Concertagenda

Zoek uw concert

Zoek uw concert

Zoek op datum

Filters

Componist
Meer... Minder...
Beleef meer
  • Mariss Jansons dirigeert Mahlers Zevende

    Koninklijk Concertgebouworkest, Mariss Jansons (dirigent)
    Koninklijk Concertgebouworkest, Mariss Jansons (dirigent)
    Mahler
    Mahler Zevende symfonie in b
    Donderdag 29 september 2016 20:15 Grote Zaal
  • Hagen Kwartet terug in Amsterdam met Haydn (deel 1)

    Hagen Kwartet
    Hagen Kwartet
    J. Haydn
    J. Haydn Strijkkwartet in G, op. 76, nr. 1, Hob. III:75
    J. Haydn Strijkkwartet in d, op. 76, nr. 2, Hob. III: 76 'Kwinten'
    J. Haydn Strijkkwartet in C, op. 76, nr. 3, Hob. III: 77 'Kaiser'
    Donderdag 29 september 2016 20:15 Kleine Zaal
    Laatste kaarten
  • Mariss Jansons dirigeert Mahlers Zevende

    Koninklijk Concertgebouworkest, Mariss Jansons (dirigent)
    Koninklijk Concertgebouworkest, Mariss Jansons (dirigent)
    Mahler
    Mahler Zevende symfonie in b
    Vrijdag 30 september 2016 20:15 Grote Zaal
  • Hagen Kwartet terug in Amsterdam met Haydn (deel 2)

    Hagen Kwartet
    Hagen Kwartet
    J. Haydn
    J. Haydn Strijkkwartet in Bes, op. 76 nr. 4, Hob. III: 78 'Sonnenaufgang'
    J. Haydn Strijkkwartet in D, op. 76, nr. 5, Hob. III: 79
    J. Haydn Strijkkwartet in Es, op. 76, nr. 6, Hob. III: 80
    Vrijdag 30 september 2016 20:15 Kleine Zaal
  • KleuterSinfonietta: Haren en Snaren (4 & 5 jaar)

    Amsterdam Sinfonietta
    Amsterdam Sinfonietta
    Zaterdag 1 oktober 2016 11:30 Koorzaal
    Uitverkocht
  • KleuterSinfonietta: Haren en Snaren (4 & 5 jaar)

    Amsterdam Sinfonietta
    Amsterdam Sinfonietta
    Zaterdag 1 oktober 2016 13:30 Koorzaal
    Uitverkocht
  • NTR ZaterdagMatinee: Hannes Minnaar en de dood

    Radio Filharmonisch Orkest, Hannes Minnaar (piano), Markus Stenz (dirigent)
    Radio Filharmonisch Orkest, Hannes Minnaar (piano), Markus Stenz (dirigent)
    Rachmaninoff, Liszt, Zuidam
    Busoni / J. Adams Berceuse élégiaque
    Zuidam Tanglewood Concerto (In opdracht van Tanglewood Music Centre en NTR ZaterdagMatinee)
    Liszt Totentanz
    Rachmaninoff Symfonische dansen, op. 45
    Zaterdag 1 oktober 2016 14:15 Grote Zaal
  • KleuterSinfonietta: Haren en Snaren (4 & 5 jaar)

    Amsterdam Sinfonietta
    Amsterdam Sinfonietta
    Zaterdag 1 oktober 2016 15:30 Koorzaal
    Uitverkocht
  • Hagen Kwartet terug in Amsterdam met Haydn (deel 1)

    Hagen Kwartet
    Hagen Kwartet
    J. Haydn
    J. Haydn Strijkkwartet in G, op. 76, nr. 1, Hob. III:75
    J. Haydn Strijkkwartet in d, op. 76, nr. 2, Hob. III: 76 'Kwinten'
    J. Haydn Strijkkwartet in C, op. 76, nr. 3, Hob. III: 77 'Kaiser'
    Zaterdag 1 oktober 2016 20:15 Kleine Zaal
  • Harriet Krijgh en Magda Amara: Franck en Bach

