Concertagenda

Zoek uw concert

Zoek uw concert

Zoek op datum

Filters

Componist
Meer... Minder...
Beleef meer
Gezocht op
  • 8 jan. 2018

Geen resultaten op maandag 8 januari 2018

985 concerten vanaf dinsdag 9 januari 2018

  • Breder dan klassiek met Typhoon

    Amsterdam Sinfonietta, Candida Thompson (viool/leiding), Typhoon (rapper/zanger)
    Amsterdam Sinfonietta, Candida Thompson (viool/leiding), Typhoon (rapper/zanger), Jef Neve (piano)
    Dinsdag 9 januari 2018 20:15Grote Zaal
  • Openbare Repetitie Concertgebouworkest

    Koninklijk Concertgebouworkest, Daniele Gatti (dirigent)
    Koninklijk Concertgebouworkest, Daniele Gatti (dirigent)
    Woensdag 10 januari 2018 12:30Grote Zaal
  • Michel Khalifa © Emmely Siebrecht
    cursus

    Cursus: De instrumentale muziek van Bach

    Michel Khalifa (presentatie)
    Michel Khalifa (presentatie)
    Woensdag 10 januari 2018 20:00Koorzaal
  • Gatti meets Jansen: Bruch en Mahler bij het Concertgebouworkest

    Koninklijk Concertgebouworkest, Daniele Gatti (dirigent), Janine Jansen (viool)
    Koninklijk Concertgebouworkest, Daniele Gatti (dirigent), Janine Jansen (viool)
    Mahler, Bruch
    Bruch Eerste vioolconcert in g, op. 26
    Mahler Eerste symfonie in D 'Titan'
    Woensdag 10 januari 2018 20:15Grote Zaal
  • Gatti meets Jansen: Bruch en Mahler bij het Concertgebouworkest

    Koninklijk Concertgebouworkest, Daniele Gatti (dirigent), Janine Jansen (viool)
    Koninklijk Concertgebouworkest, Daniele Gatti (dirigent), Janine Jansen (viool)
    Mahler, Bruch
    Bruch Eerste vioolconcert in g, op. 26
    Mahler Eerste symfonie in D 'Titan'
    Donderdag 11 januari 2018 20:15Grote Zaal
  • Pace, Ferschtman, Poltéra en Kam: Messiaen

    Liza Ferschtman (viool), Christian Poltéra (cello), Sharon Kam (klarinet)
    Liza Ferschtman (viool), Christian Poltéra (cello), Sharon Kam (klarinet), Enrico Pace (piano)
    Messiaen, Bartók, Debussy
    Debussy Sonate in d
    Bartók Contrasten, Sz. 111, BB 116
    Messiaen Quatuor pour la fin du Temps, I/22
    Donderdag 11 januari 2018 20:15Kleine Zaal
  • Diefstal en een betoverende klarinettist: Borisova-Ollas, De Graaff en Stravinsky

    Residentie Orkest, Nicholas Collon (dirigent), Martin Fröst (klarinet)
    Residentie Orkest, Nicholas Collon (dirigent), Martin Fröst (klarinet)
    Stravinsky, Hillborg, Borisova-Ollas
    De Graaff Café de nuit
    Borisova-Ollas Golden Dances of Pharaohs
    Hillborg Peacock Tales
    Stravinsky Petroesjka
    Zaterdag 13 januari 2018 14:15Grote Zaal
  • Hongaarse tonen: Nicolas Altstaedt en Vilde Frang

    Vilde Frang (viool), Nicolas Altstaedt (cello)
    Vilde Frang (viool), Nicolas Altstaedt (cello)
    Bartók, Kodály
    Kodály Sonate voor cello solo, op. 8
    Bartók Sonate, Sz. 117
    Kodály Duo, op. 7
    Zaterdag 13 januari 2018 20:15Kleine Zaal
  • RFO met Sjostakovitsj’ Symfonie ‘Katerina Ismailova’

