Concertagenda

Zoek uw concert

Zoek uw concert

Zoek op datum

Filters

Componist
Meer... Minder...
Beleef meer
  • Modigliani Kwartet speelt contrastrijke Schumann

    Modigliani Kwartet
    Modigliani Kwartet
    R. Schumann, Beethoven, Mozart
    Mozart Strijkkwartet in d, KV 421
    R. Schumann Strijkkwartet in A, op. 41, nr. 3
    Donderdag 26 mei 2016 20:15 Kleine Zaal
  • Nelson Goerner met Tsjaikovski in Russisch programma

    Noord Nederlands Orkest, Han-Na Chang (dirigent), Nelson Goerner (piano)
    Noord Nederlands Orkest, Han-Na Chang (dirigent), Nelson Goerner (piano)
    Sjostakovitsj, Tsjaikovski
    Tsjaikovski Eerste pianoconcert in bes, op. 23
    Sjostakovitsj Tiende symfonie in e, op. 93
    Vrijdag 27 mei 2016 20:15 Grote Zaal
  • Jordi Savall: Oorlog en vrede in barok Europa

    Le Concert des Nations, Hespèrion XXI, La Capella Reial de Catalunya
    Le Concert des Nations, Hespèrion XXI, La Capella Reial de Catalunya, Jordi Savall (dirigent)
    Zaterdag 28 mei 2016 14:15 Grote Zaal
    Laatste kaarten
  • Modigliani Kwartet speelt contrastrijke Schumann

    Modigliani Kwartet
    Modigliani Kwartet
    R. Schumann, Beethoven, Mozart
    Mozart Strijkkwartet in d, KV 421
    R. Schumann Strijkkwartet in A, op. 41, nr. 3
    Zaterdag 28 mei 2016 20:15 Kleine Zaal
  • Gordan Nikolić speelt Ravels Tzigane

    Nederlands Philharmonisch Orkest, Marc Albrecht (dirigent), Gordan Nikolić (viool)
    Nederlands Philharmonisch Orkest, Marc Albrecht (dirigent), Gordan Nikolić (viool)
    Saint-Saëns, Dutilleux, Ravel
    Bizet Eerste suite (uit 'L'Arlésienne')
    Ravel Tzigane, rapsodie de concert
    Dutilleux Métaboles
    Saint-Saëns Introduction et rondo capriccioso in a, op. 28
    Bizet Tweede suite (uit 'L'Arlésienne') (bew. E. Guiraud)
    Zaterdag 28 mei 2016 20:15 Grote Zaal
  • Romantiek: Tsjaikovski, Schumann en cellist Altstaedt

    Concertgebouw Kamerorkest, Nicolas Altstaedt (cello)
    Concertgebouw Kamerorkest, Nicolas Altstaedt (cello)
    Tsjaikovski, R. Schumann
    R. Schumann Celloconcert in a, op. 129
    Tsjaikovski Serenade in C, op. 48
    Zondag 29 mei 2016 11:00 Grote Zaal
  • Haydns Nelson-mis en fameuze opera-aria's voor sopraan

    Bach Choir and Orchestra of the Netherlands, Olga Zinovieva (sopraan), Sytse Buwalda (countertenor)
    Bach Choir and Orchestra of the Netherlands, Olga Zinovieva (sopraan), Sytse Buwalda (countertenor), Martinus Leusink (tenor), Thilo Dahlmann (bariton), Pieter Jan Leusink (dirigent)
    J. Haydn
    J. Haydn Symfonie nr. 35 in Bes, Hob. I: 35
    J. Haydn Ragion nell’alma siede (uit 'Il mondo della luna', Hob. XXVIII: 7)
    J. Haydn Fluitconcert in D, Hob. VIIf/D1
    J. Haydn Non partir mia bella face, Aria (uit 'Orlando paladino', Hob. XXVIII:11)
    J. Haydn Aria 'Al tuo seno fortunato' (uit 'L'anima del filosofo, ossia Orfeo ed Euridice', Hob. XXVIII: 13)
    J. Haydn Mis in d, Hob. XXII: 11 'Nelson-mis'
    Zondag 29 mei 2016 14:15 Grote Zaal
  • Meesterpianisten: Katia & Marielle Labèque