    Harriet Krijgh (cello), Magda Amara (piano)
    Harriet Krijgh (cello), Magda Amara (piano)
    Franck, Messiaen, J.S. Bach
    J.S. Bach Derde suite in C, BWV 1009
    Messiaen Louange à l'éternité de Jésus (uit 'Quatuor pour la fin du temps', I/22 )
    Franck Sonate in A
    Zondag 2 oktober 2016 11:00 Kleine Zaal
    Laatste kaarten
  • KleuterSinfonietta: Haren en Snaren (4 & 5 jaar)

    Amsterdam Sinfonietta
    Amsterdam Sinfonietta
    Zondag 2 oktober 2016 11:30 Koorzaal
    Laatste kaarten
  • Concertgebouworkest Familieconcert: Reis door de nacht met Mahler (6+)

    Koninklijk Concertgebouworkest, Joshua Weilerstein (dirigent)
    Koninklijk Concertgebouworkest, Joshua Weilerstein (dirigent)
    Mahler
    Mahler Nachtmusik: Allegro moderato (uit 'Zevende symfonie in b')
    Mahler Scherzo: Schattenhaft (uit 'Zevende symfonie in b')
    Mahler Rondo-Finale: Tempo I, Allegro ordinario (uit 'Zevende symfonie in b')
    Zondag 2 oktober 2016 13:00 Grote Zaal
  • KleuterSinfonietta: Haren en Snaren (4 & 5 jaar)

    Amsterdam Sinfonietta
    Amsterdam Sinfonietta
    Zondag 2 oktober 2016 13:30 Koorzaal
    Laatste kaarten
  • De jongste lichting solisten: Minami en Korsunenko

    Shion Minami (viool), Natsumi Ohno (piano), Kirill Korsunenko (piano)
    Shion Minami (viool), Natsumi Ohno (piano), Kirill Korsunenko (piano)
    Skrjabin, R. Schumann, Beethoven
    Beethoven Sonate in A, op. 47 'Kreutzer'
    Beethoven Veertiende sonate in cis, op. 27, nr. 2 'Mondschein'
    R. Schumann Sehr lebhaft in fis kl.t., nr. 8 (uit 'Noveletten', op. 21)
    Skrjabin Tiende sonate, op. 70
    Zondag 2 oktober 2016 14:30 Kleine Zaal
  • Concertgebouworkest Familieconcert: Reis door de nacht met Mahler (6+)

    Koninklijk Concertgebouworkest, Joshua Weilerstein (dirigent)
    Koninklijk Concertgebouworkest, Joshua Weilerstein (dirigent)
    Mahler
    Mahler Nachtmusik: Allegro moderato (uit 'Zevende symfonie in b')
    Mahler Scherzo: Schattenhaft (uit 'Zevende symfonie in b')
    Mahler Rondo-Finale: Tempo I, Allegro ordinario (uit 'Zevende symfonie in b')
    Zondag 2 oktober 2016 15:30 Grote Zaal
  • KleuterSinfonietta: Haren en Snaren (4 & 5 jaar)

    Amsterdam Sinfonietta
    Amsterdam Sinfonietta
    Zondag 2 oktober 2016 15:30 Koorzaal
  • Charismatische Jorge Luis Prats speelt complete Suite Iberia

    Jorge Luis Prats (piano)
    Jorge Luis Prats (piano)
    Albéniz
    Albéniz Iberia
    Zondag 2 oktober 2016 20:15 Grote Zaal
  • Cursus: Meet and Greet the Artist

    Dinsdag 4 oktober 2016 20:00 Koorzaal
    Geannuleerd
  • Elizabeth Watts in Frans liedprogramma

