Concertagenda

Zoek uw concert

Zoek uw concert

Zoek op datum

Filters

Wis filters
  • 30 mrt. 2017
Componist
Meer... Minder...

2 concerten op donderdag 30 maart 2017

  • Nelsons, Sjostakovitsj 11 en Prokofjev bij het Concertgebouworkest

    Koninklijk Concertgebouworkest, Andris Nelsons (dirigent), Yefim Bronfman (piano)
    Koninklijk Concertgebouworkest, Andris Nelsons (dirigent), Yefim Bronfman (piano)
    Sjostakovitsj, Prokofjev
    Prokofjev Tweede pianoconcert in g, op. 16
    Sjostakovitsj Elfde symfonie in g, op. 103 'Het jaar 1905'
    Donderdag 30 maart 2017 20:15 Grote Zaal
  • Rembrandt en Mondriaan in TRACKS

    Rembrandt Frerichs (piano), Maria-Paula Majoor (viool), Benjamin Glorieux (cello)
    Rembrandt Frerichs (piano), Maria-Paula Majoor (viool), Benjamin Glorieux (cello), Dominic Seldis (contrabas), Jorinde Keesmaat (regie), Desirée van Gelderen (licht), Jurjen Alkema (videokunstenaar)
    Debussy, J.S. Bach, Frerichs
    Messiaen Plainte calme, nr. 7 (uit 'Préludes', I/2 )
    Frerichs Mondriaan Tracks nr. 10
    J.S. Bach Prélude (uit 'Eerste suite in G', BWV 1007)
    J.S. Bach Presto (uit 'Eerste sonate in g', BWV 1001)
    J.S. Bach Andante (uit 'Sonate in G', BWV 1027)
    Frerichs Opening
    Frerichs Carrousel
    Messiaen Louange à l'éternité de Jésus (uit 'Quatuor pour la fin du temps', I/22 )
    Debussy Elégie
    Frerichs Liza
    Donderdag 30 maart 2017 21:00 Kleine Zaal

805 concerten vanaf vrijdag 31 maart 2017

  • Litton dirigeert Sjostakovitsj 10 en Bartóks Altvioolconcert

    Nederlands Philharmonisch Orkest, Andrew Litton (dirigent), Antoine Tamestit (altviool)
    Nederlands Philharmonisch Orkest, Andrew Litton (dirigent), Antoine Tamestit (altviool)
    Sjostakovitsj, Bartók
    Bartók Altvioolconcert, Sz. 120
    Sjostakovitsj Tiende symfonie in e, op. 93
    Vrijdag 31 maart 2017 20:15 Grote Zaal
  • Rembrandt en Mondriaan in TRACKS

    Rembrandt Frerichs (piano), Maria-Paula Majoor (viool), Benjamin Glorieux (cello)
    Rembrandt Frerichs (piano), Maria-Paula Majoor (viool), Benjamin Glorieux (cello), Dominic Seldis (contrabas), Jorinde Keesmaat (regie), Desirée van Gelderen (licht), Jurjen Alkema (videokunstenaar)
    Debussy, J.S. Bach, Frerichs
    Messiaen Plainte calme, nr. 7 (uit 'Préludes', I/2 )
    Frerichs Mondriaan Tracks nr. 10
    J.S. Bach Prélude (uit 'Eerste suite in G', BWV 1007)
    J.S. Bach Presto (uit 'Eerste sonate in g', BWV 1001)
    J.S. Bach Andante (uit 'Sonate in G', BWV 1027)
    Frerichs Opening
    Frerichs Carrousel
    Messiaen Louange à l'éternité de Jésus (uit 'Quatuor pour la fin du temps', I/22 )
    Debussy Elégie
    Frerichs Liza
    Vrijdag 31 maart 2017 21:00 Kleine Zaal
  • Pieter Jan Leusink: Bachs Matthäus-Passion

    The Bach Choir and Orchestra of the Netherlands, Pieter Jan Leusink (dirigent), Henk van Heijnsbergen (bas)
    The Bach Choir and Orchestra of the Netherlands, Pieter Jan Leusink (dirigent), Henk van Heijnsbergen (bas), Olga Zinovieva (sopraan), Sytse Buwalda (countertenor), Martinus Leusink (tenor), Jasper Schweppe (bas-bariton), Thilo Dahlmann (bariton)
    J.S. Bach
    J.S. Bach Matthäus-Passion, BWV 244
    Zaterdag 1 april 2017 13:30 Grote Zaal
  • Stabat mater van Pergolesi en Le matin van Haydn

    Nederlands Kamerorkest, Gordan Nikolić (viool/leiding), Katrien Baerts (sopraan)
    Nederlands Kamerorkest, Gordan Nikolić (viool/leiding), Katrien Baerts (sopraan), Helena Rasker (alt)
    Pergolesi, Vivaldi, J. Haydn
    J. Haydn Zesde symfonie in D 'Le matin'
    Vivaldi Sovvente il sole (uit 'Andromeda liberata')
    Pergolesi Stabat mater in F
    Zaterdag 1 april 2017 20:15 Grote Zaal
  • Ronald Brautigam in Chopins Tweede pianoconcert

    Radio Filharmonisch Orkest, Krzysztof Urbanski (dirigent), Ronald Brautigam (piano)
    Radio Filharmonisch Orkest, Krzysztof Urbanski (dirigent), Ronald Brautigam (piano)
    Smetana, Chopin
    Chopin Tweede pianoconcert in f, op. 21
    Smetana De Moldau, nr. 2 (uit 'Má vlast')
    Smetana Sárka, nr. 3 (uit 'Má vlast')
    Zondag 2 april 2017 11:00 Grote Zaal
  • Stabat mater van Pergolesi en Le matin van Haydn

    Nederlands Kamerorkest, Gordan Nikolić (viool/leiding), Katrien Baerts (sopraan)
    Nederlands Kamerorkest, Gordan Nikolić (viool/leiding), Katrien Baerts (sopraan), Helena Rasker (alt)
    Pergolesi, Vivaldi, J. Haydn
    J. Haydn Zesde symfonie in D 'Le matin'
    Vivaldi Sovvente il sole (uit 'Andromeda liberata')
    Pergolesi Stabat mater in F
    Zondag 2 april 2017 14:15 Grote Zaal
  • Eerbetoon aan Rudolf Jansen

    Andreas Schmidt (bariton), Joseph Breinl (piano), Christiane Oelze (sopraan)
    Andreas Schmidt (bariton), Joseph Breinl (piano), Christiane Oelze (sopraan), Jeroen Sarphati (piano), Thomas Oliemans (bariton), Ernst Munneke (piano), Robert Holl (bas), Roger Braun (piano), Irene Maessen (sopraan), Margriet van Reisen (mezzosopraan), Seil Kim (tenor), Frans Fiselier (bariton), Natasja Douma (piano), Lenneke Ruiten (sopraan), Thom Janssen (piano)
    Zondag 2 april 2017 19:30 Kleine Zaal
  • Yuja Wang in Meesterpianisten