    Katia Labèque (piano), Marielle Labèque (piano), Gonzalo Grau (percussie)
    Katia Labèque (piano), Marielle Labèque (piano), Gonzalo Grau (percussie), Raphaël Séguinier (percussie)
    Bernstein, Stravinsky
    Stravinsky Le sacre du printemps (versie voor vier handen)
    Zondag 29 mei 2016 20:15 Grote Zaal
  • Gordan Nikolić speelt Ravels Tzigane

    Nederlands Philharmonisch Orkest, Marc Albrecht (dirigent), Gordan Nikolić (viool)
    Nederlands Philharmonisch Orkest, Marc Albrecht (dirigent), Gordan Nikolić (viool)
    Saint-Saëns, Ravel, Bizet
    Bizet Eerste suite (uit 'L'Arlésienne')
    Ravel Tzigane, rapsodie de concert
    Ravel Pavane pour une infante défunte
    Saint-Saëns Introduction et rondo capriccioso in a, op. 28
    Bizet Tweede suite (uit 'L'Arlésienne') (bew. E. Guiraud)
    Maandag 30 mei 2016 20:15 Grote Zaal
  • Classic & Popular Compositions from Curaçao

    Metropole Orkest, Maurice Luttikhuis (dirigent), Izaline Calister (zang)
    Metropole Orkest, Maurice Luttikhuis (dirigent), Izaline Calister (zang), Maruja Bogaard (zang), Yumarya Grijt (backing vocals), Tamara Nivillac (backing vocals), Jean-Jacques Rojer (cuatro), Randal Corsen (piano), Norman Moron (piano), Eric Calmes (contrabas/electrische bas; bas), Pernell Saturnino (percussie), Vernon Chatlein (percussie), Jandino Asporaat (presentate), Flamboyant (carribean dance)
    Palm, Plaate
    Plaate diverse songs
    Palm composities
    Dinsdag 31 mei 2016 20:00 Grote Zaal
  • Gratis Lunchconcert

    Studenten van de Dutch National Opera Academy
    Studenten van de Dutch National Opera Academy
    Woensdag 1 juni 2016 12:30 Kleine Zaal
  • Benjamin Barber

    Benjamin Barber (spreker), Wende (zang; uitvoering/concept/idee/tekst)
    Benjamin Barber (spreker), Wende (zang; uitvoering/concept/idee/tekst)
    Woensdag 1 juni 2016 20:00 Kleine Zaal
  • Re:Creating Europe - Investing in European culture

    Boudewijn Poelmann (spreker)
    Boudewijn Poelmann (spreker)
    Donderdag 2 juni 2016 16:30 Koorzaal
  • Re:Creating Europe - Made in Europe

    Ruth Mackenzie, Jurriaan Benschop, Bonne Reijn
    Ruth Mackenzie, Jurriaan Benschop, Bonne Reijn, Barbara Visser, Wayne Modest, Hadassah De Boer
    Donderdag 2 juni 2016 20:00 Koorzaal
  • Ian Bostridge zingt Fauré en Berlioz

    Ian Bostridge (tenor), Julius Drake (piano)
    Ian Bostridge (tenor), Julius Drake (piano)
    Berlioz, Poulenc, Fauré
    Debussy Fêtes galantes II, L. 104
    Fauré La chanson du pêcheur (uit 'Twee Liederen', op. 4)
    Fauré Clair de lune (uit 'Twee Liederen', op. 46)
    Fauré Prison (uit 'Twee Liederen', op. 83)
    Fauré Après un rêve (uit 'Drie Liederen', op. 7)
    Fauré Nell (uit 'Trois mélodies', op. 18)
    Poulenc Deux poèmes de Louis Aragon
    Poulenc Deux poèmes de Guillaume Apollinaire
    Poulenc Tel jour, telle nuit
    Berlioz Les nuits d'été, H 81, op. 7
    Vrijdag 3 juni 2016 20:15 Kleine Zaal
  • Wozzeck en de misère van de gewone man

