Concertagenda

Zoek uw concert

Zoek uw concert

Zoek op datum

Filters

Componist
Meer... Minder...
Beleef meer
Gezocht op

1 concert op dinsdag 27 februari 2018

  • De Avond van de Filmmuziek

    Metropole Orkest
    Metropole Orkest
    Dinsdag 27 februari 2018 20:15Grote Zaal

377 concerten vanaf woensdag 28 februari 2018

  • De Avond van de Filmmuziek

    Metropole Orkest
    Metropole Orkest
    Woensdag 28 februari 2018 20:15Grote Zaal
  • De Avond van de Filmmuziek

    Metropole Orkest
    Metropole Orkest
    Donderdag 1 maart 2018 20:15Grote Zaal
  • Fauré's Requiem door het Nederlands Kamerorkest en Nederlands Kamerkoor

    Nederlands Kamerorkest, Nederlands Kamerkoor, Gordan Nikolić (viool/leiding)
    Nederlands Kamerorkest, Nederlands Kamerkoor, Gordan Nikolić (viool/leiding), Risto Joost (koordirigent), Anna Dennis (sopraan), Martijn Cornet (bariton)
    Fauré, Vaughan Williams, Connesson
    Connesson nieuw werk
    Vaughan Williams Fantasia on a Theme by Thomas Tallis
    Fauré Requiem, op. 48
    Vrijdag 2 maart 2018 20:15Grote Zaal
  • Reinier Baas' Gigantic Chamber Music Mini Festival

    Reinier Baas (gitaar), Nora Fischer (zang), Jeffrey Bruinsma (viool)
    Reinier Baas (gitaar), Nora Fischer (zang), Jeffrey Bruinsma (viool), Joris van Rijn (viool), Sofie van der Schalie (altviool), Geneviève Verhage (cello), Ben van Gelder (altsaxofoon), Joris Roelofs (basklarinet)
    Vrijdag 2 maart 2018 20:15Kleine Zaal
  • Fauré's Requiem door het Nederlands Kamerorkest en Nederlands Kamerkoor

    Nederlands Kamerorkest, Nederlands Kamerkoor, Gordan Nikolić (viool/leiding)
    Nederlands Kamerorkest, Nederlands Kamerkoor, Gordan Nikolić (viool/leiding), Risto Joost (koordirigent), Anna Dennis (sopraan), Martijn Cornet (bariton)
    Fauré, Vaughan Williams, Connesson
    Connesson nieuw werk
    Vaughan Williams Fantasia on a Theme by Thomas Tallis
    Fauré Requiem, op. 48
    Zaterdag 3 maart 2018 20:15Grote Zaal
  • Nederlands Studenten Kamerkoor: Vojna i Mir

    Nederlands Studenten Kamerkoor, Kurt Bikkembergs (dirigent), Annoes van der Zande (harp)
    Nederlands Studenten Kamerkoor, Kurt Bikkembergs (dirigent), Annoes van der Zande (harp)
    Vasks, Bex, Micháns
    Schönberg Friede auf Erden, op. 13
    Mauersberger Wie Liegt die Stadt so Wüst
    Ploeg Antes del Hain
    Lambrechts In Flanders Fields
    ABBA Waterloo
    Luboff Wade in the Water
    Wiegerink A New Song
    Buchenberg Als vil in Gote
    Messiaen Louange à l'Éternité de Jésus (arr. C. Gottwald)
    Micháns Dos Abismos
    Bex De Wereld is Vergaan
    Vasks Varonis
    Zaterdag 3 maart 2018 20:15Kleine Zaal
  • Pieter Jan Leusink: Bachs Matthäus-Passion

    Olga Zinovieva (sopraan), Jana Mamonova (sopraan), Sytse Buwalda (countertenor)
    Olga Zinovieva (sopraan), Jana Mamonova (sopraan), Sytse Buwalda (countertenor), Robert Luts (tenor), Martinus Leusink (tenor), Thilo Dahlmann (bariton), Jasper Schweppe (bas-bariton), Henk van Heijnsbergen (bas), Pieter Jan Leusink (dirigent), The Bach Choir and Orchestra of the Netherlands
    J.S. Bach
    J.S. Bach Matthäus-Passion, BWV 244
    Zondag 4 maart 2018 14:15Grote Zaal
  • Artemis Kwartet: ‘Dissonanten’ van Mozart

    Artemis Kwartet
    Artemis Kwartet
    J.S. Bach, Mozart, Bartók
    Mendelssohn Derde strijkkwartet in D, op. 44, nr. 1
    Bartók Tweede strijkkwartet in a, op. 17, Sz. 67
    Mozart Strijkkwartet in C, KV 465 'Dissonanten'
    J.S. Bach Des Heil'gen Geistes reiche Gnad, BWV 295
    Donderdag 8 maart 2018 20:15Kleine Zaal
  • Artemis Kwartet: ‘Dissonanten’ van Mozart

    Artemis Kwartet
    Artemis Kwartet
    J.S. Bach, Mozart, Bartók
    Mendelssohn Derde strijkkwartet in D, op. 44, nr. 1
    Bartók Tweede strijkkwartet in a, op. 17, Sz. 67
    Mozart Strijkkwartet in C, KV 465 'Dissonanten'
    J.S. Bach Des Heil'gen Geistes reiche Gnad, BWV 295
    Zaterdag 10 maart 2018 20:15Kleine Zaal
  • Michel Khalifa © Emmely Siebrecht
    cursus

    Cursus: Muzikale retoriek in de Matthäus-Passion

    Michel Khalifa (presentatie)
    Michel Khalifa (presentatie)
    Woensdag 14 maart 2018 20:00Koorzaal
  • Orkestival 2018

    Schoolorkesten van elf zelfstandige gymnasia in Nederland
    Schoolorkesten van elf zelfstandige gymnasia in Nederland
    Donderdag 15 maart 2018 09:00Grote Zaal
  • Iconen in de Kleine Zaal: Schuberts Rosamunde

