Concertagenda

Zoek uw concert

Zoek uw concert

Zoek op datum

Filters

Componist
Meer... Minder...
Gezocht op
  • 1 jun. 2017

Geen resultaten op donderdag 1 juni 2017

1311 concerten vanaf vrijdag 2 juni 2017

  • NTR ZaterdagMatinee: Het nieuwe Babylon

    Radio Filharmonisch Orkest, Groot Omroepkoor, Nederlands Kamerkoor
    Radio Filharmonisch Orkest, Groot Omroepkoor, Nederlands Kamerkoor, Markus Stenz (dirigent), Klaas Stok (koordirigent Groot Omroepkoor), Boudewijn Jansen (koordirigent Nederlands Kamerkoor), Marisol Montalvo (sopraan, Inanna), Guibee Yang (sopraan, Die Seele), Jussi Myllys (tenor, Tammu), Robert Bork (bas-bariton, Priesterköning/Der Tod), Gabriele Schnaut (sopraan, Euphrat), Kai Wessel (countertenor, Skorpionmensch), Steven Ebel (tenor, Priester), Franz Tscherne (spreekstem, Ezechiel), Simon Duus (bas, Ein Schreiber), Damian Höflmaier (jongenssopraan (uit Tölzer Knabenchor), Ein Bote/Das Kind), Daniel Henze (jongenssopraan (uit Tölzer Knabenchor), Ein Bote/Das Kind)
    Widmann
    Widmann Babylon
    Zaterdag 3 juni 2017 13:00Grote Zaal
  • Amsterdammertje presenteert: 'een ouderwets Rondje-Mokum'

    Rondje Mokum, André Vrolijk (leiding/accordeon)
    Rondje Mokum, André Vrolijk (leiding/accordeon)
    Zaterdag 3 juni 2017 20:15Grote Zaal
  • Holland Festival: Jonas Kaufmann en Eva-Maria Westbroek

    Jonas Kaufmann (tenor), Eva-Maria Westbroek (sopraan), Jochen Rieder (dirigent)
    Jonas Kaufmann (tenor), Eva-Maria Westbroek (sopraan), Jochen Rieder (dirigent), Residentie Orkest
    Wagner, Verdi
    Verdi Prelude (uit 'Aida')
    Verdi Se quel guerrier io fossi! (uit 'Aida')
    Verdi Ouverture (uit 'La forza del destino')
    Verdi La vita è inferno all'infelice! ... Oh, tu che in seno agli angeli (uit 'La forza del destino')
    Verdi Tu che le vanità (uit 'Don Carlo')
    Verdi Prelude (uit 'Otello')
    Verdi Già nella notte densa (uit 'Otello')
    Wagner Vorspiel (uit 'Rienzi, der Letzte der Tribunen', WWV 49)
    Wagner Eerste akte, derde scène (uit 'Die Walküre', WWV 86b)
    Zondag 4 juni 2017 15:00Grote Zaal
  • Padmore en Bezuidenhout: Schuberts Schwanengesang

    Mark Padmore (tenor), Kristian Bezuidenhout (fortepiano)
    Mark Padmore (tenor), Kristian Bezuidenhout (fortepiano)
    Schubert, Beethoven
    Beethoven Maigesang, nr. 4 (uit 'Acht Lieder', op. 52)
    Beethoven Neue Liebe, neues Leben, nr. 2 (uit 'Sechs Lieder', op. 75)
    Beethoven Adelaide, op. 46
    Beethoven An die ferne Geliebte, op. 98
    Schubert Schwanengesang, D 957
    Dinsdag 6 juni 2017 20:15Kleine Zaal
  • Gratis Lunchconcert

    Intercontinental Ensemble
    Intercontinental Ensemble
    Beethoven
    Beethoven Tweede symfonie in D, op. 36 (arr. E. Spyckerelle)
    Woensdag 7 juni 2017 12:30Kleine Zaal
  • Zaïde Kwartet met Schubert, Bartók en Haydn

    Zaïde Kwartet
    Zaïde Kwartet
    Schubert, Bartók, J. Haydn
    J. Haydn Strijkkwartet in Es, op. 20 nr. 1
    Bartók Derde strijkkwartet in Cis, Sz. 85
    Schubert Strijkkwartet in G, D 887
    Woensdag 7 juni 2017 20:15Kleine Zaal
  • Sächsische Staatskapelle Dresden & Matthias Goerne: Mahler