    Radio Filharmonisch Orkest, Groot Omroepkoor, Nationaal Kinderkoor
    Radio Filharmonisch Orkest, Groot Omroepkoor, Nationaal Kinderkoor, Markus Stenz (dirigent), Florian Boesch (bas-bariton, Wozzeck), Asmik Grigorian (sopraan, Marie), n.t.b. (jongenssopraan, kind), Thomas Piffka (tenor, kapitein), Nathan Berg (bas, dokter), Endrik Wottrich (tenor, tambourmajor), Peter Tantsits (tenor, Andres), Cécile van de Sant (mezzosopraan, Margret), John Heuzenroeder (tenor, nar), Richard Wiegold (bas, eerste leerjongen), Florian Just (bariton, tweede leerjongen)
    Berg
    Zaterdag 4 juni 2016 13:00 Grote Zaal
    Laatste kaarten
  • Nederlands Philharmonisch Orkest speelt Tsjaikovski 5

    Nederlands Philharmonisch Orkest, Thomas Søndergård (dirigent), Josef Špaček (viool)
    Nederlands Philharmonisch Orkest, Thomas Søndergård (dirigent), Josef Špaček (viool)
    Tsjaikovski, Nielsen, Roukens
    Roukens From Funeral to Funfair (and back...)
    Nielsen Vioolconcert, op. 33
    Tsjaikovski Vijfde symfonie in e, op. 64
    Zaterdag 4 juni 2016 20:15 Grote Zaal
  • Haarlem Voices: tussen motet en madrigaal

    Haarlem Voices (koor), Sarah Barrett (dirigent)
    Haarlem Voices (koor), Sarah Barrett (dirigent)
    J.S. Bach, Schelle, Hassler
    Marenzio Cantiam la bella Clori
    Marenzio Scaldavi il sol
    Monteverdi Zefiro torna e di soavi accenti ‘ciaccona’, SV 251
    Passereau Il est bel et bon
    Janequin La guerre (La bataille de Marignan)
    Arcadelt Nous voyons que les hommes
    Arcadelt Ave Maria
    Gibbons The Silver Swan
    Dowland Fine Knacks for Ladies
    Dowland Come Again, Sweet Love Doth Now Invite
    MacMillan Oh Radiant Dawn (uit 'Strathclyde Motets')
    MacMillan Lux aeterna (uit 'Strathclyde Motets')
    MacMillan Dominus dabit benignitatem (uit 'Strathclyde Motets')
    Hassler Ihr Musici, frisch auf!
    Hassler Tanzen und springen
    Hassler Ach weh, das Leiden
    Schelle Motet 'Komm, Jesu, komm'
    J.S. Bach Motet 'Jesu, meine Freude', BWV 227
    Zaterdag 4 juni 2016 20:15 Kleine Zaal
  • Close-up: portretconcert Laurens Woudenberg

    Laurens Woudenberg (hoorn), Sylvia Huang (viool), Mirelys Morgan Verdecia (viool)
    Laurens Woudenberg (hoorn), Sylvia Huang (viool), Mirelys Morgan Verdecia (viool), Martina Forni (altviool), Honorine Schaeffer (cello), Jan-Willem Schaafsma (tenor), Juan Zurutuza (piano)
    Bowen, Britten, Schubert
    Schubert Auf dem Strom, D 943
    Schubert Quartettsatz in c, D 703, op. posth.
    Britten Canticle III, op. 55 'Still Falls the Rain'
    Bowen Kwintet in c, op. 85
    Zondag 5 juni 2016 14:15 Kleine Zaal
  • Nederlands Philharmonisch Orkest speelt Tsjaikovski 5

    Nederlands Philharmonisch Orkest, Thomas Søndergård (dirigent), Josef Špaček (viool)
    Nederlands Philharmonisch Orkest, Thomas Søndergård (dirigent), Josef Špaček (viool)
    Tsjaikovski, Nielsen, Roukens
    Roukens From Funeral to Funfair (and back...)
    Nielsen Vioolconcert, op. 33
    Tsjaikovski Vijfde symfonie in e, op. 64
    Zondag 5 juni 2016 14:15 Grote Zaal
  • Paul Lewis: fijnzinnige meester van de grote architectuur

