Concertagenda

Zoek uw concert

Zoek uw concert

Zoek op datum

Filters

Wis filters
  • 18 aug. 2017
Componist
Meer... Minder...

3 concerten op vrijdag 18 augustus 2017

  • Estafest: Bayachrimae

    Anton Goudsmit (gitaar), Oene van Geel (viool; cajon), Mete Erker (saxofoon)
    Anton Goudsmit (gitaar), Oene van Geel (viool; cajon), Mete Erker (saxofoon), Jeroen van Vliet (piano)
    Vrijdag 18 augustus 2017 19:30 Koorzaal
  • Simone Lamsma speelt Korngold, NJO met Petroesjka

    Nationaal Jeugd Orkest, Simone Lamsma (viool), Mark Wigglesworth (dirigent)
    Nationaal Jeugd Orkest, Simone Lamsma (viool), Mark Wigglesworth (dirigent)
    Stravinsky, Korngold, Wagner
    Wagner Ouverture en Venusbergmuziek (uit 'Tannhäuser'), WWV 70
    Korngold Vioolconcert in D, op. 35
    Stravinsky Petroesjka
    Vrijdag 18 augustus 2017 20:00 Grote Zaal
  • Estafest: Bayachrimae

    Anton Goudsmit (gitaar), Oene van Geel (viool; cajon), Mete Erker (saxofoon)
    Anton Goudsmit (gitaar), Oene van Geel (viool; cajon), Mete Erker (saxofoon), Jeroen van Vliet (piano)
    Vrijdag 18 augustus 2017 21:30 Koorzaal

589 concerten vanaf zaterdag 19 augustus 2017

  • Producer Henrik Schwarz, Metropole Orkest en Jules Buckley

    Metropole Orkest, Jules Buckley (dirigent), Henrik Schwarz (producer)
    Metropole Orkest, Jules Buckley (dirigent), Henrik Schwarz (producer)
    Zaterdag 19 augustus 2017 21:00 Grote Zaal
  • De Vriend & Camerata RCO: Vivaldi’s De vier jaargetijden

    Camerata RCO , Jan Willem de Vriend (dirigent), Tjeerd Top (viool)
    Camerata RCO , Jan Willem de Vriend (dirigent), Tjeerd Top (viool)
    Mascagni, Cherubini, Puccini
    Vivaldi De vier jaargetijden, op. 8
    Page Stairway to Heaven
    Rossini Ouverture (uit 'La Cenerentola')
    Verdi Intermezzo derde bedrijf (uit 'La traviata')
    Puccini Quando me'n vo' soletta la via (uit 'La bohème')
    Cherubini E che? lo son Medea (uit 'Medea')
    Mascagni Intermezzo sinfonico (uit 'Cavalleria rusticana')
    Verdi Ouverture (uit 'La forza del destino')
    Verdi Libiamo, ne'lieti calici (Brindisi) (uit 'La traviata')
    Zondag 20 augustus 2017 20:00 Grote Zaal
  • Mike Kwadraat: Boddé en Del Ferro improviseren

    Mike Boddé (piano), Mike del Ferro (piano)
    Mike Boddé (piano), Mike del Ferro (piano)
    Maandag 21 augustus 2017 20:00 Kleine Zaal
  • Vioolconcerten van Bach door Isabelle Faust & Akamus

    Akademie für Alte Musik Berlin, Isabelle Faust (viool), Bernhard Forck (viool/leiding)
    Akademie für Alte Musik Berlin, Isabelle Faust (viool), Bernhard Forck (viool/leiding)
    Vivaldi, C.Ph.E. Bach, J.S. Bach
    J.S. Bach Tweede orkestsuite in a, BWV 1067a
    J.S. Bach Vioolconcert in E, BWV 1042
    J.S. Bach Vioolconcert in a, BWV 1041
    C.Ph.E. Bach Vijfde sinfonia in b, Wq 182
    J.S. Bach Dubbel concert in d, BWV 1043 'Double'
    Vivaldi L'estro armonico, op. 3, nr. 11, RV 565
    Dinsdag 22 augustus 2017 20:00 Grote Zaal
  • Arthur en Lucas Jussen spelen de Carmina Burana

    Het Koorbiënnale Festivalkoor, Nieuw Amsterdams Kinderkoor (o.l.v. Eline Welle), Béni Csillag (dirigent)
    Het Koorbiënnale Festivalkoor, Nieuw Amsterdams Kinderkoor (o.l.v. Eline Welle), Béni Csillag (dirigent), Lucas Jussen (piano), Arthur Jussen (piano), Katharine Dain (sopraan), Yves Saelens (tenor), Dietrich Henschel (bariton), Slagwerkgroep van het Radio Filharmonisch Orkest (slagwerk)
    Orff
    Orff Carmina Burana
    Woensdag 23 augustus 2017 20:00 Grote Zaal
  • Carel Kraayenhof & Juan Pablo Dobal: Hotel Victoria

    Carel Kraayenhof (bandoneon), Juan Pablo Dobal (piano)
    Carel Kraayenhof (bandoneon), Juan Pablo Dobal (piano)
    Piazzolla, Carlos Sanders, Toro
    Latasa Hotel Victoria
    Kraayenhof Enny
    Kraayenhof Ñata blanca
    Fleury Te vas milonga
    Ramirez La equívoca
    Dobal Sudamérica
    Dobal Aire de cueca
    Kraayenhof Frieda's milonga
    Kraayenhof Opera 79
    Mercau Soria Vamos a chayar
    Dobal Cueca de las nubes
    Jiménez De allá
    Toro El Antigal
    Kraayenhof Loco lindo
    Dobal Candombe sin esclavos
    Dobal Remanso
    Carlos Sanders Luna de arrabal
    Kraayenhof So many partings
    Dobal Cuando despierto mañana
    Piazzolla Adiós nonino
    Kraayenhof Where are you
    Donderdag 24 augustus 2017 20:00 Kleine Zaal
  • RCO en Gatti met de hemelse Vierde symfonie van Mahler

