Concertagenda

Zoek uw concert

Zoek uw concert

Zoek op datum

Filters

Componist
Meer... Minder...
Gezocht op
  • 23 sep. 2017

Geen resultaten op zaterdag 23 september 2017

1162 concerten vanaf zondag 24 september 2017

  • Markus Stenz dirigeert Beethovens Negende symfonie

    Radio Filharmonisch Orkest, Groot Omroepkoor, Markus Stenz (dirigent)
    Radio Filharmonisch Orkest, Groot Omroepkoor, Markus Stenz (dirigent), Aga Mikolaj (sopraan), Kristina Hammarström (alt), Zoltán Nyári (tenor), Tareq Nazmi (bas)
    Beethoven
    Beethoven Negende symfonie in d, op. 125
    Zondag 24 september 2017 11:00Grote Zaal
  • Olga Zinovieva: Amadeus is my love

    Olga Zinovieva (sopraan), Pieter Jan Leusink (dirigent), Bach Orchestra of the Netherlands
    Olga Zinovieva (sopraan), Pieter Jan Leusink (dirigent), Bach Orchestra of the Netherlands
    Mozart
    Mozart Molto allegro (uit 'Symfonie nr. 40 in g', KV 550)
    Mozart Aria 'Ah, spiegarti, oh Dio', KV 178
    Mozart Aria 'Voi avete un cor fedele', KV 217
    Mozart Menuetto & Trio (uit 'Symfonie nr. 40 in g', KV 550)
    Mozart Allegro assai (uit 'Symfonie nr. 40 in g', KV 550)
    Mozart Aria 'Non curo l'affetto', KV 74b
    Mozart Aria 'Schon lacht der holde Frühling', KV 580
    Mozart Alcandro, Io confesso - Non so d'onde viene, KV 294
    Mozart Eine kleine Nachtmusik in G, KV 525
    Mozart Recitatief en aria 'A Berenice...Sol nascente', KV 70
    Mozart Der Hölle Rache kocht in meinem Herzen (uit 'Die Zauberflöte', KV 620)
    Zondag 24 september 2017 14:15Grote Zaal
  • Nelson Goerner: Argentijnse meester van de nuance en klankkleur

    Nelson Goerner (piano)
    Nelson Goerner (piano)
    Chopin, Brahms, Schubert
    Schubert Sonate in A, D 664
    Brahms Variaties op een thema van Paganini in a, op. 35
    Chopin Nocturne in F (uit 'Trois Nocturnes', op. 15)
    Chopin Nocturne in fis (uit 'Deux Nocturnes', op. 48)
    Chopin Sonate in b, op. 58
    Zondag 24 september 2017 20:15Grote Zaal
  • Nederlands Kamerkoor zingt Requiem van Fauré

    Amsterdam Sinfonietta, Nederlands Kamerkoor, Candida Thompson (viool en leiding)
    Amsterdam Sinfonietta, Nederlands Kamerkoor, Candida Thompson (viool en leiding), Judith van Wanroij (sopraan), Andreas Wolf (bariton)
    Guastavino, Fauré, Sjostakovitsj
    Nystedt Immortal Bach
    J.S. Bach Ciaconna (uit 'Tweede partita', BWV 1004 ) (bew. H. Thoene)
    Pärt Da pacem Domine
    Sjostakovitsj Kammersinfonie, op. 110a (arr. R. Barshai)
    Fauré Requiem, op. 48
    Guastavino Canciones Populares Argentinas (Recogidas y armonizadas por Guastavino)
    Dinsdag 26 september 2017 20:15Grote Zaal
  • Gratis Lunchconcert

    Leden van de Academie van het Koninklijk Concertgebouworkest
    Leden van de Academie van het Koninklijk Concertgebouworkest
    Debussy, Piazzolla, A. Holborne
    Telemann Trompetconcert in D, TWV 51: D7
    A. Holborne Muy Linda (uit 'Pavans, Galliards, Almains and other Short Aeirs')
    A. Holborne As it Fell on a Holie Eve (uit 'Pavans, Galliards, Almains and other Short Aeirs')
    Piazzolla Oblivion (arr. M. Van Prooijen)
    Debussy Danse sacrée et danse profane, L 103
    Woensdag 27 september 2017 12:30Kleine Zaal
  • Rock The Opera

