Concert schedule

Find your concert

Find your concert

Search by date

Filters

Composer
More... Less...
  • Viviane Hagner and Marie-Elisabeth Hecker: Mozart and Kodály

    Viviane Hagner (viool), Marie-Elisabeth Hecker (cello)
    Viviane Hagner (viool), Marie-Elisabeth Hecker (cello)
    Kodály, Schulhoff, Glière
    Mozart Duo in G, KV 423
    Glière Acht duetten, op. 39
    Schulhoff Duo
    Kodály Duo, op. 7
    Tuesday, january 24, 2017 at 8:15 pm Recital Hall
  • Free Lunchtime Concert

    Toonkunstkoor Amsterdam, Boudewijn Jansen (dirigent), Saskia Viersen (viool/leiding)
    Toonkunstkoor Amsterdam, Boudewijn Jansen (dirigent), Saskia Viersen (viool/leiding), n.t.b. (ensemble), Jeroen de Vaal (tenor), Raoul Steffani (bariton)
    J.S. Bach
    J.S. Bach Recitatief (Evangelist): Aber am ersten Tage der süßen Brot (deel 1) (uit 'Matthäus-Passion', BWV 244)
    J.S. Bach Koor: Wo willst du, daß wir dir bere (deel 1) (uit 'Matthäus-Passion', BWV 244)
    J.S. Bach Recitatief (Evangelist, Jezus): Er sprach: Gehet hin in die Stadt (deel 1) (uit 'Matthäus-Passion', BWV 244)
    J.S. Bach Recitatief (tenor): Und die Jünger täten (deel 1) (uit 'Matthäus-Passion', BWV 244)
    J.S. Bach Koor: Herr, bin ich's? (deel 1) (uit 'Matthäus-Passion', BWV 244)
    J.S. Bach Koor: Ich bin's, ich sollte büßfen (deel 1) (uit 'Matthäus-Passion', BWV 244)
    J.S. Bach Recitatief (Evangelist, Jezus, Judas): Er antwortete und sprach: Der mit der Hand mit mir (deel 1) (uit 'Matthäus-Passion', BWV 244)
    J.S. Bach Koraal: Ach, grosser König, gross zu allen Zeiten (deel 2) (uit 'Johannes-Passion', BWV 245)
    J.S. Bach Recitatief (tenor, bas): Da sprach Pilatus zu ihm: So bist du denoch ein König? (deel 2) (uit 'Johannes-Passion', BWV 245)
    J.S. Bach Koor: Nicht diesen, sondern Barrabam! (deel 2) (uit 'Johannes-Passion', BWV 245)
    J.S. Bach Recitatief (tenor): Barrabas aber war ein Mörder (deel 2) (uit 'Johannes-Passion', BWV 245)
    J.S. Bach Arioso (bas): Betrachte, meine Seel, mit ängstlichen Vergnügen (deel 2) (uit 'Johannes-Passion', BWV 245)
    J.S. Bach Recitatief (tenor): Und die Kriegsknechte flochten ein Krone von Dornen (deel 2) (uit 'Johannes-Passion', BWV 245)
    J.S. Bach Koor: Sei gegrußet, lieber Jüdenkönig! (deel 2) (uit 'Johannes-Passion', BWV 245)
    J.S. Bach Recitatief (tenor, bas): Und gaben ihm Backenstreiche (deel 2) (uit 'Johannes-Passion', BWV 245)
    J.S. Bach Koor: Kreuzige! (deel 2) (uit 'Johannes-Passion', BWV 245)
    J.S. Bach Recitatief (tenor, bas): Pilatus sprach zu ihnen: Nehmet ihr ihn hin (deel 2) (uit 'Johannes-Passion', BWV 245)
    J.S. Bach Koor: Wir haben ein Gesetz, und nach dem Gesetz soll er sterben (deel 2) (uit 'Johannes-Passion', BWV 245)
    J.S. Bach Recitatief (tenor, bas): Da Pilatus das Worte hörete, furchtet' er sich noch mehr (deel 2) (uit 'Johannes-Passion', BWV 245)
    J.S. Bach Koraal: Durch dein Gefängnis, Gottes Sohn (deel 2) (uit 'Johannes-Passion', BWV 245)
    J.S. Bach Bas en koor: Mein teurer Heiland (deel 2) (uit 'Johannes-Passion', BWV 245)
    J.S. Bach Recitatief (tenor): Und siehe da (deel 2) (uit 'Johannes-Passion', BWV 245)
    J.S. Bach Arioso (tenor): Mein Herz, indem die ganze Welt (deel 2) (uit 'Johannes-Passion', BWV 245)
    J.S. Bach Slotkoor: Ruht wohl, ihr beiligen Gebeine (deel 2) (uit 'Johannes-Passion', BWV 245)
    J.S. Bach Koraal: Ach Herr, lass dein lieb Engelein (deel 2) (uit 'Johannes-Passion', BWV 245)
    Wednesday, january 25, 2017 at 12:30 pm Main Hall
  • Philippe Jaroussky and Freiburger Barockorchester