    Radio Filharmonisch Orkest, Thomas Sanderling (dirigent)
    Radio Filharmonisch Orkest, Thomas Sanderling (dirigent)
    Sjostakovitsj / Basner, J. Wagenaar
    J. Wagenaar Saul en David, op. 24
    Sjostakovitsj / Basner Symfonie naar ‘Katerina Ismailova’, op. 114
    Zondag 14 januari 2018 11:00Grote Zaal
  • Lucas Jussen en Nederlands Kamerorkest: Chopin en Schubert

    Nederlands Kamerorkest, Gordan Nikolić (viool/leiding), Lucas Jussen (piano)
    Nederlands Kamerorkest, Gordan Nikolić (viool/leiding), Lucas Jussen (piano), Sietse-Jan Weijenberg (cello)
    Beethoven, Schubert, Chopin
    Chopin Eerste pianoconcert in e, op. 11
    Schubert Notturno in Es, D 897
    Beethoven Achtste symfonie in F, op. 93
    Zondag 14 januari 2018 14:15Grote Zaal
  • Lucas Jussen en Nederlands Kamerorkest: Chopin en Schubert

    Nederlands Kamerorkest, Gordan Nikolić (viool/leiding), Lucas Jussen (piano)
    Nederlands Kamerorkest, Gordan Nikolić (viool/leiding), Lucas Jussen (piano), Sietse-Jan Weijenberg (cello)
    Beethoven, Schubert, Chopin
    Chopin Eerste pianoconcert in e, op. 11
    Schubert Notturno in Es, D 897
    Beethoven Achtste symfonie in F, op. 93
    Maandag 15 januari 2018 20:15Grote Zaal
  • Bariton Andrè Schuen in Schumann, Wolf en Martin

    Andrè Schuen (bariton), Daniel Heide (piano)
    Andrè Schuen (bariton), Daniel Heide (piano)
    Martin, Wolf, R. Schumann
    R. Schumann Liederkreis, op. 24
    R. Schumann Lehn' deine Wang' an meine Wang', nr. 2 (uit 'Vier Gesänge', op. 142)
    R. Schumann Dein Angesicht, so lieb und schon, nr. 2 (uit 'Lieder und Gesänge', op. 127)
    R. Schumann Mein Wagen rollet langsam, nr. 4 (uit 'Vier Gesänge', op. 142)
    R. Schumann Tragödie 1: Entflieh' mit mir und sei mein Weib, nr. 3 (uit 'Romanzen und Balladen IV', op. 64)
    R. Schumann Tragödie 2: Es fiel ein Reif in der Frühlingsnacht, nr. 4 (uit 'Romanzen und Balladen IV', op. 64)
    R. Schumann Du bist wie eine Blume, nr. 24 (uit 'Myrthen', op. 25)
    Wolf Harfenspieler I, nr. 1 (uit 'Goethe-Lieder')
    Wolf Harfenspieler II, nr. 2 (uit 'Goethe-Lieder')
    Wolf Harfenspieler III, nr. 3 (uit 'Goethe-Lieder')
    Martin Sechs Monologe aus Jedermann
    R. Schumann Alte Laute, nr. 12 (uit 'Zwölf Gedichte', op. 35)
    Dinsdag 16 januari 2018 20:15Kleine Zaal
  • Gratis Lunchconcert

    The Counterpoints
    The Counterpoints
    Telemann
    Telemann Ouverture (uit 'Ouverture-Suite in Bes', TWV 55:G8 'La Querelleuse') (arr. The Counterpoints)
    Telemann Rondeau (uit 'Ouverture-Suite in Bes', TWV 55:G8 'La Querelleuse') (arr. The Counterpoints)
    Telemann Les Combattants (uit 'Ouverture-Suite in Bes', TWV 55:G8 'La Querelleuse') (arr. The Counterpoints)
    Telemann Passetemps (uit 'Ouverture-Suite in Bes', TWV 55:G8 'La Querelleuse') (arr. The Counterpoints)
    Telemann Badinerie (uit 'Ouverture-Suite in Bes', TWV 55:G8 'La Querelleuse') (arr. The Counterpoints)
    Telemann Triosonata in g, TWV 42:g9
    Telemann Concerto a 4 in a, TWV 43:a3
    Woensdag 17 januari 2018 12:30Kleine Zaal
  • Dover Kwartet: Mozart, Haydn en Zemlinsky