    Sächsische Staatskapelle Dresden, Daniel Harding (dirigent), Matthias Goerne (bariton)
    Sächsische Staatskapelle Dresden, Daniel Harding (dirigent), Matthias Goerne (bariton)
    Dvořák, Mahler
    Mahler Blumine (uit 'Eerste symfonie (Hamburger versie incl. Blumine) in D' 'Titan')
    Mahler Kindertotenlieder
    Dvořák Achtste symfonie in G, op. 88
    Donderdag 8 juni 2017 20:15Grote Zaal
  • Concertgebouworkest Familieconcert: muzikale catwalk (6+)

    Koninklijk Concertgebouworkest, Daniele Gatti (dirigent)
    Koninklijk Concertgebouworkest, Daniele Gatti (dirigent)
    Zaterdag 10 juni 2017 13:00Grote Zaal
  • Concertgebouworkest Familieconcert: muzikale catwalk (6+)

    Koninklijk Concertgebouworkest, Daniele Gatti (dirigent)
    Koninklijk Concertgebouworkest, Daniele Gatti (dirigent)
    Zaterdag 10 juni 2017 15:30Grote Zaal
  • Marc Albrecht dirigeert Mahler 9 en Tetzlaff speelt Bergs Vioolconcert

    Nederlands Philharmonisch Orkest, Marc Albrecht (dirigent), Christian Tetzlaff (viool)
    Nederlands Philharmonisch Orkest, Marc Albrecht (dirigent), Christian Tetzlaff (viool)
    Mahler, Berg
    Berg Vioolconcert 'Dem Andenken eines Engels'
    Mahler Negende symfonie in D
    Zaterdag 10 juni 2017 20:15Grote Zaal
  • Duo Sihan & Brackman: winnaar NPO Radio 4 Dutch Classical Talent Award 2017

    Winnaar NPO Radio 4 Dutch Classical Talent Award 2018, Shin Sihan (viool), Anne Brackman (piano)
    Winnaar NPO Radio 4 Dutch Classical Talent Award 2018, Shin Sihan (viool), Anne Brackman (piano)
    Bartók, Poulenc, Ravel
    Ravel Sonate in G
    Poulenc Sonate
    Bartók Eerste sonate in cis, Sz. 75
    Zaterdag 10 juni 2017 20:15Kleine Zaal
  • Luca Gianquitto Trio feat. Gabriele Mirabassi & Clemens van der Feen

    Luca Gianquitto (gitaar), Gabriele Mirabassi (klarinet), Clemens van der Feen (contrabas)
    Luca Gianquitto (gitaar), Gabriele Mirabassi (klarinet), Clemens van der Feen (contrabas)
    Zaterdag 10 juni 2017 20:15Koorzaal
  • Meesterpianisten debuutrecital: Seong-Jin Cho

    Seong-Jin Cho (piano)
    Seong-Jin Cho (piano)
    Skrjabin, Debussy, Chopin
    Mozart Sonate in F, KV 332
    Chopin Tweede Ballade in F, op. 38
    Chopin Derde Ballade in As, op. 47
    Chopin Vierde ballade in f, op. 52
    Debussy Images (Première série), L. 110
    Debussy Images (Deuxième série), L. 111
    Skrjabin Vijfde sonate in Fis, op. 53
    Zondag 11 juni 2017 20:15Grote Zaal
  • Marc Albrecht dirigeert Mahler 9 en Tetzlaff speelt Bergs Vioolconcert

    Nederlands Philharmonisch Orkest, Marc Albrecht (dirigent), Christian Tetzlaff (viool)
    Nederlands Philharmonisch Orkest, Marc Albrecht (dirigent), Christian Tetzlaff (viool)
    Mahler, Berg
    Berg Vioolconcert 'Dem Andenken eines Engels'
    Mahler Negende symfonie in D
    Maandag 12 juni 2017 20:15Grote Zaal
  • Close-up: 'Pieces of Eight'

