Concertagenda

Zoek uw concert

Zoek uw concert

Zoek op datum

Filters

Wis filters
  • 16 sep. 2017
Componist
Meer... Minder...
Beleef meer

2 concerten op zaterdag 16 september 2017

  • Invoelbaar drama in Verdi's opera Simon Boccanegra

    Radio Filharmonisch Orkest, Groot Omroepkoor, James Gaffigan (dirigent)
    Radio Filharmonisch Orkest, Groot Omroepkoor, James Gaffigan (dirigent), Martina Batič (koordirigent), Dimitri Platanias (bariton), Rafael Siwek (bas), Ernesto Petti (bas), Tomeu Bibiloni (bariton), Lianna Haroutounian (sopraan), Giorgio Berrugi (tenor, Gabriele Adorno), Leon van Liere (tenor, kapitein)
    Verdi
    Verdi Simon Boccanegra
    Zaterdag 16 september 2017 13:30 Grote Zaal
  • Gitariste Meng Su: Transformations

    Meng Su (gitaar)
    Meng Su (gitaar)
    Walton, Williams, S. Assad
    J.S. Bach Tweede sonate in a, BWV 1003
    Castelnuovo-Tedesco Sonate, op. 77 'Omaggio a Boccherini'
    Piazzolla Campero (uit 'Five Pieces for Guitar')
    Piazzolla Romántico (uit 'Five Pieces for Guitar')
    Piazzolla Acentuado (uit 'Five Pieces for Guitar')
    S. Assad Sun Wukong’s Toccata
    Williams Rounds
    Walton Allegro (uit 'Five Bagatelles')
    Walton Alla cubana (uit 'Five Bagatelles')
    Walton Con slancio (uit 'Five Bagatelles')
    Zaterdag 16 september 2017 20:15 Kleine Zaal

528 concerten vanaf zondag 17 september 2017

  • Harriet Krijgh speelt Haydns Celloconcert in C

    Concertgebouw Kamerorkest, Jelena Ristic (concertmeester), Harriet Krijgh (cello)
    Concertgebouw Kamerorkest, Jelena Ristic (concertmeester), Harriet Krijgh (cello)
    Händel/Halvorsen, J. Haydn, Mozart
    Mozart Symfonie nr. 29 in A, KV 201
    J. Haydn Celloconcert in C, Hob. VIIb: 1
    Händel/Halvorsen Passacaglia
    Zondag 17 september 2017 11:00 Grote Zaal
  • Martyn van den Hoek & Martin Oei: tussen hemel en hel

    Martyn van den Hoek (piano), Martin Oei (piano)
    Martyn van den Hoek (piano), Martin Oei (piano)
    Chopin, F. Couperin, Liszt
    Liszt Après une lecture du Dante, fantasia quasi sonata, nr. 7 (uit 'Années de pèlerinage, deuxième année, Italie')
    Liszt Sonetto del Petrarca nr. 123, nr. 6 (uit 'Années de pèlerinage, deuxième année, Italie')
    Liszt Tweede pianoconcert in A
    F. Couperin Les Fauvétes plaintives (uit 'Troisième livre de pièces de clavecin')
    F. Couperin Les barricades mistérieuses (Ordre 6, no. 5) (uit 'Second livre de pièces de clavecin')
    F. Couperin Les ombres errantes, nr. 2 (uit 'Quatrième livre de pièces de clavecin')
    F. Couperin L'Angélique (uit 'Premier livre de pièces de clavecin')
    Chopin Derde Ballade in As, op. 47
    Chopin Vierde ballade in f, op. 52
    Chopin Rondo in C, op. 73
    Zondag 17 september 2017 14:15 Kleine Zaal
  • Cursus: Beethoven en het geloof

    Michel Khalifa (presentatie)
    Michel Khalifa (presentatie)
    Maandag 18 september 2017 20:00 Koorzaal
    Geannuleerd
  • Marc Albrecht dirigeert Mahlers Tiende

    Nederlands Philharmonisch Orkest, Marc Albrecht (dirigent)
    Nederlands Philharmonisch Orkest, Marc Albrecht (dirigent)
    Mahler
    Mahler Tiende symfonie (versie Deryck Cooke) in Fis
    Maandag 18 september 2017 20:15 Grote Zaal
  • Close-up: Portretconcert Henk Rubingh

    Henk Rubingh (viool), Marijn Mijnders (viool), Gregor Horsch (cello)
    Henk Rubingh (viool), Marijn Mijnders (viool), Gregor Horsch (cello), Jeroen Bal (piano)
    Korngold, Prokofjev, Stravinsky
    Stravinsky Suite italienne
    Prokofjev Suite (uit 'Assepoester', op. 87)
    Korngold Suite, op. 11 'Much ado about nothing'
    Korngold Suite, op. 23
    Dinsdag 19 september 2017 20:15 Kleine Zaal
  • Gratis Lunchconcert

    Roffa Tango Trio
    Roffa Tango Trio
    Vocking, Boero, Piazzolla
    González Calo Reflejo
    Otero Sublevados
    Álvarez Maypa
    Piazzolla Milonga del ángel
    Boero Tango a hermeto
    Vocking Sandane
    Woensdag 20 september 2017 12:30 Kleine Zaal
  • Prokofjev, Enescu en Liviu Prunaru bij het Concertgebouworkest

    Koninklijk Concertgebouworkest, Daniele Gatti (dirigent), Liviu Prunaru (viool)
    Koninklijk Concertgebouworkest, Daniele Gatti (dirigent), Liviu Prunaru (viool)
    Prokofjev, Enescu
    Enescu Caprice Roumain
    Prokofjev Vijfde symfonie in Bes, op. 100
    Woensdag 20 september 2017 20:15 Grote Zaal
  • Prokofjev, Enescu en Liviu Prunaru bij het Concertgebouworkest

