Concertagenda

Zoekfilters


  • Vrijdag 7 augustus 2020


    • BankGiro Loterij ZomerSessie: Sjors van der Panne - Altijd zo gegaan

      Vrijdag 7 augustus 2020 19:00Grote Zaal

      Sjors van der Panne (zang), Janos Koolen (gitaar), Hubert-Jan Horrocks (piano/toetsen)
      Sjors van der Panne (zang), Janos Koolen (gitaar), Hubert-Jan Horrocks (piano/toetsen)
    • BankGiro Loterij ZomerSessie: Sjors van der Panne - Altijd zo gegaan

      Vrijdag 7 augustus 2020 21:00Grote Zaal

      Sjors van der Panne (zang), Janos Koolen (gitaar), Hubert-Jan Horrocks (piano/toetsen)
      Sjors van der Panne (zang), Janos Koolen (gitaar), Hubert-Jan Horrocks (piano/toetsen)

  • Zondag 16 augustus 2020


    • BankGiro Loterij ZomerSessie: European Union Youth Orchestra met Strauss, Brahms en meer

      Zondag 16 augustus 2020 17:00Grote Zaal

      European Union Youth Orchestra, Ema Bajic (fluit), Bas Treub (viool)
      European Union Youth Orchestra, Ema Bajic (fluit), Bas Treub (viool), Siobhán Doyle (viool), Marlene Dijkstra (viool), Caspar Horsch (viool)
      Brahms, R. Strauss, Vivaldi
      Debussy Syrinx, L. 129
      Akiho Pillar IV
      Vivaldi Concert in b, RV 580, op. 3, nr. 10
      R. Strauss Metamorphosen
      Brahms Hongaarse dans nr. 1, WoO 1
    • BankGiro Loterij ZomerSessie: European Union Youth Orchestra met Strauss, Brahms en meer

      Zondag 16 augustus 2020 19:00Grote Zaal

      European Union Youth Orchestra, Ema Bajic (fluit), Bas Treub (viool)
      European Union Youth Orchestra, Ema Bajic (fluit), Bas Treub (viool), Siobhán Doyle (viool), Marlene Dijkstra (viool), Caspar Horsch (viool)
      Brahms, R. Strauss, Vivaldi
      Debussy Syrinx, L. 129
      Akiho Pillar IV
      Vivaldi Concert in b, RV 580, op. 3, nr. 10
      R. Strauss Metamorphosen
      Brahms Hongaarse dans nr. 1, WoO 1

  • Vrijdag 21 augustus 2020


    • BankGiro Loterij ZomerSessie: Shirma Rouse en Jan van Duikeren

      Vrijdag 21 augustus 2020 19:00Grote Zaal

      Shirma Rouse (zang), Jan van Duikeren (trompet), Karel Boehlee (piano)
      Shirma Rouse (zang), Jan van Duikeren (trompet), Karel Boehlee (piano), Hugo den Oudsten (bas), Salle de Jonge (drums)
    • Keuzehulp

      Vindt u het ingewikkeld om uit ons brede concertaanbod de juiste keuze te maken? Onze keuzehulp helpt u het concert te vinden dat bij u past!

      Naar de keuzehulp
    • BankGiro Loterij ZomerSessie: Shirma Rouse en Jan van Duikeren

      Vrijdag 21 augustus 2020 21:00Grote Zaal

      Shirma Rouse (zang), Jan van Duikeren (trompet), Karel Boehlee (piano)
      Shirma Rouse (zang), Jan van Duikeren (trompet), Karel Boehlee (piano), Hugo den Oudsten (bas), Salle de Jonge (drums)

  • Dinsdag 25 augustus 2020


    • BankGiro Loterij ZomerSessie: Vivaldi's De vier jaargetijden door Amsterdam Sinfonietta

      Dinsdag 25 augustus 2020 19:00Grote Zaal

      Amsterdam Sinfonietta, Candida Thompson (viool), Ingrid van Dingstee (concertmeester)
      Amsterdam Sinfonietta, Candida Thompson (viool), Ingrid van Dingstee (concertmeester)
      Vivaldi
      Vivaldi De vier jaargetijden, op. 8
    • BankGiro Loterij ZomerSessie: Vivaldi's De vier jaargetijden door Amsterdam Sinfonietta

