Concertagenda

Zoek uw concert

Zoek uw concert

Zoek op datum

Filters

Componist
Meer... Minder...
Gezocht op
  • 22 nov. 2017

5 concerten op woensdag 22 november 2017

  • Turning East - Gratis Lunchconcert

    Abir El Abed (zang), Amsterdams Andalusisch Orkest, Ahmed El Maai (qanun/leiding)
    Abir El Abed (zang), Amsterdams Andalusisch Orkest, Ahmed El Maai (qanun/leiding), Abderrahim Semlali (viool/leiding), Edsart Udo de Haes, Haytham Safia ('ud/zang), Ahmed Khaili (darbuka), Dwight Breinburg (tar), Jaafar Lougmani (viool), Avishai Darash (piano), Daniel van Huffelen (contrabas), Marianne Noordink (ney)
    Woensdag 22 november 2017 12:30Grote Zaal
  • Turning East - Rondleiding

    Woensdag 22 november 2017 13:30Gebouw
  • Maxim Rysanov & friends met Bachs Goldberg-variaties

    Boris Brovtsyn (viool), Maxim Rysanov (altviool), Kristina Blaumane (cello)
    Boris Brovtsyn (viool), Maxim Rysanov (altviool), Kristina Blaumane (cello)
    J.S. Bach
    J.S. Bach Goldberg-variaties, BWV 988 (arr. D. Sitkovetsky)
    Woensdag 22 november 2017 20:15Kleine Zaal
  • Turning East: Melhem Zein (VIP)

    Melhem Zein
    Melhem Zein
    Woensdag 22 november 2017 20:30Grote Zaal
  • Turning East: Melhem Zein

    Melhem Zein
    Melhem Zein
    Woensdag 22 november 2017 20:30Grote Zaal

1142 concerten vanaf donderdag 23 november 2017

  • SOUK presenteert: Asma Lmnawar

    Asma Lmnawar (zang), Nederlands Kamerorkest, Gordan Nikolić (viool/leiding)
    Asma Lmnawar (zang), Nederlands Kamerorkest, Gordan Nikolić (viool/leiding), Ginesa Ortega (flamencozang), Rembrandt Frerichs (fortepiano in Maqam stemming/piano), Omar Bashir (ud), Adil Ech-Charfi (ney/viool), Rhani Krija (percussie), Mustapha Antari (percussie), Pierre Bonnet (bas), Nicolas Viccaro (drums), Het Nationale Ballet, Anna Ol (solist), Young Gyu Choi (solist), Marijn Rademaker (solist), Eric Corton (presentator), Remi Wörtmeyer (choreografie), Ahmad Joudeh (danser), Peter Leung (choreografie)
    Donderdag 23 november 2017 19:00Grote Zaal
  • SOUK presenteert: Asma Lmnawar (VIP)

    Asma Lmnawar (zang), Nederlands Kamerorkest, Het Nationale Ballet
    Asma Lmnawar (zang), Nederlands Kamerorkest, Het Nationale Ballet, Gordan Nikolić (viool/leiding), Ginesa Ortega (flamencozang), Adil Ech-Charfi (ney), Mustapha Antari (percussie), Rhani Krija (percussie), Eric Corton (presentator)
    Donderdag 23 november 2017 19:00Grote Zaal
  • Turning East - Gratis Lunchconcert

    Ensemble van het Conservatorium van Amsterdam
    Ensemble van het Conservatorium van Amsterdam
    Kavour, Debussy
    Debussy Rhapsodie, L. 98
    Kavour The Mountains
    Debussy Pastorale: Lento, dolce rubato (uit 'Sonate voor fluit, altviool en harp', L. 137)
    Debussy Final: Allegro moderato ma risoluto (uit 'Sonate voor fluit, altviool en harp', L. 137)
    Vrijdag 24 november 2017 12:30Kleine Zaal
  • SOUK presenteert: Asma Lmnawar

