Concertagenda

Zoek uw concert

Zoek uw concert

Zoek op datum

Filters

Wis filters
  • 18 okt. 2017
Componist
Meer... Minder...

3 concerten op woensdag 18 oktober 2017

  • Gratis Lunchconcert

    Furore Blaaskwintet
    Furore Blaaskwintet
    Nielsen, Ligeti, Poulenc
    Poulenc Eerste novelette in C (arr. G. Emerson)
    Ligeti Zes bagatellen
    Nielsen Preludium - Adagio. Tema con variazioni - Un poco andantino (uit 'Blaaskwintet', op. 43)
    Woensdag 18 oktober 2017 12:30 Kleine Zaal
  • Orkest van de Achttiende Eeuw: Mozarts feestelijke La clemenza di Tito

    Orkest van de Achttiende Eeuw, Kenneth Montgomery (dirigent), Jeroen Lopes Cardozo (regie)
    Orkest van de Achttiende Eeuw, Kenneth Montgomery (dirigent), Jeroen Lopes Cardozo (regie), Cappella Amsterdam, Anders Dahlin (tenor, Titus), Paula Murrihy (mezzosopraan), Deirdre Angenent (sopraan), Laetitia Gerards (sopraan), Rosanne van Sandwijk (mezzosopraan), Henk Neven (bariton)
    Mozart
    Mozart La clemenza di Tito, KV 621
    Woensdag 18 oktober 2017 19:30 Grote Zaal
  • Trio Shaham Erez Wallfisch: Dvořáks 'Dumky' Trio

    Trio Shaham Erez Wallfisch
    Trio Shaham Erez Wallfisch
    Mendelssohn, Schubert, Dvořák
    Bloch Drie nocturnes
    Dvořák Pianotrio in e, op. 90 'Dumky'
    Schubert Pianotrio in Bes, D 898
    Mendelssohn Scherzo: Leggiero e vivace (uit 'Eerste pianotrio in d', op. 49)
    Woensdag 18 oktober 2017 20:15 Kleine Zaal

485 concerten vanaf donderdag 19 oktober 2017

  • Tigran Hamasyan solo

    Tigran Hamasyan (piano/zang)
    Tigran Hamasyan (piano/zang)
    Donderdag 19 oktober 2017 20:15 Kleine Zaal
  • Concertgebouworkest Horizon: Multiversum

    Koninklijk Concertgebouworkest, Peter Eötvös (dirigent), Iveta Apkalna (orgel)
    Koninklijk Concertgebouworkest, Peter Eötvös (dirigent), Iveta Apkalna (orgel), László Fassang (hammondorgel), Jaap Drupsteen (visualisatie), Vincent Icke (spreker)
    Eötvös, Vivier, Ligeti
    Ligeti Atmosphères
    Vivier Orion
    Eötvös Multiversum
    Donderdag 19 oktober 2017 20:15 Grote Zaal
  • Ligeti, Vivier en Eötvös bij het Concertgebouworkest

    Koninklijk Concertgebouworkest, Peter Eötvös (dirigent), Iveta Apkalna (orgel)
    Koninklijk Concertgebouworkest, Peter Eötvös (dirigent), Iveta Apkalna (orgel), László Fassang (hammondorgel)
    Eötvös, Stravinsky, Vivier
    Ligeti Atmosphères
    Vivier Orion
    Stravinsky Symfonie in drie delen
    Eötvös Multiversum
    Vrijdag 20 oktober 2017 20:15 Grote Zaal
  • Iconen in de Kleine Zaal: Dvořáks 'Dumky'-trio

    Bert Natter, Trio Shaham Erez Wallfisch
    Bert Natter, Trio Shaham Erez Wallfisch
    Dvořák
    Dvořák Pianotrio in e, op. 90 'Dumky'
    Vrijdag 20 oktober 2017 20:15 Kleine Zaal
  • Michel van der Aa's Sunken Garden: ronddwalen in paradijselijk 3D

    Amsterdam Sinfonietta, André de Ridder (dirigent), Roderick Williams (bariton)
    Amsterdam Sinfonietta, André de Ridder (dirigent), Roderick Williams (bariton), Katherine Manley (sopraan), Claron McFadden (sopraan), Kate Miller-Heidke (zang (film), Amber), Jonathan McGovern (bariton (film), Simon Vines)
    Van der Aa
    Van der Aa Sunken Garden
    Zaterdag 21 oktober 2017 14:15 Grote Zaal
  • Lustrumconcert Nederlands Vioolconcours

    Simone Lamsma (viool), Rosanne Philippens (viool), Noa Wildschut (viool)
    Simone Lamsma (viool), Rosanne Philippens (viool), Noa Wildschut (viool), Daniel Rowland (viool), Vera Beths (viool), Emma Rhebergen (viool), Nino Gvetadze (piano), Yoram Ish-Hurwitz (piano), Julien Quentin (piano), Vera Goetzee (dans)
    Sjostakovitsj, Milhaud, Chausson
    Saint-Saëns Elégie in D, op. 143
    Ysaÿe Caprice d'après l'étude en forme de valse de Saint-Saëns
    Chausson Poème in es, op. 25
    Milhaud Cinéma-fantaisie 'Le bœuf sur le toit'
    Ysaÿe Sonate in d, op. 27, nr. 3 'Ballade à Enesco'
    Ysaÿe Danse des Ombres (uit 'Sonate in a', op. 27, nr. 2)
    Sjostakovitsj Vijf stukken
    Zaterdag 21 oktober 2017 20:15 Kleine Zaal
  • ADE: Kiasmos (live), special guests: Grandbrothers

    Kiasmos, Grandbrothers
    Kiasmos, Grandbrothers
    Zaterdag 21 oktober 2017 23:30 Grote Zaal
  • Winnaar Liszt Concours in virtuoos programma met RFO

    Radio Filharmonisch Orkest, Markus Stenz (dirigent), Alexander Ullman (piano)
    Radio Filharmonisch Orkest, Markus Stenz (dirigent), Alexander Ullman (piano)
    R. Schumann, Liszt
    Liszt Tweede pianoconcert in A
    R. Schumann Derde symfonie in Es, op. 97 'Rheinische'
    Liszt Tiende Hongaarse rapsodie in E 'Preludio'
    Zondag 22 oktober 2017 11:00 Grote Zaal
  • Concertgebouworkest Familieconcert: Koning Klimboom (6+)

