Concertagenda
  1. Zoeken
  2. Concerten
  3. Menu
  4. Inloggen
© Julia Wesely

Yuja Wang speelt Prokofjev bij het Concertgebouworkest

Yuja Wang speelt Prokofjev bij het Concertgebouworkest

Musici

  • Concertgebouworkest
  • Thomas Adès dirigent
  • Yuja Wang piano

Werken

  • Prokofjev

    Pianoconcert nr. 2 in g, op. 16

  • Adès

    Inferno (In opdracht van het Concertgebouworkest) (Nederlandse première)

  • Dit concert heeft een pauze

Yuja Wang soleert bij het Concertgebouworkest in het spectaculaire Tweede pianoconcert van Prokofjev, Thomas Adès leidt de Nederlandse première van zijn Inferno, geïnspireerd door Dante.

Yuja Wang

Yuja Wang is terug! Samen met het Concertgebouworkest stort ze zich onbevreesd op het Tweede pianoconcert van Prokofjev, een brok muzikaal vuurwerk waar alleen de meest virtuoze pianisten zich aan wagen. In deze spectaculaire muziek laat ze opnieuw haar enorme veelzijdigheid horen.

Thomas Adès

Thomas Adès is niet alleen een van de belangrijkste componisten van onze tijd, hij al net zo succesvol als dirigent én pianist. Niet voor niets was hij al meermaals te gast bij het Concertgebouworkest. Nu is deze Britse duivelskunstenaar terug met het Inferno-deel van zijn balletmuziek naar Dantes Goddelijke Komedie – een fantasievolle reis door de hel, mede in opdracht van het orkest gecomponeerd. In de kleurrijke muziek is Franz Liszt nooit ver weg.

  • Genre

    Orkest

  • Organisator

    Concertgebouworkest

  • Met dank aan:

    ING, Unilever en Booking.com Global partners Concertgebouworkest

Kaarten

Rang 1+Rang 1Rang 2Rang 3Rang 4
  • Drankjes zijn bij de prijs inbegrepen. Mochten er sprintkaarten voor dit concert beschikbaar komen, dan zijn deze 4 uur van tevoren te bestellen.

  • Prijzen zijn exclusief transactiekosten: € 5 per bestelling. Wilt u rolstoelplaatsen bestellen? Mail naar kassa@concertgebouw.nl of bel de Concertgebouwlijn op 020 – 671 83 45.