    Paul Lewis (piano)
    Paul Lewis (piano)
    Liszt, Brahms, Schubert
    Schubert Sonate in B, D 575
    Brahms Ballades, op. 10
    Brahms Drei Intermezzi, op. 117
    Liszt Après une lecture du Dante, Fantasia quasi Sonata
    Zondag 5 juni 2016 20:15 Grote Zaal
  • Patricia Petibon: La belle excentrique

    Patricia Petibon (sopraan), Susan Manoff (piano)
    Patricia Petibon (sopraan), Susan Manoff (piano)
    Churchill, Copland, Canteloube
    F. Couperin La galante
    Hahn À Chloris (uit 'Mélodies, livre II')
    Hahn Pholoé, nr. 8 (uit 'Etudes latines')
    Lenoir Parlez-moi d'amour
    Satie Désespoir agréable
    Fauré Spleen, nr. 3 (uit 'Quatre mélodies', op. 51)
    Rosenthal Pêcheur de lune
    Fauré Les berceaux, nr. 1 (uit 'Trois mélodies', op. 23)
    Satie Les courses, nr. 13 (uit 'Sports et divertissements')
    Rosenthal Fido, Fido, nr. 3 (uit 'Chansons du monsieur Bleu')
    Satie Sur un vaisseau, nr. 1 (uit 'Descriptions automatiques')
    Satie La statue de bronze, nr. 1 (uit 'Trois mélodies')
    F. Couperin Les barricades mistérieuses
    Satie Chanson médiévale
    Satie Je te veux
    Poulenc Les chemins de l'amour
    Granados Orientale. Andante, nr. 2 (uit '12 danzas españolas', op. 37)
    Granados El mirar de la maja, nr. 6 (uit 'Tonadillas al estilo antiguo', H 136)
    Granados La maja dolorosa, nr. 9 (uit 'Tonadillas al estilo antiguo', H 136)
    Bacri A la mar (uit 'Melodias de la meloncolia', Op. 119 A)
    Obradors Chiquitita la novia
    Canteloube La delaïssádo (La delaissée), nr. 9 (uit 'Chants d'Auvergne')
    Canteloube Postouro, se tu m'aymo (Bergère si tu m'aimes), nr. 27 (uit 'Chants d'Auvergne')
    Obradors El vito (uit 'Canciones clásicas españolas')
    Granados Andaluza. Andantino quasi allegretto, nr. 5 (uit '12 danzas españolas', op. 37)
    Copland Selectie (uit 'Appalachian Spring')
    Churchill Someday My Prince Will Come (arr. D. Lockwood)
    Dinsdag 7 juni 2016 20:15 Kleine Zaal
  • Gratis Lunchconcert

    Jazzmania Big Band, Peter Guidi (dirigent), n.t.b. (special guests)
    Jazzmania Big Band, Peter Guidi (dirigent), n.t.b. (special guests)
    Woensdag 8 juni 2016 12:30 Grote Zaal
  • Mariza - Mundo

    Mariza, José Neto (Portugese gitaar), Pedro Jóia (gitaar)
    Mariza, José Neto (Portugese gitaar), Pedro Jóia (gitaar), Yami (bas), Vicky Marques (drums en percussie)
    Pacheco
    Pacheco Rio de Mágoa
    Donderdag 9 juni 2016 21:00 Grote Zaal
  • Benefietconcert met Arthur en Lucas Jussen, Simone Lamsma en Barbara Kozelj

    philharmonie zuidnederland, Nederlands Concertkoor, Per-Otto Johansson (dirigent)
    philharmonie zuidnederland, Nederlands Concertkoor, Per-Otto Johansson (dirigent), Louis Buskens (koordirigent), Barbara Kozelj (mezzosopraan), Simone Lamsma (viool), Arthur Jussen (piano), Lucas Jussen (piano), Edwin Rutten (presentatie)
    Bizet, Sarasate, Rachmaninoff
    Grieg Peer Gynt, eerste suite, op. 46
    Mozart Concert voor twee piano's in Es, KV 365
    Fauré Cantique de Jean Racine, op. 11
    Fauré Pavane, op. 50
    Saint-Saëns Mon coeur s'ouvre à ta voix (uit 'Samson et Dalila', op. 47)
    Rachmaninoff Vocalise, op. 34, nr. 14
    Sarasate Carmen-fantasie, op. 25
    Bizet L'amour est un oiseau rebelle (Habanera) (uit 'Carmen')
    Vrijdag 10 juni 2016 20:15 Grote Zaal
  • UvA-Orkest J.Pzn Sweelinck speelt Bruckner