    Koninklijk Concertgebouworkest, Daniele Gatti (dirigent), Chen Reiss (sopraan)
    Koninklijk Concertgebouworkest, Daniele Gatti (dirigent), Chen Reiss (sopraan)
    Mahler, J. Haydn
    J. Haydn Symfonie nr. 82 in C 'L'ours'
    Mahler Vierde symfonie in G
    Donderdag 24 augustus 2017 20:00 Grote Zaal
  • Dominic J. Marshall Trio - fris, nieuw en groovy

    Dominic J. Marshall Trio, Dominic J. Marshall (toetsen), Glenn Gaddum (bas)
    Dominic J. Marshall Trio, Dominic J. Marshall (toetsen), Glenn Gaddum (bas), Jamie Peet (drums)
    Vrijdag 25 augustus 2017 19:30 Koorzaal
  • Renaud Capuçon speelt en dirigeert Mozart

    Festival Strings Lucerne, Daniel Dodds (viool/leiding), Renaud Capuçon (viool/leiding)
    Festival Strings Lucerne, Daniel Dodds (viool/leiding), Renaud Capuçon (viool/leiding)
    Elgar, Mozart, Grieg
    Grieg Holberg suite, op. 40
    Mozart Vioolconcert in D, KV 218
    Elgar Serenade in e, op. 20
    Mozart Symfonie nr. 29 in A, KV 201
    Vrijdag 25 augustus 2017 20:00 Grote Zaal
  • Dominic J. Marshall Trio - fris, nieuw en groovy

    Dominic J. Marshall Trio, Dominic J. Marshall (toetsen), Glenn Gaddum (bas)
    Dominic J. Marshall Trio, Dominic J. Marshall (toetsen), Glenn Gaddum (bas), Jamie Peet (drums)
    Vrijdag 25 augustus 2017 21:30 Koorzaal
  • SummerNight at the Movies II: van Dallas tot Downton Abbey

    Noord Nederlands Orkest, Christian Schumann (dirigent), Harry Piekema (presentator)
    Noord Nederlands Orkest, Christian Schumann (dirigent), Harry Piekema (presentator)
    Elfman, Tiersen, Powell
    Goldsmith Universal Studios Theme
    Moesorgski Nacht op de kale berg
    Saint-Saëns Danse macabre
    Lunn The Suite (uit 'Downton Abbey') (arr. D. Wagner)
    Beal House of Cards (arr. R. Ford)
    Djawadi Game of Thrones (arr. G.P. van Schaik)
    Immel Theme from Dallas (arr. H. Mancini)
    Dale Surfrider (uit 'Pulp Fiction') (arr. G.P. van Schaik)
    Dale Misirlou (uit 'Pulp Fiction') (arr. G.P. van Schaik)
    R. Strauss Einleitung (Sonnenaufgang) (uit 'Also sprach Zarathustra', op. 30)
    Williams Hook
    Williams Flying theme (uit 'E.T. The Extra-Terrestrial')
    Powell How to Train Your Dragon
    Tiersen Amélie
    Elfman Main Theme (uit 'Men in Black')
    Elfman Batman Suite
    Williams Imperial March (uit 'Star Wars')
    Zaterdag 26 augustus 2017 20:00 Grote Zaal
  • Schubert en Mozart in handen van het Doric Kwartet

    Doric Kwartet
    Doric Kwartet
    Schubert, Mozart, Britten
    Britten Derde strijkkwartet, op. 94
    Mozart Strijkkwartet in Bes, KV 589 'Pruisisch'
    Schubert Strijkkwartet in G, D 887
    Zaterdag 26 augustus 2017 20:00 Kleine Zaal
  • Russisch programma met Boris Giltburgs Rachmaninoff

    Residentie Orkest, Boris Giltburg (piano), Nicholas Collon (dirigent)
    Residentie Orkest, Boris Giltburg (piano), Nicholas Collon (dirigent)
    Tsjaikovski, Sibelius, Rachmaninoff
    Humperdinck Vorspiel (uit 'Hans en Grietje')
    Rachmaninoff Tweede pianoconcert in c, op. 18
    Sibelius Valse triste, op. 44 no. 1 (Uit 'Kuolema', op 44)
    Tsjaikovski Vierde symfonie in f, op. 36
    Zondag 27 augustus 2017 20:00 Grote Zaal
  • Greetje Kauffeld viert 60-jarig podiumjubileum

    Greetje Kauffeld (zang), Dig d'Diz, Jan Menu (bariton saxofoon)
    Greetje Kauffeld (zang), Dig d'Diz, Jan Menu (bariton saxofoon), Maarten van der Grinten (gitaar), Jan Voogd (contrabas), Ack van Rooyen (flugelhorn), Paul Haenen (special guest)
    Zondag 27 augustus 2017 20:00 Kleine Zaal
  • ‘People’s diva’ Renée Fleming zingt Strauss en Barber

    Royal Stockholm Philharmonic Orchestra, Sakari Oramo (dirigent), Renée Fleming (sopraan)
    Royal Stockholm Philharmonic Orchestra, Sakari Oramo (dirigent), Renée Fleming (sopraan)
    Brahms, R. Schumann, R. Strauss
    Beethoven Ouverture 'Leonore' nr. 3 in C, op. 72b
    Barber Knoxville: Summer of 1915, op. 24
    R. Strauss Daphnes Verwandlung (uit 'Daphne', op. 82)
    R. Schumann Derde symfonie in Es, op. 97 'Rheinische'
    Barber Sure on This Shining Night, op. 13, nr. 3
    R. Strauss Morgen, nr. 4 (uit 'Vier Lieder', op. 27)
    Brahms Vierde Hongaarse dans in fis, WoO 1
    Maandag 28 augustus 2017 20:00 Grote Zaal
  • In de maneschijn – voor baby's en peuters van 0 t/m 4 jaar

    Leden van Het Nederlands Philharmonisch Orkest, Toon Durville (hobo), Rick Huls (klarinet)
    Leden van Het Nederlands Philharmonisch Orkest, Toon Durville (hobo), Rick Huls (klarinet), Fokke van Heel (hoorn), Robert Lis (viool), Atie Aarts (cello)
    Dinsdag 29 augustus 2017 09:30 Koorzaal
  • In de maneschijn – voor baby's en peuters van 0 t/m 4 jaar

