Concertagenda

Zoek uw concert

Zoek uw concert

Zoek op datum

Filters

Componist
Meer... Minder...
Gezocht op
  • 15 nov. 2017

4 concerten op woensdag 15 november 2017

  • Gratis Lunchconcert

    Nederlands Jeugd Strijkorkest, Carel den Hertog (dirigent)
    Nederlands Jeugd Strijkorkest, Carel den Hertog (dirigent)
    Mendelssohn, Grieg
    Grieg Prelude (uit 'Holberg suite', op. 40)
    Grieg Gavotte (uit 'Holberg suite', op. 40)
    Grieg Air (uit 'Holberg suite', op. 40)
    Grieg Rigaudon (uit 'Holberg suite', op. 40)
    Mendelssohn Tiende strijkerssymfonie in b
    Woensdag 15 november 2017 12:30Kleine Zaal
  • cursus

    Cursus: Thinking East

    Hafez Ismaili M'hamdi (presentator)
    Hafez Ismaili M'hamdi (presentator)
    Woensdag 15 november 2017 20:00Koorzaal
    Geannuleerd
  • Bernard Haitink en het Chamber Orchestra of Europe

    Chamber Orchestra of Europe, Bernard Haitink (dirigent), Anna Lucia Richter (sopraan)
    Chamber Orchestra of Europe, Bernard Haitink (dirigent), Anna Lucia Richter (sopraan), Hanno Müller-Brachmann (bariton)
    Mahler, Mozart
    Mozart Symfonie nr. 36 in C, KV 425 'Linzer'
    Mahler Lied des Verfolgten im Turm (uit 'Des Knaben Wunderhorn')
    Mahler Rheinlegendchen (uit 'Des Knaben Wunderhorn')
    Mahler Des Antonius von Padua Fischpredigt (uit 'Des Knaben Wunderhorn')
    Mahler Verlor'ne Müh (uit 'Des Knaben Wunderhorn')
    Mahler Wo die schönen Trompeten blasen (uit 'Des Knaben Wunderhorn')
    Mahler Wer hat dies Liedlein erdacht (uit 'Des Knaben Wunderhorn')
    Mahler Lob des hohen Verstandes (uit 'Des Knaben Wunderhorn')
    Mahler Revelge (uit 'Des Knaben Wunderhorn')
    Mahler Der Tamboursg'sell (uit 'Des Knaben Wunderhorn')
    Mahler Das irdische Leben (uit 'Des Knaben Wunderhorn')
    Mahler Der Schildwache Nachtlied (uit 'Des Knaben Wunderhorn')
    Mahler Trost im Unglück (uit 'Des Knaben Wunderhorn')
    Woensdag 15 november 2017 20:15Grote Zaal
  • Fine Arts Kwartet, Von Eckardstein en Midgley: Mozart

    Fine Arts Kwartet, Matthew Midgley (contrabas), Severin von Eckardstein (piano)
    Fine Arts Kwartet, Matthew Midgley (contrabas), Severin von Eckardstein (piano)
    Haydn, Mendelssohn, Mozart
    Rachmaninoff Eerste strijkkwartet
    Mozart Pianoconcert nr. 21 in C, KV 467
    Mendelssohn Allegro non troppo in Es gr.t., nr. 2 (uit 'Lieder ohne Worte', op. 53)
    Mendelssohn Nr. 33 in Bes gr.t., nr. 3 (uit 'Lieder ohne Worte', op. 67)
    Mendelssohn Nr. 34 in C gr.t. "Spinnerlied", nr. 4 (uit 'Lieder ohne Worte', op. 67)
    Mendelssohn Nr. 35 in b kl.t., nr. 5 (uit 'Lieder ohne Worte', op. 67)
    Mendelssohn Nr. 36 in E gr.t., nr. 6 (uit 'Lieder ohne Worte', op. 67)
    Mendelssohn Derde strijkkwartet in D, op. 44, nr. 1
    Haydn Finale: Vivace (uit 'Strijkkwartet in D', op. 64, nr. 5 'The Lark')
    Woensdag 15 november 2017 20:15Kleine Zaal