    UvA-Orkest J.Pzn Sweelinck, Konradin Herzog (dirigent)
    UvA-Orkest J.Pzn Sweelinck, Konradin Herzog (dirigent)
    Bruckner, Kodály, Bartók
    Bartók Hongaarse schetsen (Magyar képek), Sz. 97
    Kodály Concert voor orkest
    Bruckner Zesde symfonie in A
    Dinsdag 14 juni 2016 20:15 Grote Zaal
  • Gratis Lunchconcert

    Jong Talent van het Koninklijk Conservatorium Den Haag
    Jong Talent van het Koninklijk Conservatorium Den Haag
    Woensdag 15 juni 2016 12:30 Kleine Zaal
  • AAA: ‘pop-art’ bij het Concertgebouworkest

    Koninklijk Concertgebouworkest, André de Ridder (dirigent), Claron McFadden (sopraan)
    Koninklijk Concertgebouworkest, André de Ridder (dirigent), Claron McFadden (sopraan), Jörgen van Rijen (trombone), Son Lux
    Norman, Crumb, Ives
    Ives Three Places in New England
    Crumb Introduction: Desolato (uit 'Star-Child')
    Crumb Vox Clamans In Deserto (uit 'Star-Child')
    Crumb Ascensus Potestatum Tenebrarum (uit 'Star-Child')
    Norman Unstuck
    Donderdag 16 juni 2016 21:15 Grote Zaal
  • AAA: ‘pop-art’ bij het Concertgebouworkest

    Koninklijk Concertgebouworkest, André de Ridder (dirigent), Claron McFadden (sopraan)
    Koninklijk Concertgebouworkest, André de Ridder (dirigent), Claron McFadden (sopraan), Jörgen van Rijen (trombone), Son Lux
    Norman, Crumb, Ives
    Ives Three Places in New England
    Crumb Introduction: Desolato (uit 'Star-Child')
    Crumb Vox Clamans In Deserto (uit 'Star-Child')
    Crumb Ascensus Potestatum Tenebrarum (uit 'Star-Child')
    Norman Unstuck
    Vrijdag 17 juni 2016 20:15 Grote Zaal
  • Royal Music by Händel & Purcell

    Bach Orchestra of the Netherlands, Olga Zinovieva (sopraan), Sytse Buwalda (countertenor)
    Bach Orchestra of the Netherlands, Olga Zinovieva (sopraan), Sytse Buwalda (countertenor), Frank Anepool (trompet), Pieter Jan Leusink (dirigent)
    Purcell, Händel
    Händel Pena tiranna io sento al core, Aria (uit 'Amadigi di Gaula', HWV 11)
    Händel Piangerò la sorte mia (uit 'Giulio Cesare in Egitto', HWV 17)
    Händel Where shall I fly!, nr. 67 (uit 'Hercules', HWV 60)
    Händel Lascia ch'io pianga mia cruda sorte (uit 'Rinaldo', HWV 7a)
    Händel Fatto scorta al sentier della gloria, Aria (uit 'Arminio', HWV 36)
    Händel Let the bright Seraphim in burning row, nr. 107 (uit 'Samson', HWV 57)
    Purcell Sound the Trumpet, Z 335
    Purcell Aria 'When I Am Laid in Earth' (Dido's Lament) (uit 'Dido and Aeneas', Z 626)
    Händel Ombra mai fù (uit 'Xerxes', HWV 40)
    Händel Da tempeste il legno infranto (uit 'Giulio Cesare in Egitto', HWV 17)
    Händel Water Music, HWV 348-350
    Händel Io t'abbraccio, è più che morte aspro e forte (uit 'Rodelinda, regina de Langobardi', HWV 19)
    Händel Ode for the Birthday of Queen Anne, HWV 74
    Händel Sento la gioia, ch'in sen mi brilla, Aria (uit 'Amadigi di Gaula', HWV 11)
    Zaterdag 18 juni 2016 13:30 Grote Zaal
  • Marc Albrecht dirigeert Brahms' Vierde symfonie

