Bekijk gratis live streams vanuit Het Concertgebouw

Met onze streams kunnen muziekliefhebbers wereldwijd genieten van concerten in Het Concertgebouw! We bieden een aantal verschillende streams:

Het Zondagochtend Concert

Hieronder vindt u alle streams van Het Zondagochtend Concert die direct via deze website terug te kijken zijn. Bekijk de streams. Van een aantal Zondagochtend Concerten kunt u fragmenten terugkijken, deze vindt u op deze pagina.

(Empty) Concertgebouw Sessions

Topmuzikanten die tijdens de eerste fase van de coronacrisis in een leeg Concertgebouw optraden, dat waren de Empty Concertgebouw Sessions. Alle Empty Sessions kunt u hier terugkijken. De Concertgebouw Sessions, waarbij musici optreden op een bijzondere plek in of rondom het gebouw, kunt u hier bekijken.

Mahler Festival Online

Van 8 tot en met 17 mei 2020 stond Het Concertgebouw in het teken van het Mahler Festival Online. Met streams van alle symfonieën van Mahler, unieke documentaires, inleidingen door orkestleden, en nog veel meer. Een aantal onderdelen van dit online festival kunt u terugkijken, dit kan via de pagina's van het Mahler Festival Online


  • Zondag 1 maart 2020


    • Simone Lamsma speelt Prokofjevs Vioolconcert nr. 1

      Zondag 1 maart 2020 11:00Grote Zaal

      Radio Filharmonisch Orkest, Karina Canellakis (dirigent), Simone Lamsma (viool)
      Radio Filharmonisch Orkest, Karina Canellakis (dirigent), Simone Lamsma (viool)
      R. Strauss, Prokofjev, Beethoven
      Beethoven Ouverture (uit 'Egmont', op. 84)
      Prokofjev Vioolconcert nr. 1 in D, op. 19
      R. Strauss Tod und Verklärung, op. 24

  • Zondag 2 februari 2020


    • Anna Fedorova in Rachmaninoffs Pianoconcert nr. 1

      Zondag 2 februari 2020 11:00Grote Zaal

      Sinfonieorchester St.Gallen, Modestas Pitrenas (dirigent), Anna Fedorova (piano)
      Sinfonieorchester St.Gallen, Modestas Pitrenas (dirigent), Anna Fedorova (piano)
      Tsjaikovski, Rachmaninoff
      Rachmaninoff Pianoconcert nr. 1 in fis, op. 1
      Tsjaikovski Romeo en Julia, fantasie-ouverture naar Shakespeare in b

  • Zondag 19 januari 2020


    • Winnaar Nationaal Cello Concours 2018 Eline Hensels in Dvořák

      Zondag 19 januari 2020 11:00Grote Zaal

      Nederlands Philharmonisch Orkest, Elim Chan (dirigent), Eline Hensels (cello)
      Nederlands Philharmonisch Orkest, Elim Chan (dirigent), Eline Hensels (cello)
      Tsjaikovski, Dvořák
      Dvořák Rondo in g, op. 94
      Dvořák Waldesruhe, op. 68/5, B 182
      Tsjaikovski Symfonie nr. 5 in e, op. 64

  • Zondag 8 december 2019


    • Arthur Jussen speelt Schumanns Pianoconcert

      Zondag 8 december 2019 11:00Grote Zaal

      Residentie Orkest Den Haag, Nicholas Collon (dirigent), Arthur Jussen (piano)
      Residentie Orkest Den Haag, Nicholas Collon (dirigent), Arthur Jussen (piano)
      R. Strauss, R. Schumann
      R. Schumann Pianoconcert in a, op. 54
      R. Strauss Suite uit 'Der Rosenkavalier', op. 59

  • Zondag 17 november 2019


    • Stephen Hough in Mendelssohns Eerste pianoconcert

      Zondag 17 november 2019 11:00Grote Zaal

      Radio Filharmonisch Orkest, David Robertson (dirigent), Stephen Hough (piano)
      Radio Filharmonisch Orkest, David Robertson (dirigent), Stephen Hough (piano)
      Sibelius, Mendelssohn
      Mendelssohn Pianoconcert nr. 1 in g, op. 25
      Sibelius Symfonie nr. 1 in e, op. 39