1097 concerten vanaf donderdag 16 november 2017

  • Carl Orffs Carmina Burana

    INSO International Symphony Orchestra, The New Romanian Choir, Raymond Janssen (dirigent)
    INSO International Symphony Orchestra, The New Romanian Choir, Raymond Janssen (dirigent), Mariana Bulicanu (sopraan), Valentin Racoveanu (tenor), Iordache Basalic (bariton)
    Orff, Lysenko, Voica
    Verdi Ouverture (uit 'Nabucco')
    Saint-Saëns Danse bacchanale
    Voica The Bridge
    Lysenko Ouverture (uit 'Taras Bulba')
    Orff Carmina Burana
    Donderdag 16 november 2017 20:15Grote Zaal
  • Magda Mendes presenteert Oliveiras

    Magda Mendes (zang), Ward Veenstra (gitaar), Udo Demandt (percussie)
    Magda Mendes (zang), Ward Veenstra (gitaar), Udo Demandt (percussie), Brandt Attema (bastrombone), Remko de Landmeter (fluit), Bart de Kater (klarinet), Maripepa Contreras Gámez (hobo), Daniel Garrido Iglesias (fagot)
    Donderdag 16 november 2017 21:00Kleine Zaal
  • Bernard Haitink en Eva-Maria Westbroek: Wagner

    Chamber Orchestra of Europe, Bernard Haitink (dirigent), Eva-Maria Westbroek (sopraan)
    Chamber Orchestra of Europe, Bernard Haitink (dirigent), Eva-Maria Westbroek (sopraan)
    Mendelssohn, Wagner, Mozart
    Mozart Symfonie nr. 35 in D, KV 385 'Haffner'
    Wagner Wesendonck-Lieder, WWV 91
    Mozart Symfonie nr. 38 in D, KV 504 'Praagse'
    Mendelssohn Scherzo (Allegro vivace) (uit 'Een midzomernachtsdroom', op. 21 en 61)
    Vrijdag 17 november 2017 20:15Grote Zaal
  • Christian Gerhaher zingt Schubert en Brahms

    Christian Gerhaher (bariton), James Cheung (piano)
    Christian Gerhaher (bariton), James Cheung (piano)
    Schubert, Debussy, Britten
    Gesualdo Moro, lasso, al mio duolo (arr. B. Foskett)
    Brahms Wir wandelten, nr. 2 (uit 'Vier Lieder', op. 96)
    Brahms Meerfahrt, nr. 4 (uit 'Vier Lieder', op. 96)
    Brahms Verzagen, nr. 4 (uit 'Fünf Gesänge', op. 72)
    Brahms Über die Heide, nr. 4 (uit 'Sechs Lieder', op. 86)
    Brahms Der Tod, das ist die kühle Nacht, nr. 1 (uit 'Vier Lieder', op. 96)
    Britten Songs and Proverbs of William Blake, op. 74
    Debussy Trois chansons de France, L. 102
    Debussy Trois poèmes de Mallarmé, L. 127
    Schubert Der Atlas (uit 'Schwanengesang', D 957)
    Schubert Ihr Bild (uit 'Schwanengesang', D 957)
    Schubert Das Fischermädchen (uit 'Schwanengesang', D 957)
    Schubert Die Stadt (uit 'Schwanengesang', D 957)
    Schubert Am Meer (uit 'Schwanengesang', D 957)
    Schubert Der Doppelgänger (uit 'Schwanengesang', D 957)
    Vrijdag 17 november 2017 20:15Kleine Zaal
  • Club Concertgebouw: Maarten Hogenhuis Trio

    Maarten Hogenhuis Trio
    Maarten Hogenhuis Trio
    Vrijdag 17 november 2017 21:00Koorzaal
  • Visman revisited & Berlioz' Symphonie fantastique

    Radio Filharmonisch Orkest, Stanislav Kochanovsky (dirigent), Mari Eriksmoen (sopraan)
    Radio Filharmonisch Orkest, Stanislav Kochanovsky (dirigent), Mari Eriksmoen (sopraan)
    Berlioz, Visman
    Visman Sables, Oxygène
    Berlioz Symphonie fantastique, H 48, op. 14
    Zaterdag 18 november 2017 14:15Grote Zaal
  • Simone Lamsma en Marc Albrecht met Sibelius' Vioolconcert en Brahms

    Nederlands Philharmonisch Orkest, Marc Albrecht (dirigent), Simone Lamsma (viool)
    Nederlands Philharmonisch Orkest, Marc Albrecht (dirigent), Simone Lamsma (viool)
    Brahms, Sibelius
    Sibelius Vioolconcert in d, op. 47
    Brahms Eerste symfonie in c, op. 68
    Zaterdag 18 november 2017 20:15Grote Zaal
  • Rovshan Mamedkuliev: gitaarmuziek uit Azië en Europa