    Bert Natter, Pavel Haas Kwartet
    Bert Natter, Pavel Haas Kwartet
    Schubert
    Schubert Strijkkwartet in a, D 804 'Rosamunde'
    Donderdag 15 maart 2018 20:15Kleine Zaal
  • Tigran Hamasyan: Luys i Luso m.m.v. Staatskamerkoor van Jerevan

    Staatskamerkoor van Jerevan, Harutyun Topikyan (dirigent), Tigran Hamasyan (piano)
    Staatskamerkoor van Jerevan, Harutyun Topikyan (dirigent), Tigran Hamasyan (piano)
    Zaterdag 17 maart 2018 14:15Grote Zaal
  • Pieter Jan Leusink: Bachs Matthäus-Passion

    Olga Zinovieva (sopraan), Jana Mamonova (sopraan), Sytse Buwalda (countertenor)
    Olga Zinovieva (sopraan), Jana Mamonova (sopraan), Sytse Buwalda (countertenor), Robert Luts (tenor), Martinus Leusink (tenor), Thilo Dahlmann (bariton), Jasper Schweppe (bas-bariton), Henk van Heijnsbergen (bas), Pieter Jan Leusink (dirigent), The Bach Choir and Orchestra of the Netherlands
    J.S. Bach
    J.S. Bach Matthäus-Passion, BWV 244
    Zondag 18 maart 2018 14:15Grote Zaal
  • Nicolas Altstaedt speelt alle Cellosuites van Bach

    Nicolas Altstaedt (cello)
    Nicolas Altstaedt (cello)
    J.S. Bach
    J.S. Bach nr. 1 in G gr.t. (uit 'Zes suites', BWV 1007-1012)
    J.S. Bach nr. 2 in d kl.t. (uit 'Zes suites', BWV 1007-1012)
    J.S. Bach nr. 3 in C gr.t. (uit 'Zes suites', BWV 1007-1012)
    J.S. Bach nr. 4 in Es gr.t. (uit 'Zes suites', BWV 1007-1012)
    J.S. Bach nr. 5 in c kl.t. (uit 'Zes suites', BWV 1007-1012)
    J.S. Bach nr. 6 in D gr.t. (uit 'Zes suites', BWV 1007-1012)
    Zondag 18 maart 2018 19:30Kleine Zaal
  • Bachs Johannes-Passion door Philippe Herreweghe en Collegium Vocale Gent

    Collegium Vocale Gent, Philippe Herreweghe (dirigent), Dorothee Mields (sopraan)
    Collegium Vocale Gent, Philippe Herreweghe (dirigent), Dorothee Mields (sopraan), Damien Guillon (alt), Maximilian Schmitt (tenor, Evangelist), Robin Tritschler (tenor), Peter Kooij (bas), Krešimir Stražanac (bas)
    J.S. Bach
    J.S. Bach Johannes-Passion, BWV 245
    Maandag 19 maart 2018 20:15Grote Zaal
  • Pieter Jan Leusink: Bachs Matthäus-Passion

    Olga Zinovieva (sopraan), Jana Mamonova (sopraan), Sytse Buwalda (countertenor)
    Olga Zinovieva (sopraan), Jana Mamonova (sopraan), Sytse Buwalda (countertenor), Robert Luts (tenor), Martinus Leusink (tenor), Thilo Dahlmann (bariton), Jasper Schweppe (bas-bariton), Henk van Heijnsbergen (bas), Pieter Jan Leusink (dirigent), The Bach Choir and Orchestra of the Netherlands
    J.S. Bach
    J.S. Bach Matthäus-Passion, BWV 244
    Donderdag 22 maart 2018 19:30Grote Zaal
  • TRACKS - Laetitia Gerards

    Laetitia Gerards (sopraan), Leonard Besseling (cello), Thomas Beijer (piano)
    Laetitia Gerards (sopraan), Leonard Besseling (cello), Thomas Beijer (piano), Dominique Vleeshouwers (slagwerk), Kiki Jaski (regie), Desirée van Gelderen (licht), Jurjen Alkema (videokunstenaar)
    Gershwin, Weill, Falla
    Weill / Brecht Seeräuberjenny (Pirate Jenny) (uit 'Die Dreigroschenoper')
    Falla Siete canciones populares españolas
    Weill September Song (uit 'Knickerbocker Holiday')
    Weill Childhood Dream: My Ship, nr. 16 (uit 'Lady in the Dark')
    Gershwin The Man I Love
    Gershwin Hangin' Around with You (uit 'Strike up the Band') (arr. H.J. Meutgeert)
    Weill Youkali
    Weill Alabama Song
    Weill I'm a Stranger Here Myself
    Vrijdag 23 maart 2018 21:00Kleine Zaal
  • Cappella Neapolitana: Een antwoord op de passie van Scarlatti

    Cappella Neapolitana - Antonio Florio, Coro Ghislieri, Antonio Florio (dirigent)
    Cappella Neapolitana - Antonio Florio, Coro Ghislieri, Antonio Florio (dirigent), Roberta Invernizzi (sopraan (in Scarlatti)), Sara Mingardo (alt (in Scarlatti)), Raffaele Pe (countertenor, evangelist), Luca Cervoni (tenor, Christus), Marco Bussi (bas)
    Veneziano, A. Scarlatti
    A. Scarlatti Stabat Mater
    Veneziano La Passione secondo Giovanni
    Zaterdag 24 maart 2018 14:15Grote Zaal
  • Daniël Wayenberg & Martin Oei: jong naast oud