    Freiburger Barockorchester, Philippe Jaroussky (countertenor), Kathrin Tröger (viool)
    Freiburger Barockorchester, Philippe Jaroussky (countertenor), Kathrin Tröger (viool), Ann-Kathrin Brüggemann (hobo)
    J.S. Bach, Telemann
    Telemann Matthäus-Passion, TWV 5:53 'Danziger Passion'
    Telemann Der am Ölberg zagende Jesus - Passionscantate, TWV 1:364
    Telemann Der für die Sünde der Welt gemarterte und sterbende Jesus, TWV 5:1
    Telemann Jesus liegt in letzten Zügen – Passionscantate, TWV 1:983
    J.S. Bach Sinfonia, BWV 18
    J.S. Bach Cantate 'Ich hatte viel Bekümmernis', BWV 21
    J.S. Bach Cantate 'Der Herr denket an uns', BWV 196
    J.S. Bach Cantate 'Ich habe genug', BWV 82
    Wednesday, january 25, 2017 at 8:15 pm Main Hall
  • Nederlands Kamerkoor: Philip Glass and Arvo Pärt

    Nederlands Kamerkoor, Peter Dijkstra (dirigent), Matthias Havinga (orgel)
    Nederlands Kamerkoor, Peter Dijkstra (dirigent), Matthias Havinga (orgel)
    D. Lang, Glass, Jennefelt
    Pärt Solfeggio
    Jennefelt Villarosa sarialdi , nr. 3 (uit 'Villarosa Sequences')
    Glass Three Songs for Chorus a Cappella
    Pärt De profundis
    Pärt Da pacem Domine
    D. Lang where you go
    Jennefelt Vinamintra elitavi , nr. 7 (uit 'Villarosa Sequences')
    Glass selectie (uit 'Another Look at Harmony - Part IV')
    Wednesday, january 25, 2017 at 9:00 pm Recital Hall
  • The King’s Consort & Choir: Vivaldi

    The King's Consort, Choir of the King's Consort, Robert King (dirigent)
    The King's Consort, Choir of the King's Consort, Robert King (dirigent), Marianne Beate Kielland (mezzosopraan, Juditha), Julia Doyle (sopraan, Vagaus), Emilie Renard (mezzosopraan, Holofernes), Gaia Petrone (mezzosopraan, Abra), Hilary Summers (mezzosopraan, Ozias)
    Vivaldi
    Vivaldi Juditha triumphans devicta Holofernes barbarie, RV 644
    Thursday, january 26, 2017 at 7:30 pm Main Hall
  • TRACKS: New Amsterdam Clarinet Quartet

    Nieuw Amsterdams Klarinet Kwartet, Sterre Konijn (zang), Jorinde Keesmaat (regie)
    Nieuw Amsterdams Klarinet Kwartet, Sterre Konijn (zang), Jorinde Keesmaat (regie), Desirée van Gelderen (licht), Jurjen Alkema (videokunstenaar)
    Mahler / B. Faber / J. Faber, Puccini, Genchev
    Mahler Trauermarsch (uit 'Eerste symfonie in D' 'Titan') (arr. J. Faber)
    Shaffy Het is stil in Amsterdam (arr. B. Faber)
    Mendelssohn Variations sérieuses in d, op. 54 (arr. B. Faber)
    Sonneveld Het hondje van Dirkie (arr. J. Faber)
    Mahler Scherzo (uit 'Eerste symfonie in D' 'Titan') (arr. M. Van Prooijen)
    Satie Vijfde gnossienne (arr. J. Faber)
    Genchev deel (uit 'Klarinet kwartet')
    Sonneveld Ik zou met jou (arr. J. Faber)
    Puccini Quando m'en vo (uit 'La bohème') (arr. J. Faber)
    Mahler / B. Faber / J. Faber Titan Remix
    Thursday, january 26, 2017 at 9:00 pm Recital Hall
  • Verdi Concert Choir Japan & KCOV Amsterdam: Verdi's Requiem

