Concert schedule

Filter by

Searched for

158 concerts


  • Thursday, november 12, 2020


    • Beethoven 2020: Orchestra of the 18th Century plays Symphony No. 9

      Thursday, november 12, 2020 at 7:00 pmMain Hall

      Orkest van de Achttiende Eeuw, Sir Mark Elder (dirigent), Cappella Amsterdam
      Orkest van de Achttiende Eeuw, Sir Mark Elder (dirigent), Cappella Amsterdam, Ilse Eerens (sopraan), Madeleine Shaw (alt), Robert Murray (tenor), Henk Neven (bas)
      Beethoven
      Beethoven Symphony No. 9 in D minor, op. 125
    • Beethoven 2020: Orchestra of the 18th Century plays Symphony No. 9

      Thursday, november 12, 2020 at 9:15 pmMain Hall

      Orkest van de Achttiende Eeuw, Sir Mark Elder (dirigent), Cappella Amsterdam
      Orkest van de Achttiende Eeuw, Sir Mark Elder (dirigent), Cappella Amsterdam, Ilse Eerens (sopraan), Madeleine Shaw (alt), Robert Murray (tenor), Henk Neven (bas)
      Beethoven
      Beethoven Symphony No. 9 in D minor, op. 125

  • Saturday, november 14, 2020


    • Helsinki Baroque: Bach's Hohe Messe

      Saturday, november 14, 2020 at 2:15 pmMain Hall

      Helsinki Baroque Orchestra, Aapo Häkkinen (dirigent), Carolyn Sampson (sopraan)
      Helsinki Baroque Orchestra, Aapo Häkkinen (dirigent), Carolyn Sampson (sopraan), Sophie Junker (sopraan), Kristen Witmer (sopraan), Lauren Armishaw (sopraan), Jennifer Gleinig (alt), Benno Schachtner (countertenor), Andrew Staples (tenor), Hugo Hymas (tenor), Johannes Weisser (bariton), Cornelius Uhle (bariton)
      J.S. Bach
      J.S. Bach Mass in B minor, BWV 232 'Hohe Messe'

  • Tuesday, november 17, 2020


    • Mikhail Petrenko sings Rachmaninoff

      Tuesday, november 17, 2020 at 6:30 pmRecital Hall

      Mikhail Petrenko (bas), Dmitry Petrov (piano)
      Mikhail Petrenko (bas), Dmitry Petrov (piano)
      Skrjabin, Rachmaninoff
      Rachmaninoff Aan de poort van het heilige klooster
      Rachmaninoff Ze is zo mooi als de middag, nr. 9 (uit 'Twaalf romances', op. 14)
      Rachmaninoff Wat lijd ik een pijn, nr. 12 (uit 'Twaalf liederen', op. 21)
      Rachmaninoff Lentebeekjes, nr. 11 (uit 'Twaalf romances', op. 14)
      Skrjabin Prelude en nocturne voor de linkerhand, op. 9
      Rachmaninoff Ochtend (uit 'Six songs', op. 4)
      Rachmaninoff Ik wacht op je, nr. 1 (uit 'Twaalf romances', op. 14)
      Rachmaninoff De droom, nr. 5 (uit 'Zes liederen', op. 8)
      Rachmaninoff Alles gaat voorbij, nr. 15 (uit 'Vijftien liederen', op. 26)
      Skrjabin Nr. 1 in f (uit 'Negen mazurka's', op. 25)
      Skrjabin Nr. 2 in C (uit 'Negen mazurka's', op. 25)
      Skrjabin Nr. 3 in e (uit 'Negen mazurka's', op. 25)
      Rachmaninoff Seringen, nr. 5 (uit 'Twaalf liederen', op. 21)
      Rachmaninoff In de stilte van de geheime nacht (uit 'Six songs', op. 4)
      Rachmaninoff De nacht is droevig, nr. 12 (uit 'Vijftien liederen', op. 26)
      Rachmaninoff Opnieuw ben ik alleen, nr. 9 (uit 'Vijftien liederen', op. 26)
      Skrjabin Valse in As, op. 38
      Rachmaninoff Christus is opgestaan, nr. 6 (uit 'Vijftien liederen', op. 26)
      Rachmaninoff Alles wat ik eens bezat, nr. 2 (uit 'Vijftien liederen', op. 26)
      Rachmaninoff Noodlot, nr. 1 (uit 'Twaalf liederen', op. 21)
      Rachmaninoff Ik ben geen ziener, nr. 11 (uit 'Twaalf liederen', op. 21)
      Rachmaninoff Heb je de hik, Natasja?, TN ii/54
      Rachmaninoff Het is hier mooi, nr. 7 (uit 'Twaalf liederen', op. 21)
      Rachmaninoff Ik was bij haar, nr. 4 (uit 'Twaalf romances', op. 14)
    • Mikhail Petrenko sings Rachmaninoff