    Asma Lmnawar (zang), Nederlands Kamerorkest, Gordan Nikolić (viool/leiding)
    Asma Lmnawar (zang), Nederlands Kamerorkest, Gordan Nikolić (viool/leiding), Ginesa Ortega (flamencozang), Rembrandt Frerichs (fortepiano in Maqam stemming/piano), Omar Bashir (ud), Adil Ech-Charfi (ney/viool), Rhani Krija (percussie), Mustapha Antari (percussie), Pierre Bonnet (bas), Nicolas Viccaro (drums), Het Nationale Ballet, Anna Ol (solist), Young Gyu Choi (solist), Marijn Rademaker (solist), Eric Corton (presentator), Remi Wörtmeyer (choreografie), Ahmad Joudeh (danser), Peter Leung (choreografie)
    Vrijdag 24 november 2017 19:00Grote Zaal
  • SOUK presenteert: Asma Lmnawar (VIP)

    Asma Lmnawar (zang), Nederlands Kamerorkest, Het Nationale Ballet
    Asma Lmnawar (zang), Nederlands Kamerorkest, Het Nationale Ballet, Gordan Nikolić (viool/leiding), Ginesa Ortega (flamencozang), Adil Ech-Charfi (ney), Mustapha Antari (percussie), Rhani Krija (percussie), Eric Corton (presentator)
    Vrijdag 24 november 2017 19:00Grote Zaal
  • Turning East in Club Concertgebouw: Yazz Ahmed

    Yazz Ahmed (trompet), Ralph Wyld (vibrafoon), Dave Mannington (bas)
    Yazz Ahmed (trompet), Ralph Wyld (vibrafoon), Dave Mannington (bas), Martin France (drums)
    Vrijdag 24 november 2017 19:30Koorzaal
  • De Russische ziel: Rachmaninoffs Vespers

    Groot Omroepkoor, Sigvards Klava (dirigent)
    Groot Omroepkoor, Sigvards Klava (dirigent)
    Rachmaninoff, Momotenko
    Momotenko Na Strastnoj (In opdracht van NTR ZaterdagMatinee, met financiële ondersteuning van het Fonds Podiumkunsten)
    Rachmaninoff Vespers, op. 37
    Zaterdag 25 november 2017 14:15Grote Zaal
  • Rodrigo’s beroemde gitaarconcert en Falla’s El amor brujo

    Nederlands Kamerorkest, Gordan Nikolić (viool/leiding), Juan Manuel Cañizares (gitaar)
    Nederlands Kamerorkest, Gordan Nikolić (viool/leiding), Juan Manuel Cañizares (gitaar), Ginesa Ortega (zang)
    Falla, Rodrigo, Fauré
    Fauré Masques et bergamasques, comédie musicale, op. 112
    Rodrigo Concierto de Aranjuez
    Falla Suite uit 'El amor brujo'
    Zaterdag 25 november 2017 20:15Grote Zaal
  • Turning East: Bach ontmoet soefi

    Bart Schneemann (hobo), Haleh Seyfizadeh (zang), Elisabeth Hetherington (zang)
    Bart Schneemann (hobo), Haleh Seyfizadeh (zang), Elisabeth Hetherington (zang), Ali Ghamsari (tar), David Mackor (theorbe), Nederlands Blazers Ensemble
    Zaterdag 25 november 2017 20:15Kleine Zaal
  • Arthur en Lucas Jussen spelen dubbelconcerten Bach

    Amsterdam Sinfonietta, Candida Thompson (viool/leiding), Lucas Jussen (piano)
    Amsterdam Sinfonietta, Candida Thompson (viool/leiding), Lucas Jussen (piano), Arthur Jussen (piano)
    J.S. Bach/G. Kurtág, Mozart, J.S. Bach
    J.S. Bach Concerto in c, BWV 1060
    Mozart Serenade in D, KV 239 'Notturna'
    J.S. Bach Concert in C, BWV 1061
    J.S. Bach/G. Kurtág Sonatine, BWV 106
    Zondag 26 november 2017 11:00Grote Zaal
  • Don KosakenChor Russland: a musical journey to Russia

    Don KosakenChor Russland, Instrumental Soloists Ensemble ‘Philarmonia’, Marcel Nicolajevich Verhoeff (dirigent)
    Don KosakenChor Russland, Instrumental Soloists Ensemble ‘Philarmonia’, Marcel Nicolajevich Verhoeff (dirigent)
    Zondag 26 november 2017 14:15Grote Zaal
  • Vortex - A spiritual road to Tempei Nakamura