    Nordwestdeutsche Philharmonie, Verdi Concert Choir Japan, KCOV Amsterdam (koor)
    Nordwestdeutsche Philharmonie, Verdi Concert Choir Japan, KCOV Amsterdam (koor), Yoko Matsuo (dirigent), Ekaterina Metlova (sopraan), Alla Chorobchenko (alt), Marten Smeding (tenor), Vesselin Stoykov (bas)
    Verdi
    Verdi Messa da Requiem
    Friday, january 27, 2017 at 8:15 pm Main Hall
  • TRACKS: New Amsterdam Clarinet Quartet

    Nieuw Amsterdams Klarinet Kwartet, Sterre Konijn (zang), Jorinde Keesmaat (regie)
    Nieuw Amsterdams Klarinet Kwartet, Sterre Konijn (zang), Jorinde Keesmaat (regie), Desirée van Gelderen (licht), Jurjen Alkema (videokunstenaar)
    Mahler / B. Faber / J. Faber, Puccini, Genchev
    Mahler Trauermarsch (uit 'Eerste symfonie in D' 'Titan') (arr. J. Faber)
    Shaffy Het is stil in Amsterdam (arr. B. Faber)
    Mendelssohn Variations sérieuses in d, op. 54 (arr. B. Faber)
    Sonneveld Het hondje van Dirkie (arr. J. Faber)
    Mahler Scherzo (uit 'Eerste symfonie in D' 'Titan') (arr. M. Van Prooijen)
    Satie Vijfde gnossienne (arr. J. Faber)
    Genchev deel (uit 'Klarinet kwartet')
    Sonneveld Ik zou met jou (arr. J. Faber)
    Puccini Quando m'en vo (uit 'La bohème') (arr. J. Faber)
    Mahler / B. Faber / J. Faber Titan Remix
    Friday, january 27, 2017 at 9:00 pm Recital Hall
  • Children's Concert: KleuterSinfonietta (4 & 5 years, in Dutch)

    Amsterdam Sinfonietta
    Amsterdam Sinfonietta
    Saturday, january 28, 2017 at 11:30 am Choir Hall
  • Children's Concert: KleuterSinfonietta (4 & 5 years, in Dutch)

    Amsterdam Sinfonietta
    Amsterdam Sinfonietta
    Saturday, january 28, 2017 at 1:30 pm Choir Hall
  • Mozart's Haffner and Linzer Symphonies

    Nederlands Kamerorkest, Gordan Nikolić (viool/leiding), Sietse-Jan Weijenberg (cello)
    Nederlands Kamerorkest, Gordan Nikolić (viool/leiding), Sietse-Jan Weijenberg (cello)
    C.Ph.E. Bach, Mozart
    Mozart Symfonie nr. 35 in D, KV 385 'Haffner'
    C.Ph.E. Bach Celloconcert in A, Wq. 172
    Mozart Symfonie nr. 36 in C, KV 425 'Linzer'
    Saturday, january 28, 2017 at 8:15 pm Main Hall
  • Hannes Minnaar and Heath Quartet: Fauré

    Heath Kwartet, Hannes Minnaar (piano)
    Heath Kwartet, Hannes Minnaar (piano)
    Fauré, Ravel, Beethoven
    Beethoven Strijkkwartet in D, op. 18, nr. 3
    Ravel Le tombeau de Couperin
    Fauré Tweede pianokwintet in c, op. 115
    Saturday, january 28, 2017 at 8:15 pm Recital Hall
  • Edo de Waart and Lise Davidsen: Schönberg and Strauss

    Radio Filharmonisch Orkest, Edo de Waart (dirigent), Lise Davidsen (Sopraan)
    Radio Filharmonisch Orkest, Edo de Waart (dirigent), Lise Davidsen (Sopraan)
    R. Strauss, Schönberg
    Schönberg Verklärte Nacht, op. 4
    R. Strauss Vier letzte Lieder, op. 150
    Sunday, january 29, 2017 at 11:00 am Main Hall
  • Children's Concert: KleuterSinfonietta (4 & 5 years, in Dutch)

    Amsterdam Sinfonietta
    Amsterdam Sinfonietta
    Sunday, january 29, 2017 at 11:30 am Choir Hall
  • Children's Concert: KleuterSinfonietta (4 & 5 years, in Dutch)

    Amsterdam Sinfonietta
    Amsterdam Sinfonietta
    Sunday, january 29, 2017 at 1:30 pm Choir Hall
  • Mozart's Haffner and Linzer Symphonies