    Elizabeth Watts (sopraan), Roger Vignoles (piano)
    Elizabeth Watts (sopraan), Roger Vignoles (piano)
    Berlioz, Debussy, Falla
    Vierne Beaux papillons blancs, nr. 3 (uit 'Trois mélodies')
    E. Lalo L'esclave, nr. 2 (uit 'Trois mélodies')
    Gounod La chanson du pecheur
    Bizet Absence, nr. 13 (uit 'Vingt mélodies', op. 21)
    Duparc Lamento
    Hahn Infidélité
    Chausson La caravane, op. 14
    Falla Trois mélodies, G. 37
    Debussy Les papillons
    Debussy Coquetterie posthume
    Debussy Seguidille
    Berlioz Les nuits d'été, H 81, op. 7
    Dinsdag 4 oktober 2016 20:15 Kleine Zaal
  • Gratis Lunchconcert

    Shin Sihan (viool), Anne Brackman (piano)
    Shin Sihan (viool), Anne Brackman (piano)
    Ravel, Antheil
    Antheil Tweede sonate, W. 131
    Ravel Sonate in G
    Woensdag 5 oktober 2016 12:30 Kleine Zaal
  • Carducci Kwartet met Huang Ruo en Beethoven

    Carducci Kwartet
    Carducci Kwartet
    Beethoven, Huang Ruo, Mendelssohn
    Mendelssohn Zesde strijkkwartet in f, op. 80
    Huang Ruo The Flag Project
    Beethoven Strijkkwartet in C, op. 59, nr. 3
    Woensdag 5 oktober 2016 20:15 Kleine Zaal
  • Ravel, Poulenc en de Jussens bij het Concertgebouworkest

    Koninklijk Concertgebouworkest, Stéphane Denève (dirigent), Arthur Jussen (piano)
    Koninklijk Concertgebouworkest, Stéphane Denève (dirigent), Arthur Jussen (piano), Lucas Jussen (piano)
    Ravel, Roussel, Poulenc
    Smit Silhouetten
    Poulenc Concert voor twee piano's in d, op. 61
    Roussel Derde symfonie in g, op. 42
    Ravel La valse, poème chorégraphique
    Donderdag 6 oktober 2016 20:15 Grote Zaal
  • James Ehnes: Bachs Sonates en partita’s deel 1

    James Ehnes (viool)
    James Ehnes (viool)
    J.S. Bach
    J.S. Bach Eerste sonate in g, BWV 1001
    J.S. Bach Eerste partita in b, BWV 1002
    J.S. Bach Derde sonate in C, BWV 1005
    Donderdag 6 oktober 2016 20:15 Kleine Zaal
  • Ravel, Poulenc en de Jussens bij het Concertgebouworkest

    Koninklijk Concertgebouworkest, Stéphane Denève (dirigent), Arthur Jussen (piano)
    Koninklijk Concertgebouworkest, Stéphane Denève (dirigent), Arthur Jussen (piano), Lucas Jussen (piano)
    Ravel, Roussel, Poulenc
    Smit Silhouetten
    Poulenc Concert voor twee piano's in d, op. 61
    Roussel Derde symfonie in g, op. 42
    Ravel La valse, poème chorégraphique
    Vrijdag 7 oktober 2016 20:15 Grote Zaal
    Laatste kaarten
  • James Ehnes: Bachs Sonates en partita’s deel 2

    James Ehnes (viool)
    James Ehnes (viool)
    J.S. Bach
    J.S. Bach Derde partita in E, BWV 1006
    J.S. Bach Tweede sonate in a, BWV 1003
    J.S. Bach Tweede partita in d, BWV 1004
    Vrijdag 7 oktober 2016 20:15 Kleine Zaal
  • In de maneschijn: met muziek kun je alles worden (2 t/m 4 jaar)