    Praags Philharmonisch Orkest, Friedemann Riehle (dirigent), Marketa Poulickova (zang)
    Praags Philharmonisch Orkest, Friedemann Riehle (dirigent), Marketa Poulickova (zang), Nikoleta Spalasova (zang), Isabel Provoost (zang), Sara Milfajtova (zang), Richard Scheufler (basgitaar), Rony Janecek (gitaar), Franta Hönig (drums)
    Woensdag 27 september 2017 20:15Grote Zaal
  • Quatuor Mosaïques: dertig jaar klassieke kwartetten

    Quatuor Mosaïques
    Quatuor Mosaïques
    Schubert, J. Haydn, Mozart
    Mozart Strijkkwartet in Bes, KV 458 'Jacht'
    J. Haydn Strijkkwartet in C, op. 20 nr. 2 in C
    Schubert Strijkkwartet in a, D 804 'Rosamunde'
    Donderdag 28 september 2017 20:15Kleine Zaal
  • Bach, Haydn, Beethoven en Hillborg bij het Concertgebouworkest

    Koninklijk Concertgebouworkest, Andrew Manze (dirigent), Pekka Kuusisto (viool)
    Koninklijk Concertgebouworkest, Andrew Manze (dirigent), Pekka Kuusisto (viool)
    Beethoven, J. Haydn, Hillborg
    C.Ph.E. Bach Symfonie in Bes, Wq. 182/2 'Hamburger'
    J.S. Bach Derde Brandenburgse concert in G, BWV 1048
    Hillborg Bach Materia
    J. Haydn Die Vorstellung des Chaos (uit 'Die Schöpfung', Hob. XXI: 2)
    Beethoven Eerste symfonie in C, op. 21
    Vrijdag 29 september 2017 20:15Grote Zaal
  • KleuterSinfonietta: Schipper mag ik overvaren? (4 & 5 jaar)

    Amsterdam Sinfonietta
    Amsterdam Sinfonietta
    Zaterdag 30 september 2017 10:00Koorzaal
  • KleuterSinfonietta: Schipper mag ik overvaren? (4 & 5 jaar)

    Amsterdam Sinfonietta
    Amsterdam Sinfonietta
    Zaterdag 30 september 2017 12:00Koorzaal
  • KleuterSinfonietta: Schipper mag ik overvaren? (4 & 5 jaar)

    Amsterdam Sinfonietta
    Amsterdam Sinfonietta
    Zaterdag 30 september 2017 14:00Koorzaal
  • Kleurrijke droomwerelden: Ligeti, Dusapin en Larcher

    Radio Filharmonisch Orkest, Markus Stenz (dirigent), Viktoria Mullova (viool)
    Radio Filharmonisch Orkest, Markus Stenz (dirigent), Viktoria Mullova (viool), Matthew Barley (cello)
    Larcher, Dusapin, Ligeti
    Ligeti Lontano
    Dusapin At Swim-Two-Birds (In opdracht van NTR ZaterdagMatinee, London Philharmonic Orchestra, Gewandhausorchester Leipzig en Seattle Symphony Orchestra)
    Larcher Tweede symfonie 'Kenotaph'
    Zaterdag 30 september 2017 14:15Grote Zaal
  • Noord Nederlands Orkest: Tsjaikovski’s Vioolconcert

    Noord Nederlands Orkest, Arvo Volmer (dirigent), Valeriy Sokolov (viool)
    Noord Nederlands Orkest, Arvo Volmer (dirigent), Valeriy Sokolov (viool)
    Moesorgski, Tsjaikovski, Rossini
    Rossini Ouverture (uit 'Guillaume Tell')
    Tsjaikovski Vioolconcert in D, op. 35
    Moesorgski Schilderijen van een tentoonstelling (ork. Ravel)
    Zaterdag 30 september 2017 20:15Grote Zaal
  • Quatuor Mosaïques: dertig jaar klassieke kwartetten