  • Zondag 13 oktober 2019


    • Noa Wildschut in Mozarts Vioolconcert in D

      Zondag 13 oktober 2019 11:00Grote Zaal

      Concertgebouw Kamerorkest, Noa Wildschut (viool)
      Concertgebouw Kamerorkest, Noa Wildschut (viool)
      J.S. Bach, Brahms, Mozart
      Mozart Vioolconcert in D, KV 218
      Brahms Sextet nr. 1 in Bes (arr. M. Waterman)
      J.S. Bach Andante (uit 'Sonate nr. 2 in a', BWV 1003)

  • Zondag 1 september 2019


    • Vier 25 jaar Zondagochtend Concert met Verdi en Tsjaikovski

      Zondag 1 september 2019 11:00Grote Zaal

      Radio Filharmonisch Orkest, Antony Hermus (dirigent)
      Radio Filharmonisch Orkest, Antony Hermus (dirigent)
      Tsjaikovski, Prokofjev, Verdi
      Copland Fanfare for the Common Man
      Copland Happy Anniversary
      Verdi Ouverture (uit 'La forza del destino')
      Prokofjev delen uit 'Romeo en Julia', op. 64
      Tsjaikovski Capriccio Italien, op. 45

  • Zondag 19 mei 2019


    • Gustavo Gimeno leidt Bruckners romantische Vierde symfonie

      Zondag 19 mei 2019 11:00Grote Zaal

      Radio Filharmonisch Orkest, Gustavo Gimeno (dirigent)
      Radio Filharmonisch Orkest, Gustavo Gimeno (dirigent)
      Bruckner
      Bruckner Symfonie nr. 4 in Es 'Romantische'

  • Vrijdag 17 mei 2019


    • Grenzeloos Asko|Schönberg

      Vrijdag 17 mei 2019 20:15Kleine Zaal

      Asko| Schönberg
      Asko| Schönberg
      L. Andriessen, Davies, L. Andriessen / Padding
      Harden At Pappa's Altar
      L. Andriessen / Padding Gesprek
      Davies Salt Box
      L. Andriessen Hout
      Davies Soul Canoe

  • Zondag 21 april 2019


    • Concerto Köln viert Pasen: Bachs Brandenburgse concerten

      Zondag 21 april 2019 11:00Grote Zaal

      Concerto Köln, Evgeny Sviridov (viool/leiding), Cordula Breuer (blokfluit/traverso)
      Concerto Köln, Evgeny Sviridov (viool/leiding), Cordula Breuer (blokfluit/traverso), Wolfgang Dey (blokfluit), Wiebke Weidanz (klavecimbel)
      Geminiani, J.S. Bach, Vivaldi
      Vivaldi Concert in A, RV 158 'concerto ripieno'
      J.S. Bach Brandenburgs concert nr. 4 in G, BWV 1049
      Geminiani Concerto grosso in D, opus 3, nr. 1
      J.S. Bach Brandenburgs concert nr. 5 in D, BWV 1050
      J.S. Bach Badinerie (uit 'Orkestsuite nr. 2 in b kl. t. ), BWV 1067

  • Zondag 17 februari 2019


    • Ray Chen in Tartini, Tsjaikovski’s Souvenir de Florence  

      Zondag 17 februari 2019 11:00Grote Zaal

      Amsterdam Sinfonietta, Candida Thompson (viool/leiding), Ray Chen (viool)
      Amsterdam Sinfonietta, Candida Thompson (viool/leiding), Ray Chen (viool)
      Tsjaikovski, Tartini
      Tartini Sonate in g, Bg. 5 'Duivelstriller' (arr. F. Kreisler)
      Tsjaikovski Souvenir de Florence in d, op. 70

  • Zondag 20 januari 2019


    • Tsjaikovski’s Rococo-variaties en Rimski-Korsakovs Sheherazade

      Zondag 20 januari 2019 11:00Grote Zaal

      Rotterdams Philharmonisch Orkest, Elim Chan (dirigent), Pablo Ferrández (cello)
      Rotterdams Philharmonisch Orkest, Elim Chan (dirigent), Pablo Ferrández (cello)
      Rimski-Korsakov, Tsjaikovski
      Tsjaikovski Rococo-variaties in A, op. 33
      Rimski-Korsakov Sheherazade, op. 35 'Symfonische suite naar Duizend-en-een-nacht'