    Leden van Het Nederlands Philharmonisch Orkest, Toon Durville (hobo), Rick Huls (klarinet)
    Leden van Het Nederlands Philharmonisch Orkest, Toon Durville (hobo), Rick Huls (klarinet), Fokke van Heel (hoorn), Robert Lis (viool), Atie Aarts (cello)
    Zaterdag 8 oktober 2016 10:00 Koorzaal
    Uitverkocht
  • In de maneschijn: met muziek kun je alles worden (2 t/m 4 jaar)

    Leden van Het Nederlands Philharmonisch Orkest, Toon Durville (hobo), Rick Huls (klarinet)
    Leden van Het Nederlands Philharmonisch Orkest, Toon Durville (hobo), Rick Huls (klarinet), Fokke van Heel (hoorn), Robert Lis (viool), Atie Aarts (cello)
    Zaterdag 8 oktober 2016 11:30 Koorzaal
    Uitverkocht
  • In de maneschijn: met muziek kun je alles worden (2 t/m 4 jaar)

    Leden van Het Nederlands Philharmonisch Orkest, Toon Durville (hobo), Rick Huls (klarinet)
    Leden van Het Nederlands Philharmonisch Orkest, Toon Durville (hobo), Rick Huls (klarinet), Fokke van Heel (hoorn), Robert Lis (viool), Atie Aarts (cello)
    Zaterdag 8 oktober 2016 14:00 Koorzaal
    Uitverkocht
  • Americana met Ensemble intercontemporain

    Ensemble Intercontemporain, André de Ridder (dirigent), Bryce Dessner (gitaar)
    Ensemble Intercontemporain, André de Ridder (dirigent), Bryce Dessner (gitaar)
    J. Adams, Zappa, Dessner
    Ives Three Places in New England
    Dessner Raphael
    Zappa The Perfect Stranger
    Dessner Wires (In opdracht van Ensemble Intercontemporain en NTR ZaterdagMatinee)
    J. Adams Chamber Symphony
    Zaterdag 8 oktober 2016 14:15 Grote Zaal
  • Groot Omroepkoor zingt Franse meesterwerken

    Groot Omroepkoor, Ed Spanjaard (dirigent), Virginie Verrez (mezzosopraan)
    Groot Omroepkoor, Ed Spanjaard (dirigent), Virginie Verrez (mezzosopraan), Benjamin Appl (bariton), Michael Müller (cello), Jan Hage (orgel)
    Duruflé, Poulenc, Fauré
    Fauré Cantique de Jean Racine, op. 11
    Poulenc Salve Regina
    Poulenc Exultate Deo, FP 109
    Duruflé Requiem, op. 9
    Zondag 9 oktober 2016 11:00 Grote Zaal
  • Ravel, Poulenc en de Jussens bij het Concertgebouworkest

    Koninklijk Concertgebouworkest, Stéphane Denève (dirigent), Arthur Jussen (piano)
    Koninklijk Concertgebouworkest, Stéphane Denève (dirigent), Arthur Jussen (piano), Lucas Jussen (piano)
    Ravel, Roussel, Poulenc
    Smit Silhouetten
    Poulenc Concert voor twee piano's in d, op. 61
    Roussel Derde symfonie in g, op. 42
    Ravel La valse, poème chorégraphique
    Zondag 9 oktober 2016 14:15 Grote Zaal
    Laatste kaarten
  • Kamermuziek op zondagmiddag: Mozarts Divertimento

    Gordan Nikolić (viool), Maaike Aarts (viool), Richard Wolfe (altviool)
    Gordan Nikolić (viool), Maaike Aarts (viool), Richard Wolfe (altviool), Annette Zahn (contrabas), Miek Laforce (hoorn), Sander van Dijk (hoorn)
    Mozart
    Mozart Allegro, nr. 1 (uit 'Twaalf duo's in C', KV 487 'Kegelduette')
    Mozart Andante, nr. 3 (uit 'Twaalf duo's in C', KV 487 'Kegelduette')
    Mozart Menuet & trio, nr. 6 (uit 'Twaalf duo's in C', KV 487 'Kegelduette')
    Mozart Allegro, nr. 8 (uit 'Twaalf duo's in C', KV 487 'Kegelduette')
    Mozart Divertimento in D, KV 334/320b
    Zondag 9 oktober 2016 14:15 Kleine Zaal
  • Sitkovetsky Trio speelt Ravel