    Marijn Mijnders (viool), Eke van Spiegel (viool), Edith van Moergastel (altviool)
    Marijn Mijnders (viool), Eke van Spiegel (viool), Edith van Moergastel (altviool), Maartje-Maria den Herder (cello), Olivier Thiery (contrabas), Arno Piters (klarinet), Simon Van Holen (fagot), Fons Verspaandonk (hoorn)
    Schubert, Widmann
    Widmann Octet
    Schubert Octet in F, D 803, op. 166
    Dinsdag 13 juni 2017 20:15Kleine Zaal
  • UvA-Orkest J.Pzn Sweelinck: Duitse Romantiek

    UvA-Orkest J.Pzn Sweelinck, Konradin Herzog (dirigent)
    UvA-Orkest J.Pzn Sweelinck, Konradin Herzog (dirigent)
    R. Strauss, Webern, Wagner
    R. Schumann Derde symfonie in Es, op. 97 'Rheinische'
    Wagner Vorspiel (uit 'Die Meistersinger von Nürnberg', WWV 96)
    Webern Passacaglia, op. 1
    R. Strauss Suite uit 'Der Rosenkavalier', op. 59
    Dinsdag 13 juni 2017 20:15Grote Zaal
  • Gratis Lunchconcert

    Jong Talent van het Koninklijk Conservatorium Den Haag, Daniel Tibben (fluit), Valentine Blangé (viool)
    Jong Talent van het Koninklijk Conservatorium Den Haag, Daniel Tibben (fluit), Valentine Blangé (viool), Salomé Bonnema (viool), Jasmijn Burger (viool), Iris Kengen (viool), Anne Sophie van Riel (altviool), Sedna Heitzman (altviool), Jurre Koopmans (cello), Natasja Douma (piano), Daniël van der Hoeven (piano)
    Grieg, Taktakishvili, Schubert
    Fauré Allegretto molto (uit 'Eerste sonate in A', op. 13)
    Schubert Erlkönig (arr. C.C. Wolff)
    Taktakishvili Allegro scherzando (uit 'Sonate')
    Grieg Un poco andante - Allegro molto ed agitato (uit 'Eerste strijkkwartet in g', op. 27)
    Woensdag 14 juni 2017 12:30Kleine Zaal
  • Radu Lupu speelt Mozart bij het Concertgebouworkest

    Koninklijk Concertgebouworkest, Cristian Măcelaru (dirigent), Radu Lupu (piano)
    Koninklijk Concertgebouworkest, Cristian Măcelaru (dirigent), Radu Lupu (piano)
    Wagner, R. Strauss, Mozart
    Mozart Pianoconcert nr. 24 in c, KV 491
    R. Strauss Tod und Verklärung, op. 24
    Wagner Vorspiel (uit 'Tannhäuser', WWV 70)
    Woensdag 14 juni 2017 20:15Grote Zaal
  • Radu Lupu speelt Mozart bij het Concertgebouworkest

    Koninklijk Concertgebouworkest, Cristian Măcelaru (dirigent), Radu Lupu (piano)
    Koninklijk Concertgebouworkest, Cristian Măcelaru (dirigent), Radu Lupu (piano)
    Wagner, R. Strauss, Mozart
    Mozart Pianoconcert nr. 24 in c, KV 491
    R. Strauss Tod und Verklärung, op. 24
    Wagner Vorspiel (uit 'Tannhäuser', WWV 70)
    Donderdag 15 juni 2017 20:15Grote Zaal
  • Radu Lupu speelt Mozart bij het Concertgebouworkest

    Koninklijk Concertgebouworkest, Cristian Măcelaru (dirigent), Radu Lupu (piano)
    Koninklijk Concertgebouworkest, Cristian Măcelaru (dirigent), Radu Lupu (piano)
    Wagner, R. Strauss, Mozart
    Mozart Pianoconcert nr. 24 in c, KV 491
    R. Strauss Tod und Verklärung, op. 24
    Wagner Vorspiel (uit 'Tannhäuser', WWV 70)
    Vrijdag 16 juni 2017 20:15Grote Zaal
  • Mei-Ann Chen dirigeert Orgelsymfonie Saint-Saëns

