Concertagenda

Zoek uw concert

Zoek uw concert

Zoek op datum

Filters

Componist
Meer... Minder...
Beleef meer
Gezocht op
  • 18 mei 2018

Geen resultaten op vrijdag 18 mei 2018

705 concerten vanaf zaterdag 19 mei 2018

  • Borodin Kwartet met roerende Tsjaikovski

    Borodin Kwartet
    Borodin Kwartet
    Sjostakovitsj, Tsjaikovski, Wolf
    Haydn Strijkkwartet in b, op. 33 nr. 1
    Haydn Strijkkwartet in G, op. 33 nr. 5
    Wolf Italiaanse serenade in G
    Tsjaikovski Eerste strijkkwartet in D, op. 11
    Sjostakovitsj Moderato (uit 'Eerste strijkkwartet in C', op. 49)
    Zaterdag 19 mei 2018 20:15Kleine Zaal
  • Franse glorie: Debussy’s La mer en Ravels La valse

    Radio Filharmonisch Orkest, Jun Märkl (dirigent)
    Radio Filharmonisch Orkest, Jun Märkl (dirigent)
    Ravel, Debussy, Poulenc
    Poulenc Les biches: Suite
    Debussy La mer, trois esquisses symphoniques, L. 109
    Ravel La valse
    Zondag 20 mei 2018 11:00Grote Zaal
  • Pieter Jan Leusink: Opera Classics

    Olga Zinovieva (sopraan), Andrew Slater (bariton), Pieter Jan Leusink (dirigent)
    Olga Zinovieva (sopraan), Andrew Slater (bariton), Pieter Jan Leusink (dirigent), Opera Mannenkoor, The Symphonic Orchestra of the Netherlands
    Donizetti, Bizet, Bellini
    Verdi Allegri! Beviam! (uit 'Ernani')
    Mozart Aria 'La vendetta, oh, la vendetta' (uit 'Le nozze di Figaro', KV 492)
    Haydn Aria 'Al tuo seno fortunato' (uit 'L'anima del filosofo, ossia Orfeo ed Euridice', Hob. XXVIII: 13)
    Verdi La vergine degli Angeli (uit 'La forza del destino')
    Rimski-Korsakov Eerste aria van Marfa (uit 'De bruid van de tsaar')
    Gounod Gloire immortelle (uit 'Faust')
    Gounod Le veau d'or (uit 'Faust')
    Mozart Der Hölle Rache kocht in meinem Herzen (uit 'Die Zauberflöte', KV 620)
    Rossini Aria 'Largo al factotum' (uit 'Il barbiere di Siviglia')
    Bellini Aria 'Casta diva' (uit 'Norma')
    Bizet Votre toast je peux vous le rendre (uit 'Carmen')
    Donizetti Una furtiva lagrima (uit 'L’elisir d’amore')
    Donizetti Quanto amore! (uit 'L’elisir d’amore')
    Zondag 20 mei 2018 14:15Grote Zaal
  • De Jostiband en mannenkoren

    Jostiband, Het Groot Mannenkoor Noord-Nederland, Het Groot Mannenkoor Midden-Nederland
    Jostiband, Het Groot Mannenkoor Noord-Nederland, Het Groot Mannenkoor Midden-Nederland, Lyan Verburg (dirigent), The Martin Mans Formation, Martin Mans ( leiding), Hendrik van Veen (orgel), Mark Brandwijk (vleugel)
    Maandag 21 mei 2018 19:00Grote Zaal
  • Ray Chen & London Symphony Orchestra: Sibelius

    London Symphony Orchestra, Michael Tilson Thomas (dirigent), Ray Chen (viool)
    London Symphony Orchestra, Michael Tilson Thomas (dirigent), Ray Chen (viool)
    Paganini, Sibelius
    Sibelius Vioolconcert in d, op. 47
    Paganini Amoroso - Presto, nr. 21 (uit '24 caprices', op. 1)
    Sibelius Zesde symfonie in d, op. 104
    Sibelius Zevende symfonie in C, op. 105
    Dinsdag 22 mei 2018 20:15Grote Zaal
  • Eva-Maria Westbroek en musici van het RCO: Kleyne Lider

    Eva-Maria Westbroek (sopraan), Helene Schneiderman (mezzosopraan), Motti Kastón (bariton)
    Eva-Maria Westbroek (sopraan), Helene Schneiderman (mezzosopraan), Motti Kastón (bariton), Eytan Pessen (piano), Leden van het Koninklijk Concertgebouworkest
    Witler, Bounoff, Greenblatt
    Heifetz Zun in mayrev
    Traditioneel Vos toyg mir der sheyner vayngortn?
    Traditioneel A maise
    Traditioneel Yome yome
    Traditioneel Mai-ko-mashmo-lon
    Gebirtig Kleyner yosem
    Traditioneel Schlof, mayn feygele
    Beyglman Makh tsu di eygelekh
    Olshanetsky Unter beymer
    Gebirtig Shlof schoyn main kind
    Traditioneel Durme, durme
    Goldfaden Rozhinkas mit mandeln
    Traditioneel Noches noches
    Traditioneel Regendl
    Traditioneel La vida do por el raquí
    Traditioneel Yo m'enamori d'un aire
    Traditioneel Havlo con coraje
    Traditioneel Era escuro
    Traditioneel Como la rosa en la guerta
    Traditioneel Adio, querida
    Traditioneel Una noche al lunar
    Traditioneel Apre tu puerta serrada
    Greenblatt Fisherlid
    Bounoff Unter di grinike beymelekh
    Witler Varshe
    Dinsdag 22 mei 2018 20:15Kleine Zaal
  • Gratis Lunchconcert