    Marleen Asberg (zang), Rogier van Erkel (verteller), Leden van het Koninklijk Concertgebouworkest
    Marleen Asberg (zang), Rogier van Erkel (verteller), Leden van het Koninklijk Concertgebouworkest, Lotte van Dijck (tekst en beeld), Michael Gieler (concept), Monique Masselink (regie)
    Grieg
    Grieg selectie uit 'Peer Gynt, eerste suite', op. 46 en 'Peer Gynt, tweede suite', op. 55
    Zondag 22 oktober 2017 13:00 Kleine Zaal
  • Concertgebouworkest Familieconcert: Koning Klimboom (6+)

    Marleen Asberg (zang), Rogier van Erkel (verteller), Leden van het Koninklijk Concertgebouworkest
    Marleen Asberg (zang), Rogier van Erkel (verteller), Leden van het Koninklijk Concertgebouworkest, Lotte van Dijck (tekst en beeld), Michael Gieler (concept), Monique Masselink (regie)
    Grieg
    Grieg selectie uit 'Peer Gynt, eerste suite', op. 46 en 'Peer Gynt, tweede suite', op. 55
    Zondag 22 oktober 2017 15:30 Kleine Zaal
  • Close-up: portretconcert Olivier Patey

    Olivier Patey (klarinet), Alexei Ogrintchouk (hobo), Marleen Asberg (sopraan en viool)
    Olivier Patey (klarinet), Alexei Ogrintchouk (hobo), Marleen Asberg (sopraan en viool), Jea-Won Lee (viool), Harold Hirtz (altviool), Jérôme Fruchart (cello), Olivier Thiery (contrabas), Sophie Patey (piano)
    Dirksen, Reich, Prokofjev
    Puccini E lucevan le stelle (uit 'Tosca')
    Schubert Der Hirt auf dem Felsen, D 965
    Brahms Klarinettrio in a, op. 114
    Prokofjev Kwintet in g, op. 39
    Reich New York Counterpoint
    Dirksen nieuw werk
    Dinsdag 24 oktober 2017 20:15 Kleine Zaal
  • Collegium Vocale Gent & Philippe Herreweghe in Monteverdi's Mariavespers

    Collegium Vocale Gent, Philippe Herreweghe (dirigent), Dorothee Mields (sopraan)
    Collegium Vocale Gent, Philippe Herreweghe (dirigent), Dorothee Mields (sopraan), Barbora Kabátková (sopraan), William Knight (tenor), Benedict Hymas (tenor), Samuel Boden (tenor), Reinoud van Mechelen (tenor), Peter Kooij (bas), Wolf Matthias Friedrich (bas)
    Monteverdi
    Monteverdi Vespro della Beata Vergine
    Dinsdag 24 oktober 2017 20:15 Grote Zaal
  • Gratis Lunchconcert

    Winnaar Koninklijk Concertgebouw Concours, Radu Ratering (piano), Maria Pedano (hobo)
    Winnaar Koninklijk Concertgebouw Concours, Radu Ratering (piano), Maria Pedano (hobo)
    Liszt, Brahms, Tsjaikovski
    Molique Concert in g
    Tsjaikovski Maart - Andantino expressivo (uit 'De jaargetijden', op. 37b)
    Brahms Ballade in g (uit 'Sechs Klavierstücke', op. 118)
    Liszt Die Zelle im Nonnenwerth, S. 301b/2
    Liszt Vierde Hongaarse rapsodie, S. 244
    Woensdag 25 oktober 2017 12:30 Kleine Zaal
  • Cécile McLorin Salvant: For One to Love

    Cécile McLorin Salvant, Aaron Diehl (piano), Paul Sikivie (contrabas)
    Cécile McLorin Salvant, Aaron Diehl (piano), Paul Sikivie (contrabas), Kyle Poole (percussie)
    Woensdag 25 oktober 2017 20:15 Grote Zaal
  • Eva-Maria Westbroek en Mariss Jansons bij het Concertgebouworkest

    Koninklijk Concertgebouworkest, Mariss Jansons (dirigent), Eva-Maria Westbroek (sopraan)
    Koninklijk Concertgebouworkest, Mariss Jansons (dirigent), Eva-Maria Westbroek (sopraan)
    Liszt, Tsjaikovski, Rachmaninoff
    Sjostakovitsj Zesde symfonie in b, op. 54
    Rachmaninoff Drie liederen
    Tsjaikovski Panorama (uit 'De schone slaapster', op. 66a)
    Tsjaikovski Valse (uit 'De schone slaapster', op. 66a)
    Tsjaikovski Briefscène (uit 'Jevgeni Onegin', op. 24)
    Liszt Les préludes
    Donderdag 26 oktober 2017 20:15 Grote Zaal
  • TRACKS - Pianoduo Scholtes-Janssens

    Pianoduo Scholtes-Janssens, Elsina Jansen (regie), Desirée van Gelderen (licht)
    Pianoduo Scholtes-Janssens, Elsina Jansen (regie), Desirée van Gelderen (licht), Jurjen Alkema (videokunstenaar)
    Rosenblatt, Prokofjev, Satie
    Poulenc Allegro ma non troppo (uit 'Concert voor twee piano's in d', op. 61)
    Debussy Avec emportement (uit 'En blanc et noir')
    Ravel Rhapsodie espagnole
    Milhaud Modéré (uit 'Scaramouche', op. 165d)
    Satie Eerste gymnopédie
    Satie La belle excentrique
    Prokofjev Introductie (uit 'Suite uit 'Assepoester'', op. 87) (arr. M. Pletnev)
    Prokofjev Gallop (uit 'Suite uit 'Assepoester'', op. 87) (arr. M. Pletnev)
    Rosenblatt Concertino on two Russian themes
    Donderdag 26 oktober 2017 21:00 Kleine Zaal
  • Eva-Maria Westbroek en Mariss Jansons bij het Concertgebouworkest