    Quatuor Mosaïques
    Quatuor Mosaïques
    Schubert, J. Haydn, Mozart
    Mozart Strijkkwartet in Bes, KV 458 'Jacht'
    J. Haydn Strijkkwartet in C, op. 20 nr. 2 in C
    Schubert Strijkkwartet in a, D 804 'Rosamunde'
    Zaterdag 30 september 2017 20:15Kleine Zaal
  • KleuterSinfonietta: Schipper mag ik overvaren? (4 & 5 jaar)

    Amsterdam Sinfonietta
    Amsterdam Sinfonietta
    Zondag 1 oktober 2017 10:00Koorzaal
  • Liza Ferschtman in Mendelssohns Vioolconcert

    Residentie Orkest, Jan Willem de Vriend (dirigent), Liza Ferschtman (viool)
    Residentie Orkest, Jan Willem de Vriend (dirigent), Liza Ferschtman (viool)
    Schubert, Mendelssohn
    Mendelssohn Vioolconcert in e, op. 64
    Schubert Achtste symfonie in b, D 759 'Unvollendete'
    Zondag 1 oktober 2017 11:00Grote Zaal
  • KleuterSinfonietta: Schipper mag ik overvaren? (4 & 5 jaar)

    Amsterdam Sinfonietta
    Amsterdam Sinfonietta
    Zondag 1 oktober 2017 12:00Koorzaal
  • Familieconcert: Calefax en Lotte van Dijck in Zeven Sloten (6+)

    Calefax Rietkwintet, Lotte van Dijck (zang), Kiki Jaski (regie)
    Calefax Rietkwintet, Lotte van Dijck (zang), Kiki Jaski (regie), Sanne Oostervink (decor en kostuums)
    Zondag 1 oktober 2017 13:30Kleine Zaal
  • KleuterSinfonietta: Schipper mag ik overvaren? (4 & 5 jaar)

    Amsterdam Sinfonietta
    Amsterdam Sinfonietta
    Zondag 1 oktober 2017 14:00Koorzaal
  • Bach, Haydn, Beethoven en Hillborg bij het Concertgebouworkest

    Koninklijk Concertgebouworkest, Andrew Manze (dirigent), Pekka Kuusisto (viool)
    Koninklijk Concertgebouworkest, Andrew Manze (dirigent), Pekka Kuusisto (viool)
    Beethoven, J. Haydn, Hillborg
    C.Ph.E. Bach Symfonie in Bes, Wq. 182/2 'Hamburger'
    J.S. Bach Derde Brandenburgse concert in G, BWV 1048
    Hillborg Bach Materia
    J. Haydn Die Vorstellung des Chaos (uit 'Die Schöpfung', Hob. XXI: 2)
    Beethoven Eerste symfonie in C, op. 21
    Zondag 1 oktober 2017 14:15Grote Zaal
  • Familieconcert: Calefax en Lotte van Dijck in Zeven Sloten (6+)

    Calefax Rietkwintet, Lotte van Dijck (zang), Kiki Jaski (regie)
    Calefax Rietkwintet, Lotte van Dijck (zang), Kiki Jaski (regie), Sanne Oostervink (decor en kostuums)
    Zondag 1 oktober 2017 15:30Kleine Zaal
  • Beethoven door Arnold Schönberg Koor & Bezuidenhout

    Le Concert Olympique, Arnold Schönberg Koor, Jan Caeyers (dirigent)
    Le Concert Olympique, Arnold Schönberg Koor, Jan Caeyers (dirigent), Kristian Bezuidenhout (piano), Susanne Bernhard (sopraan), Steve Davislim (tenor), Dietrich Henschel (bariton)
    Beethoven
    Beethoven Derde pianoconcert in c, op. 37
    Beethoven Tweede symfonie in D, op. 36
    Beethoven Christus am Ölberge, op. 85
    Maandag 2 oktober 2017 19:30Grote Zaal
  • Middagconcert: Nino Gvetadze speelt Chopin & Brahms