    Yuja Wang (piano)
    Yuja Wang (piano)
    Rachmaninoff, Bizet, Prokofjev
    Chopin 24 Préludes, op. 28
    Brahms Variaties en Fuga op een thema van G.F. Händel in Bes, op. 24
    R. Schumann Der Contrabandiste, nr. 10 (uit 'Spanisches Liederspiel', op. 74)
    Liszt/Schubert Gretchen am Spinnrade
    Prokofjev Toccata in d, op. 11
    Chopin Eerste Ballade in g, op. 23
    Bizet Carmen Variations (bew. V. Horowitz)
    Rachmaninoff Vocalise
    Zondag 2 april 2017 20:15 Grote Zaal
  • Wispelwey en Giacometti: Schubert en Brahms

    Pieter Wispelwey (cello), Paolo Giacometti (piano)
    Pieter Wispelwey (cello), Paolo Giacometti (piano)
    Brahms, Schubert
    Schubert Fantasie in C, D 934
    Brahms Tweede sonate in F, op. 99
    Schubert Sonate in a, D 821 'Arpeggione'
    Brahms Eerste sonate in e, op. 38
    Brahms Allegretto grazioso (quasi Andante) (uit 'Tweede sonate in A', op. 100)
    Maandag 3 april 2017 20:15 Kleine Zaal
  • Pieter Jan Leusink: Bachs Matthäus-Passion

    The Bach Choir and Orchestra of the Netherlands, Pieter Jan Leusink (dirigent), Henk van Heijnsbergen (bas)
    The Bach Choir and Orchestra of the Netherlands, Pieter Jan Leusink (dirigent), Henk van Heijnsbergen (bas), Olga Zinovieva (sopraan), Sytse Buwalda (countertenor), Martinus Leusink (tenor), Jasper Schweppe (bas-bariton), Thilo Dahlmann (bariton)
    J.S. Bach
    J.S. Bach Matthäus-Passion, BWV 244
    Dinsdag 4 april 2017 19:30 Grote Zaal
  • Roderick Williams in Engels liedprogramma

    Roderick Williams (bariton), Iain Burnside (piano)
    Roderick Williams (bariton), Iain Burnside (piano)
    Vaughan Williams, Britten, Gurney
    Purcell / Britten Let the dreadful engines of eternal will
    Gurney Desire in Spring
    Gurney On the Downs
    Gurney Reconciliation
    Gurney Lights Out
    Britten Songs and Proverbs of William Blake, op. 74
    Vaughan Williams Songs of Travel
    Britten The Ploughboy
    The girl form Thorpeness (bew. R. Vaughan Williams)
    Dinsdag 4 april 2017 20:15 Kleine Zaal
  • Gratis Lunchconcert

    duo MOKSHA, Esther Kuiper (mezzosopraan), Florent Mourier (piano)
    duo MOKSHA, Esther Kuiper (mezzosopraan), Florent Mourier (piano)
    Liszt, Debussy
    Debussy Chansons de Bilitis
    Liszt Tre sonetti di Petrarca
    Woensdag 5 april 2017 12:30 Kleine Zaal
  • Amsterdam Baroque Orchestra en Ton Koopman: Matthäus

    Amsterdam Baroque Orchestra & Choir, Jongenskoor van de Koorschool St. Bavo Haarlem , Ton Koopman (dirigent)
    Amsterdam Baroque Orchestra & Choir, Jongenskoor van de Koorschool St. Bavo Haarlem , Ton Koopman (dirigent), Yetzabel Fernandez (sopraan), Maarten Engeltjes (countertenor), Tilman Lichdi (tenor, Evangelist), Andreas Wolf (bas, Christus), Klaus Mertens (bas)
    J.S. Bach
    J.S. Bach Matthäus-Passion, BWV 244
    Woensdag 5 april 2017 19:30 Grote Zaal
  • Pražák Kwartet speelt Dvořák en Smetana

    Pražák Kwartet
    Pražák Kwartet
    Dvořák, Smetana, Mozart
    Mozart Strijkkwartet in D, KV 575 'Pruisisch'
    Smetana Tweede strijkkwartet in d
    Dvořák Veertiende strijkkwartet in As, op. 105
    Dvořák 2. Allegro vivace, in des gr.t. (uit 'Twee walsen', op. 54)
    Woensdag 5 april 2017 20:15 Kleine Zaal
  • Meezingconcert: Matthäus-Passion

    Toonkunstkoor Amsterdam, Nieuw Amsterdams Kinderkoor, Concertgebouw Kamerorkest
    Toonkunstkoor Amsterdam, Nieuw Amsterdams Kinderkoor, Concertgebouw Kamerorkest, Boudewijn Jansen (dirigent), Erik Slik (tenor), Christoph Prégardien (bas, Christus), Johannette Zomer (sopraan), Rosina Fabius (alt), Peter Gijsbertsen (tenor), Frans Fiselier (bas)
    J.S. Bach
    J.S. Bach Matthäus-Passion, BWV 244
    Donderdag 6 april 2017 19:30 Grote Zaal
  • Blazers Concertgebouworkest: Mozart en Beethoven

    Alexei Ogrintchouk (hobo), Miriam Pastor Burgos (hobo), Olivier Patey (klarinet)
    Alexei Ogrintchouk (hobo), Miriam Pastor Burgos (hobo), Olivier Patey (klarinet), Arno Piters (klarinet), Simon Van Holen (fagot), Helma van den Brink (fagot), Laurens Woudenberg (hoorn), Fons Verspaandonk (hoorn)
    Beethoven, Mozart
    Mozart Ouverture (uit 'Così fan tutte', KV 588)
    Mozart Un'aura amorosa (uit 'Così fan tutte', KV 588)
    Mozart Bella vita militar (uit 'Così fan tutte', KV 588)
    Mozart Serenade in c, KV 388
    Mozart Ouvertura (uit 'Don Giovanni', KV 527)
    Mozart Introduzione, Notte e giorno faticar (uit 'Don Giovanni', KV 527)
    Mozart Là ci darem la mano (uit 'Don Giovanni', KV 527)
    Mozart Fin ch'han dal vino (uit 'Don Giovanni', KV 527)
    Beethoven Octet in Es, op. 103
    Mozart Giovinette che fate all'amore (uit 'Don Giovanni') (bew. J Triebensee)
    Donderdag 6 april 2017 20:15 Kleine Zaal
  • De nieuwe Passie bij het Concertgebouworkest