    Martin Oei, Daniël Wayenberg
    Martin Oei, Daniël Wayenberg
    Rachmaninoff, Chopin, Liszt
    Liszt Harmonies du Soir, nr. 11 (uit 'Études d'exécution transcendante', S. 139, LW A172)
    Chopin Eerste pianoconcert in e, op. 11
    Rachmaninoff Prelude in g, nr. 5 (uit 'Tien preludes', op. 23)
    Rachmaninoff Tweede pianoconcert in c, op. 18
    Zaterdag 24 maart 2018 14:15Kleine Zaal
  • Pieter Jan Leusink: Bachs Matthäus-Passion

    Olga Zinovieva (sopraan), Jana Mamonova (sopraan), Sytse Buwalda (countertenor)
    Olga Zinovieva (sopraan), Jana Mamonova (sopraan), Sytse Buwalda (countertenor), Robert Luts (tenor), Martinus Leusink (tenor), Thilo Dahlmann (bariton), Jasper Schweppe (bas-bariton), Henk van Heijnsbergen (bas), Pieter Jan Leusink (dirigent), The Bach Choir and Orchestra of the Netherlands
    J.S. Bach
    J.S. Bach Matthäus-Passion, BWV 244
    Zaterdag 24 maart 2018 19:30Grote Zaal
  • Nobuko Imai en vrienden: kwartetten van Brahms en Beethoven

    Ben Kim (piano), Niek Baar (viool), Nobuko Imai (altviool)
    Ben Kim (piano), Niek Baar (viool), Nobuko Imai (altviool), Ella van Poucke (cello)
    Brahms, Beethoven
    Beethoven Pianokwartet in Es, op. 16
    Brahms Derde pianokwartet in c, op. 60
    Zondag 25 maart 2018 11:00Kleine Zaal
  • KCOV Excelsior en Bachs Matthäus-Passion

    KCOV Excelsior, Holland Symfonie Orkest, Roder Jongenskoor
    KCOV Excelsior, Holland Symfonie Orkest, Roder Jongenskoor, Hans Christian Hinz (bas), Jeroen de Vaal (tenor), Bernadeta Astari (sopraan), Ralph Meulenbroeks (viola da gamba), Lien Haegeman (alt), Falco van Loon (tenor), Pieter Hendriks (bas), Jan Jansen (continuo), Ger Vos (dirigent)
    J.S. Bach
    J.S. Bach Matthäus-Passion, BWV 244
    Zondag 25 maart 2018 19:30Grote Zaal
  • Bachs Matthäus-Passion door het Amsterdams Gemengd Koor

    Amsterdams Gemengd Koor, Het Promenade Orkest, Kinderkoor van de Academy of Vocal Arts
    Amsterdams Gemengd Koor, Het Promenade Orkest, Kinderkoor van de Academy of Vocal Arts, Paul Valk (dirigent), Lauren Armishaw (sopraan), Dave ten Kate (altus), Falco van Loon (tenor), Seil Kim (tenor), Frank Dolphin Wong (bas-bariton), Pieter Hendriks (bas), Rob Nederlof (kistorgel/klavecimbel), Jaap Zwart (orgel), Tekeshi Sudo (viola da gamba)
    J.S. Bach
    J.S. Bach Matthäus-Passion, BWV 244
    Woensdag 28 maart 2018 19:30Grote Zaal
  • KCOV Amsterdam zingt de Matthäus-Passion

    KCOV Amsterdam, Het Promenade Orkest, Roder Jongenskoor
    KCOV Amsterdam, Het Promenade Orkest, Roder Jongenskoor, Frank Hameleers (dirigent), Leon van Liere (tenor, Evangelist), Bert van de Wetering (bariton, Christuspartij), Elvire Beekhuizen (sopraan), Ingeborg Bröcheler (alt), André Post (tenor), Pieter Hendriks (bas)
    J.S. Bach
    J.S. Bach Matthäus-Passion, BWV 244
    Donderdag 29 maart 2018 19:30Grote Zaal
  • Pieter Jan Leusink: Bachs Matthäus-Passion

    Olga Zinovieva (sopraan), Jana Mamonova (sopraan), Sytse Buwalda (countertenor)
    Olga Zinovieva (sopraan), Jana Mamonova (sopraan), Sytse Buwalda (countertenor), Robert Luts (tenor), Martinus Leusink (tenor), Thilo Dahlmann (bariton), Jasper Schweppe (bas-bariton), Henk van Heijnsbergen (bas), Pieter Jan Leusink (dirigent), The Bach Choir and Orchestra of the Netherlands
    J.S. Bach
    J.S. Bach Matthäus-Passion, BWV 244
    Vrijdag 30 maart 2018 13:30Grote Zaal
  • De Matthäus-Passion door Toonkunstkoor Amsterdam

    Toonkunstkoor Amsterdam, Concertgebouw Kamerorkest, Roder Jongenskoor
    Toonkunstkoor Amsterdam, Concertgebouw Kamerorkest, Roder Jongenskoor, Werner van Mechelen (bas-bariton), Raoul Steffani (bas), Amaryllis Dieltiens (sopraan), Noa Frenkel (alt), Marcel Reijans (tenor)
    J.S. Bach
    J.S. Bach Matthäus-Passion, BWV 244
    Vrijdag 30 maart 2018 19:30Grote Zaal
  • Pieter Jan Leusink: Bachs Matthäus-Passion

    Olga Zinovieva (sopraan), Jana Mamonova (sopraan), Sytse Buwalda (countertenor)
    Olga Zinovieva (sopraan), Jana Mamonova (sopraan), Sytse Buwalda (countertenor), Robert Luts (tenor), Martinus Leusink (tenor), Thilo Dahlmann (bariton), Jasper Schweppe (bas-bariton), Henk van Heijnsbergen (bas), Pieter Jan Leusink (dirigent), The Bach Choir and Orchestra of the Netherlands
    J.S. Bach
    J.S. Bach Matthäus-Passion, BWV 244
    Zaterdag 31 maart 2018 14:15Grote Zaal
  • Pieter Jan Leusink: Bachs Matthäus-Passion