    Dover Kwartet
    Dover Kwartet
    Zemlinsky, Mozart, Haydn
    Haydn Strijkkwartet in f, op. 20, nr. 5, Hob. III: 35
    Mozart Strijkkwartet in d, KV 421
    Zemlinsky Tweede strijkkwartet, op. 15
    Woensdag 17 januari 2018 20:15Kleine Zaal
  • Miracles of Music: drie professoren over muziek en het brein

    Erik Scherder (spreker), Dick Swaab (spreker), Henkjan Honing (spreker)
    Erik Scherder (spreker), Dick Swaab (spreker), Henkjan Honing (spreker), Berget Lewis (zang), Benjamin Herman (altsaxofoon)
    Woensdag 17 januari 2018 20:15Grote Zaal
  • Jonge Nederlanders: Ebonit Saxofoonkwartet

    Ebonit Saxofoonkwartet
    Ebonit Saxofoonkwartet
    Ravel, Pierné, Fauré
    Debussy Rêverie (arr. J. Pfeuffer)
    Janáček In the Mists, JW 8/22 (arr. D. Nauta)
    Rivier Grave et Presto
    Fauré Allegro (uit 'Strijkkwartet', op. 121) (arr. S. Müller)
    Debussy Divertissement, L. 36 (arr. P. Kulesza) oorspr. voor pianovierhandig
    Pierné Introduction et variations sur une ronde populaire
    Debussy Andantino, doucement espressif (uit 'Strijkkwartet', L. 85) (arr. V. David)
    Ravel Prélude (uit 'Le tombeau de Couperin') (arr. C. Enzel / J. Pfeuffer)
    Ravel Fugue (uit 'Le tombeau de Couperin') (arr. C. Enzel / J. Pfeuffer)
    Ravel Rigaudon (uit 'Le tombeau de Couperin') (arr. C. Enzel / J. Pfeuffer)
    Debussy Masques, L. 105 (arr. Ebonit Saxofoonkwartet)
    Vrijdag 19 januari 2018 20:15Kleine Zaal
  • KleuterSinfonietta: Speelgoedfabriek Tokkel & Strijk (4 & 5 jaar)

    Amsterdam Sinfonietta
    Amsterdam Sinfonietta
    Zaterdag 20 januari 2018 11:30Koorzaal
  • KleuterSinfonietta: Speelgoedfabriek Tokkel & Strijk (4 & 5 jaar)

    Amsterdam Sinfonietta
    Amsterdam Sinfonietta
    Zaterdag 20 januari 2018 13:30Koorzaal
  • Componeren met open oren: Janáček, Bartók en Lutoslawski

    Radio Filharmonisch Orkest, Edward Gardner (dirigent), Jean-Efflam Bavouzet (piano)
    Radio Filharmonisch Orkest, Edward Gardner (dirigent), Jean-Efflam Bavouzet (piano)
    Lutoslawski, Bartók, Janáček
    Janáček Taras Bulba, JW 6/15
    Bartók Eerste pianoconcert
    Lutoslawski Derde symfonie
    Zaterdag 20 januari 2018 14:15Grote Zaal
  • Groot Omroepkoor & Koperensemble RFO: Bruckner en Mahler

    Groot Omroepkoor, Koperensemble Radio Filharmonisch Orkest, Marcus Creed (dirigent)
    Groot Omroepkoor, Koperensemble Radio Filharmonisch Orkest, Marcus Creed (dirigent)
    Mahler, Penderecki, Tsjaikovski
    Bruckner Christus factus est, WAB 11
    Bruckner Virga Jesse in e, WAB 52
    Bruckner Ave Maria, WAB 6
    Bruckner Aequale in c, WAB 114
    Bruckner Aequale in c, WAB 149
    Tsjaikovski Hymne (uit 'Negen geestelijke koorwerken')
    Penderecki Song of the Cherubim
    Mahler Die zwei blauen Augen von meinem Schatz (uit 'Lieder eines fahrenden Gesellen') (arr. C. Gottwald)
    Mahler Im Abendrot (Adagietto) (uit 'Vijfde symfonie') (arr. C. Gottwald)
    Zondag 21 januari 2018 11:00Grote Zaal
  • KleuterSinfonietta: Speelgoedfabriek Tokkel & Strijk (4 & 5 jaar)

