Naar hoofdcontent
  1. Concerten
  2. Inloggen

Ramon van Engelenhoven: Debussy, Liszt en Prokofjev

  • Kleine Zaal
  • vanaf 30,00

Ramon van Engelenhoven: Debussy, Liszt en Prokofjev

Musici

  • Ramon van Engelenhoven piano

Werken

  • Hamauzu

    Sanzui (Nederlandse première)

  • Debussy

    Prélude à l'après-midi d'un faune (arr. V. Gryaznov)

  • Liszt

    Deux légendes, S. 175, LW A219

  • Amin Tafreshi

    Prelude (wereldpremière)

  • Dit concert heeft een pauze

Ramon van Engelenhoven presenteert tijdens dit recital twee premières: de Nederlandse première van Hamauzu's Sanzui en de wereldpremiere van Ramin Amin Tafreshi's Prelude voor piano. Daarnaast klinken romantische werken van Debussy, Liszt en Prokofjev.

De jonge pianist Ramon van Engelenhoven presenteert in dit concert niet één, maar twee premières. De Nederlandse première van Sanzui van Masashi Hamauzu, een impressie van Japan, vormt de aftrap van dit recital, gevolgd door verdere impressionistische werken van Debussy en Liszt. Na de pauze speelt Van Engelenhoven Prokofjevs Sonate nr. 8, misschien wel zijn rijkste pianowerk. Van Engelenhoven is niet onbekend met de componist, NRC prijst een recente uitvoering: 'Deze muziek zou gemakkelijk kunnen worden weggehamerd, maar Van Engelenhovens droomachtige spel bewijst dat er sterkere manieren zijn om ontroerd te raken. De monumentale sonate wordt voorafgegaan door de wereldpremière van Prelude voor piano van de Iraanse componist Ramin Amin Tafreshi.

  • Genre

    Kamermuziek, Hedendaags

  • Organisator

    Gutman Records

Kaarten

Rang 1Rang 2
  • Drankjes zijn bij de prijs inbegrepen. Ben je jonger dan 30 jaar? Eventuele sprintkaarten zijn 4 uur van tevoren via de online bestelflow beschikbaar. Meer informatie over sprintkaarten

  • Prijzen zijn exclusief transactiekosten: € 5 per bestelling. Wilt u rolstoelplaatsen bestellen? Mail naar kassa@concertgebouw.nl of bel de Concertgebouwlijn op 020 – 671 83 45.