    Olga Zinovieva (sopraan), Jana Mamonova (sopraan), Sytse Buwalda (countertenor)
    Olga Zinovieva (sopraan), Jana Mamonova (sopraan), Sytse Buwalda (countertenor), Robert Luts (tenor), Martinus Leusink (tenor), Thilo Dahlmann (bariton), Jasper Schweppe (bas-bariton), Henk van Heijnsbergen (bas), Pieter Jan Leusink (dirigent), The Bach Choir and Orchestra of the Netherlands
    J.S. Bach
    J.S. Bach Matthäus-Passion, BWV 244
    Zaterdag 31 maart 2018 19:30Grote Zaal
  • Pieter Jan Leusink: Bachs Matthäus-Passion

    Olga Zinovieva (sopraan), Jana Mamonova (sopraan), Sytse Buwalda (countertenor)
    Olga Zinovieva (sopraan), Jana Mamonova (sopraan), Sytse Buwalda (countertenor), Robert Luts (tenor), Martinus Leusink (tenor), Thilo Dahlmann (bariton), Jasper Schweppe (bas-bariton), Henk van Heijnsbergen (bas), Pieter Jan Leusink (dirigent), The Bach Choir and Orchestra of the Netherlands
    J.S. Bach
    J.S. Bach Matthäus-Passion, BWV 244
    Zondag 1 april 2018 14:15Grote Zaal
  • Pieter Jan Leusink: Bachs Matthäus-Passion

    Olga Zinovieva (sopraan), Jana Mamonova (sopraan), Sytse Buwalda (countertenor)
    Olga Zinovieva (sopraan), Jana Mamonova (sopraan), Sytse Buwalda (countertenor), Robert Luts (tenor), Martinus Leusink (tenor), Thilo Dahlmann (bariton), Jasper Schweppe (bas-bariton), Henk van Heijnsbergen (bas), Pieter Jan Leusink (dirigent), The Bach Choir and Orchestra of the Netherlands
    J.S. Bach
    J.S. Bach Matthäus-Passion, BWV 244
    Zondag 1 april 2018 19:30Grote Zaal
  • Pieter Jan Leusink dirigeert Händels Messiah

    Olga Zinovieva (sopraan), Jana Mamonova (sopraan), Sytse Buwalda (countertenor)
    Olga Zinovieva (sopraan), Jana Mamonova (sopraan), Sytse Buwalda (countertenor), Martinus Leusink (tenor), Andrew Slater (bariton), Pieter Jan Leusink (dirigent), The Bach Choir and Orchestra of the Netherlands
    Händel
    Händel Messiah, HWV 56
    Maandag 2 april 2018 14:15Grote Zaal
  • Gratis Lunchconcert

    Ensemble van Codarts, Rotterdams Conservatorium, Floris van Dam (piano), Simone Tamminga (viool)
    Ensemble van Codarts, Rotterdams Conservatorium, Floris van Dam (piano), Simone Tamminga (viool), Marnix Verberne (altviool), Carmen Diego (cello), Miguel Monedero (klarinet), Pablo Moreno (hoorn)
    Dohnányi
    Dohnányi Sextet in C, op. 37
    Woensdag 4 april 2018 12:30Kleine Zaal
  • Sjors van der Panne: Terug in Het Concertgebouw

    Sjors van der Panne (zang), Hubert-Jan Horrocks (piano), Peter Pluer (gitaar)
    Sjors van der Panne (zang), Hubert-Jan Horrocks (piano), Peter Pluer (gitaar), Michelle Courtens (cello), Janco van der Kaaden (percussie)
    Donderdag 5 april 2018 20:15Kleine Zaal
  • Zemlinsky's Die Seejungfrau compleet

    Rotterdams Philharmonisch Orkest, James Conlon (dirigent), Nelson Freire (piano)
    Rotterdams Philharmonisch Orkest, James Conlon (dirigent), Nelson Freire (piano)
    Brahms, Zemlinsky
    Zemlinsky Die Seejungfrau
    Brahms Tweede pianoconcert in Bes, op. 83
    Zaterdag 7 april 2018 14:15Grote Zaal
  • Koperensemble van het Koninklijk Concertgebouworkest: van Bach tot Gershwin

    Koper van het Koninklijk Concertgebouworkest, Vesko Eschkenazy (viool)
    Koper van het Koninklijk Concertgebouworkest, Vesko Eschkenazy (viool)
    Hazell, Verdi, Monti
    Sjostakovitsj Festivalouverture, op. 96 (arr. P. Lawrence)
    Susato Suite (arr. J. Iveson)
    J.S. Bach Derde Brandenburgse concert in G, BWV 1048 (bew. C. Mowat)
    Piazzolla Ave Maria (arr. S. Verhelst)
    Händel The Arrival of the Queen of Sheba (uit 'Solomon', HWV 67) (arr. P. Archibald)
    Albinoni Adagio in g (arr. S. Verhelst)
    Monti Csárdás (arr. S. Verhelst)
    Verdi La forza del destino (arr. C. Houlding)
    Hazell Mr. Jums
    Zondag 8 april 2018 11:00Grote Zaal
  • Het Groot Wishful Singing Meezingconcert (6+)

    Wishful Singing, Bernd van den Bos (piano)
    Wishful Singing, Bernd van den Bos (piano)
    Zondag 8 april 2018 13:30Kleine Zaal
  • Het Groot Wishful Singing Meezingconcert (6+)

    Wishful Singing, Bernd van den Bos (piano)
    Wishful Singing, Bernd van den Bos (piano)
    Zondag 8 april 2018 15:30Kleine Zaal
  • Piotr Anderszewski: gesublimeerde en diepgravende muzikale filosoof