    Rovshan Mamedkuliev (gitaar)
    Rovshan Mamedkuliev (gitaar)
    Tárrega, Amirov, Koshkin
    Llobet Variationes de un tema de Sor, op. 15
    Rak Hommage a Tárrega
    Walton Five Bagatelles
    Koshkin Tweede sonate
    Amirov Zes miniaturen
    Tárrega Gran Jota de Concerto
    Zaterdag 18 november 2017 20:15Kleine Zaal
  • Vadim Gluzman in Bruchs Eerste vioolconcert

    Luzerner Sinfonieorchester , James Gaffigan (dirigent), Vadim Gluzman (viool)
    Luzerner Sinfonieorchester , James Gaffigan (dirigent), Vadim Gluzman (viool)
    Bruch, Brahms
    Brahms Tweede serenade in A, op. 16
    Bruch Eerste vioolconcert in g, op. 26
    Zondag 19 november 2017 11:00Grote Zaal
  • 10 jaar JHM Kindermuseum met Peter en de Wolf (6+)

    Jules van Hessen, Maxim Heijmerink (piano), Ensemble uit het Maestro Jules Orkest
    Jules van Hessen, Maxim Heijmerink (piano), Ensemble uit het Maestro Jules Orkest
    Prokofjev
    Prokofjev Peter en de wolf, op. 67
    Zondag 19 november 2017 14:15Kleine Zaal
  • KCOV Amsterdam bezingt Koning David (Mozart & Honegger)

    KCOV Amsterdam, Het Promenade Orkest, Frank Hameleers (dirigent)
    KCOV Amsterdam, Het Promenade Orkest, Frank Hameleers (dirigent), Wendy Roobol (sopraan), Lien Haegeman (mezzosopraan), Seil Kim (tenor), Pieter Hendriks (bas)
    Honegger, Mozart
    Mozart Davidde penitente, KV 469
    Honegger Le roi David, H. 37
    Zondag 19 november 2017 14:15Grote Zaal
  • LUDIQUE! lebt Leander

    Martijn Mulders (zang), Gerald Drent (zang), Karin Pagmár (zang)
    Martijn Mulders (zang), Gerald Drent (zang), Karin Pagmár (zang), Paul Tijink (piano)
    Zondag 19 november 2017 20:15Koorzaal
  • Bill Laurance Solo

    Bill Laurance
    Bill Laurance
    Zondag 19 november 2017 21:00Kleine Zaal
  • Turning East - Gratis Lunchconcert

    Sinan Arat (ney/bansuri/zang), Jacobus Thiele (percussie)
    Sinan Arat (ney/bansuri/zang), Jacobus Thiele (percussie)
    Anoniem, Dede, Improvisatie
    Arat Inhale
    Arat The red hat
    Improvisatie Nihavend Taksim
    Dede Nihavend Saz Semai
    Anoniem Hicaz ilahi Ah nice bir uyursun 'A hymn'
    Arat Roof
    Arat Exhale
    Maandag 20 november 2017 12:30Kleine Zaal
  • Turning East - Rondleiding

    Maandag 20 november 2017 13:30Gebouw
  • Hafez Ismaïli M'hamdi © nc
    cursus

    Lezing: Muziek en identiteit

    Hafez Ismaili M'hamdi (presentator)
    Hafez Ismaili M'hamdi (presentator)
    Maandag 20 november 2017 20:00Pleinfoyer
    Geannuleerd
  • Simone Lamsma en Marc Albrecht met Sibelius' Vioolconcert en Brahms

    Nederlands Philharmonisch Orkest, Marc Albrecht (dirigent), Simone Lamsma (viool)
    Nederlands Philharmonisch Orkest, Marc Albrecht (dirigent), Simone Lamsma (viool)
    Brahms, Sibelius
    Sibelius Vioolconcert in d, op. 47
    Brahms Eerste symfonie in c, op. 68
    Maandag 20 november 2017 20:15Grote Zaal
  • Turning East: Abir El Abed & Amsterdams Andalusisch Orkest

    Abir El Abed (zang), Amsterdams Andalusisch Orkest, Ahmed El Maai (qanun/leiding)
    Abir El Abed (zang), Amsterdams Andalusisch Orkest, Ahmed El Maai (qanun/leiding), Abderrahim Semlali (viool/leiding), Edsart Udo de Haes (flamenco gitaar), Haytham Safia ('ud), Ahmed Khaili (darbuka), Dwight Breinburg (tar), Jaafar Lougmani (altviool), Avishai Darash (piano), Daniel van Huffelen (contrabas), Marianne Noordink (ney)
    Maandag 20 november 2017 20:15Kleine Zaal
  • Turning East - Gratis Lunchconcert

