Concertagenda

Zoek uw concert

Zoek uw concert

Zoek op datum

Filters

Componist
Meer... Minder...
Beleef meer
Gezocht op
  • 24 apr. 2018

1 concert op dinsdag 24 april 2018

  • Anna Prohaska en Eric Schneider: Behind the Lines

    Anna Prohaska (sopraan), Eric Schneider (piano)
    Anna Prohaska (sopraan), Eric Schneider (piano)
    Weill, Mahler, Poulenc
    Werlin Es geht ein dunkle Wolk herein
    Beethoven Lied: 'Die Trommel gerühret' (uit 'Egmont', op. 84)
    Eisler Kriegslied eines Kindes (uit 'Zeitungsausschnitte', op. 11)
    Wolf Der Tambour, nr. 5 (uit 'Lieder nach Gedichte von Eduard Mörike')
    Wolf Der Soldat 2, nr. 3 (uit 'Liederen op teksten van Joseph von Eichendorff')
    Rachmaninoff Ik heb mijn hart verloren aan mijn ongeluk, op. 8, nr. 4
    Traill My Luve's in Germanie
    Ives In Flanders Fields
    Ives 1, 2, 3
    Ives Tom Sails Away
    Quilter Fear no more the heat of the sun, nr. 1 (uit 'Five Shakespeare Songs (set 2)', op. 23)
    Eisler Panzerschlacht
    Eisler Die letzte Elegie (Brecht), nr. 19 (uit 'Hollywood Songbook')
    Eisler Die Heimkehr
    Cavendish Wandering in this place
    Schubert Kriegers Ahnung, nr. 2 (uit 'Schwanengesang', D 957)
    Schubert Ellens Gesang I, D 837
    Rihm Untergang (uit 'Gesänge', op. 1)
    Liszt Jeanne d'Arc au bûcher
    R. Schumann Die beiden Grenadiere, nr. 1 (uit 'Romanzen und Balladen II', op. 49)
    Poulenc Le retour du sergent, nr. 6 (uit 'Chansons villageoises', FP 117)
    R. Schumann Der Soldat, nr. 3 (uit 'Fünf Lieder', op. 40)
    Mahler Wo die schönen Trompeten blasen (uit 'Des Knaben Wunderhorn')
    Weill Beat! Beat! Drums! (uit 'Four Walt Whitman Songs')
    Weill Dirge for Two Veterans (uit 'Four Walt Whitman Songs')
    Dinsdag 24 april 2018 20:15Kleine Zaal

750 concerten vanaf woensdag 25 april 2018

  • Gratis Lunchconcert

    Chimaera Trio
    Chimaera Trio
    Fauré, Mahler, Beethoven
    Beethoven Adagio - Allegro con brio (uit 'Klarinettrio in Es', op. 38)
    Mahler Lieder eines fahrenden Gesellen (arr. L. de Man)
    Fauré Romance in Bes, op. 1883 (arr. Chimaera Trio)
    Woensdag 25 april 2018 12:30Kleine Zaal
  • Gewandhausorchester Leipzig en Andris Nelsons

    Gewandhausorchester Leipzig, Andris Nelsons (dirigent)
    Gewandhausorchester Leipzig, Andris Nelsons (dirigent)
    Tsjaikovski, Mozart, Larcher
    Larcher Chiasma (Nederlandse première)
    Mozart Symfonie nr. 40 in g, KV 550
    Tsjaikovski Zesde symfonie in b, op. 74 'Pathétique'
    Woensdag 25 april 2018 20:15Grote Zaal
  • De virtuositeit van Caldara: La concordia de' pianeti

    La Cetra, Barockorchester Basel, Andrea Marcon (dirigent), Delphine Galou (alt)
    La Cetra, Barockorchester Basel, Andrea Marcon (dirigent), Delphine Galou (alt), Veronica Cangemi (sopraan), Christophe Dumaux (countertenor, Giove), David Hansen (countertenor), Carlos Mena (countertenor, Marte), Emiliano Gonzalez Toro (tenor), Luca Tittoto (bas)
    Caldara
    Caldara La concordia de' pianeti
    Zaterdag 28 april 2018 14:15Grote Zaal
  • Symphonic Cinema: Ravels Daphnis et Chloé

    Nederlands Philharmonisch Orkest, Toonkunstkoor Amsterdam, Benjamin Wallfisch (dirigent)
    Nederlands Philharmonisch Orkest, Toonkunstkoor Amsterdam, Benjamin Wallfisch (dirigent), Lucas van Woerkum (film)
    Ravel
    Ravel Daphnis et Chloé
    Zaterdag 28 april 2018 20:30Grote Zaal
  • Groot Omroepkoor zingt Dvořáks Te Deum