    Piotr Anderszewski (piano)
    Piotr Anderszewski (piano)
    Beethoven, J.S. Bach
    J.S. Bach Prélude en Fuga in As, nr. 17 (uit 'Das wohltemperierte Clavier II', BWV 870-893)
    J.S. Bach Prélude en Fuga in Es, nr. 7 (uit 'Das wohltemperierte Clavier II', BWV 870-893)
    J.S. Bach Prélude en Fuga in es, nr. 8 (uit 'Das wohltemperierte Clavier II', BWV 870-893)
    J.S. Bach Derde Engelse suite in g, BWV 808
    Beethoven Diabelli-variaties, op. 120
    Beethoven Andante con moto (uit 'Sechs Bagatellen', op. 126)
    Zondag 8 april 2018 20:15Grote Zaal
  • Gratis Lunchconcert

    Studenten van de Sweelinck Academie van het Conservatorium van Amsterdam, Iara de Carvalho Perillo (fluit), Alice van Binsbergen (viool)
    Studenten van de Sweelinck Academie van het Conservatorium van Amsterdam, Iara de Carvalho Perillo (fluit), Alice van Binsbergen (viool), Alex Sao (cello), Lilianne Vossen (piano), Carter Muller (piano), Marta Liébana (piano/repetitor), Vital Stahievitch (piano/repetitor)
    Hendrich, Chopin, Coenen
    Bloch Prayer - Andante Modarato (uit 'From Jewish Life')
    Liszt Lento placido (uit 'Consolations', S. 172)
    Brahms Scherzo (uit 'Sonate' 'F-A-E') in c, WoO posth. 2
    Coenen Nocturne 'La Serenata'
    Chopin Derde Ballade in As, op. 47
    Hendrich Verjaardagssonate (In opdracht van Het Koninklijk Concertgebouw)
    Woensdag 11 april 2018 12:30Kleine Zaal
  • Ebène Kwartet speelt Fauré, Dutilleux en Beethoven

    Ebène Kwartet
    Ebène Kwartet
    Davis, Beethoven, Dutilleux
    Fauré Strijkkwartet in e, op. 121
    Dutilleux Ainsi la nuit...
    Beethoven Strijkkwartet in Es, op. 74 'Harfenquartett'
    Davis Milestones (arr. Ebène Kwartet)
    Donderdag 12 april 2018 20:15Kleine Zaal
  • Thrillers met Jaap van Zweden: Jeths en Bartók

    Radio Filharmonisch Orkest, Jaap van Zweden (dirigent), Juliane Banse (sopraan (in The Tell-Tale Heart))
    Radio Filharmonisch Orkest, Jaap van Zweden (dirigent), Juliane Banse (sopraan (in The Tell-Tale Heart)), Michelle DeYoung (mezzosopraan (in Hertog Blauwbaards burcht)), Mikhail Petrenko (bas (in Hertog Blauwbaards burcht)), Pál Mácsai (spreker (in Hertog Blauwbaards burcht))
    Bartók, Jeths
    Jeths The Tell-Tale Heart (In opdracht van NTR ZaterdagMatinee, met financiële ondersteuning van het Fonds Podiumkunsten)
    Bartók Hertog Blauwbaards burcht, op. 11, Sz. 48
    Zaterdag 14 april 2018 14:15Grote Zaal
  • Ebène Kwartet speelt Fauré, Dutilleux en Beethoven

    Ebène Kwartet
    Ebène Kwartet
    Davis, Beethoven, Dutilleux
    Fauré Strijkkwartet in e, op. 121
    Dutilleux Ainsi la nuit...
    Beethoven Strijkkwartet in Es, op. 74 'Harfenquartett'
    Davis Milestones (arr. Ebène Kwartet)
    Zaterdag 14 april 2018 20:15Kleine Zaal
  • Grootse Carmina Burana door Amersfoorts Jeugd Orkest en SoliAmersfoort

    Oratoriumvereniging SoliAmersfoort, Paul Valk (dirigent), Amersfoorts Jeugd Orkest
    Oratoriumvereniging SoliAmersfoort, Paul Valk (dirigent), Amersfoorts Jeugd Orkest, Rolf Buijs (dirigent), Maartje Rammeloo (sopraan), Jan Willem Schaafsma (tenor), Martijn Sanders (bas)
    Orff, Elgar, Parry
    Holst delen uit 'The Planets', op. 32
    Parry Jerusalem 'And did those feet in acient time'
    Elgar Eerste mars 'Pomp and Circumstance' 'Land of Hope and Glory'
    Orff Carmina Burana
    Zondag 15 april 2018 20:15Grote Zaal
  • Dinsdagmiddagconcert: Liszts Tweede pianoconcert

    Beethoven Orchester Bonn, Dirk Kaftan (dirigent), Joseph Moog (piano)
    Beethoven Orchester Bonn, Dirk Kaftan (dirigent), Joseph Moog (piano)
    Liszt, R. Schumann
    R. Schumann Eerste symfonie in Bes, op. 38 'Frühling'
    Liszt Tweede pianoconcert in A
    Liszt I' vidi in terra angelici costumi, sonnet nr. 123 (uit 'Tre sonetti di Petrarca')
    Dinsdag 17 april 2018 15:30Grote Zaal Vanaf € 18,00
  • Hans Haffmans © Emmely Siebrecht
    cursus

    Cursus: Tsjaikovski door Hans Haffmans

    Hans Haffmans (presentatie)
    Hans Haffmans (presentatie)
    Woensdag 18 april 2018 20:00Koorzaal Vanaf € 35,00
  • Nielsens 'Sinfonia semplice': niet zomaar eenvoudig