    Sitkovetsky Trio
    Sitkovetsky Trio
    Ravel, Turina, Saint-Saëns
    J. Haydn Pianotrio in C, Hob. XV: 27
    Saint-Saëns Tweede pianotrio in e, op. 92
    Turina Tweede pianotrio in b, op. 76
    Ravel Pianotrio in a
    Maandag 10 oktober 2016 20:15 Kleine Zaal
  • Dominique Vleeshouwers: Playground

    Dominique Vleeshouwers (slagwerk), Arend Bruijn (slagwerk), Hans Nieuwenhuijsen (geluidskunst )
    Dominique Vleeshouwers (slagwerk), Arend Bruijn (slagwerk), Hans Nieuwenhuijsen (geluidskunst ), Katrien van Beurden (regie)
    Bruijn / Vleeshouwers / Nieuwenhuijsen
    Bruijn / Vleeshouwers / Nieuwenhuijsen Playground
    Dinsdag 11 oktober 2016 20:15 Kleine Zaal
  • Beethovens Missa Solemnis door Cappella Amsterdam

    Orkest van de Achttiende Eeuw, Cappella Amsterdam, Daniel Reuss (dirigent)
    Orkest van de Achttiende Eeuw, Cappella Amsterdam, Daniel Reuss (dirigent), Carolyn Sampson (sopraan), Marianne Beate Kielland (mezzosopraan), Thomas Walker (tenor), David Wilson-Johnson (bariton)
    Beethoven
    Beethoven Missa solemnis in D, op. 123
    Dinsdag 11 oktober 2016 20:15 Grote Zaal
  • Openbare repetitie Concertgebouworkest

    Koninklijk Concertgebouworkest, Andris Nelsons (dirigent)
    Koninklijk Concertgebouworkest, Andris Nelsons (dirigent)
    Woensdag 12 oktober 2016 12:30 Grote Zaal
  • Andris Nelsons dirigeert Strauss bij het Concertgebouworkest

    Koninklijk Concertgebouworkest, Andris Nelsons (dirigent), Hakan Hardenberger (trompet)
    Koninklijk Concertgebouworkest, Andris Nelsons (dirigent), Hakan Hardenberger (trompet)
    R. Strauss, HK Gruber, Wagner
    Wagner Prelude (uit 'Lohengrin')
    HK Gruber Aerial (trompetconcert)
    R. Strauss Tod und Verklärung, op. 24
    R. Strauss Till Eulenspiegels lustige Streiche, op. 28
    Woensdag 12 oktober 2016 20:15 Grote Zaal
  • Sitkovetsky Trio speelt Ravel

    Sitkovetsky Trio
    Sitkovetsky Trio
    Ravel, Turina, Saint-Saëns
    J. Haydn Pianotrio in C, Hob. XV: 27
    Saint-Saëns Tweede pianotrio in e, op. 92
    Turina Tweede pianotrio in b, op. 76
    Ravel Pianotrio in a
    Woensdag 12 oktober 2016 20:15 Kleine Zaal
  • Andris Nelsons dirigeert Strauss bij het Concertgebouworkest

    Koninklijk Concertgebouworkest, Andris Nelsons (dirigent), Hakan Hardenberger (trompet)
    Koninklijk Concertgebouworkest, Andris Nelsons (dirigent), Hakan Hardenberger (trompet)
    R. Strauss, HK Gruber, Wagner
    Wagner Vorspiel (uit 'Parsifal', WWV 111)
    HK Gruber Aerial (trompetconcert)
    R. Strauss Tod und Verklärung, op. 24
    R. Strauss Till Eulenspiegels lustige Streiche, op. 28
    Donderdag 13 oktober 2016 20:15 Grote Zaal
  • Nieuwe werelden: Dvořák en Amerika nu