    Radio Filharmonisch Orkest, Groot Omroepkoor, Tomáš Netopil (dirigent)
    Radio Filharmonisch Orkest, Groot Omroepkoor, Tomáš Netopil (dirigent), Olesya Golovneva (sopraan), Markus Butter (bariton)
    Vasks, Dvořák
    Dvořák De woudduif, op. 110
    Vasks The Fruit of Silence
    Dvořák Te Deum, op. 103
    Zondag 29 april 2018 11:00Grote Zaal
  • Symfonieorkest Bellitoni en Jurjen Hempel: Mahlers Zevende

    Symfonieorkest Bellitoni, Jurjen Hempel (dirigent)
    Symfonieorkest Bellitoni, Jurjen Hempel (dirigent)
    Mahler, Schubert
    Schubert Achtste symfonie in b, D 759 'Unvollendete'
    Mahler Zevende symfonie in b
    Zondag 29 april 2018 14:30Grote Zaal
  • Pianokwintetten van Fauré en Pierné

    Jet Röling (piano), Kees Hülsmann (viool), Lis Perry (viool)
    Jet Röling (piano), Kees Hülsmann (viool), Lis Perry (viool), Richard Wolfe (altviool), Daniel Esser (cello)
    Pierné, Fauré
    Fauré Eerste pianokwintet in d, op. 89
    Pierné Pianokwintet in e, op. 41
    Zondag 29 april 2018 20:15Kleine Zaal
  • Symphonic Cinema: Ravels Daphnis et Chloé

    Nederlands Philharmonisch Orkest, Toonkunstkoor Amsterdam, Benjamin Wallfisch (dirigent)
    Nederlands Philharmonisch Orkest, Toonkunstkoor Amsterdam, Benjamin Wallfisch (dirigent), Lucas van Woerkum (film)
    Ravel
    Ravel Daphnis et Chloé
    Maandag 30 april 2018 20:15Grote Zaal
  • Gratis Lunchconcert

    Dostojevski Kwartet
    Dostojevski Kwartet
    Beethoven
    Beethoven Strijkkwartet in G, op. 18, nr. 2
    Woensdag 2 mei 2018 12:30Kleine Zaal
  • Jaap van Zweden met Bruckner bij het Concertgebouworkest

    Koninklijk Concertgebouworkest, Jaap van Zweden (dirigent)
    Koninklijk Concertgebouworkest, Jaap van Zweden (dirigent)
    Bruckner
    Bruckner Achtste symfonie in c
    Woensdag 2 mei 2018 20:15Grote Zaal
  • Jaap van Zweden met Bruckner bij het Concertgebouworkest

    Koninklijk Concertgebouworkest, Jaap van Zweden (dirigent)
    Koninklijk Concertgebouworkest, Jaap van Zweden (dirigent)
    Bruckner
    Bruckner Achtste symfonie in c
    Donderdag 3 mei 2018 20:15Grote Zaal
  • 4 Mei Concert: ComPassie, een universele passie met Iván Fischer

    Iván Fischer (dirigent), Orkest van de Achttiende Eeuw, Nationaal Gemengd Jeugdkoor
    Iván Fischer (dirigent), Orkest van de Achttiende Eeuw, Nationaal Gemengd Jeugdkoor, Nationaal Kinderkoor, Wilma ten Wolde (koordirigent), Irene Verburg (koordirigent), Nuria Rial (sopraan), Rosina Fabius (mezzosopraan), Mark Padmore (tenor), Konstantin Wolff (bas-bariton), Waed Bouhassoun (zang en ud), Azize Afo (zang), Moslem Rahal (ney), Jared Grant (zang), Artyom Minasyan (doudouk (dêm)), Kalas Boudoyan ((mêya)), Wim van der Grijn (acteur), Martijn Nieuwerf (acteur), Tomer Pawlicki (acteur), Vincent van den Berg (acteur), Zutphen Zingt Projectkoor, Merel Harkink (koordirigent)
    Vrijdag 4 mei 2018 21:15Grote Zaal
  • Beethoven: Vijfde symfonie en Tweede pianoconcert

    Bournemouth Symphony Orchestra, Kirill Karabits (dirigent), Sunwook Kim (piano)
    Bournemouth Symphony Orchestra, Kirill Karabits (dirigent), Sunwook Kim (piano)
    Beethoven
    Beethoven Tweede pianoconcert in Bes, op. 19
    Beethoven Vijfde symfonie in c, op. 67
    Zondag 6 mei 2018 11:00Grote Zaal
  • Jaap van Zweden met Bruckner bij het Concertgebouworkest

    Koninklijk Concertgebouworkest, Jaap van Zweden (dirigent)
    Koninklijk Concertgebouworkest, Jaap van Zweden (dirigent)
    Bruckner
    Bruckner Achtste symfonie in c
    Zondag 6 mei 2018 14:15Grote Zaal
  • Kammerorchester Wien - Berlin en Denis Matsuev