    Nederlands Philharmonisch Orkest, Mei-Ann Chen (dirigent), Leon Berendse (fluit)
    Nederlands Philharmonisch Orkest, Mei-Ann Chen (dirigent), Leon Berendse (fluit)
    Saint-Saëns, Vasks, Debussy
    Debussy Prélude à l'après-midi d'un faune, L. 86
    Vasks Fluitconcert
    Saint-Saëns Derde symfonie in c, op. 78 'Orgelsymfonie'
    Zaterdag 17 juni 2017 20:15Grote Zaal
  • Entrée Presents: Binkbeats + guests

    Binkbeats, Remy van Kesteren (harp), LUWTEN (zang)
    Binkbeats, Remy van Kesteren (harp), LUWTEN (zang), Miroslav Petkov (trompet), Martin Schippers (trombone), Nico Schippers (trombone), Venz (DJ), Dia Dia Dia (DJ)
    Zaterdag 17 juni 2017 22:00Kleine Zaal
  • Eric Corton en Het Gelders Orkest nemen je mee in het moment

    Het Gelders Orkest, David Marlow (dirigent), Eric Corton (presentator)
    Het Gelders Orkest, David Marlow (dirigent), Eric Corton (presentator)
    Chatsjatoerjan, Mahler, Vaughan Williams
    J. Adams Short Ride in a Fast Machine, Fanfare for Orchestra
    Sibelius De zwaan van Tuonela (uit 'Lemminkäinen-suite', op. 22)
    Pärt Spiegel im Spiegel
    Vaughan Williams Fantasia on Greensleeves
    Mahler Adagietto (uit 'Vijfde symfonie in cis')
    Chatsjatoerjan Adagio van Spartacus en Phrygia (uit 'Tweede suite 'Spartacus'')
    Zondag 18 juni 2017 14:15Grote Zaal
    Geannuleerd
  • Meesterpianist Murray Perahia speelt Mozart en Beethoven

    Murray Perahia (piano)
    Murray Perahia (piano)
    Debussy, Beethoven, Mozart
    J.S. Bach Zesde Franse suite in E, BWV 817
    Schubert Vier Impromptus, D 935
    Mozart Rondo in a, KV 511
    Beethoven Sonate nr. 32 in c, op. 111
    Debussy Clair de lune (uit 'Suite bergamasque', L. 75)
    Schubert Moment Musical in f kl.t., nr. 3 (uit 'Six moments musicaux', D 780)
    Zondag 18 juni 2017 20:15Grote Zaal
  • Mei-Ann Chen dirigeert Orgelsymfonie Saint-Saëns

    Nederlands Philharmonisch Orkest, Mei-Ann Chen (dirigent), Leon Berendse (fluit)
    Nederlands Philharmonisch Orkest, Mei-Ann Chen (dirigent), Leon Berendse (fluit)
    Saint-Saëns, Vasks, Debussy
    Debussy Prélude à l'après-midi d'un faune, L. 86
    Vasks Fluitconcert
    Saint-Saëns Derde symfonie in c, op. 78 'Orgelsymfonie'
    Maandag 19 juni 2017 20:15Grote Zaal
  • Studentenkoor Amsterdam & CREA Orkest: Verdi, Zemlinsky en Mahler

    CREA Orkest, Studentenkoor Amsterdam, Charlotte Houberg (sopraan)
    CREA Orkest, Studentenkoor Amsterdam, Charlotte Houberg (sopraan), Rosina Fabius (alt), Satriya Krisna (tenor), Agris Hartmanis (bas)
    Mahler, Zemlinsky, Verdi
    Verdi Te Deum
    Zemlinsky Frühlingsbegräbnis
    Mahler Das klagende Lied
    Dinsdag 20 juni 2017 20:15Grote Zaal
  • Gratis Lunchconcert

    Leden van de Academie van het Koninklijk Concertgebouworkest, Koen Stapert (viool), Elise Besemer (viool)
    Leden van de Academie van het Koninklijk Concertgebouworkest, Koen Stapert (viool), Elise Besemer (viool), Oriane Pocard Kieny (altviool), Klara Wincor (cello)
    Mendelssohn
    Mendelssohn Zesde strijkkwartet in f, op. 80
    Woensdag 21 juni 2017 12:30Kleine Zaal
  • Gavrylyuk, Stravinsky en debuut Pietari Inkinen bij het Concertgebouworkest