    Laureaat Dutch Harp Festival 2018, César Secundino Méndez (harp)
    Laureaat Dutch Harp Festival 2018, César Secundino Méndez (harp)
    César Secundino Méndez
    César Secundino Méndez Olé paella y pa el
    César Secundino Méndez Cuore de arrabal
    César Secundino Méndez Bach in Tunisia
    César Secundino Méndez Taco Xonante
    Woensdag 23 mei 2018 12:30Kleine Zaal
  • Brahms’ Ein deutsches Requiem door Cappella Amsterdam

    Orkest van de Achttiende Eeuw, Cappella Amsterdam, Daniel Reuss (dirigent)
    Orkest van de Achttiende Eeuw, Cappella Amsterdam, Daniel Reuss (dirigent), Carolyn Sampson (sopraan), André Morsch (bariton)
    Brahms
    Brahms Ein deutsches Requiem, op. 45
    Donderdag 24 mei 2018 20:15Grote Zaal
  • Iconen in de Kleine Zaal: Bachs Cellosuites

    Bert Natter, Nicolas Altstaedt (cello)
    Bert Natter, Nicolas Altstaedt (cello)
    J.S. Bach
    J.S. Bach nr. 1 in G gr.t. (uit 'Zes suites', BWV 1007-1012)
    J.S. Bach nr. 5 in c kl.t. (uit 'Zes suites', BWV 1007-1012)
    Donderdag 24 mei 2018 20:15Kleine Zaal
  • Blomstedt met Berlioz en Berwald bij het Concertgebouworkest

    Koninklijk Concertgebouworkest, Herbert Blomstedt (dirigent)
    Koninklijk Concertgebouworkest, Herbert Blomstedt (dirigent)
    Berlioz, F. Berwald
    F. Berwald Derde symfonie in C 'Singulière'
    Berlioz Symphonie fantastique, H 48, op. 14
    Vrijdag 25 mei 2018 20:15Grote Zaal
  • Meesterpianisten in de Kleine Zaal: Lukáš Vondráček

    Lukáš Vondráček (piano)
    Lukáš Vondráček (piano)
    R. Schumann, Schubert
    Schubert Sonate in Bes, D 960
    R. Schumann Arabeske in C, op. 18
    R. Schumann Carnaval, op. 9 'Scènes mignonnes sur quatre notes'
    Vrijdag 25 mei 2018 20:15Kleine Zaal
  • Baanbrekend! Entrée Talks

    Herbert Blomstedt (keynotespreker), Ruben Hein (spreker), Nora Fischer (spreker)
    Herbert Blomstedt (keynotespreker), Ruben Hein (spreker), Nora Fischer (spreker), Eilder Beeftink (spreker), Maarten Beirens (spreker), Thomas Vanderveken (presentator)
    Zaterdag 26 mei 2018 12:30Kleine Zaal
    Geannuleerd
  • Muzikale maskers: Thomas Adès dirigeert eigen werk

    Britten Sinfonia, Thomas Adès (dirigent), Steven Isserlis (cello)
    Britten Sinfonia, Thomas Adès (dirigent), Steven Isserlis (cello), Nicolas Hodges (piano)
    G. Barry, Adès, Stravinsky
    Prokofjev Eerste symfonie in D, op. 25 'Klassieke'
    Stravinsky Eerste suite voor klein orkest
    Stravinsky Tweede suite voor klein orkest
    Adès Lieux retrouvés
    G. Barry Pianoconcert
    Adès Three Studies from Couperin
    Zaterdag 26 mei 2018 14:15Grote Zaal
  • De Muze van Zuid

    Rosanne van Sandwijk (mezzosopraan), Siebe Henstra (klavecimbel), Marc Pantus (bas-bariton)
    Rosanne van Sandwijk (mezzosopraan), Siebe Henstra (klavecimbel), Marc Pantus (bas-bariton), Mieneke van der Velden (viola da gamba), Thomas Beijer (piano)
    Brahms, Van Bree, Diepenbrock
    Monteverdi Rosa del ciel (uit 'Orfeo', SV 318)
    G. Caccini Fortunato augellino, nr. 10 (uit 'Le nuove musiche')
    F. Caccini Ch'Amor sia nudo
    Sweelinck Ballo del granduca, SwWV. 319
    Huygens selectie (uit 'Pathodia sacra et profana')
    Bosmans In den regen
    Cramer Weißt du noch?, op. 2/5
    Rennès Droomplekje, op. 42/4
    Diepenbrock Les chats
    Diepenbrock Celebrität
    Rennès Herfstgeneurie, op. 35
    Van Bree Nacht-gezang
    Brahms Vor der Tür, nr. 2 (uit 'Vier Duette', op. 28)
    Zaterdag 26 mei 2018 20:15Kleine Zaal
  • Concertgebouworkest Essentials: Blomstedt dirigeert Berlioz