    Nederlands Kamerorkest, Gordan Nikolić (viool/leiding)
    Nederlands Kamerorkest, Gordan Nikolić (viool/leiding)
    Dinsdag 21 november 2017 12:30Grote Zaal
    Geannuleerd
  • Turning East - Rondleiding

    Dinsdag 21 november 2017 13:30Gebouw
  • Turning East: Caravan - Julian Schneemann & Friends

    Julian Schneemann (piano/compositie), Bart Schneemann (hobo), Emmy Storms (viool)
    Julian Schneemann (piano/compositie), Bart Schneemann (hobo), Emmy Storms (viool), Jawa Manla (ud), Jeroen Batterink (slagwerk), Nederlands Blazers Ensemble
    Dinsdag 21 november 2017 20:15Kleine Zaal
  • Turning East - Gratis Lunchconcert

    Abir El Abed (zang), Amsterdams Andalusisch Orkest, Ahmed El Maai (qanun/leiding)
    Abir El Abed (zang), Amsterdams Andalusisch Orkest, Ahmed El Maai (qanun/leiding), Abderrahim Semlali (viool/leiding), Edsart Udo de Haes, Haytham Safia ('ud/zang), Ahmed Khaili (darbuka), Dwight Breinburg (tar), Jaafar Lougmani (viool), Avishai Darash (piano), Daniel van Huffelen (contrabas), Marianne Noordink (ney)
    Woensdag 22 november 2017 12:30Grote Zaal
  • Turning East - Rondleiding

    Woensdag 22 november 2017 13:30Gebouw
  • Maxim Rysanov & friends met Bachs Goldberg-variaties

    Boris Brovtsyn (viool), Maxim Rysanov (altviool), Kristina Blaumane (cello)
    Boris Brovtsyn (viool), Maxim Rysanov (altviool), Kristina Blaumane (cello)
    J.S. Bach
    J.S. Bach Goldberg-variaties, BWV 988 (arr. D. Sitkovetsky)
    Woensdag 22 november 2017 20:15Kleine Zaal
  • Turning East: Melhem Zein (VIP)

    Melhem Zein
    Melhem Zein
    Woensdag 22 november 2017 20:30Grote Zaal
  • Turning East: Melhem Zein

    Melhem Zein
    Melhem Zein
    Woensdag 22 november 2017 20:30Grote Zaal
  • SOUK presenteert: Asma Lmnawar

    Asma Lmnawar (zang), Nederlands Kamerorkest, Gordan Nikolić (viool/leiding)
    Asma Lmnawar (zang), Nederlands Kamerorkest, Gordan Nikolić (viool/leiding), Ginesa Ortega (flamencozang), Rembrandt Frerichs (fortepiano in Maqam stemming/piano), Omar Bashir (ud), Adil Ech-Charfi (ney/viool), Rhani Krija (percussie), Mustapha Antari (percussie), Pierre Bonnet (bas), Nicolas Viccaro (drums), Het Nationale Ballet, Anna Ol (solist), Young Gyu Choi (solist), Marijn Rademaker (solist), Eric Corton (presentator), Remi Wörtmeyer (choreografie), Ahmad Joudeh (danser), Peter Leung (choreografie)
    Donderdag 23 november 2017 19:00Grote Zaal
  • SOUK presenteert: Asma Lmnawar (VIP)

    Asma Lmnawar (zang), Nederlands Kamerorkest, Het Nationale Ballet
    Asma Lmnawar (zang), Nederlands Kamerorkest, Het Nationale Ballet, Gordan Nikolić (viool/leiding), Ginesa Ortega (flamencozang), Adil Ech-Charfi (ney), Mustapha Antari (percussie), Rhani Krija (percussie), Eric Corton (presentator)
    Donderdag 23 november 2017 19:00Grote Zaal
  • Turning East - Gratis Lunchconcert

    Ensemble van het Conservatorium van Amsterdam
    Ensemble van het Conservatorium van Amsterdam
    Kavour, Debussy
    Debussy Rhapsodie, L. 98
    Kavour The Mountains
    Debussy Pastorale: Lento, dolce rubato (uit 'Sonate voor fluit, altviool en harp', L. 137)
    Debussy Final: Allegro moderato ma risoluto (uit 'Sonate voor fluit, altviool en harp', L. 137)
    Vrijdag 24 november 2017 12:30Kleine Zaal
  • SOUK presenteert: Asma Lmnawar