    Nino Gvetadze (piano)
    Nino Gvetadze (piano)
    Chopin, Brahms, R. Schumann
    R. Schumann Des Abends (uit 'Fantasiestücke', op. 12)
    R. Schumann Aufschwung (uit 'Fantasiestücke', op. 12)
    R. Schumann Warum? (uit 'Fantasiestücke', op. 12)
    Brahms Intermezzo in a (uit 'Sechs Klavierstücke', op. 118)
    Brahms Intermezzo in A (uit 'Sechs Klavierstücke', op. 118)
    Brahms Eerste rapsodie in b, op. 79
    Chopin 24 Preludes, op. 28
    Dinsdag 3 oktober 2017 14:00Kleine Zaal
  • Gratis Lunchconcert

    Charlotte Houberg (sopraan), Felix Justin (piano)
    Charlotte Houberg (sopraan), Felix Justin (piano)
    Barber, Rossini, J. Haydn
    J. Haydn The Mermaid's Song, nr. 1 (uit 'Six Original Canzonettas', Hob. XXVIa: 25-30)
    J. Haydn A Pastoral Song, nr. 3 (uit 'Six Original Canzonettas', Hob. XXVIa: 25-30)
    J. Haydn Fidelity, nr. 6 (uit 'Six Original Canzonettas', Hob. XXVIa: 25-30)
    Rossini L'orgia, nr. 4 (uit 'Les soirées musicales')
    Rossini L'invito, nr. 5 (uit 'Les soirées musicales')
    Rossini La pastorella dell'Alpi, nr. 6 (uit 'Les soirées musicales')
    Barber A Nun Takes the Veil, nr. 1 (uit 'Four Songs', op. 13)
    Barber The Secrets of the Old, nr. 2 (uit 'Four Songs', op. 13)
    Barber Sure on This Shining Night, nr. 3 (uit 'Four Songs', op. 13)
    Woensdag 4 oktober 2017 12:30Kleine Zaal
  • Gergiev met Rachmaninoff en Skrjabin bij het Concertgebouworkest

    Koninklijk Concertgebouworkest, Valery Gergiev (dirigent), Behzod Abduraimov (piano)
    Koninklijk Concertgebouworkest, Valery Gergiev (dirigent), Behzod Abduraimov (piano)
    Skrjabin, Rachmaninoff
    Rachmaninoff Derde pianoconcert in d, op. 30
    Skrjabin Derde symfonie, op. 43 'Le poème divin'
    Woensdag 4 oktober 2017 20:15Grote Zaal
  • Rising Stars: trompettist Tamás Pálfalvi

    Tamás Pálfalvi (trompet), Marcell Szabó (piano)
    Tamás Pálfalvi (trompet), Marcell Szabó (piano)
    Bartók, Enescu, Gershwin
    Albinoni Sonate in A, nr. 11 (uit 'Trattenimenti armonici per camera', op. 6) (arr. T. Pálfalvi)
    Chopin Vierde ballade in f, op. 52
    Hindemith Sonate
    Eötvös Sentimental (In opdracht van Müpa Budapest en de European Concert Hall Organisation)
    Gershwin Andante con moto e poco rubato (uit 'Preludes') (arr. T. Pálfalvi)
    Enescu Légende
    Bartók Acht improvisaties op Hongaarse boerenliederen, Sz. 74
    Bartók Roemeense volksdansen, Sz. 56 (arr. T. Pálfalvi)
    Woensdag 4 oktober 2017 20:15Kleine Zaal
  • Gergiev met Rachmaninoff en Skrjabin bij het Concertgebouworkest

    Koninklijk Concertgebouworkest, Valery Gergiev (dirigent), Behzod Abduraimov (piano)
    Koninklijk Concertgebouworkest, Valery Gergiev (dirigent), Behzod Abduraimov (piano)
    Skrjabin, Rachmaninoff
    Rachmaninoff Derde pianoconcert in d, op. 30
    Skrjabin Derde symfonie, op. 43 'Le poème divin'
    Donderdag 5 oktober 2017 20:15Grote Zaal
  • Scherpdenkers: Erwin Olaf en Cello8ctet Amsterdam