    Koninklijk Concertgebouworkest, Mariss Jansons (dirigent), Eva-Maria Westbroek (sopraan)
    Koninklijk Concertgebouworkest, Mariss Jansons (dirigent), Eva-Maria Westbroek (sopraan)
    Liszt, Tsjaikovski, Rachmaninoff
    Sjostakovitsj Zesde symfonie in b, op. 54
    Rachmaninoff Drie liederen
    Tsjaikovski Panorama (uit 'De schone slaapster', op. 66a)
    Tsjaikovski Valse (uit 'De schone slaapster', op. 66a)
    Tsjaikovski Briefscène (uit 'Jevgeni Onegin', op. 24)
    Liszt Les préludes
    Vrijdag 27 oktober 2017 20:15 Grote Zaal
  • TRACKS - Pianoduo Scholtes-Janssens

    Pianoduo Scholtes-Janssens, Elsina Jansen (regie), Desirée van Gelderen (licht)
    Pianoduo Scholtes-Janssens, Elsina Jansen (regie), Desirée van Gelderen (licht), Jurjen Alkema (videokunstenaar)
    Rosenblatt, Prokofjev, Satie
    Poulenc Allegro ma non troppo (uit 'Concert voor twee piano's in d', op. 61)
    Debussy Avec emportement (uit 'En blanc et noir')
    Ravel Rhapsodie espagnole
    Milhaud Modéré (uit 'Scaramouche', op. 165d)
    Satie Eerste gymnopédie
    Satie La belle excentrique
    Prokofjev Introductie (uit 'Suite uit 'Assepoester'', op. 87) (arr. M. Pletnev)
    Prokofjev Gallop (uit 'Suite uit 'Assepoester'', op. 87) (arr. M. Pletnev)
    Rosenblatt Concertino on two Russian themes
    Vrijdag 27 oktober 2017 21:00 Kleine Zaal
  • René Jacobs dirigeert Beethovens bevrijdingsopera Leonore

    Freiburger Barockorchester, Zürcher Sing-Akademie, René Jacobs (dirigent)
    Freiburger Barockorchester, Zürcher Sing-Akademie, René Jacobs (dirigent), Tareq Nazmi (bas), Johannes Weisser (bariton), Maximilian Schmitt (tenor, Florestan), Marlis Petersen (sopraan), Dimitry Ivashchenko (bas), Robin Johannsen (sopraan), n.t.b.
    Beethoven
    Beethoven Leonore
    Zaterdag 28 oktober 2017 13:00 Grote Zaal
  • Dejan Lazić en Nederlands Kamerorkest: Beethoven

    Nederlands Kamerorkest, Gordan Nikolić (viool/leiding), Dejan Lazić (piano)
    Nederlands Kamerorkest, Gordan Nikolić (viool/leiding), Dejan Lazić (piano)
    Schubert, Beethoven
    Beethoven Ouverture 'Coriolan' in c, op. 62
    Beethoven Pianoconcert naar 'Vioolconcert in D' in D, op. 61
    Schubert Vijfde symfonie in Bes, D 485
    Zaterdag 28 oktober 2017 20:15 Grote Zaal
  • Polo de Haas: Canto ostinato solo

    Polo de Haas (piano)
    Polo de Haas (piano)
    Ten Holt, Satie, Glass
    De Haas Improvisations and Harmonies
    Glass Modern Love Waltz
    Satie Vexations
    Ten Holt Canto ostinato
    Zaterdag 28 oktober 2017 20:15 Kleine Zaal
  • Familieconcert: Halloween (6+)

    Nordwestdeutsche Philharmonie, Markus Huber (dirigent), Frank Lammers (verteller)
    Nordwestdeutsche Philharmonie, Markus Huber (dirigent), Frank Lammers (verteller), Paul van Loon (tekstschrijver)
    Williams, Badelt, Saint-Saëns
    Bernstein Overture (uit 'Candide')
    Humperdinck Hexenritt (uit 'Hänsel und Gretel')
    Stravinsky Danse infernale du roi Kastcheï (uit 'De vuurvogel')
    Rimski-Korsakov De vlucht van de hommel
    Saint-Saëns Danse macabre
    Badelt Pirates of the Carribean
    Williams Finale (uit 'Star Wars')
    Williams Flying theme (uit 'E.T. The Extra-Terrestrial')
    Zondag 29 oktober 2017 11:00 Grote Zaal
  • Eva-Maria Westbroek en Mariss Jansons bij het Concertgebouworkest

    Koninklijk Concertgebouworkest, Mariss Jansons (dirigent), Eva-Maria Westbroek (sopraan)
    Koninklijk Concertgebouworkest, Mariss Jansons (dirigent), Eva-Maria Westbroek (sopraan)
    Liszt, Tsjaikovski, Rachmaninoff
    Sjostakovitsj Zesde symfonie in b, op. 54
    Rachmaninoff Drie liederen
    Tsjaikovski Panorama (uit 'De schone slaapster', op. 66a)
    Tsjaikovski Valse (uit 'De schone slaapster', op. 66a)
    Tsjaikovski Briefscène (uit 'Jevgeni Onegin', op. 24)
    Liszt Les préludes
    Zondag 29 oktober 2017 14:15 Grote Zaal
  • KCOV Excelsior zingt Mozarts Requiem

    KCOV Excelsior, Ger Vos (dirigent), Gerrie Meijers (continuo)
    KCOV Excelsior, Ger Vos (dirigent), Gerrie Meijers (continuo), Martha Bosch (sopraan), Sara Klein Horsman (alt), Jeroen de Vaal (tenor), Frans Fiselier (bas)
    Mozart
    Mozart Litaniae de venerabili altaris sacramento, KV 243
    Mozart Te Deum laudamus, KV 141
    Mozart Requiem in d, KV 626
    Zondag 29 oktober 2017 20:15 Grote Zaal
  • Dejan Lazić speelt het 'Zesde pianoconcert' van Beethoven

    Nederlands Kamerorkest, Gordan Nikolić (viool/leiding), Dejan Lazić (piano)
    Nederlands Kamerorkest, Gordan Nikolić (viool/leiding), Dejan Lazić (piano)
    Schubert, Beethoven
    Beethoven Ouverture 'Coriolan' in c, op. 62
    Beethoven Pianoconcert naar 'Vioolconcert in D' in D, op. 61
    Schubert Vijfde symfonie in Bes, D 485
    Maandag 30 oktober 2017 20:15 Grote Zaal
  • Gratis Lunchconcert

