Concertagenda

Zoek uw concert

Zoek uw concert

Zoek op datum

Filters

Componist
Meer... Minder...
Beleef meer
Gezocht op
  • 16 jan. 2018

1 concert op dinsdag 16 januari 2018

  • Bariton Andrè Schuen in Schumann, Wolf en Martin

    Andrè Schuen (bariton), Daniel Heide (piano)
    Andrè Schuen (bariton), Daniel Heide (piano)
    Martin, Wolf, R. Schumann
    R. Schumann Liederkreis, op. 24
    R. Schumann Lehn' deine Wang' an meine Wang', nr. 2 (uit 'Vier Gesänge', op. 142)
    R. Schumann Dein Angesicht, so lieb und schon, nr. 2 (uit 'Lieder und Gesänge', op. 127)
    R. Schumann Mein Wagen rollet langsam, nr. 4 (uit 'Vier Gesänge', op. 142)
    R. Schumann Tragödie 1: Entflieh' mit mir und sei mein Weib, nr. 3 (uit 'Romanzen und Balladen IV', op. 64)
    R. Schumann Tragödie 2: Es fiel ein Reif in der Frühlingsnacht, nr. 4 (uit 'Romanzen und Balladen IV', op. 64)
    R. Schumann Du bist wie eine Blume, nr. 24 (uit 'Myrthen', op. 25)
    Wolf Harfenspieler I, nr. 1 (uit 'Goethe-Lieder')
    Wolf Harfenspieler II, nr. 2 (uit 'Goethe-Lieder')
    Wolf Harfenspieler III, nr. 3 (uit 'Goethe-Lieder')
    Martin Sechs Monologe aus Jedermann
    R. Schumann Alte Laute, nr. 12 (uit 'Zwölf Gedichte', op. 35)
    Dinsdag 16 januari 2018 20:15 Kleine Zaal

730 concerten vanaf woensdag 17 januari 2018

  • Gratis Lunchconcert

    The Counterpoints
    The Counterpoints
    Telemann
    Telemann Ouverture (uit 'Ouverture-Suite in Bes', TWV 55:G8 'La Querelleuse') (arr. The Counterpoints)
    Telemann Rondeau (uit 'Ouverture-Suite in Bes', TWV 55:G8 'La Querelleuse') (arr. The Counterpoints)
    Telemann Les Combattants (uit 'Ouverture-Suite in Bes', TWV 55:G8 'La Querelleuse') (arr. The Counterpoints)
    Telemann Passetemps (uit 'Ouverture-Suite in Bes', TWV 55:G8 'La Querelleuse') (arr. The Counterpoints)
    Telemann Badinerie (uit 'Ouverture-Suite in Bes', TWV 55:G8 'La Querelleuse') (arr. The Counterpoints)
    Telemann Triosonata in g, TWV 42:g9
    Telemann Concerto a 4 in a, TWV 43:a3
    Woensdag 17 januari 2018 12:30 Kleine Zaal
  • Dover Kwartet: Mozart, Haydn en Zemlinsky

    Dover Kwartet
    Dover Kwartet
    Zemlinsky, Mozart, J. Haydn
    J. Haydn Strijkkwartet in f, op. 20, nr. 5, Hob. III: 35
    Mozart Strijkkwartet in d, KV 421
    Zemlinsky Tweede strijkkwartet, op. 15
    Woensdag 17 januari 2018 20:15 Kleine Zaal
  • Miracles of Music: drie professoren over muziek en het brein

    Erik Scherder (spreker), Dick Swaab (spreker), Henkjan Honing (spreker)
    Erik Scherder (spreker), Dick Swaab (spreker), Henkjan Honing (spreker), Berget Lewis (zang), Benjamin Herman (altsaxofoon)
    Woensdag 17 januari 2018 20:15 Grote Zaal
  • Jonge Nederlanders: Ebonit Saxofoonkwartet

    Ebonit Saxofoonkwartet
    Ebonit Saxofoonkwartet
    Ravel, Pierné, Fauré
    Debussy Rêverie (arr. J. Pfeuffer)
    Janáček In the Mists, JW 8/22 (arr. D. Nauta)
    Rivier Grave et Presto
    Fauré Allegro (uit 'Strijkkwartet', op. 121) (arr. S. Müller)
    Debussy Divertissement, L. 36 (arr. P. Kulesza) oorspr. voor pianovierhandig
    Pierné Introduction et variations sur une ronde populaire
    Debussy Andantino, doucement espressif (uit 'Strijkkwartet', L. 85) (arr. V. David)
    Ravel Prélude (uit 'Le tombeau de Couperin') (arr. C. Enzel / J. Pfeuffer)
    Ravel Fugue (uit 'Le tombeau de Couperin') (arr. C. Enzel / J. Pfeuffer)
    Ravel Rigaudon (uit 'Le tombeau de Couperin') (arr. C. Enzel / J. Pfeuffer)
    Debussy Masques, L. 105 (arr. Ebonit Saxofoonkwartet)
    Vrijdag 19 januari 2018 20:15 Kleine Zaal
  • KleuterSinfonietta: Speelgoedfabriek Tokkel & Strijk (4 & 5 jaar)

    Amsterdam Sinfonietta
    Amsterdam Sinfonietta
    Zaterdag 20 januari 2018 11:30 Koorzaal
  • KleuterSinfonietta: Speelgoedfabriek Tokkel & Strijk (4 & 5 jaar)

    Amsterdam Sinfonietta
    Amsterdam Sinfonietta
    Zaterdag 20 januari 2018 13:30 Koorzaal
  • Componeren met open oren: Janáček, Bartók en Lutoslawski

    Radio Filharmonisch Orkest, Edward Gardner (dirigent), Jean-Efflam Bavouzet (piano)
    Radio Filharmonisch Orkest, Edward Gardner (dirigent), Jean-Efflam Bavouzet (piano)
    Lutoslawski, Bartók, Janáček
    Janáček Taras Bulba, JW 6/15
    Bartók Eerste pianoconcert
    Lutoslawski Derde symfonie
    Zaterdag 20 januari 2018 14:15 Grote Zaal
  • Groot Omroepkoor & Koperensemble RFO: Bruckner en Mahler

    Groot Omroepkoor, Koperensemble Radio Filharmonisch Orkest, Marcus Creed (dirigent)
    Groot Omroepkoor, Koperensemble Radio Filharmonisch Orkest, Marcus Creed (dirigent)
    Mahler, Penderecki, Tsjaikovski
    Bruckner Christus factus est, WAB 11
    Bruckner Virga Jesse in e, WAB 52
    Bruckner Ave Maria, WAB 6
    Bruckner Aequale in c, WAB 114
    Bruckner Aequale in c, WAB 149
    Tsjaikovski Hymne (uit 'Negen geestelijke koorwerken')
    Penderecki Song of the Cherubim
    Mahler Die zwei blauen Augen von meinem Schatz (uit 'Lieder eines fahrenden Gesellen') (arr. C. Gottwald)
    Mahler Im Abendrot (Adagietto) (uit 'Vijfde symfonie') (arr. C. Gottwald)
    Zondag 21 januari 2018 11:00 Grote Zaal
  • KleuterSinfonietta: Speelgoedfabriek Tokkel & Strijk (4 & 5 jaar)