      Tuesday, november 17, 2020 at 8:45 pmRecital Hall

      Mikhail Petrenko (bas), Dmitry Petrov (piano)
      Mikhail Petrenko (bas), Dmitry Petrov (piano)
      Skrjabin, Rachmaninoff
      Rachmaninoff Aan de poort van het heilige klooster
      Rachmaninoff Ze is zo mooi als de middag, nr. 9 (uit 'Twaalf romances', op. 14)
      Rachmaninoff Wat lijd ik een pijn, nr. 12 (uit 'Twaalf liederen', op. 21)
      Rachmaninoff Lentebeekjes, nr. 11 (uit 'Twaalf romances', op. 14)
      Skrjabin Prelude en nocturne voor de linkerhand, op. 9
      Rachmaninoff Ochtend (uit 'Six songs', op. 4)
      Rachmaninoff Ik wacht op je, nr. 1 (uit 'Twaalf romances', op. 14)
      Rachmaninoff De droom, nr. 5 (uit 'Zes liederen', op. 8)
      Rachmaninoff Alles gaat voorbij, nr. 15 (uit 'Vijftien liederen', op. 26)
      Skrjabin Nr. 1 in f (uit 'Negen mazurka's', op. 25)
      Skrjabin Nr. 2 in C (uit 'Negen mazurka's', op. 25)
      Skrjabin Nr. 3 in e (uit 'Negen mazurka's', op. 25)
      Rachmaninoff Seringen, nr. 5 (uit 'Twaalf liederen', op. 21)
      Rachmaninoff In de stilte van de geheime nacht (uit 'Six songs', op. 4)
      Rachmaninoff De nacht is droevig, nr. 12 (uit 'Vijftien liederen', op. 26)
      Rachmaninoff Opnieuw ben ik alleen, nr. 9 (uit 'Vijftien liederen', op. 26)
      Skrjabin Valse in As, op. 38
      Rachmaninoff Christus is opgestaan, nr. 6 (uit 'Vijftien liederen', op. 26)
      Rachmaninoff Alles wat ik eens bezat, nr. 2 (uit 'Vijftien liederen', op. 26)
      Rachmaninoff Noodlot, nr. 1 (uit 'Twaalf liederen', op. 21)
      Rachmaninoff Ik ben geen ziener, nr. 11 (uit 'Twaalf liederen', op. 21)
      Rachmaninoff Heb je de hik, Natasja?, TN ii/54
      Rachmaninoff Het is hier mooi, nr. 7 (uit 'Twaalf liederen', op. 21)
      Rachmaninoff Ik was bij haar, nr. 4 (uit 'Twaalf romances', op. 14)

  • Saturday, november 21, 2020


    • De Raaff, Zimmermann and Mahler's Das himmlische Leben

      Saturday, november 21, 2020 at 1:00 pmMain Hall

      Radio Filharmonisch Orkest, Lawrence Renes (dirigent), Simone Lamsma (viool)
      Radio Filharmonisch Orkest, Lawrence Renes (dirigent), Simone Lamsma (viool), Olga Kulchynska (sopraan)
      Mahler, K.A. Hartmann, Zimmermann
      De Raaff Orphic descent
      Zimmermann Stille und Umkehr
      K.A. Hartmann Concerto funebre
      Mahler Das himmlische Leben
      Final tickets!
      View concert
      Final tickets!
      View concert
    • De Raaff, Zimmermann and Mahler's Das himmlische Leben

      Saturday, november 21, 2020 at 3:15 pmMain Hall

      Radio Filharmonisch Orkest, Lawrence Renes (dirigent), Simone Lamsma (viool)
      Radio Filharmonisch Orkest, Lawrence Renes (dirigent), Simone Lamsma (viool), Olga Kulchynska (sopraan)
      Mahler, K.A. Hartmann, Zimmermann
      De Raaff Orphic descent
      Zimmermann Stille und Umkehr
      K.A. Hartmann Concerto funebre
      Mahler Das himmlische Leben
      Final tickets!
      View concert
      Final tickets!
      View concert

  • Monday, november 23, 2020


    • Karsu

      Monday, november 23, 2020 at 7:00 pmMain Hall

      Karsu (zang/piano), Mart Jeninga (toetsen/basgitaar), Jessy Hay (gitaar)
      Karsu (zang/piano), Mart Jeninga (toetsen/basgitaar), Jessy Hay (gitaar), Yordi Petit (drums), Yanna Pelser (altviool)
    • Karsu

      Monday, november 23, 2020 at 9:15 pmMain Hall

      Karsu (zang/piano), Mart Jeninga (toetsen/basgitaar), Jessy Hay (gitaar)
      Karsu (zang/piano), Mart Jeninga (toetsen/basgitaar), Jessy Hay (gitaar), Yordi Petit (drums), Yanna Pelser (altviool)