    Fontys Sinfonietta, Leon Berendse (dirigent), Gulian van Nierop (bariton)
    Fontys Sinfonietta, Leon Berendse (dirigent), Gulian van Nierop (bariton), Sunta Overvliet (sopraan)
    Satie, Busoni, Mahler
    Debussy Prélude à l’après-midi d’un faune (arr. A. Schönberg)
    Mahler Wer Hat Dies Liedlein Erdacht? (uit 'Des Knaben Wunderhorn') (arr. D. Andrikopoulos / M. Vermeeren)
    Mahler Lob Des Hohen Verstandes (uit 'Des Knaben Wunderhorn') (arr. D. Andrikopoulos / M. Vermeeren)
    Busoni Berceuse élégiaque, op. 42 (arr. E. Stein)
    Satie La diva de l'Empire (arr. M. Vermeeren)
    Satie Je te veux (arr. M. Vermeeren)
    Woensdag 1 november 2017 12:30 Kleine Zaal
  • Gatti meets Zimmermann bij het Concertgebouworkest

    Koninklijk Concertgebouworkest, Daniele Gatti (dirigent), Frank Peter Zimmermann (viool)
    Koninklijk Concertgebouworkest, Daniele Gatti (dirigent), Frank Peter Zimmermann (viool)
    Brahms, Beethoven
    Beethoven Vioolconcert in D, op. 61
    Brahms Eerste symfonie in c, op. 68
    Donderdag 2 november 2017 20:15 Grote Zaal
  • Gatti meets Zimmermann bij het Concertgebouworkest

    Koninklijk Concertgebouworkest, Daniele Gatti (dirigent), Frank Peter Zimmermann (viool)
    Koninklijk Concertgebouworkest, Daniele Gatti (dirigent), Frank Peter Zimmermann (viool)
    Brahms, Beethoven
    Beethoven Vioolconcert in D, op. 61
    Brahms Eerste symfonie in c, op. 68
    Vrijdag 3 november 2017 20:15 Grote Zaal
  • KleuterSinfonietta: Speelgoedfabriek Tokkel & Strijk (4 & 5 jaar)

    Amsterdam Sinfonietta
    Amsterdam Sinfonietta
    Zaterdag 4 november 2017 11:30 Koorzaal
  • KleuterSinfonietta: Speelgoedfabriek Tokkel & Strijk (4 & 5 jaar)

    Amsterdam Sinfonietta
    Amsterdam Sinfonietta
    Zaterdag 4 november 2017 13:30 Koorzaal
  • De vrouwelijke Faust: Mascagni's Rapsodia satanica (met film)

    Radio Filharmonisch Orkest, Valerio Galli (dirigent), Rosanne Philippens (viool)
    Radio Filharmonisch Orkest, Valerio Galli (dirigent), Rosanne Philippens (viool)
    Mascagni, Busoni, Puccini
    Puccini Capriccio sinfonico
    Busoni Vioolconcert in D, op. 35a
    Mascagni Rapsodia satanica
    Zaterdag 4 november 2017 14:15 Grote Zaal
  • Beethovens Zesde en Mischa Maisky in Saint-Saëns

    Musikkollegium Winterthur, Thomas Zehetmair (dirigent), Mischa Maisky (cello)
    Musikkollegium Winterthur, Thomas Zehetmair (dirigent), Mischa Maisky (cello)
    Beethoven, Saint-Saëns
    Saint-Saëns Eerste celloconcert in a, op. 33
    Beethoven Zesde symfonie in F, op. 68 'Pastorale'
    Zondag 5 november 2017 11:00 Grote Zaal
  • KleuterSinfonietta: Speelgoedfabriek Tokkel & Strijk (4 & 5 jaar)

    Amsterdam Sinfonietta
    Amsterdam Sinfonietta
    Zondag 5 november 2017 11:30 Koorzaal
  • KleuterSinfonietta: Speelgoedfabriek Tokkel & Strijk (4 & 5 jaar)

    Amsterdam Sinfonietta
    Amsterdam Sinfonietta
    Zondag 5 november 2017 13:30 Koorzaal
  • Kamermuziek op zondagmiddag: Fauré's Tweede pianokwartet

    Vassilis Varvaresos (piano), Noé Inui (viool), Georgy Kovalev (altviool)
    Vassilis Varvaresos (piano), Noé Inui (viool), Georgy Kovalev (altviool), Alexander Warenberg (cello)
    Fauré, Brahms
    Brahms Derde pianokwartet in c, op. 60
    Fauré Tweede pianokwartet in g, op. 45
    Zondag 5 november 2017 14:15 Kleine Zaal
  • Pieter Jan Leusink: Ode aan Bach

    Olga Zinovieva (sopraan), Sytse Buwalda (countertenor), Martinus Leusink (tenor)
    Olga Zinovieva (sopraan), Sytse Buwalda (countertenor), Martinus Leusink (tenor), Igor Ruhadze (viool), Pieter Jan Leusink (dirigent), The Bach Choir and Orchestra of the Netherlands
    Zondag 5 november 2017 14:15 Grote Zaal
  • Denis Kozhukhin: magische energie, samenhang en souplesse

    Denis Kozhukhin (piano)
    Denis Kozhukhin (piano)
    Gershwin, Debussy, Bartók
    Händel Suite in g, HWV 432
    Brahms Drei Intermezzi, op. 117
    Bartók Out of Doors, Sz. 81
    Debussy Préludes I, L. 117
    Gershwin Rhapsody in Blue
    Zondag 5 november 2017 20:15 Grote Zaal
  • Philippe Elan & Thérèse Steinmetz: Amsterdam-Paris

    Philippe Elan (zang), Thérèse Steinmetz (zang), Nico van der Linden (piano)
    Philippe Elan (zang), Thérèse Steinmetz (zang), Nico van der Linden (piano)
    Zondag 5 november 2017 20:15 Kleine Zaal
  • James Newton Howard: 3 Decades of Music for Hollywood

    James Newton Howard (componist/dirigent), Tsjechisch Nationaal Symfonie Orkest
    James Newton Howard (componist/dirigent), Tsjechisch Nationaal Symfonie Orkest
    Dinsdag 7 november 2017 20:00 Grote Zaal
  • Mark Padmore en Imogen Cooper met Schumann