    Koninklijk Concertgebouworkest, Daniele Gatti (dirigent), Liviu Prunaru (viool)
    Koninklijk Concertgebouworkest, Daniele Gatti (dirigent), Liviu Prunaru (viool)
    Prokofjev, Enescu
    Enescu Caprice Roumain
    Prokofjev Vijfde symfonie in Bes, op. 100
    Donderdag 21 september 2017 20:15 Grote Zaal
  • Opwindend en swingend trio: Phronesis

    Phronesis
    Phronesis
    Vrijdag 22 september 2017 20:15 Kleine Zaal
  • Markus Stenz dirigeert Beethovens Negende symfonie

    Radio Filharmonisch Orkest, Groot Omroepkoor, Markus Stenz (dirigent)
    Radio Filharmonisch Orkest, Groot Omroepkoor, Markus Stenz (dirigent), Aga Mikolaj (sopraan), Kristina Hammarström (alt), Zoltán Nyári (tenor), Tareq Nazmi (bas)
    Beethoven
    Beethoven Negende symfonie in d, op. 125
    Zondag 24 september 2017 11:00 Grote Zaal
    Uitverkocht
  • Olga Zinovieva: Amadeus is my love

    Olga Zinovieva (sopraan), Pieter Jan Leusink (dirigent), Bach Orchestra of the Netherlands
    Olga Zinovieva (sopraan), Pieter Jan Leusink (dirigent), Bach Orchestra of the Netherlands
    Mozart
    Mozart Molto allegro (uit 'Symfonie nr. 40 in g', KV 550)
    Mozart Aria 'Ah, spiegarti, oh Dio', KV 178
    Mozart Aria 'Voi avete un cor fedele', KV 217
    Mozart Menuetto & Trio (uit 'Symfonie nr. 40 in g', KV 550)
    Mozart Allegro assai (uit 'Symfonie nr. 40 in g', KV 550)
    Mozart Aria 'Non curo l'affetto', KV 74b
    Mozart Aria 'Schon lacht der holde Frühling', KV 580
    Mozart Alcandro, Io confesso - Non so d'onde viene, KV 294
    Mozart Eine kleine Nachtmusik in G, KV 525
    Mozart Recitatief en aria 'A Berenice...Sol nascente', KV 70
    Mozart Der Hölle Rache kocht in meinem Herzen (uit 'Die Zauberflöte', KV 620)
    Zondag 24 september 2017 14:15 Grote Zaal
    Laatste kaarten
    Bekijk concert
  • Nelson Goerner: Argentijnse meester van de nuance en klankkleur

    Nelson Goerner (piano)
    Nelson Goerner (piano)
    Chopin, Brahms, Schubert
    Schubert Sonate in A, D 664
    Brahms Variaties op een thema van Paganini in a, op. 35
    Chopin Nocturne in F (uit 'Trois Nocturnes', op. 15)
    Chopin Nocturne in fis (uit 'Deux Nocturnes', op. 48)
    Chopin Sonate in b, op. 58
    Zondag 24 september 2017 20:15 Grote Zaal
  • Nederlands Kamerkoor zingt Requiem van Fauré

    Amsterdam Sinfonietta, Nederlands Kamerkoor, Candida Thompson (viool en leiding)
    Amsterdam Sinfonietta, Nederlands Kamerkoor, Candida Thompson (viool en leiding), Judith van Wanroij (sopraan), Andreas Wolf (bariton)
    Fauré, Sjostakovitsj, Pärt
    Nystedt Immortal Bach
    J.S. Bach Ciaconna (uit 'Tweede partita', BWV 1004 ) (bew. H. Thoene)
    Pärt Da pacem Domine
    Sjostakovitsj Kammersinfonie, op. 110a (arr. R. Barshai)
    Fauré Requiem, op. 48
    Dinsdag 26 september 2017 20:15 Grote Zaal
    Laatste kaarten
    Bekijk concert
  • Gratis Lunchconcert

    Leden van de Academie van het Koninklijk Concertgebouworkest
    Leden van de Academie van het Koninklijk Concertgebouworkest
    Piazzolla, Debussy, A. Holborne
    Telemann Trompetconcert in D, TWV 51: D7
    A. Holborne Muy Linda
    A. Holborne As it Fell on a Holie Eve
    Debussy Danse sacrée et danse profane, L 103
    Piazzolla Oblivion (arr. M. Van Prooijen)
    Woensdag 27 september 2017 12:30 Kleine Zaal
  • Rock The Opera

    Praags Philharmonisch Orkest, Friedemann Riehle (dirigent), Marketa Poulickova (zang)
    Praags Philharmonisch Orkest, Friedemann Riehle (dirigent), Marketa Poulickova (zang), Nikoleta Spalasova (zang), Isabel Provoost (zang), Sara Milfajtova (zang), Richard Scheufler (basgitaar), Rony Janecek (gitaar), Franta Hönig (drums)
    Woensdag 27 september 2017 20:15 Grote Zaal
  • Quatuor Mosaïques: dertig jaar klassieke kwartetten

    Quatuor Mosaïques
    Quatuor Mosaïques
    Schubert, J. Haydn, Mozart
    Mozart Strijkkwartet in Bes, KV 458 'Jacht'
    J. Haydn Strijkkwartet in C, op. 20 nr. 2 in C
    Schubert Strijkkwartet in a, D 804 'Rosamunde'
    Donderdag 28 september 2017 20:15 Kleine Zaal
  • Bach, Haydn, Beethoven en Hillborg bij het Concertgebouworkest