    Koninklijk Concertgebouworkest, Groot Omroepkoor, Martyn Brabbins (dirigent)
    Koninklijk Concertgebouworkest, Groot Omroepkoor, Martyn Brabbins (dirigent), Jeffrey Lloyd-Roberts (tenor), Evez Abdulla (bariton)
    Živković, Ali-Zadeh, Debussy
    Debussy Le martyre de Saint Sébastien, fragments symphoniques
    Ali-Zadeh Nasimi-Passion
    Živković The Mystival Sacrifice
    Vrijdag 7 april 2017 20:15 Grote Zaal
  • NTR ZaterdagMatinee: Vluchtelingen en dissidenten

    Radio Filharmonisch Orkest, Alexander Vedernikov (dirigent), Simone Lamsma (viool)
    Radio Filharmonisch Orkest, Alexander Vedernikov (dirigent), Simone Lamsma (viool), Julia Westendorp (sopraan), Olivia Vermeulen (mezzosopraan)
    Sjostakovitsj, Prokofjev, De Roo
    De Roo and the centuries surround me with fire (In opdracht van NTR ZaterdagMatinee, met financiële ondersteuning van het Fonds Podiumkunsten)
    Prokofjev Eerste vioolconcert in D, op. 19
    Sjostakovitsj Vierde symfonie in c, op. 43
    Zaterdag 8 april 2017 14:15 Grote Zaal
  • Polo de Haas: Solo

    Polo de Haas (piano), K. Schippers (poëzie), Jordi Carrasco Hjelm (contrabas)
    Polo de Haas (piano), K. Schippers (poëzie), Jordi Carrasco Hjelm (contrabas), Hanneke de Munk (expositie)
    De Haas, Bruynèl, Satie
    Mozart Twaalf variaties op 'Ah, vous dirai-je, maman', KV 265
    Satie Eerste gymnopédie
    Satie Eerste gnossienne
    Satie Petite ouverture à danser
    Satie Embryons desséchés
    Bruynèl Brouillard
    De Haas Amsterdam Concerto (improvisaties)
    Zaterdag 8 april 2017 20:15 Kleine Zaal
  • Marc Albrecht dirigeert Tsjaikovski's Vioolconcert en Beethoven 4

    Nederlands Philharmonisch Orkest, Marc Albrecht (dirigent), Christian Tetzlaff (viool)
    Nederlands Philharmonisch Orkest, Marc Albrecht (dirigent), Christian Tetzlaff (viool)
    Beethoven, Tsjaikovski, Stravinsky
    Stravinsky Divertimento 'Le baiser de la fée'
    Tsjaikovski Vioolconcert in D, op. 35
    Beethoven Vierde symfonie in Bes, op. 60
    Zaterdag 8 april 2017 20:15 Grote Zaal
  • Rotterdams Philharmonisch met Brahms Tweede symfonie

    Rotterdams Philharmonisch Orkest, Rafael Payare
    Rotterdams Philharmonisch Orkest, Rafael Payare
    Brahms, Wagner
    Wagner Ouverture (uit 'Tannhäuser', WWV 70)
    Brahms Tweede symfonie in D, op. 73
    Zondag 9 april 2017 11:00 Grote Zaal
  • De nieuwe Passie bij het Concertgebouworkest

    Koninklijk Concertgebouworkest, Groot Omroepkoor, Martyn Brabbins (dirigent)
    Koninklijk Concertgebouworkest, Groot Omroepkoor, Martyn Brabbins (dirigent), Jeffrey Lloyd-Roberts (tenor), Evez Abdulla (bariton)
    Živković, Ali-Zadeh, Debussy
    Debussy Le martyre de Saint Sébastien, fragments symphoniques
    Ali-Zadeh Nasimi-Passion
    Živković The Mystival Sacrifice
    Zondag 9 april 2017 14:15 Grote Zaal
  • Kamermuziek op zondagmiddag: Harriet Krijgh en Magda Amara

    Harriet Krijgh (cello), Magda Amara (piano)
    Harriet Krijgh (cello), Magda Amara (piano)
    Chopin, Rachmaninoff, R. Schumann
    Mjaskovski Tweede sonate in a, op. 81
    R. Schumann Drei Romanzen, op. 94
    Rachmaninoff Sonate in g, op. 19
    Chopin Lento - Allegro con spirito (uit 'Introduction et polonaise brillante in C', op. 3)
    Zondag 9 april 2017 14:15 Kleine Zaal
  • Bachs Matthäus-Passion door KCOV Excelsior

    KCOV Excelsior, Roder Jongenskoor, Holland Symfonie Orkest
    KCOV Excelsior, Roder Jongenskoor, Holland Symfonie Orkest, Ger Vos (dirigent), Hans Christian Hinz (bas, Christus), Frank Fritschy (tenor, Evangelist), Julia Neumann (sopraan), Lien Haegeman (alt), Martijn Sanders (bas), Leon van Liere (tenor), Ralph Meulenbroeks (viola da gamba), Jan Jansen (continuo)
    J.S. Bach
    J.S. Bach Matthäus-Passion, BWV 244
    Zondag 9 april 2017 19:30 Grote Zaal
  • Marc Albrecht dirigeert Tsjaikovski's Vioolconcert en Beethoven 4

    Nederlands Philharmonisch Orkest, Marc Albrecht (dirigent), Christian Tetzlaff (viool)
    Nederlands Philharmonisch Orkest, Marc Albrecht (dirigent), Christian Tetzlaff (viool)
    Beethoven, Tsjaikovski, Stravinsky
    Stravinsky Divertimento 'Le baiser de la fée'
    Tsjaikovski Vioolconcert in D, op. 35
    Beethoven Vierde symfonie in Bes, op. 60
    Maandag 10 april 2017 20:15 Grote Zaal
  • Wiener Klaviertrio speelt Brahms

    Wiener Klaviertrio
    Wiener Klaviertrio
    Brahms, Schönberg, Mozart
    Mozart Pianotrio in G, KV 564
    Schönberg Verklärte Nacht, op. 4
    Brahms Eerste pianotrio in B, op. 8 'Urfassung'
    Brahms Andante con moto (uit 'Tweede pianotrio in C', op. 87)
    Maandag 10 april 2017 20:15 Kleine Zaal
  • Orkestival 2017

    Schoolorkesten van twaalf zelfstandige gymnasia in Nederland
    Schoolorkesten van twaalf zelfstandige gymnasia in Nederland
    Dinsdag 11 april 2017 09:00 Grote Zaal
  • Jonge Nederlanders: Laetitia Gerards met Poulencs La voix humaine

    Laetitia Gerards (sopraan), Ramon van Engelenhoven (piano), Lisenka Heijboer (regie)
    Laetitia Gerards (sopraan), Ramon van Engelenhoven (piano), Lisenka Heijboer (regie), Thomas Lamers (dramaturgie), Vera Selhorst (vormgeving), Stan Verberkt (klankontwerp), Hendrik Walther (lichtontwerp)
    Poulenc
    Poulenc La voix humaine, tragédie lyrique
    Dinsdag 11 april 2017 20:15 Kleine Zaal
  • Gratis Lunchconcert