  • Friday, november 27, 2020


    • Lilian Farahani and Maurice Lammerts van Bueren

      Friday, november 27, 2020 at 6:30 pmRecital Hall

      Lilian Farahani (sopraan), Maurice Lammerts van Bueren (piano)
      Lilian Farahani (sopraan), Maurice Lammerts van Bueren (piano)
      Piazzolla, Granados, Mompou
      Vali Lullaby, nr. 3 (uit 'Four Persian Folk Songs: Set No. 1')
      Vali Kurdish Folk Song, nr. 2 (uit 'Four Persian Folk Songs: Set No. 1')
      Ravel Asie (uit 'Sheherazade')
      Ravel La flûte enchantée (uit 'Sheherazade')
      Ravel L'indifférent (uit 'Sheherazade')
      Poulenc Voyage à Paris, nr. 4 (uit 'Banalités', FP 107)
      Poulenc Hôtel, nr. 2 (uit 'Banalités', FP 107)
      Poulenc Les chemins de l'amour
      Mompou Nr. 9 El rossinyol - El barretaire (uit 'Cançons i dansas, deel 2')
      Granados La maja de Goya (uit 'Tonadillas al estilo antiguo', H 136)
      Granados El tra la la y el punteado (uit 'Tonadillas al estilo antiguo', H 136)
      Granados El majo tímido (uit 'Tonadillas al estilo antiguo', H 136)
      Granados La maja dolorosa I (uit 'Tonadillas al estilo antiguo', H 136)
      Piazzolla Yo soy María (deel 1) (uit 'Maria de Buenos Aires')
      Final tickets!
      View concert
      Final tickets!
      View concert
    • Lilian Farahani and Maurice Lammerts van Bueren

      Friday, november 27, 2020 at 8:45 pmRecital Hall

      Lilian Farahani (sopraan), Maurice Lammerts van Bueren (piano)
      Lilian Farahani (sopraan), Maurice Lammerts van Bueren (piano)
      Piazzolla, Granados, Mompou
      Vali Lullaby, nr. 3 (uit 'Four Persian Folk Songs: Set No. 1')
      Vali Kurdish Folk Song, nr. 2 (uit 'Four Persian Folk Songs: Set No. 1')
      Ravel Asie (uit 'Sheherazade')
      Ravel La flûte enchantée (uit 'Sheherazade')
      Ravel L'indifférent (uit 'Sheherazade')
      Poulenc Voyage à Paris, nr. 4 (uit 'Banalités', FP 107)
      Poulenc Hôtel, nr. 2 (uit 'Banalités', FP 107)
      Poulenc Les chemins de l'amour
      Mompou Nr. 9 El rossinyol - El barretaire (uit 'Cançons i dansas, deel 2')
      Granados La maja de Goya (uit 'Tonadillas al estilo antiguo', H 136)
      Granados El tra la la y el punteado (uit 'Tonadillas al estilo antiguo', H 136)
      Granados El majo tímido (uit 'Tonadillas al estilo antiguo', H 136)
      Granados La maja dolorosa I (uit 'Tonadillas al estilo antiguo', H 136)
      Piazzolla Yo soy María (deel 1) (uit 'Maria de Buenos Aires')
      Final tickets!
      View concert
      Final tickets!
      View concert

  • Saturday, november 28, 2020


    • Vox Luminis: Webern & Ferneyhough

      Saturday, november 28, 2020 at 2:15 pmMain Hall

      Vox Luminis, Lionel Meunier (dirigent), Ensemble Modern
      Vox Luminis, Lionel Meunier (dirigent), Ensemble Modern, Enno Poppe (dirigent), Caroline Melzer (sopraan)
      Poppe, Djordjević, Niël
      Isaac Virgo prudentissima
      Webern Variationen für Klavier, op. 27
      Webern Zwei Lieder, op. 8
      Webern Fünf Stücke für Orchester, op. 10
      Webern Vier Lieder, op. 13
      Webern Sechs Bagatellen, op. 9
      Webern Drei Orchesterlieder, op. posth.
      Ferneyhough Lawdes Deo (uit 'Umbrations')
      Niël Capriccio
      Ferneyhough In Nomine a 3 (uit 'Umbrations')
      Djordjević new composition
      Ferneyhough Umbrations
      Poppe new composition