    Koninklijk Concertgebouworkest, Andrew Manze (dirigent), Pekka Kuusisto (viool)
    Koninklijk Concertgebouworkest, Andrew Manze (dirigent), Pekka Kuusisto (viool)
    Beethoven, J. Haydn, Hillborg
    C.Ph.E. Bach Symfonie in Bes, Wq. 182/2 'Hamburger'
    J.S. Bach Derde Brandenburgse concert in G, BWV 1048
    Hillborg Bach Materia
    J. Haydn Die Vorstellung des Chaos (uit 'Die Schöpfung', Hob. XXI: 2)
    Beethoven Eerste symfonie in C, op. 21
    Vrijdag 29 september 2017 20:15 Grote Zaal
  • KleuterSinfonietta: Schipper mag ik overvaren? (4 & 5 jaar)

    Amsterdam Sinfonietta
    Amsterdam Sinfonietta
    Zaterdag 30 september 2017 10:00 Koorzaal
    Uitverkocht
  • KleuterSinfonietta: Schipper mag ik overvaren? (4 & 5 jaar)

    Amsterdam Sinfonietta
    Amsterdam Sinfonietta
    Zaterdag 30 september 2017 12:00 Koorzaal
    Uitverkocht
  • KleuterSinfonietta: Schipper mag ik overvaren? (4 & 5 jaar)

    Amsterdam Sinfonietta
    Amsterdam Sinfonietta
    Zaterdag 30 september 2017 14:00 Koorzaal
    Uitverkocht
  • Kleurrijke droomwerelden: Ligeti, Dusapin en Larcher

    Radio Filharmonisch Orkest, Markus Stenz (dirigent), Viktoria Mullova (viool)
    Radio Filharmonisch Orkest, Markus Stenz (dirigent), Viktoria Mullova (viool), Matthew Barley (cello)
    Larcher, Dusapin, Ligeti
    Ligeti Lontano
    Dusapin At Swim-Two-Birds (In opdracht van NTR ZaterdagMatinee, London Philharmonic Orchestra, Gewandhausorchester Leipzig en Seattle Symphony Orchestra)
    Larcher Tweede symfonie 'Kenotaph'
    Zaterdag 30 september 2017 14:15 Grote Zaal
  • Noord Nederlands Orkest: Tsjaikovski’s Vioolconcert

    Noord Nederlands Orkest, Arvo Volmer (dirigent), Valeriy Sokolov (viool)
    Noord Nederlands Orkest, Arvo Volmer (dirigent), Valeriy Sokolov (viool)
    Moesorgski, Tsjaikovski, Rossini
    Rossini Ouverture (uit 'Guillaume Tell')
    Tsjaikovski Vioolconcert in D, op. 35
    Moesorgski Schilderijen van een tentoonstelling (ork. Ravel)
    Zaterdag 30 september 2017 20:15 Grote Zaal
  • Quatuor Mosaïques: dertig jaar klassieke kwartetten

    Quatuor Mosaïques
    Quatuor Mosaïques
    Schubert, J. Haydn, Mozart
    Mozart Strijkkwartet in Bes, KV 458 'Jacht'
    J. Haydn Strijkkwartet in C, op. 20 nr. 2 in C
    Schubert Strijkkwartet in a, D 804 'Rosamunde'
    Zaterdag 30 september 2017 20:15 Kleine Zaal
  • KleuterSinfonietta: Schipper mag ik overvaren? (4 & 5 jaar)

    Amsterdam Sinfonietta
    Amsterdam Sinfonietta
    Zondag 1 oktober 2017 10:00 Koorzaal
    Uitverkocht
  • Liza Ferschtman in Mendelssohns Vioolconcert

    Residentie Orkest, Jan Willem de Vriend (dirigent), Liza Ferschtman (viool)
    Residentie Orkest, Jan Willem de Vriend (dirigent), Liza Ferschtman (viool)
    Mendelssohn, Schubert
    Schubert Achtste symfonie in b, D 759 'Unvollendete'
    Mendelssohn Vioolconcert in e, op. 64
    Zondag 1 oktober 2017 11:00 Grote Zaal
    Laatste kaarten
    Bekijk concert
  • KleuterSinfonietta: Schipper mag ik overvaren? (4 & 5 jaar)

    Amsterdam Sinfonietta
    Amsterdam Sinfonietta
    Zondag 1 oktober 2017 12:00 Koorzaal
    Uitverkocht
  • Familieconcert: Calefax en Lotte van Dijck in Zeven Sloten (6+)

    Calefax Rietkwintet, Lotte van Dijck (zang), Kiki Jaski (regie)
    Calefax Rietkwintet, Lotte van Dijck (zang), Kiki Jaski (regie), Sanne Oostervink (decor en kostuums)
    Zondag 1 oktober 2017 13:30 Kleine Zaal
  • KleuterSinfonietta: Schipper mag ik overvaren? (4 & 5 jaar)

    Amsterdam Sinfonietta
    Amsterdam Sinfonietta
    Zondag 1 oktober 2017 14:00 Koorzaal
    Uitverkocht
  • Bach, Haydn, Beethoven en Hillborg bij het Concertgebouworkest

    Koninklijk Concertgebouworkest, Andrew Manze (dirigent), Pekka Kuusisto (viool)
    Koninklijk Concertgebouworkest, Andrew Manze (dirigent), Pekka Kuusisto (viool)
    Beethoven, J. Haydn, Hillborg
    C.Ph.E. Bach Symfonie in Bes, Wq. 182/2 'Hamburger'
    J.S. Bach Derde Brandenburgse concert in G, BWV 1048
    Hillborg Bach Materia
    J. Haydn Die Vorstellung des Chaos (uit 'Die Schöpfung', Hob. XXI: 2)
    Beethoven Eerste symfonie in C, op. 21
    Zondag 1 oktober 2017 14:15 Grote Zaal
  • Familieconcert: Calefax en Lotte van Dijck in Zeven Sloten (6+)