  • Zondag 16 december 2018


    • Merry Christmas met The Choir of St. John’s College, Cambridge

      Zondag 16 december 2018 11:00Grote Zaal

      The Choir of St. John's College, Cambridge, Andrew Nethsingha (dirigent), Glen Dempsey (orgel)
      The Choir of St. John's College, Cambridge, Andrew Nethsingha (dirigent), Glen Dempsey (orgel), Laura van der Heijden (cello), Gareth Brynmor John (bariton)
      Traditioneel, Gruber, Poulenc
      Chilcott The Shepherd's Carol
      Anoniem Sir Christèmas (arr. W. Mathias)
      Tavener The Lamb
      Vaughan Williams Fantasia on Christmas Carols
      Swayne Adam lay ybounden
      Burton Tomorrow shall be my dancing day
      J.S. Bach Chorale Prelude 'In dulci jubilo', BWV 729
      Poulenc Quatre motets pour le temps de Noël
      Gruber Silent night (arr. P. Ledger)
      Traditioneel Ding Dong! Merrily on High (arr. M. Wilberg)
      Traditioneel O Come, All Ye Faithful (arr. D. Willcocks)

  • Zondag 11 november 2018


    • Arctic Philharmonic Orchestra: Tsjaikovski’s Vierde symfonie

      Zondag 11 november 2018 11:00Grote Zaal

      Arctisch Philharmonisch Orkest, Christian Lindberg (dirigent), Pacho Flores (trompet)
      Arctisch Philharmonisch Orkest, Christian Lindberg (dirigent), Pacho Flores (trompet)
      Tsjaikovski, Haydn
      Haydn Trompetconcert in Es, Hob. VIIe: 1
      Tsjaikovski Symfonie nr. 4 in f, op. 36

  • Zondag 14 oktober 2018


    • Anna Fedorova & Nordwestdeutsche Philharmonie: Tsjaikovski

      Zondag 14 oktober 2018 11:00Grote Zaal

      Nordwestdeutsche Philharmonie, Yves Abel (dirigent), Anna Fedorova (piano)
      Nordwestdeutsche Philharmonie, Yves Abel (dirigent), Anna Fedorova (piano)
      Tsjaikovski
      Tsjaikovski Pianoconcert nr. 1 in bes, op. 23
      Tsjaikovski Introductie: Dans van de lila fee (uit 'Suite 'Doornroosje'', op. 66a)
      Tsjaikovski Pas d'action: Adagio (uit 'Suite 'Doornroosje'', op. 66a)
      Tsjaikovski Wals (uit 'Suite 'Doornroosje'', op. 66a)

  • Zondag 2 september 2018


    • Groot Omroepkoor zingt beroemde Italiaanse operakoren

      Zondag 2 september 2018 11:00Grote Zaal

      Radio Filharmonisch Orkest, Groot Omroepkoor, Giancarlo Andretta (dirigent)
      Radio Filharmonisch Orkest, Groot Omroepkoor, Giancarlo Andretta (dirigent)
      Puccini, Bellini, Mascagni
      Rossini Ouverture (uit 'La gazza ladra')
      Verdi Noi siamo zingarelle (uit 'La traviata')
      Verdi Soldatenkoor (uit 'Il trovatore')
      Mascagni Intermezzo sinfonico (uit 'Cavalleria rusticana')
      Verdi 'Vedi! Le fosche notturne spoglie' (uit 'Il trovatore')
      Verdi Ouverture (uit 'Nabucco')
      Verdi Va, pensiero (slavenkoor) (uit 'Nabucco')
      Verdi Patria apressa (vluchtelingenkoor) (uit 'Macbeth')
      Bellini Sinfonia (uit 'Norma')
      Puccini Coro a bocca chiusa (uit 'Madama Butterfly')
      Verdi Gloria all'Egitto, ad Iside (uit 'Aida')
      Verdi Marcia trionfale (uit 'Aida')