    Mark Padmore (tenor), Imogen Cooper (piano)
    Mark Padmore (tenor), Imogen Cooper (piano)
    Hahn, Fauré, R. Schumann
    R. Schumann Zwölf Gedichte, op. 35
    Fauré Mandoline (uit 'Cinq mélodies 'de Venise'', op. 58)
    Fauré En sourdine (uit 'Cinq mélodies 'de Venise'', op. 58)
    Hahn Chanson d'automne, nr. 1 (uit 'Chansons grises')
    Hahn Tous d'eux, nr. 2 (uit 'Chansons grises')
    Hahn L'allée est sans fin, nr. 3 (uit 'Chansons grises')
    Hahn En sourdine, nr. 4 (uit 'Chansons grises')
    Hahn L'heure exquise, nr. 5 (uit 'Chansons grises')
    Fauré La bonne chanson, op. 61
    Fauré Prison (uit 'Twee Liederen', op. 83)
    Dinsdag 7 november 2017 20:15 Kleine Zaal
  • Concertvrienden-repetitie: Gatti met Mahler en Haydn bij het Concertgebouworkest

    Koninklijk Concertgebouworkest, Daniele Gatti (dirigent), Julia Kleiter (sopraan)
    Koninklijk Concertgebouworkest, Daniele Gatti (dirigent), Julia Kleiter (sopraan), Tatjana Vassiljeva (cello)
    Mahler, J. Haydn
    J. Haydn Celloconcert in C, Hob. VIIb: 1
    Mahler Vierde symfonie in G
    Woensdag 8 november 2017 09:30 Grote Zaal
  • Gratis Lunchconcert

    Nadezda Filippova (piano)
    Nadezda Filippova (piano)
    Debussy, Widmann, Mozart
    Mozart Variaties op 'Unser dummer Pöbel meint' (een thema uit de opera 'La rencontre imprévue' van Gluck) in G, KV 455
    Widmann Choral, nr. 5 (uit 'Elf Humoresken')
    Widmann Warum?, nr. 6 (uit 'Elf Humoresken')
    Widmann Intermezzo, nr. 7 (uit 'Elf Humoresken')
    Debussy Masques, L. 105
    Debussy L'isle joyeuse, L. 106
    Woensdag 8 november 2017 12:30 Kleine Zaal
  • Lezing: Muziek en ethiek

    Hafez Ismaili M'hamdi (presentator)
    Hafez Ismaili M'hamdi (presentator)
    Woensdag 8 november 2017 20:00 Koorzaal
  • Gatti met Mahler en Haydn bij het Concertgebouworkest

    Koninklijk Concertgebouworkest, Daniele Gatti (dirigent), Julia Kleiter (sopraan)
    Koninklijk Concertgebouworkest, Daniele Gatti (dirigent), Julia Kleiter (sopraan), Tatjana Vassiljeva (cello)
    Mahler, J. Haydn
    J. Haydn Celloconcert in C, Hob. VIIb: 1
    Mahler Vierde symfonie in G
    Woensdag 8 november 2017 20:15 Grote Zaal
  • Rising Stars: violist Emmanuel Tjeknavorian

    Emmanuel Tjeknavorian (viool)
    Emmanuel Tjeknavorian (viool)
    H.W. Ernst, Ehrenfellner, Enescu
    J.S. Bach Eerste sonate in g, BWV 1001
    Ysaÿe Sonate in g, op. 27, nr. 1
    Prokofjev Sonate in D, op. 115
    Enescu Ménétrier (uit 'Impressions d'enfance in D', op. 28)
    Ehrenfellner Suite des Alpes, op. 36 (In opdracht van Wiener Konzerthaus, Musikverein Wien en de European Concert Hall Organisation) (Nederlandse première)
    H.W. Ernst Introduktion, Thema und Variationen über das irische Volkslied 'Die letzte Rose' (uit 'Sechs mehrstemmige Studien')
    Woensdag 8 november 2017 20:15 Kleine Zaal
  • Gatti met Mahler en Haydn bij het Concertgebouworkest

    Koninklijk Concertgebouworkest, Daniele Gatti (dirigent), Julia Kleiter (sopraan)
    Koninklijk Concertgebouworkest, Daniele Gatti (dirigent), Julia Kleiter (sopraan), Tatjana Vassiljeva (cello)
    Mahler, J. Haydn
    J. Haydn Celloconcert in C, Hob. VIIb: 1
    Mahler Vierde symfonie in G
    Donderdag 9 november 2017 20:15 Grote Zaal
  • Scherpdenkers: Mano Bouzamour & Jean-Guihen Queyras

    Mano Bouzamour, Jean-Guihen Queyras (cello), Sokratis Sinopoulos (lyra (knievedel))
    Mano Bouzamour, Jean-Guihen Queyras (cello), Sokratis Sinopoulos (lyra (knievedel)), Keyvan Chemirani (percussie), Bijan Chemirani (percussie)
    Leriche, Traditioneel, Lutoslawski
    Stroppa Ay, There’s the Rub
    Daly Karsilama (uit danscyclus Choroi)
    Sinopoulos Nihavent Semai
    Kurtág selectie (uit 'Jelek, játékok és üzenetek (Tekens, spelletjes en berichten)')
    K. Chemirani / B. Chemirani Percussie improvisatie '7/4'
    Lutoslawski Sacher variatie
    Traditioneel Homayoun
    Leriche 5/4
    Traditioneel Sunday Morning (arr. S. Sinopoulos)
    Donderdag 9 november 2017 20:15 Kleine Zaal
  • Jonge Nederlanders: Amatis Pianotrio

    Amatis Trio
    Amatis Trio
    Sjostakovitsj, Schubert
    Schubert Tweede pianotrio in Es, D 929, op. 100
    Sjostakovitsj Eerste pianotrio in c, op. 8
    Sjostakovitsj Tweede pianotrio in e, op. 67
    Vrijdag 10 november 2017 20:15 Kleine Zaal
  • Club Concertgebouw: Marcel de Groot speelt #HELD solo

    Marcel de Groot (gitaar), Cor Mutsers (gitaar)
    Marcel de Groot (gitaar), Cor Mutsers (gitaar)
    Vrijdag 10 november 2017 21:00 Koorzaal
  • Barokvirtuoos Julia Lezhneva