    Radio Filharmonisch Orkest, Ludovic Morlot (dirigent), Stefan Jackiw (viool)
    Radio Filharmonisch Orkest, Ludovic Morlot (dirigent), Stefan Jackiw (viool)
    Dvořák, Mozart, Currier
    Currier Divisions
    Mozart Vioolconcert in A, KV 219
    Dvořák Negende symfonie in e, op. 95 'Uit de Nieuwe Wereld'
    Zaterdag 15 oktober 2016 14:15 Grote Zaal
  • Rachmaninoffs Derde pianoconcert en Tsjaikovski’s Manfred

    Nederlands Philharmonisch Orkest, Marc Albrecht (dirigent), Simon Trpčeski (piano)
    Nederlands Philharmonisch Orkest, Marc Albrecht (dirigent), Simon Trpčeski (piano)
    Tsjaikovski, Rachmaninoff
    Rachmaninoff Derde pianoconcert in d, op. 30
    Tsjaikovski Symfonie in b, op. 58 'Manfred'
    Zaterdag 15 oktober 2016 20:15 Grote Zaal
    Laatste kaarten
  • Martin Fröst en Amsterdam Sinfonietta: Weber

    Amsterdam Sinfonietta, Candida Thompson (viool/leiding), Martin Fröst (klarinet)
    Amsterdam Sinfonietta, Candida Thompson (viool/leiding), Martin Fröst (klarinet)
    Bruckner, Weber, Janáček
    Janáček Suite voor strijkers, JW 6/2
    Weber Eerste klarinetconcert in f, J 114, op. 73
    Bruckner Adagio (uit 'Strijkkwintet (versie voor strijkorkest) in F', WAB 112)
    Zondag 16 oktober 2016 11:00 Grote Zaal
  • Pieter Jan Leusink: Bachs Johannes-Passion

    Bach Choir and Orchestra of the Netherlands, Pieter Jan Leusink (dirigent), Robert Luts (tenor)
    Bach Choir and Orchestra of the Netherlands, Pieter Jan Leusink (dirigent), Robert Luts (tenor), Thilo Dahlmann (bariton), Olga Zinovieva (sopraan), Sytse Buwalda (countertenor), Martinus Leusink (tenor), Jasper Schweppe (bas-bariton)
    J.S. Bach
    J.S. Bach Johannes-Passion, BWV 245
    Zondag 16 oktober 2016 14:15 Grote Zaal
  • Rachmaninoffs Derde pianoconcert en Tsjaikovski’s Manfred

    Nederlands Philharmonisch Orkest, Marc Albrecht (dirigent), Simon Trpčeski (piano)
    Nederlands Philharmonisch Orkest, Marc Albrecht (dirigent), Simon Trpčeski (piano)
    Tsjaikovski, Rachmaninoff
    Rachmaninoff Derde pianoconcert in d, op. 30
    Tsjaikovski Symfonie in b, op. 58 'Manfred'
    Maandag 17 oktober 2016 20:15 Grote Zaal
  • Professor Erik Scherder over muziek en ons brein