    Amsterdam Sinfonietta
    Amsterdam Sinfonietta
    Zondag 21 januari 2018 11:30 Koorzaal
  • KleuterSinfonietta: Speelgoedfabriek Tokkel & Strijk (4 & 5 jaar)

    Amsterdam Sinfonietta
    Amsterdam Sinfonietta
    Zondag 21 januari 2018 13:30 Koorzaal
  • Pieter Jan Leusink: Italiaanse Barok

    Olga Zinovieva (sopraan), Sytse Buwalda (countertenor), Pieter Jan Leusink (dirigent)
    Olga Zinovieva (sopraan), Sytse Buwalda (countertenor), Pieter Jan Leusink (dirigent), The Bach Choir and Orchestra of the Netherlands
    Boccherini, Pergolesi, Vivaldi
    Vivaldi Stabat mater in f, RV 621
    Pergolesi Stabat mater in F
    Boccherini Stabat mater in f, G. 532, op. 61
    Vivaldi Gloria in D, RV 589
    Zondag 21 januari 2018 14:15 Grote Zaal
  • Mosa Trio: pianotrio's van Ravel, Wamper, Haydn en Sjostakovitsj

    Mosa Trio
    Mosa Trio
    Sjostakovitsj, J. Haydn, Wamper
    Ravel Pianotrio in a
    Wamper Portrait of Light
    J. Haydn Pianotrio in Es, Hob. XV: 29
    Sjostakovitsj Tweede pianotrio in e, op. 67
    Zondag 21 januari 2018 14:30 Kleine Zaal
  • Harpiste Isabelle Moretti solo: Debussy, Fauré en meer

    Isabelle Moretti (harp)
    Isabelle Moretti (harp)
    Falla, Fauré, Parish Alvars
    Tournier Sonatine, op. 30
    Debussy Clair de lune (uit 'Suite bergamasque', L. 75)
    Walter-Kühne Fantasy on the themes from 'Eugene Onegin' by P. Tchaikovsky
    Parish Alvars Sérénade in Bes, op. 83
    Fauré Une châtelaine en sa tour, op. 110
    Falla La vida breve (arr. M. Grandjany)
    Zondag 21 januari 2018 20:15 Kleine Zaal
  • Meesterpianisten in de Kleine Zaal: Martin Helmchen

    Martin Helmchen (piano)
    Martin Helmchen (piano)
    Liszt, Chopin, Messiaen
    R. Schumann Markiert und kräftig in F gr.t., nr. 1 (uit 'Noveletten', op. 21)
    C. Schumann Toccatina, nr. 1 (uit 'Soirées musicales', op. 6)
    C. Schumann Notturno, nr. 2 (uit 'Soirées musicales', op. 6)
    R. Schumann Ausserst rasch und mit Bravour in D gr.t., nr. 2 (uit 'Noveletten', op. 21)
    Schönberg Langsam, nr. 2 (uit 'Sechs kleine Klavierstücke', op. 19)
    Schönberg Sehr langsam, nr. 3 (uit 'Sechs kleine Klavierstücke', op. 19)
    Schönberg Rasch, aber leicht, nr. 4 (uit 'Sechs kleine Klavierstücke', op. 19)
    Schönberg Etwas rasch, nr. 5 (uit 'Sechs kleine Klavierstücke', op. 19)
    Schönberg Sehr langsam, nr. 6 (uit 'Sechs kleine Klavierstücke', op. 19)
    R. Schumann Leicht und mit Humor in D gr.t., nr. 3 (uit 'Noveletten', op. 21)
    J.S. Bach Sarabande (uit 'Vierde partita in D', BWV 828)
    R. Schumann Ballmässig, Sehr munter in D gr.t., nr. 4 (uit 'Noveletten', op. 21)
    R. Schumann Rauschend und festlich in D gr.t., nr. 5 (uit 'Noveletten', op. 21)
    Messiaen Regard des hauteurs, nr. 15 (uit 'Vingt regards sur l'Enfant-Jésus')
    R. Schumann Sehr lebhaft in A gr.t., nr. 6 (uit 'Noveletten', op. 21)
    Chopin Wals in a (uit 'Drie walsen', op. 34)
    R. Schumann Ausserst rasch in E gr.t., nr. 7 (uit 'Noveletten', op. 21)
    Liszt Bagatelle sans tonalité
    Liszt Nuages gris
    R. Schumann Sehr lebhaft in fis kl.t., nr. 8 (uit 'Noveletten', op. 21)
    Maandag 22 januari 2018 20:15 Kleine Zaal
  • Cursus: Tsjaikovski door Hans Haffmans

    Hans Haffmans (presentatie)
    Hans Haffmans (presentatie)
    Dinsdag 23 januari 2018 20:00 Koorzaal
  • Les Musiciens du Louvre met alle Brandenburgse concerten

    Les Musiciens du Louvre, Thibault Noally (viool en leiding), Annie Laflamme (fluit)
    Les Musiciens du Louvre, Thibault Noally (viool en leiding), Annie Laflamme (fluit), Emmanuel Laporte (hobo), Luca Oberti (klavecimbel), Fruzzi Hara (trompet), Anneke Scott (hoorn)
    J.S. Bach
    J.S. Bach Eerste Brandenburgse concert in F, BWV 1046
    J.S. Bach Tweede Brandenburgse concert in F, BWV 1047
    J.S. Bach Derde Brandenburgse concert in G, BWV 1048
    J.S. Bach Zesde Brandenburgse concert in Bes, BWV 1051
    J.S. Bach Vijfde Brandenburgse concert in D, BWV 1050
    J.S. Bach Vierde Brandenburgse concert in G, BWV 1049
    J.S. Bach Sinfonia (uit 'Cantate 'Ich liebe den Höchsten von ganzem Gemüte'', BWV 174)
    Dinsdag 23 januari 2018 20:15 Grote Zaal
  • Gratis Lunchconcert

    Niek Baar (viool)
    Niek Baar (viool)
    J.S. Bach, Kurtág
    Kurtág Toornig koraal, nr. 1 (uit 'Játékok (Spelletjes)')
    J.S. Bach Chaconne (uit 'Tweede partita in d', BWV 1004)
    Woensdag 24 januari 2018 12:30 Kleine Zaal
  • Valery Gergiev en Münchner Philharmoniker: Brahms