    Koninklijk Concertgebouworkest, Herbert Blomstedt (dirigent)
    Koninklijk Concertgebouworkest, Herbert Blomstedt (dirigent)
    Berlioz
    Berlioz Symphonie fantastique, H 48, op. 14
    Zaterdag 26 mei 2018 21:00Grote Zaal
  • Christian Vásquez leidt Beethovens ‘Eroica’

    Het Gelders Orkest, Christian Vásquez (dirigent)
    Het Gelders Orkest, Christian Vásquez (dirigent)
    Beethoven
    Beethoven Ouverture (uit 'Egmont', op. 84)
    Beethoven Derde symfonie in Es, op. 55 'Eroica'
    Zondag 27 mei 2018 11:00Grote Zaal
  • Marc Albrecht dirigeert Symphonie fantastique van Berlioz

    Nederlands Philharmonisch Orkest, Marc Albrecht (dirigent), Thomas Oliemans (bariton)
    Nederlands Philharmonisch Orkest, Marc Albrecht (dirigent), Thomas Oliemans (bariton), Patrick Wibart (serpent)
    Berlioz, Attahir, Martin
    Martin Sechs Monologe aus Jedermann
    Attahir Adh-dhor
    Berlioz Symphonie fantastique, H 48, op. 14
    Zondag 27 mei 2018 14:15Grote Zaal
  • COV GrootNoord: Händels Messiah

    COV GrootNoord, Nationaal Symfonisch Kamerorkest, Marcel den Dulk (dirigent)
    COV GrootNoord, Nationaal Symfonisch Kamerorkest, Marcel den Dulk (dirigent), Johannette Zomer (sopraan), Ruth Willemse (mezzosopraan), Jean-Léon Klostermann (tenor), Marijn Zwitserlood (bas)
    Händel
    Händel Messiah, HWV 56
    Zondag 27 mei 2018 19:30Grote Zaal
  • Sjors van der Panne: Terug in Het Concertgebouw

    Sjors van der Panne (zang), Hubert-Jan Horrocks (piano), Peter Pluer (gitaar)
    Sjors van der Panne (zang), Hubert-Jan Horrocks (piano), Peter Pluer (gitaar), Michelle Courtens (cello), Janco van der Kaaden (percussie)
    Zondag 27 mei 2018 20:15Kleine Zaal
  • Michel Khalifa © Emmely Siebrecht
    cursus

    Cursus: Beethoven de mythe

    Michel Khalifa (presentatie)
    Michel Khalifa (presentatie)
    Maandag 28 mei 2018 20:00Koorzaal
  • Marc Albrecht dirigeert Symphonie fantastique van Berlioz

    Nederlands Philharmonisch Orkest, Marc Albrecht (dirigent), Thomas Oliemans (bariton)
    Nederlands Philharmonisch Orkest, Marc Albrecht (dirigent), Thomas Oliemans (bariton), Patrick Wibart (serpent)
    Berlioz, Attahir, Martin
    Martin Sechs Monologe aus Jedermann
    Attahir Adh-dhor
    Berlioz Symphonie fantastique, H 48, op. 14
    Maandag 28 mei 2018 20:15Grote Zaal
  • Danel Kwartet & La Marca-broers: Tsjaikovski’s Souvenir

    Danel Kwartet, Adrien La Marca (altviool), Christian-Pierre La Marca (cello)
    Danel Kwartet, Adrien La Marca (altviool), Christian-Pierre La Marca (cello)
    Tsjaikovski, Brahms
    Brahms Tweede strijkkwintet in G, op. 111
    Tsjaikovski Souvenir de Florence in d, op. 70
    Maandag 28 mei 2018 20:15Kleine Zaal
  • Masaaki Suzuki leidt Mozarts roerende Mis in c

    Bach Collegium Japan, Masaaki Suzuki (dirigent), Carolyn Sampson (sopraan)
    Bach Collegium Japan, Masaaki Suzuki (dirigent), Carolyn Sampson (sopraan), Olivia Vermeulen (mezzosopraan), Zachary Wilder (tenor), Dominik Wörner (bas)
    Mozart, Haydn
    Haydn Symfonie nr. 48 in C 'Maria Theresia'
    Mozart Mis in c, KV 427
    Dinsdag 29 mei 2018 20:15Grote Zaal
  • Gratis Lunchconcert