    Concerto Köln, Julia Lezhneva (sopraan)
    Concerto Köln, Julia Lezhneva (sopraan)
    Hasse, Vivaldi, Graun, C.H.
    Pisendel Sinfonia in Bes
    Graun, C.H. La Gloria uit 'Armida'
    Graun, C.H. Senza di te, mio bene uit 'Coriolano'
    Vivaldi Concert (bew. J. Pisendel)
    Graun, C.H. Piangete uit 'Mitridate'
    Graun, C.H. Parmi, ah no! uit 'Silla'
    Hasse Sinfonia a quattro in g, op. 5, nr. 6
    Vivaldi Zeffiretti che sussurate (uit 'Ercole su'l Termodonte', RV 710)
    Graun, C.H. No, no, di Libia fra l’arene uit 'Silla'
    Vivaldi Concert in F, RV 569
    Graun, C.H. Mi paventi il figlio indegno uit 'Britannico'
    Zaterdag 11 november 2017 14:15 Grote Zaal
  • Gordan Nikolić en het Nederlands Kamerorkest met Stravinsky en Bach

    Nederlands Kamerorkest, Gordan Nikolić (viool/leiding), Katrien Baerts (sopraan)
    Nederlands Kamerorkest, Gordan Nikolić (viool/leiding), Katrien Baerts (sopraan), John Daszak (tenor), Henk Neven (bariton)
    Stravinsky, J.S. Bach
    J.S. Bach Zesde Brandenburgse concert in Bes, BWV 1051
    Stravinsky Pulcinella
    J.S. Bach Cantate 'Weichet nur, betrübte Schatten', BWV 202
    Zaterdag 11 november 2017 20:15 Grote Zaal
  • Russische meesterpianist Misha Fomin met Schumann, Beethoven en Liszt

    Misha Fomin (piano)
    Misha Fomin (piano)
    R. Schumann, Tsjaikovski, Beethoven
    Beethoven Sonate nr. 30 in E, op. 109
    Tsjaikovski Mei - Andantino (uit 'De jaargetijden', op. 37b)
    Tsjaikovski Juni - Andante cantabile (uit 'De jaargetijden', op. 37b)
    Tsjaikovski Oktober - Andante doloroso e molto cantabile (uit 'De jaargetijden', op. 37b)
    Tsjaikovski Polonaise uit 'Jevgeni Onegin' (bew. F. Liszt)
    R. Schumann Fantasie in C, op. 17
    Zaterdag 11 november 2017 20:15 Kleine Zaal
  • Groot Omroepkoor met Schuberts roerende Stabat Mater

    Radio Filharmonisch Orkest, Groot Omroepkoor, James Gaffigan (dirigent)
    Radio Filharmonisch Orkest, Groot Omroepkoor, James Gaffigan (dirigent), Maartje Rammeloo (sopraan), Fabio Trümpy (tenor), André Morsch (bariton)
    Schubert, Ives
    Ives Derde symfonie 'The camp meeting'
    Schubert Stabat Mater in f, D. 383
    Zondag 12 november 2017 11:00 Grote Zaal
  • Gordan Nikolić en het Nederlands Kamerorkest met Stravinsky en Bach

    Nederlands Kamerorkest, Gordan Nikolić (viool/leiding), Katrien Baerts (sopraan)
    Nederlands Kamerorkest, Gordan Nikolić (viool/leiding), Katrien Baerts (sopraan), John Daszak (tenor), Henk Neven (bariton)
    Stravinsky, J.S. Bach
    J.S. Bach Zesde Brandenburgse concert in Bes, BWV 1051
    Stravinsky Pulcinella
    J.S. Bach Cantate 'Weichet nur, betrübte Schatten', BWV 202
    Zondag 12 november 2017 14:15 Grote Zaal
  • Carl Orffs Carmina Burana

    INSO International Symphony Orchestra, The New Romanian Choir, Raymond Janssen (dirigent)
    INSO International Symphony Orchestra, The New Romanian Choir, Raymond Janssen (dirigent), Mariana Bulicanu (sopraan), Valentin Racoveanu (tenor), Iordache Basalic (bariton)
    Orff, Lysenko, Voica
    Verdi Ouverture (uit 'Nabucco')
    Saint-Saëns Danse bacchanale
    Voica The Bridge
    Lysenko Ouverture (uit 'Taras Bulba')
    Orff Carmina Burana
    Zondag 12 november 2017 20:15 Grote Zaal
  • Apollo Ensemble: Gigantisch Barok

    Apollo Ensemble, David Rabinovich (viool en artistieke leiding)
    Apollo Ensemble, David Rabinovich (viool en artistieke leiding)
    Händel, J.S. Bach, Telemann
    Telemann Vijfde ouverture in F, TWV 55 'La joie'
    J.S. Bach Zesde Brandenburgse concert in Bes, BWV 1051
    Händel Concerto grosso in G, op. 3, nr. 3, HWV 314
    J.S. Bach Derde Brandenburgse concert in G, BWV 1048
    Telemann Concert
    Händel Concerto a quattro in d
    Telemann Concert voor 2 hoorns en orkest, uit 'Tafelmusik', TWV 54:Es1
    Zondag 12 november 2017 20:15 Kleine Zaal
  • Carl Orffs Carmina Burana

    INSO International Symphony Orchestra, The New Romanian Choir, Raymond Janssen (dirigent)
    INSO International Symphony Orchestra, The New Romanian Choir, Raymond Janssen (dirigent), Mariana Bulicanu (sopraan), Valentin Racoveanu (tenor), Iordache Basalic (bariton)
    Orff, Lysenko, Voica
    Verdi Ouverture (uit 'Nabucco')
    Saint-Saëns Danse bacchanale
    Voica The Bridge
    Lysenko Ouverture (uit 'Taras Bulba')
    Orff Carmina Burana
    Maandag 13 november 2017 20:15 Grote Zaal
  • Een muzikale avond met bestsellerauteur Carlos Ruiz Zafón

    Carlos Ruiz Zafón, Ivo Niehe, Emma Breedveld (viool)
    Carlos Ruiz Zafón, Ivo Niehe, Emma Breedveld (viool), Charlie Bo Meijering (piano)
    Maandag 13 november 2017 20:15 Kleine Zaal
  • Carl Orffs Carmina Burana