    Erwin Olaf, Cello8ctet Amsterdam, Maki Namekawa (piano)
    Erwin Olaf, Cello8ctet Amsterdam, Maki Namekawa (piano)
    Glass
    Glass Suite uit Dracula (arr. M. Riesman)
    Glass Suite uit The Hours (arr. M. Riesman)
    Donderdag 5 oktober 2017 20:15Kleine Zaal
  • Nik Bärtsch's Mobile

    Nik Bärtsch’s Mobile
    Nik Bärtsch’s Mobile
    Vrijdag 6 oktober 2017 20:15Kleine Zaal
  • Club Concertgebouw: Jeroen Zijlstra's Waterman

    Jeroen Zijlstra
    Jeroen Zijlstra
    Vrijdag 6 oktober 2017 21:00Koorzaal
  • Peuterconcert: Op een grote paddenstoel! (2 t/m 4 jaar)

    Izaline Calister (zang/presentatie), Peer de Graaf (percussie/zang), Stefan Blankestijn (gitaar)
    Izaline Calister (zang/presentatie), Peer de Graaf (percussie/zang), Stefan Blankestijn (gitaar), Thijs Borsten (piano/gitaar)
    Zaterdag 7 oktober 2017 09:30Koorzaal
  • Peuterconcert: Op een grote paddenstoel! (2 t/m 4 jaar)

    Izaline Calister (zang/presentatie), Peer de Graaf (percussie/zang), Stefan Blankestijn (gitaar)
    Izaline Calister (zang/presentatie), Peer de Graaf (percussie/zang), Stefan Blankestijn (gitaar), Thijs Borsten (piano/gitaar)
    Zaterdag 7 oktober 2017 11:30Koorzaal
  • Vrijheid in morse: Beethovens Vijfde symfonie

    Les Siècles, Vlaams Radio Koor, François-Xavier Roth (dirigent)
    Les Siècles, Vlaams Radio Koor, François-Xavier Roth (dirigent), Chantal Santon-Jeffery (sopraan), Caroline Meng (sopraan), Artavazd Sargsyan (tenor), Tomislav Lavoie (bariton)
    Beethoven, Kleinheinz, Méhul
    Méhul Ouverture (uit 'Les Amazones')
    Kleinheinz Mis in As
    Beethoven Vijfde symfonie in c, op. 67
    Zaterdag 7 oktober 2017 14:15Grote Zaal
  • Peuterconcert: Op een grote paddenstoel! (2 t/m 4 jaar)

    Izaline Calister (zang/presentatie), Peer de Graaf (percussie/zang), Stefan Blankestijn (gitaar)
    Izaline Calister (zang/presentatie), Peer de Graaf (percussie/zang), Stefan Blankestijn (gitaar), Thijs Borsten (piano/gitaar)
    Zaterdag 7 oktober 2017 15:30Koorzaal
  • Michal Nesterowicz en Renaud Capuçon in Dvořák en Bruch

    Nederlands Philharmonisch Orkest, Michał Nesterowicz (dirigent), Renaud Capuçon (viool)
    Nederlands Philharmonisch Orkest, Michał Nesterowicz (dirigent), Renaud Capuçon (viool)
    Dvořák, Bruch, Mendelssohn
    Mendelssohn Overture in F (uit 'Athalie', op. 74)
    Bruch Eerste vioolconcert in g, op. 26
    Dvořák Zesde symfonie in D, op. 60
    Zaterdag 7 oktober 2017 20:15Grote Zaal
  • Cellist Nicolas Altstaedt: barokke sonates

    Nicolas Altstaedt (cello), Piroska Baranyay (cello), Steven Devine (klavecimbel)
    Nicolas Altstaedt (cello), Piroska Baranyay (cello), Steven Devine (klavecimbel), Thomas Dunford (luit)
    Vivaldi, J.S. Bach, Platti
    Costanzi Sinfonia in D
    Barrière Sonate in G, nr. 4, boek IV
    Costanzi Sonate in F
    Platti Sonate nr. 6 in F
    J.S. Bach Sonate in G, BWV 1027
    Vivaldi Vijfde sonate in e, RV 40
    Barrière Sonate in Bes, nr. 4, boek III
    Costanzi Sinfonia in Bes
    Platti Presto (uit 'Sonate nr. 6 in F')
    Zaterdag 7 oktober 2017 20:15Kleine Zaal
  • Met Gustavo Gimeno naar Dvořáks ‘Nieuwe wereld’