    Kammerorchester Wien - Berlin, Denis Matsuev (piano), Gábor Tarkövi (trompet)
    Kammerorchester Wien - Berlin, Denis Matsuev (piano), Gábor Tarkövi (trompet)
    Tsjaikovski, Sjostakovitsj, Mozart
    Mozart Eine kleine Nachtmusik in G, KV 525
    Sjostakovitsj Eerste pianoconcert in c, op. 35
    Tsjaikovski Serenade in C, op. 48
    Maandag 7 mei 2018 20:15Grote Zaal
  • Sir John Eliot Gardiner leidt het Monteverdi Choir in Bach-cantates

    Monteverdi Choir, English Baroque Soloists, Sir John Eliot Gardiner (dirigent)
    Monteverdi Choir, English Baroque Soloists, Sir John Eliot Gardiner (dirigent), Mary Bevan (sopraan), Reginald Mobley (coutertenor), Matthew Brook (bas)
    J.S. Bach
    J.S. Bach Cantate 'Weinen, Klagen, Sorgen, Zagen', BWV 12
    J.S. Bach Cantate 'Wachet! betet! betet! wachet!', BWV 70
    J.S. Bach Cantate 'Jesu, der du meine Seele', BWV 78
    J.S. Bach Cantate 'Wachet auf, ruft uns die Stimme', BWV 140
    Dinsdag 8 mei 2018 20:15Grote Zaal
  • Florian Heinisch: Het niet ten uitvoer gebrachte concert

    Florian Heinisch (piano)
    Florian Heinisch (piano)
    Liszt, Mozart, Beethoven
    J.S. Bach Prelude en fug in D, BWV 532 (bew. F. Busoni)
    Chopin Etude in gis (uit 'Twaalf etudes', op. 25)
    Chopin Etude in cis (uit 'Twaalf etudes', op. 25)
    Chopin Etude in b (uit 'Twaalf etudes', op. 25)
    Beethoven Sonate nr. 23 in f, op. 57 'Appassionata'
    Chopin Etude in a (uit 'Twaalf etudes', op. 10)
    Chopin Etude in F (uit 'Twaalf etudes', op. 10)
    Chopin Etude in c (uit 'Twaalf etudes', op. 10)
    Mozart Sonate in C in C, KV 330
    Liszt Rhapsodie espagnole
    Dinsdag 8 mei 2018 20:15Kleine Zaal
  • Openbare Repetitie Concertgebouworkest

    Koninklijk Concertgebouworkest, Daniele Gatti (dirigent)
    Koninklijk Concertgebouworkest, Daniele Gatti (dirigent)
    Woensdag 9 mei 2018 12:30Grote Zaal
  • Mahler en Prokofjev bij het Concertgebouworkest

    Koninklijk Concertgebouworkest, Daniele Gatti (dirigent), Daniil Trifonov (piano)
    Koninklijk Concertgebouworkest, Daniele Gatti (dirigent), Daniil Trifonov (piano)
    Mahler, Prokofjev
    Prokofjev Derde pianoconcert in C, op. 26
    Mahler Eerste symfonie in D 'Titan'
    Woensdag 9 mei 2018 20:15Grote Zaal
  • Hermine Deurloo & Mike Boddé: A Tribute to Toots Thielemans

    Hermine Deurloo (chromatische mondharmonica), Mike Boddé (piano), Frans van der Hoeven (contrabas)
    Hermine Deurloo (chromatische mondharmonica), Mike Boddé (piano), Frans van der Hoeven (contrabas), Pim Dros (drums)
    Donderdag 10 mei 2018 20:15Kleine Zaal
  • Mahler en Prokofjev bij het Concertgebouworkest

    Koninklijk Concertgebouworkest, Daniele Gatti (dirigent), Daniil Trifonov (piano)
    Koninklijk Concertgebouworkest, Daniele Gatti (dirigent), Daniil Trifonov (piano)
    Mahler, Prokofjev
    Prokofjev Derde pianoconcert in C, op. 26
    Mahler Eerste symfonie in D 'Titan'
    Vrijdag 11 mei 2018 20:15Grote Zaal
  • Bruckners Achtste symfonie & nieuw werk van Welmers

    Radio Filharmonisch Orkest, David Zinman (dirigent), Leo van Doeselaar (orgel)
    Radio Filharmonisch Orkest, David Zinman (dirigent), Leo van Doeselaar (orgel)
    Bruckner, Welmers
    Welmers Memories III (In opdracht van NTR ZaterdagMatinee, met financiële ondersteuning van het Fonds Podiumkunsten)
    Bruckner Achtste symfonie in c
    Zaterdag 12 mei 2018 14:15Grote Zaal
  • Joshua Weilerstein dirigeert Mozarts Pianoconcert nr. 20 en Sjostakovitsj' Elfde

    Nederlands Philharmonisch Orkest, Joshua Weilerstein (dirigent), Richard Goode (piano)
    Nederlands Philharmonisch Orkest, Joshua Weilerstein (dirigent), Richard Goode (piano)
    Sjostakovitsj, Mozart
    Mozart Pianoconcert nr. 20 in d, KV 466
    Sjostakovitsj Elfde symfonie in g, op. 103 'Het jaar 1905'
    Zaterdag 12 mei 2018 20:15Grote Zaal
  • Hamlet Pianotrio met Brahms en Beethoven