    Peter van der Zwaag (Maarschalkerweerdorgel)
    Peter van der Zwaag (Maarschalkerweerdorgel)
    Franck, J.S. Bach
    J.S. Bach Prelude (uit 'Prelude en fuga in Es', BWV 552)
    Franck Prélude, Fugue et Variation in b, op. 18
    J.S. Bach Fuga (uit 'Prelude en fuga in Es', BWV 552)
    Woensdag 12 april 2017 12:30 Grote Zaal
  • Wiener Klaviertrio speelt Brahms

    Wiener Klaviertrio
    Wiener Klaviertrio
    Brahms, Schönberg, Mozart
    Mozart Pianotrio in G, KV 564
    Schönberg Verklärte Nacht, op. 4
    Brahms Eerste pianotrio in B, op. 8 'Urfassung'
    Brahms Andante con moto (uit 'Tweede pianotrio in C', op. 87)
    Woensdag 12 april 2017 20:15 Kleine Zaal
  • KCOV Amsterdam zingt Bachs Johannes-Passion

    KCOV Amsterdam (koor), Het Promenade Orkest, Frank Hameleers (dirigent)
    KCOV Amsterdam (koor), Het Promenade Orkest, Frank Hameleers (dirigent), Jeroen de Vaal (tenor), Bert van de Wetering (bariton), Titia van Heyst (sopraan), Ingeborg Bröcheler (alt), Marcel Reijans (tenor), Pieter Hendriks (bas-bariton)
    J.S. Bach
    J.S. Bach Johannes-Passion, BWV 245
    Woensdag 12 april 2017 20:15 Grote Zaal
  • Cappella Amsterdam zingt Bachs Johannes-Passion

    Orkest van de Achttiende Eeuw, Cappella Amsterdam, Daniel Reuss (dirigent)
    Orkest van de Achttiende Eeuw, Cappella Amsterdam, Daniel Reuss (dirigent), Thomas Walker (tenor), Benoît Arnould (bariton), Carolyn Sampson (sopraan), Daniël Elgersma (countertenor), Stuart Jackson (tenor), André Morsch (bariton)
    J.S. Bach
    J.S. Bach Johannes-Passion, BWV 245
    Donderdag 13 april 2017 20:15 Grote Zaal
  • Pieter Jan Leusink: Bachs Matthäus-Passion

    The Bach Choir and Orchestra of the Netherlands, Pieter Jan Leusink (dirigent), Henk van Heijnsbergen (bas)
    The Bach Choir and Orchestra of the Netherlands, Pieter Jan Leusink (dirigent), Henk van Heijnsbergen (bas), Olga Zinovieva (sopraan), Sytse Buwalda (countertenor), Martinus Leusink (tenor), Jasper Schweppe (bas-bariton), Thilo Dahlmann (bariton)
    J.S. Bach
    J.S. Bach Matthäus-Passion, BWV 244
    Vrijdag 14 april 2017 13:30 Grote Zaal
  • De Matthäus-Passion door Toonkunstkoor Amsterdam

    Toonkunstkoor Amsterdam, Roder Jongenskoor, Concertgebouw Kamerorkest
    Toonkunstkoor Amsterdam, Roder Jongenskoor, Concertgebouw Kamerorkest, Boudewijn Jansen (dirigent), Christoph Prégardien (tenor, Christus), Marcel Reijans (tenor, Evangelist), Johannette Zomer (sopraan), Rosina Fabius (alt), Jean-Léon Klostermann (tenor), Frans Fiselier (bas)
    J.S. Bach
    J.S. Bach Matthäus-Passion, BWV 244
    Vrijdag 14 april 2017 19:30 Grote Zaal
  • Pieter Jan Leusink: Bachs Matthäus-Passion

    The Bach Choir and Orchestra of the Netherlands, Pieter Jan Leusink (dirigent), Henk van Heijnsbergen (bas)
    The Bach Choir and Orchestra of the Netherlands, Pieter Jan Leusink (dirigent), Henk van Heijnsbergen (bas), Olga Zinovieva (sopraan), Sytse Buwalda (countertenor), Martinus Leusink (tenor), Jasper Schweppe (bas-bariton), Thilo Dahlmann (bariton)
    J.S. Bach
    J.S. Bach Matthäus-Passion, BWV 244
    Zaterdag 15 april 2017 14:15 Grote Zaal
  • Pieter Jan Leusink: Bachs Matthäus-Passion

    The Bach Choir and Orchestra of the Netherlands, Pieter Jan Leusink (dirigent), Henk van Heijnsbergen (bas)
    The Bach Choir and Orchestra of the Netherlands, Pieter Jan Leusink (dirigent), Henk van Heijnsbergen (bas), Olga Zinovieva (sopraan), Sytse Buwalda (countertenor), Martinus Leusink (tenor), Jasper Schweppe (bas-bariton), Thilo Dahlmann (bariton)
    J.S. Bach
    J.S. Bach Matthäus-Passion, BWV 244
    Zaterdag 15 april 2017 19:30 Grote Zaal
  • Paasconcert: Haydn’s Miracle, Gluck en Beethoven

    Radio Filharmonisch Orkest, Federico Maria Sardelli (dirigent), Arjan Woudenberg (klarinet)
    Radio Filharmonisch Orkest, Federico Maria Sardelli (dirigent), Arjan Woudenberg (klarinet), Nadia Wijzenbeek (viool)
    J. Haydn, Beethoven, J. Stamitz
    Gluck Sinfonia (uit 'Orfeo ed Euridice')
    Gluck Dance of the Furies (uit 'Orfeo ed Euridice')
    J. Stamitz Klarinetconcert in Bes
    Beethoven Tweede romance in F, op. 50
    J. Haydn Symfonie nr. 96 in D 'Miracle'
    Zondag 16 april 2017 11:00 Grote Zaal
  • Pieter Jan Leusink: Bachs Matthäus-Passion

    The Bach Choir and Orchestra of the Netherlands, Pieter Jan Leusink (dirigent), Henk van Heijnsbergen (bas)
    The Bach Choir and Orchestra of the Netherlands, Pieter Jan Leusink (dirigent), Henk van Heijnsbergen (bas), Olga Zinovieva (sopraan), Sytse Buwalda (countertenor), Martinus Leusink (tenor), Jasper Schweppe (bas-bariton), Thilo Dahlmann (bariton)
    J.S. Bach
    J.S. Bach Matthäus-Passion, BWV 244
    Zondag 16 april 2017 14:15 Grote Zaal
  • Pieter Jan Leusink: Bachs Matthäus-Passion

