wo 11 okt. Rising Stars: Mathis Stier
Tijd
Locatie
Kleine Zaal
Prijs
vanaf € 20,00
Kleine Zaal
vanaf € 20,00
In de serie Rising Stars presenteren de sterren van de toekomst zich met eigenzinnige programma’s. De Duitse fagottist Mathis Stier is in het dagelijks leven verbonden aan het WDR Sinfonieorchester, maar pakt in de Kleine Zaal uit met een uiterst gevarieerd programma, waaronder een opdrachtcompositie van Maria Sigfúsdóttir.
Dit concert is onderdeel van Hemelbestormers. In Hemelbestormers ontvangen we dé nieuwe generatie aanstormende topmusici, elk met een unieke frisse blik op muziek. Met baanbrekende plannen blazen deze musici op eigen wijze nieuw leven in muziek van eeuwenoud tot hedendaags. Zo schuwen de Hemelbestormers niet om nieuwe wegen in te slaan en verrassende concerten te presenteren. Dit zijn de concerten waarvan je later kunt zeggen, ik was erbij!
Het Concertgebouw Eigen Programmering
Hedendaags, Kamermuziek
Rang 1+ | Rang 1 | Rang 2 | ||
---|---|---|---|---|
Standaard | € 29,00 | € 25,00 | € 20,00 |
Sonata sopra 'La Monica'
of an implacable subtraction
Remembering for solo bassoon and electronics (In opdracht van de Elbphilharmonie, de Kölner Philharmonie, en de European Concert Hall Organisation)
Sonate in G, op. 168
Drie romances, op. 22 (arr. M Stier)
Klaus-Ur (uit Drei Stücke)
Trio voor hobo, fagot en piano, FP 43