    Calefax Rietkwintet, Lotte van Dijck (zang), Kiki Jaski (regie)
    Calefax Rietkwintet, Lotte van Dijck (zang), Kiki Jaski (regie), Sanne Oostervink (decor en kostuums)
    Zondag 1 oktober 2017 15:30 Kleine Zaal
  • Beethoven door Arnold Schönberg Koor & Bezuidenhout

    Le Concert Olympique, Arnold Schönberg Koor, Jan Caeyers (dirigent)
    Le Concert Olympique, Arnold Schönberg Koor, Jan Caeyers (dirigent), Kristian Bezuidenhout (piano), Marlis Petersen (sopraan), Steve Davislim (tenor), Dietrich Henschel (bariton)
    Beethoven
    Beethoven Derde pianoconcert in c, op. 37
    Beethoven Tweede symfonie in D, op. 36
    Beethoven Christus am Ölberge, op. 85
    Maandag 2 oktober 2017 19:30 Grote Zaal
  • Middagconcert: Nino Gvetadze speelt Chopin & Brahms

    Nino Gvetadze (piano)
    Nino Gvetadze (piano)
    Chopin, Brahms, R. Schumann
    R. Schumann Des Abends (uit 'Fantasiestücke', op. 12)
    R. Schumann Aufschwung (uit 'Fantasiestücke', op. 12)
    R. Schumann Warum? (uit 'Fantasiestücke', op. 12)
    Brahms Intermezzo in a (uit 'Sechs Klavierstücke', op. 118)
    Brahms Intermezzo in A (uit 'Sechs Klavierstücke', op. 118)
    Brahms Eerste rapsodie in b, op. 79
    Chopin 24 Preludes, op. 28
    Dinsdag 3 oktober 2017 14:00 Kleine Zaal
  • Gratis Lunchconcert

    Charlotte Houberg (sopraan), Felix Justin (piano)
    Charlotte Houberg (sopraan), Felix Justin (piano)
    Barber, Rossini, J. Haydn
    J. Haydn The Mermaid's Song, nr. 1 (uit 'Six Original Canzonettas', Hob. XXVIa: 25-30)
    J. Haydn A Pastoral Song, nr. 3 (uit 'Six Original Canzonettas', Hob. XXVIa: 25-30)
    J. Haydn Fidelity, nr. 6 (uit 'Six Original Canzonettas', Hob. XXVIa: 25-30)
    Rossini L'orgia, nr. 4 (uit 'Les soirées musicales')
    Rossini L'invito, nr. 5 (uit 'Les soirées musicales')
    Rossini La pastorella dell'Alpi, nr. 6 (uit 'Les soirées musicales')
    Barber A Nun Takes the Veil, nr. 1 (uit 'Four Songs', op. 13)
    Barber The Secrets of the Old, nr. 2 (uit 'Four Songs', op. 13)
    Barber Sure on This Shining Night, nr. 3 (uit 'Four Songs', op. 13)
    Woensdag 4 oktober 2017 12:30 Kleine Zaal
  • Gergiev met Rachmaninoff en Skrjabin bij het Concertgebouworkest

    Koninklijk Concertgebouworkest, Valery Gergiev (dirigent), Behzod Abduraimov (piano)
    Koninklijk Concertgebouworkest, Valery Gergiev (dirigent), Behzod Abduraimov (piano)
    Skrjabin, Rachmaninoff
    Rachmaninoff Derde pianoconcert in d, op. 30
    Skrjabin Derde symfonie, op. 43 'Le poème divin'
    Woensdag 4 oktober 2017 20:15 Grote Zaal
    Laatste kaarten
    Bekijk concert
  • Rising Stars: trompettist Tamás Pálfalvi

    Tamás Pálfalvi (trompet), Marcell Szabó (piano)
    Tamás Pálfalvi (trompet), Marcell Szabó (piano)
    Bartók, Enescu, Gershwin
    Albinoni Sonate in A, nr. 11 (uit 'Trattenimenti armonici per camera', op. 6) (arr. T. Pálfalvi)
    Chopin Vierde ballade in f, op. 52
    Hindemith Sonate
    Eötvös nieuw werk (In opdracht van Müpa Budapest en de European Concert Hall Organisation) (wereldpremière)
    Gershwin Preludes (arr. T. Pálfalvi)
    Enescu Légende
    Bartók Acht improvisaties op Hongaarse boerenliederen, Sz. 74
    Bartók Roemeense volksdansen, Sz. 56 (arr. T. Pálfalvi)
    Woensdag 4 oktober 2017 20:15 Kleine Zaal
  • Gergiev met Rachmaninoff en Skrjabin bij het Concertgebouworkest

    Koninklijk Concertgebouworkest, Valery Gergiev (dirigent), Behzod Abduraimov (piano)
    Koninklijk Concertgebouworkest, Valery Gergiev (dirigent), Behzod Abduraimov (piano)
    Skrjabin, Rachmaninoff
    Rachmaninoff Derde pianoconcert in d, op. 30
    Skrjabin Derde symfonie, op. 43 'Le poème divin'
    Donderdag 5 oktober 2017 20:15 Grote Zaal
    Laatste kaarten
    Bekijk concert
  • Scherpdenkers: Erwin Olaf en Cello8ctet Amsterdam

    Erwin Olaf, Cello8ctet Amsterdam, Michael Riesman (piano)
    Erwin Olaf, Cello8ctet Amsterdam, Michael Riesman (piano)
    Glass
    Glass Suite uit Dracula (arr. M. Riesman)
    Glass Suite uit The Hours (arr. M. Riesman)
    Donderdag 5 oktober 2017 20:15 Kleine Zaal
    Laatste kaarten
    Bekijk concert
  • Nik Bärtsch's Mobile