    Nederlands Kamerorkest, Gordan Nikolić (viool/leiding), Sietse-Jan Weijenberg (cello)
    Nederlands Kamerorkest, Gordan Nikolić (viool/leiding), Sietse-Jan Weijenberg (cello)
    C.Ph.E. Bach, Mozart
    Mozart Symfonie nr. 35 in D, KV 385 'Haffner'
    C.Ph.E. Bach Celloconcert in A, Wq. 172
    Mozart Symfonie nr. 36 in C, KV 425 'Linzer'
    Monday, january 30, 2017 at 8:15 pm Main Hall
  • Free Lunchtime Concert

    Ensemble van Codarts, Rotterdams Conservatorium
    Ensemble van Codarts, Rotterdams Conservatorium
    Wednesday, february 1, 2017 at 12:30 pm Recital Hall
  • Anne-Sophie Mutter: Currier, Mozart, Poulenc, Ravel and Saint-Saëns

    Anne-Sophie Mutter (viool), Lambert Orkis (piano)
    Anne-Sophie Mutter (viool), Lambert Orkis (piano)
    Saint-Saëns, Poulenc, Ravel
    Currier Clockwork
    Mozart Sonate in A, KV 526
    Ravel Sonate in G
    Poulenc Sonate
    Saint-Saëns Introduction et rondo capriccioso in a, op. 28
    Wednesday, february 1, 2017 at 8:15 pm Main Hall
  • Trio Shaham Erez Wallfisch & Hartmut Rohde: Brahms

    Trio Shaham Erez Wallfisch , Hartmut Rohde (altviool)
    Trio Shaham Erez Wallfisch , Hartmut Rohde (altviool)
    Brahms, Fauré, G. Klein
    G. Klein Strijktrio
    Fauré Eerste pianokwartet in c, op. 15
    Brahms Derde pianokwartet in c, op. 60
    Thursday, february 2, 2017 at 8:15 pm Recital Hall
  • Concertgebouw Orchestra Horizon: Leonard Bernstein, East Side West Side

    Koninklijk Concertgebouworkest, Gustavo Gimeno (dirigent), Sasha Cooke (mezzosopraan)
    Koninklijk Concertgebouworkest, Gustavo Gimeno (dirigent), Sasha Cooke (mezzosopraan)
    Bernstein, Rijnvos
    Rijnvos Amérique du Nord (In opdracht van het Koninklijk Concertgebouworkest)
    Bernstein Eerste symfonie Jeremiah
    Bernstein Symphonic Dances (uit 'West Side Story')
    Thursday, february 2, 2017 at 9:15 pm Main Hall
  • Gustavo Gimeno leads the Concertgebouw Orchestra in Bernstein

    Koninklijk Concertgebouworkest, Gustavo Gimeno (dirigent), Sasha Cooke (mezzosopraan)
    Koninklijk Concertgebouworkest, Gustavo Gimeno (dirigent), Sasha Cooke (mezzosopraan)
    Revueltas, Bernstein, Rijnvos
    Rijnvos Amérique du Nord (In opdracht van het Koninklijk Concertgebouworkest)
    Bernstein Eerste symfonie Jeremiah
    Revueltas Sensemayá
    Bernstein liederen ntb
    Bernstein Symphonic Dances (uit 'West Side Story')
    Friday, february 3, 2017 at 8:15 pm Main Hall
  • Igor Levit plays Beethoven

    Igor Levit (piano)
    Igor Levit (piano)
    Beethoven
    Beethoven Veertiende sonate in cis, op. 27, nr. 2 'Mondschein'
    Beethoven Diabelli-variaties, op. 120
    Friday, february 3, 2017 at 8:15 pm Recital Hall
  • Gershwin's Rhapsody in Blue and Strauss' Also sprach Zarathustra

    Radio Filharmonisch Orkest, Groot Omroepkoor, James Gaffigan (dirigent)
    Radio Filharmonisch Orkest, Groot Omroepkoor, James Gaffigan (dirigent), Florian Helgath (koordirigent), Stefano Bollani (piano), jongenssopraan uit het Trinity Boys Choir
    R. Strauss, Gershwin, Bernstein
    Bernstein Chichester Psalms
    Gershwin Rhapsody in Blue
    R. Strauss Also sprach Zarathustra, op. 30
    Saturday, february 4, 2017 at 2:15 pm Main Hall
  • Young Dutch Artists: Mathieu van Bellen