    Koninklijk Concertgebouworkest, Pietari Inkinen (dirigent), Alexander Gavrylyuk (piano)
    Koninklijk Concertgebouworkest, Pietari Inkinen (dirigent), Alexander Gavrylyuk (piano)
    Bartók, Prokofjev, Kurtág
    Stravinsky Begrafenislied, op. 5
    Kurtág Petite musique solennelle - En hommage à Pierre Boulez 90
    Prokofjev Eerste pianoconcert in Des, op. 10
    Bartók Concert voor orkest, Sz. 116
    Vrijdag 23 juni 2017 20:15Grote Zaal
  • Holland Festival Proms – Temple of Time

    Sinta Wullur (concept, muziek, artistieke en muzikale leiding), Miranda Lakerveld (regie, dramaturgie, libretto), Marijn Korff de Gidts (slagwerk)
    Sinta Wullur (concept, muziek, artistieke en muzikale leiding), Miranda Lakerveld (regie, dramaturgie, libretto), Marijn Korff de Gidts (slagwerk), Jasper Goedman (slagwerk), Achim Heine (slagwerk), Fredrike de Winter (slagwerk), Clara de Mik (slagwerk), Krishna . (slagwerk), Chetna Sahni Sehgal (zang), Ilyas Nadjafi (zang), Ganesh Ramnath (zang), Marielle de Winter (zang), Juliette van Dijk (zang), Miranda Driessen (zang), Namgyal Lhamo (zang), Sinan Vural (zang), Iris Ficker (zang)
    Wullur
    Wullur Temple of Time
    Zaterdag 24 juni 2017 15:00Grote Zaal
  • Holland Festival Proms – Dark Play

    Zaterdag 24 juni 2017 16:00Kleine Zaal
  • Holland Festival Proms – Sacred Environment

    Radio Filharmonisch Orkest, Groot Omroepkoor
    Radio Filharmonisch Orkest, Groot Omroepkoor
    Moore, Crumb, Mackey
    Mackey Lost and Found
    Crumb A Haunted Landscape
    Moore Sacred Environment (In opdracht van Holland Festival, NTR Radio)
    Zaterdag 24 juni 2017 17:00Grote Zaal
  • Holland Festival Proms – Mantra

    Lucas Jussen (piano), Arthur Jussen (piano)
    Lucas Jussen (piano), Arthur Jussen (piano)
    Stockhausen
    Stockhausen Mantra
    Zaterdag 24 juni 2017 19:30Grote Zaal
  • Holland Festival Proms – Organ Prom

    Tom Jenkinson (basgitaar), James McVinnie (orgel)
    Tom Jenkinson (basgitaar), James McVinnie (orgel)
    Glass, Messiaen, Jenkinson
    Jenkinson selectie (uit 'Solo Electric Bass I')
    Jenkinson Space Frame Suite
    Messiaen Le banquet céleste
    Glass Mad Rush
    Jenkinson nieuw werk
    Zaterdag 24 juni 2017 21:30Grote Zaal
  • Holland Festival Proms – The Nile Project

    Adel Mekha (zang, percussie), Ahmed Omar (bas, tambour), Mohamed Abozekry (ud)
    Adel Mekha (zang, percussie), Ahmed Omar (bas, tambour), Mohamed Abozekry (ud), Nader El Shaer (kawala, keytar, farfisa, zang), Saleeb Loza (zang), Asia Madani (zang, percussie), Selamnesh Zemene (zang), Ibrahim Fanous (krar), Dave Otieno (elektrische gitaar), Kasiva Mutua (percussie, zang), Steven Sogo (zang, vas, ikembe, umiduri), Michael Bazibu (entongoli, adungu, endingidi, percussie, zang)
    Zaterdag 24 juni 2017 23:30Grote Zaal
  • Pieter Jan Leusink: Opera Classics