    Nik Bärtsch’s Mobile
    Nik Bärtsch’s Mobile
    Vrijdag 6 oktober 2017 20:15 Kleine Zaal
  • Club Concertgebouw: Jeroen Zijlstra's Waterman

    Jeroen Zijlstra
    Jeroen Zijlstra
    Vrijdag 6 oktober 2017 21:00 Koorzaal
  • Peuterconcert: Op een grote paddenstoel! (2 t/m 4 jaar)

    Izaline Calister (zang/presentatie), Peer de Graaf (percussie/zang), Stefan Blankestijn (gitaar)
    Izaline Calister (zang/presentatie), Peer de Graaf (percussie/zang), Stefan Blankestijn (gitaar), Thijs Borsten (piano/gitaar)
    Zaterdag 7 oktober 2017 09:30 Koorzaal
    Uitverkocht
  • Peuterconcert: Op een grote paddenstoel! (2 t/m 4 jaar)

    Izaline Calister (zang/presentatie), Peer de Graaf (percussie/zang), Stefan Blankestijn (gitaar)
    Izaline Calister (zang/presentatie), Peer de Graaf (percussie/zang), Stefan Blankestijn (gitaar), Thijs Borsten (piano/gitaar)
    Zaterdag 7 oktober 2017 11:30 Koorzaal
    Uitverkocht
  • Vrijheid in morse: Beethovens Vijfde symfonie

    Les Siècles, Vlaams Radio Koor, François-Xavier Roth (dirigent)
    Les Siècles, Vlaams Radio Koor, François-Xavier Roth (dirigent), Chantal Santon-Jeffery (sopraan), Caroline Meng (sopraan), Artavazd Sargsyan (tenor), Tomislav Lavoie (bariton)
    Beethoven, Kleinheinz, Méhul
    Méhul Ouverture (uit 'Les Amazones')
    Kleinheinz Mis in As
    Beethoven Vijfde symfonie in c, op. 67
    Zaterdag 7 oktober 2017 14:15 Grote Zaal
  • Peuterconcert: Op een grote paddenstoel! (2 t/m 4 jaar)

    Izaline Calister (zang/presentatie), Peer de Graaf (percussie/zang), Stefan Blankestijn (gitaar)
    Izaline Calister (zang/presentatie), Peer de Graaf (percussie/zang), Stefan Blankestijn (gitaar), Thijs Borsten (piano/gitaar)
    Zaterdag 7 oktober 2017 15:30 Koorzaal
    Uitverkocht
  • Michal Nesterowicz en Renaud Capuçon in Dvořák en Bruch

    Nederlands Philharmonisch Orkest, Michał Nesterowicz (dirigent), Renaud Capuçon (viool)
    Nederlands Philharmonisch Orkest, Michał Nesterowicz (dirigent), Renaud Capuçon (viool)
    Dvořák, Bruch, Mendelssohn
    Mendelssohn Overture in F (uit 'Athalie', op. 74)
    Bruch Eerste vioolconcert in g, op. 26
    Dvořák Zesde symfonie in D, op. 60
    Zaterdag 7 oktober 2017 20:15 Grote Zaal
  • Cellist Nicolas Altstaedt: barokke sonates

    Nicolas Altstaedt (cello), Piroska Baranyay (cello), Steven Devine (klavecimbel)
    Nicolas Altstaedt (cello), Piroska Baranyay (cello), Steven Devine (klavecimbel), Thomas Dunford (luit)
    Vivaldi, Platti, Barrière
    Costanzi Sinfonia in D
    Barrière Sonate in G, nr. 4, boek IV
    Costanzi Sonate in F
    Platti Sonate nr. 6 in F
    Costanzi Sinfonia in Bes
    Barrière Sonate in Bes, nr. 4, boek III
    Vivaldi Vijfde sonate in e, RV 40
    Costanzi Sonate in g
    Zaterdag 7 oktober 2017 20:15 Kleine Zaal
  • Met Gustavo Gimeno naar Dvořáks ‘Nieuwe wereld’

    Radio Filharmonisch Orkest, Gustavo Gimeno (dirigent)
    Radio Filharmonisch Orkest, Gustavo Gimeno (dirigent)
    Dvořák, Ives
    Ives Central Park in the Dark
    Dvořák Negende symfonie in e, op. 95 'Uit de Nieuwe Wereld'
    Zondag 8 oktober 2017 11:00 Grote Zaal
  • Kamermuziek op zondagmiddag: Dudok Kwartet Amsterdam & Mendelssohn

    Dudok Kwartet Amsterdam
    Dudok Kwartet Amsterdam
    Mendelssohn, J.S. Bach, Mozart
    Mozart Strijkkwartet in G, KV 387
    J.S. Bach Prélude en Fuga no. 24 (b-klein) (uit 'Das wohltemperierte Clavier I', BWV 846-869)
    J.S. Bach Contrapunctus 1 (uit 'Die Kunst der Fuge', BWV 1080)
    Mendelssohn Zesde strijkkwartet in f, op. 80
    Zondag 8 oktober 2017 14:15 Kleine Zaal
  • Michal Nesterowicz en Renaud Capuçon in Dvořák en Bruch

    Nederlands Philharmonisch Orkest, Michał Nesterowicz (dirigent), Renaud Capuçon (viool)
    Nederlands Philharmonisch Orkest, Michał Nesterowicz (dirigent), Renaud Capuçon (viool)
    Dvořák, Bruch, Mendelssohn
    Mendelssohn Overture in F (uit 'Athalie', op. 74)
    Bruch Eerste vioolconcert in g, op. 26
    Dvořák Zesde symfonie in D, op. 60
    Zondag 8 oktober 2017 14:15 Grote Zaal
  • Behzod Abduraimov: een jonge meester met een oude ziel