    The Bach Choir and Orchestra of the Netherlands, Pieter Jan Leusink (dirigent), Henk van Heijnsbergen (bas)
    The Bach Choir and Orchestra of the Netherlands, Pieter Jan Leusink (dirigent), Henk van Heijnsbergen (bas), Olga Zinovieva (sopraan), Sytse Buwalda (countertenor), Martinus Leusink (tenor), Jasper Schweppe (bas-bariton), Thilo Dahlmann (bariton)
    J.S. Bach
    J.S. Bach Matthäus-Passion, BWV 244
    Zondag 16 april 2017 19:30 Grote Zaal
  • Pieter Jan Leusink dirigeert Händels Messiah

    The Bach Choir and Orchestra of the Netherlands, Pieter Jan Leusink (dirigent), Olga Zinovieva (sopraan)
    The Bach Choir and Orchestra of the Netherlands, Pieter Jan Leusink (dirigent), Olga Zinovieva (sopraan), Jana Mamonova (sopraan), Sytse Buwalda (countertenor), Martinus Leusink (tenor), Andrew Slater (bariton)
    Händel
    Händel Messiah, HWV 56
    Maandag 17 april 2017 14:15 Grote Zaal
  • Openbare repetitie Concertgebouworkest

    Koninklijk Concertgebouworkest, Iván Fischer (dirigent)
    Koninklijk Concertgebouworkest, Iván Fischer (dirigent)
    Donderdag 20 april 2017 12:30 Grote Zaal
  • Dvořák en wereldpremière MacMillan bij het Concertgebouworkest

    Koninklijk Concertgebouworkest, Iván Fischer (dirigent), Jörgen van Rijen (trombone)
    Koninklijk Concertgebouworkest, Iván Fischer (dirigent), Jörgen van Rijen (trombone)
    Dvořák, MacMillan, Bartók
    Bartók Hongaarse schetsen (Magyar képek), Sz. 97
    MacMillan Tromboneconcert
    Dvořák Zevende symfonie in d, op. 70
    Donderdag 20 april 2017 20:15 Grote Zaal
  • Apollon Musagète Kwartet speelt Grieg

    Apollon Musagète Kwartet
    Apollon Musagète Kwartet
    Fresedo, Grieg, Sibelius
    Puccini Crisantemi
    Arenski Tweede strijkkwartet in a, op. 35
    Sibelius Andante festivo
    Grieg Eerste strijkkwartet in g, op. 27
    Fresedo Vida Mia
    Donderdag 20 april 2017 20:15 Kleine Zaal
  • Dvořák en wereldpremière MacMillan bij het Concertgebouworkest

    Koninklijk Concertgebouworkest, Iván Fischer (dirigent), Jörgen van Rijen (trombone)
    Koninklijk Concertgebouworkest, Iván Fischer (dirigent), Jörgen van Rijen (trombone)
    Dvořák, MacMillan, Bartók
    Bartók Hongaarse schetsen (Magyar képek), Sz. 97
    MacMillan Tromboneconcert
    Dvořák Zevende symfonie in d, op. 70
    Vrijdag 21 april 2017 20:15 Grote Zaal
  • House of Cards in Concert - Music by Jeff Beal

    Radio Filharmonisch Orkest, Jeff Beal (dirigent)
    Radio Filharmonisch Orkest, Jeff Beal (dirigent)
    Beal
    Beal House of Cards Symphony
    Zaterdag 22 april 2017 14:15 Grote Zaal
  • Apollon Musagète Kwartet speelt Grieg

    Apollon Musagète Kwartet
    Apollon Musagète Kwartet
    Fresedo, Grieg, Sibelius
    Puccini Crisantemi
    Arenski Tweede strijkkwartet in a, op. 35
    Sibelius Andante festivo
    Grieg Eerste strijkkwartet in g, op. 27
    Fresedo Vida Mia
    Zaterdag 22 april 2017 20:15 Kleine Zaal
  • Het Amsterdams Gemengd Koor: Rutter en Duruflé

    Amsterdams Gemengd Koor, Paul Valk (dirigent)
    Amsterdams Gemengd Koor, Paul Valk (dirigent)
    Duruflé, Rutter
    Rutter Magnificat
    Duruflé Requiem, op. 9
    Zaterdag 22 april 2017 20:15 Grote Zaal
  • Liza Ferschtman met Beethovens Vioolconcert

    Kammerakademie Potsdam, Antonello Manacorda (dirigent), Liza Ferschtman (viool)
    Kammerakademie Potsdam, Antonello Manacorda (dirigent), Liza Ferschtman (viool)
    Beethoven, Mendelssohn
    Mendelssohn Ouverture 'Die Hebriden', op. 26
    Beethoven Vioolconcert in D, op. 61
    Zondag 23 april 2017 11:00 Grote Zaal
  • Het strijkkwartet van Meneer Sax (6+)

    Ebonit Saxofoonkwartet
    Ebonit Saxofoonkwartet
    Zondag 23 april 2017 13:30 Kleine Zaal
  • Dvořák en wereldpremière MacMillan bij het Concertgebouworkest

    Koninklijk Concertgebouworkest, Iván Fischer (dirigent), Jörgen van Rijen (trombone)
    Koninklijk Concertgebouworkest, Iván Fischer (dirigent), Jörgen van Rijen (trombone)
    Dvořák, MacMillan, Bartók
    Bartók Hongaarse schetsen (Magyar képek), Sz. 97
    MacMillan Tromboneconcert
    Dvořák Zevende symfonie in d, op. 70
    Zondag 23 april 2017 14:15 Grote Zaal
  • Het strijkkwartet van Meneer Sax (6+)

    Ebonit Saxofoonkwartet
    Ebonit Saxofoonkwartet
    Zondag 23 april 2017 15:30 Kleine Zaal
  • Gratis Lunchconcert

    jongNBE, Teresa Costa (fluit), Inge Ariesen (hobo)
    jongNBE, Teresa Costa (fluit), Inge Ariesen (hobo), Kim Grisel (klarinet), Suzanne van Berkum (fagot), Els van der Weij (saxofoon), Felix Peijnenborgh (hoorn), Ivo van Gennip (trompet), Max van den Brand (trombone), Robin de Zeeuw (contrabas), Natalia Alvarez-Arenas (slagwerk), Brandt Attema (bastrombone)
    Wagner, Özdemiroglu, Verhelst
    Whitacre Sleep
    Schnyder Schumacher Marsch
    Verhelst Russian ballet music
    Özdemiroglu Davet (bew. T. Zafer Özdemir)
    Wagner Der Ritt er Walküren (uit 'Die Walküre', WWV 86b) (bew. W. van Merwijk)
    Woensdag 26 april 2017 12:30 Kleine Zaal
  • Koningsnachtconcert: Patrick Watson & Concertgebouworkest