  • Vrijdag 31 augustus 2018


    • Last of the SummerNights: Rodrigo, Rossini, Ravel en meer

      Vrijdag 31 augustus 2018 20:00Grote Zaal

      philharmonie zuidnederland, Bas Wiegers (dirigent), Pablo Sáinz Villegas (gitaar)
      philharmonie zuidnederland, Bas Wiegers (dirigent), Pablo Sáinz Villegas (gitaar), Rosanne Philippens (viool)
      Elgar, Tárrega, Ravel
      Fiumara Here Comes Everybody
      Rossini Ouverture (uit 'Il barbiere di Siviglia')
      Coates Knightsbridge March (uit 'London Suite')
      Vaughan Williams The Lark Ascending
      Sjostakovitsj Tahiti Trot, op. 16 (arr. V. Youmans)
      Chatsjatoerjan Dans van de rozenmeisjes (uit 'Gayane')
      Chatsjatoerjan Lullaby (uit 'Gayane')
      Chatsjatoerjan Sabeldans (uit 'Gayane')
      Falla Danza espagnole Nr. 1 (uit 'La vida breve', G. 35/39)
      Rodrigo Concierto de Aranjuez
      Ravel Boléro
      Tárrega Gran Jota de Concerto
      Elgar Mars nr. 1 'Pomp and Circumstance' 'Land of Hope and Glory'

  • Zondag 1 april 2018


    • Vier Pasen met Mozarts Grote mis

      Zondag 1 april 2018 11:00Grote Zaal

      Radio Filharmonisch Orkest, Groot Omroepkoor, Markus Stenz (dirigent)
      Radio Filharmonisch Orkest, Groot Omroepkoor, Markus Stenz (dirigent), Lenneke Ruiten (sopraan), Sophie Harmsen (sopraan), Attilio Glaser (tenor), Morgan Pearse (bas)
      Mozart
      Mozart Mis in c, KV 427

  • Zondag 11 maart 2018


    • Anna Fedorova met Rachmaninoffs Paganini-rapsodie

      Zondag 11 maart 2018 11:00Grote Zaal

      Philharmonie Südwestfalen, Gerard Oskamp (dirigent), Anna Fedorova (piano)
      Philharmonie Südwestfalen, Gerard Oskamp (dirigent), Anna Fedorova (piano)
      R. Schumann, Rachmaninoff
      Rachmaninoff Rapsodie op een thema van Paganini, op. 43
      R. Schumann Symfonie nr. 1 in Bes, op. 38 'Frühling'

  • Zondag 25 februari 2018


    • Isabelle Faust in Beethovens Vioolconcert

      Zondag 25 februari 2018 11:00Grote Zaal

      Rotterdams Philharmonisch Orkest, Sir Mark Elder (dirigent), Isabelle Faust (viool)
      Rotterdams Philharmonisch Orkest, Sir Mark Elder (dirigent), Isabelle Faust (viool)
      Maier, Beethoven
      Beethoven Vioolconcert in D, op. 61
      Maier Rotterdam (In opdracht van het Rotterdams Philharmonisch Orkest)

  • Maandag 15 januari 2018


    • Lucas Jussen en Nederlands Kamerorkest: Chopin en Schubert

      Maandag 15 januari 2018 20:15Grote Zaal

      Nederlands Kamerorkest, Gordan Nikolić (viool/leiding), Lucas Jussen (piano)
      Nederlands Kamerorkest, Gordan Nikolić (viool/leiding), Lucas Jussen (piano), Sietse-Jan Weijenberg (cello)
      Beethoven, Schubert, Chopin
      Chopin Pianoconcert nr. 1 in e, op. 11
      Schubert Notturno in Es, D 897
      Beethoven Symfonie nr. 8 in F, op. 93

  • Zondag 7 januari 2018


    • Lisa Jacobs & The String Soloists: Locatelli

      Zondag 7 januari 2018 11:00Kleine Zaal

      Lisa Jacobs (viool), The String Soloists
      Lisa Jacobs (viool), The String Soloists
      Haydn, Piazzolla, Ysaÿe
      Vivaldi Concert nr. 4 in f, op. 8, nr. 4, RV 297 'Winter'
      Locatelli Vioolconcert in D, op. 3, nr. 1
      Ysaÿe Les neiges d'Antan in d, op. 23
      Piazzolla Invierno Porteño (uit 'Las cuatro estaciones Porteñas') (bew. E. Zemtsov)
      Haydn Adagio (uit 'Vioolconcert in C', Hob. VIIa: 1)