    Tempei Nakamura (piano), Haruka Nagao (viool)
    Tempei Nakamura (piano), Haruka Nagao (viool)
    Nakamura
    Nakamura Night Train
    Zondag 26 november 2017 15:00Kleine Zaal
  • Geannuleerd: Juan Diego Flórez' favorieten: Mozart, Verdi en Rossini

    Juan Diego Flórez (tenor), François Sochard (viool), Orchestre de Chambre de Lausanne
    Juan Diego Flórez (tenor), François Sochard (viool), Orchestre de Chambre de Lausanne, Joshua Weilerstein (dirigent)
    Verdi, Puccini, Mascagni
    Mozart Ouverture (uit 'Le nozze di Figaro', KV 492)
    Mozart Ich baue ganz auf deine Stärke (uit 'Die Entführung aus dem Serail', KV 384)
    Mozart Ouverture (uit 'Don Giovanni', KV 527)
    Mozart Il mio tesoro (uit 'Don Giovanni', KV 527)
    Mozart Si spande al sole in faccia (uit 'Il re pastore', KV 208)
    Mozart Ouverture (uit 'Così fan tutte', KV 588)
    Mozart Dies Bildnis ist bezaubernd schön (uit 'Die Zauberflöte', KV 620)
    Mozart Aria 'Fuor del mar ho un mar in seno' (uit 'Idomeneo, re di Creta', KV 366)
    Rossini Che ascolto? Ahime, che dici? (uit 'Otello')
    Massenet Méditation (uit 'Thaïs')
    Offenbach O dieu de qu'elle ivresse (uit 'Les contes d'Hoffmann')
    Offenbach Va pour Kleinzach! (uit 'Les contes d'Hoffmann')
    Mascagni Intermezzo sinfonico (uit 'Cavalleria rusticana')
    Puccini Che gelida manina (uit 'La bohème')
    Verdi Prelude derde bedrijf (uit 'La traviata')
    Verdi Questa o quella (uit 'Rigoletto')
    Verdi La mia letizia infondere (uit 'I Lombardi alla prima crociata')
    Zondag 26 november 2017 20:15Grote Zaal
    Geannuleerd
  • Cecilia Bartoli en Sol Gabetta: Dolce Duello

    Cecilia Bartoli (mezzosopraan), Sol Gabetta (cello), Cappella Gabetta
    Cecilia Bartoli (mezzosopraan), Sol Gabetta (cello), Cappella Gabetta
    De Curtis, Rossini, Vivaldi
    Hasse Ouverture (uit 'Il ciro riconosciuto')
    Caldara Fortuna e speranza (uit 'Nitocri')
    Albinoni Aure! Andate e baciate (uit 'Il nascimento dell'Aurora')
    D. Gabrielli Aure voi di miei sospiri (uit 'San Sigismondo, re di Borgogna')
    Pollarolo Ouverture (uit 'Ariodante')
    Händel Lascia la spina cogli la rosa (Piacere), nr. 45 (uit 'Il Trionfo del tempo e del Disinganno', HWV 46a)
    Raupach O placido il mare (uit 'Siroe, re di Persia')
    Händel What passion cannot Music raise and quell, nr. 3 (uit 'Ode for St Cecilia’s Day', HWV 76)
    Boccherini Celloconcert in D, G. 483
    Gluck Dance of the Furies (uit 'Orfeo ed Euridice')
    Boccherini Se d'un amor tiranno, G. 557
    De Nebra Seguedillas y Fandango
    Vivaldi Sovvente il sole (uit 'Andromeda liberata')
    Rossini La Danza 'La Danza'
    De Curtis Non ti scordar di me (arr. E. Seguine)
    Maandag 27 november 2017 20:15Grote Zaal
  • Het Middagconcert: Storioni Trio speelt Brahms

    Storioni Trio
    Storioni Trio
    Mendelssohn, Brahms
    Brahms Tweede pianotrio in C, op. 87
    Mendelssohn Tweede pianotrio in c, op. 66
    Dinsdag 28 november 2017 14:00Kleine Zaal
Wij raden u aan om uw concertkaarten te bestellen via een andere browser. Gebruik hiervoor Chrome, Firefox, Safari, Edge of Internet Explorer versie 10 of hoger.