Concertagenda

Zoekfilters

Filters

Gezocht op
  • 11 jan. 2018

2 concerten op donderdag 11 januari 2018

  • Gatti meets Jansen: Bruch en Mahler bij het Concertgebouworkest

    Koninklijk Concertgebouworkest, Daniele Gatti (dirigent), Janine Jansen (viool)
    Koninklijk Concertgebouworkest, Daniele Gatti (dirigent), Janine Jansen (viool)
    Mahler, Bruch
    Bruch Eerste vioolconcert in g, op. 26
    Mahler Eerste symfonie in D 'Titan'
    Donderdag 11 januari 2018 20:15Grote Zaal
  • Pace, Ferschtman, Poltéra en Kam: Messiaen

    Liza Ferschtman (viool), Christian Poltéra (cello), Sharon Kam (klarinet)
    Liza Ferschtman (viool), Christian Poltéra (cello), Sharon Kam (klarinet), Enrico Pace (piano)
    Messiaen, Bartók, Debussy
    Debussy Sonate in d
    Bartók Contrasten, Sz. 111, BB 116
    Messiaen Quatuor pour la fin du Temps, I/22
    Donderdag 11 januari 2018 20:15Kleine Zaal

1059 concerten vanaf vrijdag 12 januari 2018

  • Diefstal en een betoverende klarinettist: Borisova-Ollas, De Graaff en Stravinsky

    Residentie Orkest, Nicholas Collon (dirigent), Martin Fröst (klarinet)
    Residentie Orkest, Nicholas Collon (dirigent), Martin Fröst (klarinet)
    Stravinsky, Hillborg, Borisova-Ollas
    De Graaff Café de nuit
    Borisova-Ollas Golden Dances of Pharaohs
    Hillborg Peacock Tales
    Stravinsky Petroesjka
    Zaterdag 13 januari 2018 14:15Grote Zaal
  • Hongaarse tonen: Nicolas Altstaedt en Vilde Frang

    Vilde Frang (viool), Nicolas Altstaedt (cello)
    Vilde Frang (viool), Nicolas Altstaedt (cello)
    Bartók, Kodály
    Kodály Sonate voor cello solo, op. 8
    Bartók Sonate, Sz. 117
    Kodály Duo, op. 7
    Zaterdag 13 januari 2018 20:15Kleine Zaal
  • RFO met Sjostakovitsj’ Symfonie ‘Katerina Ismailova’

    Radio Filharmonisch Orkest, Thomas Sanderling (dirigent)
    Radio Filharmonisch Orkest, Thomas Sanderling (dirigent)
    Sjostakovitsj / Basner, J. Wagenaar
    J. Wagenaar Saul en David, op. 24
    Sjostakovitsj / Basner Symfonie naar ‘Katerina Ismailova’, op. 114
    Zondag 14 januari 2018 11:00Grote Zaal
  • Lucas Jussen en Nederlands Kamerorkest: Chopin en Schubert

    Nederlands Kamerorkest, Gordan Nikolić (viool/leiding), Lucas Jussen (piano)
    Nederlands Kamerorkest, Gordan Nikolić (viool/leiding), Lucas Jussen (piano), Sietse-Jan Weijenberg (cello)
    Beethoven, Schubert, Chopin
    Chopin Eerste pianoconcert in e, op. 11
    Schubert Notturno in Es, D 897
    Beethoven Achtste symfonie in F, op. 93
    Zondag 14 januari 2018 14:15Grote Zaal
  • Lucas Jussen en Nederlands Kamerorkest: Chopin en Schubert

    Nederlands Kamerorkest, Gordan Nikolić (viool/leiding), Lucas Jussen (piano)
    Nederlands Kamerorkest, Gordan Nikolić (viool/leiding), Lucas Jussen (piano), Sietse-Jan Weijenberg (cello)
    Beethoven, Schubert, Chopin
    Chopin Eerste pianoconcert in e, op. 11
    Schubert Notturno in Es, D 897
    Beethoven Achtste symfonie in F, op. 93
    Maandag 15 januari 2018 20:15Grote Zaal
  • Bariton Andrè Schuen in Schumann, Wolf en Martin

    Andrè Schuen (bariton), Daniel Heide (piano)
    Andrè Schuen (bariton), Daniel Heide (piano)
    Martin, Wolf, R. Schumann
    R. Schumann Liederkreis, op. 24
    R. Schumann
    R. Schumann
    R. Schumann
    R. Schumann
    R. Schumann
    R. Schumann
    Wolf
    Wolf
    Wolf
    Martin Sechs Monologe aus Jedermann
    R. Schumann
    Dinsdag 16 januari 2018 20:15Kleine Zaal
  • Gratis Lunchconcert

    The Counterpoints
    The Counterpoints
    Telemann
    Telemann
    Telemann
    Telemann
    Telemann
    Telemann
    Telemann Triosonata in g, TWV 42:g9
    Telemann Concerto a 4 in a, TWV 43:a3
    Woensdag 17 januari 2018 12:30Kleine Zaal
  • Dover Kwartet: Mozart, Haydn en Zemlinsky