    Amsterdam Sinfonietta
    Amsterdam Sinfonietta
    Zondag 21 januari 2018 11:30Koorzaal
  • KleuterSinfonietta: Speelgoedfabriek Tokkel & Strijk (4 & 5 jaar)

    Amsterdam Sinfonietta
    Amsterdam Sinfonietta
    Zondag 21 januari 2018 13:30Koorzaal
  • Pieter Jan Leusink: Italiaanse Barok

    Olga Zinovieva (sopraan), Sytse Buwalda (countertenor), Pieter Jan Leusink (dirigent)
    Olga Zinovieva (sopraan), Sytse Buwalda (countertenor), Pieter Jan Leusink (dirigent), The Bach Choir and Orchestra of the Netherlands
    Boccherini, Pergolesi, Vivaldi
    Vivaldi Stabat mater in f, RV 621
    Pergolesi Stabat mater in F
    Boccherini Stabat mater in f, G. 532, op. 61
    Vivaldi Gloria in D, RV 589
    Zondag 21 januari 2018 14:15Grote Zaal
  • Mosa Trio: pianotrio's van Ravel, Wamper, Haydn en Sjostakovitsj

    Mosa Trio
    Mosa Trio
    Sjostakovitsj, Haydn, Wamper
    Ravel Pianotrio in a
    Wamper Portrait of Light
    Haydn Pianotrio in Es, Hob. XV: 29
    Sjostakovitsj Tweede pianotrio in e, op. 67
    Zondag 21 januari 2018 14:30Kleine Zaal
  • Harpiste Isabelle Moretti solo: Debussy, Fauré en meer

    Isabelle Moretti (harp)
    Isabelle Moretti (harp)
    Falla, Fauré, Parish Alvars
    Tournier Sonatine, op. 30
    Debussy Clair de lune (uit 'Suite bergamasque', L. 75)
    Walter-Kühne Fantasy on the themes from 'Eugene Onegin' by P. Tchaikovsky
    Parish Alvars Sérénade in Bes, op. 83
    Fauré Une châtelaine en sa tour, op. 110
    Falla La vida breve (arr. M. Grandjany)
    Zondag 21 januari 2018 20:15Kleine Zaal
  • Meesterpianisten in de Kleine Zaal: Martin Helmchen

    Martin Helmchen (piano)
    Martin Helmchen (piano)
    Liszt, Chopin, Messiaen
    R. Schumann Markiert und kräftig in F gr.t., nr. 1 (uit 'Noveletten', op. 21)
    C. Schumann Toccatina, nr. 1 (uit 'Soirées musicales', op. 6)
    C. Schumann Notturno, nr. 2 (uit 'Soirées musicales', op. 6)
    R. Schumann Ausserst rasch und mit Bravour in D gr.t., nr. 2 (uit 'Noveletten', op. 21)
    Schönberg Langsam, nr. 2 (uit 'Sechs kleine Klavierstücke', op. 19)
    Schönberg Sehr langsam, nr. 3 (uit 'Sechs kleine Klavierstücke', op. 19)
    Schönberg Rasch, aber leicht, nr. 4 (uit 'Sechs kleine Klavierstücke', op. 19)
    Schönberg Etwas rasch, nr. 5 (uit 'Sechs kleine Klavierstücke', op. 19)
    Schönberg Sehr langsam, nr. 6 (uit 'Sechs kleine Klavierstücke', op. 19)
    R. Schumann Leicht und mit Humor in D gr.t., nr. 3 (uit 'Noveletten', op. 21)
    J.S. Bach Sarabande (uit 'Vierde partita in D', BWV 828)
    R. Schumann Ballmässig, Sehr munter in D gr.t., nr. 4 (uit 'Noveletten', op. 21)
    R. Schumann Rauschend und festlich in D gr.t., nr. 5 (uit 'Noveletten', op. 21)
    Messiaen Regard des hauteurs (uit 'Vingt regards sur l'Enfant-Jésus')
    R. Schumann Sehr lebhaft in A gr.t., nr. 6 (uit 'Noveletten', op. 21)
    Chopin Wals in a (uit 'Drie walsen', op. 34)
    R. Schumann Ausserst rasch in E gr.t., nr. 7 (uit 'Noveletten', op. 21)
    Liszt Bagatelle sans tonalité
    Liszt Nuages gris
    R. Schumann Sehr lebhaft in fis kl.t., nr. 8 (uit 'Noveletten', op. 21)
    Maandag 22 januari 2018 20:15Kleine Zaal
  • Hans Haffmans © Emmely Siebrecht
    cursus