    Münchner Philharmoniker, Valery Gergiev (dirigent)
    Münchner Philharmoniker, Valery Gergiev (dirigent)
    Debussy, R. Strauss, Brahms
    Brahms Derde symfonie in F, op. 90
    R. Strauss Ein Heldenleben, op. 40
    Debussy Prélude à l'après-midi d'un faune, L. 86
    Woensdag 24 januari 2018 20:15 Grote Zaal
  • VU-Orkest en Amihai Grosz: Walton en Sjostakovitsj' Elfde

    VU-Orkest, Daan Admiraal (dirigent), Amihai Grosz (altviool)
    VU-Orkest, Daan Admiraal (dirigent), Amihai Grosz (altviool)
    Sjostakovitsj, Walton, Debussy
    Debussy Prélude à l'après-midi d'un faune, L. 86
    Walton Altvioolconcert
    Sjostakovitsj Elfde symfonie in g, op. 103 'Het jaar 1905'
    Donderdag 25 januari 2018 20:15 Grote Zaal
  • Bezuidenhout dirigeert en soleert bij het Concertgebouworkest

    Koninklijk Concertgebouworkest, Kristian Bezuidenhout (leiding/piano)
    Koninklijk Concertgebouworkest, Kristian Bezuidenhout (leiding/piano)
    Mozart, C.Ph.E. Bach
    C.Ph.E. Bach Klavierconcert in d, Wq. 17
    Mozart Symfonie nr. 29 in A, KV 201
    Mozart Pianoconcert nr. 24 in c, KV 491
    Vrijdag 26 januari 2018 20:15 Grote Zaal
  • Club Concertgebouw: StarkLinnemann Quartet - Transcending Chopin

    Paul Stark (piano), Jonas Linnemann (drums), Vasilis Stefanopoulos (bas)
    Paul Stark (piano), Jonas Linnemann (drums), Vasilis Stefanopoulos (bas), Iman Spaargaren (saxofoon)
    Vrijdag 26 januari 2018 21:00 Koorzaal
  • TRACKS - Rosanne Philippens

    Rosanne Philippens (viool), Niek Baar (viool), Lidy Blijdorp (cello)
    Rosanne Philippens (viool), Niek Baar (viool), Lidy Blijdorp (cello), Domo Emigrantes, Stefano Torre (zang), Filippo Renna (zang), Lello La Porta (accordeon), Elsina Jansen (regie), Desirée van Gelderen (licht), Jurjen Alkema (videokunstenaar)
    Paganini, Sarasate, Boccherini
    Vivaldi Sonate in d, RV 63, op. 1, nr. 12
    Boccherini Adagio (uit 'Celloconcert in G', G 480)
    Vivaldi Vierde concert in f kl.t.'Winter': Largo (uit 'De vier jaargetijden', op. 8)
    Addhrai
    Fior di tutti i fiori
    Pizzica di San Vito
    Sarasate Introduction et tarantelle, op. 43
    Paganini Cantabile in D, op. 17
    Paganini Tema - Quasi presto (11) Variazioni - Finale, nr. 24 (uit '24 caprices', op. 1)
    Stidda d'amuri
    Zampogna
    Lu marranzanu
    Tarantella Siciliana
    Vrijdag 26 januari 2018 21:00 Kleine Zaal
  • Een staaltje ouderwetse meerstemmigheid: Vivaldi en Pergolesi

    Ghislieri Choir & Consort, Giulio Prandi (dirigent)
    Ghislieri Choir & Consort, Giulio Prandi (dirigent)
    Vivaldi, Jommelli, Pergolesi
    Pergolesi Mis in D
    Jommelli Miserere in g
    Vivaldi Dixit dominus in D, RV 594 'Dixit dominus'
    Zaterdag 27 januari 2018 14:15 Grote Zaal
  • Maria Milstein in Bruchs Eerste vioolconcert

    Residentie Orkest, Giancarlo Guerrero (dirigent), Maria Milstein (viool)
    Residentie Orkest, Giancarlo Guerrero (dirigent), Maria Milstein (viool)
    Ravel, Sibelius, Bruch
    Chatsjatoerjan Maskerade suite
    Bruch Eerste vioolconcert in g, op. 26
    Sibelius Tweede symfonie in D, op. 43
    Ravel Très vif (uit 'Sonate')
    Zaterdag 27 januari 2018 20:15 Grote Zaal
  • Ciconia Consort: Venetiaans carnaval

    Ciconia Consort, Dick van Gasteren (dirigent), Emmy Storms (viool)
    Ciconia Consort, Dick van Gasteren (dirigent), Emmy Storms (viool), Rick Stotijn (contrabas), Kevin Gorczynski (Pantomime)
    Stravinsky, Mozart, Bottesini
    Rota Concerto per archi
    Bottesini Gran duo concertante
    Mozart Pantalon und Columbine, KV 446/416d (arr. J. Holik)
    Stravinsky Apollon musagète
    Zaterdag 27 januari 2018 20:15 Kleine Zaal
  • Edo de Waart leidt Brahms’ Eerste symfonie

    Radio Filharmonisch Orkest, Edo de Waart (dirigent), Sasha Cooke (mezzosopraan)
    Radio Filharmonisch Orkest, Edo de Waart (dirigent), Sasha Cooke (mezzosopraan)
    Brahms, Bernstein
    Bernstein Profanation (uit 'Eerste symfonie') Jeremiah
    Bernstein Lamentation (uit 'Eerste symfonie') Jeremiah
    Brahms Eerste symfonie in c, op. 68
    Zondag 28 januari 2018 11:00 Grote Zaal
  • Familieconcert: zie en hoor de Schilderijententoonstelling (6+)

    Amsterdam Wind Quintet, Terence van der Loo (verteller), Bart Oomen (regie)
    Amsterdam Wind Quintet, Terence van der Loo (verteller), Bart Oomen (regie)
    Zondag 28 januari 2018 13:30 Kleine Zaal
  • Bezuidenhout dirigeert en soleert bij het Concertgebouworkest

    Koninklijk Concertgebouworkest, Kristian Bezuidenhout (leiding/piano)
    Koninklijk Concertgebouworkest, Kristian Bezuidenhout (leiding/piano)
    Mozart, C.Ph.E. Bach
    C.Ph.E. Bach Klavierconcert in d, Wq. 17
    Mozart Symfonie nr. 29 in A, KV 201
    Mozart Pianoconcert nr. 24 in c, KV 491
    Zondag 28 januari 2018 14:15 Grote Zaal
  • Familieconcert: zie en hoor de Schilderijententoonstelling (6+)