    Patrick Watson (singer-songwriter), Jules Buckley (dirigent), Koninklijk Concertgebouworkest
    Patrick Watson (singer-songwriter), Jules Buckley (dirigent), Koninklijk Concertgebouworkest
    Woensdag 26 april 2017 22:30 Grote Zaal
  • NTR ZaterdagMatinee: Nabucco in de Barok

    Cappella Mediterranea, Chœur de Chambre de Namur, Leonardo García Alarcón (dirigent)
    Cappella Mediterranea, Chœur de Chambre de Namur, Leonardo García Alarcón (dirigent), Fernando Guimarães (tenor, Nabucco), Alejandro Meerapfel (bas, Daniele), Owen Willetts (countertenor, Arioco), Matteo Bellotto (bas, Eufrate), Ariana Vendittelli (sopraan, Azaria/Idolatria), Caroline Weynants (sopraan, Anania), Lucía Martín Cartón (sopraan, Misaele), Capucine Keller (sopraan, Superbia)
    Falvetti
    Falvetti ll dialogo del Nabucco
    Zaterdag 29 april 2017 14:15 Grote Zaal
  • Glass on the Roof

    Amstel Quartet, Pascal Meyer (toetsen), Kypski (elektronica)
    Amstel Quartet, Pascal Meyer (toetsen), Kypski (elektronica), Hendrik Walther (video & licht), Thomas Myrmel (geluid), Barbara Makkinga (regieadvies)
    Kypski / Amstel Quartet, Fiumara, Glass
    Glass Music in Similar Motion
    Glass Mishima
    Glass Mad Rush
    Fiumara I Dreamed in the Cities at Night
    Kypski / Amstel Quartet Turntable Breathing
    Glass Satyagraha (arr. M. Riesman)
    Zaterdag 29 april 2017 20:15 Kleine Zaal
  • Sergei Khachatryan in Bruchs Eerste vioolconcert

    Stavanger Symfonisch Orkest, Christian Vásquez (dirigent), Sergei Khachatryan (viool)
    Stavanger Symfonisch Orkest, Christian Vásquez (dirigent), Sergei Khachatryan (viool)
    Dvořák, Bruch
    Bruch Eerste vioolconcert in g, op. 26
    Dvořák Achtste symfonie in G, op. 88
    Zondag 30 april 2017 11:00 Grote Zaal
  • Close-up Familievoorstelling: Concerto in Kip Majeur (6+)

    Keiko Iwata-Takahasi (viool), Dominic Seldis (contrabas), Emily Beynon (fluit)
    Keiko Iwata-Takahasi (viool), Dominic Seldis (contrabas), Emily Beynon (fluit), Kyeong Ham (hobo), Davide Lattuada (klarinet), Helma van den Brink (fagot), Jaap van der Vliet (hoorn), Nino Pen (spreker), Nanette Drazic (actrice), Joris Nassenstein (regie), Annemarie de Gee (script), Janwillem Slort (script), Renée van Marissing (liedteksten)
    Strauss/Hasenohrl, Ligeti, Ridout
    Berio Opus Number Zoo
    Ridout Ferdinand de stier
    Ligeti Zes bagatellen
    Strauss/Hasenohrl Till Eulenspiegel einmal anders!
    Zondag 30 april 2017 14:15 Kleine Zaal
  • Close-up Familievoorstelling: Concerto in Kip Majeur (6+)

    Keiko Iwata-Takahasi (viool), Dominic Seldis (contrabas), Emily Beynon (fluit)
    Keiko Iwata-Takahasi (viool), Dominic Seldis (contrabas), Emily Beynon (fluit), Kyeong Ham (hobo), Davide Lattuada (klarinet), Helma van den Brink (fagot), Jaap van der Vliet (hoorn), Nino Pen (spreker), Nanette Drazic (actrice), Joris Nassenstein (regie), Annemarie de Gee (script), Janwillem Slort (script), Renée van Marissing (liedteksten)
    Strauss/Hasenohrl, Ligeti, Ridout
    Berio Opus Number Zoo
    Ridout Ferdinand de stier
    Ligeti Zes bagatellen
    Strauss/Hasenohrl Till Eulenspiegel einmal anders!
    Zondag 30 april 2017 16:15 Kleine Zaal
  • Concertvrienden-repetitie: Faust en Beethoven bij het Concertgebouworkest

    Koninklijk Concertgebouworkest, Myung-Whun Chung (dirigent), Isabelle Faust (viool)
    Koninklijk Concertgebouworkest, Myung-Whun Chung (dirigent), Isabelle Faust (viool)
    Beethoven, Brahms
    Brahms Vioolconcert in D, op. 77
    Beethoven Derde symfonie in Es, op. 55 'Eroica'
    Woensdag 3 mei 2017 09:30 Grote Zaal
  • Gratis Lunchconcert

    Cheng Kwartet
    Cheng Kwartet
    Lee, Sjostakovitsj, Mozart
    Mozart Allegro, nr. 1 (uit 'Achtste strijkkwartet in F', KV 168)
    Mozart Allegro, nr. 4 (uit 'Achtste strijkkwartet in F', KV 168)
    Sjostakovitsj Allegretto (uit 'Derde strijkkwartet in F', op. 73)
    Sjostakovitsj Moderato con moto (uit 'Derde strijkkwartet in F', op. 73)
    Sjostakovitsj Allegro non troppo (uit 'Derde strijkkwartet in F', op. 73)
    Lee When the drum beats (Taiwanees volkslied)
    Woensdag 3 mei 2017 12:30 Kleine Zaal
  • Isabelle Faust en Beethoven bij het Concertgebouworkest

    Koninklijk Concertgebouworkest, Myung-Whun Chung (dirigent), Isabelle Faust (viool)
    Koninklijk Concertgebouworkest, Myung-Whun Chung (dirigent), Isabelle Faust (viool)
    Beethoven, Brahms
    Brahms Vioolconcert in D, op. 77
    Beethoven Derde symfonie in Es, op. 55 'Eroica'
    Woensdag 3 mei 2017 20:15 Grote Zaal
  • Patricia Kopatchinskaja: Bach en Kurtág

    Patricia Kopatchinskaja (viool), Anthony Romaniuk (piano/klavecimbel), Viktor Kopatchinsky (cimbaal)
    Patricia Kopatchinskaja (viool), Anthony Romaniuk (piano/klavecimbel), Viktor Kopatchinsky (cimbaal)
    J.S. Bach, Lann, Beethoven
    C.Ph.E. Bach Fantasia in fis, Wq 80 'C.P.E. Bachs Empfindungen'
    Kurtág Acht duo's, op. 4
    Crumb Four Nocturnes (Night Music II)
    Biber Sonata representativa in A, C. 146
    Traditioneel Doina et hora
    Beethoven Scherzo: Allegro molto (uit 'Sonate in F', op. 24 'Frühling')
    Lann Springs Eternal
    J.S. Bach Chaconne (uit 'Tweede partita in d', BWV 1004)
    Woensdag 3 mei 2017 20:15 Kleine Zaal
  • 4 mei Concert: Jan Terlouw, Cappella Amsterdam en Nora Fischer