    Leden van Het Nederlands Philharmonisch Orkest, Toon Durville (hobo), Rick Huls (klarinet)
    Leden van Het Nederlands Philharmonisch Orkest, Toon Durville (hobo), Rick Huls (klarinet), Fokke van Heel (hoorn), Robert Lis (viool), Atie Aarts (cello)
    Dinsdag 29 augustus 2017 11:30 Koorzaal
  • In de maneschijn – voor baby's en peuters van 0 t/m 4 jaar

    Leden van Het Nederlands Philharmonisch Orkest, Toon Durville (hobo), Rick Huls (klarinet)
    Leden van Het Nederlands Philharmonisch Orkest, Toon Durville (hobo), Rick Huls (klarinet), Fokke van Heel (hoorn), Robert Lis (viool), Atie Aarts (cello)
    Dinsdag 29 augustus 2017 15:30 Koorzaal
  • Jean-Yves Thibaudet met Gustav Mahler Jugendorchester

    Gustav Mahler Jugendorchester, Ingo Metzmacher (dirigent), Jean-Yves Thibaudet (piano)
    Gustav Mahler Jugendorchester, Ingo Metzmacher (dirigent), Jean-Yves Thibaudet (piano)
    Chopin, Ravel, Bartók
    Schönberg Begleitungsmusik zu einer Lichtspielszene, op. 34
    Gershwin Pianoconcert in F
    Bartók De wonderbaarlijke mandarijn, op. 19
    Ravel Daphnis et Chloé, tweede suite
    Chopin Nocturne in bes (uit 'Drie nocturnes', op. 9)
    Dinsdag 29 augustus 2017 20:00 Grote Zaal
  • Gatti leidt RCO in Bruckners Negende symfonie

    Koninklijk Concertgebouworkest, Daniele Gatti (dirigent)
    Koninklijk Concertgebouworkest, Daniele Gatti (dirigent)
    Bruckner, Rihm, Weber
    Weber Ouverture (uit 'Euryanthe', J 291, op. 81)
    Rihm IN-SCHRIFT
    Bruckner Negende symfonie in d 'Dem lieben Gott'
    Woensdag 30 augustus 2017 20:00 Grote Zaal
  • Last of the SummerNights

    Radio Filharmonisch Orkest, Antony Hermus (dirigent), Nemanja Radulovic (viool)
    Radio Filharmonisch Orkest, Antony Hermus (dirigent), Nemanja Radulovic (viool), Karin Strobos (mezzosopraan)
    Márquez, Ravel, Bizet
    Copland Fanfare for the Common Man
    Roukens Chase (In opdracht van Koninklijk Concertgebouworkest)
    Mozart Ouverture (uit 'La clemenza di Tito', KV 621)
    Mozart Parto, parto (uit 'La clemenza di Tito', KV 621)
    Rossini Ouverture (uit 'Il barbiere di Siviglia')
    Rossini Aria 'Una voce poco fa' (uit 'Il barbiere di Siviglia')
    Sjostakovitsj The Gadfly, op. 97a
    Tsjaikovski Russische dans (uit 'Het zwanenmeer', op. 20)
    R. Strauss Till Eulenspiegels lustige Streiche, op. 28
    Falla Tweede suite (uit 'El sombrero de tres picos')
    Bizet Près des remparts de Séville [Seguidilla] (uit 'Carmen')
    Bizet Danse bohème (uit 'Carmen')
    Ravel Tzigane, rapsodie de concert
    Márquez Danzón 2
    Bizet Ouverture 'Les Toréadors' (uit 'Carmen')
    Donderdag 31 augustus 2017 20:00 Grote Zaal
  • Openingsconcert: Tsjaikovski’s Vioolconcert

    Düsseldorfer Symphoniker, Alexandre Bloch (dirigent), Alena Baeva (viool)
    Düsseldorfer Symphoniker, Alexandre Bloch (dirigent), Alena Baeva (viool)
    Tsjaikovski
    Tsjaikovski Vioolconcert in D, op. 35
    Tsjaikovski Romeo en Julia, fantasie-ouverture naar Shakespeare in b
    Zondag 3 september 2017 11:00 Grote Zaal
  • Grand Tour Baroque Road Trip

    Simon Murphy (dirigent en barokaltviool), Myrsini Margariti (sopraan), Elisabeth Champollion (blokfluit)
    Simon Murphy (dirigent en barokaltviool), Myrsini Margariti (sopraan), Elisabeth Champollion (blokfluit), Karl Nyhlin (luit), The New Dutch Academy
    Vivaldi, Telemann, Händel
    Händel Tornami a vagheggiar, te solo vuol'amar (uit 'Alcina', HWV 34)
    Händel Brilla nell'alma (uit 'Alessandro')
    Telemann Concert in G, TWV 51:G9
    Vivaldi Concert in D, RV 93
    Vivaldi Concert in C, RV 443
    Zondag 3 september 2017 14:15 Kleine Zaal
  • Gratis Lunchconcert

    Jazz Orchestra of the Concertgebouw, Rob Horsting (dirigent)
    Jazz Orchestra of the Concertgebouw, Rob Horsting (dirigent)
    Kaaij, Ellington / Meutgeert, Coleman
    Mackrel Blues in the Two Percent
    Coleman Amsterdam After Dark (arr. R. Horsting / H.J. Meutgeert)
    Ellington / Meutgeert In a Sentimental Mood
    Kaaij Jane Street, 2 AM (arr. R. Horsting)
    Woensdag 6 september 2017 12:30 Grote Zaal
  • Noa Wildschut in Mozarts Vioolconcert in A