    Amsterdam Wind Quintet, Terence van der Loo (verteller), Bart Oomen (regie)
    Amsterdam Wind Quintet, Terence van der Loo (verteller), Bart Oomen (regie)
    Zondag 28 januari 2018 15:30 Kleine Zaal
  • Beatrice Rana: Italiaanse debuteert met kleurrijk en spetterend vuurwerk

    Beatrice Rana (piano)
    Beatrice Rana (piano)
    Debussy, Chopin, Stravinsky
    R. Schumann Blumenstück in Des, op. 19
    R. Schumann Etudes symphoniques, op. 13
    Ravel Miroirs
    Stravinsky De vuurvogel (bew. G. Agosti)
    Chopin Prélude in Fis gr. t.: Lento, nr. 13 (uit '24 Préludes', op. 28)
    Debussy Toccata (uit 'Pour le piano', L. 95)
    Zondag 28 januari 2018 20:15 Grote Zaal
  • Mark Padmore en Kristian Bezuidenhout: Winterreise

    Mark Padmore (tenor), Kristian Bezuidenhout (fortepiano)
    Mark Padmore (tenor), Kristian Bezuidenhout (fortepiano)
    Schubert
    Schubert Winterreise, D 911
    Maandag 29 januari 2018 20:15 Kleine Zaal
  • Mischa Maisky 70! Met Martha Argerich en Janine Jansen

    Martha Argerich (piano), Janine Jansen (viool), Mischa Maisky (cello)
    Martha Argerich (piano), Janine Jansen (viool), Mischa Maisky (cello)
    Mendelssohn, R. Schumann, Sjostakovitsj
    Beethoven Sonate in g, op. 5, nr. 2
    Sjostakovitsj Tweede pianotrio in e, op. 67
    R. Schumann Eerste sonate in a, op. 105
    Mendelssohn Eerste pianotrio in d, op. 49
    R. Schumann Duett (uit 'Phantasiestücke', op. 88)
    Maandag 29 januari 2018 20:15 Grote Zaal
  • Gratis Lunchconcert

    Diamanda La Berge Dramm (viool)
    Diamanda La Berge Dramm (viool)
    Türkmen, Biber, Purcell
    Dramm Smackgirl
    Purcell Aria 'When I Am Laid in Earth' (Dido's Lament) (uit 'Dido and Aeneas', Z 626)
    Biber The Annunciation, nr. 1 (uit 'Eerste sonate in d' 'uit Rosenkranzsonaten')
    Biber Passacaglia in g, C. 105
    Türkmen Heaven (uit 'Songs from a Circle')
    Woensdag 31 januari 2018 12:30 Kleine Zaal
  • Concertgebouworkest Horizon: Japanse impressies

    Koninklijk Concertgebouworkest, Matthias Pintscher (dirigent), Leila Josefowicz (viool)
    Koninklijk Concertgebouworkest, Matthias Pintscher (dirigent), Leila Josefowicz (viool), Nederlands Kamerkoor
    Debussy, Baba, Pintscher
    Takemitsu Twill by Twilight
    Pintscher Mar'eh
    Baba Hagoromo suite
    Debussy Nocturnes, L. 91
    Donderdag 1 februari 2018 20:15 Grote Zaal
  • Marijn Brouwers: The Chet Baker Room

    Marijn Brouwers (zang), Hermine Deurloo (mondharmonica), Anne Soldaat (gitaar)
    Marijn Brouwers (zang), Hermine Deurloo (mondharmonica), Anne Soldaat (gitaar), Reyer Zwart (bas)
    Donderdag 1 februari 2018 20:15 Kleine Zaal
  • Pintscher, Debussy, Escher en Takemitsu bij het Concertgebouworkest

    Koninklijk Concertgebouworkest, Matthias Pintscher (dirigent), Leila Josefowicz (viool)
    Koninklijk Concertgebouworkest, Matthias Pintscher (dirigent), Leila Josefowicz (viool), Nederlands Kamerkoor
    Debussy, Takemitsu, Pintscher
    Escher Passacaglia, op. 10 'In memoriam Willem Pijper'
    Pintscher Mar'eh
    Takemitsu Twill by Twilight
    Debussy Nocturnes, L. 91
    Vrijdag 2 februari 2018 20:15 Grote Zaal
  • Scherpdenkers: Peter Kuipers Munneke & Ralph van Raat

    Peter Kuipers Munneke, Ralph van Raat (piano)
    Peter Kuipers Munneke, Ralph van Raat (piano)
    Fiumara, J.L. Adams, Tanaka
    Debussy Des pas sur la neige (uit 'Préludes I', L. 117)
    Boulez III. Modéré, presque vif, nr. 3 (uit 'Tweede sonate')
    Ligeti Arc-en-ciel, nr. 5 (uit 'Etudes, premier livre')
    Tanaka Crystalline II
    J.L. Adams Nunataks (Solitary Peaks)
    Debussy Ce qu'a vu le vent d'ouest (uit 'Préludes I', L. 117)
    Fiumara Counting Eskimo Words for Snow
    Tanaka Water Dance II
    Vrijdag 2 februari 2018 20:15 Kleine Zaal
  • Verdi’s Requiem voor twee meesters

    Radio Filharmonisch Orkest, Groot Omroepkoor, Vlaams Radio Koor
    Radio Filharmonisch Orkest, Groot Omroepkoor, Vlaams Radio Koor, Edo de Waart (dirigent), Klaas Stok (koordirigent), Leah Crocetto (sopraan), Veronica Simeoni (mezzosopraan), Brian Jagde (tenor), John Relyea (bas)
    Verdi
    Verdi Messa da Requiem
    Zaterdag 3 februari 2018 14:15 Grote Zaal
  • Sitkovetsky Trio in Beethovens Tripelconcert en Mendelssohn

    Nederlands Philharmonisch Orkest, Christoph Poppen (dirigent), Sitkovetsky Trio
    Nederlands Philharmonisch Orkest, Christoph Poppen (dirigent), Sitkovetsky Trio
    Mendelssohn, Beethoven, Sibelius
    Sibelius Finlandia, op. 26
    Beethoven Tripelconcert in C, op. 56
    Mendelssohn Vijfde symfonie in d, op. 107 'Reformatie'
    Zaterdag 3 februari 2018 20:15 Grote Zaal
  • Bijzonder trio Ogrintchouk, Van Sambeek en Eijsackers

    Alexei Ogrintchouk (hobo), Bram van Sambeek (fagot), Hans Eijsackers (piano)
    Alexei Ogrintchouk (hobo), Bram van Sambeek (fagot), Hans Eijsackers (piano)
    Poulenc, Falla, Glinka
    Beethoven Pianotrio in Bes, op. 11
    Glinka Trio pathétique in d, G. IV/173
    Falla Asturiana, nr. 3 (uit 'Siete canciones populares españolas')
    Falla Polo, nr. 7 (uit 'Siete canciones populares españolas')
    Poulenc Trio, FP 43
    Zondag 4 februari 2018 11:00 Kleine Zaal
  • Pieter Jan Leusink dirigeert Mozarts Requiem