    Hamlet Pianotrio
    Hamlet Pianotrio
    Brahms, Beethoven
    Beethoven Pianotrio in Es, op. 70, nr. 2
    Brahms Derde pianotrio in c, op. 101
    Beethoven Introduzione: Adagio assai (uit 'Variaties op 'Ich bin der Schneider Kakadu' in G', op. 121a)
    Zondag 13 mei 2018 11:00Kleine Zaal
  • Close-up: Artist in residence Eva-Maria Westbroek

    Alexander de Blaeij (dirigent), Eva-Maria Westbroek (sopraan), Julie Moulin (fluit)
    Alexander de Blaeij (dirigent), Eva-Maria Westbroek (sopraan), Julie Moulin (fluit), Davide Lattuada (klarinet), Sylvia Huang (viool), Henriëtte Luytjes (viool), Guus Jeukendrup (altviool), Julia Tom (cello), Théotime Voisin (contrabas), Jeroen Bal (piano), Dirk Luijmes (harmonium)
    Schubert, Berg, J. Strauss jr.
    Granados La maja y el ruiseñor (uit 'Goyescas') (bew. W. van Klaveren)
    J. Strauss jr. Kaiser-Walzer, op. 437 (bew. A. Schönberg)
    Berg Sieben frühe Lieder (arr. L.R. De Leeuw)
    Schubert Kwintet in A, D 667 'Die Forelle'
    Zondag 13 mei 2018 14:15Kleine Zaal
  • Pieter Jan Leusink dirigeert Bachs Johannes-Passion

    The Bach Choir and Orchestra of the Netherlands, Pieter Jan Leusink (dirigent), Olga Zinovieva (sopraan)
    The Bach Choir and Orchestra of the Netherlands, Pieter Jan Leusink (dirigent), Olga Zinovieva (sopraan), Sytse Buwalda (countertenor), Falco van Loon (tenor), Martinus Leusink (tenor), Jasper Schweppe (bas-bariton)
    J.S. Bach
    J.S. Bach Johannes-Passion, BWV 245
    Zondag 13 mei 2018 14:15Grote Zaal
  • Grigory Sokolov: meester van de poëtische vrijheid

    Grigory Sokolov (piano)
    Grigory Sokolov (piano)
    Schubert, Haydn
    Haydn Sonate in g, Hob. XVI: 44
    Haydn Sonate in b, Hob. XVI: 32
    Haydn Sonate in cis, Hob. XVI: 36
    Schubert Vier Impromptus, D 935
    Zondag 13 mei 2018 20:15Grote Zaal
  • Hans Haffmans © Emmely Siebrecht
    cursus

    Cursus: Sibelius door Hans Haffmans

    Hans Haffmans (presentatie)
    Hans Haffmans (presentatie)
    Maandag 14 mei 2018 20:00Koorzaal
  • Joshua Weilerstein dirigeert Mozarts Pianoconcert nr. 20 en Sjostakovitsj' Elfde

    Nederlands Philharmonisch Orkest, Joshua Weilerstein (dirigent), Richard Goode (piano)
    Nederlands Philharmonisch Orkest, Joshua Weilerstein (dirigent), Richard Goode (piano)
    Sjostakovitsj, Mozart
    Mozart Pianoconcert nr. 20 in d, KV 466
    Sjostakovitsj Elfde symfonie in g, op. 103 'Het jaar 1905'
    Maandag 14 mei 2018 20:15Grote Zaal
  • Gratis Lunchconcert

    Raoul Steffani (bariton), Daan Boertien (piano)
    Raoul Steffani (bariton), Daan Boertien (piano)
    Wantenaar, Muhly, Sibelius
    Sibelius Var det en dröm?, nr. 4 (uit 'Vijf liederen', op. 37)
    Sibelius Drömmen, nr. 5 (uit 'Zeven liederen', op. 13)
    Sibelius Den första kyssen, nr. 1 (uit 'Vijf liederen', op. 37)
    Sibelius Demanten på marssnön, nr. 6 (uit 'Zes liederen', op. 36)
    Sibelius Flickan kom ifrån sin älsklings möte, nr. 5 (uit 'Vijf liederen', op. 37)
    Sibelius Björken, nr. 4 (uit 'Vijf stukken', op. 75)
    Sibelius Granen, nr. 5 (uit 'Vijf stukken', op. 75)
    Muhly Dear Molly, nr. 1 (uit 'The Last Letter') (In opdracht van Barbican Centre en de European Concert Hall Organisation. Met steun van het Programma Cultuur van de Europese Unie.)
    Muhly Jack, nr. 2 (uit 'The Last Letter') (In opdracht van Barbican Centre en de European Concert Hall Organisation. Met steun van het Programma Cultuur van de Europese Unie.)
    Muhly Dear Leader of the Company!, nr. 3 (uit 'The Last Letter') (In opdracht van Barbican Centre en de European Concert Hall Organisation. Met steun van het Programma Cultuur van de Europese Unie.)
    Muhly Dear Husband!, nr. 4 (uit 'The Last Letter') (In opdracht van Barbican Centre en de European Concert Hall Organisation. Met steun van het Programma Cultuur van de Europese Unie.)
    Wantenaar Spring in War-Time
    Woensdag 16 mei 2018 12:30Kleine Zaal
  • Rising Stars: slagwerker Christoph Sietzen