    Behzod Abduraimov (piano)
    Behzod Abduraimov (piano)
    Prokofjev, Schubert, Liszt
    J.S. Bach/Busoni Toccata en fuga in d, BWV 565
    Liszt Sonate in b, S. 178
    Schubert Moment Musical in As gr.t., nr. 2 (uit 'Six moments musicaux', D 780)
    Liszt Soirées de Vienne, valse caprice nr. 6
    Prokofjev Zesde sonate in A, op. 82
    Zondag 8 oktober 2017 20:15 Grote Zaal
  • Camerata RCO: Avant tout de vous amuser

    Camerata RCO , Marc Pantus (bariton), Thomas Beijer (piano)
    Camerata RCO , Marc Pantus (bariton), Thomas Beijer (piano)
    Martinů, Poulenc
    Poulenc L'invitation au château, FP 138
    Poulenc Trio, FP 43
    Poulenc Sonate
    Martinů La revue de cuisine, H. 161
    Poulenc Le bal masqué, FP 60
    Zondag 8 oktober 2017 20:15 Kleine Zaal
  • Lezing: Muziek en samenleving

    Hafez Ismaili M'hamdi (presentator)
    Hafez Ismaili M'hamdi (presentator)
    Maandag 9 oktober 2017 20:00 Koorzaal
  • Skride, Berthaud, Krijgh & Skride spelen Brahms

    Baiba Skride (viool), Lise Berthaud (altviool), Harriet Krijgh (cello)
    Baiba Skride (viool), Lise Berthaud (altviool), Harriet Krijgh (cello), Lauma Skride (piano)
    Brahms, Mozart, Mahler
    Mahler Pianokwartet in a
    Mozart Pianokwartet in g, KV 478
    Brahms Eerste pianokwartet in g, op. 25
    Maandag 9 oktober 2017 20:15 Kleine Zaal
  • Sietske Sikkes: Muziek, alzheimer en dementie

    Sietske Sikkes (presentator), Charlie Bo Meijering (piano)
    Sietske Sikkes (presentator), Charlie Bo Meijering (piano)
    Dinsdag 10 oktober 2017 20:00 Koorzaal
  • Thomas Oliemans en Malcolm Martineau: Mahler en Duparc

    Thomas Oliemans (bariton), Malcolm Martineau (piano)
    Thomas Oliemans (bariton), Malcolm Martineau (piano)
    Mahler, Duparc
    Duparc Le manoir de Rosemonde
    Duparc Sérénade
    Duparc Chanson triste, op. 2
    Duparc Testament
    Duparc Le galop
    Mahler Scheiden und Meiden (uit 'Des Knaben Wunderhorn')
    Mahler Frühlingsmorgen, nr. 1 (uit 'Lieder und Gesänge')
    Mahler Erinnerung, nr. 2 (uit 'Lieder und Gesänge')
    Mahler Hans und Grethe, nr. 3 (uit 'Lieder und Gesänge')
    Mahler Lieder eines fahrenden Gesellen
    Duparc L'invitation au voyage
    Duparc La vague et la cloche
    Duparc Phidylé
    Mahler Um Mitternacht (uit 'Rückert-Lieder')
    Mahler Ich atmet' einen linden Duft (uit 'Rückert-Lieder')
    Mahler Blicke mir nicht in die Lieder (uit 'Rückert-Lieder')
    Mahler Ich bin der Welt abhanden gekommen (uit 'Rückert-Lieder')
    Dinsdag 10 oktober 2017 20:15 Kleine Zaal
  • Gratis Lunchconcert

    Volkmann Trio, Valentina Tóth (piano), Coraline Groen (viool)
    Volkmann Trio, Valentina Tóth (piano), Coraline Groen (viool), Jobine Siekman (cello)
    Woensdag 11 oktober 2017 12:30 Kleine Zaal
  • Kamus Kwartet speelt Sibelius, Grieg en Fagerlund

    Kamus Kwartet
    Kamus Kwartet
    Sibelius, Fagerlund, Grieg
    Grieg Tweede strijkkwartet (onvoltooid) in F, op. posth.
    Fagerlund Tweede strijkkwartet 'From the Ground' (In opdracht van Het Koninklijk Concertgebouw, Kauniainen Music Festival en The Finnish Cultural Institute for the Benelux)
    Sibelius Strijkkwartet in d, op. 56 'Voces intimae'
    Woensdag 11 oktober 2017 20:15 Kleine Zaal
  • Boedapest Festival Orkest, Iván Fischer & Emanuel Ax

    Boedapest Festival Orkest, Iván Fischer (dirigent), Emanuel Ax (piano)
    Boedapest Festival Orkest, Iván Fischer (dirigent), Emanuel Ax (piano)
    Tsjaikovski, Mozart, J.S. Bach
    J.S. Bach Derde orkestsuite in D, BWV 1068
    Mozart Twintigste pianoconcert in d, KV 466
    Tsjaikovski Vierde symfonie in f, op. 36
    Donderdag 12 oktober 2017 20:15 Grote Zaal
  • De Standaards van Spits deel 2, Live

    Frits Spits (spreker), Maaike Ouboter (zang), Henk Westbroek (zang)
    Frits Spits (spreker), Maaike Ouboter (zang), Henk Westbroek (zang), Binnenlandsche Zaken:, Ferry van Leeuwen (zang), Nick Bult (toetsen), Rob Winter (gitaar), Phaedra Kwant (bas), Tim Beudel (drums), Frank Lammers (regie)
    Donderdag 12 oktober 2017 20:15 Kleine Zaal
  • Avishai Cohen Quartet

    Avishai Cohen Quartet
    Avishai Cohen Quartet
    Vrijdag 13 oktober 2017 20:15 Grote Zaal
  • Met de juiste tekst... Kortekaas, Beethoven en Prokofjev