    Jan Terlouw (spreker), Cappella Amsterdam, Nationaal Vrouwen Jeugdkoor
    Jan Terlouw (spreker), Cappella Amsterdam, Nationaal Vrouwen Jeugdkoor, Ed Spanjaard (dirigent en piano), Nora Fischer (zang), Lucie Horsch (blokfluit en piano), Jan Hage (harmonium en orgel)
    Telemann, T. de Leeuw, Ravel
    Rossini Kyrie, nr. 1 (uit 'Petite messe solennelle')
    Sweelinck De profundis
    Van Eyck Amarilli mia bella, nr. 35 (uit 'Der Fluyten Lust-hof')
    Poulenc Litanies à la vierge noire
    Ravel Trois beaux oiseaux du paradis (uit '3 Chansons')
    T. de Leeuw Elégie pour les villes détruites
    Ravel Kaddisch (uit 'Deux mélodies hébraïques')
    Poulenc C, nr. 1 (uit 'Deux poèmes de Louis Aragon')
    Telemann Derde fantasia in b, TWV 40:4
    Rossini Cum sancto spiritu, nr. 7 (uit 'Petite messe solennelle')
    Donderdag 4 mei 2017 21:15 Grote Zaal
  • Cory Henry: The Revival

    Cory Henry, Taron Lockett
    Cory Henry, Taron Lockett
    Vrijdag 5 mei 2017 20:15 Grote Zaal
  • De magische helden van John Adams

    Radio Filharmonisch Orkest, John Adams (dirigent), Tim McAllister (saxofoon)
    Radio Filharmonisch Orkest, John Adams (dirigent), Tim McAllister (saxofoon), Sir Willard White (spreekstem)
    Stravinsky, Copland, J. Adams
    J. Adams Short Ride in a Fast Machine, Fanfare for Orchestra
    J. Adams Saxofoonconcert
    Copland Lincoln Portrait
    Stravinsky Symfonie in drie delen
    Zaterdag 6 mei 2017 14:15 Grote Zaal
  • Calefax blaast sprookjes rond

    Calefax Rietkwintet
    Calefax Rietkwintet
    Tsjaikovski / Ellington, R. Strauss, Grieg
    Ravel Ma mère l'oye, suite (arr. R. Zuidam)
    Vleggaar Wake up sleeping beauty
    Grieg Peer Gynt, suite (arr. J.R. Althuis)
    R. Strauss Till Eulenspiegels lustige Streiche, op. 28 (arr. O. Boekhoorn)
    Tsjaikovski / Ellington Nutcracker Jazz Suite (arr. O. Boekhoorn)
    Zondag 7 mei 2017 11:00 Kleine Zaal
  • Isabelle Faust en Beethoven bij het Concertgebouworkest

    Koninklijk Concertgebouworkest, Myung-Whun Chung (dirigent), Isabelle Faust (viool)
    Koninklijk Concertgebouworkest, Myung-Whun Chung (dirigent), Isabelle Faust (viool)
    Beethoven, Brahms
    Brahms Vioolconcert in D, op. 77
    Beethoven Derde symfonie in Es, op. 55 'Eroica'
    Zondag 7 mei 2017 14:15 Grote Zaal
  • Amarins Wierdsma en Wai Yin Wong: Geboren solisten

    Amarins Wierdsma (viool), Edward Liddall (piano), Wai Yin Wong (piano)
    Amarins Wierdsma (viool), Edward Liddall (piano), Wai Yin Wong (piano)
    Skrjabin, R. Schumann, Ravel
    Beethoven Sonate in A, op. 30, nr. 1
    Rumondor Santai
    Ravel Sonate in G
    R. Schumann Fantasie in C, op. 17
    Skrjabin Vijfde sonate in Fis, op. 53
    Zondag 7 mei 2017 14:30 Kleine Zaal
  • Meesterpianist Grigory Sokolov

    Grigory Sokolov (piano)
    Grigory Sokolov (piano)
    R. Schumann, Rameau, Chopin
    Mozart Sonate in C, KV 545
    Mozart Fantasie in c, KV 475
    Mozart Sonate in c, KV 457
    Beethoven Sonate nr. 27 in e, op. 90
    Beethoven Sonate nr. 32 in c, op. 111
    Schubert Moment Musical in C gr.t., nr. 1 (uit 'Six moments musicaux', D 780)
    Chopin Nocturne in B (uit 'Deux Nocturnes', op. 32)
    Chopin Nocturne in As (uit 'Deux Nocturnes', op. 32)
    Rameau 4e Concert : Nr. 2 L'Indiscrète (uit 'Pièces de clavecin en concert')
    R. Schumann Arabeske in C, op. 18
    Chopin Prelude in c, Largo (uit '24 Preludes', op. 28)
    Zondag 7 mei 2017 20:15 Grote Zaal
  • Pianiste Yuja Wang en Santa Cecilia: Tsjaikovski

    Orchestra dell'Accademia Nazionale di Santa Cecilia, Rome, Antonio Pappano (dirigent), Yuja Wang (piano)
    Orchestra dell'Accademia Nazionale di Santa Cecilia, Rome, Antonio Pappano (dirigent), Yuja Wang (piano)
    Respighi, Tsjaikovski, Rossini
    Rossini Ouverture (uit 'Le siège de Corinthe')
    Tsjaikovski Eerste pianoconcert in bes, op. 23
    Respighi Fontane di Roma (uit 'Romeinse trilogie')
    Respighi Pini di Roma (uit 'Romeinse trilogie')
    Dinsdag 9 mei 2017 20:15 Grote Zaal
  • Gratis Lunchconcert

    Studenten van de Sweelinck Academie van het Conservatorium van Amsterdam, Roulette Kwartet, Enzo Kok (viool)
    Studenten van de Sweelinck Academie van het Conservatorium van Amsterdam, Roulette Kwartet, Enzo Kok (viool), Charlotte Brussee (cello), Sasha Witteveen (contrabas), Julius Backer (piano), Marta Liébana (piano)
    Pierné, Bottesini, Dvořák
    K. Schumann Moderato (uit 'Strijkkwartet')
    Kodály Kállai kettős (arr. L.V. Feygin)
    Dvořák Rondo in g, op. 94
    Bottesini Reverie
    Pierné Etude de concert, op. 13
    Woensdag 10 mei 2017 12:30 Kleine Zaal
  • Sjostakovitsj dichtbij: Borodin Kwartet