    Radio Filharmonisch Orkest, Leonardo García Alarcón (dirigent), Noa Wildschut (viool)
    Radio Filharmonisch Orkest, Leonardo García Alarcón (dirigent), Noa Wildschut (viool)
    J. Haydn, Mozart, Rameau
    Rameau Hippolyte et Aricie
    Mozart Vioolconcert in A, KV 219
    J. Haydn Symfonie nr. 26 in d 'Lamentatione'
    Zondag 10 september 2017 11:00 Grote Zaal
  • Maria João Pires en Ashot Khachatourian: Mozart

    Orkest van de Achttiende Eeuw, Maria João Pires (fortepiano/leiding), Ashot Khachatourian (fortepiano)
    Orkest van de Achttiende Eeuw, Maria João Pires (fortepiano/leiding), Ashot Khachatourian (fortepiano)
    J.S. Bach, Beethoven, Mozart
    Mozart Symfonie nr. 35 in D, KV 385 'Haffner'
    Mozart Twintigste pianoconcert in d, KV 466
    Beethoven Vierde pianoconcert in G, op. 58
    J.S. Bach Sonatina (uit 'Cantate 'Gottes Zeit ist die allerbeste Zeit'', BWV 106) (arr. G. Kurtág)
    Dinsdag 12 september 2017 20:15 Grote Zaal
  • Gratis Lunchconcert

    Klara Gronet (viool), Antoni Lichomanov (piano)
    Klara Gronet (viool), Antoni Lichomanov (piano)
    Szymanowski, Penderecki, Janáček
    Janáček Sonate, JW 7/7
    Penderecki Drie miniaturen
    Szymanowski Nocturne en tarantella, op. 28, M 30
    Woensdag 13 september 2017 12:30 Kleine Zaal
  • Amsterdam Piano Series: Frank van de Laar

    Frank van de Laar (piano)
    Frank van de Laar (piano)
    Schubert, Dohnányi, R. Schumann
    Brahms Variationen über ein Thema von Robert Schumann in fis, op. 9
    R. Schumann Sehr lebhaft in fis kl.t., nr. 8 (uit 'Noveletten', op. 21)
    Dohnányi Tweede rapsodie in fis (uit 'Vier rapsodieën', op. 11)
    Dohnányi Derde rapsodie in C (uit 'Vier rapsodieën', op. 11)
    Schubert Sonate in A, D 959
    Woensdag 13 september 2017 20:15 Kleine Zaal
  • RCO Opening Night | Hengelbrock dirigeert Mozart en Dvořák

    Koninklijk Concertgebouworkest, Thomas Hengelbrock (dirigent), Diana Damrau (sopraan)
    Koninklijk Concertgebouworkest, Thomas Hengelbrock (dirigent), Diana Damrau (sopraan)
    Dvořák, Mozart
    Mozart Ouverture (uit 'Don Giovanni', KV 527)
    Mozart Aria 'L'amerò, sarò costante' (uit 'Il re pastore', KV 208)
    Mozart Bella mia fiamma, addio!...Resta, o cara!, KV 528
    Mozart Symfonie nr. 32 in G, KV 318
    Mozart E Susanna non vien! Sono ansiosa... Dove sono i bei momenti (uit 'Le nozze di Figaro', KV 492)
    Dvořák Achtste symfonie in G, op. 88
    Donderdag 14 september 2017 20:15 Grote Zaal
  • Marc Albrecht dirigeert Mahlers Tiende

    Nederlands Philharmonisch Orkest, Marc Albrecht (dirigent)
    Nederlands Philharmonisch Orkest, Marc Albrecht (dirigent)
    Mahler
    Mahler Tiende symfonie (versie Deryck Cooke) in Fis
    Vrijdag 15 september 2017 20:15 Grote Zaal
  • Invoelbaar drama in Verdi's opera Simon Boccanegra

    Radio Filharmonisch Orkest, Groot Omroepkoor, James Gaffigan (dirigent)
    Radio Filharmonisch Orkest, Groot Omroepkoor, James Gaffigan (dirigent), Martina Batič (koordirigent), Dimitri Platanias (bariton), Rafael Siwek (bas), Ernesto Petti (bas), Tomeu Bibiloni (bariton), Lianna Haroutounian (sopraan), Giorgio Berrugi (tenor, Gabriele Adorno), Leon van Liere (tenor, kapitein)
    Verdi
    Verdi Simon Boccanegra
    Zaterdag 16 september 2017 13:30 Grote Zaal
  • Gitariste Meng Su: Transformations

    Meng Su (gitaar)
    Meng Su (gitaar)
    Walton, Williams, S. Assad
    J.S. Bach Tweede sonate in a, BWV 1003
    Castelnuovo-Tedesco Sonate, op. 77 'Omaggio a Boccherini'
    Piazzolla Campero (uit 'Five Pieces for Guitar')
    Piazzolla Romántico (uit 'Five Pieces for Guitar')
    Piazzolla Acentuado (uit 'Five Pieces for Guitar')
    S. Assad Sun Wukong’s Toccata
    Williams Rounds
    Walton Allegro (uit 'Five Bagatelles')
    Walton Alla cubana (uit 'Five Bagatelles')
    Walton Con slancio (uit 'Five Bagatelles')
    Zaterdag 16 september 2017 20:15 Kleine Zaal
  • Harriet Krijgh speelt Haydns Celloconcert in C

    Concertgebouw Kamerorkest, Jelena Ristic (concertmeester), Harriet Krijgh (cello)
    Concertgebouw Kamerorkest, Jelena Ristic (concertmeester), Harriet Krijgh (cello)
    Händel/Halvorsen, J. Haydn, Mozart
    Mozart Symfonie nr. 29 in A, KV 201
    J. Haydn Celloconcert in C, Hob. VIIb: 1
    Händel/Halvorsen Passacaglia
    Zondag 17 september 2017 11:00 Grote Zaal
  • Martyn van den Hoek & Martin Oei: tussen hemel en hel