    Radio Filharmonisch Orkest, Groot Omroepkoor, Karel Mark Chichon (dirigent)
    Radio Filharmonisch Orkest, Groot Omroepkoor, Karel Mark Chichon (dirigent), Klaas Stok (koordirigent), Dezsö Ránki (piano)
    Prokofjev, Beethoven, Kortekaas
    Kortekaas Voetnoten bij de menselijke komedie: Mijmeringen van Arnon Grunberg (In opdracht van NTR ZaterdagMatinee, met financiële ondersteuning van het Fonds Podiumkunsten)
    Beethoven Chorfantasie in f, op. 80
    Prokofjev Suite uit 'Romeo en Julia', op. 64
    Zaterdag 14 oktober 2017 14:15 Grote Zaal
  • Polo de Haas: Canto ostinato solo

    Polo de Haas (piano)
    Polo de Haas (piano)
    Ten Holt, Satie, Glass
    De Haas Improvisations and Harmonies
    Glass Modern Love Waltz
    Satie Vexations
    Ten Holt Canto ostinato
    Zaterdag 14 oktober 2017 14:15 Kleine Zaal
  • Strauss en Mendelssohn door violist Josef Špaček en chef Marc Albrecht

    Nederlands Philharmonisch Orkest, Marc Albrecht (dirigent), Josef Špaček (viool)
    Nederlands Philharmonisch Orkest, Marc Albrecht (dirigent), Josef Špaček (viool)
    Connesson, Mendelssohn, R. Strauss
    R. Strauss Don Juan, op. 20
    Mendelssohn Vioolconcert in e, op. 64
    Connesson Trois cités de Lovecraft
    R. Strauss Till Eulenspiegels lustige Streiche, op. 28
    Zaterdag 14 oktober 2017 20:15 Grote Zaal
  • Ciconia Consort: Heimwee

    Ciconia Consort, Dick van Gasteren (dirigent), Rosita Steenbeek (spreker)
    Ciconia Consort, Dick van Gasteren (dirigent), Rosita Steenbeek (spreker)
    Chaplin, Tsjaikovski, Márquez
    Boccherini Strijkkwintet, G 324 'La musica notturna delle strade di Madrid'
    Respighi Antiche danze ed arie per liuto
    Márquez Danzón 2
    Tsjaikovski Souvenir de Florence in d, op. 70
    Chaplin Smile (uit 'Modern Times')
    Zaterdag 14 oktober 2017 20:15 Kleine Zaal
  • Akamus en Amandine Beyer met Vivaldi

    Akademie für Alte Musik Berlin, Amandine Beyer (viool/leiding)
    Akademie für Alte Musik Berlin, Amandine Beyer (viool/leiding)
    Vivaldi, Fasch
    Fasch Sinfonia in g, FWV M:g1
    Vivaldi De vier jaargetijden, op. 8
    Zondag 15 oktober 2017 11:00 Grote Zaal
  • Ioana Cristina Goicea en Sophiko Simsive: Schubert centraal

    Ioana Cristina Goicea (viool), Andrei Banciu (piano), Sophiko Simsive (piano)
    Ioana Cristina Goicea (viool), Andrei Banciu (piano), Sophiko Simsive (piano)
    J. Haydn, Enescu, Schubert
    Schubert Rondo in b, D 895, op. 70
    Enescu Derde sonate in a, op. 25 'Dans le caractère populaire roumain'
    J. Haydn Sonate in C, Hob. XVI: 48
    Schubert Sonate in c, D 958
    Zondag 15 oktober 2017 14:30 Kleine Zaal
  • Henk Poort - Ik ben mijn lied

    Henk Poort (zang), Ed Boekee (piano)
    Henk Poort (zang), Ed Boekee (piano)
    Zondag 15 oktober 2017 20:15 Kleine Zaal
  • Strauss en Mendelssohn door violist Josef Špaček en chef Marc Albrecht

    Nederlands Philharmonisch Orkest, Marc Albrecht (dirigent), Josef Špaček (viool)
    Nederlands Philharmonisch Orkest, Marc Albrecht (dirigent), Josef Špaček (viool)
    Connesson, Mendelssohn, R. Strauss
    R. Strauss Don Juan, op. 20
    Mendelssohn Vioolconcert in e, op. 64
    Connesson Trois cités de Lovecraft
    R. Strauss Till Eulenspiegels lustige Streiche, op. 28
    Maandag 16 oktober 2017 20:15 Grote Zaal
  • Trio Shaham Erez Wallfisch: Dvořáks 'Dumky' Trio

    Trio Shaham Erez Wallfisch
    Trio Shaham Erez Wallfisch
    Schubert, Dvořák, Bloch
    Bloch Drie nocturnes
    Dvořák Pianotrio in e, op. 90 'Dumky'
    Schubert Pianotrio in Bes, D 898
    Maandag 16 oktober 2017 20:15 Kleine Zaal
  • Meesterpianisten in de Kleine Zaal: Dmitry Masleev

    Dmitry Masleev (piano)
    Dmitry Masleev (piano)
    Tsjaikovski, Schubert, J. Haydn
    J. Haydn Sonate in C, Hob. XVI: 48
    Schubert Vier impromptus, D 899
    Tsjaikovski Impromptu (uit 'Achttien stukken', op. 72)
    Tsjaikovski Berceuse (uit 'Achttien stukken', op. 72)
    Tsjaikovski Tendres reproches (uit 'Achttien stukken', op. 72)
    Tsjaikovski Danse caractéristique (uit 'Achttien stukken', op. 72)
    Tsjaikovski Méditation (uit 'Achttien stukken', op. 72)
    Tsjaikovski Mazurque pour danser (uit 'Achttien stukken', op. 72)
    Tsjaikovski Polacca de concert (uit 'Achttien stukken', op. 72)
    Tsjaikovski Dialogue (uit 'Achttien stukken', op. 72)
    Tsjaikovski Un poco di Schumann (uit 'Achttien stukken', op. 72)
    Tsjaikovski Valse bluette (uit 'Achttien stukken', op. 72)
    Tsjaikovski Chant élégiaque (uit 'Achttien stukken', op. 72)
    Tsjaikovski Un poco di Chopin (uit 'Achttien stukken', op. 72)
    Tsjaikovski Valse à cinq temps (uit 'Achttien stukken', op. 72)
    Tsjaikovski Scène dansante (invitation au trépak) (uit 'Achttien stukken', op. 72)
    Dinsdag 17 oktober 2017 20:15 Kleine Zaal
  • Gratis Lunchconcert