    Mathieu van Bellen (viool), Miguel da Silva (altviool), Ori Epstein (cello)
    Mathieu van Bellen (viool), Miguel da Silva (altviool), Ori Epstein (cello), Omri Epstein (piano)
    Brahms, R. Strauss, J.S. Bach
    J.S. Bach Chaconne (uit 'Tweede partita in d', BWV 1004)
    R. Strauss Sonate in Es, op. 18
    Brahms Tweede pianokwartet in A, op. 26
    Saturday, february 4, 2017 at 8:15 pm Recital Hall
  • Concertgebouw Orchestra Essentials: Bernstein’s West Side Story

    Koninklijk Concertgebouworkest, Gustavo Gimeno (dirigent), Sasha Cooke (mezzosopraan)
    Koninklijk Concertgebouworkest, Gustavo Gimeno (dirigent), Sasha Cooke (mezzosopraan)
    Bernstein, Revueltas
    Revueltas Sensemayá
    Bernstein liederen ntb
    Bernstein Symphonic Dances (uit 'West Side Story')
    Saturday, february 4, 2017 at 9:00 pm Main Hall
  • Henk Neven: Romantic Russian Songs

    Henk Neven (bariton), Jan Bastiaan Neven (cello), Hans Eijsackers (piano)
    Henk Neven (bariton), Jan Bastiaan Neven (cello), Hans Eijsackers (piano)
    Tsjaikovski, Borodin, Sjostakovitsj
    Prokofjev Chout and Chouticha (uit 'Suite uit 'The Tales of the Buffoon'', op. 21) (arr. R. Sapozhinkov)
    Prokofjev The Merchant Dreams (uit 'Suite uit 'The Tales of the Buffoon'', op. 21) (arr. R. Sapozhinkov)
    Glinka Twijfel
    Glinka Waar is onze roos?
    Glinka Wiegenlied, B. IX/120
    Glinka Verleid me niet onnodig
    Prokofjev The Sad Merchant (uit 'Suite uit 'The Tales of the Buffoon'', op. 21) (arr. R. Sapozhinkov)
    Sjostakovitsj Twee kleine sterren (uit 'Zes Spaanse liederen', op. 100)
    Sjostakovitsj Eerste ontmoeting (uit 'Zes Spaanse liederen', op. 100)
    Sjostakovitsj Ronda (uit 'Zes Spaanse liederen', op. 100)
    Sjostakovitsj Zwarte ogen (uit 'Zes Spaanse liederen', op. 100)
    Sjostakovitsj Droom (uit 'Zes Spaanse liederen', op. 100)
    Borodin The Beautiful Girl does not Love Me
    Borodin The Sea Princess
    Prokofjev Chouricha (uit 'Suite uit 'The Tales of the Buffoon'', op. 21) (arr. R. Sapozhinkov)
    Prokofjev Dance of Chouts Daughters (uit 'Suite uit 'The Tales of the Buffoon'', op. 21) (arr. R. Sapozhinkov)
    Tsjaikovski De sterren schenen teder (uit 'Twaalf Romances', op. 60)
    Tsjaikovski De nacht, nr. 2 (uit 'Zes romances', Op. 73)
    Tsjaikovski Alleen die het verlangen kent (uit 'Zes Romances', Op. 6)
    Sunday, february 5, 2017 at 11:00 am Recital Hall
  • Evgeny Sviridov and Alexander Beyer

    Evgeny Sviridov (viool), Mane Davtyan (piano), Alexander Beyer (piano)
    Evgeny Sviridov (viool), Mane Davtyan (piano), Alexander Beyer (piano)
    Ravel, E. Carter, Paganini
    Telemann Vierde fantasie voor viool in D, TWV 40:17
    Telemann Negende fantasie voor viool in b, TWV 40:22
    Beethoven Sonate in A, op. 12, nr. 2
    Paganini Tweede vioolconcert in b, op. 7, MS 48 '"La campanella"'
    Beethoven Variaties en Fuga in Es, op. 35 'Eroica'
    E. Carter Caténaires (uit 'Two Thoughts About the Piano')
    Ravel La valse
    Sunday, february 5, 2017 at 2:30 pm Recital Hall
  • Colin Blunstone and band

    Colin Blunstone Band, Colin Blunstone (zang), Tom Toomey (gitaar, zang)
    Colin Blunstone Band, Colin Blunstone (zang), Tom Toomey (gitaar, zang), Pete Billington (toetsen), Chris Childs (basgitaar), Steve Rodford (drums)
    Monday, february 6, 2017 at 8:15 pm Recital Hall
  • Afternoon Concert: Camerata RCO