    Erik Scherder (spreker), Camerata RCO , Thomas Beijer (piano)
    Erik Scherder (spreker), Camerata RCO , Thomas Beijer (piano)
    Murphy, Falla, Bartók
    Mozart Molto allegro (uit 'Symfonie nr. 40 in g', KV 550)
    Schubert Adagio (uit 'Octet in F', D 803, op. 166)
    Mahler Kräftig bewegt, doch nicht zu schnell - Trio: Recht gemächlich (uit 'Eerste symfonie in D') (arr. K. Simon)
    Bartók Jocul cu bâta (Stokkendans). Allegro moderato (uit 'Roemeense volksdansen', Sz. 56) (arr. A. Willner)
    Bartók Maruntel (Snelle dans). L'istesso tempo (uit 'Roemeense volksdansen', Sz. 56) (arr. A. Willner)
    Bartók Maruntel (Snelle dans). Allegro vivace (uit 'Roemeense volksdansen', Sz. 56) (arr. A. Willner)
    Falla selectie (uit 'Nachten in de tuinen van Spanje (Noches en los jardines de España)') (arr. T. Beijer)
    Murphy Tonal (In opdracht van Het Concertgebouw en Camerata RCO)
    Murphy Atonal (In opdracht van Het Concertgebouw en Camerata RCO)
    Mozart Allegro assai (uit 'Symfonie nr. 40 in g', KV 550)
    Dinsdag 18 oktober 2016 20:15 Grote Zaal
    Uitverkocht
  • Gratis Lunchconcert

    Winnaar Koninklijk Concertgebouw Concours - en andere finalisten, Anna Kuvshinov (piano), Steije Maurer (marimba)
    Winnaar Koninklijk Concertgebouw Concours - en andere finalisten, Anna Kuvshinov (piano), Steije Maurer (marimba), Aliza Farber (altsaxofoon)
    Demersseman, Naulais
    Naulais deel 1 (uit 'Petite Suite Latine')
    Demersseman Fantaisie sur un thème original
    Woensdag 19 oktober 2016 12:30 Kleine Zaal
  • Daniele Gatti dirigeert Wagner, Mahler en Berg bij het Concertgebouworkest

    Koninklijk Concertgebouworkest, Daniele Gatti (dirigent)
    Koninklijk Concertgebouworkest, Daniele Gatti (dirigent)
    Berg, Mahler, Wagner
    Wagner Tagesgrauen, Siegfrieds Rheinfahrt, Siegfrieds Tod und Trauermarsch (uit 'Götterdämmerung', WWV 86d)
    Mahler Adagio (uit 'Tiende symfonie (versie Erwin Ratz)')
    Berg Drei Orchesterstücke, op. 6
    Donderdag 20 oktober 2016 20:15 Grote Zaal
  • Tracks met Saskia Lankhoorn

    Saskia Lankhoorn (piano), Diamanda La Berge Dramm (viool), Amber Docters van Leeuwen (cello)
    Saskia Lankhoorn (piano), Diamanda La Berge Dramm (viool), Amber Docters van Leeuwen (cello), Jorinde Keesmaat (regie), Desirée van Gelderen (lichtontwerp), Jurjen Alkema (video artiest)
    Donderdag 20 oktober 2016 21:00 Kleine Zaal
  • Daniele Gatti dirigeert Wagner, Mahler en Berg bij het Concertgebouworkest

    Koninklijk Concertgebouworkest, Daniele Gatti (dirigent)
    Koninklijk Concertgebouworkest, Daniele Gatti (dirigent)
    Berg, Mahler, Wagner
    Wagner Tagesgrauen, Siegfrieds Rheinfahrt, Siegfrieds Tod und Trauermarsch (uit 'Götterdämmerung', WWV 86d)
    Mahler Adagio (uit 'Tiende symfonie (versie Erwin Ratz)')
    Berg Drei Orchesterstücke, op. 6
    Vrijdag 21 oktober 2016 20:15 Grote Zaal
  • Tracks met Saskia Lankhoorn

    Saskia Lankhoorn (piano), Diamanda La Berge Dramm (viool), Amber Docters van Leeuwen (cello)
    Saskia Lankhoorn (piano), Diamanda La Berge Dramm (viool), Amber Docters van Leeuwen (cello), Jorinde Keesmaat (regie), Desirée van Gelderen (lichtontwerp), Jurjen Alkema (video artiest)
    Vrijdag 21 oktober 2016 21:00 Kleine Zaal