    Martyn van den Hoek (piano), Martin Oei (piano)
    Martyn van den Hoek (piano), Martin Oei (piano)
    Chopin, F. Couperin, Liszt
    Liszt Après une lecture du Dante, fantasia quasi sonata, nr. 7 (uit 'Années de pèlerinage, deuxième année, Italie')
    Liszt Sonetto del Petrarca nr. 123, nr. 6 (uit 'Années de pèlerinage, deuxième année, Italie')
    Liszt Tweede pianoconcert in A
    F. Couperin Les Fauvétes plaintives (uit 'Troisième livre de pièces de clavecin')
    F. Couperin Les barricades mistérieuses (Ordre 6, no. 5) (uit 'Second livre de pièces de clavecin')
    F. Couperin Les ombres errantes, nr. 2 (uit 'Quatrième livre de pièces de clavecin')
    F. Couperin L'Angélique (uit 'Premier livre de pièces de clavecin')
    Chopin Derde Ballade in As, op. 47
    Chopin Vierde ballade in f, op. 52
    Chopin Rondo in C, op. 73
    Zondag 17 september 2017 14:15 Kleine Zaal
  • Cursus: Beethoven en het geloof

    Michel Khalifa (presentatie)
    Michel Khalifa (presentatie)
    Maandag 18 september 2017 20:00 Koorzaal
    Geannuleerd
  • Marc Albrecht dirigeert Mahlers Tiende

    Nederlands Philharmonisch Orkest, Marc Albrecht (dirigent)
    Nederlands Philharmonisch Orkest, Marc Albrecht (dirigent)
    Mahler
    Mahler Tiende symfonie (versie Deryck Cooke) in Fis
    Maandag 18 september 2017 20:15 Grote Zaal
  • Close-up: Portretconcert Henk Rubingh

    Henk Rubingh (viool), Marijn Mijnders (viool), Gregor Horsch (cello)
    Henk Rubingh (viool), Marijn Mijnders (viool), Gregor Horsch (cello), Jeroen Bal (piano)
    Korngold, Prokofjev, Stravinsky
    Stravinsky Suite italienne
    Prokofjev Suite (uit 'Assepoester', op. 87)
    Korngold Suite, op. 11 'Much ado about nothing'
    Korngold Suite, op. 23
    Dinsdag 19 september 2017 20:15 Kleine Zaal
  • Gratis Lunchconcert

    Roffa Tango Trio
    Roffa Tango Trio
    Van der Weerden, Vocking, Boero
    González Calo Reflejo
    Otero Sublevados
    Álvarez Maypa
    Piazzolla Milonga del ángel
    Boero Tango a hermeto
    Vocking Sandane
    Van der Weerden San Gara
    Woensdag 20 september 2017 12:30 Kleine Zaal
  • Prokofjev, Enescu en Liviu Prunaru bij het Concertgebouworkest

    Koninklijk Concertgebouworkest, Daniele Gatti (dirigent), Liviu Prunaru (viool)
    Koninklijk Concertgebouworkest, Daniele Gatti (dirigent), Liviu Prunaru (viool)
    Prokofjev, Enescu
    Enescu Caprice Roumain
    Prokofjev Vijfde symfonie in Bes, op. 100
    Woensdag 20 september 2017 20:15 Grote Zaal
  • Prokofjev, Enescu en Liviu Prunaru bij het Concertgebouworkest

    Koninklijk Concertgebouworkest, Daniele Gatti (dirigent), Liviu Prunaru (viool)
    Koninklijk Concertgebouworkest, Daniele Gatti (dirigent), Liviu Prunaru (viool)
    Prokofjev, Enescu
    Enescu Caprice Roumain
    Prokofjev Vijfde symfonie in Bes, op. 100
    Donderdag 21 september 2017 20:15 Grote Zaal
  • Opwindend en swingend trio: Phronesis

    Phronesis
    Phronesis
    Vrijdag 22 september 2017 20:15 Kleine Zaal
  • Markus Stenz dirigeert Beethovens Negende symfonie

    Radio Filharmonisch Orkest, Groot Omroepkoor, Markus Stenz (dirigent)
    Radio Filharmonisch Orkest, Groot Omroepkoor, Markus Stenz (dirigent), Aga Mikolaj (sopraan), Kristina Hammarström (alt), Zoltán Nyári (tenor), Tareq Nazmi (bas)
    Beethoven
    Beethoven Negende symfonie in d, op. 125
    Zondag 24 september 2017 11:00 Grote Zaal
  • Olga Zinovieva: Amadeus is my love

    Olga Zinovieva (sopraan), Pieter Jan Leusink (dirigent), Bach Orchestra of the Netherlands
    Olga Zinovieva (sopraan), Pieter Jan Leusink (dirigent), Bach Orchestra of the Netherlands
    Mozart
    Mozart Molto allegro (uit 'Symfonie nr. 40 in g', KV 550)
    Mozart Aria 'Ah, spiegarti, oh Dio', KV 178
    Mozart Aria 'Voi avete un cor fedele', KV 217
    Mozart Menuetto & Trio (uit 'Symfonie nr. 40 in g', KV 550)
    Mozart Allegro assai (uit 'Symfonie nr. 40 in g', KV 550)
    Mozart Aria 'Non curo l'affetto', KV 74b
    Mozart Aria 'Schon lacht der holde Frühling', KV 580
    Mozart Alcandro, Io confesso - Non so d'onde viene, KV 294
    Mozart Eine kleine Nachtmusik in G, KV 525
    Mozart Recitatief en aria 'A Berenice...Sol nascente', KV 70
    Mozart Der Hölle Rache kocht in meinem Herzen (uit 'Die Zauberflöte', KV 620)
    Zondag 24 september 2017 14:15 Grote Zaal
  • Nelson Goerner: Argentijnse meester van de nuance en klankkleur

    Nelson Goerner (piano)
    Nelson Goerner (piano)
    Chopin, Brahms, Schubert
    Schubert Sonate in A, D 664
    Brahms Variaties op een thema van Paganini in a, op. 35
    Chopin Nocturne in F (uit 'Trois Nocturnes', op. 15)
    Chopin Nocturne in fis (uit 'Deux Nocturnes', op. 48)
    Chopin Sonate in b, op. 58
    Zondag 24 september 2017 20:15 Grote Zaal
  • Nederlands Kamerkoor zingt Requiem van Fauré