    Olga Zinovieva (sopraan), Sytse Buwalda (countertenor), Martinus Leusink (tenor)
    Olga Zinovieva (sopraan), Sytse Buwalda (countertenor), Martinus Leusink (tenor), Thilo Dahlmann (bariton), Pieter Jan Leusink (dirigent), The Bach Choir and Orchestra of the Netherlands
    Allegri, Mozart
    Mozart Exsultate, jubilate in F, KV 165
    Allegri Miserere mei
    Mozart Mis in C, KV 317 'Krönungsmesse'
    Mozart Requiem in d, KV 626
    Zondag 4 februari 2018 14:15 Grote Zaal
  • Sitkovetsky Trio in Beethovens Tripelconcert en Mendelssohn

    Nederlands Philharmonisch Orkest, Christoph Poppen (dirigent), Sitkovetsky Trio
    Nederlands Philharmonisch Orkest, Christoph Poppen (dirigent), Sitkovetsky Trio
    Mendelssohn, Beethoven, Sibelius
    Sibelius Finlandia, op. 26
    Beethoven Tripelconcert in C, op. 56
    Mendelssohn Vijfde symfonie in d, op. 107 'Reformatie'
    Maandag 5 februari 2018 20:15 Grote Zaal
  • Makhtin, Korobeinikov & friends met Beethoven en Brahms

    Dmitri Makhtin (viool), Johannes Moser (cello), Alexei Ogrintchouk (hobo)
    Dmitri Makhtin (viool), Johannes Moser (cello), Alexei Ogrintchouk (hobo), Alexander Gurfinkel (klarinet), Daniel Gurfinkel (klarinet), Andrei Korobeinikov (piano)
    Beethoven, Brahms
    Brahms Eerste sonate in G, op. 78 'Regen'
    Brahms Eerste sonate in f, op. 120 (arr. A. Bakman)
    Beethoven Trio in Bes, op. 11 'Gassenhauer'
    Beethoven Pianotrio in c, op. 1, nr. 3
    Maandag 5 februari 2018 20:15 Kleine Zaal
  • Canto ostinato met o.a. Polo de Haas en Hannes Minnaar

    Polo de Haas (piano), Kees Wieringa (piano), Hannes Minnaar (piano)
    Polo de Haas (piano), Kees Wieringa (piano), Hannes Minnaar (piano), Arielle Vernède (piano), Matthias Havinga (Maarschalkerweerdorgel)
    Ten Holt
    Ten Holt Canto ostinato
    Dinsdag 6 februari 2018 20:15 Grote Zaal
  • Openbare Repetitie Concertgebouworkest

    Koninklijk Concertgebouworkest, Stanislav Kochanovsky (dirigent), Alexander Gavrylyuk (piano)
    Koninklijk Concertgebouworkest, Stanislav Kochanovsky (dirigent), Alexander Gavrylyuk (piano)
    R. Schumann
    R. Schumann Pianoconcert in a, op. 54
    Woensdag 7 februari 2018 12:30 Grote Zaal
  • Gavrylyuk met Schumann bij het Concertgebouworkest

    Koninklijk Concertgebouworkest, Stanislav Kochanovsky (dirigent), Alexander Gavrylyuk (piano)
    Koninklijk Concertgebouworkest, Stanislav Kochanovsky (dirigent), Alexander Gavrylyuk (piano)
    Tsjaikovski, R. Schumann
    R. Schumann Pianoconcert in a, op. 54
    Tsjaikovski Symfonie in b, op. 58 'Manfred'
    Woensdag 7 februari 2018 20:15 Grote Zaal
  • Rising Stars: zangeres Nora Fischer

    Nora Fischer (zang), Daniël Kool (piano), Mike Fentross (theorbe)
    Nora Fischer (zang), Daniël Kool (piano), Mike Fentross (theorbe)
    Landi, B. Strozzi, Monteverdi
    Poulenc La courte paille, FP 178
    Messiaen Action de grâces(Livre I) (uit 'Poèmes pour Mi')
    Messiaen Ta voix (Livre II) (uit 'Poèmes pour Mi')
    Messiaen Les deux guerriers (Livre II) (uit 'Poèmes pour Mi')
    Messiaen Le collier (Livre II) (uit 'Poèmes pour Mi')
    Messiaen Prière exaucée (Livre II) (uit 'Poèmes pour Mi')
    M. Kliphuis A Wine Flows Within Me (In opdracht van Het Concertgebouw en de European Concert Hall Organisation) (Nederlandse première)
    Marini Natività di Cristo (uit 'Scherzi e canzonette', op. 5)
    Monteverdi Lamento della ninfa, SV 163
    B. Strozzi Lagrime mie
    Monteverdi Vi ricorda o bosch' ombrosi (uit 'Orfeo', SV 318)
    Monteverdi Possente spirto (uit 'Orfeo', SV 318)
    Landi Augellin
    Monteverdi Oblivion soave (uit 'L’incoronazione di Poppea', SV 308)
    Woensdag 7 februari 2018 20:15 Kleine Zaal
  • Gavrylyuk met Schumann bij het Concertgebouworkest

    Koninklijk Concertgebouworkest, Stanislav Kochanovsky (dirigent), Alexander Gavrylyuk (piano)
    Koninklijk Concertgebouworkest, Stanislav Kochanovsky (dirigent), Alexander Gavrylyuk (piano)
    Tsjaikovski, R. Schumann
    R. Schumann Pianoconcert in a, op. 54
    Tsjaikovski Symfonie in b, op. 58 'Manfred'
    Donderdag 8 februari 2018 20:15 Grote Zaal
  • Nicolas Altstaedt speelt alle Cellosuites van Bach

    Nicolas Altstaedt (cello)
    Nicolas Altstaedt (cello)
    J.S. Bach
    J.S. Bach nr. 1 in G gr.t. (uit 'Zes suites', BWV 1007-1012)
    J.S. Bach nr. 2 in d kl.t. (uit 'Zes suites', BWV 1007-1012)
    J.S. Bach nr. 3 in C gr.t. (uit 'Zes suites', BWV 1007-1012)
    J.S. Bach nr. 4 in Es gr.t. (uit 'Zes suites', BWV 1007-1012)
    J.S. Bach nr. 5 in c kl.t. (uit 'Zes suites', BWV 1007-1012)
    J.S. Bach nr. 6 in D gr.t. (uit 'Zes suites', BWV 1007-1012)
    Vrijdag 9 februari 2018 19:30 Kleine Zaal
    Verplaatst
  • Pieter Jan Leusink dirigeert Mozarts Requiem