    Nederlands Philharmonisch Orkest, Marc Albrecht (dirigent), Alice Coote (mezzosopraan)
    Nederlands Philharmonisch Orkest, Marc Albrecht (dirigent), Alice Coote (mezzosopraan)
    Brahms, Mahler, Roukens
    Roukens nieuw werk
    Mahler Rückert-Lieder
    Zaterdag 18 juni 2016 20:15 Grote Zaal
  • Yuja Wang: unieke techniek en diepgewortelde muzikaliteit

    Yuja Wang (Piano)
    Yuja Wang (Piano)
    Beethoven, R. Schumann
    R. Schumann Kreisleriana, op. 16
    Beethoven Sonate nr. 29 in Bes, op. 106 'Hammerklavier'
    Zondag 19 juni 2016 20:15 Grote Zaal
  • Marc Albrecht dirigeert Brahms' Vierde symfonie

    Nederlands Philharmonisch Orkest, Marc Albrecht (dirigent), Alice Coote (mezzosopraan)
    Nederlands Philharmonisch Orkest, Marc Albrecht (dirigent), Alice Coote (mezzosopraan)
    Brahms, Mahler, Roukens
    Roukens nieuw werk
    Mahler Rückert-Lieder
    Maandag 20 juni 2016 20:15 Grote Zaal
  • Gratis Lunchconcert

    Leden van de Academie van het Koninklijk Concertgebouworkest
    Leden van de Academie van het Koninklijk Concertgebouworkest
    Woensdag 22 juni 2016 12:30 Kleine Zaal
  • Emanuel Ax speelt Beethoven met het Concertgebouworkest

    Koninklijk Concertgebouworkest, François-Xavier Roth (dirigent), Emanuel Ax (piano)
    Koninklijk Concertgebouworkest, François-Xavier Roth (dirigent), Emanuel Ax (piano)
    Mendelssohn, Beethoven, J. Haydn
    J. Haydn Symfonie nr. 22 in Es 'Der Philosoph'
    Mendelssohn Vierde symfonie in A, op. 90 'Italiaanse'
    Woensdag 22 juni 2016 20:15 Grote Zaal
  • Emanuel Ax speelt Beethoven met het Concertgebouworkest

    Koninklijk Concertgebouworkest, François-Xavier Roth (dirigent), Emanuel Ax (piano)
    Koninklijk Concertgebouworkest, François-Xavier Roth (dirigent), Emanuel Ax (piano)
    Mendelssohn, Beethoven, J. Haydn
    J. Haydn Symfonie nr. 22 in Es 'Der Philosoph'
    Mendelssohn Vierde symfonie in A, op. 90 'Italiaanse'
    Donderdag 23 juni 2016 20:15 Grote Zaal
    Laatste kaarten
  • Holland Festival Proms: Grand Subphonia voor immens veel fagotten (zitten)

    Bram van Sambeek (fagot)
    Bram van Sambeek (fagot)
    Mozart, Twaalfhoven
    Twaalfhoven Grand Subphonia voor immens veel fagotten
    Mozart Fagotconcert in Bes, KV 191
    Zaterdag 25 juni 2016 15:00 Grote Zaal
  • Holland Festival Proms: Grand Subphonia voor immens veel fagotten (staan)

    Bram van Sambeek (fagot)
    Bram van Sambeek (fagot)
    Mozart, Twaalfhoven
    Twaalfhoven Grand Subphonia voor immens veel fagotten
    Mozart Fagotconcert in Bes, KV 191
    Zaterdag 25 juni 2016 15:00 Grote Zaal
  • Holland Festival Proms: Lila

    Gnawa Oulad Sidi Ensemble
    Gnawa Oulad Sidi Ensemble
    Zaterdag 25 juni 2016 16:00 Kleine Zaal
  • Holland Festival Proms: Kronos Quartet (staan)