    Christoph Sietzen (slagwerk), The Wave Quartet
    Christoph Sietzen (slagwerk), The Wave Quartet
    Sanchez / Quintero, Dirks, Piazzolla
    Séjourné Attraction
    Xenakis Part B (uit 'Rebonds')
    J.S. Bach/Brahms Chaconne (uit 'Tweede partita in d', BWV 1004) (arr. B. Bacanu)
    Copeland Sheriff of Luxembourg (In opdracht van Philharmonie Luxembourg en de European Concert Hall Organisation) (Nederlandse première)
    Boumans The Cloth, op. 140
    Groban The Wandering Kind (arr. E. Uchiyama)
    J.S. Bach Allegro (uit 'Concert in C', BWV 1061a) (arr. B. Bacanu)
    Piazzolla La muerte del ángel (arr. E. Uchiyama)
    Piazzolla Oblivion (arr. E. Uchiyama)
    Dirks Danza non Danza (arr. The Wave Quartet)
    Piazzolla Milonga del ángel (arr. E. Uchiyama)
    Piazzolla Libertango (arr. E. Uchiyama)
    Sanchez / Quintero Tamacun (arr. E. Uchiyama)
    Sanchez / Quintero Juan Loco (arr. The Wave Quartet)
    Woensdag 16 mei 2018 20:15Kleine Zaal
  • Borodin Kwartet met roerende Tsjaikovski

    Borodin Kwartet
    Borodin Kwartet
    Sjostakovitsj, Tsjaikovski, Wolf
    Haydn Strijkkwartet in b, op. 33 nr. 1
    Haydn Strijkkwartet in G, op. 33 nr. 5
    Wolf Italiaanse serenade in G
    Tsjaikovski Eerste strijkkwartet in D, op. 11
    Sjostakovitsj Moderato (uit 'Eerste strijkkwartet in C', op. 49)
    Donderdag 17 mei 2018 20:15Kleine Zaal
  • Borodin Kwartet met roerende Tsjaikovski

    Borodin Kwartet
    Borodin Kwartet
    Sjostakovitsj, Tsjaikovski, Wolf
    Haydn Strijkkwartet in b, op. 33 nr. 1
    Haydn Strijkkwartet in G, op. 33 nr. 5
    Wolf Italiaanse serenade in G
    Tsjaikovski Eerste strijkkwartet in D, op. 11
    Sjostakovitsj Moderato (uit 'Eerste strijkkwartet in C', op. 49)
    Zaterdag 19 mei 2018 20:15Kleine Zaal
  • Franse glorie: Debussy’s La mer en Ravels La valse

    Radio Filharmonisch Orkest, Jun Märkl (dirigent)
    Radio Filharmonisch Orkest, Jun Märkl (dirigent)
    Ravel, Debussy, Poulenc
    Poulenc Les biches: Suite
    Debussy La mer, trois esquisses symphoniques, L. 109
    Ravel La valse
    Zondag 20 mei 2018 11:00Grote Zaal
  • Pieter Jan Leusink: Opera Classics

    Olga Zinovieva (sopraan), Andrew Slater (bariton), Pieter Jan Leusink (dirigent)
    Olga Zinovieva (sopraan), Andrew Slater (bariton), Pieter Jan Leusink (dirigent), Opera Mannenkoor, The Symphonic Orchestra of the Netherlands
    Donizetti, Bizet, Bellini
    Verdi Allegri! Beviam! (uit 'Ernani')
    Mozart Aria 'La vendetta, oh, la vendetta' (uit 'Le nozze di Figaro', KV 492)
    Haydn Aria 'Al tuo seno fortunato' (uit 'L'anima del filosofo, ossia Orfeo ed Euridice', Hob. XXVIII: 13)
    Verdi La vergine degli Angeli (uit 'La forza del destino')
    Rimski-Korsakov Eerste aria van Marfa (uit 'De bruid van de tsaar')
    Gounod Gloire immortelle (uit 'Faust')
    Gounod Le veau d'or (uit 'Faust')
    Mozart Der Hölle Rache kocht in meinem Herzen (uit 'Die Zauberflöte', KV 620)
    Rossini Aria 'Largo al factotum' (uit 'Il barbiere di Siviglia')
    Bellini Aria 'Casta diva' (uit 'Norma')
    Bizet Votre toast je peux vous le rendre (uit 'Carmen')
    Donizetti Una furtiva lagrima (uit 'L’elisir d’amore')
    Donizetti Quanto amore! (uit 'L’elisir d’amore')
    Zondag 20 mei 2018 14:15Grote Zaal
  • De Jostiband en mannenkoren