    Radio Filharmonisch Orkest, Osmo Vänskä (dirigent), Severin von Eckardstein (piano)
    Radio Filharmonisch Orkest, Osmo Vänskä (dirigent), Severin von Eckardstein (piano)
    Nielsen, Beethoven, Fagerlund
    Fagerlund Water Atlas (In opdracht van Het Koninklijk Concertgebouw voor NTR ZaterdagMatinee en Radio Filharmonisch Orkest)
    Beethoven Vierde pianoconcert in G, op. 58
    Nielsen Zesde symfonie, FS 116 Sinfonia semplice
    Zaterdag 21 april 2018 14:15Grote Zaal Vanaf € 34,00
  • Boris Berezovski in Rachmaninoffs Derde pianoconcert

    philharmonie zuidnederland, Dmitri Liss (dirigent), Boris Berezovski (piano)
    philharmonie zuidnederland, Dmitri Liss (dirigent), Boris Berezovski (piano)
    Sjostakovitsj, Rachmaninoff
    Rachmaninoff Derde pianoconcert in d, op. 30
    Sjostakovitsj Vijftiende symfonie in A, op. 141
    Zaterdag 21 april 2018 20:15Grote Zaal Vanaf € 32,00
  • De Voorleestrom

    Ruben Nicolai (presentatie), Jantine Kraayeveld (dans), Floor Minnaert (ukelele en zang)
    Ruben Nicolai (presentatie), Jantine Kraayeveld (dans), Floor Minnaert (ukelele en zang), Erik van Os (zang), Nynke Laverman (zang), Karsu (zang), Hakim Traïda (zang), Jody Bernal (zang), Mr Polska (zang), Katell Chevalier (zang), Laiying Wang (zang), Felix Maginn (zang)
    Maandag 23 april 2018 11:00Kleine Zaal
  • De virtuositeit van Caldara: La concordia de' pianeti

    La Cetra, Barockorchester Basel, Andrea Marcon (dirigent), Delphine Galou (alt)
    La Cetra, Barockorchester Basel, Andrea Marcon (dirigent), Delphine Galou (alt), Veronica Cangemi (sopraan), Christophe Dumaux (countertenor, Giove), David Hansen (countertenor), Carlos Mena (countertenor, Marte), Emiliano Gonzalez Toro (tenor), Luca Tittoto (bas)
    Caldara
    Caldara La concordia de' pianeti
    Zaterdag 28 april 2018 14:15Grote Zaal Vanaf € 40,00
  • Symphonic Cinema: Ravels Daphnis et Chloé

    Nederlands Philharmonisch Orkest, Toonkunstkoor Amsterdam, Benjamin Wallfisch (dirigent)
    Nederlands Philharmonisch Orkest, Toonkunstkoor Amsterdam, Benjamin Wallfisch (dirigent), Lucas van Woerkum (film)
    Ravel
    Ravel Daphnis et Chloé
    Zaterdag 28 april 2018 20:30Grote Zaal Vanaf € 23,50
  • Groot Omroepkoor zingt Dvořáks Te Deum

    Radio Filharmonisch Orkest, Groot Omroepkoor, Tomáš Netopil (dirigent)
    Radio Filharmonisch Orkest, Groot Omroepkoor, Tomáš Netopil (dirigent), Olesya Golovneva (sopraan), Markus Butter (bariton)
    Vasks, Dvořák
    Dvořák De woudduif, op. 110
    Vasks The Fruit of Silence
    Dvořák Te Deum, op. 103
    Zondag 29 april 2018 11:00Grote Zaal Vanaf € 21,00
  • Pianokwintetten van Fauré en Pierné

    Jet Röling (piano), Kees Hülsmann (viool), Lis Perry (viool)
    Jet Röling (piano), Kees Hülsmann (viool), Lis Perry (viool), Richard Wolfe (altviool), Daniel Esser (cello)
    Pierné, Fauré
    Fauré Eerste pianokwintet in d, op. 89
    Pierné Pianokwintet in e, op. 41
    Zondag 29 april 2018 20:15Kleine Zaal Vanaf € 27,50
  • Symphonic Cinema: Ravels Daphnis et Chloé

    Nederlands Philharmonisch Orkest, Toonkunstkoor Amsterdam, Benjamin Wallfisch (dirigent)
    Nederlands Philharmonisch Orkest, Toonkunstkoor Amsterdam, Benjamin Wallfisch (dirigent), Lucas van Woerkum (film)
    Ravel
    Ravel Daphnis et Chloé
    Maandag 30 april 2018 20:15Grote Zaal Vanaf € 23,50
  • Jaap van Zweden met Bruckner bij het Concertgebouworkest

    Koninklijk Concertgebouworkest, Jaap van Zweden (dirigent)
    Koninklijk Concertgebouworkest, Jaap van Zweden (dirigent)
    Bruckner
    Bruckner Achtste symfonie in c
    Woensdag 2 mei 2018 20:15Grote Zaal Vanaf € 33,00
  • Jaap van Zweden met Bruckner bij het Concertgebouworkest

    Koninklijk Concertgebouworkest, Jaap van Zweden (dirigent)
    Koninklijk Concertgebouworkest, Jaap van Zweden (dirigent)
    Bruckner
    Bruckner Achtste symfonie in c
    Donderdag 3 mei 2018 20:15Grote Zaal Vanaf € 33,00
  • 4 Mei Concert: ComPassie, een universele passie met Iván Fischer

    Iván Fischer (dirigent), Orkest van de Achttiende Eeuw, Nationaal Gemengd Jeugdkoor
    Iván Fischer (dirigent), Orkest van de Achttiende Eeuw, Nationaal Gemengd Jeugdkoor, Nationaal Kinderkoor, Wilma ten Wolde (koordirigent), Irene Verburg (koordirigent), Nuria Rial (sopraan), Rosina Fabius (mezzosopraan), Mark Padmore (tenor), Konstantin Wolff (bas-bariton), Waed Bouhassoun (zang en ud), Azize Afo (zang), Moslem Rahal (ney), Jared Grant (zang), Artyom Minasyan (doudouk (dêm)), Kalas Boudoyan ((mêya)), Wim van der Grijn (acteur), Martijn Nieuwerf (acteur), Tomer Pawlicki (acteur), Vincent van den Berg (acteur), Zutphen Zingt Projectkoor, Merel Harkink (koordirigent)
    Vrijdag 4 mei 2018 21:15Grote Zaal Vanaf € 15,00
  • Jaap van Zweden met Bruckner bij het Concertgebouworkest