  • Zondag 24 december 2017


    • Barok kerstconcert: Musica Amphion speelt Corelli

      Zondag 24 december 2017 11:00Grote Zaal

      Musica Amphion, Pieter-Jan Belder (klavecimbel/orgel/leiding), Ilse Eerens (sopraan)
      Musica Amphion, Pieter-Jan Belder (klavecimbel/orgel/leiding), Ilse Eerens (sopraan)
      Corelli, A. Scarlatti, Händel
      Manfredini Concerto grosso in C, op. 3, nr. 12 'Pastorale per il santissimo Natale'
      Händel Orgelconcert in g, op. 4, nr. 3
      A. Scarlatti Cantata Pastorale per la nascita di Nostro Signore Gesu Cristo
      Corelli Concerto grosso in g, op. 6, nr. 8 'Fatto per la notte di Natale'

  • Zondag 3 december 2017


    • Hannes Minnaar met Mozarts Pianoconcert nr. 22

      Zondag 3 december 2017 11:00Grote Zaal

      philharmonie zuidnederland, Kevin John Edusei (dirigent), Hannes Minnaar (piano)
      philharmonie zuidnederland, Kevin John Edusei (dirigent), Hannes Minnaar (piano)
      Beethoven, Mozart
      Mozart Pianoconcert nr. 22 in Es, KV 482
      Beethoven Symfonie nr. 8 in F, op. 93

  • Zaterdag 2 december 2017


    • John Williams' filmmuziek uit Star Wars

      Zaterdag 2 december 2017 20:15Grote Zaal

      Nederlands Philharmonisch Orkest, John Axelrod (dirigent)
      Nederlands Philharmonisch Orkest, John Axelrod (dirigent)
      Wagner, Holst, Williams
      Williams Star Wars
      Holst delen uit 'The Planets', op. 32
      Wagner Der Ritt der Walküren (uit 'Die Walküre', WWV 86b)

  • Zondag 19 november 2017


    • 10 jaar JHM Kindermuseum met Peter en de Wolf (6+)

      Zondag 19 november 2017 14:15Kleine Zaal

      Jules van Hessen, Maxim Heijmerink (piano), Musici uit het Maestro Jules Orkest
      Jules van Hessen, Maxim Heijmerink (piano), Musici uit het Maestro Jules Orkest
      Prokofjev
      Prokofjev Peter en de wolf, op. 67

  • Zondag 24 september 2017


    • Markus Stenz dirigeert Beethovens Negende symfonie

      Zondag 24 september 2017 11:00Grote Zaal

      Radio Filharmonisch Orkest, Groot Omroepkoor, Markus Stenz (dirigent)
      Radio Filharmonisch Orkest, Groot Omroepkoor, Markus Stenz (dirigent), Aga Mikolaj (sopraan), Kristina Hammarström (alt), Zoltán Nyári (tenor), Tareq Nazmi (bas)
      Beethoven
      Beethoven Symfonie nr. 9 in d, op. 125

  • Zondag 3 september 2017


    • Openingsconcert: Tsjaikovski’s Vioolconcert

      Zondag 3 september 2017 11:00Grote Zaal

      Düsseldorfer Symphoniker, Alexandre Bloch (dirigent), Alena Baeva (viool)
      Düsseldorfer Symphoniker, Alexandre Bloch (dirigent), Alena Baeva (viool)
      Tsjaikovski
      Tsjaikovski Vioolconcert in D, op. 35
      Tsjaikovski Romeo en Julia, fantasie-ouverture naar Shakespeare in b

  • Zondag 2 april 2017


    • Ronald Brautigam in Chopins Tweede pianoconcert

      Zondag 2 april 2017 11:00Grote Zaal

      Radio Filharmonisch Orkest, Krzysztof Urbański (dirigent), Ronald Brautigam (piano)
      Radio Filharmonisch Orkest, Krzysztof Urbański (dirigent), Ronald Brautigam (piano)
      Smetana, Chopin
      Chopin Pianoconcert nr. 2 in f, op. 21
      Smetana De Moldau (uit 'Má vlast')
      Smetana Sárka (uit 'Má vlast')