    Asma Lmnawar (zang), Nederlands Kamerorkest, Gordan Nikolić (viool/leiding)
    Asma Lmnawar (zang), Nederlands Kamerorkest, Gordan Nikolić (viool/leiding), Ginesa Ortega (flamencozang), Rembrandt Frerichs (fortepiano in Maqam stemming/piano), Omar Bashir (ud), Adil Ech-Charfi (ney/viool), Rhani Krija (percussie), Mustapha Antari (percussie), Pierre Bonnet (bas), Nicolas Viccaro (drums), Het Nationale Ballet, Anna Ol (solist), Young Gyu Choi (solist), Marijn Rademaker (solist), Eric Corton (presentator), Remi Wörtmeyer (choreografie), Ahmad Joudeh (danser), Peter Leung (choreografie)
    Vrijdag 24 november 2017 19:00Grote Zaal
  • SOUK presenteert: Asma Lmnawar (VIP)

    Asma Lmnawar (zang), Nederlands Kamerorkest, Het Nationale Ballet
    Asma Lmnawar (zang), Nederlands Kamerorkest, Het Nationale Ballet, Gordan Nikolić (viool/leiding), Ginesa Ortega (flamencozang), Adil Ech-Charfi (ney), Mustapha Antari (percussie), Rhani Krija (percussie), Eric Corton (presentator)
    Vrijdag 24 november 2017 19:00Grote Zaal
  • Turning East in Club Concertgebouw: Yazz Ahmed

    Yazz Ahmed (trompet), Ralph Wyld (vibrafoon), Dave Mannington (bas)
    Yazz Ahmed (trompet), Ralph Wyld (vibrafoon), Dave Mannington (bas), Martin France (drums)
    Vrijdag 24 november 2017 19:30Koorzaal
  • De Russische ziel: Rachmaninoffs Vespers

    Groot Omroepkoor, Sigvards Klava (dirigent)
    Groot Omroepkoor, Sigvards Klava (dirigent)
    Rachmaninoff, Momotenko
    Momotenko Na Strastnoj (In opdracht van NTR ZaterdagMatinee, met financiële ondersteuning van het Fonds Podiumkunsten)
    Rachmaninoff Vespers, op. 37
    Zaterdag 25 november 2017 14:15Grote Zaal
  • Rodrigo’s beroemde gitaarconcert en Falla’s El amor brujo

    Nederlands Kamerorkest, Gordan Nikolić (viool/leiding), Juan Manuel Cañizares (gitaar)
    Nederlands Kamerorkest, Gordan Nikolić (viool/leiding), Juan Manuel Cañizares (gitaar), Ginesa Ortega (zang)
    Falla, Rodrigo, Fauré
    Fauré Masques et bergamasques, comédie musicale, op. 112
    Rodrigo Concierto de Aranjuez
    Falla Suite uit 'El amor brujo'
    Zaterdag 25 november 2017 20:15Grote Zaal
  • Turning East: Bach ontmoet soefi

    Bart Schneemann (hobo), Haleh Seyfizadeh (zang), Elisabeth Hetherington (zang)
    Bart Schneemann (hobo), Haleh Seyfizadeh (zang), Elisabeth Hetherington (zang), Ali Ghamsari (tar), David Mackor (theorbe), Nederlands Blazers Ensemble
    Zaterdag 25 november 2017 20:15Kleine Zaal
  • Arthur en Lucas Jussen spelen dubbelconcerten Bach

    Amsterdam Sinfonietta, Candida Thompson (viool/leiding), Lucas Jussen (piano)
    Amsterdam Sinfonietta, Candida Thompson (viool/leiding), Lucas Jussen (piano), Arthur Jussen (piano)
    J.S. Bach/G. Kurtág, Mozart, J.S. Bach
    J.S. Bach Concerto in c, BWV 1060
    Mozart Serenade in D, KV 239 'Notturna'
    J.S. Bach Concert in C, BWV 1061
    J.S. Bach/G. Kurtág Sonatine, BWV 106
    Zondag 26 november 2017 11:00Grote Zaal
  • Don KosakenChor Russland: a musical journey to Russia

