Concertagenda
  1. Zoeken
  2. Concerten
  3. Menu
  4. 0
    Mandje
  5. Account
  6. Inloggen
Koningsdagconcert: Maestro Jules onthult Rachmaninoffs Pianoconcert nr. 2

Koningsdagconcert: Maestro Jules onthult Rachmaninoffs Pianoconcert nr. 2

do 27 apr. Koningsdagconcert: Maestro Jules onthult Rachmaninoffs Pianoconcert nr. 2

  • Tijd

  • Locatie

    Grote Zaal

  • Prijs

    vanaf € 46,75

Koningsdagconcert: Maestro Jules onthult Rachmaninoffs Pianoconcert nr. 2

Wil je op één avond alles te weten komen over een klassiek meesterwerk? Dat kan tijdens een concert van Maestro Jules Onthult. Tijdens dit onthullingsconcert maakt dirigent Jules van Hessen (Maestro Jules) klassieke muziek aantrekkelijk en toegankelijk voor iedereen!

Voor de pauze vertelt Maestro Jules onder meer over Rachmaninoffs legendarische grote handen, zijn writers block, de betekenis van kerkklokken in het stuk, hoe zijn zwijmelende melodieën in de popmuziek terecht zijn gekomen en…. dat de mooiste melodie in dit Tweede pianoconcert helemaal niet van Rachmaninoffs hand is.

Orkest en solist spelen fragmenten in een informele setting ondersteund door projecties. Na de pauze wordt het hele werk uitgevoerd, de beelden komen terug, je voelt je niet meer verloren in de muziek en je beleeft de muziek met andere oren!
  • Organisator

    Maestro Orkestproducties

  • Genre

    Overig, Orkest

Informatie en kaarten

  • Prijzen en rangen

Rang 1Rang 2
  • Drankjes zijn bij de prijs inbegrepen. Wanneer het prijstype ‘Online sprint t/m 30 jaar’ hierboven zichtbaar is, kun je vanaf 4 uur voor aanvang van het concert 1 kaart voor dit tarief bestellen. Voor sprintkaarten betaal je géén transactiekosten.
  • Prijzen zijn exclusief transactiekosten: € 4,50 per bestelling.

Programma

Musici

  • Philips Symfonie Orkest
  • Jules van Hessen dirigent
  • Yang Yang Cai piano

Werken

  • Rachmaninoff

    Pianoconcert nr. 2 in c, op. 18

  • Dit concert heeft een pauze

Beeld en geluid

Yang Yang Cai © Merlijn Doomernik
Yang Yang Cai © Merlijn Doomernik