    Olga Zinovieva (sopraan), Sytse Buwalda (countertenor), Martinus Leusink (tenor)
    Olga Zinovieva (sopraan), Sytse Buwalda (countertenor), Martinus Leusink (tenor), Thilo Dahlmann (bariton), Pieter Jan Leusink (dirigent), The Bach Choir and Orchestra of the Netherlands
    Allegri, Mozart
    Mozart Exsultate, jubilate in F, KV 165
    Allegri Miserere mei
    Mozart Mis in C, KV 317 'Krönungsmesse'
    Mozart Requiem in d, KV 626
    Vrijdag 9 februari 2018 20:15 Grote Zaal
  • Peuterconcert: Op een grote paddenstoel! (2 t/m 4 jaar)

    Izaline Calister (zang/presentatie), Peer de Graaf (percussie/zang), Stefan Blankestijn (gitaar)
    Izaline Calister (zang/presentatie), Peer de Graaf (percussie/zang), Stefan Blankestijn (gitaar), Thijs Borsten (piano/gitaar)
    Zaterdag 10 februari 2018 09:30 Koorzaal
  • Peuterconcert: Op een grote paddenstoel! (2 t/m 4 jaar)

    Izaline Calister (zang/presentatie), Peer de Graaf (percussie/zang), Stefan Blankestijn (gitaar)
    Izaline Calister (zang/presentatie), Peer de Graaf (percussie/zang), Stefan Blankestijn (gitaar), Thijs Borsten (piano/gitaar)
    Zaterdag 10 februari 2018 11:30 Koorzaal
  • Gergiev en Rotterdams Philharmonisch: Nachtstukken van Mahler en Dutilleux

    Rotterdams Philharmonisch Orkest, Valery Gergiev (dirigent)
    Rotterdams Philharmonisch Orkest, Valery Gergiev (dirigent)
    Mahler, Dutilleux
    Dutilleux Timbres, espace, mouvement
    Mahler Zevende symfonie in b
    Zaterdag 10 februari 2018 13:15 Grote Zaal
  • Peuterconcert: Op een grote paddenstoel! (2 t/m 4 jaar)

    Izaline Calister (zang/presentatie), Peer de Graaf (percussie/zang), Stefan Blankestijn (gitaar)
    Izaline Calister (zang/presentatie), Peer de Graaf (percussie/zang), Stefan Blankestijn (gitaar), Thijs Borsten (piano/gitaar)
    Zaterdag 10 februari 2018 15:30 Koorzaal
  • Fazil Say & Amsterdam Sinfonietta: Mozart

    Amsterdam Sinfonietta, Candida Thompson (viool/leiding), Fazil Say (piano)
    Amsterdam Sinfonietta, Candida Thompson (viool/leiding), Fazil Say (piano)
    Say, Beethoven, Mozart
    Wagner Prelude (uit 'Tristan und Isolde', WWV 90) (arr. A. Williams)
    Mozart Twaalfde pianoconcert in A, KV 414
    Beethoven Strijkkwartet in cis, op. 131
    Say Black Earth
    Zaterdag 10 februari 2018 20:15 Grote Zaal
  • Amsterdam Piano Series: Nicolas van Poucke

    Nicolas van Poucke (piano)
    Nicolas van Poucke (piano)
    Chopin
    Chopin Prelude in cis, op. 45
    Chopin Polonaise in fis, op. 44
    Chopin Sonate in bes, op. 35 'Treurmars'
    Chopin Mazurka's (selectie)
    Chopin Sonate in b, op. 58
    Zaterdag 10 februari 2018 20:15 Kleine Zaal
  • Naar het Italië van Respighi, Martucci en Enrico Pace

    Radio Filharmonisch Orkest, Pietro Rizzo (dirigent), Enrico Pace (piano)
    Radio Filharmonisch Orkest, Pietro Rizzo (dirigent), Enrico Pace (piano)
    Respighi, Martucci
    Martucci Tweede pianoconcert, op. 66
    Respighi Pini di Roma (uit 'Romeinse trilogie')
    Zondag 11 februari 2018 11:00 Grote Zaal
  • Gavrylyuk met Schumann bij het Concertgebouworkest

    Koninklijk Concertgebouworkest, Stanislav Kochanovsky (dirigent), Alexander Gavrylyuk (piano)
    Koninklijk Concertgebouworkest, Stanislav Kochanovsky (dirigent), Alexander Gavrylyuk (piano)
    Tsjaikovski, R. Schumann
    R. Schumann Pianoconcert in a, op. 54
    Tsjaikovski Symfonie in b, op. 58 'Manfred'
    Zondag 11 februari 2018 14:15 Grote Zaal
  • Kamermuziek op zondagmiddag: Maria & Nathalia Milstein

    Maria Milstein (viool), Nathalia Milstein (piano)
    Maria Milstein (viool), Nathalia Milstein (piano)
    Saint-Saëns, Debussy, Pierné
    Pierné Sonate, op. 36
    Debussy Sonate in g, L 140
    Saint-Saëns Eerste sonate in d, op. 75
    Zondag 11 februari 2018 14:15 Kleine Zaal
  • Mikhail Pletnev: geniale klankmagiër eert Rachmaninoff

    Mikhail Pletnev (piano)
    Mikhail Pletnev (piano)
    J. Strauss jr./Schulz-Evler, Beethoven, Rachmaninoff
    Rachmaninoff Eerste sonate in d, op. 28
    Rachmaninoff Prélude, nr. 2 (uit 'Morceaux de fantaisie', op. 3)
    Rachmaninoff Elégie, nr. 1 (uit 'Morceaux de fantaisie', op. 3)
    Rachmaninoff Polichinelle, nr. 4 (uit 'Morceaux de fantaisie', op. 3)
    Rachmaninoff Barcarolle, nr. 3 (uit 'Morceaux de Salon', op. 10)
    Rachmaninoff Humoresque, nr. 5 (uit 'Morceaux de Salon', op. 10)
    Rachmaninoff Prelude in Bes, nr. 2 (uit 'Tien preludes', op. 23)
    Rachmaninoff Prelude in D, nr. 4 (uit 'Tien preludes', op. 23)
    Rachmaninoff Prelude in c, nr. 7 (uit 'Tien preludes', op. 23)
    Rachmaninoff Prelude in g, nr. 5 (uit 'Tien preludes', op. 23)
    Beethoven Rondo in C, op. 51, nr. 1
    J. Strauss jr./Schulz-Evler Arabesken über Themen des Walzes 'An den schönen blauen Donau'
    Zondag 11 februari 2018 20:15 Grote Zaal
  • Trio Armstrong Bielow Brendel: Mozart, Haydn en Fauré