    Camerata RCO , Hein Wiedijk (klarinet), Marc Daniel van Biemen (viool)
    Camerata RCO , Hein Wiedijk (klarinet), Marc Daniel van Biemen (viool), Annebeth Webb (viool), Jeroen Woudstra (altviool), Johan van Iersel (cello)
    Mozart, Dvořák, Webern
    Webern Langsamer Satz
    Dvořák Terzetto in C, op. 74, B 148
    Mozart Klarinetkwintet in A, KV 581 'Stadler'
    Tuesday, february 7, 2017 at 2:00 pm Recital Hall
  • Mariss Jansons and Symphonieorchester des Bayerischen Rundfunks

    Symphonieorchester des Bayerischen Rundfunks, Mariss Jansons (dirigent), Waltraud Meier (mezzosopraan)
    Symphonieorchester des Bayerischen Rundfunks, Mariss Jansons (dirigent), Waltraud Meier (mezzosopraan)
    Rachmaninoff, Mahler, Sommer
    Sommer Antigone - ouverture ‘De tragedie van Sophocles'
    Mahler Kindertotenlieder
    Rachmaninoff Symfonische dansen, op. 45
    Tuesday, february 7, 2017 at 8:15 pm Main Hall
  • Ballaké Sissoko & Vincent Segal: Musique de nuit

    Ballaké Sissoko, Vincent Segal
    Ballaké Sissoko, Vincent Segal
    Tuesday, february 7, 2017 at 8:15 pm Recital Hall
  • Public rehearsal Concertgebouw Orchestra

    Koninklijk Concertgebouworkest, Alan Gilbert (dirigent)
    Koninklijk Concertgebouworkest, Alan Gilbert (dirigent)
    Wednesday, february 8, 2017 at 12:30 pm Main Hall
  • Rising Stars: clarinetist Horácio Ferreira

    Horácio Ferreira (klarinet), Dávid Bekker (piano)
    Horácio Ferreira (klarinet), Dávid Bekker (piano)
    Brahms, Hakola, Debussy
    Kovács Hommage à Manuel de Falla
    R. Schumann Fantasiestücke, op. 73
    Françaix Tema con variazioni
    Weber Grand duo concertante in Es, J 204, op. 48
    Debussy Première rhapsodie, L. 116
    Hakola Creazy, op. 94 (In opdracht van Calouste Gulbenkian Foundation, Lissabon, Casa da Música Foundation, Porto, en de European Concert Hall Organisation.) (Nederlandse première)
    Brahms Eerste sonate in f, op. 120
    Wednesday, february 8, 2017 at 8:15 pm Recital Hall
  • Takács Quartet plays Ravel

    Takács Kwartet
    Takács Kwartet
    Ravel, J. Haydn, Beethoven
    Beethoven Strijkkwartet in G, op. 18, nr. 2
    J. Haydn Strijkkwartet in F, op. 77, nr. 2
    Ravel Strijkkwartet in F
    Thursday, february 9, 2017 at 8:15 pm Recital Hall
  • Simeon ten Holt's Canto Ostinato

    Polo de Haas (piano), Hannes Minnaar (piano), Kees Wieringa (piano)
    Polo de Haas (piano), Hannes Minnaar (piano), Kees Wieringa (piano), Arielle Vernède (piano), Gerard Bouwhuis (piano)
    Ten Holt
    Ten Holt Canto ostinato
    Friday, february 10, 2017 at 8:15 pm Main Hall
  • John Adams' Nixon in China

    NJO, Cappella Amsterdam, Kevin John Edusei (dirigent)
    NJO, Cappella Amsterdam, Kevin John Edusei (dirigent), David Wilson-Johnson (bariton, Chou En-lai), Robin Adams (bariton, Richard Nixon), Peter Sidhom (bas-bariton, Henry Kissinger), Michael Weinius (tenor, Mao Tse-tung), Evanna Lai (mezzosopraan, Nancy T'ang, first Secretary of Mao), Rosanne van Sandwijk (mezzosopraan, Second Secretary of Mao), Helena Rasker (alt, Third Secretary of Mao), Janis Kelly (sopraan, Pat Nixon), Yun-Jeong Lee (sopraan, Chian Ch'ing)
    J. Adams
    J. Adams Nixon in China
    Saturday, february 11, 2017 at 1:00 pm Main Hall
  • César Franck's Symphony in D minor

    Nederlands Philharmonisch Orkest, Karl-Heinz Steffens (dirigent), Roberto Cominati (piano)
    Nederlands Philharmonisch Orkest, Karl-Heinz Steffens (dirigent), Roberto Cominati (piano)
    Franck, Falla, Ljadov
    Ljadov Het betoverde meer, op. 62
    Falla Nachten in de tuinen van Spanje ('Noches en los jardines de Espana')
    Franck Symfonie in d
    Saturday, february 11, 2017 at 8:15 pm Main Hall
  • Takács Quartet plays Ravel