    Cursus: Tsjaikovski door Hans Haffmans

    Hans Haffmans (presentatie)
    Hans Haffmans (presentatie)
    Dinsdag 23 januari 2018 20:00Koorzaal
  • Les Musiciens du Louvre met alle Brandenburgse concerten

    Les Musiciens du Louvre, Thibault Noally (viool en leiding), Annie Laflamme (fluit)
    Les Musiciens du Louvre, Thibault Noally (viool en leiding), Annie Laflamme (fluit), Emmanuel Laporte (hobo), Luca Oberti (klavecimbel), Fruzzi Hara (trompet), Anneke Scott (hoorn)
    J.S. Bach
    J.S. Bach Eerste Brandenburgse concert in F, BWV 1046
    J.S. Bach Tweede Brandenburgse concert in F, BWV 1047
    J.S. Bach Derde Brandenburgse concert in G, BWV 1048
    J.S. Bach Zesde Brandenburgse concert in Bes, BWV 1051
    J.S. Bach Vijfde Brandenburgse concert in D, BWV 1050
    J.S. Bach Vierde Brandenburgse concert in G, BWV 1049
    J.S. Bach Sinfonia (uit 'Cantate 'Ich liebe den Höchsten von ganzem Gemüte'', BWV 174)
    Dinsdag 23 januari 2018 20:15Grote Zaal
  • Gratis Lunchconcert

    Niek Baar (viool)
    Niek Baar (viool)
    J.S. Bach, Kurtág
    Kurtág Toornig koraal, nr. 1 (uit 'Játékok (Spelletjes)')
    J.S. Bach Chaconne (uit 'Tweede partita in d', BWV 1004)
    Woensdag 24 januari 2018 12:30Kleine Zaal
  • Valery Gergiev en Münchner Philharmoniker: Brahms

    Münchner Philharmoniker, Valery Gergiev (dirigent)
    Münchner Philharmoniker, Valery Gergiev (dirigent)
    Debussy, R. Strauss, Brahms
    Brahms Derde symfonie in F, op. 90
    R. Strauss Ein Heldenleben, op. 40
    Debussy Prélude à l'après-midi d'un faune, L. 86
    Woensdag 24 januari 2018 20:15Grote Zaal
  • VU-Orkest en Amihai Grosz: Walton en Sjostakovitsj' Elfde

    VU-Orkest, Daan Admiraal (dirigent), Amihai Grosz (altviool)
    VU-Orkest, Daan Admiraal (dirigent), Amihai Grosz (altviool)
    Sjostakovitsj, Walton, Debussy
    Debussy Prélude à l'après-midi d'un faune, L. 86
    Walton Altvioolconcert
    Sjostakovitsj Elfde symfonie in g, op. 103 'Het jaar 1905'
    Donderdag 25 januari 2018 20:15Grote Zaal
  • Bezuidenhout dirigeert en soleert bij het Concertgebouworkest

    Koninklijk Concertgebouworkest, Kristian Bezuidenhout (leiding/piano)
    Koninklijk Concertgebouworkest, Kristian Bezuidenhout (leiding/piano)
    Mozart, C.Ph.E. Bach
    C.Ph.E. Bach Klavierconcert in d, Wq. 17
    Mozart Symfonie nr. 29 in A, KV 201
    Mozart Pianoconcert nr. 24 in c, KV 491
    Vrijdag 26 januari 2018 20:15Grote Zaal
  • Club Concertgebouw: StarkLinnemann Quartet - Transcending Chopin