    Kit Armstrong (piano), Andrej Bielow (viool), Adrian Brendel (cello)
    Kit Armstrong (piano), Andrej Bielow (viool), Adrian Brendel (cello)
    Mozart, Rameau, Fauré
    J. Haydn Pianotrio in E, Hob. XV: 28
    Fauré Pianotrio in d, op. 120
    Rameau Cinquième concert in d uit 'Pièces de clavecin en concerts'
    Mozart Pianotrio in C, KV 548
    J. Haydn Finale: Presto assai (Allemande) (uit 'Pianotrio in Es', Hob. XV: 29)
    Maandag 12 februari 2018 20:15 Kleine Zaal
  • Close-up: Rondom Rossini

    Arno Piters (klarinet), Jae-Won Lee (viool), Jane Piper (viool)
    Arno Piters (klarinet), Jae-Won Lee (viool), Jane Piper (viool), Herre Halbertsma (viool), Saeko Oguma (altviool), Roland Krämer (altviool), Honorine Schaeffer (cello), Dominic Seldis (contrabas), Mariëtta Feltkamp (contrabas)
    Mendelssohn, Weber, Paganini
    Rossini Zesde sonata a quattro in D
    Paganini Introductie en variaties op Rossini's 'Mosè in Egitto' (bew. D. Seldis)
    Weber Klarinetkwintet in Bes in Bes, J 182, op. 34
    Mendelssohn Eerste strijkkwintet in A, op. 18
    Dinsdag 13 februari 2018 20:15 Kleine Zaal
  • Sterrenkwartet rond Leonidas Kavakos speelt Brahms

    Leonidas Kavakos (viool), Yuja Wang (piano), Antoine Tamestit (altviool)
    Leonidas Kavakos (viool), Yuja Wang (piano), Antoine Tamestit (altviool), Clemens Hagen (cello)
    Brahms
    Brahms Tweede pianokwartet in A, op. 26
    Brahms Eerste pianokwartet in g, op. 25
    Brahms Andante (uit 'Derde pianokwartet in c', op. 60)
    Dinsdag 13 februari 2018 20:15 Grote Zaal
  • Gratis Lunchconcert

    jongNBE, Teresa Costa (fluit), Inge Ariesen (hobo)
    jongNBE, Teresa Costa (fluit), Inge Ariesen (hobo), Kim Grisel (klarinet), Suzanne van Berkum (fagot), Mateusz Pusiewicz (saxofoon), Jochem van Hoogdalem (hoorn), Ivo van Gennip (trompet), Max van den Brand (trombone), Daniel de Boer (contrabas), Natalia Alvarez-Arenas (slagwerk)
    Piazzolla, Janáček, Cohen
    Traditioneel Rusasca de la Buzdug
    Händel Lascia ch’io pianga (arr. W. van Merwijk)
    Dorsey Oodles of noodles (arr. D. Witteveen)
    Schnyder Schumacher Marsch
    Cohen It's been so long (arr. D. de Boer)
    Russian Traditional (bew. S. Verhelst)
    Traditioneel Kali Nifta (arr. S. Verhelst)
    Janáček Čekám Tě!
    Piazzolla Maria de Buenos Aires (arr. S. Verhelst)
    Woensdag 14 februari 2018 12:30 Kleine Zaal
  • Classics at the Movies: vier de liefde op Valentijn

    Noord Nederlands Orkest, Christian Baldini (dirigent), Erwin Wiersinga (orgel)
    Noord Nederlands Orkest, Christian Baldini (dirigent), Erwin Wiersinga (orgel), Harry Piekema (presentator)
    Tiersen, Ravel, Mascagni
    Rossini Ouverture (uit 'La gazza ladra')
    Bernstein Drie dansen uit 'On the Town'
    Mahler Adagietto (uit 'Vijfde symfonie in cis')
    Saint-Saëns Maestoso - Allegro (uit 'Derde symfonie in c', op. 78 'Orgelsymfonie')
    Offenbach Galop infernale (uit 'Orphée aux enfers')
    Elgar Variatie 9: Nimrod (uit 'Enigma-variaties', op. 36)
    Mascagni Intermezzo sinfonico (uit 'Cavalleria rusticana')
    Ravel Boléro
    Tiersen J'y suis jamais allé (uit 'Amélie')
    Woensdag 14 februari 2018 20:15 Grote Zaal
  • Classics at the Movies: vier de liefde op Valentijn VIP

    Noord Nederlands Orkest, Christian Baldini (dirigent), Harry Piekema (presentator)
    Noord Nederlands Orkest, Christian Baldini (dirigent), Harry Piekema (presentator)
    Ravel, Mascagni, Elgar
    Rossini Ouverture (uit 'La gazza ladra')
    Bernstein Drie dansen uit 'On the Town'
    Mahler Adagietto (uit 'Vijfde symfonie in cis')
    Saint-Saëns Maestoso - Allegro (uit 'Derde symfonie in c', op. 78 'Orgelsymfonie')
    Offenbach Galop infernale (uit 'Orphée aux enfers')
    Elgar Variatie 9: Nimrod (uit 'Enigma-variaties', op. 36)
    Mascagni Intermezzo sinfonico (uit 'Cavalleria rusticana')
    Ravel Boléro
    Woensdag 14 februari 2018 20:15 Grote Zaal
  • Trio Armstrong Bielow Brendel: Mozart, Haydn en Fauré

    Kit Armstrong (piano), Andrej Bielow (viool), Adrian Brendel (cello)
    Kit Armstrong (piano), Andrej Bielow (viool), Adrian Brendel (cello)
    Mozart, Rameau, Fauré
    J. Haydn Pianotrio in E, Hob. XV: 28
    Fauré Pianotrio in d, op. 120
    Rameau Cinquième concert in d uit 'Pièces de clavecin en concerts'
    Mozart Pianotrio in C, KV 548
    J. Haydn Finale: Presto assai (Allemande) (uit 'Pianotrio in Es', Hob. XV: 29)
    Woensdag 14 februari 2018 20:15 Kleine Zaal
  • Concertvrienden-repetitie: Bychkov en Katia en Marielle Labèque bij het Concertgebouworkest

    Koninklijk Concertgebouworkest, Semyon Bychkov (dirigent), Katia Labèque (piano)
    Koninklijk Concertgebouworkest, Semyon Bychkov (dirigent), Katia Labèque (piano), Marielle Labèque (piano)
    Sjostakovitsj, Bruch
    Bruch Concert voor twee piano's en orkest, op. 88
    Sjostakovitsj Vijfde symfonie in d, op. 47
    Donderdag 15 februari 2018 09:30 Grote Zaal
  • Bychkov en Katia en Marielle Labèque bij het Concertgebouworkest