    Takács Kwartet
    Takács Kwartet
    Ravel, J. Haydn, Beethoven
    Beethoven Strijkkwartet in G, op. 18, nr. 2
    J. Haydn Strijkkwartet in F, op. 77, nr. 2
    Ravel Strijkkwartet in F
    Saturday, february 11, 2017 at 8:15 pm Recital Hall
  • Groot Omroepkoor sings Fauré's Requiem

    Radio Filharmonisch Orkest, Groot Omroepkoor, James Gaffigan (dirigent)
    Radio Filharmonisch Orkest, Groot Omroepkoor, James Gaffigan (dirigent), Laurence Guillod (sopraan), Thomas Tatzl (bariton)
    Fauré, Beethoven
    Beethoven Meeresstille und glückliche Fahrt, op. 112
    Fauré Requiem, op. 48
    Sunday, february 12, 2017 at 11:00 am Main Hall
  • César Franck's Symphony in D minor

    Nederlands Philharmonisch Orkest, Karl-Heinz Steffens (dirigent), Roberto Cominati (piano)
    Nederlands Philharmonisch Orkest, Karl-Heinz Steffens (dirigent), Roberto Cominati (piano)
    Franck, Falla, Ljadov
    Ljadov Het betoverde meer, op. 62
    Falla Nachten in de tuinen van Spanje ('Noches en los jardines de Espana')
    Franck Symfonie in d
    Sunday, february 12, 2017 at 2:15 pm Main Hall
  • Close-up: Bernstein

    Tjeerd Top (viool), Michael Waterman (viool), Yoko Kanamaru-Bungeroth (altviool)
    Tjeerd Top (viool), Michael Waterman (viool), Yoko Kanamaru-Bungeroth (altviool), Chris van Balen (cello), Mariya Semotyuk (fluit), Davide Lattuada (klarinet), Jeroen Bal (piano)
    Ives, Diamond, Bernstein
    Copland Pianokwartet
    Bernstein Sonate
    Diamond Kwintet in b
    Ives Largo, S. 73
    Bernstein Trio
    Sunday, february 12, 2017 at 2:15 pm Recital Hall
  • Sarah Connolly: Mahler's Lieder eines fahrenden Gesellen

    Sarah Connolly (mezzosopraan), Julius Drake (piano)
    Sarah Connolly (mezzosopraan), Julius Drake (piano)
    F. Bridge, Gurney, J. Ireland
    R. Schumann Gedichte der Königin Maria Stuart, op. 135
    Mahler Lieder eines fahrenden Gesellen
    Debussy Chansons de Bilitis
    Poulenc Banalités, FP 107
    J. Ireland My True Love Hath My Heart
    J. Ireland Tryst, nr. 1 (uit 'Two Songs')
    Gurney Thou didst delight my eyes
    Gurney For G
    F. Bridge Come to me in my dreams, H. 71
    F. Bridge Adoration, H. 57
    F. Bridge Love went a-riding, H. 114
    Tuesday, february 14, 2017 at 8:15 pm Recital Hall
  • Valentine Classics at the Movies

    Noord Nederlands Orkest, Bas Wiegers (dirigent), Fay Claassen (zang)
    Noord Nederlands Orkest, Bas Wiegers (dirigent), Fay Claassen (zang), Eric Corton (presentator)
    Horner, Comden / Styne / Green, Shaiman
    Bernstein Ouverture (uit 'West Side Story') (arr. M. Peress)
    Barber Adagio for Strings, op. 11
    Jones It Had To Be You
    Gershwin Let's Call the Whole Thing off (uit 'Shall we Dance?')
    Gershwin But Not For Me (uit 'Girl Crazy')
    Tsjaikovski Wals, nr. 2 (uit 'Suite 'Het zwanenmeer'', op. 20a)
    Mendelssohn Bruiloftsmars (Allegro vivace) (uit 'Een midzomernachtsdroom', op. 21 en 61)
    Verdi La Forza del Destino
    Tsjaikovski Wals (uit 'Suite 'Doornroosje'', op. 66a)
    Young When I Fall in Love
    Shaiman A Wink and a Smile
    Comden / Styne / Green Make Someone Happy
    Horner Suite uit 'Titanic'
    Tuesday, february 14, 2017 at 8:15 pm Main Hall
  • Valentine Classics at the Movies VIP

