Contact

Voor kaartverkoop:

 

Concertgebouwlijn

De Concertgebouwlijn is bereikbaar van maandag t/m vrijdag van 10.00 tot 17.00 uur: 020 671 83 45 (regulier tarief).

Kassa

T/m 10 november is de kassa gesloten vanwege de coronamaatregelen. De kassa van Het Concertgebouw is alleen geopend op dagen waarop er concerten plaatsvinden in het gebouw. De kassa opent dan een uur voorafgaand aan een concert. In de concertagenda kunt u zien hoe laat de concerten beginnen. Aan de kassa kunt u enkel met PIN betalen.

E-mail

Voor vragen over kaartverkoop: kassa@concertgebouw.nl
Voor groepsreserveringen: groepsreserveringen@concertgebouw.nl
Voor andere vragen en opmerkingen: contact@concertgebouw.nl

 

Het Concertgebouw NV:

(Niet voor kaartverkoop)

Telefonisch

Algemeen 020 573 05 73 (niet voor kaartverkoop)

Bezoekadres

Concertgebouwplein 10
1071 LN Amsterdam
Naar bereikbaarheid

Postadres

Antwoordnummer 17902
1000 WR Amsterdam (geen postzegel nodig)

Concertverhuur

Algemeen 020 573 04 00 (niet voor kaartverkoop)
zaalverhuur@concertgebouw.nl

Zakelijke verhuur

Algemeen 020 573 04 54 (niet voor kaartverkoop)
sales@concertgebouw.nl

Sponsoring

Margot Palmen, manager sponsoring
m.palmen@concertgebouw.nl
020 573 05 72 (niet voor kaartverkoop)

Educatie

Algemeen 020 573 05 33
educatie@concertgebouw.nl

Pers (geen acquisitie)

Jacob van der Vlugt
Emailadres
020 573 04 78

Marketing

marketing@concertgebouw.nl

KVK 33 014 504

 

Het Concertgebouw Fonds:

(Niet voor kaartverkoop)

Directie

Jolien Schuerveld Schrijver, directeur Het Concertgebouw Fonds
j.schuerveld@concertgebouw.nl 
020 573 04 12 (niet voor kaartverkoop)

Anna Jansen, directie-assistent 
a.jansen@concertgebouw.nl 
020 573 04 65 (niet voor kaartverkoop)

Postadres

Het Concertgebouw Fonds
Concertgebouwplein 10
1071 LN Amsterdam

RSIN 809609150
IBAN NL90 ABNA 0584 7414 21

Wij raden u aan om uw concertkaarten te bestellen via een andere browser. Gebruik hiervoor Chrome, Firefox, Safari, Edge of Internet Explorer versie 10 of hoger.