    Kronos Quartet, Tanya Tagaq (zang)
    Kronos Quartet, Tanya Tagaq (zang)
    Zaterdag 25 juni 2016 17:00 Grote Zaal
  • Holland Festival Proms: Kronos Quartet (zitten)

    Kronos Quartet, Tanya Tagaq (zang)
    Kronos Quartet, Tanya Tagaq (zang)
    Zaterdag 25 juni 2016 17:00 Grote Zaal
  • Holland Festival Proms: Solar Trilogy (staan)

    Radio Filharmonisch Orkest, Markus Stenz (dirigent)
    Radio Filharmonisch Orkest, Markus Stenz (dirigent)
    Ruders
    Ruders Gong (uit 'Solar Trilogy')
    Ruders Zenith (uit 'Solar Trilogy')
    Ruders Corona (uit 'Solar Trilogy')
    Zaterdag 25 juni 2016 19:30 Grote Zaal
  • Holland Festival Proms: Solar Trilogy (zitten)

    Radio Filharmonisch Orkest, Markus Stenz (dirigent)
    Radio Filharmonisch Orkest, Markus Stenz (dirigent)
    Ruders
    Ruders Gong (uit 'Solar Trilogy')
    Ruders Zenith (uit 'Solar Trilogy')
    Ruders Corona (uit 'Solar Trilogy')
    Zaterdag 25 juni 2016 19:30 Grote Zaal
  • Holland Festival Proms: Ben Folds & yMusic (staan)

    Ben Folds, yMusic
    Ben Folds, yMusic
    Zaterdag 25 juni 2016 21:30 Grote Zaal
  • Holland Festival Proms: Ben Folds & yMusic (zitten)

    Ben Folds, yMusic
    Ben Folds, yMusic
    Zaterdag 25 juni 2016 21:30 Grote Zaal
  • Holland Festival Proms: Africa Express presents Terry Riley’s In C Mali (zitten)

    Africa Express, André de Ridder (dirigent)
    Africa Express, André de Ridder (dirigent)
    Riley
    Riley In C
    Zaterdag 25 juni 2016 23:30 Grote Zaal
  • Holland Festival Proms: Africa Express presents Terry Riley’s In C Mali (staan)

    Africa Express, André de Ridder (dirigent)
    Africa Express, André de Ridder (dirigent)
    Riley
    Riley In C
    Zaterdag 25 juni 2016 23:30 Grote Zaal
  • Gratis Lunchconcert

    Winnaar Grachtenfestival Conservatorium Concours 2016, Raoul Steffani (bariton), Martien Maas (piano)
    Winnaar Grachtenfestival Conservatorium Concours 2016, Raoul Steffani (bariton), Martien Maas (piano)
    R. Strauss, Berg, Sibelius
    Sibelius Flickan kom ifrån sin älsklings möte, nr. 5 (uit 'Vijf liederen', op. 37)
    Sibelius Den första kyssen, nr. 1 (uit 'Vijf liederen', op. 37)
    Sibelius Demanten på marssön, nr. 6 (uit 'Zes Liederen', op. 36)
    Berg Vier Lieder, op. 2
    R. Strauss Ach, weh mir unglückhaftem Mann, nr. 4 (uit 'Schlichte Weisen', op. 21)
    R. Strauss Allerseelen, nr. 8 (uit 'Acht Gedichte aus Letzte Blätter', op. 10)
    R. Strauss Heimliche Aufforderung, nr. 3 (uit 'Vier Lieder', op. 27)
    R. Strauss Zueignung, nr. 1 (uit 'Acht Gedichte aus Letzte Blätter', op. 10)
    Woensdag 29 juni 2016 12:30 Kleine Zaal
  • The Kyteman Orchestra & Radio Filharmonisch Orkest (zitplaatsen)

    Radio Filharmonisch Orkest, Groot Omroepkoor, The Kyteman Orchestra
    Radio Filharmonisch Orkest, Groot Omroepkoor, The Kyteman Orchestra
    Vrijdag 1 juli 2016 21:00 Grote Zaal
    Uitverkocht