    Koninklijk Concertgebouworkest, Semyon Bychkov (dirigent), Katia Labèque (piano)
    Koninklijk Concertgebouworkest, Semyon Bychkov (dirigent), Katia Labèque (piano), Marielle Labèque (piano)
    Sjostakovitsj, Bruch
    Bruch Concert voor twee piano's en orkest, op. 88
    Sjostakovitsj Vijfde symfonie in d, op. 47
    Donderdag 15 februari 2018 20:15 Grote Zaal
  • Juilliard Kwartet speelt Dvořák, Haydn en Bartók

    Juilliard Kwartet
    Juilliard Kwartet
    Dvořák, Bartók, J. Haydn
    J. Haydn Strijkkwartet in g, op. 74 nr. 3 'Reiter' in g
    Bartók Vijfde strijkkwartet in Bes, Sz. 102
    Dvořák Elfde strijkkwartet in C, op. 61
    J. Haydn Largo cantabile e mesto (uit 'Strijkkwartet in D', op. 76, nr. 5, Hob. III: 79)
    Donderdag 15 februari 2018 20:15 Kleine Zaal
  • Bychkov en Katia en Marielle Labèque bij het Concertgebouworkest

    Koninklijk Concertgebouworkest, Semyon Bychkov (dirigent), Katia Labèque (piano)
    Koninklijk Concertgebouworkest, Semyon Bychkov (dirigent), Katia Labèque (piano), Marielle Labèque (piano)
    Sjostakovitsj, Bruch
    Bruch Concert voor twee piano's en orkest, op. 88
    Sjostakovitsj Vijfde symfonie in d, op. 47
    Vrijdag 16 februari 2018 20:15 Grote Zaal
  • Anne van Veen zingt - Club Concertgebouw

    Anne van Veen (zang), Akim Moiseenkov (toetsen), Dave Wismeijer (bas)
    Anne van Veen (zang), Akim Moiseenkov (toetsen), Dave Wismeijer (bas), Bob Roos (drums)
    Vrijdag 16 februari 2018 21:00 Koorzaal
  • Orgelsymfonie en Flammenschrift: Connesson, Escaich en Saint-Säens

    Radio Filharmonisch Orkest, Stéphane Denève (dirigent), Antoine Tamestit (altviool)
    Radio Filharmonisch Orkest, Stéphane Denève (dirigent), Antoine Tamestit (altviool), Leo van Doeselaar (orgel)
    Saint-Saëns, Liszt, Escaich
    Connesson Flammenschrift
    Escaich Altvioolconcert (In opdracht van NTR ZaterdagMatinee)
    Liszt Ave Maria von Arcadelt, S. 659, LW E14
    Saint-Saëns Derde symfonie in c, op. 78 'Orgelsymfonie'
    Zaterdag 17 februari 2018 14:15 Grote Zaal
  • Marc Albrecht dirigeert een exclusief Schumann-programma

    Nederlands Philharmonisch Orkest, Marc Albrecht (dirigent), Nelson Goerner (piano)
    Nederlands Philharmonisch Orkest, Marc Albrecht (dirigent), Nelson Goerner (piano)
    R. Schumann
    R. Schumann Ouverture 'Genoveva', op. 81
    R. Schumann Pianoconcert in a, op. 54
    R. Schumann Vierde symfonie in d, op. 120
    Zaterdag 17 februari 2018 20:15 Grote Zaal
  • Juilliard Kwartet speelt Dvořák, Haydn en Bartók

    Juilliard Kwartet
    Juilliard Kwartet
    Dvořák, Bartók, J. Haydn
    J. Haydn Strijkkwartet in g, op. 74 nr. 3 'Reiter' in g
    Bartók Vijfde strijkkwartet in Bes, Sz. 102
    Dvořák Elfde strijkkwartet in C, op. 61
    J. Haydn Largo cantabile e mesto (uit 'Strijkkwartet in D', op. 76, nr. 5, Hob. III: 79)
    Zaterdag 17 februari 2018 20:15 Kleine Zaal
  • Familieconcert: Tsjaikovski’s Doornroosje (6+)

    Noord Nederlands Orkest, Christian Baldini (dirigent), Georgina Verbaan (verteller)
    Noord Nederlands Orkest, Christian Baldini (dirigent), Georgina Verbaan (verteller), Kiki Jaski (regie), Reggie Naus (tekst)
    Tsjaikovski
    Tsjaikovski Introductie: Dans van de lila fee (uit 'Suite 'Doornroosje'', op. 66a)
    Tsjaikovski Adagio (uit 'Ballet 'Doornroosje'', op. 66)
    Tsjaikovski Pas de caractère: De gelaarsde kat en de witte kat (uit 'Suite 'Doornroosje'', op. 66a)
    Tsjaikovski Panorama (uit 'Suite 'Doornroosje'', op. 66a)
    Tsjaikovski Pas d'action: Adagio (uit 'Suite 'Doornroosje'', op. 66a)
    Tsjaikovski Polacca (uit 'Ballet 'Doornroosje'', op. 66)
    Tsjaikovski Mars (uit 'Ballet 'Doornroosje'', op. 66)
    Tsjaikovski Wals (uit 'Suite 'Doornroosje'', op. 66a)
    Zondag 18 februari 2018 11:00 Grote Zaal
  • Marc Albrecht dirigeert een exclusief Schumann-programma

    Nederlands Philharmonisch Orkest, Marc Albrecht (dirigent), Nelson Goerner (piano)
    Nederlands Philharmonisch Orkest, Marc Albrecht (dirigent), Nelson Goerner (piano)
    R. Schumann
    R. Schumann Ouverture 'Genoveva', op. 81
    R. Schumann Pianoconcert in a, op. 54
    R. Schumann Vierde symfonie in d, op. 120
    Zondag 18 februari 2018 14:15 Grote Zaal
  • Droom! Nederlands Studenten Orkest en Remy van Kesteren

    Nederlands Studenten Orkest, Ivan Meylemans (dirigent), Remy van Kesteren (harp)
    Nederlands Studenten Orkest, Ivan Meylemans (dirigent), Remy van Kesteren (harp)
    Stravinsky, Debussy, Ginastera
    Kortekaas nieuw werk (In opdracht van het Nederlands Studenten Orkest)
    Ginastera Harpconcert, op. 25
    Debussy Prélude à l'après-midi d'un faune, L. 86
    Stravinsky Petroesjka
    Maandag 19 februari 2018 20:15 Grote Zaal
  • Jazz at Lincoln Center Orchestra with Wynton Marsalis: The Music of Duke Ellington

    Jazz at Lincoln Center Orchestra, Wynton Marsalis (trompet/leiding)
    Jazz at Lincoln Center Orchestra, Wynton Marsalis (trompet/leiding)
    Dinsdag 20 februari 2018 20:15 Grote Zaal
Wij raden u aan om uw concertkaarten te bestellen via een andere browser. Gebruik hiervoor Chrome, Firefox, Safari, Edge of Internet Explorer versie 10 of hoger.