      Dinsdag 25 augustus 2020 21:00Grote Zaal

      Amsterdam Sinfonietta, Candida Thompson (viool), Ingrid van Dingstee (concertmeester)
      Amsterdam Sinfonietta, Candida Thompson (viool), Ingrid van Dingstee (concertmeester)
      Vivaldi
      Vivaldi De vier jaargetijden, op. 8

  • Vrijdag 28 augustus 2020


    • BankGiro Loterij ZomerSessie: Dominic Seldis - Music, Maestro! LITE

      Vrijdag 28 augustus 2020 19:00Grote Zaal

      Dominic Seldis (presentator/contrabas), Rembrandt Frerichs (piano), Vinsent Planjer (drums/percussie)
      Dominic Seldis (presentator/contrabas), Rembrandt Frerichs (piano), Vinsent Planjer (drums/percussie), David Murray (contrabas), Myrthe Helder (viool), Christiaan Lascae (viool), Judith Wijzenbeek (altviool), Charles Watt (cello), Marcel Geraeds (klarinet), Janneke Groesz (fluit)
      Laatste kaarten!
      Bekijk concert
      Laatste kaarten!
      Bekijk concert
    • BankGiro Loterij ZomerSessie: Dominic Seldis - Music, Maestro! LITE

      Vrijdag 28 augustus 2020 21:00Grote Zaal

      Dominic Seldis (presentator/contrabas), Rembrandt Frerichs (piano), Vinsent Planjer (drums/percussie)
      Dominic Seldis (presentator/contrabas), Rembrandt Frerichs (piano), Vinsent Planjer (drums/percussie), David Murray (contrabas), Myrthe Helder (viool), Christiaan Lascae (viool), Judith Wijzenbeek (altviool), Charles Watt (cello), Marcel Geraeds (klarinet), Janneke Groesz (fluit)

  • Zondag 30 augustus 2020


    • BankGiro Loterij ZomerSessie: Dominic Seldis - Music, Maestro! LITE

      Zondag 30 augustus 2020 17:00Grote Zaal

      Dominic Seldis (presentator/contrabas), Rembrandt Frerichs (piano), Vinsent Planjer (drums/percussie)
      Dominic Seldis (presentator/contrabas), Rembrandt Frerichs (piano), Vinsent Planjer (drums/percussie), David Murray (contrabas), Myrthe Helder (viool), Christiaan Lascae (viool), Judith Wijzenbeek (altviool), Charles Watt (cello), Marcel Geraeds (klarinet), Janneke Groesz (fluit)
    • BankGiro Loterij ZomerSessie: Dominic Seldis - Music, Maestro! LITE

      Zondag 30 augustus 2020 19:00Grote Zaal

      Dominic Seldis (presentator/contrabas), Rembrandt Frerichs (piano), Vinsent Planjer (drums/percussie)
      Dominic Seldis (presentator/contrabas), Rembrandt Frerichs (piano), Vinsent Planjer (drums/percussie), David Murray (contrabas), Myrthe Helder (viool), Christiaan Lascae (viool), Judith Wijzenbeek (altviool), Charles Watt (cello), Marcel Geraeds (klarinet), Janneke Groesz (fluit)

  • Zondag 6 september 2020


    • Seizoensopening: Anna Fedorova speelt Rachmaninoff

      Zondag 6 september 2020 11:00Grote Zaal

      Nordwestdeutsche Philharmonie, Yves Abel (dirigent), Anna Fedorova (piano)
      Nordwestdeutsche Philharmonie, Yves Abel (dirigent), Anna Fedorova (piano)
      Borodin, Dvořák, Rachmaninoff
      Rachmaninoff Pianoconcert nr. 4 in g, op. 40
      Dvořák Slavische dans in C (uit 'Slavische dansen', op. 46)
      Dvořák Slavische dans in e, nr. 2 (uit 'Slavische dansen', op. 72)
      Dvořák Slavische dans in g (uit 'Slavische dansen', op. 46)
      Borodin Polovtzer-dansen