    Dover Kwartet
    Dover Kwartet
    Zemlinsky, Mozart, Haydn
    Haydn Strijkkwartet in f, op. 20, nr. 5, Hob. III: 35
    Mozart Strijkkwartet in d, KV 421
    Zemlinsky Tweede strijkkwartet, op. 15
    Woensdag 17 januari 2018 20:15Kleine Zaal
  • Miracles of Music: drie professoren over muziek en het brein

    Erik Scherder (spreker), Dick Swaab (spreker), Henkjan Honing (spreker)
    Erik Scherder (spreker), Dick Swaab (spreker), Henkjan Honing (spreker), Berget Lewis (zang), Benjamin Herman (altsaxofoon)
    Woensdag 17 januari 2018 20:15Grote Zaal
  • Jonge Nederlanders: Ebonit Saxofoonkwartet

    Ebonit Saxofoonkwartet
    Ebonit Saxofoonkwartet
    Ravel, Pierné, Fauré
    Debussy Rêverie (arr. J. Pfeuffer)
    Janáček In the Mists, JW 8/22 (arr. D. Nauta)
    Rivier Grave et Presto
    Fauré
    Debussy Divertissement, L. 36 (arr. P. Kulesza) oorspr. voor pianovierhandig
    Pierné Introduction et variations sur une ronde populaire
    Debussy
    Ravel
    Ravel
    Ravel
    Debussy Masques, L. 105 (arr. Ebonit Saxofoonkwartet)
    Vrijdag 19 januari 2018 20:15Kleine Zaal
  • KleuterSinfonietta: Speelgoedfabriek Tokkel & Strijk (4 & 5 jaar)

    Amsterdam Sinfonietta
    Amsterdam Sinfonietta
    Zaterdag 20 januari 2018 11:30Koorzaal
  • KleuterSinfonietta: Speelgoedfabriek Tokkel & Strijk (4 & 5 jaar)

    Amsterdam Sinfonietta
    Amsterdam Sinfonietta
    Zaterdag 20 januari 2018 13:30Koorzaal
  • Componeren met open oren: Janáček, Bartók en Lutoslawski

    Radio Filharmonisch Orkest, Edward Gardner (dirigent), Jean-Efflam Bavouzet (piano)
    Radio Filharmonisch Orkest, Edward Gardner (dirigent), Jean-Efflam Bavouzet (piano)
    Lutoslawski, Bartók, Janáček
    Janáček Taras Bulba, JW 6/15
    Bartók Eerste pianoconcert
    Lutoslawski Derde symfonie
    Zaterdag 20 januari 2018 14:15Grote Zaal
  • Groot Omroepkoor & Koperensemble RFO: Bruckner en Mahler

    Groot Omroepkoor, Koperensemble Radio Filharmonisch Orkest, Marcus Creed (dirigent)
    Groot Omroepkoor, Koperensemble Radio Filharmonisch Orkest, Marcus Creed (dirigent)
    Mahler, Penderecki, Tsjaikovski
    Bruckner Christus factus est, WAB 11
    Bruckner Virga Jesse in e, WAB 52
    Bruckner Ave Maria, WAB 6
    Bruckner Aequale in c, WAB 114
    Bruckner Aequale in c, WAB 149
    Tsjaikovski
    Penderecki Song of the Cherubim
    Mahler
    Mahler
    Zondag 21 januari 2018 11:00Grote Zaal
  • KleuterSinfonietta: Speelgoedfabriek Tokkel & Strijk (4 & 5 jaar)

    Amsterdam Sinfonietta
    Amsterdam Sinfonietta
    Zondag 21 januari 2018 11:30Koorzaal
  • KleuterSinfonietta: Speelgoedfabriek Tokkel & Strijk (4 & 5 jaar)

    Amsterdam Sinfonietta
    Amsterdam Sinfonietta
    Zondag 21 januari 2018 13:30Koorzaal
  • Pieter Jan Leusink: Italiaanse Barok

    Olga Zinovieva (sopraan), Sytse Buwalda (countertenor), Pieter Jan Leusink (dirigent)
    Olga Zinovieva (sopraan), Sytse Buwalda (countertenor), Pieter Jan Leusink (dirigent), The Bach Choir and Orchestra of the Netherlands
    Boccherini, Pergolesi, Vivaldi
    Vivaldi Stabat mater in f, RV 621
    Pergolesi Stabat mater in F
    Boccherini Stabat mater in f, G. 532, op. 61
    Vivaldi Gloria in D, RV 589
    Zondag 21 januari 2018 14:15Grote Zaal
  • Mosa Trio: pianotrio's van Ravel, Wamper, Haydn en Sjostakovitsj

    Mosa Trio
    Mosa Trio
    Sjostakovitsj, Haydn, Wamper
    Ravel Pianotrio in a
    Wamper Portrait of Light
    Haydn Pianotrio in Es, Hob. XV: 29
    Sjostakovitsj Tweede pianotrio in e, op. 67
    Zondag 21 januari 2018 14:30Kleine Zaal
Wij raden u aan om uw concertkaarten te bestellen via een andere browser. Gebruik hiervoor Chrome, Firefox, Safari, Edge of Internet Explorer versie 10 of hoger.