    Studenten van de Dutch National Opera Academy, Stephanie DesJardins (sopraan), Helena Koonings (sopraan)
    Studenten van de Dutch National Opera Academy, Stephanie DesJardins (sopraan), Helena Koonings (sopraan), Judith Weusten (sopraan), Nina van Essen (mezzosopraan), Serena Perez (mezzosopraan), Deborah Saffery (mezzosopraan), Stefan Kennedy (tenor), Tony Butiurca (bariton), Jasper Leever (bas-bariton)
    Mozart
    Mozart La mia Dorabella (uit 'Così fan tutte', KV 588)
    Mozart Ah, guarda, sorella (uit 'Così fan tutte', KV 588)
    Mozart Soave sia il vento (uit 'Così fan tutte', KV 588)
    Mozart Ah, scostati! - Smanie implacabili (uit 'Così fan tutte', KV 588)
    Mozart Signora Dorabella (uit 'Così fan tutte', KV 588)
    Mozart In uomini (uit 'Così fan tutte', KV 588)
    Mozart Alla bella Despinetta (uit 'Così fan tutte', KV 588)
    Woensdag 30 mei 2018 12:30Kleine Zaal
  • Westbroek en Gimeno bij het Concertgebouworkest

    Koninklijk Concertgebouworkest, Gustavo Gimeno (dirigent), Eva-Maria Westbroek (sopraan)
    Koninklijk Concertgebouworkest, Gustavo Gimeno (dirigent), Eva-Maria Westbroek (sopraan)
    Tsjaikovski, Barber
    Barber The School for Scandal, op. 5
    Barber Knoxville: Summer of 1915, op. 24
    Tsjaikovski The Tempest, fantasie-ouverture in f, op. 18
    Barber Do not utter a word (uit 'Vanessa', op. 32)
    Tsjaikovski Romeo en Julia, fantasie-ouverture naar Shakespeare in b
    Barber Give me my robe (uit 'Antony and Cleopatra')
    Woensdag 30 mei 2018 20:15Grote Zaal
  • The Danish String Quartet speelt Beethoven

    The Danish String Quartet
    The Danish String Quartet
    Beethoven, Mendelssohn, Haydn
    Haydn Eerste strijkkwartet in Bes, op. 1, nr. 1
    Mendelssohn Tweede strijkkwartet in a, op. 13
    Beethoven Strijkkwartet in a, op. 132
    Woensdag 30 mei 2018 20:15Kleine Zaal
  • Westbroek en Gimeno bij het Concertgebouworkest

    Koninklijk Concertgebouworkest, Gustavo Gimeno (dirigent), Eva-Maria Westbroek (sopraan)
    Koninklijk Concertgebouworkest, Gustavo Gimeno (dirigent), Eva-Maria Westbroek (sopraan)
    Tsjaikovski, Barber
    Barber The School for Scandal, op. 5
    Barber Knoxville: Summer of 1915, op. 24
    Tsjaikovski The Tempest, fantasie-ouverture in f, op. 18
    Barber Do not utter a word (uit 'Vanessa', op. 32)
    Tsjaikovski Romeo en Julia, fantasie-ouverture naar Shakespeare in b
    Barber Give me my robe (uit 'Antony and Cleopatra')
    Donderdag 31 mei 2018 20:15Grote Zaal
  • Capuçon, Caussé en Hagen: Beethoven en Mozart

    Renaud Capuçon (viool), Gérard Caussé (altviool), Clemens Hagen (cello)
    Renaud Capuçon (viool), Gérard Caussé (altviool), Clemens Hagen (cello)
    Mozart, Beethoven
    Beethoven Strijktrio in c, op. 9, nr. 3
    Mozart Trio in Es, KV 563, 1788 'Ein Divertimento... di sei pezzi'
    Vrijdag 1 juni 2018 20:15Kleine Zaal
  • Fay Lovsky - Club Concertgebouw

    Fay Lovsky, Gerrie Hondius (zandtekenares)
    Fay Lovsky, Gerrie Hondius (zandtekenares)
    Vrijdag 1 juni 2018 21:00Koorzaal
  • Elektra: Richard Strauss op zijn felst

    Radio Filharmonisch Orkest, Groot Omroepkoor, Markus Stenz (dirigent)
    Radio Filharmonisch Orkest, Groot Omroepkoor, Markus Stenz (dirigent), Dalia Schaechter (mezzosopraan), Elena Pankratova (sopraan), Asmik Grigorian (sopraan), Károly Szemerédy (bas), Thomas Piffka (tenor, Aegisth), Florian Just (bariton), Laetitia Gerards (sopraan), Renate Arends (sopraan), James Kryshak (tenor, Ein junger Diener), Charles Dekeyser (bas), Alwyn Mellor (sopraan), Cécile van de Sant (alt), Iris van Wijnen (mezzosopraan), Jelena Kordi (mezzosopraan), Lisette Bollen (sopraan), Kirsten MacKinnon (sopraan)
    R. Strauss
    R. Strauss Elektra, op. 58
    Zaterdag 2 juni 2018 14:15Grote Zaal
  • Forum on European Culture: Europe: 'Wir schaffen das' - with Wende

    Wende (zang)
    Wende (zang)
    Zaterdag 2 juni 2018 20:00Kleine Zaal
  • Leonidas Kavakos speelt én dirigeert Bach en Beethoven

    Chamber Orchestra of Europe, Leonidas Kavakos (viool/leiding)
    Chamber Orchestra of Europe, Leonidas Kavakos (viool/leiding)
    Beethoven, Schubert, J.S. Bach
    J.S. Bach Vioolconcert in d, BWV 1052R
    Schubert Vijfde symfonie in Bes, D 485
    Beethoven Derde symfonie in Es, op. 55 'Eroica'
    Zaterdag 2 juni 2018 20:15Grote Zaal
  • Forum on European Culture: Geloof in Europa - Verliest Europa zijn ziel? Met Nederlands Kamerkoor