    Paul Stark (piano), Jonas Linnemann (drums), Vasilis Stefanopoulos (bas)
    Paul Stark (piano), Jonas Linnemann (drums), Vasilis Stefanopoulos (bas), Iman Spaargaren (saxofoon)
    Vrijdag 26 januari 2018 21:00Koorzaal
  • TRACKS - Rosanne Philippens

    Rosanne Philippens (viool), Niek Baar (viool), Lidy Blijdorp (cello)
    Rosanne Philippens (viool), Niek Baar (viool), Lidy Blijdorp (cello), Domo Emigrantes, Stefano Torre (zang), Filippo Renna (zang), Lello La Porta (accordeon), Elsina Jansen (regie), Desirée van Gelderen (licht), Jurjen Alkema (videokunstenaar)
    Paganini, Sarasate, Boccherini
    Vivaldi Sonate in d, RV 63, op. 1, nr. 12
    Boccherini Adagio (uit 'Celloconcert in G', G 480)
    Vivaldi Vierde concert in f kl.t.'Winter': Largo (uit 'De vier jaargetijden', op. 8)
    Addhrai
    Fior di tutti i fiori
    Pizzica di San Vito
    Sarasate Introduction et tarantelle, op. 43
    Paganini Cantabile in D, op. 17
    Paganini Tema - Quasi presto (11) Variazioni - Finale, nr. 24 (uit '24 caprices', op. 1)
    Stidda d'amuri
    Zampogna
    Lu marranzanu
    Tarantella Siciliana
    Vrijdag 26 januari 2018 21:00Kleine Zaal
  • Een staaltje ouderwetse meerstemmigheid: Vivaldi en Pergolesi

    Ghislieri Choir & Consort, Giulio Prandi (dirigent)
    Ghislieri Choir & Consort, Giulio Prandi (dirigent)
    Vivaldi, Jommelli, Pergolesi
    Pergolesi Mis in D
    Jommelli Miserere in g
    Vivaldi Dixit dominus in D, RV 594 'Dixit dominus'
    Zaterdag 27 januari 2018 14:15Grote Zaal
  • Maria Milstein in Bruchs Eerste vioolconcert

    Residentie Orkest, Giancarlo Guerrero (dirigent), Maria Milstein (viool)
    Residentie Orkest, Giancarlo Guerrero (dirigent), Maria Milstein (viool)
    Ravel, Sibelius, Bruch
    Chatsjatoerjan Maskerade suite
    Bruch Eerste vioolconcert in g, op. 26
    Sibelius Tweede symfonie in D, op. 43
    Ravel Très vif (uit 'Sonate')
    Zaterdag 27 januari 2018 20:15Grote Zaal
  • Ciconia Consort: Venetiaans carnaval

    Ciconia Consort, Dick van Gasteren (dirigent), Emmy Storms (viool)
    Ciconia Consort, Dick van Gasteren (dirigent), Emmy Storms (viool), Rick Stotijn (contrabas), Kevin Gorczynski (Pantomime)
    Stravinsky, Mozart, Bottesini
    Rota Concerto per archi
    Bottesini Gran duo concertante
    Mozart Pantalon und Columbine, KV 446/416d (arr. J. Holik)
    Stravinsky Apollon musagète
    Zaterdag 27 januari 2018 20:15Kleine Zaal
  • Edo de Waart leidt Brahms’ Eerste symfonie

    Radio Filharmonisch Orkest, Edo de Waart (dirigent), Sasha Cooke (mezzosopraan)
    Radio Filharmonisch Orkest, Edo de Waart (dirigent), Sasha Cooke (mezzosopraan)
    Brahms, Bernstein
    Bernstein Profanation (uit 'Eerste symfonie') Jeremiah
    Bernstein Lamentation (uit 'Eerste symfonie') Jeremiah
    Brahms Eerste symfonie in c, op. 68
    Zondag 28 januari 2018 11:00Grote Zaal
  • Familieconcert: zie en hoor de Schilderijententoonstelling (6+)

    Amsterdam Wind Quintet, Terence van der Loo (verteller), Bart Oomen (regie)
    Amsterdam Wind Quintet, Terence van der Loo (verteller), Bart Oomen (regie)
    Zondag 28 januari 2018 13:30Kleine Zaal
  • Bezuidenhout dirigeert en soleert bij het Concertgebouworkest