    The Symphonic Orchestra of the Netherlands, Opera Mannenkoor, Pieter Jan Leusink (dirigent)
    The Symphonic Orchestra of the Netherlands, Opera Mannenkoor, Pieter Jan Leusink (dirigent), Olga Zinovieva (sopraan), Andrew Slater (bas)
    Donizetti, Bizet, Bellini
    Verdi Prelude (uit 'Ernani')
    Verdi Allegri! Beviam! (uit 'Ernani')
    Mozart Aria 'La vendetta, oh, la vendetta' (uit 'Le nozze di Figaro', KV 492)
    J. Haydn Aria 'Al tuo seno fortunato' (uit 'L'anima del filosofo, ossia Orfeo ed Euridice', Hob. XXVIII: 13)
    Rimski-Korsakov Eerste aria van Marfa (uit 'De bruid van de tsaar')
    Gounod Gloire immortelle (uit 'Faust')
    Gounod Le veau d'or (uit 'Faust')
    Mozart Der Hölle Rache kocht in meinem Herzen (uit 'Die Zauberflöte', KV 620)
    Rossini Aria 'Largo al factotum' (uit 'Il barbiere di Siviglia')
    Bellini Aria 'Casta diva' (uit 'Norma')
    Bizet Votre toast je peux vous le rendre (uit 'Carmen')
    Donizetti Quanto amore! (uit 'L’elisir d’amore')
    Zondag 25 juni 2017 14:15Grote Zaal
  • Finale Koninklijk Concertgebouw Concours 2017

    n.t.b. finalisten van het Koninklijk Concertgebouw Concours
    n.t.b. finalisten van het Koninklijk Concertgebouw Concours
    Zondag 25 juni 2017 15:00Kleine Zaal
  • Masterclass dirigeren door Daniele Gatti met het Concertgebouworkest

    Daniele Gatti (dirigent), Valentina Peleggi (dirigent), Dawid Runtz (dirigent)
    Daniele Gatti (dirigent), Valentina Peleggi (dirigent), Dawid Runtz (dirigent), Sergey Neller (dirigent), Jiří Rožeň (dirigent), Koninklijk Concertgebouworkest
    Woensdag 28 juni 2017 10:00Grote Zaal
  • Gratis Lunchconcert

    Winnaar Grachtenfestival Conservatorium Concours, Kristina O. Vårlid (gitaar)
    Winnaar Grachtenfestival Conservatorium Concours, Kristina O. Vårlid (gitaar)
    José, Rudnev, Aguado
    Aguado Introductie en rondo brilliante op. 2 no. 2 in a, op. 2, nr. 2
    Rudnev The Old Lime Tree
    José Allegro moderato (uit 'Sonata') 1933
    José Pavane triste (uit 'Sonata') 1933
    José Finale: Allegro con brio (uit 'Sonata') 1933
    Woensdag 28 juni 2017 12:30Kleine Zaal
  • Masterclass dirigeren door Daniele Gatti met het Concertgebouworkest

    Daniele Gatti (dirigent), Valentina Peleggi (dirigent), Dawid Runtz (dirigent)
    Daniele Gatti (dirigent), Valentina Peleggi (dirigent), Dawid Runtz (dirigent), Sergey Neller (dirigent), Jiří Rožeň (dirigent), Koninklijk Concertgebouworkest
    Donderdag 29 juni 2017 10:00Grote Zaal
  • Masterclass dirigeren door Daniele Gatti met het Concertgebouworkest

    Daniele Gatti (dirigent), Valentina Peleggi (dirigent), Dawid Runtz (dirigent)
    Daniele Gatti (dirigent), Valentina Peleggi (dirigent), Dawid Runtz (dirigent), Sergey Neller (dirigent), Jiří Rožeň (dirigent), Koninklijk Concertgebouworkest
    Vrijdag 30 juni 2017 10:00Grote Zaal
  • Het is bal! Jussens openen Robeco SummerNights

    Radio Filharmonisch Orkest, Stanislav Kochanovsky (dirigent), Arthur Jussen (piano)
    Radio Filharmonisch Orkest, Stanislav Kochanovsky (dirigent), Arthur Jussen (piano), Lucas Jussen (piano)
    Prokofjev, Poulenc, Ravel
    Ravel Rapsodie espagnole
    Poulenc Concert voor twee piano's in d, op. 61
    Prokofjev Montagues en Capulets (uit 'Tweede suite Romeo en Julia', op. 64ter)