    Amsterdam Sinfonietta, Nederlands Kamerkoor, Candida Thompson (viool en leiding)
    Amsterdam Sinfonietta, Nederlands Kamerkoor, Candida Thompson (viool en leiding), Judith van Wanroij (sopraan), Andreas Wolf (bariton)
    Guastavino, Fauré, Sjostakovitsj
    Nystedt Immortal Bach
    J.S. Bach Ciaconna (uit 'Tweede partita', BWV 1004 ) (bew. H. Thoene)
    Pärt Da pacem Domine
    Sjostakovitsj Kammersinfonie, op. 110a (arr. R. Barshai)
    Fauré Requiem, op. 48
    Guastavino Canciones Populares Argentinas (Recogidas y armonizadas por Guastavino)
    Dinsdag 26 september 2017 20:15 Grote Zaal
  • Gratis Lunchconcert

    Leden van de Academie van het Koninklijk Concertgebouworkest
    Leden van de Academie van het Koninklijk Concertgebouworkest
    Debussy, Piazzolla, A. Holborne
    Telemann Trompetconcert in D, TWV 51: D7
    A. Holborne Muy Linda (uit 'Pavans, Galliards, Almains and other Short Aeirs')
    A. Holborne As it Fell on a Holie Eve (uit 'Pavans, Galliards, Almains and other Short Aeirs')
    Piazzolla Oblivion (arr. M. Van Prooijen)
    Debussy Danse sacrée et danse profane, L 103
    Woensdag 27 september 2017 12:30 Kleine Zaal
  • Rock The Opera

    Praags Philharmonisch Orkest, Friedemann Riehle (dirigent), Marketa Poulickova (zang)
    Praags Philharmonisch Orkest, Friedemann Riehle (dirigent), Marketa Poulickova (zang), Nikoleta Spalasova (zang), Isabel Provoost (zang), Sara Milfajtova (zang), Richard Scheufler (basgitaar), Rony Janecek (gitaar), Franta Hönig (drums)
    Woensdag 27 september 2017 20:15 Grote Zaal
  • Quatuor Mosaïques: dertig jaar klassieke kwartetten

    Quatuor Mosaïques
    Quatuor Mosaïques
    Schubert, J. Haydn, Mozart
    Mozart Strijkkwartet in Bes, KV 458 'Jacht'
    J. Haydn Strijkkwartet in C, op. 20 nr. 2 in C
    Schubert Strijkkwartet in a, D 804 'Rosamunde'
    Donderdag 28 september 2017 20:15 Kleine Zaal
  • Bach, Haydn, Beethoven en Hillborg bij het Concertgebouworkest

    Koninklijk Concertgebouworkest, Andrew Manze (dirigent), Pekka Kuusisto (viool)
    Koninklijk Concertgebouworkest, Andrew Manze (dirigent), Pekka Kuusisto (viool)
    Beethoven, J. Haydn, Hillborg
    C.Ph.E. Bach Symfonie in Bes, Wq. 182/2 'Hamburger'
    J.S. Bach Derde Brandenburgse concert in G, BWV 1048
    Hillborg Bach Materia
    J. Haydn Die Vorstellung des Chaos (uit 'Die Schöpfung', Hob. XXI: 2)
    Beethoven Eerste symfonie in C, op. 21
    Vrijdag 29 september 2017 20:15 Grote Zaal
  • KleuterSinfonietta: Schipper mag ik overvaren? (4 & 5 jaar)

    Amsterdam Sinfonietta
    Amsterdam Sinfonietta
    Zaterdag 30 september 2017 10:00 Koorzaal
  • KleuterSinfonietta: Schipper mag ik overvaren? (4 & 5 jaar)

    Amsterdam Sinfonietta
    Amsterdam Sinfonietta
    Zaterdag 30 september 2017 12:00 Koorzaal
  • KleuterSinfonietta: Schipper mag ik overvaren? (4 & 5 jaar)

    Amsterdam Sinfonietta
    Amsterdam Sinfonietta
    Zaterdag 30 september 2017 14:00 Koorzaal
  • Kleurrijke droomwerelden: Ligeti, Dusapin en Larcher

    Radio Filharmonisch Orkest, Markus Stenz (dirigent), Viktoria Mullova (viool)
    Radio Filharmonisch Orkest, Markus Stenz (dirigent), Viktoria Mullova (viool), Matthew Barley (cello)
    Larcher, Dusapin, Ligeti
    Ligeti Lontano
    Dusapin At Swim-Two-Birds (In opdracht van NTR ZaterdagMatinee, London Philharmonic Orchestra, Gewandhausorchester Leipzig en Seattle Symphony Orchestra)
    Larcher Tweede symfonie 'Kenotaph'
    Zaterdag 30 september 2017 14:15 Grote Zaal
  • Noord Nederlands Orkest: Tsjaikovski’s Vioolconcert

    Noord Nederlands Orkest, Arvo Volmer (dirigent), Valeriy Sokolov (viool)
    Noord Nederlands Orkest, Arvo Volmer (dirigent), Valeriy Sokolov (viool)
    Moesorgski, Tsjaikovski, Rossini
    Rossini Ouverture (uit 'Guillaume Tell')
    Tsjaikovski Vioolconcert in D, op. 35
    Moesorgski Schilderijen van een tentoonstelling (ork. Ravel)
    Zaterdag 30 september 2017 20:15 Grote Zaal
  • Quatuor Mosaïques: dertig jaar klassieke kwartetten

    Quatuor Mosaïques
    Quatuor Mosaïques
    Schubert, J. Haydn, Mozart
    Mozart Strijkkwartet in Bes, KV 458 'Jacht'
    J. Haydn Strijkkwartet in C, op. 20 nr. 2 in C
    Schubert Strijkkwartet in a, D 804 'Rosamunde'
    Zaterdag 30 september 2017 20:15 Kleine Zaal
  • KleuterSinfonietta: Schipper mag ik overvaren? (4 & 5 jaar)