    Radio Filharmonisch Orkest, Gustavo Gimeno (dirigent)
    Radio Filharmonisch Orkest, Gustavo Gimeno (dirigent)
    Dvořák, Ives
    Ives Central Park in the Dark
    Dvořák Negende symfonie in e, op. 95 'Uit de Nieuwe Wereld'
    Zondag 8 oktober 2017 11:00Grote Zaal
  • Kamermuziek op zondagmiddag: Dudok Kwartet Amsterdam & Mendelssohn

    Dudok Quartet Amsterdam
    Dudok Quartet Amsterdam
    Mendelssohn, J.S. Bach, Mozart
    Mozart Strijkkwartet in G, KV 387
    J.S. Bach Prélude en Fuga no. 24 (b-klein) (uit 'Das wohltemperierte Clavier I', BWV 846-869)
    J.S. Bach Contrapunctus 1 (uit 'Die Kunst der Fuge', BWV 1080)
    Mendelssohn Zesde strijkkwartet in f, op. 80
    Zondag 8 oktober 2017 14:15Kleine Zaal
  • Michal Nesterowicz en Renaud Capuçon in Dvořák en Bruch

    Nederlands Philharmonisch Orkest, Michał Nesterowicz (dirigent), Renaud Capuçon (viool)
    Nederlands Philharmonisch Orkest, Michał Nesterowicz (dirigent), Renaud Capuçon (viool)
    Dvořák, Bruch, Mendelssohn
    Mendelssohn Overture in F (uit 'Athalie', op. 74)
    Bruch Eerste vioolconcert in g, op. 26
    Dvořák Zesde symfonie in D, op. 60
    Zondag 8 oktober 2017 14:15Grote Zaal
  • Behzod Abduraimov: een jonge meester met een oude ziel

    Behzod Abduraimov (piano)
    Behzod Abduraimov (piano)
    Prokofjev, Schubert, Liszt
    J.S. Bach/Busoni Toccata en fuga in d, BWV 565
    Liszt Sonate in b, S. 178
    Schubert Moment Musical in As gr.t., nr. 2 (uit 'Six moments musicaux', D 780)
    Liszt Soirées de Vienne, valse caprice nr. 6
    Prokofjev Zesde sonate in A, op. 82
    Zondag 8 oktober 2017 20:15Grote Zaal
  • Camerata RCO: Avant tout de vous amuser

    Camerata RCO , Marc Pantus (bariton), Thomas Beijer (piano)
    Camerata RCO , Marc Pantus (bariton), Thomas Beijer (piano)
    Martinů, Poulenc
    Poulenc L'invitation au château, FP 138
    Poulenc Trio, FP 43
    Poulenc Sonate
    Martinů La revue de cuisine, H. 161
    Poulenc Le bal masqué, FP 60
    Zondag 8 oktober 2017 20:15Kleine Zaal
  • Hafez Ismaïli M'hamdi
    cursus

    Lezing: Muziek en samenleving

    Hafez Ismaili M'hamdi (presentator)
    Hafez Ismaili M'hamdi (presentator)
    Maandag 9 oktober 2017 20:00Koorzaal
  • Skride, Berthaud, Julien-Laferrière & Skride spelen Brahms

    Baiba Skride (viool), Lise Berthaud (altviool), Victor Julien-Laferrière (cello)
    Baiba Skride (viool), Lise Berthaud (altviool), Victor Julien-Laferrière (cello), Lauma Skride (piano)
    R. Schumann, Brahms, Mozart
    Mahler Pianokwartet in a
    Mozart Pianokwartet in g, KV 478
    Brahms Eerste pianokwartet in g, op. 25
    R. Schumann Sostenuto assai - Allegro ma non troppo (uit 'Pianokwartet in Es', op. 47)
    Maandag 9 oktober 2017 20:15Kleine Zaal
  • Sietske Sikkes © Mark van den Brink
    cursus