    Koninklijk Concertgebouworkest, Kristian Bezuidenhout (leiding/piano)
    Koninklijk Concertgebouworkest, Kristian Bezuidenhout (leiding/piano)
    Mozart, C.Ph.E. Bach
    C.Ph.E. Bach Klavierconcert in d, Wq. 17
    Mozart Symfonie nr. 29 in A, KV 201
    Mozart Pianoconcert nr. 24 in c, KV 491
    Zondag 28 januari 2018 14:15Grote Zaal
  • Familieconcert: zie en hoor de Schilderijententoonstelling (6+)

    Amsterdam Wind Quintet, Terence van der Loo (verteller), Bart Oomen (regie)
    Amsterdam Wind Quintet, Terence van der Loo (verteller), Bart Oomen (regie)
    Zondag 28 januari 2018 15:30Kleine Zaal
  • Beatrice Rana: Italiaanse debuteert met kleurrijk en spetterend vuurwerk

    Beatrice Rana (piano)
    Beatrice Rana (piano)
    Debussy, Chopin, Stravinsky
    R. Schumann Blumenstück in Des, op. 19
    R. Schumann Etudes symphoniques, op. 13
    Ravel Miroirs
    Stravinsky De vuurvogel (bew. G. Agosti)
    Chopin Prélude in Fis gr. t.: Lento, nr. 13 (uit '24 Préludes', op. 28)
    Debussy Toccata (uit 'Pour le piano', L. 95)
    Zondag 28 januari 2018 20:15Grote Zaal
  • Mark Padmore en Kristian Bezuidenhout: Winterreise

    Mark Padmore (tenor), Kristian Bezuidenhout (fortepiano)
    Mark Padmore (tenor), Kristian Bezuidenhout (fortepiano)
    Schubert
    Schubert Winterreise, D 911
    Maandag 29 januari 2018 20:15Kleine Zaal
  • Mischa Maisky 70! Met Martha Argerich en Janine Jansen

    Martha Argerich (piano), Janine Jansen (viool), Mischa Maisky (cello)
    Martha Argerich (piano), Janine Jansen (viool), Mischa Maisky (cello)
    Mendelssohn, R. Schumann, Sjostakovitsj
    Beethoven Sonate in g, op. 5, nr. 2
    Sjostakovitsj Tweede pianotrio in e, op. 67
    R. Schumann Eerste sonate in a, op. 105
    Mendelssohn Eerste pianotrio in d, op. 49
    R. Schumann Duett (uit 'Phantasiestücke', op. 88)
    Maandag 29 januari 2018 20:15Grote Zaal
  • Gratis Lunchconcert

    Diamanda La Berge Dramm (viool)
    Diamanda La Berge Dramm (viool)
    Türkmen, Biber, Purcell
    Dramm Smackgirl
    Purcell Aria 'When I Am Laid in Earth' (Dido's Lament) (uit 'Dido and Aeneas', Z 626)
    Biber Praeludium, nr. 1 (uit 'Eerste sonate in d' 'Die Verkündigung, uit Rosenkranzsonaten')
    Biber Passacaglia in g, C. 105
    Türkmen Heaven (uit 'Songs from a Circle' 'A Ritualistic Drama for One')
    Woensdag 31 januari 2018 12:30Kleine Zaal
  • Concertgebouworkest Horizon: Japanse impressies

    Koninklijk Concertgebouworkest, Matthias Pintscher (dirigent), Leila Josefowicz (viool)
    Koninklijk Concertgebouworkest, Matthias Pintscher (dirigent), Leila Josefowicz (viool), Nederlands Kamerkoor
    Debussy, Baba, Pintscher
    Takemitsu Twill by Twilight
    Pintscher Mar'eh
    Baba Hagoromo suite
    Debussy Nocturnes, L. 91
    Donderdag 1 februari 2018 20:15Grote Zaal
  • Marijn Brouwers: The Chet Baker Room