    Kader Abdolah (schrijver), Stefan Hertmans (schrijver), Vonne van der Meer (schrijver)
    Kader Abdolah (schrijver), Stefan Hertmans (schrijver), Vonne van der Meer (schrijver), Nederlands Kamerkoor
    Zondag 3 juni 2018 11:00Kleine Zaal
  • Concertgebouworkest Familieconcert: Romeo en Julia (6+)

    Koninklijk Concertgebouworkest, Gustavo Gimeno (dirigent), Jouman Fattal (spel)
    Koninklijk Concertgebouworkest, Gustavo Gimeno (dirigent), Jouman Fattal (spel), Steven Stavast (spel), Sanne Schuhmacher (tekst), Caecilia Thunnissen (regie), Erin Coppens (dramaturgie), Clement & Sanou (kostuums), Mike Evers (lichtontwerp)
    Tsjaikovski
    Tsjaikovski Romeo en Julia, fantasie-ouverture naar Shakespeare in b
    Zondag 3 juni 2018 13:00Grote Zaal
  • Luka Okros speelt de mooiste stukken voor piano

    Luka Okros
    Luka Okros
    Liszt, Rachmaninoff, Chopin
    Schubert Vier impromptus, D 899
    Chopin Vierde ballade in f, op. 52
    Rachmaninoff Moments musicaux, op. 16
    Liszt Tweede Hongaarse rapsodie in cis, S. 244
    Zondag 3 juni 2018 14:15Kleine Zaal
  • Concertgebouworkest Familieconcert: Romeo en Julia (6+)

    Koninklijk Concertgebouworkest, Gustavo Gimeno (dirigent), Jouman Fattal (spel)
    Koninklijk Concertgebouworkest, Gustavo Gimeno (dirigent), Jouman Fattal (spel), Steven Stavast (spel), Sanne Schuhmacher (tekst), Caecilia Thunnissen (regie), Erin Coppens (dramaturgie), Clement & Sanou (kostuums), Mike Evers (lichtontwerp)
    Tsjaikovski
    Tsjaikovski Romeo en Julia, fantasie-ouverture naar Shakespeare in b
    Zondag 3 juni 2018 15:30Grote Zaal
  • Sir Bryn Terfel in Berlioz’ Faust

    Malmö Symfonie Orkest, MDR Rundfunkchor, Marc Soustrot (dirigent)
    Malmö Symfonie Orkest, MDR Rundfunkchor, Marc Soustrot (dirigent), Sophie Koch (mezzosopraan), Paul Groves (tenor, Faust), Sir Bryn Terfel (bas-bariton), Edwin Crossley-Mercer (bas-bariton)
    Berlioz
    Berlioz La damnation de Faust, H 111, op. 24 'Légende dramatique en quatre parties'
    Maandag 4 juni 2018 19:30Grote Zaal
  • Sir Simon Rattle: afscheid van de Berliner Philharmoniker

    Berliner Philharmoniker, Sir Simon Rattle (dirigent)
    Berliner Philharmoniker, Sir Simon Rattle (dirigent)
    Bruckner, Abrahamsen
    Abrahamsen Three Pieces for Orchestra (In opdracht van de Berliner Philharmoniker Foundation)
    Bruckner Negende symfonie in d
    Dinsdag 5 juni 2018 20:15Grote Zaal
  • Gratis Lunchconcert

    Winnaar Grachtenfestival Conservatorium Concours, Matthijs Leffers (tuba), Alexandra Ruisz (viool)
    Winnaar Grachtenfestival Conservatorium Concours, Matthijs Leffers (tuba), Alexandra Ruisz (viool), Sara Gonzalez (viool), Olaia Olaberri (viool), Anna Csukly (viool), Elena Muñoz de Morales (viool), Andreia Florindo (altviool), Ruth Bosboom (altviool), Nil Domènech Fuertes (cello), Oeds Bouwsma (contrabas)
    Oystein Baadsvik, Piazzolla, P. McCartney
    J.S. Bach Bourrée I en II (uit 'Tweede orkestsuite in b', BWV 1067)
    J.S. Bach Badinerie (uit 'Tweede orkestsuite in b', BWV 1067)
    Arild Plau Prolog, nr. 1 (uit 'Concerto for tuba & strings')
    Webb Share my yoke (arr. H. Marinus)
    P. McCartney Blackbird (arr. M. Leffers)
    Piazzolla Libertango (arr. M. Leffers)
    Oystein Baadsvik FNUGG
    Woensdag 6 juni 2018 12:30Kleine Zaal
  • Liza Ferschtman en Mahan Esfahani: van Bach naar nu