    Borodin Kwartet
    Borodin Kwartet
    Sjostakovitsj, Tsjaikovski, Schubert
    Schubert Quartettsatz in c, D 703, op. posth.
    Tsjaikovski Ochtendgebed (uit 'Kinderalbum', op. 39) (arr. R. Dubinsky)
    Tsjaikovski Wintermorgen (uit 'Kinderalbum', op. 39) (arr. R. Dubinsky)
    Tsjaikovski Spelen met het hobbelpaard (uit 'Kinderalbum', op. 39) (arr. R. Dubinsky)
    Tsjaikovski Mama (uit 'Kinderalbum', op. 39) (arr. R. Dubinsky)
    Tsjaikovski Mars van de houten soldaten (uit 'Kinderalbum', op. 39) (arr. R. Dubinsky)
    Tsjaikovski De zieke pop (uit 'Kinderalbum', op. 39) (arr. R. Dubinsky)
    Tsjaikovski Begrafenis van de pop (uit 'Kinderalbum', op. 39) (arr. R. Dubinsky)
    Tsjaikovski De nieuwe pop (uit 'Kinderalbum', op. 39) (arr. R. Dubinsky)
    Tsjaikovski Oud Frans lied (uit 'Kinderalbum', op. 39) (arr. R. Dubinsky)
    Tsjaikovski Duits lied (uit 'Kinderalbum', op. 39) (arr. R. Dubinsky)
    Tsjaikovski Italiaans lied (uit 'Kinderalbum', op. 39) (arr. R. Dubinsky)
    Tsjaikovski Napolitaans lied (uit 'Kinderalbum', op. 39) (arr. R. Dubinsky)
    Tsjaikovski Wals (uit 'Kinderalbum', op. 39) (arr. R. Dubinsky)
    Tsjaikovski Mazurka (uit 'Kinderalbum', op. 39) (arr. R. Dubinsky)
    Tsjaikovski Polka (uit 'Kinderalbum', op. 39) (arr. R. Dubinsky)
    Tsjaikovski Russisch lied (uit 'Kinderalbum', op. 39) (arr. R. Dubinsky)
    Tsjaikovski De harmonicaspeler (uit 'Kinderalbum', op. 39) (arr. R. Dubinsky)
    Tsjaikovski Kamarinskaja (uit 'Kinderalbum', op. 39) (arr. R. Dubinsky)
    Tsjaikovski Droom zacht (uit 'Kinderalbum', op. 39) (arr. R. Dubinsky)
    Tsjaikovski Sprookje van de kinderjuffrouw (uit 'Kinderalbum', op. 39) (arr. R. Dubinsky)
    Tsjaikovski Heks (uit 'Kinderalbum', op. 39) (arr. R. Dubinsky)
    Tsjaikovski Lied van de leeuwerik (uit 'Kinderalbum', op. 39) (arr. R. Dubinsky)
    Tsjaikovski De orgeldraaier zingt (uit 'Kinderalbum', op. 39) (arr. R. Dubinsky)
    Tsjaikovski In de kerk (uit 'Kinderalbum', op. 39) (arr. R. Dubinsky)
    Sjostakovitsj Elfde strijkkwartet in f, op. 122
    Sjostakovitsj Negende strijkkwartet in Es, op. 117
    Woensdag 10 mei 2017 20:15 Kleine Zaal
  • Chick Corea Trio: Onbegrensde muzikaliteit

    Chick Corea (piano), Eddie Gomez (contrabas), Brian Blade (drums)
    Chick Corea (piano), Eddie Gomez (contrabas), Brian Blade (drums)
    Woensdag 10 mei 2017 20:15 Grote Zaal
  • Concertgebouworkest Horizon: British Intelligence

    Koninklijk Concertgebouworkest, Ryan Wigglesworth (dirigent), Félix Dervaux (hoorn)
    Koninklijk Concertgebouworkest, Ryan Wigglesworth (dirigent), Félix Dervaux (hoorn)
    Elgar, Knussen, R. Wigglesworth
    R. Wigglesworth Clocks from a Winter's Tale (In opdracht van het Koninklijk Concertgebouworkest)
    Knussen Hoornconcert, op. 28
    Elgar Enigma-variaties, op. 36
    Donderdag 11 mei 2017 21:15 Grote Zaal
  • Elgars Enigma en andere Britse breinkrakers bij het Concertgebouworkest

    Koninklijk Concertgebouworkest, Ryan Wigglesworth (dirigent), Félix Dervaux (hoorn)
    Koninklijk Concertgebouworkest, Ryan Wigglesworth (dirigent), Félix Dervaux (hoorn)
    Elgar, Knussen, R. Wigglesworth
    Britten Four Sea Interludes, op. 33a
    R. Wigglesworth Clocks from a Winter's Tale (In opdracht van het Koninklijk Concertgebouworkest)
    Knussen Hoornconcert, op. 28
    Elgar Enigma-variaties, op. 36
    Vrijdag 12 mei 2017 20:15 Grote Zaal
  • Nieuw werk voor Groot Omroepkoor

    Groot Omroepkoor, Eric Whitacre (dirigent)
    Groot Omroepkoor, Eric Whitacre (dirigent)
    Traditioneel, J.S. Bach, Hopkins
    Whitacre Lux aurumque
    Whitacre Leonardo Dreams of his Flying Machine
    Hopkins Past Life Melodies
    Whitacre Water Night
    J.S. Bach Come Sweet Death (bew. E. London)
    Whitacre Cloudburst
    Whitacre Child of wonder
    Traditioneel Elijah rock (bew. M. Hogan)
    Traditioneel I want Jesus to walk with me (bew. M. Hogan)
    Traditioneel Joshua fit the battle of Jericho
    Whitacre Sleep
    Zaterdag 13 mei 2017 14:15 Grote Zaal
  • Russisch programma met Joshua en Alisa Weilerstein

    Nederlands Philharmonisch Orkest, Joshua Weilerstein (dirigent), Alisa Weilerstein (cello)
    Nederlands Philharmonisch Orkest, Joshua Weilerstein (dirigent), Alisa Weilerstein (cello)
    Rachmaninoff, Sjostakovitsj, J. Adams
    J. Adams Short Ride in a Fast Machine, Fanfare for Orchestra
    Sjostakovitsj Eerste celloconcert in Es, op. 107
    Rachmaninoff Tweede symfonie in e, op. 27
    Zaterdag 13 mei 2017 20:15 Grote Zaal
  • Scherpdenkers: Inez Weski en 8RΛHMS RεQVIεM Reinvented

    Inez Weski, Nederlands Kamerkoor, Remy van Kesteren (harp)
    Inez Weski, Nederlands Kamerkoor, Remy van Kesteren (harp), Peter Dijkstra (dirigent)
    Brahms / Kyriakides
    Brahms / Kyriakides Requiem, op. 45
    Zaterdag 13 mei 2017 20:15 Kleine Zaal
Wij raden u aan om uw concertkaarten te bestellen via een andere browser. Gebruik hiervoor Chrome, Firefox, Safari, Edge of Internet Explorer versie 10 of hoger.