    INSO International Symphony Orchestra, The New Romanian Choir, Raymond Janssen (dirigent)
    INSO International Symphony Orchestra, The New Romanian Choir, Raymond Janssen (dirigent), Mariana Bulicanu (sopraan), Valentin Racoveanu (tenor), Iordache Basalic (bariton)
    Orff, Lysenko, Voica
    Verdi Ouverture (uit 'Nabucco')
    Saint-Saëns Danse bacchanale
    Voica The Bridge
    Lysenko Ouverture (uit 'Taras Bulba')
    Orff Carmina Burana
    Dinsdag 14 november 2017 20:15 Grote Zaal
  • Gratis Lunchconcert

    Nederlands Jeugd Strijkorkest, Carel den Hertog (dirigent)
    Nederlands Jeugd Strijkorkest, Carel den Hertog (dirigent)
    Mendelssohn, Grieg
    Grieg Prelude (uit 'Holberg suite', op. 40)
    Grieg Gavotte (uit 'Holberg suite', op. 40)
    Grieg Air (uit 'Holberg suite', op. 40)
    Grieg Rigaudon (uit 'Holberg suite', op. 40)
    Mendelssohn Tiende strijkerssymfonie in b
    Woensdag 15 november 2017 12:30 Kleine Zaal
  • Cursus: Thinking East

    Hafez Ismaili M'hamdi (presentator)
    Hafez Ismaili M'hamdi (presentator)
    Woensdag 15 november 2017 20:00 Koorzaal
    Geannuleerd
  • Bernard Haitink en het Chamber Orchestra of Europe

    Chamber Orchestra of Europe, Bernard Haitink (dirigent), Anna Lucia Richter (sopraan)
    Chamber Orchestra of Europe, Bernard Haitink (dirigent), Anna Lucia Richter (sopraan), Hanno Müller-Brachmann (bariton)
    Mahler, Mozart
    Mozart Symfonie nr. 36 in C, KV 425 'Linzer'
    Mahler Lied des Verfolgten im Turm (uit 'Des Knaben Wunderhorn')
    Mahler Rheinlegendchen (uit 'Des Knaben Wunderhorn')
    Mahler Des Antonius von Padua Fischpredigt (uit 'Des Knaben Wunderhorn')
    Mahler Verlor'ne Müh (uit 'Des Knaben Wunderhorn')
    Mahler Wo die schönen Trompeten blasen (uit 'Des Knaben Wunderhorn')
    Mahler Wer hat dies Liedlein erdacht (uit 'Des Knaben Wunderhorn')
    Mahler Lob des hohen Verstandes (uit 'Des Knaben Wunderhorn')
    Mahler Revelge (uit 'Des Knaben Wunderhorn')
    Mahler Der Tamboursg'sell (uit 'Des Knaben Wunderhorn')
    Mahler Das irdische Leben (uit 'Des Knaben Wunderhorn')
    Mahler Der Schildwache Nachtlied (uit 'Des Knaben Wunderhorn')
    Mahler Trost im Unglück (uit 'Des Knaben Wunderhorn')
    Woensdag 15 november 2017 20:15 Grote Zaal Vanaf € 43,00
  • Fine Arts Kwartet, Von Eckardstein en Midgley: Mozart

    Fine Arts Kwartet, Matthew Midgley (contrabas), Severin von Eckardstein (piano)
    Fine Arts Kwartet, Matthew Midgley (contrabas), Severin von Eckardstein (piano)
    J. Haydn, Mendelssohn, Mozart
    Rachmaninoff Eerste strijkkwartet
    Mozart Pianoconcert nr. 21 in C, KV 467
    Mendelssohn Allegro non troppo in Es gr.t., nr. 2 (uit 'Lieder ohne Worte', op. 53)
    Mendelssohn Nr. 33 in Bes gr.t., nr. 3 (uit 'Lieder ohne Worte', op. 67)
    Mendelssohn Nr. 34 in C gr.t. "Spinnerlied", nr. 4 (uit 'Lieder ohne Worte', op. 67)
    Mendelssohn Nr. 35 in b kl.t., nr. 5 (uit 'Lieder ohne Worte', op. 67)
    Mendelssohn Nr. 36 in E gr.t., nr. 6 (uit 'Lieder ohne Worte', op. 67)
    Mendelssohn Derde strijkkwartet in D, op. 44, nr. 1
    J. Haydn Finale: Vivace (uit 'Strijkkwartet in D', op. 64, nr. 5 'The Lark')
    Woensdag 15 november 2017 20:15 Kleine Zaal
  • Carl Orffs Carmina Burana

    INSO International Symphony Orchestra, The New Romanian Choir, Raymond Janssen (dirigent)
    INSO International Symphony Orchestra, The New Romanian Choir, Raymond Janssen (dirigent), Mariana Bulicanu (sopraan), Valentin Racoveanu (tenor), Iordache Basalic (bariton)
    Orff, Lysenko, Voica
    Verdi Ouverture (uit 'Nabucco')
    Saint-Saëns Danse bacchanale
    Voica The Bridge
    Lysenko Ouverture (uit 'Taras Bulba')
    Orff Carmina Burana
    Donderdag 16 november 2017 20:15 Grote Zaal Vanaf € 69,00
  • Magda Mendes presenteert Oliveiras

    Magda Mendes (zang), Ward Veenstra (gitaar), Udo Demandt (percussie)
    Magda Mendes (zang), Ward Veenstra (gitaar), Udo Demandt (percussie), Brandt Attema (bastrombone), Remko de Landmeter (fluit), Bart de Kater (klarinet), Maripepa Contreras Gámez (hobo), Daniel Garrido Iglesias (fagot)
    Donderdag 16 november 2017 21:00 Kleine Zaal
  • Bernard Haitink en Eva-Maria Westbroek: Wagner

    Chamber Orchestra of Europe, Bernard Haitink (dirigent), Eva-Maria Westbroek (sopraan)
    Chamber Orchestra of Europe, Bernard Haitink (dirigent), Eva-Maria Westbroek (sopraan)
    Mendelssohn, Wagner, Mozart
    Mozart Symfonie nr. 35 in D, KV 385 'Haffner'
    Wagner Wesendonck-Lieder, WWV 91
    Mozart Symfonie nr. 38 in D, KV 504 'Praagse'
    Mendelssohn Scherzo (Allegro vivace) (uit 'Een midzomernachtsdroom', op. 21 en 61)
    Vrijdag 17 november 2017 20:15 Grote Zaal
  • Christian Gerhaher zingt Schubert en Brahms