    Marijn Brouwers (zang), Hermine Deurloo (mondharmonica), Anne Soldaat (gitaar)
    Marijn Brouwers (zang), Hermine Deurloo (mondharmonica), Anne Soldaat (gitaar), Reyer Zwart (bas)
    Donderdag 1 februari 2018 20:15Kleine Zaal
  • Pintscher, Debussy, Escher en Takemitsu bij het Concertgebouworkest

    Koninklijk Concertgebouworkest, Matthias Pintscher (dirigent), Leila Josefowicz (viool)
    Koninklijk Concertgebouworkest, Matthias Pintscher (dirigent), Leila Josefowicz (viool), Nederlands Kamerkoor
    Debussy, Takemitsu, Pintscher
    Escher Passacaglia, op. 10 'In memoriam Willem Pijper'
    Pintscher Mar'eh
    Takemitsu Twill by Twilight
    Debussy Nocturnes, L. 91
    Vrijdag 2 februari 2018 20:15Grote Zaal
  • Scherpdenkers: Peter Kuipers Munneke & Ralph van Raat

    Peter Kuipers Munneke, Ralph van Raat (piano)
    Peter Kuipers Munneke, Ralph van Raat (piano)
    Fiumara, J.L. Adams, Tanaka
    Debussy Des pas sur la neige (uit 'Préludes I', L. 117)
    Boulez III. Modéré, presque vif, nr. 3 (uit 'Tweede sonate')
    Ligeti Arc-en-ciel, nr. 5 (uit 'Etudes, premier livre')
    Tanaka Crystalline II
    J.L. Adams Nunataks (Solitary Peaks)
    Debussy Ce qu'a vu le vent d'ouest (uit 'Préludes I', L. 117)
    Fiumara Counting Eskimo Words for Snow
    Tanaka Water Dance II
    Vrijdag 2 februari 2018 20:15Kleine Zaal
  • Verdi’s Requiem voor twee meesters

    Radio Filharmonisch Orkest, Groot Omroepkoor, Vlaams Radio Koor
    Radio Filharmonisch Orkest, Groot Omroepkoor, Vlaams Radio Koor, Edo de Waart (dirigent), Klaas Stok (koordirigent), Leah Crocetto (sopraan), Veronica Simeoni (mezzosopraan), Brian Jagde (tenor), John Relyea (bas)
    Verdi
    Verdi Messa da Requiem
    Zaterdag 3 februari 2018 14:15Grote Zaal
  • Sitkovetsky Trio in Beethovens Tripelconcert en Mendelssohn

    Nederlands Philharmonisch Orkest, Christoph Poppen (dirigent), Sitkovetsky Trio
    Nederlands Philharmonisch Orkest, Christoph Poppen (dirigent), Sitkovetsky Trio
    Mendelssohn, Beethoven, Sibelius
    Sibelius Finlandia, op. 26
    Beethoven Tripelconcert in C, op. 56
    Mendelssohn Vijfde symfonie in d, op. 107 'Reformatie'
    Zaterdag 3 februari 2018 20:15Grote Zaal
  • Bijzonder trio Ogrintchouk, Van Sambeek en Eijsackers

    Alexei Ogrintchouk (hobo), Bram van Sambeek (fagot), Hans Eijsackers (piano)
    Alexei Ogrintchouk (hobo), Bram van Sambeek (fagot), Hans Eijsackers (piano)
    Poulenc, Falla, Glinka
    Beethoven Pianotrio in Bes, op. 11
    Glinka Trio pathétique in d, G. IV/173
    Falla Asturiana, nr. 3 (uit 'Siete canciones populares españolas')
    Falla Polo, nr. 7 (uit 'Siete canciones populares españolas')
    Poulenc Trio, FP 43
    Zondag 4 februari 2018 11:00Kleine Zaal
  • Pieter Jan Leusink dirigeert Mozarts Requiem

    Olga Zinovieva (sopraan), Sytse Buwalda (countertenor), Martinus Leusink (tenor)
    Olga Zinovieva (sopraan), Sytse Buwalda (countertenor), Martinus Leusink (tenor), Thilo Dahlmann (bariton), Pieter Jan Leusink (dirigent), The Bach Choir and Orchestra of the Netherlands
    Allegri, Mozart
    Mozart Exsultate, jubilate in F, KV 165
    Allegri