  • Dinsdag 8 september 2020


    • Edsilia Rombley - Soulful Memories

      Dinsdag 8 september 2020 19:00Grote Zaal

      Edsilia Rombley (zang)
      Edsilia Rombley (zang)
      Te koop vanaf 7 augustus
      Te koop vanaf 7 augustus
    • Edsilia Rombley - Soulful Memories

      Dinsdag 8 september 2020 21:15Grote Zaal

      Edsilia Rombley (zang)
      Edsilia Rombley (zang)
      Te koop vanaf 7 augustus
      Te koop vanaf 7 augustus

  • Woensdag 9 september 2020


    • Arthur & Lucas Jussen in Bachs Dubbelconcerten

      Woensdag 9 september 2020 20:15Grote Zaal

      Amsterdam Sinfonietta, Candida Thompson (viool/leiding ), Arthur Jussen (piano)
      Amsterdam Sinfonietta, Candida Thompson (viool/leiding ), Arthur Jussen (piano), Lucas Jussen (piano)
      Britten, Say, J.S. Bach
      J.S. Bach Contrapunctus, nr. 1 (uit 'Die Kunst der Fuge', BWV 1080)
      J.S. Bach Contrapunctus, nr. 2 (uit 'Die Kunst der Fuge', BWV 1080)
      J.S. Bach Contrapunctus, nr. 4 (uit 'Die Kunst der Fuge', BWV 1080)
      J.S. Bach Concert in C, BWV 1061
      Say Night (In opdracht van Arthur en Lucas Jussen)
      Britten Variations on a Theme of Frank Bridge, op. 10
      J.S. Bach Concert in c, BWV 1060
      Laatste kaarten!
      Bekijk concert
      Laatste kaarten!
      Bekijk concert

  • Zondag 13 september 2020


    • 75 jaar Omroepmuziek: feest met Dvořák en Rachmaninoff

      Zondag 13 september 2020 11:00Grote Zaal

      Radio Filharmonisch Orkest, Groot Omroepkoor, Karina Canellakis (dirigent)
      Radio Filharmonisch Orkest, Groot Omroepkoor, Karina Canellakis (dirigent), Elena Tsallagova (sopraan), Sergei Skorokhodov (tenor), Alexander Vinogradov (bas)
      Rachmaninoff, Dvořák
      Dvořák De watergeest, op. 107
      Rachmaninoff De klokken, op. 35

  • Dinsdag 15 september 2020


    • Music Bowl: Pitou, Goya Quartet & Artvark Saxophone Quartet

      Dinsdag 15 september 2020 20:15Kleine Zaal

      Pitou, GoYa Quartet Amsterdam, Artvark Saxophone Quartet
      Pitou, GoYa Quartet Amsterdam, Artvark Saxophone Quartet
      Pärt, Satie, Prokofjev
      Ravel Strijkkwartet in F
      Prokofjev Visions Fugitives, op. 22
      Satie Gymnopédie nr. 1
      Pärt Summa

  • Vrijdag 18 september 2020


    • Beethoven 2020: StarkLinnemann Trio & Quartet

      Vrijdag 18 september 2020 20:15Koorzaal

      StarkLinnemann Quartet, Paul Stark (piano/arrangementen), Jonas Linnemann (drums/percussie)
      StarkLinnemann Quartet, Paul Stark (piano/arrangementen), Jonas Linnemann (drums/percussie), Iman Spaargaren (tenorsaxofoon/klarinet), Maciej Domaradzki (contrabas)

  • Zondag 20 september 2020


    • Peuterconcert: Feest! (2-4 jaar)

      Zondag 20 september 2020 09:30Koorzaal

      Toon Durville (hobo), Rick Huls (klarinet), Fokke van Heel (hoorn)
      Toon Durville (hobo), Rick Huls (klarinet), Fokke van Heel (hoorn), Melissa Ussery (viool), Quirine Viersen (cello), Bart Oomen (regie)
Wij raden u aan om uw concertkaarten te bestellen via een andere browser. Gebruik hiervoor Chrome, Firefox, Safari, Edge of Internet Explorer versie 10 of hoger.