    Amsterdam Sinfonietta
    Amsterdam Sinfonietta
    Zondag 1 oktober 2017 10:00 Koorzaal
  • Liza Ferschtman in Mendelssohns Vioolconcert

    Residentie Orkest, Jan Willem de Vriend (dirigent), Liza Ferschtman (viool)
    Residentie Orkest, Jan Willem de Vriend (dirigent), Liza Ferschtman (viool)
    Schubert, Mendelssohn
    Mendelssohn Vioolconcert in e, op. 64
    Schubert Achtste symfonie in b, D 759 'Unvollendete'
    Zondag 1 oktober 2017 11:00 Grote Zaal
  • KleuterSinfonietta: Schipper mag ik overvaren? (4 & 5 jaar)

    Amsterdam Sinfonietta
    Amsterdam Sinfonietta
    Zondag 1 oktober 2017 12:00 Koorzaal
  • Familieconcert: Calefax en Lotte van Dijck in Zeven Sloten (6+)

    Calefax Rietkwintet, Lotte van Dijck (zang), Kiki Jaski (regie)
    Calefax Rietkwintet, Lotte van Dijck (zang), Kiki Jaski (regie), Sanne Oostervink (decor en kostuums)
    Zondag 1 oktober 2017 13:30 Kleine Zaal
  • KleuterSinfonietta: Schipper mag ik overvaren? (4 & 5 jaar)

    Amsterdam Sinfonietta
    Amsterdam Sinfonietta
    Zondag 1 oktober 2017 14:00 Koorzaal
  • Bach, Haydn, Beethoven en Hillborg bij het Concertgebouworkest

    Koninklijk Concertgebouworkest, Andrew Manze (dirigent), Pekka Kuusisto (viool)
    Koninklijk Concertgebouworkest, Andrew Manze (dirigent), Pekka Kuusisto (viool)
    Beethoven, J. Haydn, Hillborg
    C.Ph.E. Bach Symfonie in Bes, Wq. 182/2 'Hamburger'
    J.S. Bach Derde Brandenburgse concert in G, BWV 1048
    Hillborg Bach Materia
    J. Haydn Die Vorstellung des Chaos (uit 'Die Schöpfung', Hob. XXI: 2)
    Beethoven Eerste symfonie in C, op. 21
    Zondag 1 oktober 2017 14:15 Grote Zaal
  • Familieconcert: Calefax en Lotte van Dijck in Zeven Sloten (6+)

    Calefax Rietkwintet, Lotte van Dijck (zang), Kiki Jaski (regie)
    Calefax Rietkwintet, Lotte van Dijck (zang), Kiki Jaski (regie), Sanne Oostervink (decor en kostuums)
    Zondag 1 oktober 2017 15:30 Kleine Zaal
  • Beethoven door Arnold Schönberg Koor & Bezuidenhout

    Le Concert Olympique, Arnold Schönberg Koor, Jan Caeyers (dirigent)
    Le Concert Olympique, Arnold Schönberg Koor, Jan Caeyers (dirigent), Kristian Bezuidenhout (piano), Susanne Bernhard (sopraan), Steve Davislim (tenor), Dietrich Henschel (bariton)
    Beethoven
    Beethoven Derde pianoconcert in c, op. 37
    Beethoven Tweede symfonie in D, op. 36
    Beethoven Christus am Ölberge, op. 85
    Maandag 2 oktober 2017 19:30 Grote Zaal
  • Middagconcert: Nino Gvetadze speelt Chopin & Brahms

    Nino Gvetadze (piano)
    Nino Gvetadze (piano)
    Chopin, Brahms, R. Schumann
    R. Schumann Des Abends (uit 'Fantasiestücke', op. 12)
    R. Schumann Aufschwung (uit 'Fantasiestücke', op. 12)
    R. Schumann Warum? (uit 'Fantasiestücke', op. 12)
    Brahms Intermezzo in a (uit 'Sechs Klavierstücke', op. 118)
    Brahms Intermezzo in A (uit 'Sechs Klavierstücke', op. 118)
    Brahms Eerste rapsodie in b, op. 79
    Chopin 24 Preludes, op. 28
    Dinsdag 3 oktober 2017 14:00 Kleine Zaal
  • Gratis Lunchconcert

    Charlotte Houberg (sopraan), Felix Justin (piano)
    Charlotte Houberg (sopraan), Felix Justin (piano)
    Barber, Rossini, J. Haydn
    J. Haydn The Mermaid's Song, nr. 1 (uit 'Six Original Canzonettas', Hob. XXVIa: 25-30)
    J. Haydn A Pastoral Song, nr. 3 (uit 'Six Original Canzonettas', Hob. XXVIa: 25-30)
    J. Haydn Fidelity, nr. 6 (uit 'Six Original Canzonettas', Hob. XXVIa: 25-30)
    Rossini L'orgia, nr. 4 (uit 'Les soirées musicales')
    Rossini L'invito, nr. 5 (uit 'Les soirées musicales')
    Rossini La pastorella dell'Alpi, nr. 6 (uit 'Les soirées musicales')
    Barber A Nun Takes the Veil, nr. 1 (uit 'Four Songs', op. 13)
    Barber The Secrets of the Old, nr. 2 (uit 'Four Songs', op. 13)
    Barber Sure on This Shining Night, nr. 3 (uit 'Four Songs', op. 13)
    Woensdag 4 oktober 2017 12:30 Kleine Zaal
  • Gergiev met Rachmaninoff en Skrjabin bij het Concertgebouworkest

    Koninklijk Concertgebouworkest, Valery Gergiev (dirigent), Behzod Abduraimov (piano)
    Koninklijk Concertgebouworkest, Valery Gergiev (dirigent), Behzod Abduraimov (piano)
    Skrjabin, Rachmaninoff
    Rachmaninoff Derde pianoconcert in d, op. 30
    Skrjabin Derde symfonie, op. 43 'Le poème divin'
    Woensdag 4 oktober 2017 20:15 Grote Zaal
  • Rising Stars: trompettist Tamás Pálfalvi