    Noord Nederlands Orkest, Bas Wiegers (dirigent), Fay Claassen (zang)
    Noord Nederlands Orkest, Bas Wiegers (dirigent), Fay Claassen (zang), Eric Corton (presentator)
    Horner, Comden / Styne / Green, Shaiman
    Bernstein Ouverture (uit 'West Side Story') (arr. M. Peress)
    Barber Adagio for Strings, op. 11
    Jones It Had To Be You
    Gershwin Let's Call the Whole Thing off (uit 'Shall we Dance?')
    Gershwin But Not For Me (uit 'Girl Crazy')
    Tsjaikovski Wals, nr. 2 (uit 'Suite 'Het zwanenmeer'', op. 20a)
    Mendelssohn Bruiloftsmars (Allegro vivace) (uit 'Een midzomernachtsdroom', op. 21 en 61)
    Verdi La Forza del Destino
    Tsjaikovski Wals (uit 'Suite 'Doornroosje'', op. 66a)
    Young When I Fall in Love
    Shaiman A Wink and a Smile
    Comden / Styne / Green Make Someone Happy
    Horner Suite uit 'Titanic'
    Tuesday, february 14, 2017 at 8:15 pm Main Hall
  • Free Lunchtime Concert

    Caspar Vos (piano)
    Caspar Vos (piano)
    Wednesday, february 15, 2017 at 12:30 pm Recital Hall
  • Cecilia Bartoli in Rossini’s La Cenerentola

    Les Musiciens du Prince, Chœur de l’Opéra de Monte-Carlo, Gianluca Capuano (dirigent)
    Les Musiciens du Prince, Chœur de l’Opéra de Monte-Carlo, Gianluca Capuano (dirigent), Cecilia Bartoli (mezzosopraan, Angelina), Edgardo Rocha (tenor, Prins Ramiro), Alessandro Corbelli (bariton, Dandini), Carlos Chausson (bariton, Don Magnifico), Ugo Guagliardo (bas, Alidoro), Sen Guo (sopraan, Clorinda), Irène Friedli (mezzosopraan, Tisbe), Stefano Visconti (koordirigent), Claudia Blersh (mise en scene), Luigi Perego (kostuums)
    Rossini
    Rossini La Cenerentola
    Wednesday, february 15, 2017 at 7:30 pm Main Hall
  • Bernard Haitink leads the RCO in Bruckner’s Symphony No. 7

    Koninklijk Concertgebouworkest, Dames van het Nederlands Kamerkoor, Bernard Haitink (dirigent)
    Koninklijk Concertgebouworkest, Dames van het Nederlands Kamerkoor, Bernard Haitink (dirigent)
    Bruckner, Debussy
    Debussy Nocturnes, L. 91
    Bruckner Zevende symfonie in E
    Thursday, february 16, 2017 at 8:15 pm Main Hall
  • Bernard Haitink leads the RCO in Bruckner’s Symphony No. 7

    Koninklijk Concertgebouworkest, Dames van het Nederlands Kamerkoor, Bernard Haitink (dirigent)
    Koninklijk Concertgebouworkest, Dames van het Nederlands Kamerkoor, Bernard Haitink (dirigent)
    Bruckner, Debussy
    Debussy Nocturnes, L. 91
    Bruckner Zevende symfonie in E
    Friday, february 17, 2017 at 8:15 pm Main Hall
  • Brahms' Piano Concerto No. 1

    Radio Filharmonisch Orkest, Markus Stenz (dirigent), John Lill (piano)
    Radio Filharmonisch Orkest, Markus Stenz (dirigent), John Lill (piano)
    Brahms, Wagemans, Stravinsky
    Stravinsky Funeral Song, op. 5
    Wagemans Pangea (In opdracht van NTR ZaterdagMatinee, met financiële ondersteuning van het Fonds Podiumkunsten)
    Brahms Eerste pianoconcert in d, op. 15
    Saturday, february 18, 2017 at 2:15 pm Main Hall
  • Kristian Bezuidenhout and Amsterdam Sinfonietta

    Amsterdam Sinfonietta, Anthony Marwood (viool/leiding), Kristian Bezuidenhout (piano)
    Amsterdam Sinfonietta, Anthony Marwood (viool/leiding), Kristian Bezuidenhout (piano)
    J. Haydn, Mozart, Stravinsky
    Stravinsky Concerto in D
    Mozart Zesde pianoconcert in Bes, KV 238
    J. Haydn Symfonie nr. 44 in e 'Trauer-Symphonie'
    Stravinsky Divertimento 'Le baiser de la fée' (arr. J. Ledger)
    Saturday, february 18, 2017 at 8:15 pm Main Hall