    Koninklijk Concertgebouworkest, Jaap van Zweden (dirigent)
    Koninklijk Concertgebouworkest, Jaap van Zweden (dirigent)
    Bruckner
    Bruckner Achtste symfonie in c
    Zondag 6 mei 2018 14:15Grote Zaal Vanaf € 33,00
  • Kammerorchester Wien - Berlin en Denis Matsuev

    Kammerorchester Wien - Berlin, Denis Matsuev (piano), Gábor Tarkövi (trompet)
    Kammerorchester Wien - Berlin, Denis Matsuev (piano), Gábor Tarkövi (trompet)
    Tsjaikovski, Sjostakovitsj, Mozart
    Mozart Eine kleine Nachtmusik in G, KV 525
    Sjostakovitsj Eerste pianoconcert in c, op. 35
    Tsjaikovski Serenade in C, op. 48
    Maandag 7 mei 2018 20:15Grote Zaal Vanaf € 30,00
  • Hermine Deurloo & Mike Boddé: A Tribute to Toots Thielemans

    Hermine Deurloo (chromatische mondharmonica), Mike Boddé (piano), Frans van der Hoeven (contrabas)
    Hermine Deurloo (chromatische mondharmonica), Mike Boddé (piano), Frans van der Hoeven (contrabas), Pim Dros (drums)
    Donderdag 10 mei 2018 20:15Kleine Zaal Vanaf € 22,00
  • Bruckners Achtste symfonie & nieuw werk van Welmers

    Radio Filharmonisch Orkest, David Zinman (dirigent), Leo van Doeselaar (orgel)
    Radio Filharmonisch Orkest, David Zinman (dirigent), Leo van Doeselaar (orgel)
    Bruckner, Welmers
    Welmers Memories III (In opdracht van NTR ZaterdagMatinee, met financiële ondersteuning van het Fonds Podiumkunsten)
    Bruckner Achtste symfonie in c
    Zaterdag 12 mei 2018 14:15Grote Zaal Vanaf € 34,00
  • Joshua Weilerstein dirigeert Mozarts Pianoconcert nr. 20 en Sjostakovitsj' Elfde

    Nederlands Philharmonisch Orkest, Joshua Weilerstein (dirigent), Richard Goode (piano)
    Nederlands Philharmonisch Orkest, Joshua Weilerstein (dirigent), Richard Goode (piano)
    Sjostakovitsj, Mozart
    Mozart Pianoconcert nr. 20 in d, KV 466
    Sjostakovitsj Elfde symfonie in g, op. 103 'Het jaar 1905'
    Zaterdag 12 mei 2018 20:15Grote Zaal Vanaf € 23,50
  • Pieter Jan Leusink dirigeert Bachs Johannes-Passion

    The Bach Choir and Orchestra of the Netherlands, Pieter Jan Leusink (dirigent), Olga Zinovieva (sopraan)
    The Bach Choir and Orchestra of the Netherlands, Pieter Jan Leusink (dirigent), Olga Zinovieva (sopraan), Sytse Buwalda (countertenor), Falco van Loon (tenor), Martinus Leusink (tenor), Jasper Schweppe (bas-bariton)
    J.S. Bach
    J.S. Bach Johannes-Passion, BWV 245
    Zondag 13 mei 2018 14:15Grote Zaal Vanaf € 30,00
  • Grigory Sokolov: meester van de poëtische vrijheid

    Grigory Sokolov (piano)
    Grigory Sokolov (piano)
    Schubert, J. Haydn
    J. Haydn Sonate in g, Hob. XVI: 44
    J. Haydn Sonate in b, Hob. XVI: 32
    J. Haydn Sonate in cis, Hob. XVI: 36
    Schubert Vier Impromptus, D 935
    Zondag 13 mei 2018 20:15Grote Zaal Vanaf € 66,00
  • Hans Haffmans © Emmely Siebrecht
    cursus

    Cursus: Sibelius door Hans Haffmans

    Hans Haffmans (presentatie)
    Hans Haffmans (presentatie)
    Maandag 14 mei 2018 20:00Koorzaal Vanaf € 35,00
  • Joshua Weilerstein dirigeert Mozarts Pianoconcert nr. 20 en Sjostakovitsj' Elfde

    Nederlands Philharmonisch Orkest, Joshua Weilerstein (dirigent), Richard Goode (piano)
    Nederlands Philharmonisch Orkest, Joshua Weilerstein (dirigent), Richard Goode (piano)
    Sjostakovitsj, Mozart
    Mozart Pianoconcert nr. 20 in d, KV 466
    Sjostakovitsj Elfde symfonie in g, op. 103 'Het jaar 1905'
    Maandag 14 mei 2018 20:15Grote Zaal Vanaf € 23,50
  • Franse glorie: Debussy’s La mer en Ravels La valse

    Radio Filharmonisch Orkest, Jun Märkl (dirigent)
    Radio Filharmonisch Orkest, Jun Märkl (dirigent)
    Ravel, Debussy, Poulenc
    Poulenc Les biches: Suite
    Debussy La mer, trois esquisses symphoniques, L. 109
    Ravel La valse
    Zondag 20 mei 2018 11:00Grote Zaal Vanaf € 21,00
  • De Jostiband en mannenkoren

    Jostiband, Het Groot Mannenkoor Noord-Nederland, Het Groot Mannenkoor Midden-Nederland
    Jostiband, Het Groot Mannenkoor Noord-Nederland, Het Groot Mannenkoor Midden-Nederland, Lyan Verburg (dirigent), The Martin Mans Formation, Martin Mans ( leiding), Hendrik van Veen (orgel), Mark Brandwijk (vleugel)
    Maandag 21 mei 2018 19:00Grote Zaal Vanaf € 30,50
  • Eva-Maria Westbroek en musici van het RCO: Kleyne Lider