    Jostiband, Het Groot Mannenkoor Noord-Nederland, Het Groot Mannenkoor Midden-Nederland
    Jostiband, Het Groot Mannenkoor Noord-Nederland, Het Groot Mannenkoor Midden-Nederland, Lyan Verburg (dirigent), The Martin Mans Formation, Martin Mans ( leiding), Hendrik van Veen (orgel), Mark Brandwijk (vleugel)
    Maandag 21 mei 2018 19:00Grote Zaal
  • Ray Chen & London Symphony Orchestra: Sibelius

    London Symphony Orchestra, Michael Tilson Thomas (dirigent), Ray Chen (viool)
    London Symphony Orchestra, Michael Tilson Thomas (dirigent), Ray Chen (viool)
    Paganini, Sibelius
    Sibelius Vioolconcert in d, op. 47
    Paganini Amoroso - Presto, nr. 21 (uit '24 caprices', op. 1)
    Sibelius Zesde symfonie in d, op. 104
    Sibelius Zevende symfonie in C, op. 105
    Dinsdag 22 mei 2018 20:15Grote Zaal
  • Eva-Maria Westbroek en musici van het RCO: Kleyne Lider

    Eva-Maria Westbroek (sopraan), Helene Schneiderman (mezzosopraan), Motti Kastón (bariton)
    Eva-Maria Westbroek (sopraan), Helene Schneiderman (mezzosopraan), Motti Kastón (bariton), Eytan Pessen (piano), Leden van het Koninklijk Concertgebouworkest
    Witler, Bounoff, Greenblatt
    Heifetz Zun in mayrev
    Traditioneel Vos toyg mir der sheyner vayngortn?
    Traditioneel A maise
    Traditioneel Yome yome
    Traditioneel Mai-ko-mashmo-lon
    Gebirtig Kleyner yosem
    Traditioneel Schlof, mayn feygele
    Beyglman Makh tsu di eygelekh
    Olshanetsky Unter beymer
    Gebirtig Shlof schoyn main kind
    Traditioneel Durme, durme
    Goldfaden Rozhinkas mit mandeln
    Traditioneel Noches noches
    Traditioneel Regendl
    Traditioneel La vida do por el raquí
    Traditioneel Yo m'enamori d'un aire
    Traditioneel Havlo con coraje
    Traditioneel Era escuro
    Traditioneel Como la rosa en la guerta
    Traditioneel Adio, querida
    Traditioneel Una noche al lunar
    Traditioneel Apre tu puerta serrada
    Greenblatt Fisherlid
    Bounoff Unter di grinike beymelekh
    Witler Varshe
    Dinsdag 22 mei 2018 20:15Kleine Zaal
  • Gratis Lunchconcert

    Laureaat Dutch Harp Festival 2018, César Secundino Méndez (harp)
    Laureaat Dutch Harp Festival 2018, César Secundino Méndez (harp)
    César Secundino Méndez
    César Secundino Méndez Olé paella y pa el
    César Secundino Méndez Cuore de arrabal
    César Secundino Méndez Bach in Tunisia
    César Secundino Méndez Taco Xonante
    Woensdag 23 mei 2018 12:30Kleine Zaal
  • Brahms’ Ein deutsches Requiem door Cappella Amsterdam

    Orkest van de Achttiende Eeuw, Cappella Amsterdam, Daniel Reuss (dirigent)
    Orkest van de Achttiende Eeuw, Cappella Amsterdam, Daniel Reuss (dirigent), Carolyn Sampson (sopraan), André Morsch (bariton)
    Brahms
    Brahms Ein deutsches Requiem, op. 45
    Donderdag 24 mei 2018 20:15Grote Zaal
  • Iconen in de Kleine Zaal: Bachs Cellosuites

    Bert Natter, Nicolas Altstaedt (cello)
    Bert Natter, Nicolas Altstaedt (cello)
    J.S. Bach
    J.S. Bach nr. 1 in G gr.t. (uit 'Zes suites', BWV 1007-1012)
    J.S. Bach nr. 5 in c kl.t. (uit 'Zes suites', BWV 1007-1012)
    Donderdag 24 mei 2018 20:15Kleine Zaal
  • Blomstedt met Berlioz en Berwald bij het Concertgebouworkest

    Koninklijk Concertgebouworkest, Herbert Blomstedt (dirigent)
    Koninklijk Concertgebouworkest, Herbert Blomstedt (dirigent)
    Berlioz, F. Berwald
    F. Berwald Derde symfonie in C 'Singulière'
    Berlioz Symphonie fantastique, H 48, op. 14
    Vrijdag 25 mei 2018 20:15Grote Zaal
  • Meesterpianisten in de Kleine Zaal: Lukáš Vondráček