    Sietske Sikkes: Muziek, alzheimer en dementie

    Sietske Sikkes (presentator), Charlie Bo Meijering (piano)
    Sietske Sikkes (presentator), Charlie Bo Meijering (piano)
    Dinsdag 10 oktober 2017 20:00Koorzaal
  • Thomas Oliemans en Malcolm Martineau: Mahler en Duparc

    Thomas Oliemans (bariton), Malcolm Martineau (piano)
    Thomas Oliemans (bariton), Malcolm Martineau (piano)
    Mahler, Duparc
    Duparc Le manoir de Rosemonde
    Duparc Chanson triste, op. 2
    Duparc Testament
    Duparc Le galop
    Mahler Scheiden und Meiden (uit 'Des Knaben Wunderhorn')
    Mahler Frühlingsmorgen, nr. 1 (uit 'Lieder und Gesänge')
    Mahler Erinnerung, nr. 2 (uit 'Lieder und Gesänge')
    Mahler Hans und Grethe, nr. 3 (uit 'Lieder und Gesänge')
    Mahler Lieder eines fahrenden Gesellen
    Duparc L'invitation au voyage
    Duparc La vague et la cloche
    Duparc Phidylé
    Mahler Um Mitternacht (uit 'Rückert-Lieder')
    Mahler Ich atmet' einen linden Duft (uit 'Rückert-Lieder')
    Mahler Blicke mir nicht in die Lieder (uit 'Rückert-Lieder')
    Mahler Ich bin der Welt abhanden gekommen (uit 'Rückert-Lieder')
    Mahler Lob des hohen Verstandes (uit 'Des Knaben Wunderhorn')
    Dinsdag 10 oktober 2017 20:15Kleine Zaal
  • Gratis Lunchconcert

    Volkmann Trio, Valentina Tóth (piano), Coraline Groen (viool)
    Volkmann Trio, Valentina Tóth (piano), Coraline Groen (viool), Jobine Siekman (cello)
    Dvořák, Beethoven
    Beethoven Poco sostenuto - Allegro, ma non troppo (uit 'Pianotrio in Es', op. 70, nr. 2)
    Dvořák Andante moderato - Allegretto scherzando - Allegro (uit 'Pianotrio in e', op. 90 'Dumky')
    Dvořák Allegro (uit 'Pianotrio in e', op. 90 'Dumky')
    Dvořák Lento maestoso - Vivace (uit 'Pianotrio in e', op. 90 'Dumky')
    Woensdag 11 oktober 2017 12:30Kleine Zaal
  • Kamus Kwartet speelt Sibelius, Grieg en Fagerlund

    Kamus Kwartet
    Kamus Kwartet
    Sibelius, Fagerlund, Grieg
    Grieg Tweede strijkkwartet (onvoltooid) in F, op. posth.
    Fagerlund Tweede strijkkwartet 'From the Ground' (In opdracht van Het Koninklijk Concertgebouw, Kauniainen Music Festival en The Finnish Cultural Institute for the Benelux)
    Sibelius Strijkkwartet in d, op. 56 'Voces intimae'
    Woensdag 11 oktober 2017 20:15Kleine Zaal
  • Boedapest Festival Orkest, Iván Fischer & Emanuel Ax

    Boedapest Festival Orkest, Iván Fischer (dirigent), Emanuel Ax (piano)
    Boedapest Festival Orkest, Iván Fischer (dirigent), Emanuel Ax (piano)
    J. Strauss jr./Josef Strauss, Tsjaikovski, Schubert
    J.S. Bach Derde orkestsuite in D, BWV 1068
    Mozart Twintigste pianoconcert in d, KV 466
    Schubert Impromptu in As gr.t. (uit 'Vier Impromptus', D 935)
    Tsjaikovski Vierde symfonie in f, op. 36
    J. Strauss jr./Josef Strauss Pizzicato-Polka
    Donderdag 12 oktober 2017 20:15Grote Zaal