    Tamás Pálfalvi (trompet), Marcell Szabó (piano)
    Tamás Pálfalvi (trompet), Marcell Szabó (piano)
    Bartók, Enescu, Gershwin
    Albinoni Sonate in A, nr. 11 (uit 'Trattenimenti armonici per camera', op. 6) (arr. T. Pálfalvi)
    Chopin Vierde ballade in f, op. 52
    Hindemith Sonate
    Eötvös Sentimental (In opdracht van Müpa Budapest en de European Concert Hall Organisation)
    Gershwin Andante con moto e poco rubato (uit 'Preludes') (arr. T. Pálfalvi)
    Enescu Légende
    Bartók Acht improvisaties op Hongaarse boerenliederen, Sz. 74
    Bartók Roemeense volksdansen, Sz. 56 (arr. T. Pálfalvi)
    Woensdag 4 oktober 2017 20:15 Kleine Zaal
  • Gergiev met Rachmaninoff en Skrjabin bij het Concertgebouworkest

    Koninklijk Concertgebouworkest, Valery Gergiev (dirigent), Behzod Abduraimov (piano)
    Koninklijk Concertgebouworkest, Valery Gergiev (dirigent), Behzod Abduraimov (piano)
    Skrjabin, Rachmaninoff
    Rachmaninoff Derde pianoconcert in d, op. 30
    Skrjabin Derde symfonie, op. 43 'Le poème divin'
    Donderdag 5 oktober 2017 20:15 Grote Zaal
  • Scherpdenkers: Erwin Olaf en Cello8ctet Amsterdam

    Erwin Olaf, Cello8ctet Amsterdam, Maki Namekawa (piano)
    Erwin Olaf, Cello8ctet Amsterdam, Maki Namekawa (piano)
    Glass
    Glass Suite uit Dracula (arr. M. Riesman)
    Glass Suite uit The Hours (arr. M. Riesman)
    Donderdag 5 oktober 2017 20:15 Kleine Zaal
  • Nik Bärtsch's Mobile

    Nik Bärtsch’s Mobile
    Nik Bärtsch’s Mobile
    Vrijdag 6 oktober 2017 20:15 Kleine Zaal
  • Club Concertgebouw: Jeroen Zijlstra's Waterman

    Jeroen Zijlstra
    Jeroen Zijlstra
    Vrijdag 6 oktober 2017 21:00 Koorzaal
  • Peuterconcert: Op een grote paddenstoel! (2 t/m 4 jaar)

    Izaline Calister (zang/presentatie), Peer de Graaf (percussie/zang), Stefan Blankestijn (gitaar)
    Izaline Calister (zang/presentatie), Peer de Graaf (percussie/zang), Stefan Blankestijn (gitaar), Thijs Borsten (piano/gitaar)
    Zaterdag 7 oktober 2017 09:30 Koorzaal
  • Peuterconcert: Op een grote paddenstoel! (2 t/m 4 jaar)

    Izaline Calister (zang/presentatie), Peer de Graaf (percussie/zang), Stefan Blankestijn (gitaar)
    Izaline Calister (zang/presentatie), Peer de Graaf (percussie/zang), Stefan Blankestijn (gitaar), Thijs Borsten (piano/gitaar)
    Zaterdag 7 oktober 2017 11:30 Koorzaal
  • Vrijheid in morse: Beethovens Vijfde symfonie

    Les Siècles, Vlaams Radio Koor, François-Xavier Roth (dirigent)
    Les Siècles, Vlaams Radio Koor, François-Xavier Roth (dirigent), Chantal Santon-Jeffery (sopraan), Caroline Meng (sopraan), Artavazd Sargsyan (tenor), Tomislav Lavoie (bariton)
    Beethoven, Kleinheinz, Méhul
    Méhul Ouverture (uit 'Les Amazones')
    Kleinheinz Mis in As
    Beethoven Vijfde symfonie in c, op. 67
    Zaterdag 7 oktober 2017 14:15 Grote Zaal
  • Peuterconcert: Op een grote paddenstoel! (2 t/m 4 jaar)

    Izaline Calister (zang/presentatie), Peer de Graaf (percussie/zang), Stefan Blankestijn (gitaar)
    Izaline Calister (zang/presentatie), Peer de Graaf (percussie/zang), Stefan Blankestijn (gitaar), Thijs Borsten (piano/gitaar)
    Zaterdag 7 oktober 2017 15:30 Koorzaal
  • Michal Nesterowicz en Renaud Capuçon in Dvořák en Bruch

    Nederlands Philharmonisch Orkest, Michał Nesterowicz (dirigent), Renaud Capuçon (viool)
    Nederlands Philharmonisch Orkest, Michał Nesterowicz (dirigent), Renaud Capuçon (viool)
    Dvořák, Bruch, Mendelssohn
    Mendelssohn Overture in F (uit 'Athalie', op. 74)
    Bruch Eerste vioolconcert in g, op. 26
    Dvořák Zesde symfonie in D, op. 60
    Zaterdag 7 oktober 2017 20:15 Grote Zaal
  • Cellist Nicolas Altstaedt: barokke sonates

    Nicolas Altstaedt (cello), Piroska Baranyay (cello), Steven Devine (klavecimbel)
    Nicolas Altstaedt (cello), Piroska Baranyay (cello), Steven Devine (klavecimbel), Thomas Dunford (luit)
    Vivaldi, J.S. Bach, Platti
    Costanzi Sinfonia in D
    Barrière Sonate in G, nr. 4, boek IV
    Costanzi Sonate in F
    Platti Sonate nr. 6 in F
    J.S. Bach Sonate in G, BWV 1027
    Vivaldi Vijfde sonate in e, RV 40
    Barrière Sonate in Bes, nr. 4, boek III
    Costanzi Sinfonia in Bes
    Platti Presto (uit 'Sonate nr. 6 in F')
    Zaterdag 7 oktober 2017 20:15 Kleine Zaal
Wij raden u aan om uw concertkaarten te bestellen via een andere browser. Gebruik hiervoor Chrome, Firefox, Safari, Edge of Internet Explorer versie 10 of hoger.