    Lukáš Vondráček (piano)
    Lukáš Vondráček (piano)
    R. Schumann, Schubert
    Schubert Sonate in Bes, D 960
    R. Schumann Arabeske in C, op. 18
    R. Schumann Carnaval, op. 9 'Scènes mignonnes sur quatre notes'
    Vrijdag 25 mei 2018 20:15Kleine Zaal
  • Baanbrekend! Entrée Talks

    Herbert Blomstedt (keynotespreker), Ruben Hein (spreker), Nora Fischer (spreker)
    Herbert Blomstedt (keynotespreker), Ruben Hein (spreker), Nora Fischer (spreker), Eilder Beeftink (spreker), Maarten Beirens (spreker), Thomas Vanderveken (presentator)
    Zaterdag 26 mei 2018 12:30Kleine Zaal
    Geannuleerd
  • Muzikale maskers: Thomas Adès dirigeert eigen werk

    Britten Sinfonia, Thomas Adès (dirigent), Steven Isserlis (cello)
    Britten Sinfonia, Thomas Adès (dirigent), Steven Isserlis (cello), Nicolas Hodges (piano)
    G. Barry, Adès, Stravinsky
    Prokofjev Eerste symfonie in D, op. 25 'Klassieke'
    Stravinsky Eerste suite voor klein orkest
    Stravinsky Tweede suite voor klein orkest
    Adès Lieux retrouvés
    G. Barry Pianoconcert
    Adès Three Studies from Couperin
    Zaterdag 26 mei 2018 14:15Grote Zaal
  • De Muze van Zuid

    Rosanne van Sandwijk (mezzosopraan), Siebe Henstra (klavecimbel), Marc Pantus (bas-bariton)
    Rosanne van Sandwijk (mezzosopraan), Siebe Henstra (klavecimbel), Marc Pantus (bas-bariton), Mieneke van der Velden (viola da gamba), Thomas Beijer (piano)
    Brahms, Van Bree, Diepenbrock
    Monteverdi Rosa del ciel (uit 'Orfeo', SV 318)
    G. Caccini Fortunato augellino, nr. 10 (uit 'Le nuove musiche')
    F. Caccini Ch'Amor sia nudo
    Sweelinck Ballo del granduca, SwWV. 319
    Huygens selectie (uit 'Pathodia sacra et profana')
    Bosmans In den regen
    Cramer Weißt du noch?, op. 2/5
    Rennès Droomplekje, op. 42/4
    Diepenbrock Les chats
    Diepenbrock Celebrität
    Rennès Herfstgeneurie, op. 35
    Van Bree Nacht-gezang
    Brahms Vor der Tür, nr. 2 (uit 'Vier Duette', op. 28)
    Zaterdag 26 mei 2018 20:15Kleine Zaal
  • Concertgebouworkest Essentials: Blomstedt dirigeert Berlioz

    Koninklijk Concertgebouworkest, Herbert Blomstedt (dirigent)
    Koninklijk Concertgebouworkest, Herbert Blomstedt (dirigent)
    Berlioz
    Berlioz Symphonie fantastique, H 48, op. 14
    Zaterdag 26 mei 2018 21:00Grote Zaal
  • Christian Vásquez leidt Beethovens ‘Eroica’

    Het Gelders Orkest, Christian Vásquez (dirigent)
    Het Gelders Orkest, Christian Vásquez (dirigent)
    Beethoven
    Beethoven Ouverture (uit 'Egmont', op. 84)
    Beethoven Derde symfonie in Es, op. 55 'Eroica'
    Zondag 27 mei 2018 11:00Grote Zaal
  • Marc Albrecht dirigeert Symphonie fantastique van Berlioz

    Nederlands Philharmonisch Orkest, Marc Albrecht (dirigent), Thomas Oliemans (bariton)
    Nederlands Philharmonisch Orkest, Marc Albrecht (dirigent), Thomas Oliemans (bariton), Patrick Wibart (serpent)
    Berlioz, Attahir, Martin
    Martin Sechs Monologe aus Jedermann
    Attahir Adh-dhor
    Berlioz Symphonie fantastique, H 48, op. 14
    Zondag 27 mei 2018 14:15Grote Zaal
  • COV GrootNoord: Händels Messiah

    COV GrootNoord, Nationaal Symfonisch Kamerorkest, Marcel den Dulk (dirigent)
    COV GrootNoord, Nationaal Symfonisch Kamerorkest, Marcel den Dulk (dirigent), Johannette Zomer (sopraan), Ruth Willemse (mezzosopraan), Jean-Léon Klostermann (tenor), Marijn Zwitserlood (bas)
    Händel
    Händel Messiah, HWV 56
    Zondag 27 mei 2018 19:30Grote Zaal
  • Sjors van der Panne: Terug in Het Concertgebouw