    Eva-Maria Westbroek (sopraan), Helene Schneiderman (mezzosopraan), Motti Kastón (bariton)
    Eva-Maria Westbroek (sopraan), Helene Schneiderman (mezzosopraan), Motti Kastón (bariton), Eytan Pessen (piano), Leden van het Koninklijk Concertgebouworkest
    Witler, Bounoff, Greenblatt
    Heifetz Zun in mayrev
    Traditioneel Vos toyg mir der sheyner vayngortn?
    Traditioneel A maise
    Traditioneel Yome yome
    Traditioneel Mai-ko-mashmo-lon
    Gebirtig Kleyner yosem
    Traditioneel Schlof, mayn feygele
    Beyglman Makh tsu di eygelekh
    Olshanetsky Unter beymer
    Gebirtig Shlof schoyn main kind
    Traditioneel Durme, durme
    Goldfaden Rozhinkas mit mandeln
    Traditioneel Noches noches
    Traditioneel Regendl
    Traditioneel La vida do por el raquí
    Traditioneel Yo m'enamori d'un aire
    Traditioneel Havlo con coraje
    Traditioneel Era escuro
    Traditioneel Como la rosa en la guerta
    Traditioneel Adio, querida
    Traditioneel Una noche al lunar
    Traditioneel Apre tu puerta serrada
    Greenblatt Fisherlid
    Bounoff Unter di grinike beymelekh
    Witler Varshe
    Dinsdag 22 mei 2018 20:15Kleine Zaal Vanaf € 23,00
  • Brahms’ Ein deutsches Requiem door Cappella Amsterdam

    Orkest van de Achttiende Eeuw, Cappella Amsterdam, Daniel Reuss (dirigent)
    Orkest van de Achttiende Eeuw, Cappella Amsterdam, Daniel Reuss (dirigent), Carolyn Sampson (sopraan), André Morsch (bariton)
    Brahms
    Brahms Ein deutsches Requiem, op. 45
    Donderdag 24 mei 2018 20:15Grote Zaal Vanaf € 25,00
  • Iconen in de Kleine Zaal: Bachs Cellosuites

    Bert Natter, Nicolas Altstaedt (cello)
    Bert Natter, Nicolas Altstaedt (cello)
    J.S. Bach
    J.S. Bach nr. 1 in G gr.t. (uit 'Zes suites', BWV 1007-1012)
    J.S. Bach nr. 5 in c kl.t. (uit 'Zes suites', BWV 1007-1012)
    Donderdag 24 mei 2018 20:15Kleine Zaal Vanaf € 27,00
  • Meesterpianisten in de Kleine Zaal: Lukáš Vondráček

    Lukáš Vondráček (piano)
    Lukáš Vondráček (piano)
    R. Schumann, Schubert
    Schubert Sonate in Bes, D 960
    R. Schumann Arabeske in C, op. 18
    R. Schumann Carnaval, op. 9 'Scènes mignonnes sur quatre notes'
    Vrijdag 25 mei 2018 20:15Kleine Zaal Vanaf € 27,00
  • Baanbrekend! Entrée Talks

    Herbert Blomstedt (keynotespreker), Ruben Hein (spreker), Nora Fischer (spreker)
    Herbert Blomstedt (keynotespreker), Ruben Hein (spreker), Nora Fischer (spreker), Eilder Beeftink (spreker), Maarten Beirens (spreker), Thomas Vanderveken (presentator)
    Zaterdag 26 mei 2018 12:30Kleine Zaal Vanaf € 17,50
    Geannuleerd
  • Muzikale maskers: Thomas Adès dirigeert eigen werk

    Britten Sinfonia, Thomas Adès (dirigent), Steven Isserlis (cello)
    Britten Sinfonia, Thomas Adès (dirigent), Steven Isserlis (cello), Nicolas Hodges (piano)
    G. Barry, Adès, Stravinsky
    Prokofjev Eerste symfonie in D, op. 25 'Klassieke'
    Stravinsky Eerste suite voor klein orkest
    Stravinsky Tweede suite voor klein orkest
    Adès Lieux retrouvés
    G. Barry Pianoconcert
    Adès Three Studies from Couperin
    Zaterdag 26 mei 2018 14:15Grote Zaal Vanaf € 34,00
  • De Muze van Zuid

    Rosanne van Sandwijk (mezzosopraan), Siebe Henstra (klavecimbel), Marc Pantus (bas-bariton)
    Rosanne van Sandwijk (mezzosopraan), Siebe Henstra (klavecimbel), Marc Pantus (bas-bariton), Mieneke van der Velden (viola da gamba), Thomas Beijer (piano)
    Brahms, Van Bree, Diepenbrock
    Monteverdi Rosa del ciel (uit 'Orfeo', SV 318)
    G. Caccini Fortunato augellino, nr. 10 (uit 'Le nuove musiche')
    F. Caccini Ch'Amor sia nudo
    Sweelinck Ballo del granduca, SwWV. 319
    Huygens selectie (uit 'Pathodia sacra et profana')
    Bosmans In den regen
    Cramer Weißt du noch?, op. 2/5
    Rennès Droomplekje, op. 42/4
    Diepenbrock Les chats
    Diepenbrock Celebrität
    Rennès Herfstgeneurie, op. 35
    Van Bree Nacht-gezang
    Brahms Vor der Tür, nr. 2 (uit 'Vier Duette', op. 28)
    Zaterdag 26 mei 2018 20:15Kleine Zaal Vanaf € 32,00
  • Concertgebouworkest Essentials: Blomstedt dirigeert Berlioz

    Koninklijk Concertgebouworkest, Herbert Blomstedt (dirigent)
    Koninklijk Concertgebouworkest, Herbert Blomstedt (dirigent)
    Berlioz
    Berlioz Symphonie fantastique, H 48, op. 14
    Zaterdag 26 mei 2018 21:00Grote Zaal Vanaf € 23,00