  • Sunday, november 29, 2020


    • Netherlands Radio Choir, Nino Gvetadze, Daniel Rowland and Leo van Doeselaar

      Sunday, november 29, 2020 at 10:30 amMain Hall

      Groot Omroepkoor, Benjamin Goodson (dirigent), Daniel Rowland (viool)
      Groot Omroepkoor, Benjamin Goodson (dirigent), Daniel Rowland (viool), Nino Gvetadze (piano), Leo van Doeselaar (orgel)
      Walton, Elgar, Panufnik
      Mendelssohn Psalm 2: Warem toben die Heiden (uit 'Drie psalmen', op. 78)
      Mendelssohn Psalm 43: Richte mich Gott, und führe meine (uit 'Drie psalmen', op. 78)
      Scott Water-Wagtail, op. 71, nr. 3
      Scott Bells (uit 'Poems')
      Scott Paradise birds (uit 'Poems')
      Panufnik Songs of Love & Friendship
      Elgar Chanson de matin, op. 15, nr. 2
      Elgar Chanson de nuit, op. 15, nr. 1
      Elgar There is Sweet Music, nr. 1 (uit 'Four Choral Songs', op. 53)
      Walton The Twelve

  • Tuesday, december 1, 2020


    • Tribute to Toon Hermans (in Dutch)

      Tuesday, december 1, 2020 at 7:00 pmMain Hall

      Metropole Orkest, Maurice Luttikhuis (dirigent), Lissa Meyvis (zang)
      Metropole Orkest, Maurice Luttikhuis (dirigent), Lissa Meyvis (zang), Tommie Christiaan (zang), Michael Prins (zang)
    • Tribute to Toon Hermans (in Dutch)

      Tuesday, december 1, 2020 at 9:15 pmMain Hall

      Metropole Orkest, Maurice Luttikhuis (dirigent), Lissa Meyvis (zang)
      Metropole Orkest, Maurice Luttikhuis (dirigent), Lissa Meyvis (zang), Tommie Christiaan (zang), Michael Prins (zang)

  • Wednesday, december 2, 2020


    • Cecilia Bartoli & Les Musiciens du Prince - Monaco

      Wednesday, december 2, 2020 at 8:15 pmMain Hall

      Cecilia Bartoli (mezzosopraan), Les Musiciens du Prince - Monaco, Gianluca Capuano (dirigent)
      Cecilia Bartoli (mezzosopraan), Les Musiciens du Prince - Monaco, Gianluca Capuano (dirigent)

  • Thursday, december 3, 2020


    • Concertgebouworkest: Dutch contemporary music

      Thursday, december 3, 2020 at 7:00 pmMain Hall

      Concertgebouworkest, Antony Hermus (dirigent), Remy van Kesteren (harp)
      Concertgebouworkest, Antony Hermus (dirigent), Remy van Kesteren (harp), Dominique Vleeshouwers (slagwerk), Katrien Baerts (sopraan)
      Keuris, Kortekaas, Swart
      L. Andriessen Tapdance
      Swart Reflections (In opdracht van het Concertgebouworkest)
      Kortekaas new composition (Commissioned by the Concertgebouworkest)
      Keuris Symphony in D in D
    • Concertgebouworkest: Dutch contemporary music

      Thursday, december 3, 2020 at 9:15 pmMain Hall

      Concertgebouworkest, Antony Hermus (dirigent), Remy van Kesteren (harp)
      Concertgebouworkest, Antony Hermus (dirigent), Remy van Kesteren (harp), Dominique Vleeshouwers (slagwerk), Katrien Baerts (sopraan)
      Keuris, Kortekaas, Swart
      L. Andriessen Tapdance
      Swart Reflections (In opdracht van het Concertgebouworkest)
      Kortekaas new composition (Commissioned by the Concertgebouworkest)
      Keuris Symphony in D in D

  • Friday, december 4, 2020


    • Concertgebouworkest: Dutch contemporary music

      Friday, december 4, 2020 at 7:00 pmMain Hall

      Concertgebouworkest, Antony Hermus (dirigent), Remy van Kesteren (harp)
      Concertgebouworkest, Antony Hermus (dirigent), Remy van Kesteren (harp), Dominique Vleeshouwers (slagwerk), Katrien Baerts (sopraan)
      Keuris, Kortekaas, Swart
      L. Andriessen Tapdance
      Swart Reflections (In opdracht van het Concertgebouworkest)
      Kortekaas new composition (Commissioned by the Concertgebouworkest)
      Keuris Symphony in D in D
    • Concertgebouworkest: Dutch contemporary music

      Friday, december 4, 2020 at 9:15 pmMain Hall

      Concertgebouworkest, Antony Hermus (dirigent), Remy van Kesteren (harp)
      Concertgebouworkest, Antony Hermus (dirigent), Remy van Kesteren (harp), Dominique Vleeshouwers (slagwerk), Katrien Baerts (sopraan)
      Keuris, Kortekaas, Swart
      L. Andriessen Tapdance
      Swart Reflections (In opdracht van het Concertgebouworkest)
      Kortekaas new composition (Commissioned by the Concertgebouworkest)
      Keuris Symphony in D in D
We encourage you to order your concert tickets using a different browser. Please use Chrome, Firefox, Safari, Edge or Internet Explorer version 10 or higher.