjaikovski Derde strijkkwartet in es, op. 30
    Tsjaikovski Andante cantabile in D, op. 11
    Donderdag 16 maart 2017 20:15 Kleine Zaal
  • Pasadena Roof Orchestra: A Night of Swing Classics

    Pasadena Roof Orchestra
    Pasadena Roof Orchestra
    Vrijdag 17 maart 2017 20:15 Kleine Zaal
  • NTR ZaterdagMatinee: Monteverdi’s Ritorno

    B'Rock Orchestra, René Jacobs (dirigent), Stéphane Degout (bariton, Ulisse)
    B'Rock Orchestra, René Jacobs (dirigent), Stéphane Degout (bariton, Ulisse), Katarina Bradić (mezzosopraan, Penelope), Anicio Zorzi Giustiniani (tenor, Telemaco/Giove), Jörg Schneider (tenor, Iro), Pierre Derhet (tenor, Eurimaco), Thomas Walker (tenor, Eumete), Mirella Hagen (mezzosopraan, Amore/Giunone), Mark Milhofer (tenor, Pisandro), Johannes Chum (tenor, Anifomo), Marcos Fink (bas, Antinoo), Marie-Claude Chappuis (mezzosopraan, Minerva/Umana Fragilità), Mary-Ellen Nesi (mezzosopraan, Fortuna/Ericlea/Melanto), Ugo Guagliardo (bas, Tempo/Nettuno)
    Monteverdi
    Monteverdi Il ritorno d'Ulisse in patria, SV 325
    Zaterdag 18 maart 2017 13:00 Grote Zaal
  • Pieter Jan Leusink: Bachs Matthäus-Passion

    The Bach Choir and Orchestra of the Netherlands, Pieter Jan Leusink (dirigent), Henk van Heijnsbergen (bas)
    The Bach Choir and Orchestra of the Netherlands, Pieter Jan Leusink (dirigent), Henk van Heijnsbergen (bas), Olga Zinovieva (sopraan), Sytse Buwalda (countertenor), Martinus Leusink (tenor), Jasper Schweppe (bas-bariton), Thilo Dahlmann (bariton)
    J.S. Bach
    J.S. Bach Matthäus-Passion, BWV 244
    Zaterdag 18 maart 2017 19:30 Grote Zaal
  • Kopelman Kwartet met Sjostakovitsj en Tsjaikovski

    Kopelman Kwartet
    Kopelman Kwartet
    Tsjaikovski, Sjostakovitsj
    Sjostakovitsj Tweede strijkkwartet in A, op. 68
    Tsjaikovski Derde strijkkwartet in es, op. 30
    Tsjaikovski Andante cantabile in D, op. 11
    Zaterdag 18 maart 2017 20:15 Kleine Zaal
  • Pianiste Elisabeth Leonskaja’ s stormachtige Beethoven

    Elisabeth Leonskaja (piano)
    Elisabeth Leonskaja (piano)
    Rachmaninoff, Tsjaikovski, Beethoven
    Beethoven Zeventiende sonate in d, op. 31, nr. 2 'Der Sturm'
    Tsjaikovski Sonate in G, op. 37
    Rachmaninoff Prélude, nr. 2 (uit 'Morceaux de fantaisie', op. 3)
    Zondag 19 maart 2017 11:00 Kleine Zaal
  • Lisa Batiashvili, Sjostakovitsj en Bruckner bij het Concertgebouworkest

    Koninklijk Concertgebouworkest, Michał Nesterowicz (dirigent), Lisa Batiashvili (viool)
    Koninklijk Concertgebouworkest, Michał Nesterowicz (dirigent), Lisa Batiashvili (viool)
    Bruckner, Sjostakovitsj
    Sjostakovitsj Eerste vioolconcert in a, op. 77
    Bruckner Eerste symfonie in c, WAB 101
    Zondag 19 maart 2017 14:15 Grote Zaal