    Sjors van der Panne (zang), Hubert-Jan Horrocks (piano), Peter Pluer (gitaar)
    Sjors van der Panne (zang), Hubert-Jan Horrocks (piano), Peter Pluer (gitaar), Michelle Courtens (cello), Janco van der Kaaden (percussie)
    Zondag 27 mei 2018 20:15Kleine Zaal
  • Michel Khalifa © Emmely Siebrecht
    cursus

    Cursus: Beethoven de mythe

    Michel Khalifa (presentatie)
    Michel Khalifa (presentatie)
    Maandag 28 mei 2018 20:00Koorzaal
  • Marc Albrecht dirigeert Symphonie fantastique van Berlioz

    Nederlands Philharmonisch Orkest, Marc Albrecht (dirigent), Thomas Oliemans (bariton)
    Nederlands Philharmonisch Orkest, Marc Albrecht (dirigent), Thomas Oliemans (bariton), Patrick Wibart (serpent)
    Berlioz, Attahir, Martin
    Martin Sechs Monologe aus Jedermann
    Attahir Adh-dhor
    Berlioz Symphonie fantastique, H 48, op. 14
    Maandag 28 mei 2018 20:15Grote Zaal
  • Danel Kwartet & La Marca-broers: Tsjaikovski’s Souvenir

    Danel Kwartet, Adrien La Marca (altviool), Christian-Pierre La Marca (cello)
    Danel Kwartet, Adrien La Marca (altviool), Christian-Pierre La Marca (cello)
    Tsjaikovski, Brahms
    Brahms Tweede strijkkwintet in G, op. 111
    Tsjaikovski Souvenir de Florence in d, op. 70
    Maandag 28 mei 2018 20:15Kleine Zaal
  • Masaaki Suzuki leidt Mozarts roerende Mis in c

    Bach Collegium Japan, Masaaki Suzuki (dirigent), Carolyn Sampson (sopraan)
    Bach Collegium Japan, Masaaki Suzuki (dirigent), Carolyn Sampson (sopraan), Olivia Vermeulen (mezzosopraan), Zachary Wilder (tenor), Dominik Wörner (bas)
    Mozart, Haydn
    Haydn Symfonie nr. 48 in C 'Maria Theresia'
    Mozart Mis in c, KV 427
    Dinsdag 29 mei 2018 20:15Grote Zaal
  • Gratis Lunchconcert

    Studenten van de Dutch National Opera Academy, Stephanie DesJardins (sopraan), Helena Koonings (sopraan)
    Studenten van de Dutch National Opera Academy, Stephanie DesJardins (sopraan), Helena Koonings (sopraan), Judith Weusten (sopraan), Nina van Essen (mezzosopraan), Serena Perez (mezzosopraan), Deborah Saffery (mezzosopraan), Stefan Kennedy (tenor), Tony Butiurca (bariton), Jasper Leever (bas-bariton)
    Mozart
    Mozart La mia Dorabella (uit 'Così fan tutte', KV 588)
    Mozart Ah, guarda, sorella (uit 'Così fan tutte', KV 588)
    Mozart Soave sia il vento (uit 'Così fan tutte', KV 588)
    Mozart Ah, scostati! - Smanie implacabili (uit 'Così fan tutte', KV 588)
    Mozart Signora Dorabella (uit 'Così fan tutte', KV 588)
    Mozart In uomini (uit 'Così fan tutte', KV 588)
    Mozart Alla bella Despinetta (uit 'Così fan tutte', KV 588)
    Woensdag 30 mei 2018 12:30Kleine Zaal
  • Westbroek en Gimeno bij het Concertgebouworkest

    Koninklijk Concertgebouworkest, Gustavo Gimeno (dirigent), Eva-Maria Westbroek (sopraan)
    Koninklijk Concertgebouworkest, Gustavo Gimeno (dirigent), Eva-Maria Westbroek (sopraan)
    Tsjaikovski, Barber
    Barber The School for Scandal, op. 5
    Barber Knoxville: Summer of 1915, op. 24
    Tsjaikovski The Tempest, fantasie-ouverture in f, op. 18
    Barber Do not utter a word (uit 'Vanessa', op. 32)
    Tsjaikovski Romeo en Julia, fantasie-ouverture naar Shakespeare in b
    Barber Give me my robe (uit 'Antony and Cleopatra')
    Woensdag 30 mei 2018 20:15Grote Zaal
  • The Danish String Quartet speelt Beethoven

    The Danish String Quartet
    The Danish String Quartet
    Beethoven, Mendelssohn, Haydn
    Haydn Eerste strijkkwartet in Bes, op. 1, nr. 1
    Mendelssohn Tweede strijkkwartet in a, op. 13
    Beethoven Strijkkwartet in a, op. 132
    Woensdag 30 mei 2018 20:15Kleine Zaal
  • Westbroek en Gimeno bij het Concertgebouworkest

    Koninklijk Concertgebouworkest, Gustavo Gimeno (dirigent), Eva-Maria Westbroek (sopraan)
    Koninklijk Concertgebouworkest, Gustavo Gimeno (dirigent), Eva-Maria