    Liza Ferschtman (viool), Mahan Esfahani (klavecimbel)
    Liza Ferschtman (viool), Mahan Esfahani (klavecimbel)
    Frerichs, Biber, Piston
    J.S. Bach Tweede sonate in A, BWV 1015
    Tiensuu Musica Ambigua VI: Veto
    Piston Sonatina
    Biber Ciacona (uit 'Vierde sonate in d' 'uit Rosenkranzsonaten')
    Frerichs Leitmotiv In Zehn Antworten
    J.S. Bach Derde sonate in E, BWV 1016
    Woensdag 6 juni 2018 20:15Kleine Zaal
  • Winnaar Dutch Classical Talent Award 2018: Diamanda La Berge Dramm

    Winnaar NPO Radio 4 Dutch Classical Talent Award 2018, Diamanda La Berge Dramm (viool)
    Winnaar NPO Radio 4 Dutch Classical Talent Award 2018, Diamanda La Berge Dramm (viool)
    Türkmen, Biber, Purcell
    Dramm Smackgirl
    Knox Up Above Our Heads (uit 'Violin Spaces')
    Purcell Aria 'When I Am Laid in Earth' (Dido's Lament) (uit 'Dido and Aeneas', Z 626)
    Biber Eerste sonate in d 'Die Verkündigung, uit Rosenkranzsonaten'
    Biber Passacaglia in g, C. 105
    Türkmen Songs from a Circle 'A Ritualistic Drama for One'
    Knox Nine Fingers
    Donderdag 7 juni 2018 20:15Kleine Zaal
  • Haitink met Mahlers Negende bij het Concertgebouworkest

    Koninklijk Concertgebouworkest, Bernard Haitink (dirigent)
    Koninklijk Concertgebouworkest, Bernard Haitink (dirigent)
    Mahler
    Mahler Negende symfonie in D
    Donderdag 7 juni 2018 20:15Grote Zaal
  • Haitink met Mahlers Negende bij het Concertgebouworkest

    Koninklijk Concertgebouworkest, Bernard Haitink (dirigent)
    Koninklijk Concertgebouworkest, Bernard Haitink (dirigent)
    Mahler
    Mahler Negende symfonie in D
    Vrijdag 8 juni 2018 20:15Grote Zaal
  • Nederlands Philharmonisch Orkest met Britten en Rachmaninoff

    Nederlands Philharmonisch Orkest, Edward Gardner (dirigent), Simone Lamsma (viool)
    Nederlands Philharmonisch Orkest, Edward Gardner (dirigent), Simone Lamsma (viool)
    Britten, Rachmaninoff
    Rachmaninoff Het dodeneiland, op. 29
    Britten Vioolconcert in d, op. 15
    Rachmaninoff Symfonische dansen, op. 45
    Zaterdag 9 juni 2018 20:15Grote Zaal
  • Haitink met Mahlers Negende bij het Concertgebouworkest

    Koninklijk Concertgebouworkest, Bernard Haitink (dirigent)
    Koninklijk Concertgebouworkest, Bernard Haitink (dirigent)
    Mahler
    Mahler Negende symfonie in D
    Zondag 10 juni 2018 14:15Grote Zaal
  • Het Strijkkwartet & Collega's speelt concerten van Bach, Mozart en Vivaldi

    Maya Fridman (cello), Saskia Viersen (viool), Julia Rusanovsky (viool)
    Maya Fridman (cello), Saskia Viersen (viool), Julia Rusanovsky (viool), Laura van der Stoep (viool/altviool), Anita Jongerman (viool), Katya Woloshyn (altviool), Scarlett Arts (cello), Larissa Klip (contrabas), Jan van Grootheest (klavecimbel)
    Mozart, Bignone, Sollima
    J.S. Bach Dubbel concert in d, BWV 1043 'Double'
    Vivaldi Concert in b, RV 424
    Sollima Hell I
    Bignone Luminous
    Mozart Sinfonia concertante in Es, KV 364
    Zondag 10 juni 2018 14:15Kleine Zaal
  • Meesterpianist Arcadi Volodos: Schubert

    Arcadi Volodos (piano)
    Arcadi Volodos (piano)
    J.S. Bach, Brahms, Schubert
    Schubert Sonate in A, D 959
    Schubert Sonate in Bes, D 960
    Brahms Andante moderato, nr. 1 (uit 'Drei Intermezzi', op. 117)
    Brahms Andante non troppo e con molto espressione, nr. 2 (uit 'Drei Intermezzi', op. 117)
    J.S. Bach Concerto in d, BWV 596 'naar Concerto in d voor 2 violen, cello en strijkers van Antonio Vivaldi'
    Zondag 10 juni 2018 20:15Grote Zaal
  • Nederlands Philharmonisch Orkest met Britten en Rachmaninoff

    Nederlands Philharmonisch Orkest, Edward Gardner (dirigent), Simone Lamsma (viool)
    Nederlands Philharmonisch Orkest, Edward Gardner (dirigent), Simone Lamsma (viool)
    Britten, Rachmaninoff
    Rachmaninoff Het dodeneiland, op. 29
    Britten Vioolconcert in d, op. 15
    Rachmaninoff Symfonische dansen, op. 45
    Maandag 11 juni 2018 20:15Grote Zaal
  • Gratis Lunchconcert