  • Zondag 26 februari 2017


    • Voor de hele familie: Mendelssohns Midzomernachtsdroom (6+)

      Zondag 26 februari 2017 11:00Grote Zaal

      Orkest van het Oosten, Jasper de Waal (dirigent), Reggie Naus (tekst)
      Orkest van het Oosten, Jasper de Waal (dirigent), Reggie Naus (tekst), De Orkestkeuken (regie), Maartje van de Wetering (verteller)
      Mendelssohn
      Mendelssohn Die Hebriden 'Fingalshöhle'
      Mendelssohn Ouverture (Allegro di molto) (uit 'Een midzomernachtsdroom', op. 21 en 61)
      Mendelssohn Scherzo (Allegro vivace) (uit 'Een midzomernachtsdroom', op. 21 en 61)
      Mendelssohn Nocturne (Con moto tranquillo) (uit 'Een midzomernachtsdroom', op. 21 en 61)
      Mendelssohn Intermezzo (Allegro appassionato) (uit 'Een midzomernachtsdroom', op. 21 en 61)
      Mendelssohn Bruiloftsmars (Allegro vivace) (uit 'Een midzomernachtsdroom', op. 21 en 61)

  • Zondag 12 februari 2017


    • Groot Omroepkoor zingt Fauré’s Requiem

      Zondag 12 februari 2017 11:00Grote Zaal

      Radio Filharmonisch Orkest, Groot Omroepkoor, James Gaffigan (dirigent)
      Radio Filharmonisch Orkest, Groot Omroepkoor, James Gaffigan (dirigent), Laurence Guillod (sopraan), Thomas Tatzl (bariton)
      Fauré, Beethoven
      Beethoven Meeresstille und glückliche Fahrt, op. 112
      Fauré Requiem, op. 48

  • Zondag 22 januari 2017


    • Truls Mørk in Elgar, Edward Gardner leidt Grieg

      Zondag 22 januari 2017 11:00Grote Zaal

      Bergen Philharmonisch Orkest, Edward Gardner (dirigent), Ann-Helen Moen (sopraan)
      Bergen Philharmonisch Orkest, Edward Gardner (dirigent), Ann-Helen Moen (sopraan), Truls Mørk (cello)
      Grieg, Elgar
      Elgar Celloconcert in e, op. 85
      Grieg Prelude: At the Wedding (I bryllupsgården) (uit 'Peer Gynt', op. 23)
      Grieg Prelude: Morning Mood (Morgenstemning) (uit 'Peer Gynt', op. 23)
      Grieg The Death of Åse (Åses død) (uit 'Peer Gynt', op. 23)
      Grieg Solveig's Song (uit 'Peer Gynt', op. 23)
      Grieg Anitra's Dance (Anitras dans) (uit 'Peer Gynt', op. 23)
      Grieg Solveig's Cradle Song (Solveigs vuggevise) (uit 'Peer Gynt', op. 23)
      Grieg In the Hall of the Mountain King (I Dovregubbens hall) (uit 'Peer Gynt', op. 23)

  • Zondag 30 oktober 2016


    • Halloween Familieconcert (6+)

      Zondag 30 oktober 2016 11:00Grote Zaal

      Het Gelders Orkest, Daniel Raiskin (dirigent), Lenette van Dongen (verteller)
      Het Gelders Orkest, Daniel Raiskin (dirigent), Lenette van Dongen (verteller), Reggie Naus (tekst)
      Williams, Alpaerts, Stravinsky
      Grieg In the Hall of the Mountain King (I Dovregubbens hall) (uit 'Peer Gynt', op. 23)
      Humperdinck Hexenritt (uit 'Hänsel und Gretel')
      Ljadov Baba Yaga, op. 56
      Saint-Saëns Danse macabre
      Stravinsky Danse infernale du roi Kastcheï (uit 'Suite 'De vuurvogel'')
      Ljadov Kikimora, op. 63
      Alpaerts Infernal Procession (Sabbath) (uit 'James Ensor Suite')
      Williams Suite 'Harry Potter and the Sorcerer's Stone'
Wij raden u aan om uw concertkaarten te bestellen via een andere browser. Gebruik hiervoor Chrome, Firefox, Safari, Edge of Internet Explorer versie 10 of hoger.