Naar hoofdcontent
  1. Concerten
  2. Inloggen

Meesters op de gitaar: Stephanie Jones speelt Piazzolla's De vier jaargetijden

  • Kleine Zaal
  • vanaf 25,00

Te koop vanaf ma 1 jun 2026, 10:00

Meesters op de gitaar: Stephanie Jones speelt Piazzolla's De vier jaargetijden

Musici

  • Stephanie Jones

Werken

  • Charlton

    The Black Cockatoo Flying Alone

  • Charlton

    Beneath a River of Stars

  • S. Assad

    Bagatelle Stairway

  • Callahan

    The Whisky Tales

  • Dit concert heeft een pauze

De Australische virtuoos Stephanie Jones vond in de gitaar haar ultieme muzikale stem, een instrument waarmee ze uiteenlopende stijlen verkent. Met honderdduizenden volgers en een bekroond YouTube-kanaal behoort ze tot de invloedrijke klassieke gitaristen van dit moment. Tijdens haar Kleine Zaal-debuut presenteert ze De vier jaargetijden volgens Astor Piazzolla, een meeslepende reis door de seizoenen.

Stephanie Jones

Stephanie Jones begon op de piano, toen de viool, de altviool, de saxofoon, de fluit. Maar het was de veelzijdigheid van de gitaar die deze Australische virtuoos uiteindelijk het meeste aansprak, en haar mogelijkheden gaf in uiteenlopende stijlen. Jones heeft niet alleen fans die haar concerten bezoeken, ook heeft ze honderdduizenden volgers op de sociale media. Haar YouTube-kanaal is een van de grootste in de klassieke muziekwereld, ze kreeg er zelfs een Silver Play Button Award voor. Vanavond maakt ze haar debuut in de Kleine Zaal met De vier jaargetijden volgens Astor Piazzolla.

Piazzolla's De vier jaargetijden

Nadia Boulanger, Astor Piazzolla’s lerares in Parijs, moedigde hem aan om trouw te blijven aan zijn tango-roots. Zelden heeft een advies zulke grote gevolgen gehad: Piazzolla wérd tango: de dans en zijn naam vielen volledig samen. En wanneer juist deze componist zich laat inspireren door Vivaldi’s meesterwerk, De vier jaargetijden, ontstaat er een onweerstaanbare symbiose. Piazzolla is een gids door de seizoenen, met alles wat de tango eigen is: ritmiek, improvisatie en emotie. Deze muziek omcirkelt het jaar met meeslepende hartstocht.

  • Genre

    Kamermuziek

  • Organisator

    Het Concertgebouw Eigen Programmering

Kaarten

Rang 1+Rang 1Rang 2
  • Drankjes zijn bij de prijs inbegrepen. Ben je jonger dan 30 jaar? Eventuele sprintkaarten zijn 4 uur van tevoren via de online bestelflow beschikbaar. Meer informatie over sprintkaarten

  • Prijzen zijn exclusief transactiekosten: € 5 per bestelling. Wilt u rolstoelplaatsen bestellen? Mail naar kassa@concertgebouw.nl of bel de Concertgebouwlijn op 020 – 671 83 45.