    Don KosakenChor Russland, Instrumental Soloists Ensemble ‘Philarmonia’, Marcel Nicolajevich Verhoeff (dirigent)
    Don KosakenChor Russland, Instrumental Soloists Ensemble ‘Philarmonia’, Marcel Nicolajevich Verhoeff (dirigent)
    Zondag 26 november 2017 14:15Grote Zaal
  • Vortex - A spiritual road to Tempei Nakamura

    Tempei Nakamura (piano), Haruka Nagao (viool)
    Tempei Nakamura (piano), Haruka Nagao (viool)
    Nakamura
    Nakamura Night Train
    Zondag 26 november 2017 15:00Kleine Zaal
  • Geannuleerd: Juan Diego Flórez' favorieten: Mozart, Verdi en Rossini

    Juan Diego Flórez (tenor), François Sochard (viool), Orchestre de Chambre de Lausanne
    Juan Diego Flórez (tenor), François Sochard (viool), Orchestre de Chambre de Lausanne, Joshua Weilerstein (dirigent)
    Verdi, Puccini, Mascagni
    Mozart Ouverture (uit 'Le nozze di Figaro', KV 492)
    Mozart Ich baue ganz auf deine Stärke (uit 'Die Entführung aus dem Serail', KV 384)
    Mozart Ouverture (uit 'Don Giovanni', KV 527)
    Mozart Il mio tesoro (uit 'Don Giovanni', KV 527)
    Mozart Si spande al sole in faccia (uit 'Il re pastore', KV 208)
    Mozart Ouverture (uit 'Così fan tutte', KV 588)
    Mozart Dies Bildnis ist bezaubernd schön (uit 'Die Zauberflöte', KV 620)
    Mozart Aria 'Fuor del mar ho un mar in seno' (uit 'Idomeneo, re di Creta', KV 366)
    Rossini Che ascolto? Ahime, che dici? (uit 'Otello')
    Massenet Méditation (uit 'Thaïs')
    Offenbach O dieu de qu'elle ivresse (uit 'Les contes d'Hoffmann')
    Offenbach Va pour Kleinzach! (uit 'Les contes d'Hoffmann')
    Mascagni Intermezzo sinfonico (uit 'Cavalleria rusticana')
    Puccini Che gelida manina (uit 'La bohème')
    Verdi Prelude derde bedrijf (uit 'La traviata')
    Verdi Questa o quella (uit 'Rigoletto')
    Verdi La mia letizia infondere (uit 'I Lombardi alla prima crociata')
    Zondag 26 november 2017 20:15Grote Zaal
    Geannuleerd
  • Cecilia Bartoli en Sol Gabetta: Dolce Duello

    Cecilia Bartoli (mezzosopraan), Sol Gabetta (cello), Cappella Gabetta
    Cecilia Bartoli (mezzosopraan), Sol Gabetta (cello), Cappella Gabetta
    De Curtis, Rossini, Vivaldi
    Hasse Ouverture (uit 'Il ciro riconosciuto')
    Caldara Fortuna e speranza (uit 'Nitocri')
    Albinoni Aure! Andate e baciate (uit 'Il nascimento dell'Aurora')
    D. Gabrielli Aure voi di miei sospiri (uit 'San Sigismondo, re di Borgogna')
    Pollarolo Ouverture (uit 'Ariodante')
    Händel Lascia la spina cogli la rosa (Piacere), nr. 45 (uit 'Il Trionfo del tempo e del Disinganno', HWV 46a)
    Raupach O placido il mare (uit 'Siroe, re di Persia')
    Händel What passion cannot Music raise and quell, nr. 3 (uit 'Ode for St Cecilia’s Day', HWV 76)
    Boccherini Celloconcert in D, G. 483
    Gluck Dance of the Furies (uit 'Orfeo ed Euridice')
    Boccherini Se d'un amor tiranno, G. 557
    De Nebra Seguedillas y Fandango
    Vivaldi Sovvente il sole (uit 'Andromeda liberata')
    Rossini La Danza 'La Danza'
    De Curtis Non ti scordar di me (arr. E. Seguine)
    Maandag 27 november 2017 20:15Grote Zaal
  • Het Middagconcert: Storioni Trio speelt Brahms

    Storioni Trio
    Storioni Trio
    Mendelssohn, Brahms
    Brahms Tweede pianotrio in C, op. 87
    Mendelssohn Tweede pianotrio in c, op. 66
    Dinsdag 28 november 2017 14:00Kleine Zaal
  • Mezzosopraan Christianne Stotijn: The Poet’s Echo

    Christianne Stotijn (mezzosopraan), Joseph Breinl (piano)