Concertagenda
  1. Zoeken
  2. Concerten
  3. Menu
  4. 0
    Mandje
  5. Account
  6. Inloggen
Ludovico Einaudi: Underwater

Ludovico Einaudi: Underwater

di 15 nov. Ludovico Einaudi: Underwater

  • Tijd

  • Locatie

    Grote Zaal

  • Prijs

    vanaf € 65,00

Uitverkocht

Ludovico Einaudi: Underwater

Ludovico Einaudi vond tijdens de lockdown een nieuw soort vrijheid. In de natuur en aan de piano. Zijn indrukken verklankt hij in Underwater, dat hij vanavond vertolkt met een kleine groep strijkers.

Ludovico Einaudi geeft 3 concerten in de Grote Zaal. Bekijk de andere data

Op verzoek van Ludovico Einaudi worden kaarten (maximaal 4 per persoon) op naam verkocht en zijn ze niet overdraagbaar. Bij de ingang zal worden gecontroleerd op identiteitsbewijs in combinatie met de naam op de kaarten. Heeft u ook kaarten voor iemand anders gekocht, zorg dan dat u samen naar binnen komt.
  • Organisator

    Het Concertgebouw Eigen Programmering

  • Genre

    Kamermuziek, Neo-klassiek

Informatie en kaarten

  • Prijzen en rangen

  • Andere data

Rang 1Rang 2Rang 3
  • Drankjes zijn niet bij de prijs inbegrepen. Wanneer het prijstype ‘Online sprint t/m 30 jaar’ hierboven zichtbaar is, kun je vanaf 4 uur voor aanvang van het concert 1 kaart voor dit tarief bestellen. Voor sprintkaarten betaal je géén transactiekosten.
  • Prijzen zijn exclusief transactiekosten: € 4,50 per bestelling.

Programma

Musici

  • Ludovico Einaudi piano
  • Federico Mecozzi viool
  • Federico Mecozzi altviool
  • Redi Hasa cello
  • Francesco Arcuri percussie
  • Dit concert heeft geen pauze