    Jong Talent van het Koninklijk Conservatorium Den Haag, Drummado Wijnhamer (viool), Natasja Douma (piano)
    Jong Talent van het Koninklijk Conservatorium Den Haag, Drummado Wijnhamer (viool), Natasja Douma (piano), Noëlle Drost (sopraan), Machteld Koopmans (viool), Nadine Serhalawan (piano), Junya Nomura (cello), Joshua Saldi (piano)
    Chopin, Saint-Saëns, E. Lalo
    E. Lalo Intermezzo: Allegro non troppo (uit 'Symphonie espagnole', op. 21)
    Saint-Saëns Violons dans le soir (Comtesse de Noailles)
    Chopin Allegro moderato (uit 'Sonate in g', op. 65)
    Woensdag 13 juni 2018 12:30Kleine Zaal
  • Rising Stars: Van Kuijk Kwartet

    Van Kuijk Kwartet
    Van Kuijk Kwartet
    Poulenc, Schubert, Canat de Chizy
    Debussy Strijkkwartet in g, op. 10
    Canat de Chizy Vierde strijkkwartet 'En noir et or' (In opdracht van Philharmonie de Paris - Cité de la musique, Festspielhaus Baden-Baden en de European Concert Hall Organisation.)
    Schubert Strijkkwartet in d, D 810 'Der Tod und das Mädchen'
    Poulenc Les chemins de l'amour
    Woensdag 13 juni 2018 20:15Kleine Zaal
  • Het Sweelinckorkest speelt Der Ring ohne Worte

    UvA-Orkest J.Pzn Sweelinck, Konradin Herzog (dirigent)
    UvA-Orkest J.Pzn Sweelinck, Konradin Herzog (dirigent)
    Wagner/Maazel
    Wagner/Maazel Der Ring ohne Worte
    Woensdag 13 juni 2018 20:15Grote Zaal
  • Lahav Shani met Bach en Schönberg bij het Concertgebouworkest

    Koninklijk Concertgebouworkest, Lahav Shani (dirigent)
    Koninklijk Concertgebouworkest, Lahav Shani (dirigent)
    Schönberg, J.S. Bach, Penderecki
    Penderecki Chaconne, in memoria del Giovanni Paolo II
    J.S. Bach Concerto in d, BWV 1052
    Schönberg Pelleas und Melisande, op. 5
    Vrijdag 15 juni 2018 20:15Grote Zaal
  • Entrée Presents: Isis & Mozes Live, Lövestad en DJ Isis (dj-set)

    Isis & Mozes, Lövestad, DJ Isis
    Isis & Mozes, Lövestad, DJ Isis
    Vrijdag 15 juni 2018 22:00Kleine Zaal
  • Marc Albrecht leidt Bruckners Vierde symfonie

    Nederlands Philharmonisch Orkest, Marc Albrecht (dirigent), Bertrand Chamayou (piano)
    Nederlands Philharmonisch Orkest, Marc Albrecht (dirigent), Bertrand Chamayou (piano)
    Bruckner, Mendelssohn
    Mendelssohn Tweede pianoconcert in d, op. 40
    Bruckner Vierde symfonie in Es 'Romantische'
    Zaterdag 16 juni 2018 20:15Grote Zaal
  • Finale Koninklijk Concertgebouw Concours 2018

    Marcel Sutedja (viool), Alexander Jansen (piano), Thomas Prechal (cello)
    Marcel Sutedja (viool), Alexander Jansen (piano), Thomas Prechal (cello), Nynke Dijkstra (klarinet), Luna van Leeuwen (viool)
    Ysaÿe, Tsjaikovski, Lutoslawski
    Kreisler Marche miniature viennoise
    Wieniawski Polonaise brillante, op. 4
    J.S. Bach Prelude (uit 'Suite in a', BWV 818a)
    Liszt Allegro grazioso (uit 'Étude en douze exercices', S. 136)
    Rachmaninoff Prelude in cis, op. 3 nr. 2
    Jansen Aurora, het Noorderlicht
    Prechal Lenian’s Lento
    Cassadó Requiebros
    Lutoslawski Danspreludes
    Tsjaikovski Valse scherzo in C, op. 34
    Ysaÿe Malinconia (uit 'Sonate in a', op. 27, nr. 2)
    Zondag 17 juni 2018 15:00Kleine Zaal
  • Evgeny Kissin: zinderende passie en metafysische schoonheid

    Evgeny Kissin (piano)
    Evgeny Kissin (piano)
    Tsjaikovski, Kissin, Skrjabin
    Beethoven Sonate nr. 29 in Bes, op. 106 'Hammerklavier'
    Rachmaninoff Prelude in fis, nr. 1 (uit 'Tien preludes', op. 23)
    Rachmaninoff Prelude in Bes, nr. 2 (uit 'Tien preludes', op. 23)
    Rachmaninoff Prelude in d, nr. 3 (uit 'Tien preludes', op. 23)
    Rachmaninoff Prelude in D, nr. 4 (uit 'Tien preludes', op. 23)
    Rachmaninoff Prelude in g, nr. 5 (uit 'Tien preludes', op. 23)
    Rachmaninoff Prelude in Es, nr. 6 (uit 'Tien preludes', op. 23)
    Rachmaninoff Prelude in c, nr. 7 (uit 'Tien preludes', op. 23)
    Rachmaninoff Prelude in b, nr. 10 (uit 'Dertien preludes', op. 32)
    Rachmaninoff Prelude in gis, nr. 12 (uit 'Dertien preludes', op. 32)
    Rachmaninoff Prelude in Des, nr. 13 (uit 'Dertien preludes', op. 32)
    Skrjabin Etude in cis, op. 2, nr. 1
    Kissin Toccata (uit 'Four pieces')
    Rachmaninoff Prelude in cis, op. 3 nr. 2
    Tsjaikovski Méditation (uit 'Achttien stukken', op. 72)
    Zondag 17 juni 2018 20:15Grote Zaal
  • Marc Albrecht dirigeert Bruckners Vierde

