Concertagenda
  1. Zoeken
  2. Concerten
  3. Menu
  4. Inloggen
Yefim bronfman 2 dario acosta 11 08 1903x660

Beethoven Pianoconcert nr. 3 in c, op. 37

Yefim Bronfman in Beethoven bij het Concertgebouworkest

Dit concert heeft reeds plaatsgevonden Dit concert heeft reeds plaatsgevonden
Bewaar dit concert

Yefim Bronfman in Beethoven bij het Concertgebouworkest

Musici

  • Concertgebouworkest
  • Daniel Harding dirigent
  • Yefim Bronfman piano

Werken

  • Beethoven

    Pianoconcert nr. 3 in c, op. 37

  • Wagner

    Vorspiel (uit Tannhäuser, WWV 70)

  • Wagner

    Vorspiel (uit Tannhäuser, WWV 70)

De muziekfragmenten komen uit een ander concert. Bezoekers horen in het te bestellen concert een andere uitvoering.
  • Dit concert heeft een pauze

Over het concert

‘Van zijn uitvoering gaat je hart sneller kloppen,’ schreef Houston Times over Yefim Bronfmans interpretatie van Beethovens Derde pianoconcert. Hij speelt het werk bij het Concertgebouworkest, dat wordt geleid door Daniel Harding.

Yefim Bronfman in Beethovens Derde pianoconcert
‘Van zijn uitvoering gaat je hart sneller kloppen’, schreef Houston Chronicle over Yefim Bronfmans interpretatie van Beethovens Derde pianoconcert. Bronfman speelde het werk al bij vele internationale orkesten. In een interview becommentarieerde hij de eerste drie minuten, waarin de solist nog niets hoeft te doen. ‘Je moet vooral rustig blijven.’ Heel verstandig, want als de piano eenmaal ‘mag’, dan is het ook met veel energie en vuur. De Grammy-winnende pianist soleert vandaag bij het Concertgebouworkest.

Daniel Harding
Met zijn Swedish Radio Symphony Orchestra maakte dirigent Daniel Harding legendarische Beethoven-opnamen. Ook verdiepte hij zich enige seizoenen in Wagner. Vandaag leidt hij de ouverture bij de opera Tannhäuser.

  • Genre

    Orkest

  • Organisator

    Het Concertgebouw Eigen Programmering

  • Met dank aan:

    VriendenLoterij