Contact

Voor kaartverkoop:

Telefonisch

Concertgebouwlijn: telefoon 0900 671 83 45 (€ 1 per gesprek)
Vanuit het buitenland: 0031 (0) 20 671 83 45 (lokaal tarief, alleen bereikbaar met een buitenlands nummer)
Dagelijks bereikbaar van 10.00 - 17.00 uur

Kassa

Maandag t/m vrijdag 13.00 tot 19.00 uur
Zaterdag en zondag 10.00 tot 19.00 uur
Vanaf 19.00 uur uitsluitend voor de avondconcerten.
Indien er geen avondconcert is, sluit de kassa om 17.00 uur.

E-mail

Voor vragen over kaartverkoop: kassa@concertgebouw.nl
Voor groepsreserveringen: groepsreserveringen@concertgebouw.nl
Voor andere vragen en opmerkingen: contact@concertgebouw.nl

 

Het Concertgebouw NV (niet voor kaartverkoop)

Telefonisch

Algemeen 020 573 05 73 (niet voor kaartverkoop)

Bezoekadres

Concertgebouwplein 10
1071 LN Amsterdam

Postadres

Antwoordnummer 17902
1000 WR Amsterdam (geen postzegel nodig)

Concertverhuur

Algemeen 020 573 04 00 (niet voor kaartverkoop)
zaalverhuur@concertgebouw.nl

Zakelijke verhuur

Algemeen 020 573 04 54 (niet voor kaartverkoop)
sales@concertgebouw.nl

Sponsoring

Margot Palmen, manager sponsoring
m.palmen@concertgebouw.nl
020 573 05 72 (niet voor kaartverkoop)

Educatie

Algemeen 020 573 05 33
educatie@concertgebouw.nl

KVK 33 014 504

 

Het Concertgebouw Fonds (niet voor kaartverkoop)

Directie
Jolien Schuerveld Schrijver, directeur Het Concertgebouw Fonds
j.schuerveld@concertgebouw.nl
020 573 04 12 (niet voor kaartverkoop)

Britt Hendriks, directie-assistent Het Concertgebouw Fonds
b.hendriks@concertgebouw.nl
020 573 04 65 (niet voor kaartverkoop)

Postadres

Het Concertgebouw Fonds
Concertgebouwplein 10
1071 LN Amsterdam

RSIN 809609150
IBAN NL90 ABNA 0584 7414 21