    Christian Gerhaher (bariton), James Cheung (piano)
    Christian Gerhaher (bariton), James Cheung (piano)
    Schubert, Debussy, Britten
    Gesualdo Moro, lasso, al mio duolo (arr. B. Foskett)
    Brahms Wir wandelten, nr. 2 (uit 'Vier Lieder', op. 96)
    Brahms Meerfahrt, nr. 4 (uit 'Vier Lieder', op. 96)
    Brahms Verzagen, nr. 4 (uit 'Fünf Gesänge', op. 72)
    Brahms Über die Heide, nr. 4 (uit 'Sechs Lieder', op. 86)
    Brahms Der Tod, das ist die kühle Nacht, nr. 1 (uit 'Vier Lieder', op. 96)
    Britten Songs and Proverbs of William Blake, op. 74
    Debussy Trois chansons de France, L. 102
    Debussy Trois poèmes de Mallarmé, L. 127
    Schubert Der Atlas (uit 'Schwanengesang', D 957)
    Schubert Ihr Bild (uit 'Schwanengesang', D 957)
    Schubert Das Fischermädchen (uit 'Schwanengesang', D 957)
    Schubert Die Stadt (uit 'Schwanengesang', D 957)
    Schubert Am Meer (uit 'Schwanengesang', D 957)
    Schubert Der Doppelgänger (uit 'Schwanengesang', D 957)
    Vrijdag 17 november 2017 20:15 Kleine Zaal
  • Club Concertgebouw: Maarten Hogenhuis Trio

    Maarten Hogenhuis Trio
    Maarten Hogenhuis Trio
    Vrijdag 17 november 2017 21:00 Koorzaal Vanaf € 20,00
  • Visman revisited & Berlioz' Symphonie fantastique

    Radio Filharmonisch Orkest, Stanislav Kochanovsky (dirigent), Mari Eriksmoen (sopraan)
    Radio Filharmonisch Orkest, Stanislav Kochanovsky (dirigent), Mari Eriksmoen (sopraan)
    Berlioz, Visman
    Visman Sables, Oxygène
    Berlioz Symphonie fantastique, H 48, op. 14
    Zaterdag 18 november 2017 14:15 Grote Zaal
  • Simone Lamsma en Marc Albrecht met Sibelius' Vioolconcert en Brahms

    Nederlands Philharmonisch Orkest, Marc Albrecht (dirigent), Simone Lamsma (viool)
    Nederlands Philharmonisch Orkest, Marc Albrecht (dirigent), Simone Lamsma (viool)
    Brahms, Sibelius
    Sibelius Vioolconcert in d, op. 47
    Brahms Eerste symfonie in c, op. 68
    Zaterdag 18 november 2017 20:15 Grote Zaal
  • Rovshan Mamedkuliev: gitaarmuziek uit Azië en Europa

    Rovshan Mamedkuliev (gitaar)
    Rovshan Mamedkuliev (gitaar)
    Tárrega, Amirov, Koshkin
    Llobet Variationes de un tema de Sor, op. 15
    Rak Hommage a Tárrega
    Walton Five Bagatelles
    Koshkin Tweede sonate
    Amirov Zes miniaturen
    Tárrega Gran Jota de Concerto
    Zaterdag 18 november 2017 20:15 Kleine Zaal Vanaf € 40,00
  • Vadim Gluzman in Bruchs Eerste vioolconcert

    Luzerner Sinfonieorchester , James Gaffigan (dirigent), Vadim Gluzman (viool)
    Luzerner Sinfonieorchester , James Gaffigan (dirigent), Vadim Gluzman (viool)
    Bruch, Brahms
    Brahms Tweede serenade in A, op. 16
    Bruch Eerste vioolconcert in g, op. 26
    Zondag 19 november 2017 11:00 Grote Zaal Vanaf € 21,00
  • 10 jaar JHM Kindermuseum met Peter en de Wolf (6+)

    Jules van Hessen, Maxim Heijmerink (piano), Ensemble uit het Maestro Jules Orkest
    Jules van Hessen, Maxim Heijmerink (piano), Ensemble uit het Maestro Jules Orkest
    Prokofjev
    Prokofjev Peter en de wolf, op. 67
    Zondag 19 november 2017 14:15 Kleine Zaal
  • KCOV Amsterdam bezingt Koning David (Mozart & Honegger)

    KCOV Amsterdam, Het Promenade Orkest, Frank Hameleers (dirigent)
    KCOV Amsterdam, Het Promenade Orkest, Frank Hameleers (dirigent), Wendy Roobol (sopraan), Lien Haegeman (mezzosopraan), Seil Kim (tenor), Pieter Hendriks (bas)
    Honegger, Mozart
    Mozart Davidde penitente, KV 469
    Honegger Le roi David, H. 37
    Zondag 19 november 2017 14:15 Grote Zaal
  • LUDIQUE! lebt Leander

    Martijn Mulders (zang), Gerald Drent (zang), Karin Pagmár (zang)
    Martijn Mulders (zang), Gerald Drent (zang), Karin Pagmár (zang), Paul Tijink (piano)
    Zondag 19 november 2017 20:15 Koorzaal Vanaf € 35,00
  • Bill Laurance Solo

    Bill Laurance
    Bill Laurance
    Zondag 19 november 2017 21:00 Kleine Zaal Vanaf € 24,00
  • Turning East - Gratis Lunchconcert

    Sinan Arat (ney/bansuri/zang), Jacobus Thiele (percussie)
    Sinan Arat (ney/bansuri/zang), Jacobus Thiele (percussie)
    Anoniem, Dede, Improvisatie
    Arat Inhale
    Arat The red hat
    Improvisatie Nihavend Taksim
    Dede Nihavend Saz Semai
    Anoniem Hicaz ilahi Ah nice bir uyursun 'A hymn'
    Arat Roof
    Arat Exhale
    Maandag 20 november 2017 12:30 Kleine Zaal
Wij raden u aan om uw concertkaarten te bestellen via een andere browser. Gebruik hiervoor Chrome, Firefox, Safari, Edge of Internet Explorer versie 10 of hoger.