    Nederlands Philharmonisch Orkest, Marc Albrecht (dirigent), Bertrand Chamayou (piano)
    Nederlands Philharmonisch Orkest, Marc Albrecht (dirigent), Bertrand Chamayou (piano)
    Bruckner, Mendelssohn
    Mendelssohn Tweede pianoconcert in d, op. 40
    Bruckner Vierde symfonie in Es 'Romantische'
    Maandag 18 juni 2018 20:15Grote Zaal
  • Openbare Repetitie Concertgebouworkest

    Koninklijk Concertgebouworkest, Daniele Gatti (dirigent)
    Koninklijk Concertgebouworkest, Daniele Gatti (dirigent)
    Woensdag 20 juni 2018 12:30Grote Zaal
  • Gatti en Westbroek: Wagner bij het Concertgebouworkest

    Koninklijk Concertgebouworkest, Daniele Gatti (dirigent), Eva-Maria Westbroek (sopraan)
    Koninklijk Concertgebouworkest, Daniele Gatti (dirigent), Eva-Maria Westbroek (sopraan)
    Wagner, Beethoven
    Beethoven Tweede symfonie in D, op. 36
    Wagner Einzug der Götter in Wallhall (uit 'Das Rheingold', WWV 86a)
    Wagner Der Ritt der Walküren (uit 'Die Walküre', WWV 86b)
    Wagner Waldweben (uit 'Siegfried', WWV 86c)
    Wagner Siegfried's Rheinfahrt (uit 'Götterdämmerung', WWV 86d)
    Wagner Brünnhildes Schlussgesang (uit 'Götterdämmerung', WWV 86d)
    Woensdag 20 juni 2018 20:15Grote Zaal
  • Gatti en Westbroek: Wagner bij het Concertgebouworkest

    Koninklijk Concertgebouworkest, Daniele Gatti (dirigent), Eva-Maria Westbroek (sopraan)
    Koninklijk Concertgebouworkest, Daniele Gatti (dirigent), Eva-Maria Westbroek (sopraan)
    Wagner, Beethoven
    Beethoven Tweede symfonie in D, op. 36
    Wagner Einzug der Götter in Wallhall (uit 'Das Rheingold', WWV 86a)
    Wagner Der Ritt der Walküren (uit 'Die Walküre', WWV 86b)
    Wagner Waldweben (uit 'Siegfried', WWV 86c)
    Wagner Siegfried's Rheinfahrt (uit 'Götterdämmerung', WWV 86d)
    Wagner Brünnhildes Schlussgesang (uit 'Götterdämmerung', WWV 86d)
    Donderdag 21 juni 2018 20:15Grote Zaal
  • Gatti en Westbroek: Wagner bij het Concertgebouworkest

    Koninklijk Concertgebouworkest, Daniele Gatti (dirigent), Eva-Maria Westbroek (sopraan)
    Koninklijk Concertgebouworkest, Daniele Gatti (dirigent), Eva-Maria Westbroek (sopraan)
    Wagner, Beethoven
    Beethoven Tweede symfonie in D, op. 36
    Wagner Einzug der Götter in Wallhall (uit 'Das Rheingold', WWV 86a)
    Wagner Der Ritt der Walküren (uit 'Die Walküre', WWV 86b)
    Wagner Waldweben (uit 'Siegfried', WWV 86c)
    Wagner Siegfried's Rheinfahrt (uit 'Götterdämmerung', WWV 86d)
    Wagner Brünnhildes Schlussgesang (uit 'Götterdämmerung', WWV 86d)
    Vrijdag 22 juni 2018 20:15Grote Zaal
  • Holland Festival Proms - We came in peace for all mankind

    Morris Kliphuis (hoorn), Christine Chapman (hoorn), Pieter Hunfeld (hoorn)
    Morris Kliphuis (hoorn), Christine Chapman (hoorn), Pieter Hunfeld (hoorn), Laurens Otto (hoorn), Romain Bly (hoorn), Wendy Leliveld (hoorn), Fons Verspaandonk (hoorn), Diechje Minne (hoorn), Felix Peijnenborgh (hoorn), Deepa Goonetilleke (hoorn), Simão Fonseca (hoorn), Margreet Mulder (hoorn)
    Zaterdag 23 juni 2018 15:00Grote Zaal
  • Holland Festival Proms - Electro Symphonic Orchestra - Colin Benders

    Colin Benders
    Colin Benders
    Zaterdag 23 juni 2018 16:00Kleine Zaal