    Furore Blaaskwintet
    Furore Blaaskwintet
    Woensdag 18 oktober 2017 12:30 Kleine Zaal
  • Orkest van de Achttiende Eeuw: Mozarts feestelijke La clemenza di Tito

    Orkest van de Achttiende Eeuw, Kenneth Montgomery (dirigent), Jeroen Lopes Cardozo (regie)
    Orkest van de Achttiende Eeuw, Kenneth Montgomery (dirigent), Jeroen Lopes Cardozo (regie), Cappella Amsterdam, Anders Dahlin (tenor, Titus), Paula Murrihy (mezzosopraan), Deirdre Angenent (sopraan), Laetitia Gerards (sopraan), Rosanne van Sandwijk (mezzosopraan), Henk Neven (bariton)
    Mozart
    Mozart La clemenza di Tito, KV 621
    Woensdag 18 oktober 2017 19:30 Grote Zaal
  • Trio Shaham Erez Wallfisch: Dvořáks 'Dumky' Trio

    Trio Shaham Erez Wallfisch
    Trio Shaham Erez Wallfisch
    Schubert, Dvořák, Bloch
    Bloch Drie nocturnes
    Dvořák Pianotrio in e, op. 90 'Dumky'
    Schubert Pianotrio in Bes, D 898
    Woensdag 18 oktober 2017 20:15 Kleine Zaal
  • Tigran Hamasyan solo

    Tigran Hamasyan (piano/zang)
    Tigran Hamasyan (piano/zang)
    Donderdag 19 oktober 2017 20:15 Kleine Zaal
  • Concertgebouworkest Horizon: Multiversum

    Koninklijk Concertgebouworkest, Peter Eötvös (dirigent), Iveta Apkalna (orgel)
    Koninklijk Concertgebouworkest, Peter Eötvös (dirigent), Iveta Apkalna (orgel), László Fassang (hammondorgel), Jaap Drupsteen (visualisatie), Vincent Icke (spreker)
    Eötvös, Vivier, Ligeti
    Ligeti Atmosphères
    Vivier Orion
    Eötvös Multiversum
    Donderdag 19 oktober 2017 20:15 Grote Zaal
  • Ligeti, Vivier en Eötvös bij het Concertgebouworkest

    Koninklijk Concertgebouworkest, Peter Eötvös (dirigent), Iveta Apkalna (orgel)
    Koninklijk Concertgebouworkest, Peter Eötvös (dirigent), Iveta Apkalna (orgel), László Fassang (hammondorgel)
    Eötvös, Stravinsky, Vivier
    Ligeti Atmosphères
    Vivier Orion
    Stravinsky Symfonie in drie delen
    Eötvös Multiversum
    Vrijdag 20 oktober 2017 20:15 Grote Zaal
  • Iconen in de Kleine Zaal: Dvořáks 'Dumky'-trio

    Bert Natter, Trio Shaham Erez Wallfisch
    Bert Natter, Trio Shaham Erez Wallfisch
    Dvořák
    Dvořák Pianotrio in e, op. 90 'Dumky'
    Vrijdag 20 oktober 2017 20:15 Kleine Zaal
  • Michel van der Aa's Sunken Garden: ronddwalen in paradijselijk 3D

    Amsterdam Sinfonietta, André de Ridder (dirigent), Roderick Williams (bariton)
    Amsterdam Sinfonietta, André de Ridder (dirigent), Roderick Williams (bariton), Katherine Manley (sopraan), Claron McFadden (sopraan), Kate Miller-Heidke (zang (film), Amber), Jonathan McGovern (bariton (film), Simon Vines)
    Van der Aa
    Van der Aa Sunken Garden
    Zaterdag 21 oktober 2017 14:15 Grote Zaal
  • Lustrumconcert Nederlands Vioolconcours

    Simone Lamsma (viool), Rosanne Philippens (viool), Noa Wildschut (viool)
    Simone Lamsma (viool), Rosanne Philippens (viool), Noa Wildschut (viool), Daniel Rowland (viool), Vera Beths (viool), Emma Rhebergen (viool), Nino Gvetadze (piano), Yoram Ish-Hurwitz (piano), Julien Quentin (piano), Vera Goetzee (dans)
    Sjostakovitsj, Milhaud, Chausson
    Saint-Saëns Elégie in D, op. 143
    Ysaÿe Caprice d'après l'étude en forme de valse de Saint-Saëns
    Chausson Poème in es, op. 25
    Milhaud Cinéma-fantaisie 'Le bœuf sur le toit'
    Ysaÿe Sonate in d, op. 27, nr. 3 'Ballade à Enesco'
    Ysaÿe Danse des Ombres (uit 'Sonate in a', op. 27, nr. 2)
    Sjostakovitsj Vijf stukken
    Zaterdag 21 oktober 2017 20:15 Kleine Zaal
Wij raden u aan om uw concertkaarten te bestellen via een andere browser. Gebruik hiervoor Chrome, Firefox, Safari, Edge of Internet Explorer versie 10 of hoger.